|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
01.12.2004 21:52:03
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| Kas mitte garantii ajal igal pool tasuta ei uuendata? näiteks kui telefon on tele2-st ostetud, võtad tseki näpuvahele ja lased RLE Nokia hoolduses softi uuendada (Tartus on selliseks kohaks Eeden). |
Peaks olema jah selline systeem et lähed kuskile nokia service'isse, näitad garantiid ja nad teevad ära. Tallinnas on näiteks postimaja all asuv elion.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ph4nt0m
HV kasutaja
liitunud: 28.04.2003
|
02.12.2004 03:57:44
|
|
|
selline küsimus siis, et milline neist oleks kõige arukam ost: Nokia 6230, SE K500i või Siemens S65
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.12.2004 08:26:58
|
|
|
| ph4nt0m kirjutas: |
selline küsimus siis, et milline neist oleks kõige arukam ost: Nokia 6230, SE K500i või Siemens S65  |
S65
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
02.12.2004 10:45:20
|
|
|
6230 ja s65 näitajate poolest eriti vahet pole. tilinaid oli seal hästi vähe rohkem, ala suurem display ja parem fotokas. see eest ei toeta mp3. ja edge. ooteaeg on ka väiksem. pole toda kahjuks ise näppinud. aga ma valisin ikka 6230. nokialt siiamaani ainuke normaalse välimusega ja ka sisuga telefon. soliidne. ma nagu harjunud selle nokia menuu ja supperotiga jne. erinevus on neil väike, eks se sinu otsustada kumb sulle sümpaatsem tundub
edit: 6230 on vähe väiksem ja kergem ka.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.12.2004 16:55:49
|
|
|
Ise vaatasin ka enne Nokia 6230 ostmist kõiki neid Siemens´ite kallimaid mudeleid (Suure ekraaniga ja kaameraga).
Aga Siemens ja mina ei käi kokku Minule ei meeldi nende telefonide menüü ülesseehitus. Olin nüüdseks peaaegu
1,5 aastat Ericssoni peal ja olin kindel, et järgmine on ka SE, aga vat ei olnud SE K500i on väga koleda disainiga
Siemens´id rohkem sellised sportliku inimese telefonid. Nokia vähe soliidsem
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.12.2004 18:22:13
|
|
|
Lisaks sellele on tal veel halva kvaliteediga kaamera. Kindlalt halvem, kui Nokial ja Siemensil.
SonyEricsson K500 pilt:
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 02.12.2004 20:50:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.12.2004 18:55:54
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
.Scorps., Sony Ericssonil siis?  |
Jah.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
02.12.2004 20:36:00
|
|
|
| jmh, niipalju kui ma siemenseid näppind olen sis on mullegi se menüü ülesehitus segaseks jäänud. ericcsoni jällegi pole näppind, kunagi oli 628:D rohkem ei taha ka ühtegi. kuskil oli mingi leht mobladega tehtud piltides, sis jäi tõesti mulje et 6230 teeb kõige paremat pilti, paljudel oli se viga et nurgad läksid väga uduseks. aa 6230 oli väga väga hea:) mina olen ülirahul selle telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.12.2004 21:01:09
|
|
|
Võrdluseks siia:
Siemens CX65:
Nokia 6230:
Vabandan modemi kasutajate ees.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
02.12.2004 21:15:47
|
|
|
just täna sattusin moblaga netti, aga noh pole hullu, võtsin kõik muud pildid maha. aga see selleks. se 6230 pilt ei tule lahti. muidu cx65 teeb päris head pilti jah
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
02.12.2004 22:29:17
|
|
|
| yep, nii taga on et pimedas hakkab mingeid imelike värve viskama. üritab kompenseerida seda et liiga pime poleks pilt. aga jah, parema pildi saaks etet kui oleks samast objektist erineva fotokaga tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
04.12.2004 22:53:50
|
|
|
| mingi jama on arvutiga ühendamisel. tahtsin sis netti minna, ühendas arvutiga ilusti ära ja gprs ühenduse loos ka, aga vastu ei tulnud andmeid üldse. täielik vaikus oli.proovisin teist kaarti. ei olnud vahet. tellisin uued seaded smsiga. ikka ei midagi. aga wapi saab kasutada. et milles probleem võib olla? teiste telefonidega saab kasutada ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davey
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003
|
05.12.2004 15:14:05
|
|
|
millal selle telefoni hind nii umbes 4k peale kukkuda võiks?
kui üldse?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
06.12.2004 18:44:34
|
|
|
| helistasin emti. gpris modemi pöörduspunkt oli vale mul, pidi panema internet.emt.ee
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
09.12.2004 00:27:50
|
|
|
| Rass4 kirjutas: |
meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib. |
Asi käis garantiis ära. Vahetati kuular ja mikker. Märkuseks pandi et väike pirin on kõgigile gsm telefonidele omapärane.
Tegelikul asi sellest et see "väike pirin" on kohati selline et segab suhteliselt palju juba rääkimist :S
Viin asja tagasi. Tegelikult tüütab juba suht ära see garantii vahelt jooksmine. Et kas garantii alla käib see ka et kui korda ei saada, siis nagu antakse uus või papp tagasi? Ja eelmine kord oli juttu sellest et postimajas see garantii remont?! Seal saab asjaga kiiremini ühelepoole kui kaks nädalat?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
09.12.2004 00:31:28
|
|
|
Kas pildi resosid väiksemaks ei saa keerata?
Ei ole veel ära harjunud aku mahu mõõdikuga :S
Ericssonil kui ütles, et aku hakkab tühjaks saama,
siis võis julgelt järgmisel päeval veel kooli kaasa
võtta ja helistada/mängida. Nokia´l peab kohe
juhtme taha toppima.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
09.12.2004 08:44:01
|
|
|
| pilti halvemaks teha ei saa jah.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
12.12.2004 12:22:18
|
|
|
Hm, kas mälukaardi pealt ei saa helinat panna?
Menüüs laseb küll helinaks panna aga heliseb ikka Nokia Tune.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
12.12.2004 14:39:05
|
|
|
| mul saab. a vist oli see jama et vana softiga jälle ei saanud:)
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
12.12.2004 14:41:59
|
|
|
Taavi_R, on sul ikka kõige uuem soft?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
12.12.2004 19:02:50
|
|
|
Ei ole. Käisin siin uurimas ka. Kuressaarest saadetakse asjad Tallinna.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
12.12.2004 19:57:28
|
|
|
| Hullult pikk list bugidest sellel telefonil ikka. Ei tea mis Nokiaga juhtunud on. Mudeleid tuleb nagu küllusesarvest, aga ei midagi töökindlat...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
13.12.2004 09:50:17
|
|
|
| yep, nokial on neid alati olnud. nagu windows.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.12.2004 09:58:05
|
|
|
... vigu on ka teistel ja mitte vähe, kuid nende kohta ei ripu teavet nii palju väljas, nagu Nokia kohta. Olen näppinud suht mitmeid selles hinnaklassis pakutavaid mölafone ja kõigil neil on olnud oma kalad, mis mõnda aega kasutades, endast ka üsna järjepidevalt märku annavad. OK, lootsin, et jätan tavapärased telefonid sinnapaika ja kiikaks ehk juba PDA klassi seadmete poole, kuid avastasin sealt veel suurema hullumaja - täiesti kindel reegel, mida funktsionaalsem aparaat, seda rohkem jama sellega on. Algselt oli plaanis midagi GSM-WiFi-PDA'dest valida, kuid peale kerget tutvumist nendega, otsustasin lükata mõtte lähitulevikku edasi heas usus, et ehk tomub selles vallas mingit sorti areng, mis seesuguste combo-PDA'de kvaliteeti vähe parandaks. Pole nagu raatsimist ~10k raha välja käia seadme eest, mille töökindlus jätab soovida isegi põhitoimingute osas ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
14.12.2004 19:22:49
|
|
|
| Okey, sain telefoni kätte, kuid akut lahti ei suuda teha. Vajutan nuppu alla, tõmban täiest jõust tagakaant, kuid see ei liigu kuskile. Lahe.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
14.12.2004 23:55:31
|
|
|
| Tee nii et paned peopesa alumine osa sinna kus on kaamera ja teise käega vajuta nupp alla ja siis lykka peopesaga. Mul käis ka algul raskelt!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
15.12.2004 02:22:49
|
|
|
| Hetkel pidin taskunoa appi võtma. Niiet korpus juba rikutud, väiksed täkked näha. Good job nokia. Konstruktsioon on ikka paseimast pasem. Aga see-eest muu tundub ülikõva olevat.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alfredo
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
15.12.2004 09:16:05
|
|
|
RTFM!!
_________________ Ka Ternobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
15.12.2004 09:18:59
|
|
|
| Vanguard kirjutas: |
| Hetkel pidin taskunoa appi võtma. Niiet korpus juba rikutud, väiksed täkked näha. Good job nokia. Konstruktsioon on ikka paseimast pasem. Aga see-eest muu tundub ülikõva olevat. |
Normaalne vend
Mõistust on asjajuures vaja, hea veel, et rauasaega kallale ei läinud
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.12.2004 15:52:59
|
|
|
Jaa... Ega need uued telefonid pole mänguasjad, et aku kuidagimoodi külje ja läks
Endal praegu 3510, millel käib tagakorpus väga lihtsalt ära, samas pole mingit probleemi, et korpus ise ära tuleks....välja arvatud kõvemal kukkumisel muidugi
Kui korra poes 3220-t näppisin, ei saanud ma kuidagimoodi korpust ära ja isegi müüjal oli sellega pisut raskusi, lahti lõpuks ikkagi sai. Aku eemaldamiseks oli vaja mingi kummitükk ära võtta. Ei tea, miks kõik nii keeruline peab olema?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
15.12.2004 16:21:21
|
|
|
No 6230 käib aku ülikergelt ära!
Nokia 3310´l oli hea süsteem, pidi ennem mingid asjad korraga kõrvale lükkama.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
15.12.2004 17:57:46
|
|
|
Kuidas ta ülikergelt käib, kui tagakaan mitte kuskile suunas isegi mikromeetrit ei liigu?
Aga mul palju tähtsam küsimus. Kust saab peale panna kõne maksumuse automaatse näitamise? Isegi mu vana 7110 suutis seda näidata, väga imelik kui 6230 ei suuda. Seaded -> kõne seaded -> kokkuvõte pärast kõnet igatahes näitab ainult kõne kestvust, mitte hinda.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
15.12.2004 18:03:36
|
|
|
parem las olla kaan kõvasti kinni kui see et ta seal suvaliselt logiseb! ja see kaan tuleb kergelt ära vaja vaid õiget nurka !
noaga kallale minna on ikka viimane lollus
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.12.2004 18:18:35
|
|
|
| Vanguard kirjutas: |
Kuidas ta ülikergelt käib, kui tagakaan mitte kuskile suunas isegi mikromeetrit ei liigu?
Aga mul palju tähtsam küsimus. Kust saab peale panna kõne maksumuse automaatse näitamise? Isegi mu vana 7110 suutis seda näidata, väga imelik kui 6230 ei suuda. Seaded -> kõne seaded -> kokkuvõte pärast kõnet igatahes näitab ainult kõne kestvust, mitte hinda. |
Kui Sul EMT, siis ta peaks näitama, Kui Tele2, siis ta ei näitagi. RLE´st ei tea. Kui on EMT, siis pane kõne hinna seaded paika, peaks näitama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
15.12.2004 18:28:12
|
|
|
EMT on jah. Aga point on, et pole nagu neid kõnehinna seadeid kuskil. Firmware on kah uus, 04.44.
Ja kui siin on paljud kasutajaid l337 korpuste avajad, siis ehk jagate oma saladusi ka lihtsurelikega? Mis valemiga teil 6230 "ülikergesti" lahti käib?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.12.2004 18:33:57
|
|
|
| Vanguard kirjutas: |
EMT on jah. Aga point on, et pole nagu neid kõnehinna seadeid kuskil. Firmware on kah uus, 04.44.
Ja kui siin on paljud kasutajaid l337 korpuste avajad, siis ehk jagate oma saladusi ka lihtsurelikega? Mis valemiga teil 6230 "ülikergesti" lahti käib? |
Kõneregistri all pole?
See avamine on harjutamise asi..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.12.2004 18:38:50
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Vanguard kirjutas: |
Kuidas ta ülikergelt käib, kui tagakaan mitte kuskile suunas isegi mikromeetrit ei liigu?
Aga mul palju tähtsam küsimus. Kust saab peale panna kõne maksumuse automaatse näitamise? Isegi mu vana 7110 suutis seda näidata, väga imelik kui 6230 ei suuda. Seaded -> kõne seaded -> kokkuvõte pärast kõnet igatahes näitab ainult kõne kestvust, mitte hinda. |
Kui Sul EMT, siis ta peaks näitama, Kui Tele2, siis ta ei näitagi. RLE´st ei tea. Kui on EMT, siis pane kõne hinna seaded paika, peaks näitama. |
RLE-ga ei näita, ainult EMT-l on see võimalus.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
16.12.2004 09:39:11
|
|
|
6230 ei toeta viimase kõne maksumuse näitamist. Äriklassi telefon nagu ta ole, milleks seal vaja vaadata viimase kõne hinda? Loomulikult ise olin samas selle funktsiooniga ära harjunud. Sõber ostis 6610i millel oli see võimalus täiesti olemas
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
16.12.2004 16:18:21
|
|
|
| Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.12.2004 16:52:54
|
|
|
| Vanguard kirjutas: |
| Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega. |
See on tänapäeva mood. Usu mind, Sina ja paar inimest siit ei suuda seda muuta. Varsti tulevad juba välja telefonid, millega enam helistada ei saagi (ma usun). 2005 sügisel äkki juba telefonidel jahutused peal jne..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
16.12.2004 18:50:11
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Vanguard kirjutas: |
| Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega. |
See on tänapäeva mood. Usu mind, Sina ja paar inimest siit ei suuda seda muuta. Varsti tulevad juba välja telefonid, millega enam helistada ei saagi (ma usun). 2005 sügisel äkki juba telefonidel jahutused peal jne.. |
varsti tulevad rohkem nanotehnoloogial põhinevad mobiilid, mille prose on selline, et ohsamumeie ja ei mingit jahutust ei vaja! symbian os võib siis mõnuga graafilisi lisasid juurde pookida
tegelt võiks tulla tulevikus see, et telefon valiks numbri kiiremini! väheke häirib praegu siiski...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.12.2004 20:14:57
|
|
|
| kami kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| Vanguard kirjutas: |
| Täiesti arusaamatuks jääb see ekstaas millega keevitatakse telefonile külge täiesti kasutuid featureid (raadio, mp3 pleier, raadio, fotokas, kaamera, diktofon) ja jäetakse ära tõeliselt vajalikke (näiteks kõnemaksumuse näit). Aga saadame kõik Nokiale vihased kirjad, ehk tuleb varsti see võimalus uue firmwarega. |
See on tänapäeva mood. Usu mind, Sina ja paar inimest siit ei suuda seda muuta. Varsti tulevad juba välja telefonid, millega enam helistada ei saagi (ma usun). 2005 sügisel äkki juba telefonidel jahutused peal jne.. |
varsti tulevad rohkem nanotehnoloogial põhinevad mobiilid, mille prose on selline, et ohsamumeie ja ei mingit jahutust ei vaja! symbian os võib siis mõnuga graafilisi lisasid juurde pookida
tegelt võiks tulla tulevikus see, et telefon valiks numbri kiiremini! väheke häirib praegu siiski... |
Ma panin siin vähe ulmet...
Nanotehnoloogiani on meil ikka väga kaua aega. Pole see protsessor ka midagi väga hullu. Ma muidugi erilist sellest ei tea nii et ärge siis kallale tulge.
PS! Numbri valimine sõltub ikka võrgust ma usun.
Olgu OT'l lõpp!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.12.2004 20:17:01
|
|
|
| tsitaat: |
PS! Numbri valimine sõltub ikka võrgust ma usun.
|
Sõltub sellest, mis võrgus sina oled ja mis võrku helistad. Näiteks lauatelefoniga saab mu telefon (3510, RLE) palju kiiremini ühendust kui mobiilidega.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.12.2004 20:45:08
|
|
|
Elion Elionile, kui on digitaalne, siis valid numbri ära ja juba kutsub.
Mobiiltelefonidega on jah asi jama. Just EMT´st Q-GSM´i helistades :S
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErxXxXx
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2004
|
17.12.2004 20:34:21
|
|
|
Selline küsimus, et kui kiiresti peaks käima suhtlus mobiili ja arvuti vahel. Mul võtab isegi väikse 60 kb faili liigutamine meeletult aega. Kuidas ma siis veel mp3-esid sinna topin?
_________________ Ok? |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.12.2004 21:32:13
|
|
|
| ErxXxXx kirjutas: |
Selline küsimus, et kui kiiresti peaks käima suhtlus mobiili ja arvuti vahel. Mul võtab isegi väikse 60 kb faili liigutamine meeletult aega. Kuidas ma siis veel mp3-esid sinna topin?  |
Kuidas sa telefoni arvutiga ühendad? IRDA, datakaabel või Bluetooth? Datakaabel peaks kõige kiirem olema. Või äkki on põhjuseks mälukaardi kiirus (aeglus)?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|