Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 01.12.2004 20:02:05 vasta tsitaadiga

NewDave,
Noh selljuhul eks sa ise tead. Noh tankidele ei ütleks ära. Et äkki läheksid knightiks.
Djomka,
See vaevalt suu viga parandab ,aga kas usl on ini file asendatud selle serveri adressi omaga icon_question.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 01.12.2004 21:38:00 vasta tsitaadiga

ei ole vahetatud, aga ma märkasin veel sellist asja, et kui panen full check, siis ta tahab midagi tõmbama hakata, aga natukese aja pärast hangub
kui see midagi aitab, siis praegu ta kirjutab mulle, et cannot connect to server
äkki keegi räägib mulle, kuidas ma selle usl faili leian ja mis ma sellega tegema pean...kust ma selle uue ini faili leian serveri aadressiga samuti
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 01.12.2004 22:24:39 vasta tsitaadiga

Praegu jah update server maas, kodulehel ka sellest juttu.
Muidu ma ka hakkan homme siis HellSpawnis mängima.
Arvatavasti Human Mystic alguses ja edasi veel vaatab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.12.2004 23:08:07 vasta tsitaadiga

Naerge või mitte, aga Crumas on Krator'itel ja Snipe'idel head dropid ja paljudel teistel mobidel ka seal!
Ja ma lähen laupäeval sinna nottima!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 23:10:52 vasta tsitaadiga

võtaks ka kätte ja pelaks laupäeval veidike. kuid kellega ma kaasa võin tulla - nii pulli ja droppide pärast. üksi ma niikuinii ei suuda midagi teha, võin niisama kaasas jõlkuda (mulle võite dropide piskud jätta icon_razz.gif ). seltsis segasem
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 06:38:26 vasta tsitaadiga

höhöhöh pain thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
nii...lvl 41 rogue juba 8) ...krt...vaja miski 1mil veel saada et quest asjad ära osta ja Treasure Hunteriks minna!!! icon_biggrin.gif 8)
btw...klann Kult omab beer_yum.gif memberid on igati lahedad kujud icon_wink.gif sai just cruma teisel korrusel mõnedega kaasas jõlgutud ja iga mob elas nii 5 sekki icon_eek.gif icon_lol.gif
kõik toad said puhtaks tehtud icon_mad.gif
ahjaa...ja p2kad võtavad mul mängus ikka suu muigele...nii pullid characterid lihtsalt :]
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 02.12.2004 10:55:01 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
võtaks ka kätte ja pelaks laupäeval veidike. kuid kellega ma kaasa võin tulla - nii pulli ja droppide pärast. üksi ma niikuinii ei suuda midagi teha, võin niisama kaasas jõlkuda (mulle võite dropide piskud jätta icon_razz.gif ). seltsis segasem


Pain ära hädalda, olime ju koos lvl 26. Võtsin asja käsile ja nyydseks lvl 46, seljas composite armor ja kohe kohe käes Silver Axe(või War Axe äkki laup2eval icon_smile.gif). 26-38 tegin yksi peamiselt Cruma soos farmides. Eks ta tyytu oli, aga näe sain hakkama. Kõik saavad hakkama, lihtsalt pysivust natuke vaja. Nii et aja jalad k6hu alt v2lja ning hakka uuesti m2ngima. Meil klannis ysna mitu lvl 20+ chari, nii et party leidmisega ei tohiks ka raskusi olla.

Peace icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.12.2004 13:50:43 vasta tsitaadiga

minuga võib ka partyt teha ma ise praega 27 laupäevaks üritan 33 välja väänata kasutaja nimi Nicki wisper mängin tavaliselt õhtuti ja öösel
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 14:49:35 vasta tsitaadiga

District, jah mul seda aega ikka metsikult eksole icon_biggrin.gifLõpuklass läheb ja vaevalt et ma sul päevad otsa l2 es istun, lihtsalt tuleviku jaoks pole see teps mitte hea. ja see üksi kolkimine tüütas mind juba ammu ära.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 15:04:56 vasta tsitaadiga

*köhh*kick pain*köhh*icon_smile.gif anyway...
hea kui prioriteedid paigas on...eriti mul icon_biggrin.gif lvl 43 Treasure Hunter klannil olemas icon_razz1.gif
ei jõua seda Expansion packi ära oodata...siis saab uksi muukida jms thumbs_up.gif 8) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 02.12.2004 15:24:25 vasta tsitaadiga

Njah seda ootad sa lolliks eriti pira servus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rednas
HV vaatleja
rednas

liitunud: 07.05.2004




sõnum 02.12.2004 15:36:49 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
Njah seda ootad sa lolliks eriti pira servus icon_biggrin.gif

Miks? Chronicle II: Age of Splendor on ju üsna pea väljas ja eks siis ka failid ametlikult netis üleval.
Teoreetliselt ei tohiks selle üles sättimine privaatserverisse eriti raske olla.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 02.12.2004 17:17:41 vasta tsitaadiga

Asi on legaalsuses, C1 privaat serverid on lubatud, see on isegi License Agreementis kirjas, aga C2 ei ole minuteada lubatud!
Samas annab kõiki reegleid väänata, kui panna kõik C2 asjad sisse ja jätta näiteks 2 relva panemata, siis ta ju ei ole C2, siis ta on laiendatud C1 icon_smile.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 02.12.2004 17:54:47 vasta tsitaadiga

ok, tere icon_razz.gif Pelan kah, nimega Mythic. Ma tahaks teada, kas keegi saaks mulle mingi hea staffi ärida? Kohe olen lvl 25 elf mage. Ma ei tea hind võiks olla kuni 700-800k. Ning see staffi attack võiks olla vähemalt 50, soodustusi võiks kah teha (A)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.12.2004 19:15:21 vasta tsitaadiga

kas keegi saab 500000 laenata
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NewDave
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 02.12.2004 20:33:06 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
NewDave,
Noh selljuhul eks sa ise tead. Noh tankidele ei ütleks ära. Et äkki läheksid knightiks.

davai võin tak olla. aga ksu te klanni liikmed kõik asuvad? ma ise seal saare peal alles:P
kui keegi viitsib siis võib aidata mind ruttu lvl 20-ni , et saaks juba knightiks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 02.12.2004 21:21:17 vasta tsitaadiga

njah meil läheb kõik raha siin klanni laiendamise peale, et tõesti kahjup raegu kahjuks ei sa võlgu anda. Paluks postitada kui on soov liituda, kuna peagi uus 5 kohta vaba icon_biggrin.gif loomulikult ka rass ja klass eiriti oodatud healerid
Kahjuks enam inimesi saarel pole.
5 kohta veel vaba
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.12.2004 22:15:15 vasta tsitaadiga

ammu tahan clanni tulla ja olen kasutaja nimega nicki ja olen elven wisard ja saan puffida ja ka healida
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.12.2004 22:52:07 vasta tsitaadiga

Ma tahaks ka clanni tulla. Olen praegu lvl 15 Human mystic, aga alles täna alustasin HellSpawnis mängu.
Nimi on Matzz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 02.12.2004 23:16:29 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel tulen TI'le kui kellegi rahalist abi vaja on või varustust, kui mul loomulikult midagi üle on!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.12.2004 00:05:42 vasta tsitaadiga

Minge kasvõi kohe sisse sosistage Legandelile.
Kes veel ei oska siis nii: "name text Näide: "Legandel tere ma tahaks klanniga liituda, kas saab ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 03.12.2004 14:45:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks PALUN mind aidata? icon_sad.gif Kellel aega oleks võiks minuga ühendust võtta, ma mängin bartz serveris nimega mythic, kas keegi lvl 40+ saaks aidata mind? Nimelt te saaks mind partysse võtta ning siis võiksime tugevaid monstereid minna killima? Ma tean et see on isekas =/ aga noh..palun? icon_sad.gif Või siis foorumis pm'ida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.12.2004 15:27:32 vasta tsitaadiga

kas täna öösel kell 12 lääb see meeletu tropimise asi käima või siis alles homme et lööd kolli ja asju kukub nagu loogu
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 03.12.2004 16:09:06 vasta tsitaadiga

Meie aja järgi laupäeva hommikul kell 7-9 minuteada
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.12.2004 16:23:13 vasta tsitaadiga

mythic,
saad aru see ei ole nii, et kui kahekesi killate mingi 15k exp killi, et sina saad 7.5k exp. Kõik oleneb levli vahest. Saa saaksid näiteks minuga partydes mingi 2k expi icon_razz.gif Aga kui oleks mingi 5x40+ noh siis veel saaksid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2004




sõnum 03.12.2004 16:25:55 vasta tsitaadiga

mäng installitud......n**sind sellega juba kolm päeva aga ikka ei saa aru icon_redface.gif
mida ma valesti teen icon_question.gif reinstall ja kõik mis serveris te siis lõpuks mängite icon_confused.gif
kui oleksite nii lahked ja virutaksite lingi ka icon_rolleyes.gif siis saaks ka hakata meest aretama
ja klanni tulla icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
looder
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2004




sõnum 03.12.2004 17:26:40 vasta tsitaadiga

palun aidake icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 03.12.2004 17:28:47 vasta tsitaadiga

Nii et ei aita keegi mind? icon_razz.gif Aga ma müüks siis noob asju Comp bow - 260k Cestus -150k PM Mythic
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 20:12:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Cestus -150k


icon_eek.gif icon_lol.gif icon_eek.gif
selle väärtus käest-kätte müügis on ca 90k . poehind on tal 150k . comp bow ka turul nii kallis pole icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 23:35:36 vasta tsitaadiga

nii...saaks keegi mind aidata selle drop party asjus?
Mulle öeldi et hea armor Treasure Hunterile on Drake leather...aga netist ma ei leidnud mis mobid seda dropivad...ja Drake pykse vist nagu plegi.
Ja hea dagger pidi olema Crystal dagger...kust seda saada võiks?...on kellelgi aimu? ja kui klanniga koos kõik lähme siis võiks keegi öelda mis mobid B grade armorit ja daggerit dropivad icon_smile.gif
Oleksin väga tänulik icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rednas
HV vaatleja
rednas

liitunud: 07.05.2004




sõnum 03.12.2004 23:59:09 vasta tsitaadiga

Drake Leather Armor on kõik ühes osas (shirt & gaiters koos, ühesõnaga).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 04.12.2004 00:03:25 vasta tsitaadiga

Millal me Core raidi teeme? Mul oleks vaja seda blunti mida ta dropib 10%......PAAALUN!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 00:29:57 vasta tsitaadiga

rednas kirjutas:
Drake Leather Armor on kõik ühes osas (shirt & gaiters koos, ühesõnaga).

aga mis mobid HS servus seda dropivad?...ja crystal daggerit mis mobid...teab keegi?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 04.12.2004 00:58:01 vasta tsitaadiga

Homme hommikul vara alustan crumas tagumist!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 04.12.2004 01:23:20 vasta tsitaadiga

Kuidas dwarf neid ss ja sp valmistab? kas keegi saaks juhendi anda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 01:42:01 vasta tsitaadiga

dont get your hopes up!
see rate ei tule nii suur kui k6ik arvavad
pead ei anna aga minuteada tuleb see 100x niiet kui mobil on v6imalus dropida 0.001 siis eventil on 0.1
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2004 09:24:02 vasta tsitaadiga

Event algas nüüd icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 09:25:05 vasta tsitaadiga

Algas jah...server restart ja mina ei saa SISSE!!! icon_mad.gif icon_evil.gif icon_cry.gif
krt....klõpsin nagu loom aga Bartzi ei lähe lihtsalt sisse...krt...just oli Antharas Lair juures partys...damnit...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 04.12.2004 09:25:52 vasta tsitaadiga

njah kui ainult serverisse kuidagi sisse saaks...

EDIT: Texases pole veel laupäev kah, kell seal hetkel 23:35
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2004 09:38:02 vasta tsitaadiga

kaua see muidu kestab
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 04.12.2004 09:38:53 vasta tsitaadiga

24h
Selljuhul kui droprate on 100x on ikka asi päris nali. Enamus paremaid asju saab siis olema mingi 0,04 ja nii. Kui ikka droprate mingi 1/8000 võimalus on siis jah icon_biggrin.gif


viimati muutis bloodyone 04.12.2004 09:40:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2004 09:40:30 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
24h


24/1 tulekul siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 04.12.2004 10:07:24 vasta tsitaadiga

mythic kirjutas:
Nii et ei aita keegi mind? icon_razz.gif Aga ma müüks siis noob asju Comp bow - 260k Cestus -150k PM Mythic

woot, ei teadnutki et sa eestlane, m6lisesin sinuga gludio turuplatsil... ma myysin comp bow 190k eest!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2004 11:33:27 vasta tsitaadiga

kas eventi siis ei toimu ve ma küll mingit erinevust ei näe
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 04.12.2004 12:29:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks öelda kust saab dwarf kõige tavalisemaid valmistamiseks kuluvaid materjale?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 04.12.2004 16:25:16 vasta tsitaadiga

Müün D grade crystalse 650 ea hetkel on neid 660 tükki, keegi võiks ära osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 19:03:59 vasta tsitaadiga

event oli puhas scam(legandel on muidugi happy) icon_mad.gif
isegi tavalisi asju ei saand krt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 09:15:57 vasta tsitaadiga

nii, t2naseks aitab küll, l2hen ka siis magama, 22h j2rjest m2ngimist.
Party peale saime:
3 Sword of Valhalla (B grade mage sword)
2 Great Sword (B grade 2hand)
+ palju blade
m6nad proof of bloodid
ja muud ei midagi erilist.

minu loodetud relv Keshanberk j2i tulemata kahjuks icon_cry.gif

endal on siis 1 Sword of Valhalla ja 1 Great Sword
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.12.2004 12:24:35 vasta tsitaadiga

Ma sain vaid Dwarven Chain Boots. need vahetasin ka tavaliste chain bootside vastu ja loomulikult hullult materjale sain.
Brigandine armori müüsin ka ära, ütlesin 1,2 milli ja läks nigu soe sai icon_biggrin.gif , siis scammisin veel paari inimest ja sain uue armori raha kokku, nüüd siis Composite armor seljas icon_wink.gif

Palju meil maage klannis on või neid kes saavad partit ravida?

EDIT: Snakesi droppide järgi paistab, et droprate suurenes vaid B Grade asjadel...

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 05.12.2004 12:54:09 vasta tsitaadiga

Eile teenisin emi bow ja 12 milli.
Rohkem polnud vajagi. thumbs_up.gif

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.