|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
15.11.2004 23:43:37
|
|
|
Viskaks ka paar screeni siia üles, mida uute OCZ PC4000 Gold Rev. 2 pulkadaga senini kätte olen saanud, rohkem pole ka jõudnud proovida.
ja seda siis 2,7V mälupingega Kordaja, nagu näha on 8, kuna DFI paneb näkku ×9 juures, DFI foorumis päris mitu teemat selle kohta.
Sanda mäluskoor näitas:
Buffered: 4141/4146
Unbufferd: 3295/3317
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.11.2004 11:58:14
|
|
|
link :: DDR666
Ma panen siis üles oma screeni Patriot XBLK PC3200 max fsb-st.Kahjuks on hetkel 2T,peab otsima õigeid seadeid 1T saamiseks.Emaplaat on Gigabyte K8NS ja mälupinge 2,8v.Stabiilsuse kohapealt 3D2K1 jms. testid jooksis ilusti läbi.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
16.11.2004 12:30:00
|
|
|
Jälle on mingi kamm HV`ga, viimaseid postitusi ei näe jälle
EDIT: nüüd tulid nähtavale jälle ...
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.11.2004 13:50:07
|
|
|
predator, viitsid äkki anda mingi lingi selle 9 kordaja jutu kohta sealt foorumis...tahakas lugeda väga, aga pole eriti aega foorumit läbi otsida praegu
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
16.11.2004 15:10:58
|
|
|
ei ole 9 anomaaliat täheldanud, küll ei kannata mu plaat üle 800 MHzi HT kiirust.
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
16.11.2004 15:43:57
|
|
|
minu Epox 8KDA3J-l on sama probleem, et ei kannata üle 800MHz HT kiirust. 1GHz juures paneb windoosa laadimisel pange. kusgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keegi confirmib?
_________________ noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä? |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
16.11.2004 15:47:01
|
|
|
| ragface kirjutas: |
| ei ole 9 anomaaliat täheldanud, küll ei kannata mu plaat üle 800 MHzi HT kiirust. |
Seda probleemi ei ole kui prose default kordaja on 9, küll aga siis kui see on 10 v. 11 ning kui soovitakse kasutada kordajat 9. Kala esineb ainult siis kui masinas on kaks mälupulka, kas see kehtib ka ühepoolsete klotside kohta, ei tea.
viimati muutis predator 16.11.2004 15:49:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
16.11.2004 15:48:29
|
|
|
| ragface kirjutas: |
| ei ole 9 anomaaliat täheldanud, küll ei kannata mu plaat üle 800 MHzi HT kiirust. |
Oled sa kindel, et see plaadi viga üldse on, prose ise võib ka pirtsakas olla.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.11.2004 16:22:07
|
|
|
| tsitaat: |
usgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keegi confirmib?
|
ei tule jah, sest juba 800MHz on overkill, kuna ei tule chipsetist nii palju datat peale, et toru täis tõmbaks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.11.2004 16:39:15
|
|
|
jep, mina võin seda confirmida testide põhjal, niipalju kui neid teinud olen...mingit märgatavat vahet ei tule!
tnx predator, õhtupoole uurin neid linke
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.11.2004 17:21:34
|
|
|
| pec kirjutas: |
| minu Epox 8KDA3J-l on sama probleem, et ei kannata üle 800MHz HT kiirust. 1GHz juures paneb windoosa laadimisel pange. kusgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keegi confirmib? |
minul elas 4x250 ilusti. stabiilselt kasutasin 4x240 (ja prose 10x240) juures ja minu epoxi emmega ei juhtunud midagi. Ei ühtegi pange. Kuigi jah, ma ka kuulnud, et ei ole erilist kasu HT siini peedistamises.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.11.2004 17:37:07
|
|
|
kas sellel epoxil muidu mitte ie saa biosi uuendusega kohe HT 5x panna? kuskilt nagu kummitaks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.11.2004 17:38:36
|
|
|
| ma ei tea, pole ülespoole puutunud, 5x optsioon on küll tõesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.11.2004 18:18:49
|
|
|
mul jooksis kuskil 300ni 4xHTT'ga...kuid samas kahtlustan, et asjal võis olla peidetud "auto" mode selle HTT jaoks, DFI'l näiteks teatavasti saab biosist panna HTT auto peale. arvan, et epox lülitas samuti ise mingist piirist alates seda ümber...kud ainult arvan
muide, kus see PWMIC asub DFI'l, mida sägad väljamaal nii usinalt jahutavad?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
16.11.2004 19:32:08
|
|
|
nii targad milles uba kui vahtetevahel loobib ilma tekstita sinist pilti seda siis tavaliselt mängimise ajal
ei saa oma masinat stabiilselt tööle raisk kardan et toide kalab või ?(teen 5v ja 12v jaoks modi ka aga pole leidnud veel kuda saaks 3.3v upitada)
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.11.2004 19:37:02
|
|
|
| Mul on sinist andnud tavaliselt ainult mäludest.Pane 2T peale.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
16.11.2004 22:27:25
|
|
|
| Vastab see inf muidu tõele, et prose toide võetakse ka toiteka 12V ahelast, kusagilt välismaistest foorumitest selline asi meelde jäänud. Mis detailid siis seda 5V ahelat üldse veel kasutavad?
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.11.2004 22:38:23
|
|
|
On erinevaid, Leadtek on näiteks 12 voldi pealt ja toiteka 3,3 ja 5 volti seisavad praktiliselt jõudeolekus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
16.11.2004 22:49:50
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| On erinevaid, Leadtek on näiteks 12 voldi pealt ja toiteka 3,3 ja 5 volti seisavad praktiliselt jõudeolekus. |
Mälud vist istuvad ikka selle 3,3V otsas
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.11.2004 23:11:28
|
|
|
| osadel peaks mälu ka 5v pealt olema.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.11.2004 00:47:53
|
|
|
| predator kirjutas: |
| Vastab see inf muidu tõele, et prose toide võetakse ka toiteka 12V ahelast, kusagilt välismaistest foorumitest selline asi meelde jäänud. Mis detailid siis seda 5V ahelat üldse veel kasutavad? |
hmm... need millel see 4piniga pistik emaplaadil võtavad tõesti 12V ahelast, ei teagi kas 5V kasutavaid socket 754 plaate üldse on...
samas keegi võiks proovida, mis juhtub kui see 4pin juhe välja võtta, kas arvuti läheb tööle(kui läheb siis ilmselt ka variant et töötab 5V pealt)?
5V kasutusala on jah suhtkoht väike, samas näiteks socket a vanemate plaatide puhul langes just sellele ahelale põhikoormus
seega hetkeseis on selline, et toitekat valides peaks valima võimalikult suure +12V ampritega toitega varem uurisid silmad pigem 5V...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
17.11.2004 01:10:30
|
|
|
| Magic kirjutas: |
seega hetkeseis on selline, et toitekat valides peaks valima võimalikult suure +12V ampritega toitega varem uurisid silmad pigem 5V... |
Peab vist midagi sellist siis hankima:
420W isendil +12V - 30A ja 520W juba +33A
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
17.11.2004 01:12:51
|
|
|
heh mul 12v 34a nii et selles küll viga olla ei tohiks aga jah asi ikka kisub natuke alla 12v speedfan`i näitude järgi
tuleb see mod ikka teha eks siis näha
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.11.2004 01:27:23
|
|
|
Levicom pole just eriti kõva sõna, aga mod aitab küll... jõudu peaks toitel olema, nii et kui natuke 12V pinget tõstad, siis asi märksa parem... sama speeedfan pole mingi eriline näitaja
to: predator... mis nende OCZ toitekate hinnad Eesti rahas oleks(nii umbkaudu ja kust lähimalt tellida saaks)...?
tundub et neil saab pingeid toiteka tagant regullida?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
17.11.2004 01:34:39
|
|
|
| Reeglina kui on toiteka viga,siis kas hangub või teeb restardi.Kui võimsust jagub ei oleks isegi see probleem kui 12v pinge on näiteks 11,5v. See mahub ilusti sellesse +-5% lubatud kõikumise piiride sisse.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
17.11.2004 10:07:42
|
|
|
| Saksas olen näinud 140.- EUR (520W) + transa müügil.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
19.11.2004 11:30:53
|
|
|
| Vahepel sai Saksa tellimus selle OCZ Powerstream 520W toite kohta ära tehtud, eks vaatab kuidas asi ka on kui ta kätte saab 8)
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.11.2004 14:41:08
|
|
|
kerge probleem mäludega:mammiks on Epopx 8KDA3J,a64 3000+prose,1 pesas on 512mb d43(200mhz 3,4,4,8 ),2 ja 3 pesas MDT 256mb(200mhz 2.5,3,3,8 )biose järgi töötavad 166mhz peal kõik kolm kuid everest jms.näitavad,et rammiks 512mb ehk 2x256mb kuidas ma 512mb pulka tööle saaks?
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
22.11.2004 14:44:17
|
|
|
| tsitaat: |
Vahepel sai Saksa tellimus selle OCZ Powerstream 520W toite kohta ära tehtud, eks vaatab kuidas asi ka on kui ta kätte saab
|
Kust kaudu sa tellisid?
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.11.2004 16:18:18
|
|
|
| krt.nüüd ka erinavte pesadega kombineerinud kuid mitte s.....i
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.11.2004 17:25:39
|
|
|
digweed, loe manuaali. Epoxi NF3 spec toetab vaid kas kuni 3x ühepoolseid, 1x kahepoolne + 1x ühepoolne või kuni 1x kahepoolne. 2xSS ja 1xDS ei lähe. Üsna bullshit selles suhtes.
mõnedel plaatidel on nii, et kui paned specist rohkem, siis paneb automaatselt max ddr333, mõni ei pane neid tööle üldse. Sinul on see viimane keiss. Minul ei hakanud kahepoolne D43 üldse normaalselt tööle, ei buutinud Wini lõpuni, nuta või naera, pane volte või jäta.
MSI plaadid on tavaliselt suht pandavad selle kohalt, tihtipeale lubavad specist rohkem ja ei köhi ka normaalsemast enama mäluhulga puhul. näiteks K8N platinum toetab ka 2xDD või 1xDD/2xSS.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.11.2004 18:08:38
|
|
|
tänud vastuse eest!jah siis mälud müüki
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.11.2004 19:48:02
|
|
|
digweed, kusjuures ma just maadlesin sama asjaga:
mul siin kodus praegu:
1 ühepoolne PQI 512MB
1 ühepoolne PQI 256MB
2 ühepoolset VDATA 256MB-st. Vdata'd on mu vanad mälud, pqi uued. Ja tee või tina, 512-ga keegi teine sõbrustada ei taha. 512+256+256 kusjuures isegi toimis, aga ainult ddr333-ga, 256+256+256 ei tahtnud üldse võtta, 512+suvaline 256, jällegi ebaõnn... kardan, et emaplaadi probleem. üksik 512 kah wini ei läinud. pane ainult 256-seid.
teine teema, et mul pole käepärast võtta 512-st kahepoolset pulka. 512 DS ja 2x256 tööle ei lähe, seda tean, nüüd homme vahetan ordis ühepoolse 512-ne kahepoolse vastu. Äkki on 512DS ja 256SS rohkem edu.
2x256 toimisid ok.
fu** this epox, vana sara raisk
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
22.11.2004 19:56:49
|
|
|
Õnneks endal pole mälude kompatiiblusega probleeme esinenud, ei vana Ch. VNF3-250 ega ka uue DFI plaadiga. Praegu just panin prooviks masinasse Kingston HyperX PC2700 1 GB Kit`i ja hetkel 450MHz peal nad tiksuvad 2-3-2-5, 1T (2,7V, 440 MHz peal sai veel 2,6V hakkama) peal. 470 MHz peal käisid mälud täiesti stabiilselt 2-3-3-11 (2,7V) timmingutega, polegi väga paha PC2700 mälude kohta.
viimati muutis predator 03.12.2004 13:26:52, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.11.2004 21:11:25
|
|
|
| 2x256mb ühepoolsed töötasid.kui 512mb pulga juurde panin siis masin töötas kuid selle/nende mäludega mis asusid pesas 2 ja 3
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.12.2004 11:27:39
|
|
|
| eile sai proovitud 2800+ s754 proset. def. voldiga läks 2,35GHz stabiilselt, voltide lisamine seda piiri eriti edasi ei viinud. Max skriini sai 2618MHz peal teha.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2004
|
07.12.2004 12:23:51
|
|
|
Tervist,
Olen soc754 thread'i algusest peale jälginud ja pannud imeks saadud 3dmark scoore (n.dmark2001 ~20000p jne). Endal selline masin:
ASUS 8KN-E deluxe
Athlon 64 3000 (512kb/L2)
2*512MB kingston cl2,5
PNY GF6800GT
120MB WD (sata)
Kõik on standardsettingutel st. ülekellamata.
standard seadetel 3dmark2001 ~13500p, dmark2005 ~2300
doom3 timedemo demo1 768*1024 (high) ~64fps
Doom3-s AAF peale ei saa panna, hakkab kiiluma. Far Cry puhul enamik settinguid low peal (autodetectiga).
Does it makes sense? Mida ja kas üldse annaks teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
07.12.2004 12:37:01
|
|
|
| tsitaat: |
Does it makes sense?
|
No it doent. 99% kindel, et driverites viga jne.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2004
|
07.12.2004 12:39:16
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
| tsitaat: |
Does it makes sense?
|
No it doent. 99% kindel, et driverites viga jne. |
driveriteks on 66.93
|
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
07.12.2004 12:40:04
|
|
|
sellised skoorid on muidugi pahad.
2001/2005 puhul on äkki kasutusel valed draiverid (kasuta näiteks viimaseid WHQL 66.93 draivereid, need on täitsa ok), sest midagi on totaalselt mäda. 2005 peaks sul olema ligi 2x rohkem, seda isegi default settingutel.
vaata üle, ega pole forsseeritud antialiasingut või anisofilteringi. äkki mingi supersampling peale roninud, siis pole ime, et perfomance drop nii suur on.
Mis toidet kasutad? äkki jääb puudu?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2004
|
07.12.2004 12:51:48
|
|
|
Toiteks on chiefteci 360W, draiveriteks WHQL 66.93, AGP aperture size 256MB, pagefile suurus default, antialiasing ja anisofiltering on "aplication controlled".
Veider on veel see et doom3 timedemo jooksutades on esimene run ~51fps, järgnevad aga 64fps.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
07.12.2004 13:21:57
|
|
|
| tom1 kirjutas: |
Toiteks on chiefteci 360W, draiveriteks WHQL 66.93, AGP aperture size 256MB, pagefile suurus default, antialiasing ja anisofiltering on "aplication controlled".
Veider on veel see et doom3 timedemo jooksutades on esimene run ~51fps, järgnevad aga 64fps. |
Toide jääb sul raudselt nõrgaks, 6800 seeria koormab üsna palju 12V ahelat.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
07.12.2004 14:03:33
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
| tsitaat: |
Does it makes sense?
|
No it doent. 99% kindel, et driverites viga jne. |
does not
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
07.12.2004 14:05:14
|
|
|
link :: lähemalt vooludest
| predator kirjutas: |
| tom1 kirjutas: |
Toiteks on chiefteci 360W, draiveriteks WHQL 66.93, AGP aperture size 256MB, pagefile suurus default, antialiasing ja anisofiltering on "aplication controlled".
Veider on veel see et doom3 timedemo jooksutades on esimene run ~51fps, järgnevad aga 64fps. |
Toide jääb sul raudselt nõrgaks, 6800 seeria koormab üsna palju 12V ahelat. |
Toide kohe kindlasti ei jää nõrgaks! 12V on 17A+15A.
Esimene raund on sellepärast kehvem, et laeb jubinaid mälllu, teisel ringil kõvaketta osatähtsus väheneb. Skoor on tõesti kahtlaselt väike 3DMark'ides. Konf. masianaga sain 21000 punni ära 3DMark01. Jooksuta ka 03 ja vaata mis ta cpu skooriks ütleb.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
07.12.2004 15:22:34
|
|
|
standardkiirusel a64 3000+ (nc) 512MB rami ja radeon 9800 pro annab ~20k 3dmark2k1
ma ei tea, mis sul seal valesti on masinas, kuid sain nädal tagasi gainwardi 6800LE kaardiga sama tulemuse umbes, mis 9800xt kaardiga - 22k - hinnad ka enamvähem samad. 13500 on selline tulemus, mille peaks saama gf4 ti4*** kaardiga stock kiirusel
oled kindel, et kõik ikka töötab nii nagu peab?
näiteks, kui mälu seaded on auto peal, siis võib bios neid ddr333 käivitada ning panna 2T peal käima. kui coolnquiet peal on, siis see võib ka kalada ning protsessorit 1GHzi peal hoida jms
kui bios ok, siis:
clean xp install,
nvidia lehelt tõmba uusimad chipseti ja gxf draiverid ning amd lehelt prose draiverid.
installimiseks ka paar näpunäidet:
alguses installi chipseti draverite plaadilt vaid võrgukaart ja apdeidi kõigepealt winxp ära, siis uninstall internet explorer ja outlook express ning asenda mozillaga, www.grisoft.com -> vabavara anitviirus
lase peale protsessori draiverid, chipset ja gfx
sry, kui liiga palju õpetasin, kuid ma ei tea ju, mis taseme kasutaja sa oled
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
07.12.2004 15:26:37
|
|
|
Jolinar
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2004
|
07.12.2004 16:05:53
|
|
|
| Õpetussõnad kuluvad ära! Install on tehtud nii puhtalt kui oskasin, lisasaasta pole peale pannud, arvuti pole tegelikult internetis olnud, töötavaid processe ~14-15, cool'n'quiet disabled, mälud ddr400 cl2,5 peal (biosis). Paar korda olen erinevaid draivereid proovinud, puhastades eelnevalt driver cleaneriga kuid ikka sama lugu. Tasemelt olen algaja, muidu sellist jama poleks. Asun Tallinnas, kui keegi soostuks asja uurima. tel.5205524.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.12.2004 16:23:10
|
|
|
| nforce driverid ikka peal? (mitte, et nendest sellist droppi tuleks)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|