Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  athlon 64 soc754 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 15.11.2004 23:43:37 vasta tsitaadiga

Viskaks ka paar screeni siia üles, mida uute OCZ PC4000 Gold Rev. 2 pulkadaga senini kätte olen saanud, rohkem pole ka jõudnud proovida.





ja seda siis 2,7V mälupingega icon_biggrin.gif Kordaja, nagu näha on 8, kuna DFI paneb näkku ×9 juures, DFI foorumis päris mitu teemat selle kohta.

Sanda mäluskoor näitas:

Buffered: 4141/4146
Unbufferd: 3295/3317
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.11.2004 11:58:14 vasta tsitaadiga

link :: DDR666

Ma panen siis üles oma screeni Patriot XBLK PC3200 max fsb-st.Kahjuks on hetkel 2T,peab otsima õigeid seadeid 1T saamiseks.Emaplaat on Gigabyte K8NS ja mälupinge 2,8v.Stabiilsuse kohapealt 3D2K1 jms. testid jooksis ilusti läbi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.11.2004 12:30:00 vasta tsitaadiga

Jälle on mingi kamm HV`ga, viimaseid postitusi ei näe jälle icon_confused.gif


EDIT: nüüd tulid nähtavale jälle ...
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 13:50:07 vasta tsitaadiga

predator, viitsid äkki anda mingi lingi selle 9 kordaja jutu kohta sealt foorumis...tahakas lugeda väga, aga pole eriti aega foorumit läbi otsida praegu icon_rolleyes.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.11.2004 14:43:25 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
predator, viitsid äkki anda mingi lingi selle 9 kordaja jutu kohta sealt foorumis...tahakas lugeda väga, aga pole eriti aega foorumit läbi otsida praegu icon_rolleyes.gif


Aga palun:

http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?s=1847ee686bb8b3bb67188c336b7f2688&threadid=2564

http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?s=&threadid=2311
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 16.11.2004 15:10:58 vasta tsitaadiga

ei ole 9 anomaaliat täheldanud, küll ei kannata mu plaat üle 800 MHzi HT kiirust.
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 16.11.2004 15:43:57 vasta tsitaadiga

minu Epox 8KDA3J-l on sama probleem, et ei kannata üle 800MHz HT kiirust. 1GHz juures paneb windoosa laadimisel pange. kusgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keegi confirmib?
_________________
noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.11.2004 15:47:01 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
ei ole 9 anomaaliat täheldanud, küll ei kannata mu plaat üle 800 MHzi HT kiirust.


Seda probleemi ei ole kui prose default kordaja on 9, küll aga siis kui see on 10 v. 11 ning kui soovitakse kasutada kordajat 9. Kala esineb ainult siis kui masinas on kaks mälupulka, kas see kehtib ka ühepoolsete klotside kohta, ei tea.


viimati muutis predator 16.11.2004 15:49:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.11.2004 15:48:29 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
ei ole 9 anomaaliat täheldanud, küll ei kannata mu plaat üle 800 MHzi HT kiirust.


Oled sa kindel, et see plaadi viga üldse on, prose ise võib ka pirtsakas olla.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.11.2004 16:22:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

usgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keegi confirmib?


ei tule jah, sest juba 800MHz on overkill, kuna ei tule chipsetist nii palju datat peale, et toru täis tõmbaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 16:39:15 vasta tsitaadiga

jep, mina võin seda confirmida testide põhjal, niipalju kui neid teinud olen...mingit märgatavat vahet ei tule!

tnx predator, õhtupoole uurin neid linke icon_razz1.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.11.2004 17:21:34 vasta tsitaadiga

pec kirjutas:
minu Epox 8KDA3J-l on sama probleem, et ei kannata üle 800MHz HT kiirust. 1GHz juures paneb windoosa laadimisel pange. kusgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keegi confirmib?


minul elas 4x250 ilusti. stabiilselt kasutasin 4x240 (ja prose 10x240) juures ja minu epoxi emmega ei juhtunud midagi. Ei ühtegi pange. Kuigi jah, ma ka kuulnud, et ei ole erilist kasu HT siini peedistamises.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.11.2004 17:37:07 vasta tsitaadiga

kas sellel epoxil muidu mitte ie saa biosi uuendusega kohe HT 5x panna? kuskilt nagu kummitaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.11.2004 17:38:36 vasta tsitaadiga

ma ei tea, pole ülespoole puutunud, 5x optsioon on küll tõesti olemas.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 18:18:49 vasta tsitaadiga

mul jooksis kuskil 300ni 4xHTT'ga...kuid samas kahtlustan, et asjal võis olla peidetud "auto" mode selle HTT jaoks, DFI'l näiteks teatavasti saab biosist panna HTT auto peale. arvan, et epox lülitas samuti ise mingist piirist alates seda ümber...kud ainult arvan icon_rolleyes.gif

muide, kus see PWMIC asub DFI'l, mida sägad väljamaal nii usinalt jahutavad?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 16.11.2004 19:32:08 vasta tsitaadiga

nii targad milles uba kui vahtetevahel loobib ilma tekstita sinist pilti seda siis tavaliselt mängimise ajal
ei saa oma masinat stabiilselt tööle raisk kardan et toide kalab või ?(teen 5v ja 12v jaoks modi ka aga pole leidnud veel kuda saaks 3.3v upitada)

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.11.2004 19:37:02 vasta tsitaadiga

Mul on sinist andnud tavaliselt ainult mäludest.Pane 2T peale.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.11.2004 22:27:25 vasta tsitaadiga

Vastab see inf muidu tõele, et prose toide võetakse ka toiteka 12V ahelast, kusagilt välismaistest foorumitest selline asi meelde jäänud. Mis detailid siis seda 5V ahelat üldse veel kasutavad?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 22:38:23 vasta tsitaadiga

On erinevaid, Leadtek on näiteks 12 voldi pealt ja toiteka 3,3 ja 5 volti seisavad praktiliselt jõudeolekus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.11.2004 22:49:50 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
On erinevaid, Leadtek on näiteks 12 voldi pealt ja toiteka 3,3 ja 5 volti seisavad praktiliselt jõudeolekus.


Mälud vist istuvad ikka selle 3,3V otsas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.11.2004 23:11:28 vasta tsitaadiga

osadel peaks mälu ka 5v pealt olema.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.11.2004 00:47:53 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Vastab see inf muidu tõele, et prose toide võetakse ka toiteka 12V ahelast, kusagilt välismaistest foorumitest selline asi meelde jäänud. Mis detailid siis seda 5V ahelat üldse veel kasutavad?

hmm... need millel see 4piniga pistik emaplaadil võtavad tõesti 12V ahelast, ei teagi kas 5V kasutavaid socket 754 plaate üldse on...
samas keegi võiks proovida, mis juhtub kui see 4pin juhe välja võtta, kas arvuti läheb tööle(kui läheb siis ilmselt ka variant et töötab 5V pealt)?
5V kasutusala on jah suhtkoht väike, samas näiteks socket a vanemate plaatide puhul langes just sellele ahelale põhikoormus icon_wink.gif
seega hetkeseis on selline, et toitekat valides peaks valima võimalikult suure +12V ampritega toitega icon_wink.gif varem uurisid silmad pigem 5V...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 17.11.2004 01:10:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

seega hetkeseis on selline, et toitekat valides peaks valima võimalikult suure +12V ampritega toitega icon_wink.gif varem uurisid silmad pigem 5V...


Peab vist midagi sellist siis hankima:



420W isendil +12V - 30A ja 520W juba +33A icon_razz1.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 17.11.2004 01:12:51 vasta tsitaadiga

heh mul 12v 34a nii et selles küll viga olla ei tohiks aga jah asi ikka kisub natuke alla 12v speedfan`i näitude järgi
tuleb see mod ikka teha eks siis näha

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.11.2004 01:27:23 vasta tsitaadiga

Levicom pole just eriti kõva sõna, aga mod aitab küll... jõudu peaks toitel olema, nii et kui natuke 12V pinget tõstad, siis asi märksa parem... sama speeedfan pole mingi eriline näitaja icon_wink.gif
to: predator... mis nende OCZ toitekate hinnad Eesti rahas oleks(nii umbkaudu ja kust lähimalt tellida saaks)...?
tundub et neil saab pingeid toiteka tagant regullida?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 17.11.2004 01:34:39 vasta tsitaadiga

Reeglina kui on toiteka viga,siis kas hangub või teeb restardi.Kui võimsust jagub ei oleks isegi see probleem kui 12v pinge on näiteks 11,5v. See mahub ilusti sellesse +-5% lubatud kõikumise piiride sisse.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 17.11.2004 10:07:42 vasta tsitaadiga

Saksas olen näinud 140.- EUR (520W) + transa müügil.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 19.11.2004 11:30:53 vasta tsitaadiga

Vahepel sai Saksa tellimus selle OCZ Powerstream 520W toite kohta ära tehtud, eks vaatab kuidas asi ka on kui ta kätte saab 8)
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2004 14:41:08 vasta tsitaadiga

kerge probleem mäludega:mammiks on Epopx 8KDA3J,a64 3000+prose,1 pesas on 512mb d43(200mhz 3,4,4,8 ),2 ja 3 pesas MDT 256mb(200mhz 2.5,3,3,8 )biose järgi töötavad 166mhz peal kõik kolm kuid everest jms.näitavad,et rammiks 512mb ehk 2x256mb icon_eek.gif kuidas ma 512mb pulka tööle saaks?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 22.11.2004 14:44:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vahepel sai Saksa tellimus selle OCZ Powerstream 520W toite kohta ära tehtud, eks vaatab kuidas asi ka on kui ta kätte saab

Kust kaudu sa tellisid?

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2004 16:18:18 vasta tsitaadiga

krt.nüüd ka erinavte pesadega kombineerinud kuid mitte s.....i
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.11.2004 17:25:39 vasta tsitaadiga

digweed, loe manuaali. Epoxi NF3 spec toetab vaid kas kuni 3x ühepoolseid, 1x kahepoolne + 1x ühepoolne või kuni 1x kahepoolne. 2xSS ja 1xDS ei lähe. Üsna bullshit selles suhtes.
mõnedel plaatidel on nii, et kui paned specist rohkem, siis paneb automaatselt max ddr333, mõni ei pane neid tööle üldse. Sinul on see viimane keiss. Minul ei hakanud kahepoolne D43 üldse normaalselt tööle, ei buutinud Wini lõpuni, nuta või naera, pane volte või jäta.

MSI plaadid on tavaliselt suht pandavad selle kohalt, tihtipeale lubavad specist rohkem ja ei köhi ka normaalsemast enama mäluhulga puhul. näiteks K8N platinum toetab ka 2xDD või 1xDD/2xSS.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2004 18:08:38 vasta tsitaadiga

tänud vastuse eest!jah siis mälud müüki icon_confused.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 22.11.2004 18:51:33 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
tsitaat:

Vahepel sai Saksa tellimus selle OCZ Powerstream 520W toite kohta ära tehtud, eks vaatab kuidas asi ka on kui ta kätte saab

Kust kaudu sa tellisid?


Otseselt sealt ma küll ei tellinud aga hind tuli sama:
http://www.oc-wear.de/assets/own/safedataframe.html?fsrc=http://www.oc-wear.de/pd1850211565.htm?categoryId=34
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.11.2004 19:48:02 vasta tsitaadiga

digweed, kusjuures ma just maadlesin sama asjaga:
mul siin kodus praegu:
1 ühepoolne PQI 512MB
1 ühepoolne PQI 256MB
2 ühepoolset VDATA 256MB-st. Vdata'd on mu vanad mälud, pqi uued. Ja tee või tina, 512-ga keegi teine sõbrustada ei taha. 512+256+256 kusjuures isegi toimis, aga ainult ddr333-ga, 256+256+256 ei tahtnud üldse võtta, 512+suvaline 256, jällegi ebaõnn... kardan, et emaplaadi probleem. üksik 512 kah wini ei läinud. pane ainult 256-seid.
teine teema, et mul pole käepärast võtta 512-st kahepoolset pulka. 512 DS ja 2x256 tööle ei lähe, seda tean, nüüd homme vahetan ordis ühepoolse 512-ne kahepoolse vastu. Äkki on 512DS ja 256SS rohkem edu.
2x256 toimisid ok.
icon_eek.gif icon_sad.gif fu** this epox, vana sara raisk
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 22.11.2004 19:56:49 vasta tsitaadiga

Õnneks endal pole mälude kompatiiblusega probleeme esinenud, ei vana Ch. VNF3-250 ega ka uue DFI plaadiga. Praegu just panin prooviks masinasse Kingston HyperX PC2700 1 GB Kit`i ja hetkel 450MHz peal nad tiksuvad 2-3-2-5, 1T (2,7V, 440 MHz peal sai veel 2,6V hakkama) peal. 470 MHz peal käisid mälud täiesti stabiilselt 2-3-3-11 (2,7V) timmingutega, polegi väga paha PC2700 mälude kohta.

viimati muutis predator 03.12.2004 13:26:52, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2004 21:11:25 vasta tsitaadiga

2x256mb ühepoolsed töötasid.kui 512mb pulga juurde panin siis masin töötas kuid selle/nende mäludega mis asusid pesas 2 ja 3
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.12.2004 11:27:39 vasta tsitaadiga

eile sai proovitud 2800+ s754 proset. def. voldiga läks 2,35GHz stabiilselt, voltide lisamine seda piiri eriti edasi ei viinud. Max skriini sai 2618MHz peal teha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tom1
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.12.2004 12:23:51 vasta tsitaadiga

Tervist,
Olen soc754 thread'i algusest peale jälginud ja pannud imeks saadud 3dmark scoore (n.dmark2001 ~20000p jne). Endal selline masin:
ASUS 8KN-E deluxe
Athlon 64 3000 (512kb/L2)
2*512MB kingston cl2,5
PNY GF6800GT
120MB WD (sata)
Kõik on standardsettingutel st. ülekellamata.
standard seadetel 3dmark2001 ~13500p, dmark2005 ~2300
doom3 timedemo demo1 768*1024 (high) ~64fps
Doom3-s AAF peale ei saa panna, hakkab kiiluma. Far Cry puhul enamik settinguid low peal (autodetectiga).
Does it makes sense? Mida ja kas üldse annaks teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 07.12.2004 12:37:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Does it makes sense?

No it doent. 99% kindel, et driverites viga jne.

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.12.2004 12:39:16 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
tsitaat:

Does it makes sense?

No it doent. 99% kindel, et driverites viga jne.
driveriteks on 66.93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.12.2004 12:40:04 vasta tsitaadiga

sellised skoorid on muidugi pahad.
2001/2005 puhul on äkki kasutusel valed draiverid (kasuta näiteks viimaseid WHQL 66.93 draivereid, need on täitsa ok), sest midagi on totaalselt mäda. 2005 peaks sul olema ligi 2x rohkem, seda isegi default settingutel.
vaata üle, ega pole forsseeritud antialiasingut või anisofilteringi. äkki mingi supersampling peale roninud, siis pole ime, et perfomance drop nii suur on.
Mis toidet kasutad? äkki jääb puudu?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.12.2004 12:51:48 vasta tsitaadiga

Toiteks on chiefteci 360W, draiveriteks WHQL 66.93, AGP aperture size 256MB, pagefile suurus default, antialiasing ja anisofiltering on "aplication controlled".
Veider on veel see et doom3 timedemo jooksutades on esimene run ~51fps, järgnevad aga 64fps.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 07.12.2004 13:21:57 vasta tsitaadiga

tom1 kirjutas:
Toiteks on chiefteci 360W, draiveriteks WHQL 66.93, AGP aperture size 256MB, pagefile suurus default, antialiasing ja anisofiltering on "aplication controlled".
Veider on veel see et doom3 timedemo jooksutades on esimene run ~51fps, järgnevad aga 64fps.


Toide jääb sul raudselt nõrgaks, 6800 seeria koormab üsna palju 12V ahelat.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 14:03:33 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
tsitaat:

Does it makes sense?

No it doent. 99% kindel, et driverites viga jne.

does not
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 14:05:14 vasta tsitaadiga

link :: lähemalt vooludest

predator kirjutas:
tom1 kirjutas:
Toiteks on chiefteci 360W, draiveriteks WHQL 66.93, AGP aperture size 256MB, pagefile suurus default, antialiasing ja anisofiltering on "aplication controlled".
Veider on veel see et doom3 timedemo jooksutades on esimene run ~51fps, järgnevad aga 64fps.


Toide jääb sul raudselt nõrgaks, 6800 seeria koormab üsna palju 12V ahelat.


Toide kohe kindlasti ei jää nõrgaks! 12V on 17A+15A.

Esimene raund on sellepärast kehvem, et laeb jubinaid mälllu, teisel ringil kõvaketta osatähtsus väheneb. Skoor on tõesti kahtlaselt väike 3DMark'ides. Konf. masianaga sain 21000 punni ära 3DMark01. Jooksuta ka 03 ja vaata mis ta cpu skooriks ütleb.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 07.12.2004 15:22:34 vasta tsitaadiga

standardkiirusel a64 3000+ (nc) 512MB rami ja radeon 9800 pro annab ~20k 3dmark2k1
ma ei tea, mis sul seal valesti on masinas, kuid sain nädal tagasi gainwardi 6800LE kaardiga sama tulemuse umbes, mis 9800xt kaardiga - 22k - hinnad ka enamvähem samad. 13500 on selline tulemus, mille peaks saama gf4 ti4*** kaardiga stock kiirusel icon_smile.gif

oled kindel, et kõik ikka töötab nii nagu peab?
näiteks, kui mälu seaded on auto peal, siis võib bios neid ddr333 käivitada ning panna 2T peal käima. kui coolnquiet peal on, siis see võib ka kalada ning protsessorit 1GHzi peal hoida jms
kui bios ok, siis:

clean xp install,
nvidia lehelt tõmba uusimad chipseti ja gxf draiverid ning amd lehelt prose draiverid.

installimiseks ka paar näpunäidet:
alguses installi chipseti draverite plaadilt vaid võrgukaart ja apdeidi kõigepealt winxp ära, siis uninstall internet explorer ja outlook express icon_wink.gif ning asenda mozillaga, www.grisoft.com -> vabavara anitviirus
lase peale protsessori draiverid, chipset ja gfx

sry, kui liiga palju õpetasin, kuid ma ei tea ju, mis taseme kasutaja sa oled icon_wink.gif

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 07.12.2004 15:26:37 vasta tsitaadiga

Jolinar icon_question.gif
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.12.2004 16:05:53 vasta tsitaadiga

Õpetussõnad kuluvad ära! Install on tehtud nii puhtalt kui oskasin, lisasaasta pole peale pannud, arvuti pole tegelikult internetis olnud, töötavaid processe ~14-15, cool'n'quiet disabled, mälud ddr400 cl2,5 peal (biosis). Paar korda olen erinevaid draivereid proovinud, puhastades eelnevalt driver cleaneriga kuid ikka sama lugu. Tasemelt olen algaja, muidu sellist jama poleks. Asun Tallinnas, kui keegi soostuks asja uurima. tel.5205524.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.12.2004 16:23:10 vasta tsitaadiga

nforce driverid ikka peal? (mitte, et nendest sellist droppi tuleks)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  athlon 64 soc754 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.