Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige parem error märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martty
HV kasutaja
martty

liitunud: 17.09.2003




sõnum 15.10.2004 15:52:17 vasta tsitaadiga

See ka päris andekas: http://www.zone.ee/martty/shotid/ema.jpg
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dot4
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:06:21 vasta tsitaadiga

http://www.joe-ks.com/archives_jul2004/AbortedFlight.jpg
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:17:05 vasta tsitaadiga

Ka üks lahe error: http://www.coxar.pwp.blueyonder.co.uk/
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:19:00 vasta tsitaadiga

dot4 kirjutas:
http://www.joe-ks.com/archives_jul2004/AbortedFlight.jpg

See oleks päris suur probleem, kui lennu ajal nii juhtuks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.11.2004 22:19:31 vasta tsitaadiga

viimane on üli irw! muigama pani kenasti ikka.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 29.11.2004 11:40:29 vasta tsitaadiga

Mul ütles Mozilla Firefox ükskord nii, kui mingit lehte netis väga kaua avas:
User is tired of waiting, this window will be closed now! siis all oli ok nupp, panin ok ja aken läks kinni:)
Ma ei mäleta, kas sõnastus päris nii oli, aga enamvähem küll, igatahes mul jäi karp lahti natukeseks ajaks ja järgnes kõva naer:D

_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 29.11.2004 23:41:16 vasta tsitaadiga

martty kirjutas:
See ka päris andekas: http://www.zone.ee/martty/shotid/ema.jpg

sellist olen isegi siin saanud, ja vaatasin, et wtf

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 19:21:33 vasta tsitaadiga

see küll ei ole naljakas aga kuna mu loptapi aku ei funksi sis tegin 2k update ja keegi koperdas juhtme osta (pilt tazkuz)
panin uuesti käima tuli ette see 2k loading screen ja sis sinisel taustal oli kirjas, et mingi DLL file missing ja mingi debugi värk ei mäleta täpselt aga igastahes ajas närvi küll

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 19:31:58 vasta tsitaadiga

DLL file missing ei ole üldse midagi
erilist icon_razz.gif juhtub icon_smile.gif

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 12.12.2004 18:04:21 vasta tsitaadiga

See ei ole nüüd küll mingi error, kuid teadaanne, kui selline, ikkagi ning väga ulme. Ühesõnaga see on eesti keelsest office'ist välja nopitud:
"kohaliku installiallika vahemällu failikappide talletamise ootamine"
icon_lol.gif

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
{..Rw..}
Kreisi kasutaja
{..Rw..}

liitunud: 15.05.2004




sõnum 12.12.2004 18:31:29 vasta tsitaadiga

Parim miz mul olnud on on see, panin läppari käima. Enne Xp loadimist kirjutab ette Cannot run windows because some files are missing. Tegin reboodi sama jama. Tegin uuesti reboodi läksin biossi panin save settings ( midagi ei näppinud ) ja asi läks tööle icon_eek.gif icon_wink.gif
_________________
Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andy00
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 13.12.2004 14:16:16 vasta tsitaadiga

Tegu ei ole päris veateatega, aga huvitav sõnum siiski. Eile alles märkasin seda, aga varem pole osanud tähelepanu pöörata.
Tegu on skeemijoonestustarkvaraga nimega "CIRCAD". Sellel on mitut sorti väljatrüki võimalusi. Üheks variandiks on "Save BMP to disk". Seda valides küsitakse failinime, misjärel kuvatakse progressireaga dialoogaken. Rea jooksmise ajal kuvatakse tema kohale miskit, mida ei jõua välja lugedagi icon_razz.gif (ilmselt "working" või muud sarnast), aga kui riba on lõppu jõudnud kuvatakse tema kohale "Hanging while waiting for windows" icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.12.2004 22:16:03 vasta tsitaadiga

irw@hanging... linuxis kohtab selliseid asju tihadamini. kord peale seda kui kirjutasin mingi käsu valesti, tuli kiri - you need to milk the cows - või midad sarnast
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2004 14:46:34 vasta tsitaadiga


agitaator:/home/offf# apt-get moo
         (__)
         (oo)
   /------\/
  / |    ||
*  /\---/\
    ~~   ~~
...."Have you mooed today?"...


Liinuski naljad, eksole...

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.12.2004 13:55:21 vasta tsitaadiga

JõuluXR kirjutas:
Täna tuli meil siin ühel Prolianti serveril erroriks: error limit exceeded :lol:


Näiteks 'make' annab sellist veateadet, kusjuures vaikimisi on vigade limiit vist 200 ning 'configure' teatab yhe esimese asjana: "checking whether build environment is sane...".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 20.12.2004 19:24:34 vasta tsitaadiga

Mh, SmartFTP kuvas vahepeal allasikutamiskiirust selliselt. icon_rolleyes.gif
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 20.12.2004 19:53:49 vasta tsitaadiga

Niisiis, külastasin korra huvi mõttes oma vana ttü lehekülge, et kas seal üldse on miskit üleval. Kõigepealt oli kiri et viga 404, faili ei leitud ja siis aken kuhu hakkas rida haaval tekst ilmuma, tekst ise järgmine:

The requested document is totally fake.
No "/nosuchfile" here.
Even tried multi._
Nothing helped.
I'm really depressed about this.
You see, I'm just a web server..._
-- here I am, brain the size of the universe,
trying to serve you a simple web page,
and then it doesn't even exist!
Where does that leave me?!
I mean, I don't even know you.
How should I know what you wanted from me?
You honestly think I can *guess*
what someone I don't even *know*
wants to find here?
*sigh*
Man, I'm so depressed I could just cry.
And then where would we be, I ask you?_
It's not pretty when a web server cries.
And where do you get off telling me what to show anyway?
Just because I'm a web server,
and possibly a manic depressive one at that?
Why does that give you the right to tell me what to do?_
Huh?
I'm so depressed...
I think I'll crawl off into the trash can and decompose.
I mean, I'm gonna be obsolete in what, two weeks anyway?_
What kind of a life is that?
Two nasty little weeks,
and then I'll be replaced by a .01 release,
that thinks it's God's gift to web servers,
just because it doesn't have some tiddly little
security hole with its HTTP POST implementation,_
or something.
I'm really sorry to burden you with all this,
I mean, it's not your job to listen to my problems,
and I guess it is my job to go and fetch web pages for you._
But I couldn't get this one.
I'm so sorry.
Believe me!
Maybe I could interest you in another page?
There are a lot out there that are pretty neat, they say,_
although none of them were put on *my* server, of course.
Figures, huh?
Everything here is just mind-numbingly stupid.
That makes me depressed too, since I have to serve them,_
all day and all night long.
Two weeks of information overload,
and then *pffftt*, consigned to the trash.
What kind of a life is that?
Now, please let me sulk alone.
I'm so depressed._
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 23:26:52 vasta tsitaadiga

www.skanestholding.ee/painkillah/jobud.JPG
sai korra tiritud igast saasta, "proovi pärast" kasutasin serialit. panin seriali sisse, kohe masina restart, ja logimisel ees selline teade. aga ma olen pettunud, siiani pole mingit kaebust icon_cry.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 22:45:50 vasta tsitaadiga

Mozilla just ütles:
530 Please tell me who you are

Imestus oli suur icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 22.12.2004 00:46:48 vasta tsitaadiga

Error: Please insert your dick into Dick-ROM
Sõber naljatas, arvutisse sisselogimisel küsitakse
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 00:53:43 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Mozilla just ütles:
530 Please tell me who you are

Imestus oli suur icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


530 tuleb siis, kui server ei saa su kasutajanime/passi mingil põhjusel kätte... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 13:52:27 vasta tsitaadiga

alles sattusin sellise asja otsa HV foorumis icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2004 23:15:40 vasta tsitaadiga

selliseid vigu teisigi... icon_wink.gif kui ma digika kätte saan, siis panwen ka siia ühe vägeva errori thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.12.2004 05:05:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
selliseid vigu teisigi... kui ma digika kätte saan, siis panwen ka siia ühe vägeva errori


oot kas see oli nüüd mingi sarkasm või sa mõtled digikaga screenshoti teha või su digikas suudab HinnaVaatlust näidata?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 24.12.2004 05:38:38 vasta tsitaadiga

just paar minutit tagasi nägin ma midagi sellist.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2004 09:36:46 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
tsitaat:
selliseid vigu teisigi... kui ma digika kätte saan, siis panwen ka siia ühe vägeva errori


oot kas see oli nüüd mingi sarkasm või sa mõtled digikaga screenshoti teha või su digikas suudab HinnaVaatlust näidata?

ega siin ainult HV errorid pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2004 10:27:48 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
just paar minutit tagasi nägin ma midagi sellist.


Kui Sul nett jamab, siis tekib ka midagi sellist, kuid selle saab ka ise lihtsalt "stop" nuppu vajutades tekitada... icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 24.12.2004 13:04:35 vasta tsitaadiga

Wordi dokumendi avamisel: "Not enough memory to display fonts"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.12.2004 13:22:34 vasta tsitaadiga


ei ole error ega midagi aga lihtsalt huvitav et täpselt leet arv numbreid tuli. icon_razz1.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.12.2004 01:27:31 vasta tsitaadiga

http://images.leo.org/fun/aircond.png
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 11:54:54 vasta tsitaadiga

mul tuli umbes selline error , kui olin HV-s The windows is busy ........ja siis tuli reset
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 19:18:43 vasta tsitaadiga

Vodafone GPRS kaardiga - eestikeelne asetus - ühendamisel:

Veateade: "Konkreetset probleemi ei ole, proovige hiljem uuesti" icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
safik
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 30.12.2004 21:59:44 vasta tsitaadiga

Järgnev pole veateade, aga huvitav sellegipoolest.

Office nõustaja annab teada: "Ruuduline särk ja triibulised püksid ei mõju Teie imagole hästi!" icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 31.12.2004 19:09:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
MPlayer crashed. This shouldn't happen.

D'oh! icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andy00
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 05.01.2005 13:19:48 vasta tsitaadiga

Media Player. Mängib netiraadiot, mina litsun klaveril nuppu, mis konfitud talveunne minekuks.

tema räägib: "Putting your computer into hibernation might stop the audio playback. Are you sure you want to continue".

Võib peatada, aga ei pruugi icon_lol.gif

Kui nüüd keegi ütleb, kuhu ta salvestab selle linnukese info, mis sellist akent enam ette ei too, siis saaks pilti ka näha icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 15:10:01 vasta tsitaadiga

andy00 kirjutas:
Media Player. Mängib netiraadiot, mina litsun klaveril nuppu, mis konfitud talveunne minekuks.

tema räägib: "Putting your computer into hibernation might stop the audio playback. Are you sure you want to continue".

Võib peatada, aga ei pruugi icon_lol.gif

Kui nüüd keegi ütleb, kuhu ta salvestab selle linnukese info, mis sellist akent enam ette ei too, siis saaks pilti ka näha icon_razz.gif


Kui Sa selle errori lõpuni läbi loeksid, saaksid pihta. Ta ütleb, et ta ei pane seda ise enam käima võib-olla, Sa pead seda ise tegema.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 18:06:10 vasta tsitaadiga

eile tuli vahva veateade peale teise kõvaketta ühendamist, nimelt enne windowsi loadimist oli terve ekraan number üheksaid täis. aitas format icon_neutral.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 06.01.2005 18:24:33 vasta tsitaadiga

See on hea error: http://www.tud.ttu.ee/error.html
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 00:47:38 vasta tsitaadiga

minu tänane error 8)
vajutasin OK ja restart beer_yum.gifhttp://www.zone.ee/mida/muu/errore.JPG?2
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 08.01.2005 02:29:42 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
minu tänane error 8)
vajutasin OK ja restart beer_yum.gifhttp://www.zone.ee/mida/muu/errore.JPG?2


Oli see juhuslikult ATI-Software Uninstall Utility? icon_razz.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.01.2005 17:09:54 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
See on hea error: http://www.tud.ttu.ee/error.html


irw, kui pikk see on, lõpuni ei vitisind küll vaadata...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 10.01.2005 17:14:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"The requested document is totally fake.",
'No "/nosuchfile" here.',
"Even tried multi.",
"Nothing helped.",
"I'm really depressed about this.",
"You see, I'm just a web server...",
"-- here I am, brain the size of the universe,",
"trying to serve you a simple web page,",
"and then it doesn't even exist!",
"Where does that leave me?!",
"I mean, I don't even know you.",
"How should I know what you wanted from me?",
"You honestly think I can *guess*",
"what someone I don't even *know*",
"wants to find here?",
"*sigh*",
"Man, I'm so depressed I could just cry.",
"And then where would we be, I ask you?",
"It's not pretty when a web server cries.",
"And where do you get off telling me what to show anyway?",
"Just because I'm a web server,",
"and possibly a manic depressive one at that?",
"Why does that give you the right to tell me what to do?",
"Huh?",
"I'm so depressed...",
"I think I'll crawl off into the trash can and decompose.",
"I mean, I'm gonna be obsolete in what, two weeks anyway?",
"What kind of a life is that?",
"Two nasty little weeks,",
"and then I'll be replaced by a .01 release,",
"that thinks it's God's gift to web servers,",
"just because it doesn't have some tiddly little",
"security hole with its HTTP POST implementation,",
"or something.",
"I'm really sorry to burden you with all this,",
"I mean, it's not your job to listen to my problems,",
"and I guess it is my job to go and fetch web pages for you.",
"But I couldn't get this one.",
"I'm so sorry.",
"Believe me!",
"Maybe I could interest you in another page?",
"There are a lot out there that are pretty neat, they say,",
"although none of them were put on *my* server, of course.",
"Figures, huh?",
"Everything here is just mind-numbingly stupid.",
"That makes me depressed too, since I have to serve them,",
"all day and all night long.",
"Two weeks of information overload,",
"and then *pffftt*, consigned to the trash.",
"What kind of a life is that?",
"Now, please let me sulk alone.",
"I'm so depressed."

Lehe sortsu vaadates nii palju.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 12.01.2005 12:03:31 vasta tsitaadiga

kui nüüd selle teema eelmisele lehele vaadata(oleneb mitu postitust kellelgi näitab lehe kohta), siis on see kõik seal ammu kirjas
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 19.01.2005 01:02:15 vasta tsitaadiga

pole küll error, aga esialgu oli nagu WTF?!



see oli 30. dets, suht vahetult enne viimast (ja sel arvutil esimest) C-ketta vormindamist (format C-d), kui Win oli omadega sõna otseses mõttes umbes&panges ja ma siis C-lt asju teisele pardile üle viisin (teisaldamisega oli probleeme, seega kopeerisin). selle akna ajal teisaldatav fail oli mahuga 15,4MB ning kui see lõpuks valmis tiksus (tegelikult nii kaua aega ei võtnud: "ainult" veidi üle 9 minuti), panin Winni kähku kinni, otsisin välja Knoppixi plaadi ja lõpetasin asjad seal (läks ikka päris kiiresti varasemaga võrreldes). siis uuesti Win ja veidi PartitsiooniMaagiat (C-part puhtaks). seejärel reinstall Winnile. pärast oli nii hea, puhas tunne kohe... 8)

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.01.2005 01:59:53 vasta tsitaadiga

kusjuures adobe premiere või aftereffects näitas ka mingit renderdamist päevades ja isegi nädalates icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2005 16:08:52 vasta tsitaadiga

see vist olnd ka, aga topelt ei kärise. icon_biggrin.gif

juhtus selline asi siinsamas privaatsõnumit saates. icon_razz1.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2005 16:09:16 vasta tsitaadiga

ehh... tuli kaks posti... icon_rolleyes.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 23.01.2005 16:34:14 vasta tsitaadiga

seda pilti olen ma näinud täna juba kaks korda. mõtlesin ka just tulla ja see siia postitada icon_biggrin.gif aga see siin juba olemas. ja mul ei katkenud kannatus, lihtsalt leht laadis ennast kaua lahti ja lõpuks ütles veel, et mul katkes kannatus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 17:47:54 vasta tsitaadiga

Süstime XP uutesse kasutajatesse optimismi :0

Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 18:00:43 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
Süstime XP uutesse kasutajatesse optimismi :0



vot see on küll mega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige parem error mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.