|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
01.12.2004 20:02:05
|
|
|
NewDave,
Noh selljuhul eks sa ise tead. Noh tankidele ei ütleks ära. Et äkki läheksid knightiks.
Djomka,
See vaevalt suu viga parandab ,aga kas usl on ini file asendatud selle serveri adressi omaga
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.12.2004 21:38:00
|
|
|
ei ole vahetatud, aga ma märkasin veel sellist asja, et kui panen full check, siis ta tahab midagi tõmbama hakata, aga natukese aja pärast hangub
kui see midagi aitab, siis praegu ta kirjutab mulle, et cannot connect to server
äkki keegi räägib mulle, kuidas ma selle usl faili leian ja mis ma sellega tegema pean...kust ma selle uue ini faili leian serveri aadressiga samuti
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
01.12.2004 22:24:39
|
|
|
Praegu jah update server maas, kodulehel ka sellest juttu.
Muidu ma ka hakkan homme siis HellSpawnis mängima.
Arvatavasti Human Mystic alguses ja edasi veel vaatab.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.12.2004 23:08:07
|
|
|
Naerge või mitte, aga Crumas on Krator'itel ja Snipe'idel head dropid ja paljudel teistel mobidel ka seal!
Ja ma lähen laupäeval sinna nottima!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.12.2004 23:10:52
|
|
|
võtaks ka kätte ja pelaks laupäeval veidike. kuid kellega ma kaasa võin tulla - nii pulli ja droppide pärast. üksi ma niikuinii ei suuda midagi teha, võin niisama kaasas jõlkuda (mulle võite dropide piskud jätta ). seltsis segasem
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.12.2004 06:38:26
|
|
|
höhöhöh pain
nii...lvl 41 rogue juba 8) ...krt...vaja miski 1mil veel saada et quest asjad ära osta ja Treasure Hunteriks minna!!! 8)
btw...klann Kult omab memberid on igati lahedad kujud sai just cruma teisel korrusel mõnedega kaasas jõlgutud ja iga mob elas nii 5 sekki
kõik toad said puhtaks tehtud
ahjaa...ja p2kad võtavad mul mängus ikka suu muigele...nii pullid characterid lihtsalt :]
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
02.12.2004 10:55:01
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
võtaks ka kätte ja pelaks laupäeval veidike. kuid kellega ma kaasa võin tulla - nii pulli ja droppide pärast. üksi ma niikuinii ei suuda midagi teha, võin niisama kaasas jõlkuda (mulle võite dropide piskud jätta ). seltsis segasem |
Pain ära hädalda, olime ju koos lvl 26. Võtsin asja käsile ja nyydseks lvl 46, seljas composite armor ja kohe kohe käes Silver Axe(või War Axe äkki laup2eval ). 26-38 tegin yksi peamiselt Cruma soos farmides. Eks ta tyytu oli, aga näe sain hakkama. Kõik saavad hakkama, lihtsalt pysivust natuke vaja. Nii et aja jalad k6hu alt v2lja ning hakka uuesti m2ngima. Meil klannis ysna mitu lvl 20+ chari, nii et party leidmisega ei tohiks ka raskusi olla.
Peace
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
02.12.2004 13:50:43
|
|
|
| minuga võib ka partyt teha ma ise praega 27 laupäevaks üritan 33 välja väänata kasutaja nimi Nicki wisper mängin tavaliselt õhtuti ja öösel
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.12.2004 14:49:35
|
|
|
District, jah mul seda aega ikka metsikult eksole Lõpuklass läheb ja vaevalt et ma sul päevad otsa l2 es istun, lihtsalt tuleviku jaoks pole see teps mitte hea. ja see üksi kolkimine tüütas mind juba ammu ära.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.12.2004 15:04:56
|
|
|
*köhh*kick pain*köhh* anyway...
hea kui prioriteedid paigas on...eriti mul lvl 43 Treasure Hunter klannil olemas
ei jõua seda Expansion packi ära oodata...siis saab uksi muukida jms 8)
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
02.12.2004 15:24:25
|
|
|
Njah seda ootad sa lolliks eriti pira servus
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rednas
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2004
|
02.12.2004 15:36:49
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
Njah seda ootad sa lolliks eriti pira servus  |
Miks? Chronicle II: Age of Splendor on ju üsna pea väljas ja eks siis ka failid ametlikult netis üleval.
Teoreetliselt ei tohiks selle üles sättimine privaatserverisse eriti raske olla.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.12.2004 17:17:41
|
|
|
Asi on legaalsuses, C1 privaat serverid on lubatud, see on isegi License Agreementis kirjas, aga C2 ei ole minuteada lubatud!
Samas annab kõiki reegleid väänata, kui panna kõik C2 asjad sisse ja jätta näiteks 2 relva panemata, siis ta ju ei ole C2, siis ta on laiendatud C1
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
02.12.2004 17:54:47
|
|
|
ok, tere Pelan kah, nimega Mythic. Ma tahaks teada, kas keegi saaks mulle mingi hea staffi ärida? Kohe olen lvl 25 elf mage. Ma ei tea hind võiks olla kuni 700-800k. Ning see staffi attack võiks olla vähemalt 50, soodustusi võiks kah teha (A)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
02.12.2004 19:15:21
|
|
|
| kas keegi saab 500000 laenata
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NewDave
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
02.12.2004 20:33:06
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
NewDave,
Noh selljuhul eks sa ise tead. Noh tankidele ei ütleks ära. Et äkki läheksid knightiks. |
davai võin tak olla. aga ksu te klanni liikmed kõik asuvad? ma ise seal saare peal alles:P
kui keegi viitsib siis võib aidata mind ruttu lvl 20-ni , et saaks juba knightiks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
02.12.2004 21:21:17
|
|
|
njah meil läheb kõik raha siin klanni laiendamise peale, et tõesti kahjup raegu kahjuks ei sa võlgu anda. Paluks postitada kui on soov liituda, kuna peagi uus 5 kohta vaba loomulikult ka rass ja klass eiriti oodatud healerid
Kahjuks enam inimesi saarel pole.
5 kohta veel vaba
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
02.12.2004 22:15:15
|
|
|
| ammu tahan clanni tulla ja olen kasutaja nimega nicki ja olen elven wisard ja saan puffida ja ka healida
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
02.12.2004 22:52:07
|
|
|
Ma tahaks ka clanni tulla. Olen praegu lvl 15 Human mystic, aga alles täna alustasin HellSpawnis mängu.
Nimi on Matzz
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.12.2004 23:16:29
|
|
|
Nädalavahetusel tulen TI'le kui kellegi rahalist abi vaja on või varustust, kui mul loomulikult midagi üle on!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
03.12.2004 00:05:42
|
|
|
Minge kasvõi kohe sisse sosistage Legandelile.
Kes veel ei oska siis nii: "name text Näide: "Legandel tere ma tahaks klanniga liituda, kas saab ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
03.12.2004 14:45:25
|
|
|
Kas keegi saaks PALUN mind aidata? Kellel aega oleks võiks minuga ühendust võtta, ma mängin bartz serveris nimega mythic, kas keegi lvl 40+ saaks aidata mind? Nimelt te saaks mind partysse võtta ning siis võiksime tugevaid monstereid minna killima? Ma tean et see on isekas =/ aga noh..palun? Või siis foorumis pm'ida
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2004 15:27:32
|
|
|
| kas täna öösel kell 12 lääb see meeletu tropimise asi käima või siis alles homme et lööd kolli ja asju kukub nagu loogu
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
03.12.2004 16:09:06
|
|
|
Meie aja järgi laupäeva hommikul kell 7-9 minuteada
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
03.12.2004 16:23:13
|
|
|
mythic,
saad aru see ei ole nii, et kui kahekesi killate mingi 15k exp killi, et sina saad 7.5k exp. Kõik oleneb levli vahest. Saa saaksid näiteks minuga partydes mingi 2k expi Aga kui oleks mingi 5x40+ noh siis veel saaksid
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2004
|
03.12.2004 16:25:55
|
|
|
mäng installitud......n**sind sellega juba kolm päeva aga ikka ei saa aru
mida ma valesti teen reinstall ja kõik mis serveris te siis lõpuks mängite
kui oleksite nii lahked ja virutaksite lingi ka siis saaks ka hakata meest aretama
ja klanni tulla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
looder
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2004
|
03.12.2004 17:26:40
|
|
|
palun aidake
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
03.12.2004 17:28:47
|
|
|
Nii et ei aita keegi mind? Aga ma müüks siis noob asju Comp bow - 260k Cestus -150k PM Mythic
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.12.2004 20:12:18
|
|
|
selle väärtus käest-kätte müügis on ca 90k . poehind on tal 150k . comp bow ka turul nii kallis pole
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.12.2004 23:35:36
|
|
|
nii...saaks keegi mind aidata selle drop party asjus?
Mulle öeldi et hea armor Treasure Hunterile on Drake leather...aga netist ma ei leidnud mis mobid seda dropivad...ja Drake pykse vist nagu plegi.
Ja hea dagger pidi olema Crystal dagger...kust seda saada võiks?...on kellelgi aimu? ja kui klanniga koos kõik lähme siis võiks keegi öelda mis mobid B grade armorit ja daggerit dropivad
Oleksin väga tänulik
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rednas
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2004
|
03.12.2004 23:59:09
|
|
|
| Drake Leather Armor on kõik ühes osas (shirt & gaiters koos, ühesõnaga).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.12.2004 00:03:25
|
|
|
Millal me Core raidi teeme? Mul oleks vaja seda blunti mida ta dropib 10%......PAAALUN!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.12.2004 00:29:57
|
|
|
| rednas kirjutas: |
| Drake Leather Armor on kõik ühes osas (shirt & gaiters koos, ühesõnaga). |
aga mis mobid HS servus seda dropivad?...ja crystal daggerit mis mobid...teab keegi?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.12.2004 00:58:01
|
|
|
Homme hommikul vara alustan crumas tagumist!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
04.12.2004 01:23:20
|
|
|
| Kuidas dwarf neid ss ja sp valmistab? kas keegi saaks juhendi anda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2004 01:42:01
|
|
|
dont get your hopes up!
see rate ei tule nii suur kui k6ik arvavad
pead ei anna aga minuteada tuleb see 100x niiet kui mobil on v6imalus dropida 0.001 siis eventil on 0.1
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2004 09:24:02
|
|
|
Event algas nüüd
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.12.2004 09:25:05
|
|
|
Algas jah...server restart ja mina ei saa SISSE!!!
krt....klõpsin nagu loom aga Bartzi ei lähe lihtsalt sisse...krt...just oli Antharas Lair juures partys...damnit...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
04.12.2004 09:25:52
|
|
|
njah kui ainult serverisse kuidagi sisse saaks...
EDIT: Texases pole veel laupäev kah, kell seal hetkel 23:35
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2004 09:38:02
|
|
|
| kaua see muidu kestab
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
04.12.2004 09:38:53
|
|
|
24h
Selljuhul kui droprate on 100x on ikka asi päris nali. Enamus paremaid asju saab siis olema mingi 0,04 ja nii. Kui ikka droprate mingi 1/8000 võimalus on siis jah
viimati muutis bloodyone 04.12.2004 09:40:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2004 09:40:30
|
|
|
24/1 tulekul siis
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
04.12.2004 10:07:24
|
|
|
| mythic kirjutas: |
Nii et ei aita keegi mind? Aga ma müüks siis noob asju Comp bow - 260k Cestus -150k PM Mythic |
woot, ei teadnutki et sa eestlane, m6lisesin sinuga gludio turuplatsil... ma myysin comp bow 190k eest!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2004 11:33:27
|
|
|
| kas eventi siis ei toimu ve ma küll mingit erinevust ei näe
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
04.12.2004 12:29:23
|
|
|
| Kas keegi saaks öelda kust saab dwarf kõige tavalisemaid valmistamiseks kuluvaid materjale?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
04.12.2004 16:25:16
|
|
|
| Müün D grade crystalse 650 ea hetkel on neid 660 tükki, keegi võiks ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.12.2004 19:03:59
|
|
|
event oli puhas scam(legandel on muidugi happy)
isegi tavalisi asju ei saand krt
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
05.12.2004 09:15:57
|
|
|
nii, t2naseks aitab küll, l2hen ka siis magama, 22h j2rjest m2ngimist.
Party peale saime:
3 Sword of Valhalla (B grade mage sword)
2 Great Sword (B grade 2hand)
+ palju blade
m6nad proof of bloodid
ja muud ei midagi erilist.
minu loodetud relv Keshanberk j2i tulemata kahjuks
endal on siis 1 Sword of Valhalla ja 1 Great Sword
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.12.2004 12:24:35
|
|
|
Ma sain vaid Dwarven Chain Boots. need vahetasin ka tavaliste chain bootside vastu ja loomulikult hullult materjale sain.
Brigandine armori müüsin ka ära, ütlesin 1,2 milli ja läks nigu soe sai , siis scammisin veel paari inimest ja sain uue armori raha kokku, nüüd siis Composite armor seljas
Palju meil maage klannis on või neid kes saavad partit ravida?
EDIT: Snakesi droppide järgi paistab, et droprate suurenes vaid B Grade asjadel...
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
05.12.2004 12:54:09
|
|
|
Eile teenisin emi bow ja 12 milli.
Rohkem polnud vajagi.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|