|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2004 02:14:07
|
|
|
no krt küll, täiega krt
tõmbasin siis 3dm05'e alla..
proovin teha - ikka sama pildijama, mis enne uninstalli, ok, 4.12beta'd peale
teen esimest korda ära kõik testid - 1734 punkti, üritan orb'i saata - fakk, tahab hotfix'i
uuesti testima - viimase cpu testi ajal paneb pange, ok restart uuesti üritama
paneb poole peal pange juba...nii...4.11 ati lehelt peale - ikka sama jama, vahet pole, kas panen 624/351 või 600/324 (esimesel puhul artefaktid sees, teisel juhul mitte)
k, via draiverid üle...ikka sama jama - no mida fakki toimub ???
homme proovin omegasid...
edit: proovisin ka temperatuuridega mängida - ei aidanud ka 25C protsessor ja 20C videokaart
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.11.2004 11:45:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
no krt küll, täiega krt
tõmbasin siis 3dm05'e alla..
proovin teha - ikka sama pildijama, mis enne uninstalli, ok, 4.12beta'd peale
teen esimest korda ära kõik testid - 1734 punkti, üritan orb'i saata - fakk, tahab hotfix'i
uuesti testima - viimase cpu testi ajal paneb pange, ok restart uuesti üritama
paneb poole peal pange juba...nii...4.11 ati lehelt peale - ikka sama jama, vahet pole, kas panen 624/351 või 600/324 (esimesel puhul artefaktid sees, teisel juhul mitte)
k, via draiverid üle...ikka sama jama - no mida fakki toimub ???
homme proovin omegasid...
edit: proovisin ka temperatuuridega mängida - ei aidanud ka 25C protsessor ja 20C videokaart |
mina olen kõik testid nii teinud ,et pilt puhas...
ja palju sa oma kaardist muidu kätte oled saanud? st mis kellades ta testi läbis?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2004 18:42:30
|
|
|
ta ei läbigi testi...enam...
selle 1734 tegi puhtalt 600/342'ga (unustasin üles tõsta)
muidu puhas oli veel 612/336'ga (seda siis esimesed 15 sekundit, siis jooksis alatasa kokku) (kellasid võtan alati kindlate vahemikega, 6 on core vahemik, kus tal kindel kell on, 3 mälu puhul)
proovisin ka viimased omega'd ära...täpselt sama...
krt, ei ole soovi formatit ka teha, jäävad siis rekordiäritused edaspidiseks...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.11.2004 18:48:56
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
no krt küll, täiega krt
tõmbasin siis 3dm05'e alla..
proovin teha - ikka sama pildijama, mis enne uninstalli, ok, 4.12beta'd peale
teen esimest korda ära kõik testid - 1734 punkti, üritan orb'i saata - fakk, tahab hotfix'i
uuesti testima - viimase cpu testi ajal paneb pange, ok restart uuesti üritama
paneb poole peal pange juba...nii...4.11 ati lehelt peale - ikka sama jama, vahet pole, kas panen 624/351 või 600/324 (esimesel puhul artefaktid sees, teisel juhul mitte)
k, via draiverid üle...ikka sama jama - no mida fakki toimub ???
homme proovin omegasid...
edit: proovisin ka temperatuuridega mängida - ei aidanud ka 25C protsessor ja 20C videokaart |
mina olen kõik testid nii teinud ,et pilt puhas...
ja palju sa oma kaardist muidu kätte oled saanud? st mis kellades ta testi läbis? |
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib?
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.11.2004 18:50:20
|
|
|
| hashi kirjutas: |
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib? |
firma? kellad? mälu ns? klokkida saab igatahes - iseasi palju
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.11.2004 18:51:33
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib? |
firma? kellad? mälu ns? klokkida saab igatahes - iseasi palju  |
lihtsalt 9600 ?
mitte pro/xt ?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.11.2004 19:26:57
|
|
|
| mikk36, tõsta/langeta AGP pinget?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2004 19:36:56
|
|
|
| razor kirjutas: |
| mikk36, tõsta/langeta AGP pinget? |
kui vaid annaks...
oleks hädasti vaja: uus emaplaat ja uus korralik toiteplokk (võimsam, kui minu praegune code 350)
jään rõõmuga annetusi ootama, sobivad nii rahalised kui ka esemete näol (üks neist kahest siis)
üks lisaküsimus on ka veel targematele tegelastele:
kas on võimalik kuidagi manuaalselt käivitada VPU recovery't (kui mul näiteks videokaart lolliks läheb aga kokku ei jookse) ?
http://www.hot.ee/mikk36pics/jura.PNG
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.11.2004 19:52:01
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib? |
firma? kellad? mälu ns? klokkida saab igatahes - iseasi palju  |
Heips!
Eee... Club3D ja default kellad on 400/300(noh mõningate nüanssidega).
Proovisin settida 500/400. läks paljuks. Äkist on mingi pea-aegu "keskmine",
millega opereerida või millega võrreldes parimaga "maha saada".
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.11.2004 19:53:54
|
|
|
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud....
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.11.2004 19:56:18
|
|
|
| voltc kirjutas: |
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud.... |
valesti arvad
mul 2.8ns 600mhz mälud
pane kõigepealt 430/320 ja siis hakka 5mhz võrra tõstma
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2004 20:19:02
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud.... |
valesti arvad
mul 2.8ns 600mhz mälud
pane kõigepealt 430/320 ja siis hakka 5mhz võrra tõstma |
ta pani 400SDR ehk siis 800DDR
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.11.2004 20:21:51
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud.... |
valesti arvad
mul 2.8ns 600mhz mälud
pane kõigepealt 430/320 ja siis hakka 5mhz võrra tõstma |
ta pani 400SDR ehk siis 800DDR  |
eiei sa ei saanud aru mis ma öelda tahtsin ,ma tahtsin voltc-ile öelda et ddr600 mälud pole alates 3.3ns kuna mul on 2.8ns-id peal
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.11.2004 20:22:55
|
|
|
coret saad jah natuke rohkem pigistada
aga mälude peale see junn ei ulatu mistõttu näib see minujaoks mõttetu..
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
22.11.2004 20:26:34
|
|
|
OT
9600PRO/9600 kasutajad, kellel BBA PCB, kas viitsib keegi vaadata, mis on kirjas takisti peal (R65, punases ruudus)
Üks HV-ne on hädas- se jupp on kadunud koos pildiga
abistab pilt
edaspidise OT-i vältimiseks saatke mulle infot PS-le.
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
22.11.2004 21:57:55
|
|
|
normaalne sai just soetatud endal PowerColor Radeon 9600 pro nüüd hakkan kohe testima 3D Mark 03 ja 05 m2lu on samsung 3.3 ns
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
22.11.2004 22:32:51
|
|
|
| margusser, nu ja palju siis k2tte oled saanud sellise jahutusega, kas vahe on silmaga märgatav?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.11.2004 23:24:57
|
|
|
| Reixx kirjutas: |
| margusser, nu ja palju siis k2tte oled saanud sellise jahutusega, kas vahe on silmaga märgatav? |
tulemused on teemas olemas
jah seda on silmaga märgata
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
23.11.2004 00:42:58
|
|
|
margusser...
kas vent on videokaardi küljes? või on vastu põhja ühendatud?
ja kui on siis millega vastu põhja... ilgelt tahaks oma vastiku His 9600XT kuuleri ära vahetada....
siis oleks arvuti vaikne...
hetkel toitekas nexus... prose peal on 7v WR4.... ja siis tuleks üks nexus videole kah... mis arvate kas jahutab ära?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 11:14:11
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
margusser...
kas vent on videokaardi küljes? või on vastu põhja ühendatud?
ja kui on siis millega vastu põhja... ilgelt tahaks oma vastiku His 9600XT kuuleri ära vahetada....
siis oleks arvuti vaikne...
hetkel toitekas nexus... prose peal on 7v WR4.... ja siis tuleks üks nexus videole kah... mis arvate kas jahutab ära? |
põhja külge on pandud...
lihtsalt muuter ühele poole ja mutter teisele poole (põhja sees 4 augukest siis)
ja lõdvalt jahutab sul see ära
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.11.2004 13:25:06
|
|
|
Äkki keegi viitsib seletada, mis asi see Reference divider (Clock generation method) seal AtiToolis täpsemalt on. Et kas on parem, kui ta on suurem või kui ta on võiksem. Kui ma seal mälude ja coreiga möllan ja proovin erinevaid variante siis on ta näidand mulle nii 3 kuni 16 et kui teaks mida see täpselt tähendab oskaks eelistada.
_________________ Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
23.11.2004 18:08:29
|
|
|
| margusser kirjutas: |
ja lõdvalt jahutab sul see ära |
ota kas jahutab lõdvalt, nagu kindalt või lõdvalt nagu napilt?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 18:18:12
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
ja lõdvalt jahutab sul see ära |
ota kas jahutab lõdvalt, nagu kindalt või lõdvalt nagu napilt?  |
kidlalt
võrdle selle junni airflowd ja selle 80x80 nexuse airflowd
on nagu hulga suurem eks?
selle junni max air on 5 CTF vms ei mäleta kuidas see VTF või tfc vms
ja see 80x80 on vähemalt 25 ctf ehk 5 korda suurem airflow
küsi nüüd endalt kas ikka jahutab? 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 18:19:19
|
|
|
| -Jack- kirjutas: |
| Äkki keegi viitsib seletada, mis asi see Reference divider (Clock generation method) seal AtiToolis täpsemalt on. Et kas on parem, kui ta on suurem või kui ta on võiksem. Kui ma seal mälude ja coreiga möllan ja proovin erinevaid variante siis on ta näidand mulle nii 3 kuni 16 et kui teaks mida see täpselt tähendab oskaks eelistada. |
mis su kaardi max klokid on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.11.2004 19:35:47
|
|
|
| -Jack- kirjutas: |
Nii just lõpetasin AtiTooliga testimise. Oman Sapphire Radeon 9600 pro default clock 398/297. Proovisin siis seda max core ja max memory speede. Core 502 pani arvuti pange ja memory üle 365 ei läinud ühesõnaga max clock 502/365, aga ei julge veel peale panna igapäevaseks kasutamiseks peab kõigepealt mingi cooleri videole peale vaatama muidu nii palju, kui stock jahutusega kannatas clokkida sai 3dmark 2001 12595 punni  |
ehk siis 502/365(730)
_________________ Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
23.11.2004 20:16:19
|
|
|
heh just vaatasin et oma 9600XT-ga siis def clockkidega ~500/324 ning temp. 29C! YEAH!
1. on mul mõtet klokkida kui prose jääb hetkel videole "waaayy behind" alla? (Duron 1.3ghz )
2. aaargh... teine küsimus läks meelest
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 21:27:39
|
|
|
| -Jack- kirjutas: |
| -Jack- kirjutas: |
Nii just lõpetasin AtiTooliga testimise. Oman Sapphire Radeon 9600 pro default clock 398/297. Proovisin siis seda max core ja max memory speede. Core 502 pani arvuti pange ja memory üle 365 ei läinud ühesõnaga max clock 502/365, aga ei julge veel peale panna igapäevaseks kasutamiseks peab kõigepealt mingi cooleri videole peale vaatama muidu nii palju, kui stock jahutusega kannatas clokkida sai 3dmark 2001 12595 punni  |
ehk siis 502/365(730) |
like wtf?
3ghz pennu ja 502/365 kelladel 9600pro peaks way rohkem punne saama isegi mina sain oma 2.3ghx amd-ga 490/341 kelladel 14,6k ,nii et sul on asi ikka ebastabiilne selliste kellade juures...
leia korralikud kellad
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 21:28:34
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
heh just vaatasin et oma 9600XT-ga siis def clockkidega ~500/324 ning temp. 29C! YEAH!
1. on mul mõtet klokkida kui prose jääb hetkel videole "waaayy behind" alla? (Duron 1.3ghz )
2. aaargh... teine küsimus läks meelest  |
jah on küll mõtet aga 2001 marki ei ole siis küll mõtet jooksutada..
võid ju proovida ikka kõrgele video läheb ja 03 ja 05 marki jooksutada..
räägi siis tulemustest meile ka
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.11.2004 21:32:36
|
|
|
sain ka omale Wr4 peale ära mountitud...aga jah lootused olid liiga suured vist Xt -x niisama ei flashi. core @500 ei kannata isegi flatouti käima panna :]
mälu pole jahutand, ei ole viitsind saagida alu radikaid..
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 21:34:53
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
sain ka omale Wr4 peale ära mountitud...aga jah lootused olid liiga suured vist Xt -x niisama ei flashi. core @500 ei kannata isegi flatouti käima panna :]
mälu pole jahutand, ei ole viitsind saagida alu radikaid.. |
ega see ei tähenda kui sa mingi hullu jahutuse sinna peale viskad ja laksilt 500 core paned ja asi töötab siis mega stablelt
halli tilli
palju core läheb siis?
ja benchind kah oled?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.11.2004 21:48:55
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| -Jack- kirjutas: |
| -Jack- kirjutas: |
Nii just lõpetasin AtiTooliga testimise. Oman Sapphire Radeon 9600 pro default clock 398/297. Proovisin siis seda max core ja max memory speede. Core 502 pani arvuti pange ja memory üle 365 ei läinud ühesõnaga max clock 502/365, aga ei julge veel peale panna igapäevaseks kasutamiseks peab kõigepealt mingi cooleri videole peale vaatama muidu nii palju, kui stock jahutusega kannatas clokkida sai 3dmark 2001 12595 punni  |
ehk siis 502/365(730) |
like wtf?
3ghz pennu ja 502/365 kelladel 9600pro peaks way rohkem punne saama isegi mina sain oma 2.3ghx amd-ga 490/341 kelladel 14,6k ,nii et sul on asi ikka ebastabiilne selliste kellade juures...
leia korralikud kellad |
eiei!!
ega mul see 12000 midagi punkti ei ole @502/365 mai saa nii palju peale panna ilma jahutuseta see 12000 mul mingi @430/320 vot ja sock jahutusega exole see 502/365 lasin ma lihtsalt ati tray toolil testida nii kaua kui pange pani peale ma neid ei pannud ja 3dmarki ei teinud.
_________________ Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 21:51:02
|
|
|
| no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.11.2004 21:53:38
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi |
kuumaks ei lähe stock jahutusega liiga ve
_________________ Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.11.2004 21:59:08
|
|
|
| -Jack- kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi |
kuumaks ei lähe stock jahutusega liiga ve |
ei lähe ta midagi
ja kui läheb paneb lihtsalt pange ja teed ilusti resa ja kõik jälle ok
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
24.11.2004 00:10:47
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Stärmän kirjutas: |
heh just vaatasin et oma 9600XT-ga siis def clockkidega ~500/324 ning temp. 29C! YEAH!
1. on mul mõtet klokkida kui prose jääb hetkel videole "waaayy behind" alla? (Duron 1.3ghz )
2. aaargh... teine küsimus läks meelest  |
jah on küll mõtet aga 2001 marki ei ole siis küll mõtet jooksutada..
võid ju proovida ikka kõrgele video läheb ja 03 ja 05 marki jooksutada..
räägi siis tulemustest meile ka |
hmm... a kas mingit edasiminekut mängudes ka on (FPS-e tuleb? )
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
24.11.2004 12:15:03
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| -Jack- kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi |
kuumaks ei lähe stock jahutusega liiga ve |
ei lähe ta midagi
ja kui läheb paneb lihtsalt pange ja teed ilusti resa ja kõik jälle ok |
nii proovisin siis 470/340 3dmark 01 ja mingi jama oli osades testides akkas nõksutama ja nii kuigi artifacte atitool ei näidand nendel kelladel ning edasiminek punktides oli tõsiselt väike, kui arvestada et 430/320 sai 12595 ja 470/340 tuli 12793 200 punni on ju hale sellise klokkimise kohta niiet ikkagi mul stock jahutus ei vea välja @470/340 või on mul lihtsalt maakeeli öeldes pazk vgakaart.
_________________ Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
24.11.2004 12:24:34
|
|
|
core clock annab üldse väga vähe juurde. sa pead mälu kiirust clockima. siis näed ka punktisumma tõusu.
_________________ noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä? |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.11.2004 03:39:23
|
|
|
Ostsin nüüd yhe sapphire radeon 9550.
kes veel ei tea, siis 9550 on täpselt sama kaart kui 9600nonpro või 9600pro ve.
ehk siis ram on kõigil 200mhz, vahe vaid gpu kiiruses - need on vastavalt 250, 325, 400.
selline asi ka, et kui 9600'd enamasti on passiivjahutusega siis 9550'd mitte.
ja siis mitte segi ajada 9550SE kaardiga, mis on tõesti masendav 8)
mälu on hynix 4ns, ehk siis 250mhz peaks välja vedama tehase nride järgi.
alustuseks lasin yhe 9600pro biosi peale, et see tyytu, ka 9600np'l esineva, oc luku maha võtaks.
siis kõigepealt def oc test, gpu lukus 470 peal, mälu vedas 270 peale, enne kui artifaktid tulid.
muidugi pole paha 250 def kloki kohta see 470.. a tahaks ju veel.
siis lisasin pisikese takisti, millega nihutasin pinge 1.2v pealt ~1.5v peale.
atitooliga testisin gpu'd, lukku jooksis 640mhz peal juba
mis aga oli vägaväga paha - kuidas gpu pinget lisada - nii mälude klokitavus kahanes.
1.6v gpu pingega juba pidi alla 200mhz laskma - lasin pinget siis alla.
probleemiks on toide video peal, mingites kohtades, kus peaks olema 3.3v, oli tegelikkuses hoopis 3.1V
aga lasin yhe 3dmargi ka 600/212 peal ära - kohe näha, et aeglane ramm on ikka pahapaha.
muidugi ei tea kui kaka see 4.12 beta catalyst on.. teise windowsiga (puhas jms) oleks saand ka paarsada juurde,
aga selles pole asi.. 11158 3dmarki tuli
pilt ise siin: http://alpha.frontier86.ee/~markku/raud/9550/9550gpu.jpg
lasen natuke pinget alla ja proovin mis juhtub 3dmargiga kui mälu on kiirem.
edit:
lasin gpu pinge 1.4v peale ja gpu mhz 551. seoses gpu pinge langemisega läks mem 261 artifaktivabalt.
3dmarke viskas 13160. mis näitab väga ilmekalt, mille taga kogu värk on - 50mhz väiksema kuid
60mhz suurema (120mhz tegelt ddr puhul) tuli 3.6g prosega 2000 3dmarki juurde
niiet yhesõnaga - peab atx pistikult selle va 3.3v otse kaardile tooma
selle skaala järgi peaks kuskil 600/320 peal 15k kukkuma
kui muidugi saab selle pinge seal stabiilseks. põhjus võib ka mujal olla..
pilt: http://alpha.frontier86.ee/~markku/raud/9550/9550mem.jpg
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.11.2004 08:15:39
|
|
|
aiai
kuradi v-modiad
peab kah vist endale selle v-modi ära laskma teha 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.11.2004 12:53:54
|
|
|
järgmiseks kaardiks on plaanis ka r9600xt võtta - loomalikult vmod teha ja normi jahutuse ja s939 masinaga ~20k lasta
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.11.2004 20:29:01
|
|
|
küsimus: kas r9600np-l on oc kaitse peal? kui jah siis kuidas maha saada?
on üks tore isend hetkel kasutada - kellad 400/400 ja 4ns mälud..
klokkides lükkab pildi mustaks ja siis annab miski dx errori - nagu kaitse oleks peal?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
25.11.2004 20:34:58
|
|
|
| voltc kirjutas: |
küsimus: kas r9600np-l on oc kaitse peal? kui jah siis kuidas maha saada?
|
maha saab ati tool-iga (settings->miscellanous->linnuke ette...remove radeon 9000/9200/9550/9600 clock lock
ja korras
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.11.2004 20:36:32
|
|
|
tnx - kohe proovima
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.11.2004 20:54:35
|
|
|
fck vastaseid kogub
aga minu PRO-st ikka võitu ei saa 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.11.2004 21:06:15
|
|
|
| margusser kirjutas: |
fck vastaseid kogub
aga minu PRO-st ikka võitu ei saa 8) |
loomulikult ei saa...
ja testimisest niipalju, et barton 2500+ @ 11x166=1833mhz ja see kaart 400/200 sai 9500 punkti
barton 2500+ @ 11x166=1833mhz ja kaart 400/200 @ 470/267 sai 11500 punkti 8)
rohkem eriti minna ei taha - gpu ja mem on selgelt undervolditud...
edit: klokkimine oli kah hästi tore - kellasin 50mhz kaupa mem kõigepealt 250mhz ja oli puhas
siis 300mhz ja oli selline pilt, et jube
üldiselt ei viitsi seda sõbra kaarti eriti piinata...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.11.2004 21:08:46
|
|
|
| kuna sa selle 9600xt saad?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.11.2004 21:09:29
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| kuna sa selle 9600xt saad? |
siis kui sa mulle 1k annetad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|