Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  TV3 saade "Arvutiaabits" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2004 23:25:20 vasta tsitaadiga

LCD monitorid on siis odavast hiina plastist?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2004 23:28:26 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
LCD monitorid on siis odavast hiina plastist?


LCD monitor ei ole klaasist kui Sa seda mõtled. Ega ta odav ei pea olema.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 29.11.2004 23:30:36 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja, ju siis, saates iseenesest nii hullu bläkki ei olnud, kui eelmistes, isegi see laksu all olev meessaatejuht oli välja visatud, aga seis on ikkagi suhteliselt nukker. arenguruumi on ikka kõvasti veel. tegelt, eelmised saated ajasid vähemalt naerma, aga see ei saanud sellegagi hakkama. icon_rolleyes.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 30.11.2004 21:17:54 vasta tsitaadiga

Kusjuures Enteri mees tõlkis flat-i siledaks, sõnaraamat annab vasteks lame.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.11.2004 21:23:52 vasta tsitaadiga

ma tahaks väga krobelist CRT monitori näha icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2004 22:11:02 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Kusjuures Enteri mees tõlkis flat-i siledaks, sõnaraamat annab vasteks lame.

mul siin täiesti juhuslikult inka töö jaoks tehnika sõnaraamat ees ja "flat screen" seletus on lame[ekraan] icon_wink.gif
selle mehe eriala inglise keel jätab soovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 30.11.2004 22:11:12 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Kusjuures Enteri mees tõlkis flat-i siledaks, sõnaraamat annab vasteks lame.


Mis siis?
Tähti pole mõtet närida...põhimõte oli ju sama
icon_exclaim.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2004 22:15:13 vasta tsitaadiga

tegelt pole... ma saan ka aru, et mõtest saab aru, aga sõna tähendus on hoopis teine icon_wink.gif
sile on mitte midagi ütlev termin - lähen poodi ja küsin siledat monitori... mind naerdaks välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 22:26:38 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
tegelt pole... ma saan ka aru, et mõtest saab aru, aga sõna tähendus on hoopis teine icon_wink.gif
sile on mitte midagi ütlev termin - lähen poodi ja küsin siledat monitori... mind naerdaks välja icon_biggrin.gif


Mine proovi järgi K-saluunis mõne blondiinist noore müüjannaga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 01.12.2004 01:10:17 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Mis siis?
Tähti pole mõtet närida...põhimõte oli ju sama
icon_exclaim.gif

kumer monitor on ka sile, nii et ei ole põhimõte sama
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 01.12.2004 07:41:08 vasta tsitaadiga

See käib jhuba närvidele,kui te hakkate saates iga öeldud sõna kallal norima!
Jama on see,et saate lõpus ei öeldud "Head aega!" vaid öeldi "Nägemist!"....krt põhimõte ei ole ju sama,mis nüüd saab icon_eek.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.12.2004 09:22:13 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
See käib jhuba närvidele,kui te hakkate saates iga öeldud sõna kallal norima!
Jama on see,et saate lõpus ei öeldud "Head aega!" vaid öeldi "Nägemist!"....krt põhimõte ei ole ju sama,mis nüüd saab icon_eek.gif

Kallis Konturo. Kui saade on mõeldud algajatele, siis tuleb asju nimetada nende õigete nimedega.
Seda on vaja edaspidiste arusaamatuste vältimiseks.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 10:08:47 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
See käib jhuba närvidele,kui te hakkate saates iga öeldud sõna kallal norima!
Jama on see,et saate lõpus ei öeldud "Head aega!" vaid öeldi "Nägemist!"....krt põhimõte ei ole ju sama,mis nüüd saab icon_eek.gif

Nägemist tähendab, et loodavad oma vaatajatega jälle kohtuda... seega täiesti korrektne... ühesõnaga.... vale näide.
Kuid samas, üldlevinud termineid võiksid nad siiski kasutada... mitte ise uusi välja mõtelda. Flat on siiani alati lame olnud.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 10:52:03 vasta tsitaadiga

niih, 3 osa kaetud tänu edumeelsele itv'le... natuke parem oli kui eelnenud aga mitte väga palju icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 01.12.2004 10:58:10 vasta tsitaadiga

Jah ... saade on küll üks paras cräpp...
Aga samas mida sa seal ikka näitad.
Kuda formati teha ? prosesid maha põletada `? ... icon_rolleyes.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk222222
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 01.12.2004 14:13:37 vasta tsitaadiga

muidugi annaks teha paremat saadet... kuid inimestele kes arvutitest ei jaga midagi on see hea võimalus mingit pahna pähe määrida... icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 01.12.2004 14:38:07 vasta tsitaadiga

mikk222222 kirjutas:
muidugi annaks teha paremat saadet... kuid inimestele kes arvutitest ei jaga midagi on see hea võimalus mingit pahna pähe määrida... icon_wink.gif

a penskaritel on ikka p_hhu_... kui sellest vaid pension tõuseks! icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk222222
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 01.12.2004 22:05:56 vasta tsitaadiga

umbes selleni ma välja jõuda tahtsin jah... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 14:19:45 vasta tsitaadiga

Ärge siis ära unustage et kohe hakkan järgmine osa icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.12.2004 14:32:44 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Ärge siis ära unustage et kohe hakkan järgmine osa icon_wink.gif

tänud meeldetuletuse eest... oleks juba meelest läinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 14:41:20 vasta tsitaadiga

peab kah vaatama.. krõpsud ja asjad valmis panema.. kohe hakkab ju komöödia pihta icon_razz.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 05.12.2004 14:42:11 vasta tsitaadiga

sama siin tänud panin juba teleka tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.12.2004 15:22:40 vasta tsitaadiga

Hakka või legaalseks mikisofti kliendiks icon_wink.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 05.12.2004 15:24:27 vasta tsitaadiga

njaa... see oli suht koom, kui ta selle läpakaga lehvitas ja väänas seal, ja laksuga mööda lauda pani. Hiljem ilmselt läks see müüki tagasi icon_lol.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.12.2004 15:25:23 vasta tsitaadiga

tänane saade oli täitsa norm... eriti hea oli see läpaka test icon_biggrin.gif
mis seal karta kui IBM/Hitachi uue tehnoloogiaga ketas sees - oleks võinud ju lauapealt maha ka lükata icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.12.2004 15:27:45 vasta tsitaadiga

aga mis see jutt seal Mikisofti kohta et kui pira tarkvara, annad teada et sul see on, siis saad legaalse vastu? icon_eek.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimiis
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 05.12.2004 15:29:20 vasta tsitaadiga

aga se pead andma levitaja andmed kelle käest said selle pira plaadi

nt sõber tegi plaadi annad ta andmed tleb capo konfiskeerib ta arvuti ja sa saad orig plaadi
õiglane ju

_________________
dum dum dum
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.12.2004 15:31:47 vasta tsitaadiga

Aga mis siis saab,kui ütlen,et Kazaast sain?
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 15:32:53 vasta tsitaadiga

Siis paned kirja, kes sulle Win´i jagas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 15:35:38 vasta tsitaadiga

Kui praegu külastatakse bsa poolt põhiliselt firmasid, siis nüüd tekib kokkuvõttes nn must nimekiri isikutest, keda bsa tulevikus esmajärjekorras külastama hakkab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.12.2004 15:37:09 vasta tsitaadiga

Otseseid vigu silma ei hakanud. Paistab et lastevead hakkavad kaduma.
PS. Soovitasin tegijatel HV foorumit lugeda.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.12.2004 15:40:52 vasta tsitaadiga

Ei tänane saada oli küll suht korralik junba.
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 15:42:09 vasta tsitaadiga

nüüd siis kõik poodi lapakaid "lõhkuma"
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.12.2004 15:44:03 vasta tsitaadiga

Hea et seda meessaatejuhti enam kaamera ette ei lasta.
Mikrofonistatiiviks on kobe tükk. icon_lol.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 15:46:16 vasta tsitaadiga

See sülearvuti tetimine oli hea thumbs_up.gif

See kord ei olnudki seda venda seal webcam-is lehvitamas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.12.2004 15:46:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
Ehe saadad mingi aaka aadressi ,et see kutt myys mulle XP icon_biggrin.gif
Kõik tanke otsima tänavatele ja läparitega tuult tegema.
Muide ei tea kas läppar läks katki pärast ,et ei soovitata enam nii teha icon_biggrin.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.12.2004 15:56:06 vasta tsitaadiga

aga keegi official saiti selle kohta teab v? otsisin miski aeg mikisoftist kuid ei leidnud midagi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 16:01:05 vasta tsitaadiga

Üsna enam vähem saade juba.
Tahad sõbrale "head" teha siis ütled et said oma piraat winni tema käest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 17:12:10 vasta tsitaadiga

täitsa kobe saade juba.. kellelgi kah kodus see teleka win vms.. see oli..
Päris hea asi, et kui tahad beer_yum.gif juurde võtma minna saad panna telekal pausi peale 8)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 05.12.2004 18:05:14 vasta tsitaadiga

see oli MediaCenter, seda sai koos uue arvutiga aga KUST? kust seda osta saab? vot seda ei mainitud kuid lahe asi on küll!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 05.12.2004 18:21:07 vasta tsitaadiga

Kunagi oli üks poiss kes oma isa üles andis, Pavlik nimeks tal....... See on küll väga kole kampaania. Kui ma teada annaks et sain oma pira windoosa näiteks Toomase käest siis on tal väga raske tõestada et ta seda mulle ei andnud.... Kõigepealt väänatakse käed selja taha ning võetakse arvuti ning küll nii kui nii midagi leitakse. Ise saada aga selle eest et pira Officat samas arvutis kasutad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 18:52:12 vasta tsitaadiga

tänane saade oli mõnevõrra normaalsem, see igitobe matrixi taust oli vähemalt kadunud saatejuhi seljatagant, nüüd on saade mitte nõme vaid lihtsalt IGAV. selliseid üritusi on ennegi ju olnud, et tuleb mingi arvutisaade - ja kõik alustavad täpselt ühtedest ja samadest asjadest - mis on arvuti, mis on võrk jne. igavigavigav
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.12.2004 19:01:03 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tänane saade oli mõnevõrra normaalsem, see igitobe matrixi taust oli vähemalt kadunud saatejuhi seljatagant, nüüd on saade mitte nõme vaid lihtsalt IGAV. selliseid üritusi on ennegi ju olnud, et tuleb mingi arvutisaade - ja kõik alustavad täpselt ühtedest ja samadest asjadest - mis on arvuti, mis on võrk jne. igavigavigav


Tahad O/C saadet näha ?
Või kuda videokaartil mälusid vahetada ?

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 19:16:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tahad O/C saadet näha ?
Või kuda videokaartil mälusid vahetada ?

milleks, see läheb ju liiga tehniliseks. imelik lihtsalt, kuidas ikkagi välismaised kanalid teevad samasuguseid saateid, ja on väga HUVITAV. et nagu esimese kolme saate põhjal tundub, et keskendutakse rangelt tarkvarale ja riistvarale ja algajale kliendile, kes ei suuda otsustada. mina nagu ootaks, et sellises saates oleks ka selliseid asju nagu ideed ja perspektiivid, seoses it-tehnika arenguga, saade võiks käia mõnel üritusel, kus uurib mingit huvitavat kontseptsiooni või vidinat, või kuna neid nii vähe on, siis mingis ettevõttes vmt. et vaadata, kuidas seal arvutid (loomulikult mitte valged kastid laua all) on pandud meie heaks tööle. et ei oleks ainult kuiv nämmutamine, kuidas oleks parem oma raha kulutada kalli värgi peale. hakkab jaa algaja, kellele promosaade mõeldud on, saate põhjal endale miskit arvutivõrku või midaiganes koju ehitama
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paha
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 05.12.2004 19:31:32 vasta tsitaadiga

pakun välja et seal näidate Windows Medai Center edition 2005

Läheb tavalisele pessukale peale nagu mühiseb.
Erineb Windows XP poolest ainult et tal juba SP 2 peal ja siis see Meda Center proge.
Muideks sellest süstemist estlandil veel väga vähe rahvas teab. Isegi komistasin ta ostsa ühes torrentis kogemata.
Karbi versiooni juures on ka usb porti käiv pult. Pulti ka mingi 42 euri eest eraldi kah müügil.
Enamusi vanema põlvkonna tv kaarte kahjuks ei toeta.
Ise sain ta WinFast TV Delux tv puldiga edukalt tööle koos uIce nimelise progega.

http://www.ordi.ee/pood/bunde5.html?id=NxnBGM4X&mv_pc=311
Kahjuks ei maini nad puldist sõnagi.



http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/default.mspx


yboy kirjutas:
see oli MediaCenter, seda sai koos uue arvutiga aga KUST? kust seda osta saab? vot seda ei mainitud kuid lahe asi on küll!
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.12.2004 19:34:13 vasta tsitaadiga

Silver?! kirjutas:
Kunagi oli üks poiss kes oma isa üles andis, Pavlik nimeks tal....... See on küll väga kole kampaania. Kui ma teada annaks et sain oma pira windoosa näiteks Toomase käest siis on tal väga raske tõestada et ta seda mulle ei andnud.... Kõigepealt väänatakse käed selja taha ning võetakse arvuti ning küll nii kui nii midagi leitakse. Ise saada aga selle eest et pira Officat samas arvutis kasutad.

aga mis siis näiteks: kui isik A syydistab isikut B et B andis talle pira Win ja isik B syydistab isikut A et hoopis A andis talle pira win. avaldused saadetakse ka samaaegselt mikisoftile. mõlemad saavad trahvid kaela või mõlemad saavad orig win? icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 20:16:11 vasta tsitaadiga

Võiks olla see natuke targematele inimestele kes teavad mis asi on windows.
Tõesti vaataks huviga oc eksperimente ja mängude tutvustust ja mingeid uus programme.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 20:27:25 vasta tsitaadiga

Minu meelest sakib saade endiselt. Mingi Entri ja BSA reklaamsaade.
Eelmises kiideti LCD kuvareid taevani, et ei riku silmi bla-bla, seekord käskis vana lapaka LCD vaadata, et kas pole nagu lumi ja ei hakka silmadele!?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.12.2004 20:59:58 vasta tsitaadiga

erinevad inimesed ju rääkisid icon_wink.gif
sulaselge lollus on see, et LCD ei riku silmi... oskamatu kasutuse puhul on LCD isegi hullem silmade rikkuja(rikkuja pole just parim sõna, aga väsitaja) icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 05.12.2004 21:02:46 vasta tsitaadiga

homme lähen poodi läpakaid katsetama
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  TV3 saade "Arvutiaabits" mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.