|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
13.12.2004 13:46:57
|
|
|
Ma ostaks terve lao tühjaks 0. krooniga, pliiz.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madeinussr
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004
|
13.12.2004 23:20:42
|
|
|
ma saatsin tellimused ää juba
_________________ "Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.12.2004 23:24:16
|
|
|
klge..
kas see pood ongi praegu kalane või mis?
Mingil põhjusel ei ole mitte ühtegi sülearvutit, serverit ega ka enamiku muid asju...
Lihtsalt tühjus...
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
13.12.2004 23:43:48
|
|
|
vaatasin ka päeval.
paistab, et andmebaas on surnud - ainult kategooriad on olemas. tooteid mitte.
ausalt öeldes ei usu, et nad selle üldse kunagi korralikult tööle saavad.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
14.12.2004 23:03:48
|
|
|
Ostsin nädalake tagasi kaardi.
Kas on võimalik tagasi viia väites ,et kaart läheb liiga kuumaks ja teeb restardi ,sest asi läheb tõesti kuumaks nii 44kraadi ilma klokita.
Raha tahaks tagasi saada mitte mingit uut jahutust peale.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
14.12.2004 23:35:30
|
|
|
Uuri netist mis ta temp olema peakski, kui on mingi nVidia, mis kuumenebki suht, siis minesatea. Ähvarda tarbijakaitsega
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
15.12.2004 00:09:30
|
|
|
| Profiil palun...9600XT
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
15.12.2004 01:24:35
|
|
|
44 kraadi on kuum?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.12.2004 09:40:13
|
|
|
Selle 44 kratsase kaardi pärast vaevalt kast restarti teeb , osad kaardid töötavad idles sama temperatuuriga ja loadi all lähevad vabsee 60+C .Pealegi raha võid tagasi saada alles peale seda kui avastatakse ,et kaart vigane ja midagi samahead poel asemele anda.Siukest varianti, et lähed väidad midagi ja kohe raha tahad pole kuskil.
viimati muutis Auron 15.12.2004 09:41:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
15.12.2004 09:41:24
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Ostsin nädalake tagasi kaardi.
Kas on võimalik tagasi viia väites ,et kaart läheb liiga kuumaks ja teeb restardi ,sest asi läheb tõesti kuumaks nii 44kraadi ilma klokita.
Raha tahaks tagasi saada mitte mingit uut jahutust peale. |
Mis toide su masinal on? Sul on seal profiilis 2 optilist seadet... nõrgema toite puhul võib see restarti põhjustada.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
15.12.2004 15:34:03
|
|
|
350w codegen muidu..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JM-Mehkar
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2004
|
15.12.2004 19:52:15
|
|
|
ma räägin oma kogemusest siis ka, ma tellisin eelmisel neljapäeval doctorist 9600PRO reedel maksin raha ära ja täna(kolmapäeva) hommikul tuldi ukse taha koos kaardiga ning kaart töötab suurepäraselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
15.12.2004 22:51:50
|
|
|
| sai täna ostetud natuke kaupa. sai tellimus esitatud ja hansapanga kaudu makstud. maksmine töötas ilusti, kuid "tagasi kaupmehe juurde" vajutades tuli miskisugune mysql error ette. nüüd arvete all ei näita samuti maksmise kuupäeva. peaks kuhugi pöörduma või kontrollitakse maksed tööpäeviti kellegi poolt üle?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
15.12.2004 23:59:59
|
|
|
| zimm kirjutas: |
| kuid "tagasi kaupmehe juurde" vajutades tuli miskisugune mysql error ette. nüüd arvete all ei näita samuti maksmise kuupäeva |
Helista Beestingusse muidu võidki oma kaupa ootama jääda.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu2
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2003
|
17.12.2004 18:48:23
|
|
|
| zimm kirjutas: |
| sai täna ostetud natuke kaupa. sai tellimus esitatud ja hansapanga kaudu makstud. maksmine töötas ilusti, kuid "tagasi kaupmehe juurde" vajutades tuli miskisugune mysql error ette. nüüd arvete all ei näita samuti maksmise kuupäeva. peaks kuhugi pöörduma või kontrollitakse maksed tööpäeviti kellegi poolt üle? |
Mul tuli ka tellimisel siis aken ,mingeid erroreid täis ette ,aga järgmine päev oli ikka ilust "saabuvad kaubad" all olemas ja et 23 detsembril jõuab kohale:)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
19.12.2004 02:11:30
|
|
|
| kas kuller toob mulle minu tellitud asja tasuta uksetaha?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
19.12.2004 02:16:58
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| kas kuller toob mulle minu tellitud asja tasuta uksetaha? |
Ei, Toktor Beep maksab talle
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
19.12.2004 13:31:46
|
|
|
| sai ikka ära makstud ilusti. järgmine ports memorystickke tuleb homme, ehk siis panevad mulle tulema pakikese:)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
19.12.2004 19:21:40
|
|
|
huvitav...
tellisin omale sealt jubina, maksin reedel raha ära, siiani pole peebus kirja maksmiskuupäevaga...
eks näis, äkki oli neil lihtsalt nädalavahetus vabaks võetud vms
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
19.12.2004 21:02:52
|
|
|
onlain andmebaasi uuendatakse seal, paistab, käsitsi.
siis kui uuendatakse.
paanikaks pole põhjust, ega raha kuhugi ei kao - kui on makstud, siis on kõik ok
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
20.12.2004 12:29:31
|
|
|
nädalavahetuse ajal on jah suht mõttetu tellida, saab asja korda sama kiiresti, kui esmaspäeval tellides.
| tsitaat: |
| Infoks veel niipalju, et nädalavahetustel ja tööpäevadel peale kella 17 laekumisi ei kontrollita |
sedasi öeldi mulle peebust.
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.12.2004 16:13:32
|
|
|
keegi sealse garantiiteenindusega ka on tegemist teinud?
kas se kaup tuleb siis ise sinna beestingusse või kuidas se transport sinna on?
praegu näitas profiilis oleva masina hitachi ketas bad sectorite olemasolu, ja ketta käivitumisega on ka vahel probleeme, mõnikord võtab kiiruse ülessse ja sis kohe kukutab alla tagasi, ning eile õhtul hakkas ketas ka kahtlaselt kolksuma
ma loodan, et ma sealt vähemalt andmed kätte saan, garantiise tuleb see ketas niguinii viia
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
20.12.2004 18:14:19
|
|
|
| imo sa pead ise selle neile teele panema, a eks elista ja küsi järgi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.12.2004 18:37:46
|
|
|
eks tuleb jah homme helstada, täna on nad vist juba kinni...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
20.12.2004 23:17:31
|
|
|
Ma saan ka varsti teada, kui hea see dr.peep on, kuna homme tellin sealt mälu 512mb 3200 400mhz m-tec 1000 eek.
Kui ma ikka õieti aru sain(hind sisaldab käibemaksu, tasuta kohaletoomine) ,siis see on ikka väga sodne hind võrreldes sellega mis Viljandis on. K-arvutisalongis oli sama pulk 1350 eek. Ootan ära kui soomest uus laadung mälusi tuleb siis tellin ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.12.2004 23:37:16
|
|
|
iga tootegrupi all ilutseb see HP kiri IKKA veel
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
21.12.2004 00:40:38
|
|
|
| taneö112 telli soovitatavalt kohe ära, sest seda sama virna mälusi võivad tellida kõik arvutifirmad ning saab see kelle tellimus on varem püsti, seega kui tellid siis kui kohal ei pruugi reaalselt enam midagi järgi olla.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
21.12.2004 20:13:14
|
|
|
| Ma võin mõne teise odava mälu ka võtta. Täna on saabumis kuupäev soomest aga dr.peep lehel ikka saabub "2004-12-21" Kas mälud pole kohale jõudnud või nad ei viitsi seda kirja panna ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
21.12.2004 20:42:51
|
|
|
mul võttis aega nii umbkaudu päeva jagu, et tellitud kõvaketas kohale jõuaks ( ), päev arvestatuna siis ajast, mil pandi saabumiskuupäeva asemele, et olen selle kätte saand.
btw, ei saa midagi halba peebu kohta öelda - algul oli viivitus maksmise kinnituse märkimisega sinna lehele: kirjutasin beesting'i, seletati asi korralikult ära.
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
21.12.2004 22:07:22
|
|
|
videokaardi enda info all on saabumiskuupäev 21.12...minu tellimuse lehel 23.12
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
21.12.2004 23:02:46
|
|
|
OMG
kuupäev on nüüd 2005-01-13
raisk ma ütlen
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
21.12.2004 23:13:37
|
|
|
| Ghost.ee kirjutas: |
OMG
kuupäev on nüüd 2005-01-13
raisk ma ütlen  |
mul lükkasid nad nii monitori saabumiskuupäeva edasi.
lõpuks ootasin pea 1 kuu aga kätte sain raisa.
Varuda tuleb hulga kannatust ja
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
22.12.2004 01:25:57
|
|
|
Aga mis te arvate kui õnnelik mina olen kui peale 2-3 edasilükkamist tuleb järjekordse lükkamidrgs sellinr saabumiskuupäev :
2004-11-04
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.12.2004 13:57:20
|
|
|
hehh, aastavahetus, keegi ei viitsi tööd teha, kõik tarned visatakse järgmisse aastasse.
ordiga sama jama. jupid laos, kõik olemas, tahtsin komplekti tellida, öeldi, et vast järgmisel aastal..
nagu näha, tahavad nemad ka pidude ajal puhata ja napsu võtta
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu2
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2003
|
22.12.2004 14:58:13
|
|
|
Et nagu nad eile kirjutasid ,seal saabuvad tellimused lehel ,et kõik kaubad juba kohale jõudnud ,Aga videokaart ei ole veel kohale jõudnud mulle ,et kas see on tavaline ,et nad paar päeva ennem juba kirjutavad et kohale jõudnud? näiteks siis kui soome laost välja saatsid
EDIT: ah sain kätte juba
viimati muutis innu2 22.12.2004 15:25:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.12.2004 15:01:45
|
|
|
tellisin peebust just linksysi wag54g ja wmp54g, hinnad vastavalt 1650.- ja 750.-, aga arve genereerib miskipärast 2430.- eeku
kust see 30.- juurde tuleb? kas kojutoomise eest võetakse nüüd raha ve?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.12.2004 01:00:14
|
|
|
umm...mul vaja Logitech mx510 hiirt...kui ma homme tellimuse esitaks siis millal ma seda näeks umbes? ja kas toovad ukse taha?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
24.12.2004 09:29:48
|
|
|
| kui kohal siis peale jõule ehk saad kätte, kui laos pole ootad end lolliks
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kir2
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
29.12.2004 12:53:10
|
|
|
krt. Eile sai tellitud videokaart sealt ja arve sai makstud. pangaarvelt vähemalt läks raha, aga ta ikka näitab et peab maksma arve. kas see on normaalne või kuhu pean pöörduma
ps: pärsat kui arve makstud sai hanza netis, siis kui vajutasin nuppu "pöördu tagasi müüa poole" või midagi sellist, siis viis mind kuskile vigasele lingile. kas selles äkki viga?
EDIT: Probleem edukalt lahenenud banaanitants ,aga ikkagi valusalt kaua läks aega
viimati muutis kir2 29.12.2004 13:07:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
29.12.2004 12:59:12
|
|
|
| Mul sama värk, et tellisin natuke aega tagasi nüüd videokaardi ja peale maksmist näitab ikka et maksa, samas oli makse edukalt sooritatud.Rahast ja kaardist vaevalt ilma jääd, see lehekülg neil pidevalt igast nalja teind a'la näitab, et kaup käes aga tegelt pole jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
29.12.2004 14:58:47
|
|
|
Vahet pole mis kommentaarid on selle kaubamaja kohta, on ka mul plaanis sealt lehelt üks jubin osta
Oluline on ikka see, et aega ei läheks üle 3-me nädala
to 24.12.2004 00:00
Seal on kirjas, et toovad postkontorisse nagu ma aru sain ja miinimum tellimus on 500Eek-i, ning kohaletoomisel lisatasusid ei ole
Põhimõtteliselt muud midagi
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
29.12.2004 15:03:17
|
|
|
| koju toovad kui sind kodus pole siis els jätab postkontorisse kui sinuga kontakti ei saa
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
29.12.2004 22:35:37
|
|
|
enne oli mul siis kuupäev 13.01.2005..
nüüd aga: Saabumiskuupäev - Tellimisel
et jah. lahe
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
29.12.2004 22:49:05
|
|
|
| ma ei saa aru, kõik vinguvad siin, kui ei meeldi oodata võib ju mõnest eesti poest kohapealt kah osta asja ära, keegi ei sunni jus ealt tellima, minul igastahes ainult positiiivsed kogemused peebuga
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
29.12.2004 23:24:23
|
|
|
oleks kuskilt osta, siis ostaks jah.. tegu GeForce 6600GT AGP asjaga.
ehk - seda ei saa mitte kusagilt
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
29.12.2004 23:53:25
|
|
|
| Gainward Geforce 6600GT Ultra/1960 XP Dual-DVI VIVO GS 128MB videokaart ases paistab olevat see muidu, tigmas samuti muide
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
30.12.2004 00:08:07
|
|
|
| aga 4 kilo eest mitte..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
30.12.2004 00:10:35
|
|
|
| kusjuures tigmas on pny oma 4000 täpselt
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deemon
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2001
|
30.12.2004 09:39:41
|
|
|
Tellisin esmaspäeva pärastlõunal peebust praktiliselt kõik uue arvuti jupid, teisipäeva lõunaks oli kodus kõvaketas, mis pandi teele Eesti laost ja eile keskpäevaks jõudsid kohale Soomest tulnud jupid. Kõik korralikult pakitud ja esmapilgul töötavad, olen rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
31.12.2004 07:16:35
|
|
|
tellisin mingi eelmisel nädalavahetusel mx510-ne...järgmise nädala teisipäeval taheti ära tuua aga mind polnud kodus.Siis helistasin ja kuller tuli neljapäeval uuesti ja sain ilusti kätte .Klienditeenindus on neil korralik,mulle meeldib 8).Kõik saab ilusti kas telefoni või interneti teel tehtud.Sõbralik raffas soovitan
Tänud Dr.Peep
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|