|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
07.12.2004 20:35:00
|
|
|
| Njah loomulikult Manticore set elven jewelry set. Vist plate helme ja plate boots. ja relvadest kõik need 1.5m omad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
07.12.2004 20:35:15
|
|
|
Njah loomulikult Manticore set elven jewelry set. Vist plate helme ja plate boots. ja relvadest kõik need 1.5m omad.
ja kaua ta seda update teeb, tahaks nagu täna mängida
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.12.2004 21:19:20
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| tsitaat: |
| Sina aga krabasid asjad ära ja nüüd myytad neid. Tõesti inetu tegu... |
oleks keegi midagi asjade kandmist mainind siis ma pleks tulndki kohale...ma ei kraband kah...need anti mulle ja tänan et anti...sain oma võlga veidi v2hendatud
ja pealegi...ega ma taolisi asju ei kanna kah...pointless...ma saan aru kui mõni hea tykk armorit or smt...aga need mõttetud...
ning pealegi...mul takoised v6lad kaelas et "p6kid"varsti ukse taga  |
Las ma parandan sind *mõttetud*. Mängi vähem ja õpi rohkem!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
07.12.2004 22:08:01
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
| Njah loomulikult Manticore set elven jewelry set. Vist plate helme ja plate boots. ja relvadest kõik need 1.5m omad. |
mul naq manticore armor olemas, siis elven set olemas, str long bow olemas,
boots of power,Rip Gauntlets, bronze helm,
parema helmi peaks muretsema...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
07.12.2004 22:46:18
|
|
|
| Ega jah, nagu muuud üle ei jäägi. Omal on pangas composite boos kui keegi soovib nii 200k eest poes 400k
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NewDave
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
07.12.2004 23:34:38
|
|
|
kas lvl 20-ga uusi skille juurde ei saagi?
tahaks hakkada knightiks. Aga kuidas? ta saadab mind ime lossi kuhu ma kohale ei jõua(tapetakse ära)...kui keegi viitsib võiks aidata
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.12.2004 00:56:19
|
|
|
Enda statsidest siis pilt kah (peal on enda buffid+mage-i might3 ja shield3)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.12.2004 04:07:03
|
|
|
| sellise rate-iga sa m2ngid n2dal aega ja sa oled 60+ (pointless)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
08.12.2004 04:33:39
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| sellise rate-iga sa m2ngid n2dal aega ja sa oled 60+ (pointless) |
Ongi hea, teistele järele jõuda ja hakata kindluste vallutamisel osalema.
Samas taolistes servudes on ju jube hea erinevaid klasse proovida. Ühes servus oli isegi 100
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.12.2004 04:38:35
|
|
|
see on t2iesti pointless, esiteks sellistes servudes m2ngib max 100 inimest ja teises seal ei tööta midagi korralikult, ma m6tlen skillid jne. , rääkimata questidest.
BTW, ärge kunagi yritage midagi yle +3 enchantida..........
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
08.12.2004 06:35:06
|
|
|
Ärge minge official Lineage 2 exe -sse ! kui tahate Hell Spawn -s mängida
| tsitaat: |
If you haven't heard, recently NCSoft released the next "version" or "piece" of Lineage 2. This new update is called Chronicle 2. The HSC Server runs based on Chronicle 1. If you have updated to Chronicle 2 (Possibly by recently having run the auto-updater and found that it is doing a rather large update on your game) then you will not be able to play on the Hell Spawn Clan server. There seem to be several solutions to this, like finding someone with an in-tact Chronicle 1 install and copying the folder and working off that, but this may be somewhat inaccurate. Feel free to correct me if I'm wrong, but this should save quite a bit of space on the forum. If someone gripes about their game not working because they have updated to Chronicle 2, please direct them here.
*Small Update* The Windows System Restore feature seems to be doing the trick for some people. |
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
08.12.2004 07:15:00
|
|
|
Leidsin lihtsa lahenduse, mida isegi Hell Spawn foorumis ei oldud varem kirja pandud !
Need kes juba kogemata update teinud, tirige Lineage2 uuesti või tehke uus install...
See viimane installfail on kõige uuem Chronicle 1 ja sellega saab Spawn Hell -s mängida, polegi vaja Autoupdatet teha !
Vaja on küll teha Hell Spawn update ja minna sisse L2.exe -st
Lineage2.exe -t ei tohi käivitada, muidu asi kohe tuksis kui ta midagi üle laseb
Ja keegi tore inimene võiks selle praeguse Lineage 2 -e (millel Chronicle 1 sees) DVD peale lasta, kuna tulevikus pole seda arvatavasti enam saada
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
08.12.2004 07:53:24
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| BTW, ärge kunagi yritage midagi yle +3 enchantida.......... |
Lasid kristalliks midagi? 0.o
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2004 08:29:37
|
|
|
| ma ei saa aru kas ma olen paris loll aga mina küll sealt lingilt c2 texture kätte ei saa
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.12.2004 10:43:18
|
|
|
| District kirjutas: |
| Snaxez kirjutas: |
| BTW, ärge kunagi yritage midagi yle +3 enchantida.......... |
Lasid kristalliks midagi? 0.o |
3-4milli l2ks (u. 1300-1500 C kristalli l2ks)
ja kristalle saab ka jube v2he, mingi 1/4 kogu asja hinnast (u. poole v2hem kui asi kristaliseerida lasta)
esimene kord tuli comp armor +4 ja +5 muutus kristallideks, siis tower shield +4, +5 l2ks kristallideks,
ostsin uued, proovisin veel, siis l2ks uus comp arm +4 peal kristallideks, tower shield j2i +3 peale, ja siis oli ainult niipalju raha j2rgi et uus armor osta
viimati muutis Snaxez 08.12.2004 11:02:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
08.12.2004 10:48:55
|
|
|
hehe, ma olen L2 yhe sobraga juba prelude lopust m2nginud
TH 5x;
SH 4x,
teised madalamad
ahjaa, Kain server.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.12.2004 11:24:45
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
Leidsin lihtsa lahenduse, mida isegi Hell Spawn foorumis ei oldud varem kirja pandud !
Need kes juba kogemata update teinud, tirige Lineage2 uuesti või tehke uus install...
See viimane installfail on kõige uuem Chronicle 1 ja sellega saab Spawn Hell -s mängida, polegi vaja Autoupdatet teha !
Vaja on küll teha Hell Spawn update ja minna sisse L2.exe -st
Lineage2.exe -t ei tohi käivitada, muidu asi kohe tuksis kui ta midagi üle laseb
Ja keegi tore inimene võiks selle praeguse Lineage 2 -e (millel Chronicle 1 sees) DVD peale lasta, kuna tulevikus pole seda arvatavasti enam saada  |
siin siis lahendus sinu muredele:
we can make our own weapons and grades soon we will have a hellspawn auto patcher that will update you to match our server. and yes thier are s grade weapons in c1 you just cant get them.
duante
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.12.2004 14:31:41
|
|
|
| ma ei saa aru, kuidas saab auto update'ita mängida...kohe, kui mängu tööle panen, hakkab seda tegema ja kui ära katkestan, siis viskab kinni...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
08.12.2004 14:56:35
|
|
|
| käivita mäng %lineageroot%\system\l2.exe ja ei mingit update'i
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2004 16:40:22
|
|
|
emulaga asi nac kehv ei aa selt misket katte
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.12.2004 17:05:37
|
|
|
Njah nüüd on siuke probla, et c2 on hiinakeelne. Kust ma ingliskeelse patchi saan ?
Ma ei saa sissegi logida
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
08.12.2004 17:08:54
|
|
|
Kui sa ikka aru said, siis official server läks C2 üle mitte HS server
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.12.2004 17:18:06
|
|
|
o fuck Njah nüüd pean uuesti asja maha laskma ja uuesti peale panema ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
08.12.2004 17:22:19
|
|
|
niisiiis:
tegin seda autoupdatet veidike 2ra... siis lugesid seda foorumit, panin kohe kinni,
aga sisselogimisel ei ole n2ha ID lahtrit
mida ma tegema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
08.12.2004 17:33:16
|
|
|
ma ei n2e okma viimast postitust..
kas nii saab et teen update 2ra, ja panen servu failid uuesti kausta tagasi?
peaks saama ju
edit: nüüd n2en viimast postitust
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.12.2004 17:35:11
|
|
|
Asi nüüd nii, et pead maha laskma mängu ja uuesti peale panema ikka kamm värk küll. Tra ei ole installikat ka lles, kas keegi datasse ei viitsaks uppida
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2004 18:33:55
|
|
|
| kui maha lastud ja uuesti peale pandud siis peab update ikka tegema we?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.12.2004 18:41:10
|
|
|
| Noh sa ei tohigi update teha, kuna siis muutub asi jällle c2ks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2004 19:44:37
|
|
|
a kust kuradi kohast ma selle uue installi saan selle mida ei pea updatema
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.12.2004 19:47:39
|
|
|
| Ta hakkab automaatselt updatema nagunii. Lihtsalt tõmba lineage kodukalt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
08.12.2004 19:51:34
|
|
|
| virko kirjutas: |
a kust kuradi kohast ma selle uue installi saan selle mida ei pea updatema |
Kui sul mäng on installitud, siis ära pane seda tööle LineageII.exe'st vaid käivita mäng System folderis olevast L2.exe'st, sest siis ei hakka auto update tööle.
Seda mainis kasutaja District juba mõni post tagasi:
| District kirjutas: |
| käivita mäng %lineageroot%\system\l2.exe ja ei mingit update'i |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2004 20:35:58
|
|
|
ma saan aru et sealt tuleb m2ng tööle panna, aga ta ei l2he nõuab updatemist
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.12.2004 20:36:38
|
|
|
jep, mul jälle mingi krdi probleem, aga üritan korra uuesti peale lastes seda tööle saada
asi lihtsalt selles, et käivitades kirjutab mulle, et mul on vähe virtual memoryt, aga see on mul sätitud ~700MB peale (max. mis panna sain)
edit: jep, lasin uuesti mängu peale ja probleeme pole
kui kellelgi selline probleem veel on, siis saab siit postist vastuse
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
08.12.2004 21:33:13
|
|
|
Kuardi flashget. paneb vahel näkku midagi tõmmates, aga ei juhtu tihi uutele hea tõmmata sellega l2 kodukalt kiirus 200kb mul otse 25 kb
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.12.2004 22:04:50
|
|
|
niih, sain ka lõpuks mängu tööle, mehe tehtud ja isegi ühe leveli tegin ise ära
nimi on siis mängus Djomka...kui kellelgi aega millalgi sisse tulla, siis see oleks väga bro, saaks võibolla aidata algajat
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
08.12.2004 22:27:00
|
|
|
Siin käib pidevalt mängu sisene jutt jne.
Ma küsin siis uutele mängu alustajatele, et kuidas siis mäng meeldib?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.12.2004 23:07:26
|
|
|
päris normaalne mäng...endale just sellised meeldivadki, aga olen veel praegu RYL'iga niivõrd harjunud, et kuidagi ebamugav on selle hiirega igalepoole klikata (küll sellega ka harjub)
muidugi see magicu süsteem ja klasside vahetuse värk tuleb ära õppida jne. aga kuna Hv'st päris paljud seda mängivad, siis ma arvan, et ka see ei saa suureks takistuseks
graafika on , aga mul hakkas millegi pärast ilgelt hanguma vahepeal, kui ma tagasi algusesse läksin, et questi asjad ära viia...hangus kohe nõnda kinni, et ei saanud enam liikuda ka...ühe sammu tegemine võttis 30sek kuni 1min aega...äkki on kellelgi veel selliseid kogemusi olnud, või on lihtsalt minu arvuti überaeglane ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yazz
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2004
|
08.12.2004 23:24:44
|
|
|
Tere!
Mul selline probleem: tirsin ametlikult kodukalt ( lineage2.com ) mängu full versiooni, kuid lahti pakkides viskab winrar ette "unexpected end of archive". Noh, eeldasin kohe, et viga failis. Tirisin siis erdaldi neid kolme faili, mida alternatiivina pakutakse. Nendega täpselt sama lugu. Mida teha? Annab seda kuidagi parandada? Tirimiseks kasutasin alguses GetRight'i, pärast Firefoxi browserit, tulemus ikka sama.
Oskab keegi aidata?
_________________ "Don't steal. The government hates competition." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.12.2004 23:25:32
|
|
|
mul sama jama et pidin RYL-i pealt yle minnes veidi harjuma asjaga...
Ja mul viimasel ajal mingi räige hangumine...tegevus jääb mingi 5sekki maha...ei tea kas STV paneb näkku või mis...sest p2ev enne oli kõik perfect..
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2004 23:30:57
|
|
|
| kudas siis selle c2 textuurideaga on akki keegi annaks mingi lingi emulaast ei saa katte
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.12.2004 23:39:23
|
|
|
| yazz kirjutas: |
Tere!
Mul selline probleem: tirsin ametlikult kodukalt ( lineage2.com ) mängu full versiooni, kuid lahti pakkides viskab winrar ette "unexpected end of archive". Noh, eeldasin kohe, et viga failis. Tirisin siis erdaldi neid kolme faili, mida alternatiivina pakutakse. Nendega täpselt sama lugu. Mida teha? Annab seda kuidagi parandada? Tirimiseks kasutasin alguses GetRight'i, pärast Firefoxi browserit, tulemus ikka sama.
Oskab keegi aidata?  |
mina kasutasin DAP'i ja kohe esimese korraga tuli õige asi ära.
ja kui sul kirjutab seda, siis on viga failis, niiet aga uuesti tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yazz
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2004
|
08.12.2004 23:50:16
|
|
|
Noh vägev, päev otsa tirimist vastu pükse Aga egas midagi, peab jah uuesti....
Aitäh abi eest, igatahes! Kas DAP on Download Accelerator Plus?
_________________ "Don't steal. The government hates competition." |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
09.12.2004 00:37:48
|
|
|
| Omal sai kah nüüd flashiga teist korda puuse pandud, ni iet dap-pi kasutama
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
09.12.2004 02:15:37
|
|
|
Ma kasutan ka DAP -i, aga mina downloadisin mängu kolmes osas ( 2 u. 650MB faili ja üks 65MB -ne fail)
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yazz
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2004
|
09.12.2004 10:48:19
|
|
|
Tirisin DAP'iga öö jooksul mängu ära - ja oh seda üllatust, jälle "Unexpected end of archive". Ei tea kas äkki ikka üleval olevas failis viga....
Äkki oskab keegi viidata mõnele ftp adrele, kus sama faili leiaks. Reeglina olen ftp'dest (datanetist eelkõige) ikka kõik meeldivat kätte saanud.
Ööpäev jutti olen püüdnud tirida mängu ja selline mägramängimine teeb tuju pahaks Aidake palun!
_________________ "Don't steal. The government hates competition." |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
09.12.2004 11:30:45
|
|
|
| yazz kirjutas: |
Tirisin DAP'iga öö jooksul mängu ära - ja oh seda üllatust, jälle "Unexpected end of archive". Ei tea kas äkki ikka üleval olevas failis viga....
Äkki oskab keegi viidata mõnele ftp adrele, kus sama faili leiaks. Reeglina olen ftp'dest (datanetist eelkõige) ikka kõik meeldivat kätte saanud.
Ööpäev jutti olen püüdnud tirida mängu ja selline mägramängimine teeb tuju pahaks Aidake palun! |
Ehk on sul arvutit liialt klokitud või mälud vähe tuksis ?
Soovitan sul mängu kolmes osas downloadida...
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yazz
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2004
|
09.12.2004 11:49:34
|
|
|
Klokitud pole ja mälud kah tipp-topp nagust... Tirisin natuke vanema DAP'i ja vusserdasin settingutega,
et ta kohe lahtipakituna arvutisse tirib. vahest saab niiviisi rar-i painajast jagu.
... ja, jah, tirin nüüd kolmes osas, alustades väiksemast.
_________________ "Don't steal. The government hates competition." |
|
| tagasi üles |
|
 |
|