|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.11.2004 22:48:02
|
|
|
keskklassi arvutit kannatab ilma OC'ta...
hakkad voltidega jamama, kaotab igasuguse stabiilsuse..
paned kõva prose/videokaardi külge - stabiilsus kadunud...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
25.11.2004 22:53:12
|
|
|
see konf mis profiilis toidab ilust mitte mingit probleemi ja overclokkind olen ka nati ja pole praoblasid?
Keskmine toiteplokk odava raha eest
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.11.2004 22:55:40
|
|
|
eks ta jah selline tavaline junn ole
maha just ei põle kuid egas temas midagi head kah pole
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
25.11.2004 22:57:57
|
|
|
jep .. Enda masinas ka hetkel ... vool laseb ikka yles alla
Aga noo mis teha kui raha ple
EDIT :
12 V = 12,608 V
5 V = 4,910 V
3,3 V = 3,24 V
Vcore 1,575 = 1,58 - 1,6 V
Ex ta ole nii ja naa
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
25.11.2004 23:13:33
|
|
|
| Kasutan ka seda toidet ja midagi kurta ei ole, eelmisel 350Wsel Codegenil läksid kondekad punni. Kasutatult ilma garantiita ei ostaks, sest töenäosus et asi loojakarja võib minna, on suht suur. Müra ei tekita võrreldes väiksema vendiga versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
25.11.2004 23:21:11
|
|
|
| ise kasutan seda toiet amd 64 ja ati 9800 pro ja 8 12v venti taga ... peab ütlema et mingi kõikumisega endateada probleeme pole.... pange asi ei pane ja jookseb normaalselt
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
25.11.2004 23:36:13
|
|
|
njaa...ostan homme ordist ära vist. kui just kusagilt odavamalt saa...?
kasutatud sellist asja vist ple ka mõtet...
a kuidas selle vendiga on? vaikne? jahutab?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
25.11.2004 23:37:37
|
|
|
| jahutab t2iesti normaalselt ja ei saa midagi l2rmakuse kohta ka öelda minuarust igati pro selle pappi eest
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
25.11.2004 23:40:09
|
|
|
kas mingi termojulla ka? et tempi näeb?
ja kas ta mu tavalisse korpusesse mahub. jõle stock odav korpus. 300W codegeniga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
25.11.2004 23:56:31
|
|
|
termojull puudub ja tempi ei näita ja mahub atx kasti
endal 4 siuke garantii aga põlesid enda lollusest maha
käisin surkimas natuke aga kohe sain uue hea et garantii silti ei vahitud
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 00:46:40
|
|
|
Toiteplokk ATX Codegen, 400W, P4, CE, PFC, low noise
Toiteplokk ATX Codegen, 400W,12cm fan, P4, CE, PFC, SILENT
kumba osta? sama hind...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.11.2004 00:50:50
|
|
|
endal oli kah (tegelt siiamaani laua all alles).
kui mul oli veel AXP1700+@2150MHz (1,9V) ning 2x256MB rammu, toitis väga eduliselt ära. aga kui panin rammu juurde ja uue prose, siis jäi lahjaks
muidu pinged olid igati korras ja vaikne oli kah (kuigi mitte nii vaikne, kui 350W Nexus 12cm vendiga 8) ).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
26.11.2004 14:00:20
|
|
|
| colors it 400w ei suuda minu ati radeon9800pro ära toita ja osta see 12cm faniga codeng
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
26.11.2004 14:05:11
|
|
|
| te ootate mingit imet 325.- eeku maxvast toitest? minuarust on selle raha eest toitekat küll. profiilis 2. arvutit toidab ja ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
26.11.2004 14:16:11
|
|
|
ma sain endal korpusega 300w aopeni kaasa ja paistab et ikka tasub sellesse sirkulatsiooni investeerida võrreldes vana 350w godegeniga surub see igast august nõnda voolu masinasse et kui andureid uskuda on mõni pinge pea pool volti kõrgem ja mis imet veel, klokkimisel on seda pinget vaja, sest ennem ma arvasin et prose ei lähe mul def pingega lihtsalt 3200+ stabiilseks.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 16:15:57
|
|
|
hmm...käisin täna läbi 3 k-saluuni: mustamäe tee 33 ja 44 ning järve selveri oma.
siis lippasin microlinki>nothing
ning lõpuks ordisse kus ka seda 400W codekat plnd. oli aint 400W color blabla. 12cm fan. seesama mis eespool nimetatud.
1. kui teil oleks valida nende kahe vahel, kumma te võtaks? kas codegen 400W, 12cm fan või 400W, 12cm fan?
2. ma siis täna mõtlesin nats uurida neid pingeid ja ampreid. ehk keegi oskab programme soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
26.11.2004 16:29:33
|
|
|
| no ikka godegeni
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 16:37:20
|
|
|
kas keegi suudaks mulle mõne codegeni review leida. no kohe mitte ei leia googeldades
tahaks neid pingeid ja värke teada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 16:44:50
|
|
|
115v 60HZ - 6A
230V 50HZ - 3A
+12V - 20A
+5V - 30A
+3.3V - 28A
-12V - 0.8A
-5V - 0.5A
+5Vsb - 2A
ColorsIT andmed. ehk keegi oskab codegeni omad tuua
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 18:40:34
|
|
|
krt miks ma eelmisi postituse muuta ei saa???
Selle color käkiga siis niiviisi. Kes teab. ehk jätan peale ja ei viigi tagasi (lubasid ilusti tagasi võtta, toru müüa oli ). panen ühe kõvaketta veel juurde ja proovin mingit pela mängida...
Voltage Values:
CPU Core 1.74 V
+2.5 V 2.48 V
+3.3 V 3.34 V
+5 V 5.03 V
+12 V 12.54 V
+5 V Standby 5.08 V
need voldid ei liigu pea üldse, kui aint väga vähe.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
26.11.2004 18:54:02
|
|
|
Pole sellel codegenil häda midagi, saab ikka hakkama. Selline harju keskmine, rabavate omadustega pole, kuid ei tohiks ka väga hätta jääda. Näiteks mul isiklikult istub kasti sees odav 300W codegeni junn. Tuleb ilusasti 2 kõvaketta, cd-lugeja, cd-kirjutaja, kahe 80mm cooleri (üks imeb eest sisse, teine puhub tagant välja) ja XP 1800+ (@1900+) toime ja seda juba tublid 1,5 aastat. Vähemalt seni on toiteplokk ülesannete kõrgusel olnud...
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 22:16:06
|
|
|
| möh. mul oli ikka kõvasti nõrgem conf ja 300W codekas hakkas näkku hüppama...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
26.11.2004 22:59:52
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
krt miks ma eelmisi postituse muuta ei saa???
Selle color käkiga siis niiviisi. Kes teab. ehk jätan peale ja ei viigi tagasi (lubasid ilusti tagasi võtta, toru müüa oli ). panen ühe kõvaketta veel juurde ja proovin mingit pela mängida...
Voltage Values:
CPU Core 1.74 V
+2.5 V 2.48 V
+3.3 V 3.34 V
+5 V 5.03 V
+12 V 12.54 V
+5 V Standby 5.08 V
need voldid ei liigu pea üldse, kui aint väga vähe. |
sita ostu tegid kui colori ostsid
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.11.2004 23:14:45
|
|
|
krt suht kõrini oli et igal pool plnd seda codekit. käisin 4 poodi läbi tallinna läbi. rõvedalt külm oli ka
vihaselt ostsin ära. arvan et tellin uue (code) ning vahetan ära.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
26.11.2004 23:35:44
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
krt suht kõrini oli et igal pool plnd seda codekit. käisin 4 poodi läbi tallinna läbi. rõvedalt külm oli ka
vihaselt ostsin ära. arvan et tellin uue (code) ning vahetan ära. |
mul sain garantiis colors it see oli suur õnnetus aga läbi tutvuste vahetati see ühete korpuse ja sain asemele 400w codengi nässaka
ütleme nii et 400w codeng on juba poes nähtus
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutajata
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2004
|
27.11.2004 01:41:17
|
|
|
| nii et Codegenit võib usaldada? korralik ja normaalne filma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 02:38:10
|
|
|
EI
ära usalda
lihtsalt odav ja ajab asja hästi ära.
kui midagi head tahad siis juba parem 430W antec vms...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.11.2004 10:16:45
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
EI
ära usalda
lihtsalt odav ja ajab asja hästi ära.
kui midagi head tahad siis juba parem 430W antec vms... |
neid odavaid junne ei tasu kunagi usaldada sest iga hetk võib midagi juhtuda
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 12:33:43
|
|
|
| marskiller: sul ju mõlemad olnd. milline neist vaiksem oli: code või colors...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.11.2004 12:43:02
|
|
|
| colors tegi ikka siukest häält lausa piin oli ei saa vaikselt homikul arvutit tööle panna kui hakkab mingi raske hulgumine pihta.code on tunduvalt vaiksem
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.11.2004 12:47:35
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
paned kõva prose/videokaardi külge - stabiilsus kadunud... |
ei saa kohe üldse seda väita oma kogemustest.
muude codegenidega (250, 300) on probleeme olnud aga selle 400W
olin küll täitsa rahul.
AXP2500 ja 6800GT (mõlemad klokitud) toitmisega sai väga hästi hakkama.
selle raha (ja ka suurema natuke summa) eest ei oskagi midagi paremat tahata.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 12:53:32
|
|
|
krt aga ma ei leia neid codekaid tallinna pealt. rsk eile otsisin end segaseks.
keegi teab pooe kus neid kindalt hetkel on?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.11.2004 12:56:48
|
|
|
seda veel, et 400W Q-Tec oli mõnevõrra kehvem, minu hägustuma kippuvate mälestuste järgi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 13:25:38
|
|
|
fakk. mul on 2 tundi aega et pood leida.
mitte kusagil ei ole ju! atf, beesting, 3 k-sluuni, pärnu mnt ordi. need olen läbi vaadanud. rsk
aidake palun. pean täna selle colori tagasi viima, kuid uut toidet on ka vaja! kas keegi on neid näinud kusagil poodides?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.11.2004 13:51:18
|
|
|
| las vahetavad mõnest korpusest välja anna uued sest 400w codesi pole enam saada naljalt
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.11.2004 15:15:17
|
|
|
mul muidu laua all seisab üks 8)
a kõik kaablid on musta teibiga üle tõmmatud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
27.11.2004 16:31:37
|
|
|
Üks eripära minu Code400W-ga (ma teen kõigi toidetega koormuse ja testri abil nenede eripärad enda jaoks selgeks).
Loomkatsetel selgus: kõik "+" potentsiaaliga pinged on mõõdukalt (loe: positiivselt) üle ettenähtud suuruse.
+12 v aga käitub kummaliselt: kui +5v ahelas koormust ei ole (mõni plokk keeldub üldse selliselt käima minema) või on alla 0,5A siis pinge 12V-klemmidel= 11,67V niipea kui aga koormus tollele 5v juurde anda hüppab 12v pinge 12,65V ja püsib vägagi stabiilselt, alles 8A voolutugevuse juures langeb see 12,4V-ni ja sealt koormust kasvatades 16A-ni 11,7V-ni
Katsed on tehtud küll aktiivkoormustega (erinevad 12V hallogeenlambid ja mõõtetulemused testriga). Impulskoormuse imitaatoriga ja osillograafiga saaks ehk veel parema ülevaate aga niipalju ei viitsi punnitada.
3,3V on kahjuks kõige enam koormusest sõltuv vastavalt 3,46V=ilmakoormuseta; 3,38V=kuni 5A; 3,27V=10A juures 3,07V= 20A juures. Ülekoormuskaitset ei ole tahtnud nii uue ploki juures veel katsetada (codegenidel on mõnikord see tehases seadistamata jäetud ja siis võib enne mõni jupp otsad anda kui see 28A juures välja lülitatakse).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 19:25:26
|
|
|
cmmon guys.
kas keegi on nüüd viimastel päevadel ostnud seda.
ja teaks kus seda müüakse? kindalt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.11.2004 22:48:09
|
|
|
pärnu k on üks siuke veel mine k-pommi ja lase tellida
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 22:55:21
|
|
|
a mään.
sealt tellida
nagu teeks suitsiidi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.11.2004 23:21:01
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
a mään.
sealt tellida
nagu teeks suitsiidi  |
edu sulle siis
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.11.2004 23:28:44
|
|
|
| ma küsisin laost kah ju. sellega läheb ju ikka ropult aega.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
27.11.2004 23:59:11
|
|
|
Hmm minu 400W code on üks selline imelik asi, et ajaga on koormus taluvus asjal kasvanud,aga siiski suht nõrk teine. Profiilis oleva masinaga tekib asjal kohati raskusi, prose volt kõigub 0,15 võrra alla biosest määratu tihti peale koormuse all olles ja isegi niisama seistes ei saavuta asi bioses määratud volti, on 0,06V madalam
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
28.11.2004 00:14:43
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
Hmm minu 400W code on üks selline imelik asi, et ajaga on koormus taluvus asjal kasvanud,aga siiski suht nõrk teine. Profiilis oleva masinaga tekib asjal kohati raskusi, prose volt kõigub 0,15 võrra alla biosest määratu tihti peale koormuse all olles ja isegi niisama seistes ei saavuta asi bioses määratud volti, on 0,06V madalam  |
Protsessori voldi regulaator on ju emaplaadil selle stabiilsena hoidmises ei maksaks ühtegi PSU-d süüdistada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
28.11.2004 00:31:37
|
|
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
Protsessori voldi regulaator on ju emaplaadil selle stabiilsena hoidmises ei maksaks ühtegi PSU-d süüdistada. |
Samas teise toitega on prose volt stabiilsem, aga ok kui nii ütled
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.11.2004 00:41:45
|
|
|
| profiilis olev masin elab sama toite peal juba päris kaua... ei näe probleemi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
28.11.2004 01:02:32
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| profiilis olev masin elab sama toite peal juba päris kaua... ei näe probleemi |
ei peagi nägema kui oled saand hea isendi
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
28.11.2004 14:53:26
|
|
|
oman kärab ära , aga lärmab jõulud tulemas siis tuleb uus
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|