Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 13.12.2004 13:46:57 vasta tsitaadiga

Ma ostaks terve lao tühjaks 0. krooniga, pliiz.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madeinussr
HV kasutaja


liitunud: 03.02.2004




sõnum 13.12.2004 23:20:42 vasta tsitaadiga

ma saatsin tellimused ää juba icon_razz.gif
_________________
"Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2004 23:24:16 vasta tsitaadiga

klge..
kas see pood ongi praegu kalane või mis?
Mingil põhjusel ei ole mitte ühtegi sülearvutit, serverit ega ka enamiku muid asju...
Lihtsalt tühjus...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2004 23:43:48 vasta tsitaadiga

vaatasin ka päeval.
paistab, et andmebaas on surnud - ainult kategooriad on olemas. tooteid mitte.
ausalt öeldes ei usu, et nad selle üldse kunagi korralikult tööle saavad.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2004 23:03:48 vasta tsitaadiga

Ostsin nädalake tagasi kaardi.
Kas on võimalik tagasi viia väites ,et kaart läheb liiga kuumaks ja teeb restardi ,sest asi läheb tõesti kuumaks nii 44kraadi ilma klokita.
Raha tahaks tagasi saada mitte mingit uut jahutust peale.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2004 23:35:30 vasta tsitaadiga

Uuri netist mis ta temp olema peakski, kui on mingi nVidia, mis kuumenebki suht, siis minesatea. Ähvarda tarbijakaitsega icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 00:09:30 vasta tsitaadiga

Profiil palun...9600XT
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 01:24:35 vasta tsitaadiga

44 kraadi on kuum? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 09:40:13 vasta tsitaadiga

Selle 44 kratsase kaardi pärast vaevalt kast restarti teeb icon_wink.gif, osad kaardid töötavad idles sama temperatuuriga ja loadi all lähevad vabsee 60+C .Pealegi raha võid tagasi saada alles peale seda kui avastatakse ,et kaart vigane ja midagi samahead poel asemele anda.Siukest varianti, et lähed väidad midagi ja kohe raha tahad pole kuskil.

viimati muutis Auron 15.12.2004 09:41:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 09:41:24 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Ostsin nädalake tagasi kaardi.
Kas on võimalik tagasi viia väites ,et kaart läheb liiga kuumaks ja teeb restardi ,sest asi läheb tõesti kuumaks nii 44kraadi ilma klokita.
Raha tahaks tagasi saada mitte mingit uut jahutust peale.

Mis toide su masinal on? Sul on seal profiilis 2 optilist seadet... nõrgema toite puhul võib see restarti põhjustada.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 15:34:03 vasta tsitaadiga

350w codegen muidu..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM-Mehkar
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004




sõnum 15.12.2004 19:52:15 vasta tsitaadiga

ma räägin oma kogemusest siis ka, ma tellisin eelmisel neljapäeval doctorist 9600PRO reedel maksin raha ära ja täna(kolmapäeva) hommikul tuldi ukse taha koos kaardiga ning kaart töötab suurepäraselt. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 15.12.2004 22:51:50 vasta tsitaadiga

sai täna ostetud natuke kaupa. sai tellimus esitatud ja hansapanga kaudu makstud. maksmine töötas ilusti, kuid "tagasi kaupmehe juurde" vajutades tuli miskisugune mysql error ette. nüüd arvete all ei näita samuti maksmise kuupäeva. peaks kuhugi pöörduma või kontrollitakse maksed tööpäeviti kellegi poolt üle?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 23:59:59 vasta tsitaadiga

zimm kirjutas:
kuid "tagasi kaupmehe juurde" vajutades tuli miskisugune mysql error ette. nüüd arvete all ei näita samuti maksmise kuupäeva

Helista Beestingusse muidu võidki oma kaupa ootama jääda.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu2
HV kasutaja
innu2

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 18:48:23 vasta tsitaadiga

zimm kirjutas:
sai täna ostetud natuke kaupa. sai tellimus esitatud ja hansapanga kaudu makstud. maksmine töötas ilusti, kuid "tagasi kaupmehe juurde" vajutades tuli miskisugune mysql error ette. nüüd arvete all ei näita samuti maksmise kuupäeva. peaks kuhugi pöörduma või kontrollitakse maksed tööpäeviti kellegi poolt üle?

Mul tuli ka tellimisel siis aken ,mingeid erroreid täis ette ,aga järgmine päev oli ikka ilust "saabuvad kaubad" all olemas ja et 23 detsembril jõuab kohale:)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 19.12.2004 02:11:30 vasta tsitaadiga

kas kuller toob mulle minu tellitud asja tasuta uksetaha?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.12.2004 02:16:58 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
kas kuller toob mulle minu tellitud asja tasuta uksetaha?

Ei, Toktor Beep maksab talle icon_razz.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 19.12.2004 13:31:46 vasta tsitaadiga

sai ikka ära makstud ilusti. järgmine ports memorystickke tuleb homme, ehk siis panevad mulle tulema pakikese:)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 19.12.2004 19:21:40 vasta tsitaadiga

huvitav...
tellisin omale sealt jubina, maksin reedel raha ära, siiani pole peebus kirja maksmiskuupäevaga...
eks näis, äkki oli neil lihtsalt nädalavahetus vabaks võetud vms

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 21:02:52 vasta tsitaadiga

onlain andmebaasi uuendatakse seal, paistab, käsitsi.
siis kui uuendatakse. icon_smile.gif
paanikaks pole põhjust, ega raha kuhugi ei kao - kui on makstud, siis on kõik ok thumbs_up.gif

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 20.12.2004 12:29:31 vasta tsitaadiga

nädalavahetuse ajal on jah suht mõttetu tellida, saab asja korda sama kiiresti, kui esmaspäeval tellides.

tsitaat:
Infoks veel niipalju, et nädalavahetustel ja tööpäevadel peale kella 17 laekumisi ei kontrollita


sedasi öeldi mulle peebust.

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 16:13:32 vasta tsitaadiga

keegi sealse garantiiteenindusega ka on tegemist teinud?
kas se kaup tuleb siis ise sinna beestingusse või kuidas se transport sinna on?

praegu näitas profiilis oleva masina hitachi ketas bad sectorite olemasolu, ja ketta käivitumisega on ka vahel probleeme, mõnikord võtab kiiruse ülessse ja sis kohe kukutab alla tagasi, ning eile õhtul hakkas ketas ka kahtlaselt kolksuma icon_neutral.gif
ma loodan, et ma sealt vähemalt andmed kätte saan, garantiise tuleb see ketas niguinii viia

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 18:14:19 vasta tsitaadiga

imo sa pead ise selle neile teele panema, a eks elista ja küsi järgi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 18:37:46 vasta tsitaadiga

eks tuleb jah homme helstada, täna on nad vist juba kinni...
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 20.12.2004 23:17:31 vasta tsitaadiga

Ma saan ka varsti teada, kui hea see dr.peep on, kuna homme tellin sealt mälu 512mb 3200 400mhz m-tec 1000 eek.
Kui ma ikka õieti aru sain(hind sisaldab käibemaksu, tasuta kohaletoomine) ,siis see on ikka väga sodne hind võrreldes sellega mis Viljandis on. K-arvutisalongis oli sama pulk 1350 eek. Ootan ära kui soomest uus laadung mälusi tuleb siis tellin ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 23:37:16 vasta tsitaadiga

iga tootegrupi all ilutseb see HP kiri IKKA veel icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 21.12.2004 00:40:38 vasta tsitaadiga

taneö112 telli soovitatavalt kohe ära, sest seda sama virna mälusi võivad tellida kõik arvutifirmad ning saab see kelle tellimus on varem püsti, seega kui tellid siis kui kohal ei pruugi reaalselt enam midagi järgi olla.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 21.12.2004 20:13:14 vasta tsitaadiga

Ma võin mõne teise odava mälu ka võtta. Täna on saabumis kuupäev soomest aga dr.peep lehel ikka saabub "2004-12-21" Kas mälud pole kohale jõudnud või nad ei viitsi seda kirja panna ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 21.12.2004 20:42:51 vasta tsitaadiga

mul võttis aega nii umbkaudu päeva jagu, et tellitud kõvaketas kohale jõuaks ( thumbs_up.gif ), päev arvestatuna siis ajast, mil pandi saabumiskuupäeva asemele, et olen selle kätte saand.

btw, ei saa midagi halba peebu kohta öelda - algul oli viivitus maksmise kinnituse märkimisega sinna lehele: kirjutasin beesting'i, seletati asi korralikult ära.

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 22:07:22 vasta tsitaadiga

videokaardi enda info all on saabumiskuupäev 21.12...minu tellimuse lehel 23.12 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 23:02:46 vasta tsitaadiga

OMG

kuupäev on nüüd 2005-01-13 icon_evil.gif

raisk ma ütlen thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 23:13:37 vasta tsitaadiga

Ghost.ee kirjutas:
OMG

kuupäev on nüüd 2005-01-13 icon_evil.gif

raisk ma ütlen thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

mul lükkasid nad nii monitori saabumiskuupäeva edasi.
lõpuks ootasin pea 1 kuu aga kätte sain raisa.
Varuda tuleb hulga kannatust ja beer_yum.gif
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 22.12.2004 01:25:57 vasta tsitaadiga

Aga mis te arvate kui õnnelik mina olen kui peale 2-3 edasilükkamist tuleb järjekordse lükkamidrgs sellinr saabumiskuupäev :

2004-11-04

icon_smile.gif
icon_lol.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2004 13:57:20 vasta tsitaadiga

hehh, aastavahetus, keegi ei viitsi tööd teha, kõik tarned visatakse järgmisse aastasse.
ordiga sama jama. jupid laos, kõik olemas, tahtsin komplekti tellida, öeldi, et vast järgmisel aastal.. icon_biggrin.gif
nagu näha, tahavad nemad ka pidude ajal puhata ja napsu võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu2
HV kasutaja
innu2

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 14:58:13 vasta tsitaadiga

Et nagu nad eile kirjutasid ,seal saabuvad tellimused lehel ,et kõik kaubad juba kohale jõudnud ,Aga videokaart ei ole veel kohale jõudnud mulle ,et kas see on tavaline ,et nad paar päeva ennem juba kirjutavad et kohale jõudnud? näiteks siis kui soome laost välja saatsid
EDIT: ah sain kätte juba icon_biggrin.gif


viimati muutis innu2 22.12.2004 15:25:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 15:01:45 vasta tsitaadiga

tellisin peebust just linksysi wag54g ja wmp54g, hinnad vastavalt 1650.- ja 750.-, aga arve genereerib miskipärast 2430.- eeku icon_eek.gif
kust see 30.- juurde tuleb? kas kojutoomise eest võetakse nüüd raha ve? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2004 01:00:14 vasta tsitaadiga

umm...mul vaja Logitech mx510 hiirt...kui ma homme tellimuse esitaks siis millal ma seda näeks umbes? icon_smile.gif ja kas toovad ukse taha?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 24.12.2004 09:29:48 vasta tsitaadiga

kui kohal siis peale jõule ehk saad kätte, kui laos pole ootad end lolliks
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kir2
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004




sõnum 29.12.2004 12:53:10 vasta tsitaadiga

krt. Eile sai tellitud videokaart sealt ja arve sai makstud. pangaarvelt vähemalt läks raha, aga ta ikka näitab et peab maksma arve. kas see on normaalne või kuhu pean pöörduma icon_question.gif
ps: pärsat kui arve makstud sai hanza netis, siis kui vajutasin nuppu "pöördu tagasi müüa poole" või midagi sellist, siis viis mind kuskile vigasele lingile. kas selles äkki viga?
EDIT: Probleem edukalt lahenenud banaanitants ,aga ikkagi valusalt kaua läks aega icon_rolleyes.gif


viimati muutis kir2 29.12.2004 13:07:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 12:59:12 vasta tsitaadiga

Mul sama värk, et tellisin natuke aega tagasi nüüd videokaardi ja peale maksmist näitab ikka et maksa, samas oli makse edukalt sooritatud.Rahast ja kaardist vaevalt ilma jääd, see lehekülg neil pidevalt igast nalja teind a'la näitab, et kaup käes aga tegelt pole jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 29.12.2004 14:58:47 vasta tsitaadiga

Vahet pole mis kommentaarid on selle kaubamaja kohta, on ka mul plaanis sealt lehelt üks jubin osta icon_exclaim.gif
Oluline on ikka see, et aega ei läheks üle 3-me nädala thumbs_up.gif

to 24.12.2004 00:00

Seal on kirjas, et toovad postkontorisse nagu ma aru sain ja miinimum tellimus on 500Eek-i, ning kohaletoomisel lisatasusid ei ole icon_exclaim.gif
Põhimõtteliselt muud midagi beer_yum.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 29.12.2004 15:03:17 vasta tsitaadiga

koju toovad kui sind kodus pole siis els jätab postkontorisse kui sinuga kontakti ei saa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 22:35:37 vasta tsitaadiga

enne oli mul siis kuupäev 13.01.2005..

nüüd aga: Saabumiskuupäev - Tellimisel

et jah. lahe
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 29.12.2004 22:49:05 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kõik vinguvad siin, kui ei meeldi oodata võib ju mõnest eesti poest kohapealt kah osta asja ära, keegi ei sunni jus ealt tellima, minul igastahes ainult positiiivsed kogemused peebuga
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 23:24:23 vasta tsitaadiga

oleks kuskilt osta, siis ostaks jah.. tegu GeForce 6600GT AGP asjaga.

ehk - seda ei saa mitte kusagilt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 29.12.2004 23:53:25 vasta tsitaadiga

Gainward Geforce 6600GT Ultra/1960 XP Dual-DVI VIVO GS 128MB videokaart ases paistab olevat see muidu, tigmas samuti muide
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 00:08:07 vasta tsitaadiga

aga 4 kilo eest mitte..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 30.12.2004 00:10:35 vasta tsitaadiga

kusjuures tigmas on pny oma 4000 täpselt
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deemon
HV vaatleja
Deemon

liitunud: 18.11.2001




sõnum 30.12.2004 09:39:41 vasta tsitaadiga

Tellisin esmaspäeva pärastlõunal peebust praktiliselt kõik uue arvuti jupid, teisipäeva lõunaks oli kodus kõvaketas, mis pandi teele Eesti laost ja eile keskpäevaks jõudsid kohale Soomest tulnud jupid. Kõik korralikult pakitud ja esmapilgul töötavad, olen rahul icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 07:16:35 vasta tsitaadiga

tellisin mingi eelmisel nädalavahetusel mx510-ne...järgmise nädala teisipäeval taheti ära tuua aga mind polnud kodus.Siis helistasin ja kuller tuli neljapäeval uuesti ja sain ilusti kätte icon_smile.gif.Klienditeenindus on neil korralik,mulle meeldib 8).Kõik saab ilusti kas telefoni või interneti teel tehtud.Sõbralik raffas thumbs_up.gif soovitan icon_wink.gif icon_smile.gif
Tänud Dr.Peep icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.