|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.11.2004 17:17:56
The hard drive is ruined.. |
|
|
Vaatasime sõbraga sellist filmi nagu Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid ja ühes kohas pidime end diivanilt maha nerma.. Seal oli selline koht, kus mingi parvlaev läks ümber koos inimestega (neil oli ka paar laptopi seal ja muu tehnika) ja kui kõik olid kaldale ujunud, siis üks vend avastas ja ütles: "Damn, the hard drive is ruined.." ja samal ajal oli pilt selline: hard drive
muahahhaa
vist suurim filmiviga mida ma näinud olen..
ps: võite veel siia taoliseid möödapanekuid panna, aga kindlasti siis arvutialaseid!!!
viimati muutis SKG 24.02.2005 23:25:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
transporter
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2004
|
29.11.2004 17:23:55
|
|
|
vaatan, et rezisöör on ennast IT värgiga harinud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
29.11.2004 17:26:47
|
|
|
filmides on see arvutivärk yldse väga kummalisex keeratud. eriti veel kui mingi häkerdamine käib, tavaline tax et mingid suvalised symbolid jooxevad yle ekraani hirmsa kiirusega ja siis tegelane vahib neid hullult targa näoga
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
29.11.2004 17:45:52
|
|
|
mingis vene filmis "Vene tapjad"/"Spetznatz", oli alguses mingi 386 millel oli BIOS ees ja siis üks vend lasi selle AK 47'ga puruks
mai saa aru kas ei mõelda selle üle, et stseenid kus arvutid sees on, võiks natuke reaalsemalt ikka teha, mitte mingid piiksuvad värgid jms.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
29.11.2004 23:37:52
|
|
|
ma ei ole tegelikult näinud mitte ühtegi filmi, kus arvutiteema oleks normaalselt olnud käsitletud, eriti paistavad sellega silma sellised filmid nagu "Enemy of the State", kus mingid sepad hetkega inimeste isikuid neti vahendusel kustutasid ja muud "reaalsed" kassatükid.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.11.2004 23:55:19
|
|
|
Kas just möödapanek, aga jabur.
Film SWORDFISH , kus see peaosaline pidi mingi raha-üle-kandva ussi tegema. einoh, worm tool 3.1 vms seal oli. naerma ajas küll , ma arvan ka et wormide jaoks ongi "WORM TOOL vers x.xx "
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
30.11.2004 00:00:59
|
|
|
siin juba mainiti piiksumist, mind ajab eriti närvi see, kui arvuti teeb filmis alati iga klahvivajutuse peale "piiks", samuti käib "piiks", kui ekraanile mingi uus pilt tuleb vmt. samuti paistab, et paljud inimesed ei oska vaikselt lugeda ekraanilt midagi, kui mingi tekst tuleb, siis peab alati selle kõva häälega ette lugema.
siin on muudki sarnast
http://www.moviecliches.com/cliche1.html#computers
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sapper
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2003
|
30.11.2004 14:33:31
|
|
|
Likewise, you can infect a computer with a destructive virus by simply typing "UPLOAD VIRUS" (see "Fortress")
kusjuures sarnane koht on ka ju "independence day's" kus vend nakatas viirusega aalienide emalaeva
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.11.2004 14:57:29
|
|
|
Noh ühes kodumaises seebis jäi selline asi silma, et mässas seal keegi läpakaga ja et kole aeglaseks on jäänud vms. Teine nö arvutspetsim tegelana siis ütles, et tuleb arvuti scandiskiga üle lasta ja siis defragment teha, et läheb kiiremaks. Ja siis hakkas ilmselt neid asju usinasti tegema. Läpakaks oli Mac.
Mul pole küll olulisi kokkupuuteid viimasega kunagi olnud, aga ma miskipärast kahtlustaks, et nt Scandisk on kohe kindlasti pigem pisipehme tootedega seotud asi... või ei?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
30.11.2004 17:19:24
|
|
|
| Jurassic Park oli mõnus opsüsteem-meenutas vanemat lennukisimulaatorit rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
30.11.2004 18:45:54
|
|
|
Jurassic Parkis kasutati Unixit minu mäletamist mööda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
30.11.2004 20:31:44
|
|
|
| tsitaat: |
Noh ühes kodumaises seebis jäi selline asi silma, et mässas seal keegi läpakaga ja et kole aeglaseks on jäänud vms. Teine nö arvutspetsim tegelana siis ütles, et tuleb arvuti scandiskiga üle lasta ja siis defragment teha, et läheb kiiremaks. Ja siis hakkas ilmselt neid asju usinasti tegema. Läpakaks oli Mac.
Mul pole küll olulisi kokkupuuteid viimasega kunagi olnud, aga ma miskipärast kahtlustaks, et nt Scandisk on kohe kindlasti pigem pisipehme tootedega seotud asi... või ei?
|
Oli vist küll jah kunagi mingis "Kodu keset linnas" selline tegevus. Ennast pani ka imestama
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
01.12.2004 10:03:08
|
|
|
eriti kõva on see, kui mingi agent, James Bond või kes iganes, läheb mingist arvutist andmeid varastama. Viskab/kinnitab arvuti korpuse kaanele mingi vahva seadme, mis siis hakkab niimodi läbi korpuse kõvakalt andmeid lugema, kustutama või mida iganes
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.12.2004 12:22:12
|
|
|
| olc kirjutas: |
filmides on see arvutivärk yldse väga kummalisex keeratud. eriti veel kui mingi häkerdamine käib, tavaline tax et mingid suvalised symbolid jooxevad yle ekraani hirmsa kiirusega ja siis tegelane vahib neid hullult targa näoga  |
Tahad et päriselt näidatakse kuidas häkkimine käib unista edasi
See hard drivei jutt oli rohkem naljaga mõeldud seal filmis, ma nägin ka seda
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
01.12.2004 13:48:46
|
|
|
Ma olen ise kah siin sarnastel teemadel varem juttu teinud, seega ennast kordama ei hakka, kuid üks üliidiootne juhtum, mida nägin sel sügisel. Nimelt selline seriaal nagu Stargate SG-1 (millel nüüd ka paralleelselt jooksev Stargate Atlantis olemas) on idiootsuste ja möödaminekute osas üks musternäidiseid. Sel sügisel oli üks seeria (vist kõige viimane, mida siiani näidatud, "Endgame"), kus tähevärav tulnukate tehnoloogia abil ära varastati. Tähevärava külge oli kinnitatud, nagu ikka, terve hunnik meie "oma" arvuteid. Ja kohe kui värav kadunud oli, oli kõigil arvutiekraanidel näha sellist pilti, mida tavaliselt näeb siis, kui väh. osa tüüpi teleritel telepilt kaob, ehk siis sädelevat ekraani ja keset sädelevat ekraani oli musta ümbrise sees sõna: "OFFLINE"
Kahju, et mul polnud võimalik pilti teha.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrobread
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004
|
02.12.2004 00:07:35
|
|
|
Nende filmide hulk, kus arvutiga stseenid p***** keeratakse on jah hämmastavalt suur, kas siis kogu selle filmitegijate crew hulgas keegi arvutitest midagi ei jaga? Eriti head näited selles vallas on 80-ndate filmid, kus tüübid leiavad kogu vajaliku info vaid sekunditega ülikiirelt klaverit klõbistades Siiski näiteks üks film, kus arvutiga stseeni ära ei käkitud oli "The Real and Present Danger" Harrison Fordiga eesotsas
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.12.2004 01:33:18
|
|
|
tuleb meelde Politseiakadeemia üks osa (oli vist 4jas? ). See kus linnapea tüssu keeras ja 3 pätti laamendama saatis. Oli siis meie kangelastel vaja arvutist midagi kätte saada, ja nagu ikka - parooli pole, sisse ei saa. tuli see kahemeetrine neeger siis ja andis massiivse tou monitori pihta, ja kas sa näed, kohe logis sisse
ja imho polnud tegu ka maciga (kuigi selline asi vaevalt et üldse mõjub)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
233MMX
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
02.12.2004 01:45:30
|
|
|
kusjuures üks kõige originaalseim film ongi "Real and present Danger" Harriosn Fordiga. endal see film olemas ja seal on nagu täitsa päriselu
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.12.2004 13:06:47
|
|
|
| Nitrobread kirjutas: |
"The Real and Present Danger" Harrison Fordiga eesotsas  |
| 233MMX kirjutas: |
| kusjuures üks kõige originaalseim film ongi "Real and present Danger" Harriosn Fordiga. |
see peab olema mingi väga haruldane film, sest selle nimega filmi kohta ei tea IMDB mitte midagi. kas ford tegi teile kahele selle filmi kuidagi eksklusiivselt? ülejäänud fordi fännid imegu käppa
nojah, eks ma ka imen siis käppa... lohutuseks võin vaadata teist fordi filmi Clear and Present Danger, mis küll kindlasti ei ole samal tasemel nagu teie mainitud "Real and Present Danger"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
02.12.2004 13:21:18
|
|
|
| Peale pideva piuksumise ja pinisemise, mis filmiarvuteid pärisarvutitest eristavad, hävitatakse filmides andmeid tihtipeale automaadivalanguga kuvaritesse...
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.12.2004 13:36:13
|
|
|
| (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas: |
| Peale pideva piuksumise ja pinisemise, mis filmiarvuteid pärisarvutitest eristavad, hävitatakse filmides andmeid tihtipeale automaadivalanguga kuvaritesse... |
selles on sul õigus
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
02.12.2004 14:57:00
|
|
|
| Kunagi näitas ETV miskit Steven Seagali filmi Under Siege 2 (maakeeli "Surmarong"), kus mingi vend oli oma läppariga mingi raketi asukoha vms. krüptinud. Seagal lasi automaadiga läpparisse augu sisse - voila! Krüpteering kadus.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.12.2004 18:46:23
|
|
|
Mitte arvutiga seoses, aga olete tähele pannud, et alati kui A-rühmas mingi põõsas vms ette jääb, siis käib auto alati üle võimidagi. Ja alati lastakse kummid katki ja kunagi ei saa pahad onud pihta. Nii on tegelt paljudes filmides.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
02.12.2004 20:19:52
|
|
|
jumal tule appi, kui tark sa oled....kas tõesti ei ole siis filmides päriselt asju tehtud.....nagu tõesti wow.....
varsti tulete rääkima, et päkapikke ka olemas pole
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
02.12.2004 20:27:56
|
|
|
heh
vaadake siis matrix realoaded, seal toimub asi nii nagu päriselus
The Matrix Reloaded! We have all seen many movies like Hackers which pass off ridiculous 3D animated eye-candy scenes as hacking. So I was shocked to find that Trinity does it properly in The Matrix Reloaded. She whips out Nmap version 2.54BETA25, uses it to find a vulnerable SSH server, and then proceeds to exploit it using the SSH1 CRC32 exploit from 2001.
http://www.insecure.org/nmap/nmap_inthenews.html
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
02.12.2004 22:42:08
|
|
|
| täna vaatasin CSI:New York esimest osa ja nad üritasid mingit mõrva seal lahendada(nagu alati). neil oli mingi foto kus peal oli mingi eit, kahel pool pilti oli Empire State Building ja teisel pool mingi teine kuulus hoone, siis nad mõõtsid selle eide pikkuse ära ja selectisid kahelt poolt need majad ära, siis vasakul pool olid kõik NYC kuusamate majade pildid, siis nad tõstsid need pildid kahele poole majade peale ja siis avanes mingi 3d vaade NY'st ja tekkis mingi ring ja nool mis näitas kust pilt oli tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.12.2004 23:03:53
|
|
|
Hetkel TV3 näitab selles valdkonnas puhast klassikat (Enemy of State)... küll teevad seal vinget "pilditöötlust" ja küll kurat teab mis trikke...
edit: oi mu lemmik kotikeerutamise koht oli juba ära. Ja siis see panagakontode võrdlemise tarkvara. Et kohe näitab ühe klõpsuga punase kirjaga ära mitu protsenti ühe inimese ühe päeva raha väljavõtmine erineb teise inimese sissepandud summast. Tahaks endale ka seda softi.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.12.2004 23:42:16
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Hetkel TV3 näitab selles valdkonnas puhast klassikat (Enemy of State)... küll teevad seal vinget "pilditöötlust" ja küll kurat teab mis trikke...
edit: oi mu lemmik kotikeerutamise koht oli juba ära. Ja siis see panagakontode võrdlemise tarkvara. Et kohe näitab ühe klõpsuga punase kirjaga ära mitu protsenti ühe inimese ühe päeva raha väljavõtmine erineb teise inimese sissepandud summast. Tahaks endale ka seda softi. |
Ojaa.. Mingi, turvakaamerast filmitud pilti keeras ümber oma telje... No kammoon, mis see kaamera sõitis seal seina peal või? Ja suum-piiks-suum-piiks... Ning kuradi head turvakaamerad raisk, kui telekast näha ameerika turvakaameraid, siis tavaliselt aint mustvalged kaamerad mis jõnksutavad nagu lollid.
-e-
Haha, praegu oli koom... Mingi, paar klõpsu läppariga klaviatuuril ning juba kuulis pealt mingi tüübi moblakõne.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.12.2004 11:18:38
|
|
|
ei usu jah, et satelliidilt päris nii head pilti näeb, rääkimata veel sujuvast pildist (video)
samas kes teab neid paranoilisi usa valitsejaid - neil võib peris hea tehnika olla selles terrorismihirmus
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.12.2004 12:02:30
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Haha, praegu oli koom... Mingi, paar klõpsu läppariga klaviatuuril ning juba kuulis pealt mingi tüübi moblakõne. |
jah mul tuli ka kohe mõte siuke vinge läppar osta, telefon on juba olemas
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.12.2004 15:52:39
|
|
|
| haipija kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
ei usu jah, et satelliidilt päris nii head pilti näeb, rääkimata veel sujuvast pildist (video)
samas kes teab neid paranoilisi usa valitsejaid - neil võib peris hea tehnika olla selles terrorismihirmus  |
kui vaja saab lugeda ka ajalehte inimese käest pargipingilt.  |
khm.. kahtlen. kust sa sellist infot üldse võtad?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
03.12.2004 16:04:28
|
|
|
telefoni pealtkuulamine lä
pakaga on samuti võimalik vanades süsteemides, see telefon ei olnud ju tavaline sim kaardiga GSM vaid arvatavasti see NMT laadne USA 800Mhz värk, millel igal telefonil oma kood ja number....mis siis viga neid telefone kloonida
| tsitaat: |
What sort of hacking can be done with Cellular phones?
The average cellular phone is capable of doing a lot more than just being set up for service and used the way the cellular providers intend them to be. Most cellphones have a test mode, where special functions can be accessed. These functions are often as mundane as simply being able to modify the set up for the telephone, modifying the SID, the MIN, and listing the ESN. More interesting functions include being able to use the cellphone as a scanner, scrolling through the cellular frequencies eavesdropping on other people's radio broadcasts.
Things get even more interesting for the hacker when he discovers how easy it can be to clone a cellphone. This allows cellular fraud to happen. (Cellular fraud is a bad thing and causes service providers to lose revenue. It is also illegal! This text is only to show how easy it is to commit fraud on the cellular network, and is not intended to encourage people to use the information for personal gain. Moreso, it is intended to identify to people the risks inherent within the cellular network and encourage the industry to correct these weaknesses.) The key to the cellular system is that each phone is identified by the Electronic Serial Number (ESN) and the Mobile Identification Number (MIN). This information is broadcast from the phone and picked up by the cell tower. The cell tower computer system then cross checks the pair with valid customers and will allow access or refuse access depending upon on the result of the verification. Now since all this information is passing back and forth in the radio spectrum, and no encryption is being used to protect the information, anyone can simply listen in on the proper frequencies and record other people's ESN and MIN codes. Once a valid pair is obtained, it can be reprogrammed into a cellular phone. The newly programmed cellular phone can now be used as if it were the original, and any calls made on it would be billed to the person owning the valid phone with the ESN and MIN pair. |
http://users.dhp.com/~bishop/cellular.html
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|