|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
29.11.2004 23:25:20
|
|
|
| LCD monitorid on siis odavast hiina plastist?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.11.2004 23:28:26
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| LCD monitorid on siis odavast hiina plastist? |
LCD monitor ei ole klaasist kui Sa seda mõtled. Ega ta odav ei pea olema..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
29.11.2004 23:30:36
|
|
|
käiguvahetaja, ju siis, saates iseenesest nii hullu bläkki ei olnud, kui eelmistes, isegi see laksu all olev meessaatejuht oli välja visatud, aga seis on ikkagi suhteliselt nukker. arenguruumi on ikka kõvasti veel. tegelt, eelmised saated ajasid vähemalt naerma, aga see ei saanud sellegagi hakkama.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
30.11.2004 21:17:54
|
|
|
Kusjuures Enteri mees tõlkis flat-i siledaks, sõnaraamat annab vasteks lame.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
30.11.2004 21:23:52
|
|
|
ma tahaks väga krobelist CRT monitori näha
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2004 22:11:02
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Kusjuures Enteri mees tõlkis flat-i siledaks, sõnaraamat annab vasteks lame. |
mul siin täiesti juhuslikult inka töö jaoks tehnika sõnaraamat ees ja "flat screen" seletus on lame[ekraan]
selle mehe eriala inglise keel jätab soovida
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
30.11.2004 22:11:12
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Kusjuures Enteri mees tõlkis flat-i siledaks, sõnaraamat annab vasteks lame. |
Mis siis?
Tähti pole mõtet närida...põhimõte oli ju sama
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2004 22:15:13
|
|
|
tegelt pole... ma saan ka aru, et mõtest saab aru, aga sõna tähendus on hoopis teine
sile on mitte midagi ütlev termin - lähen poodi ja küsin siledat monitori... mind naerdaks välja
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
30.11.2004 22:26:38
|
|
|
| Magic kirjutas: |
tegelt pole... ma saan ka aru, et mõtest saab aru, aga sõna tähendus on hoopis teine
sile on mitte midagi ütlev termin - lähen poodi ja küsin siledat monitori... mind naerdaks välja  |
Mine proovi järgi K-saluunis mõne blondiinist noore müüjannaga.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
01.12.2004 01:10:17
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
Mis siis?
Tähti pole mõtet närida...põhimõte oli ju sama
 |
kumer monitor on ka sile, nii et ei ole põhimõte sama
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
01.12.2004 07:41:08
|
|
|
See käib jhuba närvidele,kui te hakkate saates iga öeldud sõna kallal norima!
Jama on see,et saate lõpus ei öeldud "Head aega!" vaid öeldi "Nägemist!"....krt põhimõte ei ole ju sama,mis nüüd saab
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
01.12.2004 09:22:13
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
See käib jhuba närvidele,kui te hakkate saates iga öeldud sõna kallal norima!
Jama on see,et saate lõpus ei öeldud "Head aega!" vaid öeldi "Nägemist!"....krt põhimõte ei ole ju sama,mis nüüd saab  |
Kallis Konturo. Kui saade on mõeldud algajatele, siis tuleb asju nimetada nende õigete nimedega.
Seda on vaja edaspidiste arusaamatuste vältimiseks.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
01.12.2004 10:08:47
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
See käib jhuba närvidele,kui te hakkate saates iga öeldud sõna kallal norima!
Jama on see,et saate lõpus ei öeldud "Head aega!" vaid öeldi "Nägemist!"....krt põhimõte ei ole ju sama,mis nüüd saab  |
Nägemist tähendab, et loodavad oma vaatajatega jälle kohtuda... seega täiesti korrektne... ühesõnaga.... vale näide.
Kuid samas, üldlevinud termineid võiksid nad siiski kasutada... mitte ise uusi välja mõtelda. Flat on siiani alati lame olnud.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.12.2004 10:52:03
|
|
|
niih, 3 osa kaetud tänu edumeelsele itv'le... natuke parem oli kui eelnenud aga mitte väga palju
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
01.12.2004 10:58:10
|
|
|
Jah ... saade on küll üks paras cräpp...
Aga samas mida sa seal ikka näitad.
Kuda formati teha ? prosesid maha põletada `? ...
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk222222
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
01.12.2004 14:13:37
|
|
|
muidugi annaks teha paremat saadet... kuid inimestele kes arvutitest ei jaga midagi on see hea võimalus mingit pahna pähe määrida...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.12.2004 14:38:07
|
|
|
| mikk222222 kirjutas: |
muidugi annaks teha paremat saadet... kuid inimestele kes arvutitest ei jaga midagi on see hea võimalus mingit pahna pähe määrida...  |
a penskaritel on ikka p_hhu_... kui sellest vaid pension tõuseks!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk222222
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
01.12.2004 22:05:56
|
|
|
umbes selleni ma välja jõuda tahtsin jah...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.12.2004 14:19:45
|
|
|
Ärge siis ära unustage et kohe hakkan järgmine osa
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.12.2004 14:32:44
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Ärge siis ära unustage et kohe hakkan järgmine osa  |
tänud meeldetuletuse eest... oleks juba meelest läinud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
05.12.2004 14:41:20
|
|
|
peab kah vaatama.. krõpsud ja asjad valmis panema.. kohe hakkab ju komöödia pihta
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
05.12.2004 14:42:11
|
|
|
sama siin tänud panin juba teleka tööle
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
05.12.2004 15:22:40
|
|
|
Hakka või legaalseks mikisofti kliendiks
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
05.12.2004 15:24:27
|
|
|
njaa... see oli suht koom, kui ta selle läpakaga lehvitas ja väänas seal, ja laksuga mööda lauda pani. Hiljem ilmselt läks see müüki tagasi
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.12.2004 15:25:23
|
|
|
tänane saade oli täitsa norm... eriti hea oli see läpaka test
mis seal karta kui IBM/Hitachi uue tehnoloogiaga ketas sees - oleks võinud ju lauapealt maha ka lükata
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
05.12.2004 15:27:45
|
|
|
aga mis see jutt seal Mikisofti kohta et kui pira tarkvara, annad teada et sul see on, siis saad legaalse vastu?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itimiis
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2004
|
05.12.2004 15:29:20
|
|
|
aga se pead andma levitaja andmed kelle käest said selle pira plaadi
nt sõber tegi plaadi annad ta andmed tleb capo konfiskeerib ta arvuti ja sa saad orig plaadi
õiglane ju
_________________ dum dum dum |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.12.2004 15:31:47
|
|
|
Aga mis siis saab,kui ütlen,et Kazaast sain?
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
05.12.2004 15:32:53
|
|
|
Siis paned kirja, kes sulle Win´i jagas
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
05.12.2004 15:35:38
|
|
|
Kui praegu külastatakse bsa poolt põhiliselt firmasid, siis nüüd tekib kokkuvõttes nn must nimekiri isikutest, keda bsa tulevikus esmajärjekorras külastama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
05.12.2004 15:37:09
|
|
|
Otseseid vigu silma ei hakanud. Paistab et lastevead hakkavad kaduma.
PS. Soovitasin tegijatel HV foorumit lugeda.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
05.12.2004 15:40:52
|
|
|
Ei tänane saada oli küll suht korralik junba.
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
05.12.2004 15:42:09
|
|
|
| nüüd siis kõik poodi lapakaid "lõhkuma"
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
05.12.2004 15:44:03
|
|
|
Hea et seda meessaatejuhti enam kaamera ette ei lasta.
Mikrofonistatiiviks on kobe tükk.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
05.12.2004 15:46:16
|
|
|
See sülearvuti tetimine oli hea
See kord ei olnudki seda venda seal webcam-is lehvitamas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
05.12.2004 15:46:28
|
|
|
Ehe saadad mingi aaka aadressi ,et see kutt myys mulle XP
Kõik tanke otsima tänavatele ja läparitega tuult tegema.
Muide ei tea kas läppar läks katki pärast ,et ei soovitata enam nii teha
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
05.12.2004 15:56:06
|
|
|
| aga keegi official saiti selle kohta teab v? otsisin miski aeg mikisoftist kuid ei leidnud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.12.2004 16:01:05
|
|
|
Üsna enam vähem saade juba.
Tahad sõbrale "head" teha siis ütled et said oma piraat winni tema käest
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
05.12.2004 17:12:10
|
|
|
täitsa kobe saade juba.. kellelgi kah kodus see teleka win vms.. see oli..
Päris hea asi, et kui tahad juurde võtma minna saad panna telekal pausi peale 8)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
05.12.2004 18:05:14
|
|
|
| see oli MediaCenter, seda sai koos uue arvutiga aga KUST? kust seda osta saab? vot seda ei mainitud kuid lahe asi on küll!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
05.12.2004 18:21:07
|
|
|
| Kunagi oli üks poiss kes oma isa üles andis, Pavlik nimeks tal....... See on küll väga kole kampaania. Kui ma teada annaks et sain oma pira windoosa näiteks Toomase käest siis on tal väga raske tõestada et ta seda mulle ei andnud.... Kõigepealt väänatakse käed selja taha ning võetakse arvuti ning küll nii kui nii midagi leitakse. Ise saada aga selle eest et pira Officat samas arvutis kasutad.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.12.2004 18:52:12
|
|
|
| tänane saade oli mõnevõrra normaalsem, see igitobe matrixi taust oli vähemalt kadunud saatejuhi seljatagant, nüüd on saade mitte nõme vaid lihtsalt IGAV. selliseid üritusi on ennegi ju olnud, et tuleb mingi arvutisaade - ja kõik alustavad täpselt ühtedest ja samadest asjadest - mis on arvuti, mis on võrk jne. igavigavigav
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
05.12.2004 19:01:03
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tänane saade oli mõnevõrra normaalsem, see igitobe matrixi taust oli vähemalt kadunud saatejuhi seljatagant, nüüd on saade mitte nõme vaid lihtsalt IGAV. selliseid üritusi on ennegi ju olnud, et tuleb mingi arvutisaade - ja kõik alustavad täpselt ühtedest ja samadest asjadest - mis on arvuti, mis on võrk jne. igavigavigav |
Tahad O/C saadet näha ?
Või kuda videokaartil mälusid vahetada ?
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.12.2004 19:16:35
|
|
|
| tsitaat: |
Tahad O/C saadet näha ?
Või kuda videokaartil mälusid vahetada ?
|
milleks, see läheb ju liiga tehniliseks. imelik lihtsalt, kuidas ikkagi välismaised kanalid teevad samasuguseid saateid, ja on väga HUVITAV. et nagu esimese kolme saate põhjal tundub, et keskendutakse rangelt tarkvarale ja riistvarale ja algajale kliendile, kes ei suuda otsustada. mina nagu ootaks, et sellises saates oleks ka selliseid asju nagu ideed ja perspektiivid, seoses it-tehnika arenguga, saade võiks käia mõnel üritusel, kus uurib mingit huvitavat kontseptsiooni või vidinat, või kuna neid nii vähe on, siis mingis ettevõttes vmt. et vaadata, kuidas seal arvutid (loomulikult mitte valged kastid laua all) on pandud meie heaks tööle. et ei oleks ainult kuiv nämmutamine, kuidas oleks parem oma raha kulutada kalli värgi peale. hakkab jaa algaja, kellele promosaade mõeldud on, saate põhjal endale miskit arvutivõrku või midaiganes koju ehitama
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paha
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
05.12.2004 19:31:32
|
|
|
pakun välja et seal näidate Windows Medai Center edition 2005
Läheb tavalisele pessukale peale nagu mühiseb.
Erineb Windows XP poolest ainult et tal juba SP 2 peal ja siis see Meda Center proge.
Muideks sellest süstemist estlandil veel väga vähe rahvas teab. Isegi komistasin ta ostsa ühes torrentis kogemata.
Karbi versiooni juures on ka usb porti käiv pult. Pulti ka mingi 42 euri eest eraldi kah müügil.
Enamusi vanema põlvkonna tv kaarte kahjuks ei toeta.
Ise sain ta WinFast TV Delux tv puldiga edukalt tööle koos uIce nimelise progega.
http://www.ordi.ee/pood/bunde5.html?id=NxnBGM4X&mv_pc=311
Kahjuks ei maini nad puldist sõnagi.
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/default.mspx
| yboy kirjutas: |
| see oli MediaCenter, seda sai koos uue arvutiga aga KUST? kust seda osta saab? vot seda ei mainitud kuid lahe asi on küll! |
|
|
| Kommentaarid: 157 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
05.12.2004 19:34:13
|
|
|
| Silver?! kirjutas: |
| Kunagi oli üks poiss kes oma isa üles andis, Pavlik nimeks tal....... See on küll väga kole kampaania. Kui ma teada annaks et sain oma pira windoosa näiteks Toomase käest siis on tal väga raske tõestada et ta seda mulle ei andnud.... Kõigepealt väänatakse käed selja taha ning võetakse arvuti ning küll nii kui nii midagi leitakse. Ise saada aga selle eest et pira Officat samas arvutis kasutad. |
aga mis siis näiteks: kui isik A syydistab isikut B et B andis talle pira Win ja isik B syydistab isikut A et hoopis A andis talle pira win. avaldused saadetakse ka samaaegselt mikisoftile. mõlemad saavad trahvid kaela või mõlemad saavad orig win?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
05.12.2004 20:16:11
|
|
|
Võiks olla see natuke targematele inimestele kes teavad mis asi on windows.
Tõesti vaataks huviga oc eksperimente ja mängude tutvustust ja mingeid uus programme.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
05.12.2004 20:27:25
|
|
|
Minu meelest sakib saade endiselt. Mingi Entri ja BSA reklaamsaade.
Eelmises kiideti LCD kuvareid taevani, et ei riku silmi bla-bla, seekord käskis vana lapaka LCD vaadata, et kas pole nagu lumi ja ei hakka silmadele!?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.12.2004 20:59:58
|
|
|
erinevad inimesed ju rääkisid
sulaselge lollus on see, et LCD ei riku silmi... oskamatu kasutuse puhul on LCD isegi hullem silmade rikkuja(rikkuja pole just parim sõna, aga väsitaja)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
05.12.2004 21:02:46
|
|
|
| homme lähen poodi läpakaid katsetama
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|