Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 01.12.2004 21:52:03 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Kas mitte garantii ajal igal pool tasuta ei uuendata? näiteks kui telefon on tele2-st ostetud, võtad tseki näpuvahele ja lased RLE Nokia hoolduses softi uuendada (Tartus on selliseks kohaks Eeden).


Peaks olema jah selline systeem et lähed kuskile nokia service'isse, näitad garantiid ja nad teevad ära. Tallinnas on näiteks postimaja all asuv elion.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 03:57:44 vasta tsitaadiga

selline küsimus siis, et milline neist oleks kõige arukam ost: Nokia 6230, SE K500i või Siemens S65 icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 08:26:58 vasta tsitaadiga

ph4nt0m kirjutas:
selline küsimus siis, et milline neist oleks kõige arukam ost: Nokia 6230, SE K500i või Siemens S65 icon_question.gif


S65 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 02.12.2004 10:45:20 vasta tsitaadiga

6230 ja s65 näitajate poolest eriti vahet pole. tilinaid oli seal hästi vähe rohkem, ala suurem display ja parem fotokas. see eest ei toeta mp3. ja edge. ooteaeg on ka väiksem. pole toda kahjuks ise näppinud. aga ma valisin ikka 6230. nokialt siiamaani ainuke normaalse välimusega ja ka sisuga telefon. soliidne. ma nagu harjunud selle nokia menuu ja supperotiga jne. erinevus on neil väike, eks se sinu otsustada kumb sulle sümpaatsem tundub

edit: 6230 on vähe väiksem ja kergem ka.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 16:55:49 vasta tsitaadiga

Ise vaatasin ka enne Nokia 6230 ostmist kõiki neid Siemens´ite kallimaid mudeleid (Suure ekraaniga ja kaameraga).
Aga Siemens ja mina ei käi kokku icon_wink.gif Minule ei meeldi nende telefonide menüü ülesseehitus. Olin nüüdseks peaaegu
1,5 aastat Ericssoni peal ja olin kindel, et järgmine on ka SE, aga vat ei olnud icon_wink.gif SE K500i on väga koleda disainiga icon_wink.gif
Siemens´id rohkem sellised sportliku inimese telefonid. Nokia vähe soliidsem icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 18:22:13 vasta tsitaadiga

Lisaks sellele on tal veel halva kvaliteediga kaamera. Kindlalt halvem, kui Nokial ja Siemensil.

SonyEricsson K500 pilt:

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 02.12.2004 20:50:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 18:41:37 vasta tsitaadiga

.Scorps., Sony Ericssonil siis? icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 18:55:54 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
.Scorps., Sony Ericssonil siis? icon_neutral.gif

Jah.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 02.12.2004 20:36:00 vasta tsitaadiga

jmh, niipalju kui ma siemenseid näppind olen sis on mullegi se menüü ülesehitus segaseks jäänud. ericcsoni jällegi pole näppind, kunagi oli 628:D rohkem ei taha ka ühtegi. kuskil oli mingi leht mobladega tehtud piltides, sis jäi tõesti mulje et 6230 teeb kõige paremat pilti, paljudel oli se viga et nurgad läksid väga uduseks. aa 6230 oli väga väga hea:) mina olen ülirahul selle telefoniga.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 21:01:09 vasta tsitaadiga

Võrdluseks siia:

Siemens CX65:


Nokia 6230:


Vabandan modemi kasutajate ees.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 02.12.2004 21:15:47 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif just täna sattusin moblaga netti, aga noh pole hullu, võtsin kõik muud pildid maha. aga see selleks. se 6230 pilt ei tule lahti. muidu cx65 teeb päris head pilti jah
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 22:19:14 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/taavi_r/6230/ - Kaks pilti hetkel. Halvas valguses tehtud.

Vahest teeb kaamera lollusi. Eriti just halvas valguses. Mõned pikselid jäävad ainult sinised/kollased.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 02.12.2004 22:29:17 vasta tsitaadiga

yep, nii taga on et pimedas hakkab mingeid imelike värve viskama. üritab kompenseerida seda et liiga pime poleks pilt. aga jah, parema pildi saaks etet kui oleks samast objektist erineva fotokaga tehtud.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 04.12.2004 22:53:50 vasta tsitaadiga

mingi jama on arvutiga ühendamisel. tahtsin sis netti minna, ühendas arvutiga ilusti ära ja gprs ühenduse loos ka, aga vastu ei tulnud andmeid üldse. täielik vaikus oli.proovisin teist kaarti. ei olnud vahet. tellisin uued seaded smsiga. ikka ei midagi. aga wapi saab kasutada. et milles probleem võib olla? teiste telefonidega saab kasutada ilusti.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davey
HV kasutaja
davey

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 15:14:05 vasta tsitaadiga

millal selle telefoni hind nii umbes 4k peale kukkuda võiks?
kui üldse?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 17:25:19 vasta tsitaadiga

Kallimad telefonid ei taha eriti kiiresti langeda.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 06.12.2004 18:44:34 vasta tsitaadiga

helistasin emti. gpris modemi pöörduspunkt oli vale mul, pidi panema internet.emt.ee
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 09.12.2004 00:27:50 vasta tsitaadiga

Rass4 kirjutas:
meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib.


Asi käis garantiis ära. Vahetati kuular ja mikker. Märkuseks pandi et väike pirin on kõgigile gsm telefonidele omapärane.
Tegelikul asi sellest et see "väike pirin" on kohati selline et segab suhteliselt palju juba rääkimist :S
Viin asja tagasi. Tegelikult tüütab juba suht ära see garantii vahelt jooksmine. Et kas garantii alla käib see ka et kui korda ei saada, siis nagu antakse uus või papp tagasi? Ja eelmine kord oli juttu sellest et postimajas see garantii remont?! Seal saab asjaga kiiremini ühelepoole kui kaks nädalat?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2004 00:31:28 vasta tsitaadiga

Kas pildi resosid väiksemaks ei saa keerata? icon_eek.gif

Ei ole veel ära harjunud aku mahu mõõdikuga :S
Ericssonil kui ütles, et aku hakkab tühjaks saama,
siis võis julgelt järgmisel päeval veel kooli kaasa
võtta ja helistada/mängida. Nokia´l peab kohe
juhtme taha toppima. icon_neutral.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 09.12.2004 08:44:01 vasta tsitaadiga

pilti halvemaks teha ei saa jah.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 12:22:18 vasta tsitaadiga

Hm, kas mälukaardi pealt ei saa helinat panna?
Menüüs laseb küll helinaks panna aga heliseb ikka Nokia Tune. icon_rolleyes.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 12.12.2004 14:39:05 vasta tsitaadiga

mul saab. a vist oli see jama et vana softiga jälle ei saanud:)
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 14:41:59 vasta tsitaadiga

Taavi_R, on sul ikka kõige uuem soft?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 19:02:50 vasta tsitaadiga

Ei ole. Käisin siin uurimas ka. Kuressaarest saadetakse asjad Tallinna.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 19:57:28 vasta tsitaadiga

Hullult pikk list bugidest sellel telefonil ikka. Ei tea mis Nokiaga juhtunud on. Mudeleid tuleb nagu küllusesarvest, aga ei midagi töökindlat...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:03:00 vasta tsitaadiga

On vigasid, aga mitte selliseid, mis häiriksid icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 13.12.2004 09:50:17 vasta tsitaadiga

yep, nokial on neid alati olnud. nagu windows.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2004 09:58:05 vasta tsitaadiga

... vigu on ka teistel ja mitte vähe, kuid nende kohta ei ripu teavet nii palju väljas, nagu Nokia kohta. Olen näppinud suht mitmeid selles hinnaklassis pakutavaid mölafone ja kõigil neil on olnud oma kalad, mis mõnda aega kasutades, endast ka üsna järjepidevalt märku annavad. OK, lootsin, et jätan tavapärased telefonid sinnapaika ja kiikaks ehk juba PDA klassi seadmete poole, kuid avastasin sealt veel suurema hullumaja - täiesti kindel reegel, mida funktsionaalsem aparaat, seda rohkem jama sellega on. Algselt oli plaanis midagi GSM-WiFi-PDA'dest valida, kuid peale kerget tutvumist nendega, otsustasin lükata mõtte lähitulevikku edasi heas usus, et ehk tomub selles vallas mingit sorti areng, mis seesuguste combo-PDA'de kvaliteeti vähe parandaks. Pole nagu raatsimist ~10k raha välja käia seadme eest, mille töökindlus jätab soovida isegi põhitoimingute osas ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2004 19:22:49 vasta tsitaadiga

Okey, sain telefoni kätte, kuid akut lahti ei suuda teha. Vajutan nuppu alla, tõmban täiest jõust tagakaant, kuid see ei liigu kuskile. Lahe.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 14.12.2004 23:55:31 vasta tsitaadiga

Tee nii et paned peopesa alumine osa sinna kus on kaamera ja teise käega vajuta nupp alla ja siis lykka peopesaga. Mul käis ka algul raskelt!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 02:22:49 vasta tsitaadiga

Hetkel pidin taskunoa appi võtma. Niiet korpus juba rikutud, väiksed täkked näha. Good job nokia. Konstruktsioon on ikka paseimast pasem. Aga see-eest muu tundub ülikõva olevat.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 15.12.2004 09:16:05 vasta tsitaadiga

RTFM!!
_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 09:18:59 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:
Hetkel pidin taskunoa appi võtma. Niiet korpus juba rikutud, väiksed täkked näha. Good job nokia. Konstruktsioon on ikka paseimast pasem. Aga see-eest muu tundub ülikõva olevat.


Normaalne vend icon_eek.gif

Mõistust on asjajuures vaja, hea veel, et rauasaega kallale ei läinud icon_lol.gif

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 15:52:59 vasta tsitaadiga

Jaa... Ega need uued telefonid pole mänguasjad, et aku kuidagimoodi külje ja läks icon_biggrin.gif

Endal praegu 3510, millel käib tagakorpus väga lihtsalt ära, samas pole mingit probleemi, et korpus ise ära tuleks....välja arvatud kõvemal kukkumisel muidugi icon_razz.gif

Kui korra poes 3220-t näppisin, ei saanud ma kuidagimoodi korpust ära ja isegi müüjal oli sellega pisut raskusi, lahti lõpuks ikkagi sai. Aku eemaldamiseks oli vaja mingi kummitükk ära võtta. Ei tea, miks kõik nii keeruline peab olema? icon_neutral.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 16:21:21 vasta tsitaadiga

No 6230 käib aku ülikergelt ära!
Nokia 3310´l oli hea süsteem, pidi ennem mingid asjad korraga kõrvale lükkama.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 17:57:46 vasta tsitaadiga

Kuidas ta ülikergelt käib, kui tagakaan mitte kuskile suunas isegi mikromeetrit ei liigu?

Aga mul palju tähtsam küsimus. Kust saab peale panna kõne maksumuse automaatse näitamise? Isegi mu vana 7110 suutis seda näidata, väga imelik kui 6230 ei suuda. Seaded -> kõne seaded -> kokkuvõte pärast kõnet igatahes näitab ainult kõne kestvust, mitte hinda.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 18:03:36 vasta tsitaadiga

parem las olla kaan kõvasti kinni kui see et ta seal suvaliselt logiseb! ja see kaan tuleb kergelt ära vaja vaid õiget nurka !
noaga kallale minna on ikka viimane lollus
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 18:18:35 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:
Kuidas ta ülikergelt käib, kui tagakaan mitte kuskile suunas isegi mikromeetrit ei liigu?

Aga mul palju tähtsam küsimus. Kust saab peale panna kõne maksumuse automaatse näitamise? Isegi mu vana 7110 suutis seda näidata, väga imelik kui 6230 ei suuda. Seaded -> kõne seaded -> kokkuvõte pärast kõnet igatahes näitab ainult kõne kestvust, mitte hinda.


Kui Sul EMT, siis ta peaks näitama, Kui Tele2, siis ta ei näitagi. RLE´st ei tea. Kui on EMT, siis pane kõne hinna seaded paika, peaks näitama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 18:28:12 vasta tsitaadiga

EMT on jah. Aga point on, et pole nagu neid kõnehinna seadeid kuskil. Firmware on kah uus, 04.44.

Ja kui siin on paljud kasutajaid l337 korpuste avajad, siis ehk jagate oma saladusi ka lihtsurelikega? Mis valemiga teil 6230 "ülikergesti" lahti käib?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 18:33:57 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:
EMT on jah. Aga point on, et pole nagu neid kõnehinna seadeid kuskil. Firmware on kah uus, 04.44.

Ja kui siin on paljud kasutajaid l337 korpuste avajad, siis ehk jagate oma saladusi ka lihtsurelikega? Mis valemiga teil 6230 "ülikergesti" lahti käib?


Kõneregistri all pole?
See avamine on harjutamise asi.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 18:38:50 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Vanguard kirjutas:
Kuidas ta ülikergelt käib, kui tagakaan mitte kuskile suunas isegi mikromeetrit ei liigu?

Aga mul palju tähtsam küsimus. Kust saab peale panna kõne maksumuse automaatse näitamise? Isegi mu vana 7110 suutis seda näidata, väga imelik kui 6230 ei suuda. Seaded -> kõne seaded -> kokkuvõte pärast kõnet igatahes näitab ainult kõne kestvust, mitte hinda.


Kui Sul EMT, siis ta peaks näitama, Kui Tele2, siis ta ei näitagi. RLE´st ei tea. Kui on EMT, siis pane kõne hinna seaded paika, peaks näitama.

RLE-ga ei näita, ainult EMT-l on see võimalus.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 16.12.2004 09:39:11 vasta tsitaadiga

6230 ei toeta viimase kõne maksumuse näitamist. Äriklassi telefon nagu ta ole, milleks seal vaja vaadata viimase kõne hinda? icon_razz1.gif Loomulikult ise olin samas selle funktsiooniga ära harjunud. Sõber ostis 6610i millel oli see võimalus täiesti olemas icon_evil.gif
_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 16:18:21 vasta tsitaadiga

Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 16:52:54 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:
Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega.


See on tänapäeva mood. Usu mind, Sina ja paar inimest siit ei suuda seda muuta. Varsti tulevad juba välja telefonid, millega enam helistada ei saagi (ma usun). 2005 sügisel äkki juba telefonidel jahutused peal jne..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 16.12.2004 18:50:11 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Vanguard kirjutas:
Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega.


See on tänapäeva mood. Usu mind, Sina ja paar inimest siit ei suuda seda muuta. Varsti tulevad juba välja telefonid, millega enam helistada ei saagi (ma usun). 2005 sügisel äkki juba telefonidel jahutused peal jne..




varsti tulevad rohkem nanotehnoloogial põhinevad mobiilid, mille prose on selline, et ohsamumeie ja ei mingit jahutust ei vaja! symbian os võib siis mõnuga graafilisi lisasid juurde pookida icon_smile.gif

tegelt võiks tulla tulevikus see, et telefon valiks numbri kiiremini! väheke häirib praegu siiski...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 20:14:57 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Vanguard kirjutas:
Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega.


See on tänapäeva mood. Usu mind, Sina ja paar inimest siit ei suuda seda muuta. Varsti tulevad juba välja telefonid, millega enam helistada ei saagi (ma usun). 2005 sügisel äkki juba telefonidel jahutused peal jne..




varsti tulevad rohkem nanotehnoloogial põhinevad mobiilid, mille prose on selline, et ohsamumeie ja ei mingit jahutust ei vaja! symbian os võib siis mõnuga graafilisi lisasid juurde pookida icon_smile.gif

tegelt võiks tulla tulevikus see, et telefon valiks numbri kiiremini! väheke häirib praegu siiski...


Ma panin siin vähe ulmet... icon_wink.gif
Nanotehnoloogiani on meil ikka väga kaua aega. Pole see protsessor ka midagi väga hullu. Ma muidugi erilist sellest ei tea nii et ärge siis kallale tulge.
PS! Numbri valimine sõltub ikka võrgust ma usun. icon_wink.gif

Olgu OT'l lõpp!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 20:17:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS! Numbri valimine sõltub ikka võrgust ma usun.


Sõltub sellest, mis võrgus sina oled ja mis võrku helistad. Näiteks lauatelefoniga saab mu telefon (3510, RLE) palju kiiremini ühendust kui mobiilidega.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 20:45:08 vasta tsitaadiga

Elion Elionile, kui on digitaalne, siis valid numbri ära ja juba kutsub.
Mobiiltelefonidega on jah asi jama. Just EMT´st Q-GSM´i helistades :S

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErxXxXx
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2004




sõnum 17.12.2004 20:34:21 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui kiiresti peaks käima suhtlus mobiili ja arvuti vahel. Mul võtab isegi väikse 60 kb faili liigutamine meeletult aega. Kuidas ma siis veel mp3-esid sinna topin? icon_redface.gif
_________________
Ok?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 21:32:13 vasta tsitaadiga

ErxXxXx kirjutas:
Selline küsimus, et kui kiiresti peaks käima suhtlus mobiili ja arvuti vahel. Mul võtab isegi väikse 60 kb faili liigutamine meeletult aega. Kuidas ma siis veel mp3-esid sinna topin? icon_redface.gif

Kuidas sa telefoni arvutiga ühendad? IRDA, datakaabel või Bluetooth? Datakaabel peaks kõige kiirem olema. Või äkki on põhjuseks mälukaardi kiirus (aeglus)?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.