Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  athlon 64 soc754 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 16:33:21 vasta tsitaadiga

drop tuleb siis, kui driverid on installitud vales järjekorras! ...ja te veel imestaks, milline drop icon_razz1.gif icon_lol.gif igatahes omal oli täpselt sama laks, kui tegin installi vales järjekorras. aga njah, mul on 9800pro, nii et midagi kindlat ma ei väida.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.12.2004 16:47:04 vasta tsitaadiga

Proovin siis nforce driverid üle installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 17:39:08 vasta tsitaadiga

Kuri kahlus et prose teps mitte ei tööta oma õigel taktil ... lase 3DMark03 läbi ja vaata mis ta CPU skooriks ütleb. Teatavasti 3DMark01 on rohkem prose- kui videokaardipõhine.

Tõmba cpu-z ja kae mis ta sulle prose taktsageduseks annab?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 07.12.2004 19:44:30 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
standardkiirusel a64 3000+ (nc) 512MB rami ja radeon 9800 pro annab ~20k 3dmark2k1
ma ei tea, mis sul seal valesti on masinas, kuid sain nädal tagasi gainwardi 6800LE kaardiga sama tulemuse umbes, mis 9800xt kaardiga - 22k - hinnad ka enamvähem samad. 13500 on selline tulemus, mille peaks saama gf4 ti4*** kaardiga stock kiirusel icon_smile.gif

oled kindel, et kõik ikka töötab nii nagu peab?
näiteks, kui mälu seaded on auto peal, siis võib bios neid ddr333 käivitada ning panna 2T peal käima. kui coolnquiet peal on, siis see võib ka kalada ning protsessorit 1GHzi peal hoida jms
kui bios ok, siis:

clean xp install,
nvidia lehelt tõmba uusimad chipseti ja gxf draiverid ning amd lehelt prose draiverid.

installimiseks ka paar näpunäidet:
alguses installi chipseti draverite plaadilt vaid võrgukaart ja apdeidi kõigepealt winxp ära, siis uninstall internet explorer ja outlook express icon_wink.gif ning asenda mozillaga, www.grisoft.com -> vabavara anitviirus
lase peale protsessori draiverid, chipset ja gfx

sry, kui liiga palju õpetasin, kuid ma ei tea ju, mis taseme kasutaja sa oled icon_wink.gif


Kas mitte chipset'i driverid ei tule mitte kõige esimese asjana installida? icon_rolleyes.gif
On meelde jäänud kunagiselt Inteli seminarilt kus seletati installi järjekorda nii:
viimane SP -> chipset driver -> directx -> ide driver -> kõik ülejäänu. Kuna siin tegu AMD'ga (eeldan nforce) siis minu soovitus oleks:
tõmba viimased nforce driver'id ja kõrveta CD-le või pane teisele partitsioonile/kõvakettale.
Nüüd installi winxp koos SP2'ga (directx 9.0c läheb kohe peale). Seejärel kui win esimest korda üles tuleb lase nforce driver kohe peale. Peale reboot'i on ka võrk olemas. Nüüd võid installida video/soundi jms driverid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 07.12.2004 19:59:28 vasta tsitaadiga

PPriit, miks nii keeruliselt? Võrgu driverid võid ju peale winni installi peale lasta.

Wiltz, milline see järjekord sinu meelest/kogemusest olema peaks? Krt igalt poolt kuulen suht erinevaid arvamusi ning kõik väidavad, et see on "see" õige variant jne.

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 07.12.2004 21:08:26 vasta tsitaadiga

Ise ka nagu chipseti draiverid kõigepealt installinud ja siis alles VGA draiver.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2004 22:48:05 vasta tsitaadiga

sain täna masina tööle 9x270 mhz cl 2.5,4,4,8 ja HTT oli 4X,d43 mäludega mis on müükis,prosele panin+0.15v,mälule 2.8v,chipsetile +0.05(ei ole viitinud jahutuse alt seda originaal tattigi ära võtta).edasi proovin homme ehk!
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 22:50:14 vasta tsitaadiga

d43 peaks jooksma 2,5-4-4-5 kuni sinna 280 kanti 2.8V´ga
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2004 23:14:22 vasta tsitaadiga

tegelikult paneb mind imestama et 4XHTT ja 270mhz icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.12.2004 23:18:45 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tegelikult paneb mind imestama et 4XHTT ja 270mhz icon_rolleyes.gif

jah päris kõva tulemus... ma sain 4XHTT ja 245MHz... edasi läks 3X 280ni... 290 peal ladus pildi kotti...
mul kahtlane tunne, et PCI/AGP lukk ei tööta ka päris hästi icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 08.12.2004 10:02:00 vasta tsitaadiga

Suured tänud! Aitas chipseti (nForce) driverite üleinstallimine! Nüüd 3dmark2005 ~4500p, 3dmark2001 ~19500p. Saab põhitegevuse juurde asuda!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2004 16:13:04 vasta tsitaadiga

ai krt.mul õnnelik käsi-sain tutikad 2x512 mb vitestad pc4000 ja d5 kividega!homme teatan tulemustest
ps.teised meeletult klokkuvad mälud müükis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=135384&highlight=
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 08.12.2004 16:16:13 vasta tsitaadiga

digweed, mul samad pulgad! Väga thumbs_up.gif . Keera kohe 2,8V peale ning tunne mõnu nendest jne icon_wink.gif
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2004 17:04:03 vasta tsitaadiga

sul d5 või d43?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 08.12.2004 17:08:22 vasta tsitaadiga

võrugkaardi draiver alguses peale, siis winupdate ning siis kogu chipset uuesti... sest nf3 draiver install kontrollib windowsi versiooni enne installimist ning installib valikuliselt asju, mida ta arvab sellele versioonile sobivat.

edit: kontrollisin üle - soovitasin ikka õiges järjekorras (võrgukas installi vaid siis kui winxp seda ise üles ei leia... kui ei ole sp2 slipstramitud winxp cd-le, siis ei lähe gbit lan ega nx-biti toetus peale masinale ja pead pärast winupdatet niikuinii chipseti draiverid uuesti peale laskma)

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 08.12.2004 17:39:02 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
digweed, mul samad pulgad! Väga thumbs_up.gif . Keera kohe 2,8V peale ning tunne mõnu nendest jne icon_wink.gif


Esialgu võid piirduda ka 2,7V`ga ja siis vaata kas vaja juurde panna või mitte ja D5 kivid on üsna head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 17:52:26 vasta tsitaadiga

Mul küll oli SP2 XP pladi peale integreeritud, aga realtek 1GB LAN ta küll ära ei tundnud enne kui nforce draiverid (võrgukaardi draiver!?) oil peale lastud. Muide kui kome-näpu-trikki teha siis näitab windows ikka task manager'is et networking link speed on 100 Mbps (see vist peabki nii olema).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2004 23:00:34 vasta tsitaadiga

nu nii hetkel siis saadud vitesta d5 tööle nii-> http://www.zone.ee/digweed/stuff/2.5,3,3,7-250.JPG (1t)
mammi overvoldib ikka meeletult icon_neutral.gif panin +0.15v ehk peaks olema 1.65 icon_eek.gif oleks see soc 754 perspektiivikam siis isegi vahetaks mammi ära kuid ei ole eriti pointi kui 939 selga juba taob icon_smile.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 09.12.2004 23:14:41 vasta tsitaadiga

Okei, need kes asjas pädevamad: milles seisneb soc939 platede paremus soc754 ees icon_question.gif
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 09.12.2004 23:17:07 vasta tsitaadiga

dual channel mälu. muu suhtes on kõik sama.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 10.12.2004 00:36:54 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
dual channel mälu. muu suhtes on kõik sama.


Mitte ainult, ka uuemate prosede tugi, S754 peale peale Sempronite vist midagi uut ja võimsamat tulemas enam ei ole icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.12.2004 00:51:43 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga >A64 3500+ enam ei tulegi sellele socetile?
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.12.2004 01:08:09 vasta tsitaadiga

3700+ ju on (vana 1MB cache ja 2,4Ghz). Ja siiamaani olen küll kuulnud, et ka 754-t kavatsetakse 0.09-ga kostitada, iseasi muidugi millal.
kui nad tahavad 754-ja soodukaks platvormiks teha (ja nad seda teevad), siis 0.09 on ainuke tark samm, hoiab tootmishindu madalal, praegune 0.13 võib pikapeale kalliks minna.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.12.2004 01:27:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

3700+ ju on (vana 1MB cache ja 2,4Ghz)

Krt, on jah. Nojah. Ega siis praegu erilist arenguruumi polegi jne. Lugesin kuskilt A64 4000+ kohta. See on siis soc939 peale jah?

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2004 01:31:06 vasta tsitaadiga

90 nm versus 130 nm A46 sama takti juures 1..2% kiirem (pluss parem OC, väiksem pinge, vähem soojuseraldust) tänu natuke modifitseeritud mälukontrollerile. Uuel aastal näeb ilmavalgust SSE3 ja uue stepinguga 90 nm s939 prosed. On lootust et nood klokkuvad veelgi kõrgemale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 10.12.2004 10:45:54 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
Okei, need kes asjas pädevamad: milles seisneb soc939 platede paremus soc754 ees icon_question.gif

Suvel oli üks artikkel, kus võrreldi eri pesades A64sid 2400 MHz peal. Nüüdseks on muidugi ka Newcastlele lisaks Winchester väljas, aga üldpilti see väga ei muuda.
Link
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2004 12:23:22 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
90 nm versus 130 nm A46 sama takti juures 1..2% kiirem (pluss parem OC, väiksem pinge, vähem soojuseraldust) tänu natuke modifitseeritud mälukontrollerile. Uuel aastal näeb ilmavalgust SSE3 ja uue stepinguga 90 nm s939 prosed. On lootust et nood klokkuvad veelgi kõrgemale. thumbs_up.gif
karm, rahakott võiks kah sellele võidu relvastamisel vastu pidada icon_rolleyes.gif kas eestist windchesterit on juba saad? ja kust hyper6 saab osta?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.12.2004 12:25:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kust hyper6 saab osta

HV's on mitmed pakkumised olnud - hoia silmad lahti.

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 10.12.2004 12:30:40 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Kas eestist windchesterit on juba saad? ja kust hyper6 saab osta?

Gennetis oli Winchestere.
Hyper 6 oli Ordis pikka aega.
Beesting müüb Silent Towerit
Paar päeva tagasi käis ka tellimine Freezer 64 ostmiseks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 12.12.2004 15:19:01 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et kas selline Cpu Cooler nagu http://www.pccooler.cn/english-www/product/product_spa900cu.htm saaks panna Epox 8KDA3J kas midagi ei segaks teda ? Kas kellgil on olnud sellega tegemist v2 Tahaks selle panna Athlon 64 2800+
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 12.12.2004 15:27:34 vasta tsitaadiga

serz47, endal on selline cooler ning mahub ilusti. Anukesed probleemid võivad tekkida, kui GPUle tahad midagi massiivsemat jahutuseks peale panna. Endal on CoolViva ning ülemise radika ning selle CPU cooleriga jääb vahet kuskil 1-1,5cm. Kui aga vaadata, et see Alligator on ~3cm laiem, siis võib juhtuda, et antud GPU jahutus sulle ei sobi jne. Kuid siiski see ei ole määrav, kuna lahendusi, kuidas GPU jahutamine teostada, on küll ja veel.
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 12.12.2004 15:33:28 vasta tsitaadiga

Millist Coolerit soovitaksite siis panna umbes 500kr ringis
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2004 00:21:55 vasta tsitaadiga

kas 8kda3+ biost võib flashida 8kda3J peale?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 00:29:21 vasta tsitaadiga

digweed, nii et mühiseb, kuna neile tehakse sama biossi.
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.12.2004 01:25:39 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
Kui aga vaadata, et see Alligator on ~3cm laiem, siis võib juhtuda, et antud GPU jahutus sulle ei sobi jne.

Kuskohast sa leiad selle 3 sentimeetrit erinevust icon_eek.gif
Zalmani diameeter on 110 mm ja Alligatoril 114 mm. Hinnad on aga vastavalt 800.- ja 459.- krooni.
Alligaatori laineline ribide pind võiks soojustki paremini ära anda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 01:38:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.pccooler.cn/english-www/product/product_spa900cu.htm

Uuri eespool antud linki korra uuesti.

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.12.2004 01:43:25 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
Uuri eespool antud linki korra uuesti.

icon_lol.gif
Samad soovitused sullegi thumbs_up.gif
Sealtsamast need kaks numbrit ju pärit ongi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 01:44:19 vasta tsitaadiga

(In Straight line:136x136x65mm)

PS! Ära kunagi vaata väiksemaid numbreid icon_biggrin.gif

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.12.2004 01:48:28 vasta tsitaadiga

Mis mul sellest, kui suurde karpi asi mahub?
Ringikujulisel objektil maksab enamasti diameeter, õigemini raadius keskkohast.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 01:57:46 vasta tsitaadiga

My bad.
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.12.2004 02:01:08 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif beer_yum.gif
Käisin seda vee-elukat üksvahe isegi Signis vaatamas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 02:04:36 vasta tsitaadiga

Aga krt seal viimase lingi all on selle nii öelda suurem vend ning on ka kõrvuti pilte tehtud, kuid mina aru ei saa, kuhu selline jurakas mahub. Ise käisid seda SPA-900CU'd vaatamas?
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.12.2004 02:12:00 vasta tsitaadiga

Siis, mingi kümmekond päeva tagasi, olid nad kõik seal Signis kenasti stendil seina peal reas ja nende tehnik pidas mulle veel sütitava sõnavõtu, kuidas just too keskmine olevat vaikne ja jahutavat hästi ning need suurem ja väiksem mitmetel põhjustel nõnda tublid ei olevat. Neil oli seal veel ka teisi mudeleid, selliseid kus ventilaator ei olnud mitte ribide õnaruses, vaid ribide kohal ümbrisrõnga sees ja ka AluCu variante oli näha. Ka Zalmani vastavad tooted olid sõbralikult kõrval olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 02:15:36 vasta tsitaadiga

Aga on see ka siis reaalselt midagi väärt? See pccooler'i firma on nagu tundmatu minu jaoks jne. Said ka mõnda töötavad isendit kuulata vms?
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.12.2004 02:25:08 vasta tsitaadiga

Ma käisin siis vahetult enne sulgemist ja erilisi elavkatseid mulle enam keegi ei hakanud püsti panema.
Ju ma siis ei paistnud ka sellise näoga olevat, et kohe ja sealsamas kaks kasti kaasa ostaksin.
Vahepeal on muud asjad ees olnud ja nüüd on siitki piisavalt lugeda, kuidas Winchesterid ühed külmad ja kaamed tükid on.
(tegelikult tuli Hallvati Freezeri teema vahele icon_wink.gif )
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 02:30:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vahepeal on muud asjad ees olnud ja nüüd on siitki piisavalt lugeda, kuidas Winchesterid ühed külmad ja kaamed tükid on.

Seda nad on. Kuid mida sa "Hallvati Freezeri" all mõtled?

Edit: Nüüd nägin linki icon_wink.gif

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 13.12.2004 08:14:58 vasta tsitaadiga

Nii et siis Saab Selle Alligatori Epox 8KDA3j ära mahutada
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2004 13:22:20 vasta tsitaadiga

kas keegi ol leidnud 8KDA3j overvoldi probleemile lahendust?eile üritasin modbiost peale lasta kuid ebaõnnestus-õnneks pimedaks ei jäänud!
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 13.12.2004 13:50:34 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
Nii et siis Saab Selle Alligatori Epox 8KDA3j ära mahutada

Saab thumbs_up.gif

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 14:55:28 vasta tsitaadiga

Kui paljud siit s754 jaoks kasutavad 1mb cachega AMD64 isendeid? Üsna vähesed vist, on ka miskit tolku sellest 1mb cachest vs 512k vastu?
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  athlon 64 soc754 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.