|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.12.2004 23:34:07
|
|
|
| Mõtelnud ka A64 peale, kuid vaatan, et oleks veel mõtet kannatada natuke aega, kuni Nforce 4 plated müügile jõuavad. Huvitav palju nForce 4 SLI plate maksma võib hakata, ma mõtlen kellegi muu kui ASUSt või seda uut MSI oma millele on creitivei sound peale pandud.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2004 00:42:39
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Viska pilte ka Magic! Mis on maksimum mälu kiirus (sandra, everest), mis kellad ja pinged! Palju SuperPI pigistad?
Igatahes on see imelik, et vahepeal on tetaud X kiiruse ja Y pinge juures masin prime stabiilne, samas järgmine päev hakkab restarte tegema. Ilmselt emaplaat mängib liialt pingetega  |
Sandra sai peale pandud... homme panen skoore, täna magama ära... muidu everest oli miski 6-ga... write oli tabeli tipus olevatest tulemustest kehvem... sandra mem andis 6K midagi... need hetkel väga ebamäärased tulemused, sest mässan AGP värgindusega... lihtsalt ei saa stabiilselt videokat ja emaplaati tööle... nüüd asi ok stabiilsuselt, aga AGP acc kadunud... tean küll miks, aga kui vajaliku VIA driveri peale panen jookseb asi kokku masendav, ATI'l VPU recoveri ära võtmine ei aita...mul igatahes juhe koos
ilmselt homme tuleb ka katsetada mx440-ga... kui tollega ei jama siis kurb lugu
üks screen ka: www.hot.ee/wof/1.jpg
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.12.2004 01:30:03
|
|
|
Magic kle mis rev su av8 on ?
Ise sai ka ostetud just av8 + winny 3000+ a näe raip ei posti
post code 9.0 annab, lugedes abiti foorumit on tegu vana biosiga mis lihtsalt winnyt ei toeta ? Kuda uue biosi sinna saaks ? Plaat ise rev1.1
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2004 10:51:15
|
|
|
| käi peksa garantiile jalaga piiksu... mul tegid tunniga asja korda tasuta... mul peaks ka muidu rev 1.1 olema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.12.2004 12:01:51
|
|
|
ehh, kole windooza on sul
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2004 12:42:12
|
|
|
ära nori mul sitt tuju - ükski emaplaat pole nõnda juhet kokku ajanud(ma ei räägi oc-st vaid videoka ja emaplaadi konfliktist)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.12.2004 12:47:00
|
|
|
| Magic kirjutas: |
ära nori mul sitt tuju - ükski emaplaat pole nõnda juhet kokku ajanud(ma ei räägi oc-st vaid videoka ja emaplaadi konfliktist) |
täna jumalat, et sul MSI ei ole
täna võiks mobo kastsist välja kiskuda ja pastat panna + win-i uuesti installida..
asi hakkas kahtlaselt kalama peale oc-d
ennem oli superpi 10x250 1M 33 sekki, nüüd 36
pcmark 2002 väiksem, 3dmark väiksem, kuigi kellad samad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.12.2004 12:49:35
|
|
|
| tsitaat: |
ära nori icon_razz.gif mul sitt tuju - ükski emaplaat pole nõnda juhet kokku ajanud(ma ei räägi oc-st vaid videoka ja emaplaadi konfliktist)
|
ime et see 98 töötab seal üldse normaalselt, nf2 peal oli paras kepp sellega
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2004 12:55:34
|
|
|
nonii... mul kasu ikka 0... va tarkpea ATI VPU veaparandus laksas mul software toe peale ja nüüd uimab win rohkem kui 4MB Atiga...
ai närvid lähevad läbi...
hetkel tulemus säärane: www.hot.ee/wof/kala.JPG
edit: nvidia mx440 arvutis ja kõik jamad kadunud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
11.12.2004 16:39:30
|
|
|
| Magic kirjutas: |
edit: nvidia mx440 arvutis ja kõik jamad kadunud  |
aga proovi atil biossi flashida mingi muu versiooni peale, mul omal r9700 käib küll ideaalselt, ahjaa, profülaktika mõttes ja nagu iga teise emaplaadiga siis ati puhul biosest fastwrites on mul disabletud.
cl
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2004 16:47:52
|
|
|
ei teagi mida arvata, aga jamab nii või teisiti ATI(kui kõvakale rohkem ruumi saan panen 2 XP peale ja seal hakkan ATI-ga uuesti katsetama) ... mx440 samas hetkel stabiilne püsinud... eks tuleb siis varsti silmad 6600GT peale panna
edit:
natuke uusi tulemusi
fsb 342
Everest read
Everest write
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.12.2004 18:43:02
|
|
|
vaadake mille ma leidsin:
paneks selle prosele peale siis poleks vente vajagi 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
11.12.2004 18:47:02
|
|
|
| noh eks tee proovi, kui mõne ajapärast tagasi siin ei ole, siis vast põles su prose maha .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.12.2004 18:50:13
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| noh eks tee proovi, kui mõne ajapärast tagasi siin ei ole, siis vast põles su prose maha .) |
ei viitsi, mul Arctic Freezer juba tellitud
selle suure rondi saen ribadeks ja teen videole mem radikad...
kuigi selline kuubik jahutaks prose küll passiivis vabalt ära
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
11.12.2004 20:32:07
|
|
|
A64 pidavat omama 16 Hz (st. 16 korda sekundist kontrollib temperatuuri) klokiga temp. andurit, mis peaks hoidma prose letaalsest kuumarabandusest.
Mis ka pinge 2,7 GHz juures Magic?
Ptüi, ptüi, ptüi, (kolm korda üle õla) aga minu MSI pole veel tembutama hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2004 20:39:13
|
|
|
1,75V oli vist tolle screeni ajal(loomulikult oleks vähemaga saanud hakkama... kusagil 2,4GHz-ni läheb 1,4V-ga), samas hetkel istub mul prose hoopis default settingutel, sest kui testimiseks oli lihtne stabiilseid settinguid leida, siis mängimiseks võimatu... ja ma ei taba matsu ära milles viga
samas 3DMark01SE'd sai ilusti ka 2,5 GHz peal teha...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
11.12.2004 23:10:39
|
|
|
| Magic kirjutas: |
1,75V oli vist tolle screeni ajal(loomulikult oleks vähemaga saanud hakkama... kusagil 2,4GHz-ni läheb 1,4V-ga), samas hetkel istub mul prose hoopis default settingutel, sest kui testimiseks oli lihtne stabiilseid settinguid leida, siis mängimiseks võimatu... ja ma ei taba matsu ära milles viga
samas 3DMark01SE'd sai ilusti ka 2,5 GHz peal teha... |
Ma siin kah katsetasin ja leidsid, et Hyper6-ga toas on max pinge 1,725V, üle selle ei muutu midagi.
1:1-le katsetes olen jõudnud nüüd sinnamaani, et vist sai selle a64 tweeker-i selgeks oma BH5-ga vähemalt.
kes omab neid mälusid, siis jagan lahkelt infot:
1 tulp:CL1,5-7-12-2-2-4-2-2-1-1-200MHz/15,6us
2tulp:8X-128bit-Disable-Disable-4X-6X-5,5X-256clks-Disable-200
Nende sättetega teeb 3D jne, LDTx4 ja on minu jaoks kiiremad sätted@kõrge FSB (kuni 275MHz)
Opsysteemidest.
Proovisin seda demo-win2003 serverit...ei ütleks, et suur vahe on.
Niipalju on, et peale selle installi on kohe suht head ajad SuperPi-s, kuid winXP/2k tweekides-puhastades saab samasugused.
Hetkel tundub, et WINXPSP2 on isegi tegijam muudest.
mõned asjad veel infoks- everest-i näitu on raske uskuda- se kõigub liiga palju (read-write) latency-ga on lood nagu paremad.
Panin prooviks sandra 2005- se on jälle lolliks tehtud- mem teste tglt ei tehta- prose võtab käivitusel info mällu ja arvutab mingi tulemuse- pärast fsb-d tõstes tulemus ei muutu mõttetu asi ühesõnaga.
kasutangi siis "uuringuteks" Process Timer v1.0 ja superpi-d/pifasti.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 02:37:30
|
|
|
nonii... mul ilmselt ka see "kala" leitud - ilmselt probleem mäludega koostöö probleemidega... klokkuvad mõlemad oma reitingu kohta päris hästi, samas koostöö pole päris stabiilne...
selle PMI(PQI) PC3200 mälu omanikud võivad üsna rahul olla... 240ni jooksis mul välja... tundun et piduriks jääb Kingston PC2700...
peaks kusagilt laenama miskid paremad mälud ja vaatama, kas saan anaomaaliatest lahti
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004

|
12.12.2004 09:43:14
|
|
|
| jama . mul näitab HTT frequency 5x ja ei õnnestu mingi nipiga seda muuta ,pangestub koheselt kui lähen menüüsse . tegin winflashiga BIOS -e flashi ja ei midagi .
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 10:52:23
|
|
|
| A64 tweakeriga ei saa ka muuta?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.12.2004 13:04:07
|
|
|
| Uuri lähemalt oma BIOS, MSI K8N saab HTT kordajat muuta!!
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.12.2004 13:08:06
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Uuri lähemalt oma BIOS, MSI K8N saab HTT kordajat muuta!! |
no kui tal seda tehes pange paneb siis ikka vist ei saa?
eniveis ma müün oma MSI rondi täna maha ja ostan miskise odava junni asemele - senikaua kuni normid mobod välja tulevad
ei tea kaua see ati mobo venib
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
12.12.2004 13:41:57
|
|
|
| argentum7 kirjutas: |
| jama . mul näitab HTT frequency 5x ja ei õnnestu mingi nipiga seda muuta ,pangestub koheselt kui lähen menüüsse . tegin winflashiga BIOS -e flashi ja ei midagi . |
Kasuta nuppe +/- või PgUP ja PgDn muutmiseks, Enterit pole vaja
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004

|
12.12.2004 13:42:27
|
|
|
| hmm kuidas A64 Tweakeriga saab muuta HTT kordajat ? ma ei leidnud sellist väärtust ( ainuke mis oli bypass max ja seal taga 4x )
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 14:04:55
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| Le Inc kirjutas: |
| Uuri lähemalt oma BIOS, MSI K8N saab HTT kordajat muuta!! |
no kui tal seda tehes pange paneb siis ikka vist ei saa?
eniveis ma müün oma MSI rondi täna maha ja ostan miskise odava junni asemele - senikaua kuni normid mobod välja tulevad
ei tea kaua see ati mobo venib  |
miks siis maha müüd? mängib lolli?
| argentum7 kirjutas: |
| hmm kuidas A64 Tweakeriga saab muuta HTT kordajat ? ma ei leidnud sellist väärtust ( ainuke mis oli bypass max ja seal taga 4x ) |
seal vist jah... ise pole seda kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
12.12.2004 14:16:48
|
|
|
| argentum7 kirjutas: |
| hmm kuidas A64 Tweakeriga saab muuta HTT kordajat ? ma ei leidnud sellist väärtust ( ainuke mis oli bypass max ja seal taga 4x ) |
se pole HTT kordaja, HTT-d saad muuta biosis ainult vist.
nii palju võin öelda, et madalam väärtus on kiirem, mul kannatab seda 4-ga min.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.12.2004 22:23:55
|
|
|
soomes nFORCE 4 SLI-d juba müügil - kahju, et pcie kaarti pole ainult
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 22:32:29
|
|
|
| voltc kirjutas: |
soomes nFORCE 4 SLI-d juba müügil - kahju, et pcie kaarti pole ainult  |
mis firma?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.12.2004 22:35:29
|
|
|
asus ja msi, msi oli kuidagi kallis ainult
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.12.2004 22:37:59
|
|
|
Jah, kui BIOS upgrade näiteks 1.3 tegemata siis pidi jah ainult +/- värk töötama. Tee upgrade ära!
Krt, mul masin töötab nagu siidi, ainult mälu volt oleks võinud olla vähemalt 3.0, siis vast saaks 300 HTT 1:1 mäluga jooksutada (mmmmm)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 22:42:50
|
|
|
mis selle MSI hind siis oleks? aga muidu testide järgi täitsa kobe plaat
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.12.2004 22:45:02
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mis selle MSI hind siis oleks? aga muidu testide järgi täitsa kobe plaat  |
msi oli vist 260 euri
asus 170.-
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.12.2004 22:54:42
|
|
|
asus 183.- ja msi 262.-
aga saabuvad 2-4 nädala jooksul..
nu vähemalt osta saab juba
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 22:56:07
|
|
|
hetkel oleks nende ostmine küll üsna mõttetu... hind ka jube kirves, samas vaatan, et see MSI klokkub päris hästi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.12.2004 22:58:16
|
|
|
| Magic kirjutas: |
hetkel oleks nende ostmine küll üsna mõttetu... hind ka jube kirves, samas vaatan, et see MSI klokkub päris hästi  |
seda ma räägingi... hind kallis ja peale seda nvidia teeb alguses paar rev-i p+ska kah
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2004 23:06:24
|
|
|
| kas just nvidia kalad, pigem tootjate püüd kiiremini raha teenida
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPriit
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
12.12.2004 23:07:24
|
|
|
| Norras pakutakse seda MSI plaati 1895 NOK . Lattu jõuab 01.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
13.12.2004 14:01:50
|
|
|
tekkis üks s939 küsimus, pole väga oc alane küsimus a ehk osatakse vastata nimelt on s939 3000+ prose, mis käib rõõmsalt 9x250MHz, ehk siis 2250MHz, default pingega, cnq on disabled, idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi,, arvutikorpus lahti, jahutiks inbox kuuler, küsimus et kas see ongi normaalne temperatuur? murelikuks teeb asjaolu et radikas ise on väga jahe, idle seisus täiesti külm, ja koormuse all mitte üle 40 kraadi. alul mõtlesin et termopastas viga, kuid radika eemaldamisel selgus et pastaga on lood väga head, ilusti jagunenud ja puha, asendasin pasta arctic silveriga, temperatuurimuutust aga ei järgnenud. Küsimus laiale ringile et kas ka Teil on sarnased kogemused? ahjaa emaplaat on abit av8, ja tema temperatuuri lugemise koht on mulle saladus, ilmselt ikka prose seest, sest niikui burnk7 proge sulen kukub temperatuur paari sekundiga mitu mitu kraadi, u 43-45 kraadini.
terv,
cl
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
13.12.2004 14:08:37
|
|
|
| cl kirjutas: |
tekkis üks s939 küsimus, pole väga oc alane küsimus a ehk osatakse vastata nimelt on s939 3000+ prose, mis käib rõõmsalt 9x250MHz, ehk siis 2250MHz, default pingega, cnq on disabled, idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi,, arvutikorpus lahti, jahutiks inbox kuuler, küsimus et kas see ongi normaalne temperatuur? murelikuks teeb asjaolu et radikas ise on väga jahe, idle seisus täiesti külm,...
|
Ära usu MSI näitu- se paneb ca 10°C otsa
installi MBM5, sealt winbond CPU Diode2 ja saadki õige näidu.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
13.12.2004 15:13:27
|
|
|
| tsitaat: |
| idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi |
Peabki olema nii madal, sest nii jahe ta ongi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
13.12.2004 15:14:40
|
|
|
| pigem mõtles ta full loadi tempi
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
13.12.2004 15:35:37
|
|
|
| razor kirjutas: |
| pigem mõtles ta full loadi tempi |
Sellel on peal ju Cool'n'Quite, mis tõmbab kiiruse 800MHz (vms) peale
kui täit võimsust pole vaja (ala internet vms).
Nii kui karmi rakenduse tööle paned, lükkab fullpoweri järgi.
Oli vist nii....
EDIT: aa, nüüd nägin alles et sul cnq disabletud, sorry! (aga äkki ikka funkab, et ei ole disabletud)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.12.2004 17:00:22
|
|
|
seda funkamist polegi vaja - prose disain on juba selline et idle olekus võtab hästi vähe voolu/eraldab soojust
mul hetkel täiskoormusel 34C
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.12.2004 17:18:56
|
|
|
krt see DFI sellise disaini tegi... ilus ja puhas, aga CPU panid valesse kohta (lihtsalt minu arvutis oleks õhuvooluskeem rikutud )
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
13.12.2004 17:55:02
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
asus 183.- ja msi 262.-
aga saabuvad 2-4 nädala jooksul..
nu vähemalt osta saab juba  |
upcoming DFI "budget" SLI board: (PCI-Ex16xPCI-Ex4- 5% aeglasem, kuid ca 50$odavam lahendus)
|
Kui palju siis selle hinnaks kujuneda võib?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
13.12.2004 18:47:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
aga CPU panid valesse kohta (lihtsalt minu arvutis oleks õhuvooluskeem rikutud ) |
Oo, kinnituskruvid on hoopis horisontaalselt tavalise vertikaali asemel socketi juures
See laseb Tower tüüpi jahutitel tõesti otse tagaventika poole õhuvoolu suunata 8)
Seda kassid ostaksid
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
13.12.2004 18:51:44
|
|
|
| Dumb(_;_) kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
aga CPU panid valesse kohta (lihtsalt minu arvutis oleks õhuvooluskeem rikutud ) |
Oo, kinnituskruvid on hoopis horisontaalselt tavalise vertikaali asemel socketi juures
See laseb Tower tüüpi jahutitel tõesti otse tagaventika poole õhuvoolu suunata 8)
Seda kassid ostaksid  |
seda minagi  btw, MSI-l on kah nii need- Hyper6 satub täpselt õigesse kohta.
aga seda dfi-d pakutakse ettetellimisel..300$ eest esialgu.
millegipärast arvan, et lõpphind kujuneb sinna150-220$ vahele.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.12.2004 16:37:02
|
|
|
@ profiil
stabiilne 2500mhz 1.47V 315*8, mälu 166 peal
tutvun plaadiga, kohe flashin biose ära
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.12.2004 16:43:52
|
|
|
Paistab jah et 2500 Mhz on s939 90 nm A64 1,5 V juures garanteeritud. Ostad veel kiired mälud juurde ja võid rinna kummi ajada ning öelda, et minu prose on kangem kui 10 kEEK FX-53.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|