Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  The hard drive is ruined.. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2004 17:17:56 The hard drive is ruined.. vasta tsitaadiga

Vaatasime sõbraga sellist filmi nagu Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid ja ühes kohas pidime end diivanilt maha nerma.. Seal oli selline koht, kus mingi parvlaev läks ümber koos inimestega (neil oli ka paar laptopi seal ja muu tehnika) ja kui kõik olid kaldale ujunud, siis üks vend avastas ja ütles: "Damn, the hard drive is ruined.." ja samal ajal oli pilt selline: hard drive

muahahhaa icon_lol.gif


vist suurim filmiviga mida ma näinud olen..


ps: võite veel siia taoliseid möödapanekuid panna, aga kindlasti siis arvutialaseid!!!


viimati muutis SKG 24.02.2005 23:25:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 29.11.2004 17:23:55 vasta tsitaadiga

vaatan, et rezisöör on ennast IT värgiga harinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2004 17:26:47 vasta tsitaadiga

filmides on see arvutivärk yldse väga kummalisex keeratud. eriti veel kui mingi häkerdamine käib, tavaline tax et mingid suvalised symbolid jooxevad yle ekraani hirmsa kiirusega ja siis tegelane vahib neid hullult targa näoga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2004 17:45:52 vasta tsitaadiga

mingis vene filmis "Vene tapjad"/"Spetznatz", oli alguses mingi 386 millel oli BIOS ees ja siis üks vend lasi selle AK 47'ga puruks icon_lol.gif
mai saa aru kas ei mõelda selle üle, et stseenid kus arvutid sees on, võiks natuke reaalsemalt ikka teha, mitte mingid piiksuvad värgid jms.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 29.11.2004 22:11:27 vasta tsitaadiga

megairw. ise vaatsin kah anacondasid ja mõtlesin et mida perset icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
ja 2rgem unustagem modemeid. ajal kui olid kasutuses dialup modemid, liikusid andmed juba filmides gigade kaupa icon_wink.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 29.11.2004 23:37:52 vasta tsitaadiga

ma ei ole tegelikult näinud mitte ühtegi filmi, kus arvutiteema oleks normaalselt olnud käsitletud, eriti paistavad sellega silma sellised filmid nagu "Enemy of the State", kus mingid sepad hetkega inimeste isikuid neti vahendusel kustutasid ja muud "reaalsed" kassatükid.
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 29.11.2004 23:39:50 vasta tsitaadiga

aga h2kkerid ja h2kkerid 2 olid ikka erilised "meistriteosed" icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2004 23:55:19 vasta tsitaadiga

Kas just möödapanek, aga jabur.
Film SWORDFISH , kus see peaosaline pidi mingi raha-üle-kandva ussi tegema. einoh, worm tool 3.1 vms seal oli. naerma ajas küll , ma arvan ka et wormide jaoks ongi "WORM TOOL vers x.xx "

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 00:00:59 vasta tsitaadiga

siin juba mainiti piiksumist, mind ajab eriti närvi see, kui arvuti teeb filmis alati iga klahvivajutuse peale "piiks", samuti käib "piiks", kui ekraanile mingi uus pilt tuleb vmt. samuti paistab, et paljud inimesed ei oska vaikselt lugeda ekraanilt midagi, kui mingi tekst tuleb, siis peab alati selle kõva häälega ette lugema.

siin on muudki sarnast
http://www.moviecliches.com/cliche1.html#computers
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 30.11.2004 00:30:10 vasta tsitaadiga

vader thumbs_up.gif kõva link.

Any PERMISSION DENIED has an OVERRIDE function (see "Demolition Man" and countless others).

see nagu pea igas filmis, kus passidega tegemist icon_biggrin.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sapper
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 14:33:31 vasta tsitaadiga

Likewise, you can infect a computer with a destructive virus by simply typing "UPLOAD VIRUS" (see "Fortress")

kusjuures sarnane koht on ka ju "independence day's" kus vend nakatas viirusega aalienide emalaeva
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 14:57:29 vasta tsitaadiga

Noh ühes kodumaises seebis jäi selline asi silma, et mässas seal keegi läpakaga ja et kole aeglaseks on jäänud vms. Teine nö arvutspetsim tegelana siis ütles, et tuleb arvuti scandiskiga üle lasta ja siis defragment teha, et läheb kiiremaks. Ja siis hakkas ilmselt neid asju usinasti tegema. Läpakaks oli Mac.

Mul pole küll olulisi kokkupuuteid viimasega kunagi olnud, aga ma miskipärast kahtlustaks, et nt Scandisk on kohe kindlasti pigem pisipehme tootedega seotud asi... või ei?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.11.2004 17:19:24 vasta tsitaadiga

Jurassic Park oli mõnus opsüsteem-meenutas vanemat lennukisimulaatorit rohkem.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.11.2004 18:45:54 vasta tsitaadiga

Jurassic Parkis kasutati Unixit minu mäletamist mööda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 30.11.2004 20:31:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Noh ühes kodumaises seebis jäi selline asi silma, et mässas seal keegi läpakaga ja et kole aeglaseks on jäänud vms. Teine nö arvutspetsim tegelana siis ütles, et tuleb arvuti scandiskiga üle lasta ja siis defragment teha, et läheb kiiremaks. Ja siis hakkas ilmselt neid asju usinasti tegema. Läpakaks oli Mac.

Mul pole küll olulisi kokkupuuteid viimasega kunagi olnud, aga ma miskipärast kahtlustaks, et nt Scandisk on kohe kindlasti pigem pisipehme tootedega seotud asi... või ei?

Oli vist küll jah kunagi mingis "Kodu keset linnas" selline tegevus. Ennast pani ka imestama icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.12.2004 10:03:08 vasta tsitaadiga

eriti kõva on see, kui mingi agent, James Bond või kes iganes, läheb mingist arvutist andmeid varastama. Viskab/kinnitab arvuti korpuse kaanele mingi vahva seadme, mis siis hakkab niimodi läbi korpuse kõvakalt andmeid lugema, kustutama või mida iganes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 01.12.2004 12:04:26 vasta tsitaadiga

Aliases oli pidevalt niiviisi. kui tahate ulmet, vaadake kõige tavalisemaid sarju ja filme icon_biggrin.gif.
Star Wars ja Star Trek jne. ei l2he arvesse icon_razz.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 01.12.2004 12:07:55 vasta tsitaadiga

sapper kirjutas:
Likewise, you can infect a computer with a destructive virus by simply typing "UPLOAD VIRUS" (see "Fortress")

kusjuures sarnane koht on ka ju "independence day's" kus vend nakatas viirusega aalienide emalaeva


neid lehti on sittakanti olemas kust selliseid kilde leiab ja Independence Day kohta oli kah kuskil kirjas.

siin ka paar asjalikku linki.
http://www.moviecliches.com/
http://www.chiprowe.com/articles/cliche.html
http://humor.about.com/library/ds/blds033100.htm
http://www.cylist.com/List/400300449/Movie_Cliches_List___Weapons.html

mõni võib olla juba kuskilt l2bi k2inud...

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.12.2004 12:22:12 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
filmides on see arvutivärk yldse väga kummalisex keeratud. eriti veel kui mingi häkerdamine käib, tavaline tax et mingid suvalised symbolid jooxevad yle ekraani hirmsa kiirusega ja siis tegelane vahib neid hullult targa näoga icon_biggrin.gif


Tahad et päriselt näidatakse kuidas häkkimine käib icon_lol.gif unista edasi icon_razz.gif

See hard drivei jutt oli rohkem naljaga mõeldud seal filmis, ma nägin ka seda icon_razz1.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 01.12.2004 13:48:46 vasta tsitaadiga

Ma olen ise kah siin sarnastel teemadel varem juttu teinud, seega ennast kordama ei hakka, kuid üks üliidiootne juhtum, mida nägin sel sügisel. Nimelt selline seriaal nagu Stargate SG-1 (millel nüüd ka paralleelselt jooksev Stargate Atlantis olemas) on idiootsuste ja möödaminekute osas üks musternäidiseid. Sel sügisel oli üks seeria (vist kõige viimane, mida siiani näidatud, "Endgame"), kus tähevärav tulnukate tehnoloogia abil ära varastati. Tähevärava külge oli kinnitatud, nagu ikka, terve hunnik meie "oma" arvuteid. Ja kohe kui värav kadunud oli, oli kõigil arvutiekraanidel näha sellist pilti, mida tavaliselt näeb siis, kui väh. osa tüüpi teleritel telepilt kaob, ehk siis sädelevat ekraani ja keset sädelevat ekraani oli musta ümbrise sees sõna: "OFFLINE" icon_biggrin.gif

Kahju, et mul polnud võimalik pilti teha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 02.12.2004 00:07:35 vasta tsitaadiga

Nende filmide hulk, kus arvutiga stseenid p***** keeratakse on jah hämmastavalt suur, kas siis kogu selle filmitegijate crew hulgas keegi arvutitest midagi ei jaga? Eriti head näited selles vallas on 80-ndate filmid, kus tüübid leiavad kogu vajaliku info vaid sekunditega ülikiirelt klaverit klõbistades icon_lol.gif Siiski näiteks üks film, kus arvutiga stseeni ära ei käkitud oli "The Real and Present Danger" Harrison Fordiga eesotsas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.12.2004 01:29:24 vasta tsitaadiga

jah. vot see oli lausa hea stseen vaadata. normaalne icon_biggrin.gif.
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 01:33:18 vasta tsitaadiga

tuleb meelde Politseiakadeemia üks osa (oli vist 4jas? ). See kus linnapea tüssu keeras ja 3 pätti laamendama saatis. Oli siis meie kangelastel vaja arvutist midagi kätte saada, ja nagu ikka - parooli pole, sisse ei saa. tuli see kahemeetrine neeger siis ja andis massiivse tou monitori pihta, ja kas sa näed, kohe logis sisse icon_lol.gif
ja imho polnud tegu ka maciga (kuigi selline asi vaevalt et üldse mõjub)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.12.2004 01:36:42 vasta tsitaadiga

6s osa... icon_wink.gif
Hightower oli see neeger icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 02.12.2004 01:45:30 vasta tsitaadiga

kusjuures üks kõige originaalseim film ongi "Real and present Danger" Harriosn Fordiga. endal see film olemas ja seal on nagu täitsa päriselu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 13:06:47 vasta tsitaadiga

Nitrobread kirjutas:
"The Real and Present Danger" Harrison Fordiga eesotsas thumbs_up.gif

233MMX kirjutas:
kusjuures üks kõige originaalseim film ongi "Real and present Danger" Harriosn Fordiga.

see peab olema mingi väga haruldane film, sest selle nimega filmi kohta ei tea IMDB mitte midagi. kas ford tegi teile kahele selle filmi kuidagi eksklusiivselt? ülejäänud fordi fännid imegu käppa icon_question.gif

nojah, eks ma ka imen siis käppa... lohutuseks võin vaadata teist fordi filmi Clear and Present Danger, mis küll kindlasti ei ole samal tasemel nagu teie mainitud "Real and Present Danger"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 13:21:18 vasta tsitaadiga

Peale pideva piuksumise ja pinisemise, mis filmiarvuteid pärisarvutitest eristavad, hävitatakse filmides andmeid tihtipeale automaadivalanguga kuvaritesse...
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 13:36:13 vasta tsitaadiga

(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas:
Peale pideva piuksumise ja pinisemise, mis filmiarvuteid pärisarvutitest eristavad, hävitatakse filmides andmeid tihtipeale automaadivalanguga kuvaritesse...

selles on sul õigus thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 14:57:00 vasta tsitaadiga

Kunagi näitas ETV miskit Steven Seagali filmi Under Siege 2 (maakeeli "Surmarong"), kus mingi vend oli oma läppariga mingi raketi asukoha vms. krüptinud. Seagal lasi automaadiga läpparisse augu sisse - voila! Krüpteering kadus.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 18:46:23 vasta tsitaadiga

Mitte arvutiga seoses, aga olete tähele pannud, et alati kui A-rühmas mingi põõsas vms ette jääb, siis käib auto alati üle võimidagi.icon_razz.gif Ja alati lastakse kummid katki ja kunagi ei saa pahad onud pihta. Nii on tegelt paljudes filmides.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 02.12.2004 20:19:52 vasta tsitaadiga

jumal tule appi, kui tark sa oled....kas tõesti ei ole siis filmides päriselt asju tehtud.....nagu tõesti wow.....

varsti tulete rääkima, et päkapikke ka olemas pole icon_evil.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 20:27:56 vasta tsitaadiga

heh

vaadake siis matrix realoaded, seal toimub asi nii nagu päriselus

The Matrix Reloaded! We have all seen many movies like Hackers which pass off ridiculous 3D animated eye-candy scenes as hacking. So I was shocked to find that Trinity does it properly in The Matrix Reloaded. She whips out Nmap version 2.54BETA25, uses it to find a vulnerable SSH server, and then proceeds to exploit it using the SSH1 CRC32 exploit from 2001.

http://www.insecure.org/nmap/nmap_inthenews.html

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2004 22:42:08 vasta tsitaadiga

täna vaatasin CSI:New York esimest osa ja nad üritasid mingit mõrva seal lahendada(nagu alati). neil oli mingi foto kus peal oli mingi eit, kahel pool pilti oli Empire State Building ja teisel pool mingi teine kuulus hoone, siis nad mõõtsid selle eide pikkuse ära ja selectisid kahelt poolt need majad ära, siis vasakul pool olid kõik NYC kuusamate majade pildid, siis nad tõstsid need pildid kahele poole majade peale ja siis avanes mingi 3d vaade NY'st ja tekkis mingi ring ja nool mis näitas kust pilt oli tehtud.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 23:03:53 vasta tsitaadiga

Hetkel TV3 näitab selles valdkonnas puhast klassikat (Enemy of State)... küll teevad seal vinget "pilditöötlust" ja küll kurat teab mis trikke... beer_yum.gif



edit: oi mu lemmik kotikeerutamise koht oli juba ära. Ja siis see panagakontode võrdlemise tarkvara. Et kohe näitab ühe klõpsuga punase kirjaga ära mitu protsenti ühe inimese ühe päeva raha väljavõtmine erineb teise inimese sissepandud summast. Tahaks endale ka seda softi.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 23:42:16 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Hetkel TV3 näitab selles valdkonnas puhast klassikat (Enemy of State)... küll teevad seal vinget "pilditöötlust" ja küll kurat teab mis trikke... beer_yum.gif



edit: oi mu lemmik kotikeerutamise koht oli juba ära. Ja siis see panagakontode võrdlemise tarkvara. Et kohe näitab ühe klõpsuga punase kirjaga ära mitu protsenti ühe inimese ühe päeva raha väljavõtmine erineb teise inimese sissepandud summast. Tahaks endale ka seda softi.


Ojaa..icon_biggrin.gif Mingi, turvakaamerast filmitud pilti keeras ümber oma telje... No kammoon, mis see kaamera sõitis seal seina peal või? Ja suum-piiks-suum-piiks... Ning kuradi head turvakaamerad raisk, kui telekast näha ameerika turvakaameraid, siis tavaliselt aint mustvalged kaamerad mis jõnksutavad nagu lollid.icon_biggrin.gif

-e-

Haha, praegu oli koom...icon_biggrin.gif Mingi, paar klõpsu läppariga klaviatuuril ning juba kuulis pealt mingi tüübi moblakõne.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 11:18:38 vasta tsitaadiga

ei usu jah, et satelliidilt päris nii head pilti näeb, rääkimata veel sujuvast pildist (video) icon_rolleyes.gif
samas kes teab neid paranoilisi usa valitsejaid - neil võib peris hea tehnika olla selles terrorismihirmus icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 12:02:30 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:


Haha, praegu oli koom...icon_biggrin.gif Mingi, paar klõpsu läppariga klaviatuuril ning juba kuulis pealt mingi tüübi moblakõne.icon_razz.gif


jah mul tuli ka kohe mõte siuke vinge läppar osta, telefon on juba olemas icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 03.12.2004 12:26:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ei usu jah, et satelliidilt päris nii head pilti näeb, rääkimata veel sujuvast pildist (video) icon_rolleyes.gif
samas kes teab neid paranoilisi usa valitsejaid - neil võib peris hea tehnika olla selles terrorismihirmus icon_smile.gif


kui vaja saab lugeda ka ajalehte inimese käest pargipingilt. icon_wink.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 15:52:39 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
Skeptik kirjutas:
ei usu jah, et satelliidilt päris nii head pilti näeb, rääkimata veel sujuvast pildist (video) icon_rolleyes.gif
samas kes teab neid paranoilisi usa valitsejaid - neil võib peris hea tehnika olla selles terrorismihirmus icon_smile.gif


kui vaja saab lugeda ka ajalehte inimese käest pargipingilt. icon_wink.gif

khm.. kahtlen. kust sa sellist infot üldse võtad?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 03.12.2004 16:04:28 vasta tsitaadiga

telefoni pealtkuulamine lä
pakaga on samuti võimalik vanades süsteemides, see telefon ei olnud ju tavaline sim kaardiga GSM vaid arvatavasti see NMT laadne USA 800Mhz värk, millel igal telefonil oma kood ja number....mis siis viga neid telefone kloonida icon_rolleyes.gif
tsitaat:
What sort of hacking can be done with Cellular phones?

The average cellular phone is capable of doing a lot more than just being set up for service and used the way the cellular providers intend them to be. Most cellphones have a test mode, where special functions can be accessed. These functions are often as mundane as simply being able to modify the set up for the telephone, modifying the SID, the MIN, and listing the ESN. More interesting functions include being able to use the cellphone as a scanner, scrolling through the cellular frequencies eavesdropping on other people's radio broadcasts.

Things get even more interesting for the hacker when he discovers how easy it can be to clone a cellphone. This allows cellular fraud to happen. (Cellular fraud is a bad thing and causes service providers to lose revenue. It is also illegal! This text is only to show how easy it is to commit fraud on the cellular network, and is not intended to encourage people to use the information for personal gain. Moreso, it is intended to identify to people the risks inherent within the cellular network and encourage the industry to correct these weaknesses.) The key to the cellular system is that each phone is identified by the Electronic Serial Number (ESN) and the Mobile Identification Number (MIN). This information is broadcast from the phone and picked up by the cell tower. The cell tower computer system then cross checks the pair with valid customers and will allow access or refuse access depending upon on the result of the verification. Now since all this information is passing back and forth in the radio spectrum, and no encryption is being used to protect the information, anyone can simply listen in on the proper frequencies and record other people's ESN and MIN codes. Once a valid pair is obtained, it can be reprogrammed into a cellular phone. The newly programmed cellular phone can now be used as if it were the original, and any calls made on it would be billed to the person owning the valid phone with the ESN and MIN pair.


http://users.dhp.com/~bishop/cellular.html
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 03.12.2004 16:16:52 vasta tsitaadiga

@skeptik naised saunas rääkisid icon_razz.gif. ei tea kas just nii täpne aga midagi sinnakanti peaks need parimad luuresatelliidid olema...
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 03.12.2004 16:29:33 vasta tsitaadiga

http://msnbc.msn.com/id/3077885/

ajalehte just lugeda ei näe aga seda, et ajaleht käes peaks küll aru saama

EDIT: veel natuke http://en.wikipedia.org/wiki/Spy_satellite
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  The hard drive is ruined..
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.