Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.11.2004 22:25:43 Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) vasta tsitaadiga

täpsem info siit > http://www.ordi.ee/pood/ps400cg.html?id=2T5uMJqC&mv_pc=114
tahaks teada kas keegi omab seda asja? ning mis confi toidab kui hästi?
tasub osta? kasutatult/uuena?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2004 22:48:02 vasta tsitaadiga

keskklassi arvutit kannatab ilma OC'ta...
hakkad voltidega jamama, kaotab igasuguse stabiilsuse..
paned kõva prose/videokaardi külge - stabiilsus kadunud...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 22:53:12 vasta tsitaadiga

see konf mis profiilis toidab ilust mitte mingit probleemi ja overclokkind olen ka nati ja pole praoblasid?
Keskmine toiteplokk odava raha eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.11.2004 22:55:40 vasta tsitaadiga

eks ta jah selline tavaline junn ole

maha just ei põle kuid egas temas midagi head kah pole
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 25.11.2004 22:57:57 vasta tsitaadiga

jep .. Enda masinas ka hetkel ... vool laseb ikka yles alla icon_biggrin.gif
Aga noo mis teha kui raha ple icon_wink.gif

EDIT :
12 V = 12,608 V
5 V = 4,910 V
3,3 V = 3,24 V
Vcore 1,575 = 1,58 - 1,6 V

Ex ta ole nii ja naa icon_biggrin.gif


_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 23:13:33 vasta tsitaadiga

Kasutan ka seda toidet ja midagi kurta ei ole, eelmisel 350Wsel Codegenil läksid kondekad punni. Kasutatult ilma garantiita ei ostaks, sest töenäosus et asi loojakarja võib minna, on suht suur. Müra ei tekita võrreldes väiksema vendiga versiooniga.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 23:21:11 vasta tsitaadiga

ise kasutan seda toiet amd 64 ja ati 9800 pro ja 8 12v venti taga ... peab ütlema et mingi kõikumisega endateada probleeme pole.... pange asi ei pane ja jookseb normaalselt
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.11.2004 23:36:13 vasta tsitaadiga

njaa...ostan homme ordist ära vist. kui just kusagilt odavamalt saa...?
kasutatud sellist asja vist ple ka mõtet...
a kuidas selle vendiga on? vaikne? jahutab?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 23:37:37 vasta tsitaadiga

jahutab t2iesti normaalselt ja ei saa midagi l2rmakuse kohta ka öelda minuarust igati pro selle pappi eest
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.11.2004 23:40:09 vasta tsitaadiga

kas mingi termojulla ka? et tempi näeb?
ja kas ta mu tavalisse korpusesse mahub. jõle stock odav korpus. 300W codegeniga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.11.2004 23:56:31 vasta tsitaadiga

termojull puudub ja tempi ei näita ja mahub atx kasti icon_wink.gif
endal 4 siuke icon_lol.gif garantii aga põlesid enda lollusest maha icon_smile.gif
käisin surkimas natuke aga kohe sain uue hea et garantii silti ei vahitud
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 00:46:40 vasta tsitaadiga

Toiteplokk ATX Codegen, 400W, P4, CE, PFC, low noise
Toiteplokk ATX Codegen, 400W,12cm fan, P4, CE, PFC, SILENT

kumba osta? sama hind...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 00:50:50 vasta tsitaadiga

endal oli kah (tegelt siiamaani laua all alles).
kui mul oli veel AXP1700+@2150MHz (1,9V) ning 2x256MB rammu, toitis väga eduliselt ära. aga kui panin rammu juurde ja uue prose, siis jäi lahjaks icon_rolleyes.gif
muidu pinged olid igati korras ja vaikne oli kah (kuigi mitte nii vaikne, kui 350W Nexus 12cm vendiga 8) ).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelv
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 26.11.2004 12:29:57 vasta tsitaadiga

Aga kui võrrelda Codegeni toiteplokki sellega -> http://www.ordi.ee/pood/ps400c12.html?id=DTyDYKgm&mv_pc=104
Kumb oleks mõttekam?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 26.11.2004 14:00:20 vasta tsitaadiga

colors it 400w ei suuda minu ati radeon9800pro ära toita ja osta see 12cm faniga codeng
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 14:05:11 vasta tsitaadiga

te ootate mingit imet 325.- eeku maxvast toitest? minuarust on selle raha eest toitekat küll. profiilis 2. arvutit toidab ja ei kurda
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 14:16:11 vasta tsitaadiga

ma sain endal korpusega 300w aopeni kaasa ja paistab et ikka tasub sellesse sirkulatsiooni investeerida võrreldes vana 350w godegeniga surub see igast august nõnda voolu masinasse et kui andureid uskuda on mõni pinge pea pool volti kõrgem ja mis imet veel, klokkimisel on seda pinget vaja, sest ennem ma arvasin et prose ei lähe mul def pingega lihtsalt 3200+ stabiilseks.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 16:15:57 vasta tsitaadiga

hmm...käisin täna läbi 3 k-saluuni: mustamäe tee 33 ja 44 ning järve selveri oma.
siis lippasin microlinki>nothing
ning lõpuks ordisse kus ka seda 400W codekat plnd. oli aint 400W color blabla. 12cm fan. seesama mis eespool nimetatud.

1. kui teil oleks valida nende kahe vahel, kumma te võtaks? kas codegen 400W, 12cm fan või 400W, 12cm fan?
2. ma siis täna mõtlesin nats uurida neid pingeid ja ampreid. ehk keegi oskab programme soovitada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 16:29:33 vasta tsitaadiga

no ikka godegeni
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 16:37:20 vasta tsitaadiga

kas keegi suudaks mulle mõne codegeni review leida. no kohe mitte ei leia googeldades icon_neutral.gif
tahaks neid pingeid ja värke teada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 16:44:50 vasta tsitaadiga

115v 60HZ - 6A
230V 50HZ - 3A
+12V - 20A
+5V - 30A
+3.3V - 28A
-12V - 0.8A
-5V - 0.5A
+5Vsb - 2A

ColorsIT andmed. ehk keegi oskab codegeni omad tuua icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 18:40:34 vasta tsitaadiga

krt miks ma eelmisi postituse muuta ei saa???
Selle color käkiga siis niiviisi. Kes teab. ehk jätan peale ja ei viigi tagasi (lubasid ilusti tagasi võtta, toru müüa oli icon_wink.gif ). panen ühe kõvaketta veel juurde ja proovin mingit pela mängida...

Voltage Values:
CPU Core 1.74 V
+2.5 V 2.48 V
+3.3 V 3.34 V
+5 V 5.03 V
+12 V 12.54 V
+5 V Standby 5.08 V

need voldid ei liigu pea üldse, kui aint väga vähe.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 26.11.2004 18:54:02 vasta tsitaadiga

Pole sellel codegenil häda midagi, saab ikka hakkama. Selline harju keskmine, rabavate omadustega pole, kuid ei tohiks ka väga hätta jääda. Näiteks mul isiklikult istub kasti sees odav 300W codegeni junn. Tuleb ilusasti 2 kõvaketta, cd-lugeja, cd-kirjutaja, kahe 80mm cooleri (üks imeb eest sisse, teine puhub tagant välja) ja XP 1800+ (@1900+) toime ja seda juba tublid 1,5 aastat. Vähemalt seni on toiteplokk ülesannete kõrgusel olnud... icon_smile.gif
_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 22:16:06 vasta tsitaadiga

möh. mul oli ikka kõvasti nõrgem conf ja 300W codekas hakkas näkku hüppama...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 26.11.2004 22:59:52 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
krt miks ma eelmisi postituse muuta ei saa???
Selle color käkiga siis niiviisi. Kes teab. ehk jätan peale ja ei viigi tagasi (lubasid ilusti tagasi võtta, toru müüa oli icon_wink.gif ). panen ühe kõvaketta veel juurde ja proovin mingit pela mängida...

Voltage Values:
CPU Core 1.74 V
+2.5 V 2.48 V
+3.3 V 3.34 V
+5 V 5.03 V
+12 V 12.54 V
+5 V Standby 5.08 V

need voldid ei liigu pea üldse, kui aint väga vähe.

sita ostu tegid kui colori ostsid thumbs_down.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.11.2004 23:14:45 vasta tsitaadiga

krt suht kõrini oli et igal pool plnd seda codekit. käisin 4 poodi läbi tallinna läbi. rõvedalt külm oli ka icon_mad.gif
vihaselt ostsin ära. arvan et tellin uue (code) ning vahetan ära.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 26.11.2004 23:35:44 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
krt suht kõrini oli et igal pool plnd seda codekit. käisin 4 poodi läbi tallinna läbi. rõvedalt külm oli ka icon_mad.gif
vihaselt ostsin ära. arvan et tellin uue (code) ning vahetan ära.

mul sain garantiis colors it see oli suur õnnetus aga läbi tutvuste vahetati see ühete korpuse ja sain asemele 400w codengi nässaka
ütleme nii et 400w codeng on juba poes nähtus icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajata
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2004




sõnum 27.11.2004 01:41:17 vasta tsitaadiga

nii et Codegenit võib usaldada? korralik ja normaalne filma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 02:38:10 vasta tsitaadiga

EI
ära usalda
lihtsalt odav ja ajab asja hästi ära.
kui midagi head tahad siis juba parem 430W antec vms...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.11.2004 10:16:45 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
EI
ära usalda
lihtsalt odav ja ajab asja hästi ära.
kui midagi head tahad siis juba parem 430W antec vms...

neid odavaid junne ei tasu kunagi usaldada sest iga hetk võib midagi juhtuda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 12:33:43 vasta tsitaadiga

marskiller: sul ju mõlemad olnd. milline neist vaiksem oli: code või colors...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.11.2004 12:43:02 vasta tsitaadiga

colors tegi ikka siukest häält lausa piin oli ei saa vaikselt homikul arvutit tööle panna kui hakkab mingi raske hulgumine pihta.code on tunduvalt vaiksem
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 12:47:35 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

paned kõva prose/videokaardi külge - stabiilsus kadunud...


ei saa kohe üldse seda väita oma kogemustest.
muude codegenidega (250, 300) on probleeme olnud aga selle 400W
olin küll täitsa rahul.
AXP2500 ja 6800GT (mõlemad klokitud) toitmisega sai väga hästi hakkama.
selle raha (ja ka suurema natuke summa) eest ei oskagi midagi paremat tahata. thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 12:53:32 vasta tsitaadiga

krt aga ma ei leia neid codekaid tallinna pealt. rsk eile otsisin end segaseks.
keegi teab pooe kus neid kindalt hetkel on?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 12:56:48 vasta tsitaadiga

seda veel, et 400W Q-Tec oli mõnevõrra kehvem, minu hägustuma kippuvate mälestuste järgi.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 13:25:38 vasta tsitaadiga

fakk. mul on 2 tundi aega et pood leida.
mitte kusagil ei ole ju! atf, beesting, 3 k-sluuni, pärnu mnt ordi. need olen läbi vaadanud. rsk
aidake palun. pean täna selle colori tagasi viima, kuid uut toidet on ka vaja! kas keegi on neid näinud kusagil poodides? icon_cry.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.11.2004 13:51:18 vasta tsitaadiga

las vahetavad mõnest korpusest välja anna uued sest 400w codesi pole enam saada naljalt
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 15:15:17 vasta tsitaadiga

mul muidu laua all seisab üks 8)
a kõik kaablid on musta teibiga üle tõmmatud icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 16:31:37 vasta tsitaadiga

Üks eripära minu Code400W-ga (ma teen kõigi toidetega koormuse ja testri abil nenede eripärad enda jaoks selgeks).
Loomkatsetel selgus: kõik "+" potentsiaaliga pinged on mõõdukalt (loe: positiivselt) üle ettenähtud suuruse.
+12 v aga käitub kummaliselt: kui +5v ahelas koormust ei ole (mõni plokk keeldub üldse selliselt käima minema) või on alla 0,5A siis pinge 12V-klemmidel= 11,67V niipea kui aga koormus tollele 5v juurde anda hüppab 12v pinge 12,65V ja püsib vägagi stabiilselt, alles 8A voolutugevuse juures langeb see 12,4V-ni ja sealt koormust kasvatades 16A-ni 11,7V-ni
Katsed on tehtud küll aktiivkoormustega (erinevad 12V hallogeenlambid ja mõõtetulemused testriga). Impulskoormuse imitaatoriga ja osillograafiga saaks ehk veel parema ülevaate aga niipalju ei viitsi punnitada.

3,3V on kahjuks kõige enam koormusest sõltuv vastavalt 3,46V=ilmakoormuseta; 3,38V=kuni 5A; 3,27V=10A juures 3,07V= 20A juures. Ülekoormuskaitset ei ole tahtnud nii uue ploki juures veel katsetada (codegenidel on mõnikord see tehases seadistamata jäetud ja siis võib enne mõni jupp otsad anda kui see 28A juures välja lülitatakse).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 19:25:26 vasta tsitaadiga

cmmon guys.
kas keegi on nüüd viimastel päevadel ostnud seda.
ja teaks kus seda müüakse? kindalt
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.11.2004 22:48:09 vasta tsitaadiga

pärnu k on üks siuke veel mine k-pommi ja lase tellida icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 22:55:21 vasta tsitaadiga

a mään.
sealt tellida icon_mad.gif
nagu teeks suitsiidi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.11.2004 23:21:01 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
a mään.
sealt tellida icon_mad.gif
nagu teeks suitsiidi thumbs_down.gif

edu sulle siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.11.2004 23:28:44 vasta tsitaadiga

ma küsisin laost kah ju. sellega läheb ju ikka ropult aega.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 23:59:11 vasta tsitaadiga

Hmm minu 400W code on üks selline imelik asi, et ajaga on koormus taluvus asjal kasvanud,aga siiski suht nõrk teine. Profiilis oleva masinaga tekib asjal kohati raskusi, prose volt kõigub 0,15 võrra alla biosest määratu tihti peale koormuse all olles ja isegi niisama seistes ei saavuta asi bioses määratud volti, on 0,06V madalam icon_rolleyes.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2004 00:14:43 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Hmm minu 400W code on üks selline imelik asi, et ajaga on koormus taluvus asjal kasvanud,aga siiski suht nõrk teine. Profiilis oleva masinaga tekib asjal kohati raskusi, prose volt kõigub 0,15 võrra alla biosest määratu tihti peale koormuse all olles ja isegi niisama seistes ei saavuta asi bioses määratud volti, on 0,06V madalam icon_rolleyes.gif


Protsessori voldi regulaator on ju emaplaadil selle stabiilsena hoidmises ei maksaks ühtegi PSU-d süüdistada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2004 00:31:37 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:

Protsessori voldi regulaator on ju emaplaadil selle stabiilsena hoidmises ei maksaks ühtegi PSU-d süüdistada.

Samas teise toitega on prose volt stabiilsem, aga ok kui nii ütled icon_confused.gif

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2004 00:41:45 vasta tsitaadiga

profiilis olev masin elab sama toite peal juba päris kaua... ei näe probleemi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 28.11.2004 01:02:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
profiilis olev masin elab sama toite peal juba päris kaua... ei näe probleemi

ei peagi nägema kui oled saand hea isendi
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 28.11.2004 14:53:26 vasta tsitaadiga

oman kärab ära , aga lärmab jõulud tulemas siis tuleb uus icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.