Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 10.12.2004 23:34:07 vasta tsitaadiga

Mõtelnud ka A64 peale, kuid vaatan, et oleks veel mõtet kannatada natuke aega, kuni Nforce 4 plated müügile jõuavad. Huvitav palju nForce 4 SLI plate maksma võib hakata, ma mõtlen kellegi muu kui ASUSt või seda uut MSI oma millele on creitivei sound peale pandud.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2004 00:42:39 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Viska pilte ka Magic! Mis on maksimum mälu kiirus (sandra, everest), mis kellad ja pinged! Palju SuperPI pigistad?

Igatahes on see imelik, et vahepeal on tetaud X kiiruse ja Y pinge juures masin prime stabiilne, samas järgmine päev hakkab restarte tegema. Ilmselt emaplaat mängib liialt pingetega icon_rolleyes.gif

Sandra sai peale pandud... homme panen skoore, täna magama ära... muidu everest oli miski 6-ga... write oli tabeli tipus olevatest tulemustest kehvem... sandra mem andis 6K midagi... need hetkel väga ebamäärased tulemused, sest mässan AGP värgindusega... lihtsalt ei saa stabiilselt videokat ja emaplaati tööle... nüüd asi ok stabiilsuselt, aga AGP acc kadunud... tean küll miks, aga kui vajaliku VIA driveri peale panen jookseb asi kokku icon_sad.gif masendav, ATI'l VPU recoveri ära võtmine ei aita...mul igatahes juhe koos

ilmselt homme tuleb ka katsetada mx440-ga... kui tollega ei jama siis kurb lugu

üks screen ka: www.hot.ee/wof/1.jpg
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 01:30:03 vasta tsitaadiga

Magic kle mis rev su av8 on ?
Ise sai ka ostetud just av8 + winny 3000+ a näe raip ei posti icon_confused.gif
post code 9.0 annab, lugedes abiti foorumit on tegu vana biosiga mis lihtsalt winnyt ei toeta ? Kuda uue biosi sinna saaks ? Plaat ise rev1.1
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2004 10:51:15 vasta tsitaadiga

käi peksa garantiile jalaga piiksu... mul tegid tunniga asja korda tasuta... mul peaks ka muidu rev 1.1 olema
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.12.2004 12:01:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

üks screen ka: www.hot.ee/wof/1.jpg


ehh, kole windooza on sul icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2004 12:42:12 vasta tsitaadiga

ära nori icon_razz.gif mul sitt tuju - ükski emaplaat pole nõnda juhet kokku ajanud(ma ei räägi oc-st vaid videoka ja emaplaadi konfliktist)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 12:47:00 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ära nori icon_razz.gif mul sitt tuju - ükski emaplaat pole nõnda juhet kokku ajanud(ma ei räägi oc-st vaid videoka ja emaplaadi konfliktist)

täna jumalat, et sul MSI ei ole icon_neutral.gif

täna võiks mobo kastsist välja kiskuda ja pastat panna + win-i uuesti installida..
asi hakkas kahtlaselt kalama peale oc-d
ennem oli superpi 10x250 1M 33 sekki, nüüd 36
pcmark 2002 väiksem, 3dmark väiksem, kuigi kellad samad icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.12.2004 12:49:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ära nori icon_razz.gif mul sitt tuju - ükski emaplaat pole nõnda juhet kokku ajanud(ma ei räägi oc-st vaid videoka ja emaplaadi konfliktist)

ime et see 98 töötab seal üldse normaalselt, nf2 peal oli paras kepp sellega icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2004 12:55:34 vasta tsitaadiga

nonii... mul kasu ikka 0... va tarkpea ATI VPU veaparandus laksas mul software toe peale ja nüüd uimab win rohkem kui 4MB Atiga...
ai närvid lähevad läbi...
hetkel tulemus säärane: www.hot.ee/wof/kala.JPG
edit: nvidia mx440 arvutis ja kõik jamad kadunud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 16:39:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
edit: nvidia mx440 arvutis ja kõik jamad kadunud icon_razz.gif


aga proovi atil biossi flashida mingi muu versiooni peale, mul omal r9700 käib küll ideaalselt, ahjaa, profülaktika mõttes ja nagu iga teise emaplaadiga siis ati puhul biosest fastwrites on mul disabletud.

cl
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2004 16:47:52 vasta tsitaadiga

ei teagi mida arvata, aga jamab nii või teisiti ATI(kui kõvakale rohkem ruumi saan panen 2 XP peale ja seal hakkan ATI-ga uuesti katsetama) ... mx440 samas hetkel stabiilne püsinud... eks tuleb siis varsti silmad 6600GT peale panna icon_wink.gif

edit:
natuke uusi tulemusi icon_wink.gif
fsb 342
Everest read
Everest write
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 18:43:02 vasta tsitaadiga

vaadake mille ma leidsin:

paneks selle prosele peale siis poleks vente vajagi 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 18:47:02 vasta tsitaadiga

noh eks tee proovi, kui mõne ajapärast tagasi siin ei ole, siis vast põles su prose maha .)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 18:50:13 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
noh eks tee proovi, kui mõne ajapärast tagasi siin ei ole, siis vast põles su prose maha .)

ei viitsi, mul Arctic Freezer juba tellitud icon_wink.gif

selle suure rondi saen ribadeks ja teen videole mem radikad...
kuigi selline kuubik jahutaks prose küll passiivis vabalt ära
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 20:32:07 vasta tsitaadiga

A64 pidavat omama 16 Hz (st. 16 korda sekundist kontrollib temperatuuri) klokiga temp. andurit, mis peaks hoidma prose letaalsest kuumarabandusest. icon_lol.gif
Mis ka pinge 2,7 GHz juures Magic?
Ptüi, ptüi, ptüi, (kolm korda üle õla) aga minu MSI pole veel tembutama hakanud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2004 20:39:13 vasta tsitaadiga

1,75V oli vist tolle screeni ajal(loomulikult oleks vähemaga saanud hakkama... kusagil 2,4GHz-ni läheb 1,4V-ga), samas hetkel istub mul prose hoopis default settingutel, sest kui testimiseks oli lihtne stabiilseid settinguid leida, siis mängimiseks võimatu... ja ma ei taba matsu ära milles viga icon_confused.gif
samas 3DMark01SE'd sai ilusti ka 2,5 GHz peal teha...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.12.2004 23:10:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
1,75V oli vist tolle screeni ajal(loomulikult oleks vähemaga saanud hakkama... kusagil 2,4GHz-ni läheb 1,4V-ga), samas hetkel istub mul prose hoopis default settingutel, sest kui testimiseks oli lihtne stabiilseid settinguid leida, siis mängimiseks võimatu... ja ma ei taba matsu ära milles viga icon_confused.gif
samas 3DMark01SE'd sai ilusti ka 2,5 GHz peal teha...


Ma siin kah katsetasin ja leidsid, et Hyper6-ga toas on max pinge 1,725V, üle selle ei muutu midagi.
1:1-le katsetes olen jõudnud nüüd sinnamaani, et vist sai selle a64 tweeker-i selgeks oma BH5-ga vähemalt.
kes omab neid mälusid, siis jagan lahkelt infot:
1 tulp:CL1,5-7-12-2-2-4-2-2-1-1-200MHz/15,6us
2tulp:8X-128bit-Disable-Disable-4X-6X-5,5X-256clks-Disable-200
Nende sättetega teeb 3D jne, LDTx4 ja on minu jaoks kiiremad sätted@kõrge FSB (kuni 275MHz)
Opsysteemidest.
Proovisin seda demo-win2003 serverit...ei ütleks, et suur vahe on.
Niipalju on, et peale selle installi on kohe suht head ajad SuperPi-s, kuid winXP/2k tweekides-puhastades saab samasugused.
Hetkel tundub, et WINXPSP2 on isegi tegijam muudest.
mõned asjad veel infoks- everest-i näitu on raske uskuda- se kõigub liiga palju (read-write) latency-ga on lood nagu paremad.
Panin prooviks sandra 2005- se on jälle lolliks tehtud- mem teste tglt ei tehta- prose võtab käivitusel info mällu ja arvutab mingi tulemuse- pärast fsb-d tõstes tulemus ei muutu icon_neutral.gif mõttetu asi ühesõnaga.
kasutangi siis "uuringuteks" Process Timer v1.0 ja superpi-d/pifasti.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 02:37:30 vasta tsitaadiga

nonii... mul ilmselt ka see "kala" leitud - ilmselt probleem mäludega koostöö probleemidega... klokkuvad mõlemad oma reitingu kohta päris hästi, samas koostöö pole päris stabiilne...
selle PMI(PQI) PC3200 mälu omanikud võivad üsna rahul olla... 240ni jooksis mul välja... tundun et piduriks jääb Kingston PC2700...
peaks kusagilt laenama miskid paremad mälud ja vaatama, kas saan anaomaaliatest lahti icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2004 09:43:14 vasta tsitaadiga

jama . mul näitab HTT frequency 5x ja ei õnnestu mingi nipiga seda muuta ,pangestub koheselt kui lähen menüüsse . tegin winflashiga BIOS -e flashi ja ei midagi .
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 10:52:23 vasta tsitaadiga

A64 tweakeriga ei saa ka muuta?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 13:04:07 vasta tsitaadiga

Uuri lähemalt oma BIOS, MSI K8N saab HTT kordajat muuta!!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 13:08:06 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Uuri lähemalt oma BIOS, MSI K8N saab HTT kordajat muuta!!

no kui tal seda tehes pange paneb siis ikka vist ei saa? icon_lol.gif
eniveis ma müün oma MSI rondi täna maha ja ostan miskise odava junni asemele - senikaua kuni normid mobod välja tulevad icon_rolleyes.gif
ei tea kaua see ati mobo venib icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.12.2004 13:41:57 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
jama . mul näitab HTT frequency 5x ja ei õnnestu mingi nipiga seda muuta ,pangestub koheselt kui lähen menüüsse . tegin winflashiga BIOS -e flashi ja ei midagi .

Kasuta nuppe +/- või PgUP ja PgDn muutmiseks, Enterit pole vaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2004 13:42:27 vasta tsitaadiga

hmm kuidas A64 Tweakeriga saab muuta HTT kordajat ? ma ei leidnud sellist väärtust ( ainuke mis oli bypass max ja seal taga 4x )
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 14:04:55 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Uuri lähemalt oma BIOS, MSI K8N saab HTT kordajat muuta!!

no kui tal seda tehes pange paneb siis ikka vist ei saa? icon_lol.gif
eniveis ma müün oma MSI rondi täna maha ja ostan miskise odava junni asemele - senikaua kuni normid mobod välja tulevad icon_rolleyes.gif
ei tea kaua see ati mobo venib icon_neutral.gif

miks siis maha müüd? mängib lolli?
argentum7 kirjutas:
hmm kuidas A64 Tweakeriga saab muuta HTT kordajat ? ma ei leidnud sellist väärtust ( ainuke mis oli bypass max ja seal taga 4x )

seal vist jah... ise pole seda kasutanud
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.12.2004 14:16:48 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
hmm kuidas A64 Tweakeriga saab muuta HTT kordajat ? ma ei leidnud sellist väärtust ( ainuke mis oli bypass max ja seal taga 4x )
se pole HTT kordaja, HTT-d saad muuta biosis ainult vist.
nii palju võin öelda, et madalam väärtus on kiirem, mul kannatab seda 4-ga min.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:23:55 vasta tsitaadiga

soomes nFORCE 4 SLI-d juba müügil - kahju, et pcie kaarti pole ainult icon_cry.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 22:32:29 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
soomes nFORCE 4 SLI-d juba müügil - kahju, et pcie kaarti pole ainult icon_cry.gif

mis firma?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:35:29 vasta tsitaadiga

asus ja msi, msi oli kuidagi kallis ainult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:37:59 vasta tsitaadiga

Jah, kui BIOS upgrade näiteks 1.3 tegemata siis pidi jah ainult +/- värk töötama. Tee upgrade ära!

Krt, mul masin töötab nagu siidi, ainult mälu volt oleks võinud olla vähemalt 3.0, siis vast saaks 300 HTT 1:1 mäluga jooksutada (mmmmm) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 22:42:50 vasta tsitaadiga

mis selle MSI hind siis oleks? aga muidu testide järgi täitsa kobe plaat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:45:02 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mis selle MSI hind siis oleks? aga muidu testide järgi täitsa kobe plaat thumbs_up.gif

msi oli vist 260 euri icon_eek.gif
asus 170.-
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:54:42 vasta tsitaadiga

asus 183.- ja msi 262.-
aga saabuvad 2-4 nädala jooksul..
nu vähemalt osta saab juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 22:56:07 vasta tsitaadiga

hetkel oleks nende ostmine küll üsna mõttetu... hind ka jube kirves, samas vaatan, et see MSI klokkub päris hästi icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:58:16 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
hetkel oleks nende ostmine küll üsna mõttetu... hind ka jube kirves, samas vaatan, et see MSI klokkub päris hästi icon_wink.gif

seda ma räägingi... hind kallis ja peale seda nvidia teeb alguses paar rev-i p+ska kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2004 23:06:24 vasta tsitaadiga

kas just nvidia kalad, pigem tootjate püüd kiiremini raha teenida
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 12.12.2004 23:07:24 vasta tsitaadiga

Norras pakutakse seda MSI plaati 1895 NOK . Lattu jõuab 01.01.2005
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2004 14:01:50 vasta tsitaadiga

tekkis üks s939 küsimus, pole väga oc alane küsimus a ehk osatakse vastata icon_smile.gif nimelt on s939 3000+ prose, mis käib rõõmsalt 9x250MHz, ehk siis 2250MHz, default pingega, cnq on disabled, idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi,, arvutikorpus lahti, jahutiks inbox kuuler, küsimus et kas see ongi normaalne temperatuur? murelikuks teeb asjaolu et radikas ise on väga jahe, idle seisus täiesti külm, ja koormuse all mitte üle 40 kraadi. alul mõtlesin et termopastas viga, kuid radika eemaldamisel selgus et pastaga on lood väga head, ilusti jagunenud ja puha, asendasin pasta arctic silveriga, temperatuurimuutust aga ei järgnenud. Küsimus laiale ringile et kas ka Teil on sarnased kogemused? ahjaa emaplaat on abit av8, ja tema temperatuuri lugemise koht on mulle saladus, ilmselt ikka prose seest, sest niikui burnk7 proge sulen kukub temperatuur paari sekundiga mitu mitu kraadi, u 43-45 kraadini.

terv,

cl
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.12.2004 14:08:37 vasta tsitaadiga

cl kirjutas:
tekkis üks s939 küsimus, pole väga oc alane küsimus a ehk osatakse vastata icon_smile.gif nimelt on s939 3000+ prose, mis käib rõõmsalt 9x250MHz, ehk siis 2250MHz, default pingega, cnq on disabled, idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi,, arvutikorpus lahti, jahutiks inbox kuuler, küsimus et kas see ongi normaalne temperatuur? murelikuks teeb asjaolu et radikas ise on väga jahe, idle seisus täiesti külm,...

Ära usu MSI näitu- se paneb ca 10°C otsa
installi MBM5, sealt winbond CPU Diode2 ja saadki õige näidu.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 13.12.2004 15:13:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi


Peabki olema nii madal, sest nii jahe ta ongi icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.12.2004 15:14:40 vasta tsitaadiga

pigem mõtles ta full loadi tempi
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 13.12.2004 15:35:37 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
pigem mõtles ta full loadi tempi


Sellel on peal ju Cool'n'Quite, mis tõmbab kiiruse 800MHz (vms) peale
kui täit võimsust pole vaja (ala internet vms).
Nii kui karmi rakenduse tööle paned, lükkab fullpoweri järgi.
Oli vist nii.... icon_rolleyes.gif

EDIT: aa, nüüd nägin alles et sul cnq disabletud, sorry! (aga äkki ikka funkab, et ei ole disabletud)

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2004 17:00:22 vasta tsitaadiga

seda funkamist polegi vaja - prose disain on juba selline et idle olekus võtab hästi vähe voolu/eraldab soojust
mul hetkel täiskoormusel 34C icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.12.2004 17:07:34 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
asus 183.- ja msi 262.-
aga saabuvad 2-4 nädala jooksul..
nu vähemalt osta saab juba icon_lol.gif

upcoming DFI "budget" SLI board: (PCI-Ex16xPCI-Ex4- 5% aeglasem, kuid ca 50$odavam lahendus)

ja paistab, et tulemas veel paremad a64-d:
http://www.amd.com/us-en/Corporate/VirtualPressRoom/0,,51_104_543~91999,00.html
et siis loodetavasti 2,8-3Ghz on air default cooleriga...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2004 17:18:56 vasta tsitaadiga

krt see DFI sellise disaini tegi... ilus ja puhas, aga CPU panid valesse kohta icon_biggrin.gif (lihtsalt minu arvutis oleks õhuvooluskeem rikutud icon_razz.gif )
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 13.12.2004 17:55:02 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
voltc kirjutas:
asus 183.- ja msi 262.-
aga saabuvad 2-4 nädala jooksul..
nu vähemalt osta saab juba icon_lol.gif

upcoming DFI "budget" SLI board: (PCI-Ex16xPCI-Ex4- 5% aeglasem, kuid ca 50$odavam lahendus)


Kui palju siis selle hinnaks kujuneda võib?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 13.12.2004 18:47:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
aga CPU panid valesse kohta icon_biggrin.gif (lihtsalt minu arvutis oleks õhuvooluskeem rikutud icon_razz.gif )

Oo, kinnituskruvid on hoopis horisontaalselt tavalise vertikaali asemel socketi juures thumbs_up.gif
See laseb Tower tüüpi jahutitel tõesti otse tagaventika poole õhuvoolu suunata 8)
Seda kassid ostaksid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.12.2004 18:51:44 vasta tsitaadiga

Dumb(_;_) kirjutas:
Magic kirjutas:
aga CPU panid valesse kohta icon_biggrin.gif (lihtsalt minu arvutis oleks õhuvooluskeem rikutud icon_razz.gif )

Oo, kinnituskruvid on hoopis horisontaalselt tavalise vertikaali asemel socketi juures thumbs_up.gif
See laseb Tower tüüpi jahutitel tõesti otse tagaventika poole õhuvoolu suunata 8)
Seda kassid ostaksid icon_razz1.gif

seda minagi icon_wink.gificon_biggrin.gif btw, MSI-l on kah nii need- Hyper6 satub täpselt õigesse kohta.
aga seda dfi-d pakutakse ettetellimisel..300$ icon_eek.gif eest esialgu.
millegipärast arvan, et lõpphind kujuneb sinna150-220$ vahele.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.12.2004 16:37:02 vasta tsitaadiga

@ profiil

stabiilne 2500mhz 1.47V 315*8, mälu 166 peal

tutvun plaadiga, kohe flashin biose ära
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2004 16:43:52 vasta tsitaadiga

Paistab jah et 2500 Mhz on s939 90 nm A64 1,5 V juures garanteeritud. Ostad veel kiired mälud juurde ja võid rinna kummi ajada ning öelda, et minu prose on kangem kui 10 kEEK FX-53. icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.