Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.12.2004 20:35:00 vasta tsitaadiga

Njah loomulikult Manticore set elven jewelry set. Vist plate helme ja plate boots. ja relvadest kõik need 1.5m omad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.12.2004 20:35:15 vasta tsitaadiga

Njah loomulikult Manticore set elven jewelry set. Vist plate helme ja plate boots. ja relvadest kõik need 1.5m omad.
ja kaua ta seda update teeb, tahaks nagu täna mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.12.2004 21:19:20 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
tsitaat:
Sina aga krabasid asjad ära ja nüüd myytad neid. Tõesti inetu tegu...

oleks keegi midagi asjade kandmist mainind siis ma pleks tulndki kohale...ma ei kraband kah...need anti mulle icon_rolleyes.gif ja tänan et anti...sain oma võlga veidi v2hendatud
ja pealegi...ega ma taolisi asju ei kanna kah...pointless...ma saan aru kui mõni hea tykk armorit or smt...aga need mõttetud...
ning pealegi...mul takoised v6lad kaelas et "p6kid"varsti ukse taga icon_biggrin.gif


Las ma parandan sind *mõttetud*. Mängi vähem ja õpi rohkem!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 22:03:22 vasta tsitaadiga

nalja ka vahepeal
http://www.stud.ntnu.no/~shane/stasj/pics/humor/div/16.html
icon_lol.gif ma irvitasin oma 5 minutit selle peale

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 07.12.2004 22:08:01 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
Njah loomulikult Manticore set elven jewelry set. Vist plate helme ja plate boots. ja relvadest kõik need 1.5m omad.

mul naq manticore armor olemas, siis elven set olemas, str long bow olemas,
boots of power,Rip Gauntlets, bronze helm,
parema helmi peaks muretsema...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.12.2004 22:46:18 vasta tsitaadiga

Ega jah, nagu muuud üle ei jäägi. Omal on pangas composite boos kui keegi soovib nii 200k eest poes 400k
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NewDave
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 07.12.2004 23:34:38 vasta tsitaadiga

kas lvl 20-ga uusi skille juurde ei saagi?
tahaks hakkada knightiks. Aga kuidas? ta saadab mind ime lossi kuhu ma kohale ei jõua(tapetakse ära)...kui keegi viitsib võiks aidata icon_redface.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 00:56:19 vasta tsitaadiga

Enda statsidest siis pilt kah (peal on enda buffid+mage-i might3 ja shield3)

Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2004 01:43:22 vasta tsitaadiga

update server on nüüd igatahes üleval, official serverid aga maas

Üks server mille leidsin:

Name: Gore Of the Gods
ini: http://www.gotg-clan.com/l2j/l2.ini
Server Specs: Dual Xeon 3.2GHz 2GB 5x73GB SCSI Raid 5
contact:xtian@gotg-clan.com
Build:Mydros 2.05
CONNECTION:DUAL DEDICATED OC3s, US EAST SERVER
MAX PLAYER CAP: 400+, yes thats right 400+
Location : US
l2.ini URL: http://www.gotg-clan.com/l2j/l2.ini
XP/SP/DROP rates :
30x/30x/30x
WebSite : http://www.gotg-clan.com/

Vaja ainult L2.ini asendada ja mingit regamist pole vaja, proovinud veel pole, teeb praegu updatet
http://l2.hopzone.net/index.php?lnk=moreinfo&id=68


Mingil vanemal updatel peaks olema vähemalt 355 faili
http://www.tault.com/phpBB2/viewtopic.php?p=19278
endal 100 kb/s ühendus, asi on 179. juures ja teinud juba kuskil tund ja 15 minutit. Osad esimesed failid lähevad megaaeglaselt, aga pärast läheb nagu kiiremini

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 04:07:03 vasta tsitaadiga

sellise rate-iga sa m2ngid n2dal aega ja sa oled 60+ (pointless)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2004 04:33:39 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
sellise rate-iga sa m2ngid n2dal aega ja sa oled 60+ (pointless)


Ongi hea, teistele järele jõuda ja hakata kindluste vallutamisel osalema.
Samas taolistes servudes on ju jube hea erinevaid klasse proovida. Ühes servus oli isegi 100

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 04:38:35 vasta tsitaadiga

see on t2iesti pointless, esiteks sellistes servudes m2ngib max 100 inimest ja teises seal ei tööta midagi korralikult, ma m6tlen skillid jne. , rääkimata questidest.

BTW, ärge kunagi yritage midagi yle +3 enchantida..........
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2004 06:35:06 vasta tsitaadiga

Ärge minge official Lineage 2 exe -sse ! kui tahate Hell Spawn -s mängida

tsitaat:
If you haven't heard, recently NCSoft released the next "version" or "piece" of Lineage 2. This new update is called Chronicle 2. The HSC Server runs based on Chronicle 1. If you have updated to Chronicle 2 (Possibly by recently having run the auto-updater and found that it is doing a rather large update on your game) then you will not be able to play on the Hell Spawn Clan server. There seem to be several solutions to this, like finding someone with an in-tact Chronicle 1 install and copying the folder and working off that, but this may be somewhat inaccurate. Feel free to correct me if I'm wrong, but this should save quite a bit of space on the forum. If someone gripes about their game not working because they have updated to Chronicle 2, please direct them here.

*Small Update* The Windows System Restore feature seems to be doing the trick for some people.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.12.2004 07:15:00 vasta tsitaadiga

Leidsin lihtsa lahenduse, mida isegi Hell Spawn foorumis ei oldud varem kirja pandud !

Need kes juba kogemata update teinud, tirige Lineage2 uuesti või tehke uus install...
See viimane installfail on kõige uuem Chronicle 1 ja sellega saab Spawn Hell -s mängida, polegi vaja Autoupdatet teha !
Vaja on küll teha Hell Spawn update ja minna sisse L2.exe -st
Lineage2.exe -t ei tohi käivitada, muidu asi kohe tuksis kui ta midagi üle laseb

Ja keegi tore inimene võiks selle praeguse Lineage 2 -e (millel Chronicle 1 sees) DVD peale lasta, kuna tulevikus pole seda arvatavasti enam saada icon_neutral.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 08.12.2004 07:53:24 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
BTW, ärge kunagi yritage midagi yle +3 enchantida..........


Lasid kristalliks midagi? 0.o
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2004 08:29:37 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kas ma olen paris loll aga mina küll sealt lingilt c2 texture kätte ei saa
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 08.12.2004 09:06:40 vasta tsitaadiga

siska kirjutas:
ma ei saa aru kas ma olen paris loll aga mina küll sealt lingilt c2 texture kätte ei saa



Njah, leht maas ning mingeid mirroreid ma ka ei leidnud hetkel. Failinimi on:
Lineage_2_Chronicle_2_Texture_+_Pants_Patch.rar

Proovige torrent-site'e ja emuul peaks ka vast midagi andma.

EDIT: Tegin natuke uurimistööd ja muulas asi t2itsa olemas
ed2k://|file|Lineage%20Chronicle%202%20Texture%20%20Pants%20Patch.rar|261696985|5E5514320AE71BE36782DFBB69CD5CA8|/

Jagan seda ka ise Razorback 2 serveris.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 10:43:18 vasta tsitaadiga

District kirjutas:
Snaxez kirjutas:
BTW, ärge kunagi yritage midagi yle +3 enchantida..........


Lasid kristalliks midagi? 0.o
3-4milli l2ks (u. 1300-1500 C kristalli l2ks) icon_redface.gif
ja kristalle saab ka jube v2he, mingi 1/4 kogu asja hinnast (u. poole v2hem kui asi kristaliseerida lasta)
esimene kord tuli comp armor +4 ja +5 muutus kristallideks, siis tower shield +4, +5 l2ks kristallideks,
ostsin uued, proovisin veel, siis l2ks uus comp arm +4 peal kristallideks, tower shield j2i +3 peale, ja siis oli ainult niipalju raha j2rgi et uus armor osta


viimati muutis Snaxez 08.12.2004 11:02:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 10:48:55 vasta tsitaadiga

hehe, ma olen L2 yhe sobraga juba prelude lopust m2nginud thumbs_up.gif

TH 5x;
SH 4x,
teised madalamad

ahjaa, Kain server.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 11:24:45 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Leidsin lihtsa lahenduse, mida isegi Hell Spawn foorumis ei oldud varem kirja pandud !

Need kes juba kogemata update teinud, tirige Lineage2 uuesti või tehke uus install...
See viimane installfail on kõige uuem Chronicle 1 ja sellega saab Spawn Hell -s mängida, polegi vaja Autoupdatet teha !
Vaja on küll teha Hell Spawn update ja minna sisse L2.exe -st
Lineage2.exe -t ei tohi käivitada, muidu asi kohe tuksis kui ta midagi üle laseb

Ja keegi tore inimene võiks selle praeguse Lineage 2 -e (millel Chronicle 1 sees) DVD peale lasta, kuna tulevikus pole seda arvatavasti enam saada icon_neutral.gif
siin siis lahendus sinu muredele:

we can make our own weapons and grades soon we will have a hellspawn auto patcher that will update you to match our server. and yes thier are s grade weapons in c1 you just cant get them.

duante
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.12.2004 14:31:41 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kuidas saab auto update'ita mängida...kohe, kui mängu tööle panen, hakkab seda tegema ja kui ära katkestan, siis viskab kinni...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 08.12.2004 14:56:35 vasta tsitaadiga

käivita mäng %lineageroot%\system\l2.exe ja ei mingit update'i
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2004 16:40:22 vasta tsitaadiga

emulaga asi nac kehv ei aa selt misket katte icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.12.2004 17:05:37 vasta tsitaadiga

Njah nüüd on siuke probla, et c2 on hiinakeelne. Kust ma ingliskeelse patchi saan ?
Ma ei saa sissegi logida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.12.2004 17:08:54 vasta tsitaadiga

Kui sa ikka aru said, siis official server läks C2 üle mitte HS server icon_wink.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.12.2004 17:18:06 vasta tsitaadiga

o fuck icon_razz.gif Njah nüüd pean uuesti asja maha laskma ja uuesti peale panema ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 08.12.2004 17:22:19 vasta tsitaadiga

niisiiis:
tegin seda autoupdatet veidike 2ra... siis lugesid seda foorumit, panin kohe kinni,
aga sisselogimisel ei ole n2ha ID lahtrit icon_eek.gif

mida ma tegema peaks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 08.12.2004 17:33:16 vasta tsitaadiga

ma ei n2e okma viimast postitust..

kas nii saab et teen update 2ra, ja panen servu failid uuesti kausta tagasi?
peaks saama ju

edit: nüüd n2en viimast postitust
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.12.2004 17:35:11 vasta tsitaadiga

Asi nüüd nii, et pead maha laskma mängu ja uuesti peale panema icon_cry.gif ikka kamm värk küll. Tra ei ole installikat ka lles, kas keegi datasse ei viitsaks uppida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 08.12.2004 18:33:55 vasta tsitaadiga

kui maha lastud ja uuesti peale pandud siis peab update ikka tegema we?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.12.2004 18:41:10 vasta tsitaadiga

Noh sa ei tohigi update teha, kuna siis muutub asi jällle c2ks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 08.12.2004 19:44:37 vasta tsitaadiga

a kust kuradi kohast ma selle uue installi saan icon_question.gif selle mida ei pea updatema
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.12.2004 19:47:39 vasta tsitaadiga

Ta hakkab automaatselt updatema nagunii. Lihtsalt tõmba lineage kodukalt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 19:51:34 vasta tsitaadiga

virko kirjutas:
a kust kuradi kohast ma selle uue installi saan icon_question.gif selle mida ei pea updatema

Kui sul mäng on installitud, siis ära pane seda tööle LineageII.exe'st vaid käivita mäng System folderis olevast L2.exe'st, sest siis ei hakka auto update tööle.
Seda mainis kasutaja District juba mõni post tagasi:
District kirjutas:
käivita mäng %lineageroot%\system\l2.exe ja ei mingit update'i
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 08.12.2004 20:35:58 vasta tsitaadiga

ma saan aru et sealt tuleb m2ng tööle panna, aga ta ei l2he icon_cry.gif nõuab updatemist
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.12.2004 20:36:38 vasta tsitaadiga

jep, mul jälle mingi krdi probleem, aga üritan korra uuesti peale lastes seda tööle saada
asi lihtsalt selles, et käivitades kirjutab mulle, et mul on vähe virtual memoryt, aga see on mul sätitud ~700MB peale (max. mis panna sain)
edit: jep, lasin uuesti mängu peale ja probleeme pole
kui kellelgi selline probleem veel on, siis saab siit postist vastuse
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.12.2004 21:33:13 vasta tsitaadiga

Kuardi flashget. paneb vahel näkku midagi tõmmates, aga ei juhtu tihi uutele hea tõmmata sellega l2 kodukalt kiirus 200kb mul otse 25 kb icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.12.2004 22:04:50 vasta tsitaadiga

niih, sain ka lõpuks mängu tööle, mehe tehtud ja isegi ühe leveli tegin ise ära icon_razz.gif
nimi on siis mängus Djomka...kui kellelgi aega millalgi sisse tulla, siis see oleks väga bro, saaks võibolla aidata algajat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.12.2004 22:27:00 vasta tsitaadiga

Siin käib pidevalt mängu sisene jutt jne.

Ma küsin siis uutele mängu alustajatele, et kuidas siis mäng meeldib?

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.12.2004 23:07:26 vasta tsitaadiga

päris normaalne mäng...endale just sellised meeldivadki, aga olen veel praegu RYL'iga niivõrd harjunud, et kuidagi ebamugav on selle hiirega igalepoole klikata (küll sellega ka harjub)
muidugi see magicu süsteem ja klasside vahetuse värk tuleb ära õppida jne. aga kuna Hv'st päris paljud seda mängivad, siis ma arvan, et ka see ei saa suureks takistuseks
graafika on thumbs_up.gif, aga mul hakkas millegi pärast ilgelt hanguma vahepeal, kui ma tagasi algusesse läksin, et questi asjad ära viia...hangus kohe nõnda kinni, et ei saanud enam liikuda ka...ühe sammu tegemine võttis 30sek kuni 1min aega...äkki on kellelgi veel selliseid kogemusi olnud, või on lihtsalt minu arvuti überaeglane ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yazz
HV vaatleja
yazz

liitunud: 06.12.2004




sõnum 08.12.2004 23:24:44 vasta tsitaadiga

Tere!
Mul selline probleem: tirsin ametlikult kodukalt ( lineage2.com ) mängu full versiooni, kuid lahti pakkides viskab winrar ette "unexpected end of archive". Noh, eeldasin kohe, et viga failis. Tirisin siis erdaldi neid kolme faili, mida alternatiivina pakutakse. Nendega täpselt sama lugu. Mida teha? Annab seda kuidagi parandada? Tirimiseks kasutasin alguses GetRight'i, pärast Firefoxi browserit, tulemus ikka sama.

Oskab keegi aidata? icon_neutral.gif

_________________
"Don't steal. The government hates competition."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 23:25:32 vasta tsitaadiga

mul sama jama et pidin RYL-i pealt yle minnes veidi harjuma asjaga... icon_razz.gif
Ja mul viimasel ajal mingi räige hangumine...tegevus jääb mingi 5sekki maha...ei tea kas STV paneb näkku või mis...sest p2ev enne oli kõik perfect.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2004 23:30:57 vasta tsitaadiga

kudas siis selle c2 textuurideaga on akki keegi annaks mingi lingi emulaast ei saa katte
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.12.2004 23:39:23 vasta tsitaadiga

yazz kirjutas:
Tere!
Mul selline probleem: tirsin ametlikult kodukalt ( lineage2.com ) mängu full versiooni, kuid lahti pakkides viskab winrar ette "unexpected end of archive". Noh, eeldasin kohe, et viga failis. Tirisin siis erdaldi neid kolme faili, mida alternatiivina pakutakse. Nendega täpselt sama lugu. Mida teha? Annab seda kuidagi parandada? Tirimiseks kasutasin alguses GetRight'i, pärast Firefoxi browserit, tulemus ikka sama.

Oskab keegi aidata? icon_neutral.gif


mina kasutasin DAP'i ja kohe esimese korraga tuli õige asi ära.
ja kui sul kirjutab seda, siis on viga failis, niiet aga uuesti tõmbama icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yazz
HV vaatleja
yazz

liitunud: 06.12.2004




sõnum 08.12.2004 23:50:16 vasta tsitaadiga

Noh vägev, päev otsa tirimist vastu pükse icon_biggrin.gif Aga egas midagi, peab jah uuesti....
Aitäh abi eest, igatahes! Kas DAP on Download Accelerator Plus? icon_confused.gif

_________________
"Don't steal. The government hates competition."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 09.12.2004 00:37:48 vasta tsitaadiga

Omal sai kah nüüd flashiga teist korda puuse pandud, ni iet dap-pi kasutama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 09.12.2004 02:15:37 vasta tsitaadiga

Ma kasutan ka DAP -i, aga mina downloadisin mängu kolmes osas ( 2 u. 650MB faili ja üks 65MB -ne fail)
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yazz
HV vaatleja
yazz

liitunud: 06.12.2004




sõnum 09.12.2004 10:48:19 vasta tsitaadiga

Tirisin DAP'iga öö jooksul mängu ära - ja oh seda üllatust, jälle "Unexpected end of archive". Ei tea kas äkki ikka üleval olevas failis viga....
Äkki oskab keegi viidata mõnele ftp adrele, kus sama faili leiaks. Reeglina olen ftp'dest (datanetist eelkõige) ikka kõik meeldivat kätte saanud.

Ööpäev jutti olen püüdnud tirida mängu ja selline mägramängimine teeb tuju pahaks icon_sad.gif Aidake palun!

_________________
"Don't steal. The government hates competition."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 09.12.2004 11:30:45 vasta tsitaadiga

yazz kirjutas:
Tirisin DAP'iga öö jooksul mängu ära - ja oh seda üllatust, jälle "Unexpected end of archive". Ei tea kas äkki ikka üleval olevas failis viga....
Äkki oskab keegi viidata mõnele ftp adrele, kus sama faili leiaks. Reeglina olen ftp'dest (datanetist eelkõige) ikka kõik meeldivat kätte saanud.

Ööpäev jutti olen püüdnud tirida mängu ja selline mägramängimine teeb tuju pahaks icon_sad.gif Aidake palun!


Ehk on sul arvutit liialt klokitud või mälud vähe tuksis ?
Soovitan sul mängu kolmes osas downloadida...

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yazz
HV vaatleja
yazz

liitunud: 06.12.2004




sõnum 09.12.2004 11:49:34 vasta tsitaadiga

Klokitud pole ja mälud kah tipp-topp nagust... Tirisin natuke vanema DAP'i ja vusserdasin settingutega,
et ta kohe lahtipakituna arvutisse tirib. vahest saab niiviisi rar-i painajast jagu. icon_confused.gif
... ja, jah, tirin nüüd kolmes osas, alustades väiksemast.

_________________
"Don't steal. The government hates competition."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.