|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.12.2004 16:33:21
|
|
|
drop tuleb siis, kui driverid on installitud vales järjekorras! ...ja te veel imestaks, milline drop igatahes omal oli täpselt sama laks, kui tegin installi vales järjekorras. aga njah, mul on 9800pro, nii et midagi kindlat ma ei väida.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2004
|
07.12.2004 16:47:04
|
|
|
| Proovin siis nforce driverid üle installida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
07.12.2004 17:39:08
|
|
|
Kuri kahlus et prose teps mitte ei tööta oma õigel taktil ... lase 3DMark03 läbi ja vaata mis ta CPU skooriks ütleb. Teatavasti 3DMark01 on rohkem prose- kui videokaardipõhine.
Tõmba cpu-z ja kae mis ta sulle prose taktsageduseks annab?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPriit
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
07.12.2004 19:44:30
|
|
|
| ragface kirjutas: |
standardkiirusel a64 3000+ (nc) 512MB rami ja radeon 9800 pro annab ~20k 3dmark2k1
ma ei tea, mis sul seal valesti on masinas, kuid sain nädal tagasi gainwardi 6800LE kaardiga sama tulemuse umbes, mis 9800xt kaardiga - 22k - hinnad ka enamvähem samad. 13500 on selline tulemus, mille peaks saama gf4 ti4*** kaardiga stock kiirusel
oled kindel, et kõik ikka töötab nii nagu peab?
näiteks, kui mälu seaded on auto peal, siis võib bios neid ddr333 käivitada ning panna 2T peal käima. kui coolnquiet peal on, siis see võib ka kalada ning protsessorit 1GHzi peal hoida jms
kui bios ok, siis:
clean xp install,
nvidia lehelt tõmba uusimad chipseti ja gxf draiverid ning amd lehelt prose draiverid.
installimiseks ka paar näpunäidet:
alguses installi chipseti draverite plaadilt vaid võrgukaart ja apdeidi kõigepealt winxp ära, siis uninstall internet explorer ja outlook express ning asenda mozillaga, www.grisoft.com -> vabavara anitviirus
lase peale protsessori draiverid, chipset ja gfx
sry, kui liiga palju õpetasin, kuid ma ei tea ju, mis taseme kasutaja sa oled  |
Kas mitte chipset'i driverid ei tule mitte kõige esimese asjana installida?
On meelde jäänud kunagiselt Inteli seminarilt kus seletati installi järjekorda nii:
viimane SP -> chipset driver -> directx -> ide driver -> kõik ülejäänu. Kuna siin tegu AMD'ga (eeldan nforce) siis minu soovitus oleks:
tõmba viimased nforce driver'id ja kõrveta CD-le või pane teisele partitsioonile/kõvakettale.
Nüüd installi winxp koos SP2'ga (directx 9.0c läheb kohe peale). Seejärel kui win esimest korda üles tuleb lase nforce driver kohe peale. Peale reboot'i on ka võrk olemas. Nüüd võid installida video/soundi jms driverid.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
07.12.2004 19:59:28
|
|
|
PPriit, miks nii keeruliselt? Võrgu driverid võid ju peale winni installi peale lasta.
Wiltz, milline see järjekord sinu meelest/kogemusest olema peaks? Krt igalt poolt kuulen suht erinevaid arvamusi ning kõik väidavad, et see on "see" õige variant jne.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
07.12.2004 21:08:26
|
|
|
| Ise ka nagu chipseti draiverid kõigepealt installinud ja siis alles VGA draiver.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
07.12.2004 22:48:05
|
|
|
| sain täna masina tööle 9x270 mhz cl 2.5,4,4,8 ja HTT oli 4X,d43 mäludega mis on müükis,prosele panin+0.15v,mälule 2.8v,chipsetile +0.05(ei ole viitinud jahutuse alt seda originaal tattigi ära võtta).edasi proovin homme ehk!
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
07.12.2004 22:50:14
|
|
|
| d43 peaks jooksma 2,5-4-4-5 kuni sinna 280 kanti 2.8V´ga
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
07.12.2004 23:14:22
|
|
|
tegelikult paneb mind imestama et 4XHTT ja 270mhz
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.12.2004 23:18:45
|
|
|
| digweed kirjutas: |
tegelikult paneb mind imestama et 4XHTT ja 270mhz  |
jah päris kõva tulemus... ma sain 4XHTT ja 245MHz... edasi läks 3X 280ni... 290 peal ladus pildi kotti...
mul kahtlane tunne, et PCI/AGP lukk ei tööta ka päris hästi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2004
|
08.12.2004 10:02:00
|
|
|
| Suured tänud! Aitas chipseti (nForce) driverite üleinstallimine! Nüüd 3dmark2005 ~4500p, 3dmark2001 ~19500p. Saab põhitegevuse juurde asuda!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
08.12.2004 16:16:13
|
|
|
digweed, mul samad pulgad! Väga . Keera kohe 2,8V peale ning tunne mõnu nendest jne
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
08.12.2004 17:04:03
|
|
|
| sul d5 või d43?
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
08.12.2004 17:08:22
|
|
|
võrugkaardi draiver alguses peale, siis winupdate ning siis kogu chipset uuesti... sest nf3 draiver install kontrollib windowsi versiooni enne installimist ning installib valikuliselt asju, mida ta arvab sellele versioonile sobivat.
edit: kontrollisin üle - soovitasin ikka õiges järjekorras (võrgukas installi vaid siis kui winxp seda ise üles ei leia... kui ei ole sp2 slipstramitud winxp cd-le, siis ei lähe gbit lan ega nx-biti toetus peale masinale ja pead pärast winupdatet niikuinii chipseti draiverid uuesti peale laskma)
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
08.12.2004 17:39:02
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
digweed, mul samad pulgad! Väga . Keera kohe 2,8V peale ning tunne mõnu nendest jne  |
Esialgu võid piirduda ka 2,7V`ga ja siis vaata kas vaja juurde panna või mitte ja D5 kivid on üsna head
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2004 17:52:26
|
|
|
| Mul küll oli SP2 XP pladi peale integreeritud, aga realtek 1GB LAN ta küll ära ei tundnud enne kui nforce draiverid (võrgukaardi draiver!?) oil peale lastud. Muide kui kome-näpu-trikki teha siis näitab windows ikka task manager'is et networking link speed on 100 Mbps (see vist peabki nii olema).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
09.12.2004 23:00:34
|
|
|
nu nii hetkel siis saadud vitesta d5 tööle nii-> http://www.zone.ee/digweed/stuff/2.5,3,3,7-250.JPG (1t)
mammi overvoldib ikka meeletult panin +0.15v ehk peaks olema 1.65 oleks see soc 754 perspektiivikam siis isegi vahetaks mammi ära kuid ei ole eriti pointi kui 939 selga juba taob
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
09.12.2004 23:14:41
|
|
|
Okei, need kes asjas pädevamad: milles seisneb soc939 platede paremus soc754 ees
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
09.12.2004 23:17:07
|
|
|
| dual channel mälu. muu suhtes on kõik sama.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
10.12.2004 00:36:54
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| dual channel mälu. muu suhtes on kõik sama. |
Mitte ainult, ka uuemate prosede tugi, S754 peale peale Sempronite vist midagi uut ja võimsamat tulemas enam ei ole .
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
10.12.2004 00:51:43
|
|
|
Ühesõnaga >A64 3500+ enam ei tulegi sellele socetile?
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
10.12.2004 01:08:09
|
|
|
3700+ ju on (vana 1MB cache ja 2,4Ghz). Ja siiamaani olen küll kuulnud, et ka 754-t kavatsetakse 0.09-ga kostitada, iseasi muidugi millal.
kui nad tahavad 754-ja soodukaks platvormiks teha (ja nad seda teevad), siis 0.09 on ainuke tark samm, hoiab tootmishindu madalal, praegune 0.13 võib pikapeale kalliks minna.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
10.12.2004 01:27:14
|
|
|
| tsitaat: |
3700+ ju on (vana 1MB cache ja 2,4Ghz)
|
Krt, on jah. Nojah. Ega siis praegu erilist arenguruumi polegi jne. Lugesin kuskilt A64 4000+ kohta. See on siis soc939 peale jah?
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
10.12.2004 01:31:06
|
|
|
90 nm versus 130 nm A46 sama takti juures 1..2% kiirem (pluss parem OC, väiksem pinge, vähem soojuseraldust) tänu natuke modifitseeritud mälukontrollerile. Uuel aastal näeb ilmavalgust SSE3 ja uue stepinguga 90 nm s939 prosed. On lootust et nood klokkuvad veelgi kõrgemale.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
10.12.2004 10:45:54
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
Okei, need kes asjas pädevamad: milles seisneb soc939 platede paremus soc754 ees  |
Suvel oli üks artikkel, kus võrreldi eri pesades A64sid 2400 MHz peal. Nüüdseks on muidugi ka Newcastlele lisaks Winchester väljas, aga üldpilti see väga ei muuda.
Link
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
10.12.2004 12:23:22
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
90 nm versus 130 nm A46 sama takti juures 1..2% kiirem (pluss parem OC, väiksem pinge, vähem soojuseraldust) tänu natuke modifitseeritud mälukontrollerile. Uuel aastal näeb ilmavalgust SSE3 ja uue stepinguga 90 nm s939 prosed. On lootust et nood klokkuvad veelgi kõrgemale.  |
karm, rahakott võiks kah sellele võidu relvastamisel vastu pidada kas eestist windchesterit on juba saad? ja kust hyper6 saab osta?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
10.12.2004 12:25:49
|
|
|
| tsitaat: |
ja kust hyper6 saab osta
|
HV's on mitmed pakkumised olnud - hoia silmad lahti.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
10.12.2004 12:30:40
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| Kas eestist windchesterit on juba saad? ja kust hyper6 saab osta? |
Gennetis oli Winchestere.
Hyper 6 oli Ordis pikka aega.
Beesting müüb Silent Towerit
Paar päeva tagasi käis ka tellimine Freezer 64 ostmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
12.12.2004 15:27:34
|
|
|
serz47, endal on selline cooler ning mahub ilusti. Anukesed probleemid võivad tekkida, kui GPUle tahad midagi massiivsemat jahutuseks peale panna. Endal on CoolViva ning ülemise radika ning selle CPU cooleriga jääb vahet kuskil 1-1,5cm. Kui aga vaadata, et see Alligator on ~3cm laiem, siis võib juhtuda, et antud GPU jahutus sulle ei sobi jne. Kuid siiski see ei ole määrav, kuna lahendusi, kuidas GPU jahutamine teostada, on küll ja veel.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
12.12.2004 15:33:28
|
|
|
| Millist Coolerit soovitaksite siis panna umbes 500kr ringis
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
13.12.2004 00:21:55
|
|
|
| kas 8kda3+ biost võib flashida 8kda3J peale?
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 00:29:21
|
|
|
digweed, nii et mühiseb, kuna neile tehakse sama biossi.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.12.2004 01:25:39
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
| Kui aga vaadata, et see Alligator on ~3cm laiem, siis võib juhtuda, et antud GPU jahutus sulle ei sobi jne. |
Kuskohast sa leiad selle 3 sentimeetrit erinevust
Zalmani diameeter on 110 mm ja Alligatoril 114 mm. Hinnad on aga vastavalt 800.- ja 459.- krooni.
Alligaatori laineline ribide pind võiks soojustki paremini ära anda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 01:38:46
|
|
|
Uuri eespool antud linki korra uuesti.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.12.2004 01:43:25
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
| Uuri eespool antud linki korra uuesti. |
Samad soovitused sullegi
Sealtsamast need kaks numbrit ju pärit ongi
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 01:44:19
|
|
|
(In Straight line:136x136x65mm)
PS! Ära kunagi vaata väiksemaid numbreid
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.12.2004 01:48:28
|
|
|
Mis mul sellest, kui suurde karpi asi mahub?
Ringikujulisel objektil maksab enamasti diameeter, õigemini raadius keskkohast.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 01:57:46
|
|
|
My bad.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.12.2004 02:01:08
|
|
|
Käisin seda vee-elukat üksvahe isegi Signis vaatamas
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 02:04:36
|
|
|
Aga krt seal viimase lingi all on selle nii öelda suurem vend ning on ka kõrvuti pilte tehtud, kuid mina aru ei saa, kuhu selline jurakas mahub. Ise käisid seda SPA-900CU'd vaatamas?
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.12.2004 02:12:00
|
|
|
| Siis, mingi kümmekond päeva tagasi, olid nad kõik seal Signis kenasti stendil seina peal reas ja nende tehnik pidas mulle veel sütitava sõnavõtu, kuidas just too keskmine olevat vaikne ja jahutavat hästi ning need suurem ja väiksem mitmetel põhjustel nõnda tublid ei olevat. Neil oli seal veel ka teisi mudeleid, selliseid kus ventilaator ei olnud mitte ribide õnaruses, vaid ribide kohal ümbrisrõnga sees ja ka AluCu variante oli näha. Ka Zalmani vastavad tooted olid sõbralikult kõrval olemas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 02:15:36
|
|
|
Aga on see ka siis reaalselt midagi väärt? See pccooler'i firma on nagu tundmatu minu jaoks jne. Said ka mõnda töötavad isendit kuulata vms?
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.12.2004 02:25:08
|
|
|
Ma käisin siis vahetult enne sulgemist ja erilisi elavkatseid mulle enam keegi ei hakanud püsti panema.
Ju ma siis ei paistnud ka sellise näoga olevat, et kohe ja sealsamas kaks kasti kaasa ostaksin.
Vahepeal on muud asjad ees olnud ja nüüd on siitki piisavalt lugeda, kuidas Winchesterid ühed külmad ja kaamed tükid on.
(tegelikult tuli Hallvati Freezeri teema vahele )
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 02:30:20
|
|
|
| tsitaat: |
Vahepeal on muud asjad ees olnud ja nüüd on siitki piisavalt lugeda, kuidas Winchesterid ühed külmad ja kaamed tükid on.
|
Seda nad on. Kuid mida sa "Hallvati Freezeri" all mõtled?
Edit: Nüüd nägin linki
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
13.12.2004 08:14:58
|
|
|
| Nii et siis Saab Selle Alligatori Epox 8KDA3j ära mahutada
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
13.12.2004 13:22:20
|
|
|
| kas keegi ol leidnud 8KDA3j overvoldi probleemile lahendust?eile üritasin modbiost peale lasta kuid ebaõnnestus-õnneks pimedaks ei jäänud!
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 13:50:34
|
|
|
| serz47 kirjutas: |
| Nii et siis Saab Selle Alligatori Epox 8KDA3j ära mahutada |
Saab
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
21.12.2004 14:55:28
|
|
|
| Kui paljud siit s754 jaoks kasutavad 1mb cachega AMD64 isendeid? Üsna vähesed vist, on ka miskit tolku sellest 1mb cachest vs 512k vastu?
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|