Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2004 02:14:07 vasta tsitaadiga

no krt küll, täiega krt
tõmbasin siis 3dm05'e alla..
proovin teha - ikka sama pildijama, mis enne uninstalli, ok, 4.12beta'd peale
teen esimest korda ära kõik testid - 1734 punkti, üritan orb'i saata - fakk, tahab hotfix'i
uuesti testima - viimase cpu testi ajal paneb pange, ok restart uuesti üritama
paneb poole peal pange juba...nii...4.11 ati lehelt peale - ikka sama jama, vahet pole, kas panen 624/351 või 600/324 (esimesel puhul artefaktid sees, teisel juhul mitte)
k, via draiverid üle...ikka sama jama - no mida fakki toimub ???
homme proovin omegasid...

edit: proovisin ka temperatuuridega mängida - ei aidanud ka 25C protsessor ja 20C videokaart
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 11:45:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
no krt küll, täiega krt
tõmbasin siis 3dm05'e alla..
proovin teha - ikka sama pildijama, mis enne uninstalli, ok, 4.12beta'd peale
teen esimest korda ära kõik testid - 1734 punkti, üritan orb'i saata - fakk, tahab hotfix'i
uuesti testima - viimase cpu testi ajal paneb pange, ok restart uuesti üritama
paneb poole peal pange juba...nii...4.11 ati lehelt peale - ikka sama jama, vahet pole, kas panen 624/351 või 600/324 (esimesel puhul artefaktid sees, teisel juhul mitte)
k, via draiverid üle...ikka sama jama - no mida fakki toimub ???
homme proovin omegasid...

edit: proovisin ka temperatuuridega mängida - ei aidanud ka 25C protsessor ja 20C videokaart



mina olen kõik testid nii teinud ,et pilt puhas...
ja palju sa oma kaardist muidu kätte oled saanud? st mis kellades ta testi läbis?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2004 18:42:30 vasta tsitaadiga

ta ei läbigi testi...enam...
selle 1734 tegi puhtalt 600/342'ga (unustasin üles tõsta)
muidu puhas oli veel 612/336'ga (seda siis esimesed 15 sekundit, siis jooksis alatasa kokku) (kellasid võtan alati kindlate vahemikega, 6 on core vahemik, kus tal kindel kell on, 3 mälu puhul)
proovisin ka viimased omega'd ära...täpselt sama...
krt, ei ole soovi formatit ka teha, jäävad siis rekordiäritused edaspidiseks...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.11.2004 18:48:56 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
mikk36 kirjutas:
no krt küll, täiega krt
tõmbasin siis 3dm05'e alla..
proovin teha - ikka sama pildijama, mis enne uninstalli, ok, 4.12beta'd peale
teen esimest korda ära kõik testid - 1734 punkti, üritan orb'i saata - fakk, tahab hotfix'i
uuesti testima - viimase cpu testi ajal paneb pange, ok restart uuesti üritama
paneb poole peal pange juba...nii...4.11 ati lehelt peale - ikka sama jama, vahet pole, kas panen 624/351 või 600/324 (esimesel puhul artefaktid sees, teisel juhul mitte)
k, via draiverid üle...ikka sama jama - no mida fakki toimub ???
homme proovin omegasid...

edit: proovisin ka temperatuuridega mängida - ei aidanud ka 25C protsessor ja 20C videokaart



mina olen kõik testid nii teinud ,et pilt puhas...
ja palju sa oma kaardist muidu kätte oled saanud? st mis kellades ta testi läbis?

Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib?

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 18:50:20 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib?

firma? kellad? mälu ns? klokkida saab igatahes - iseasi palju icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 18:51:33 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
hashi kirjutas:
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib?

firma? kellad? mälu ns? klokkida saab igatahes - iseasi palju icon_lol.gif


lihtsalt 9600 ?
mitte pro/xt ?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.11.2004 19:26:57 vasta tsitaadiga

mikk36, tõsta/langeta AGP pinget?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2004 19:36:56 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
mikk36, tõsta/langeta AGP pinget?

kui vaid annaks...
oleks hädasti vaja: uus emaplaat ja uus korralik toiteplokk (võimsam, kui minu praegune code 350)
jään rõõmuga annetusi ootama, sobivad nii rahalised kui ka esemete näol (üks neist kahest siis) icon_wink.gif

üks lisaküsimus on ka veel targematele tegelastele:
kas on võimalik kuidagi manuaalselt käivitada VPU recovery't (kui mul näiteks videokaart lolliks läheb aga kokku ei jookse) ?
http://www.hot.ee/mikk36pics/jura.PNG
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.11.2004 19:52:01 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
hashi kirjutas:
Heips!
Eee... sooviks ka sõna sekka üelda, kuid vaatan, et siin tegu nö kellade/vilede/tulede reguleerimisega. Ise pole eriti asja kellanud, kuid tahaks teada, et kas mu 9600 on konkurentsi-võimeline. Mis kamm käib?

firma? kellad? mälu ns? klokkida saab igatahes - iseasi palju icon_lol.gif

Heips!
Eee... Club3D ja default kellad on 400/300(noh mõningate nüanssidega).
Proovisin settida 500/400. läks paljuks. Äkist on mingi pea-aegu "keskmine",
millega opereerida või millega võrreldes parimaga "maha saada".

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 19:53:54 vasta tsitaadiga

ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta icon_eek.gif
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud....
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 22.11.2004 19:56:13 vasta tsitaadiga

Kas sellise junniga icon_biggrin.gif on võimalik 9600 proole mingit suht normaalset klokkimist teha ve?

http://www.arctic-cooling.co.uk/en/products/vga_silencer/


viimati muutis -Jack- 23.11.2004 00:16:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 19:56:18 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta icon_eek.gif
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud....


valesti arvad icon_razz.gif
mul 2.8ns 600mhz mälud icon_wink.gif

pane kõigepealt 430/320 ja siis hakka 5mhz võrra tõstma
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2004 20:19:02 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
voltc kirjutas:
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta icon_eek.gif
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud....


valesti arvad icon_razz.gif
mul 2.8ns 600mhz mälud icon_wink.gif

pane kõigepealt 430/320 ja siis hakka 5mhz võrra tõstma

ta pani 400SDR ehk siis 800DDR icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 20:21:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
margusser kirjutas:
voltc kirjutas:
ära siis mälu kella kohe 100mhz võrra tõsta icon_eek.gif
gpu võib ju 500mhz kannatada aga mälu 400? sel veel mu arust 3,3ns mälud....


valesti arvad icon_razz.gif
mul 2.8ns 600mhz mälud icon_wink.gif

pane kõigepealt 430/320 ja siis hakka 5mhz võrra tõstma

ta pani 400SDR ehk siis 800DDR icon_biggrin.gif


eiei sa ei saanud aru mis ma öelda tahtsin ,ma tahtsin voltc-ile öelda et ddr600 mälud pole alates 3.3ns kuna mul on 2.8ns-id peal icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 20:22:55 vasta tsitaadiga

-Jack- kirjutas:
Kas sellise junniga icon_biggrin.gif on võimalik 9600 proole mingit suht normaalset klokkimist teha ve?

http://www.arctic-cooling.co.uk/en/products/vga_silencer/



coret saad jah natuke rohkem pigistada
aga mälude peale see junn ei ulatu mistõttu näib see minujaoks mõttetu..
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.11.2004 20:26:34 vasta tsitaadiga

OT
9600PRO/9600 kasutajad, kellel BBA PCB, kas viitsib keegi vaadata, mis on kirjas takisti peal (R65, punases ruudus)
Üks HV-ne on hädas- se jupp on kadunud koos pildiga
abistab pilt
edaspidise OT-i vältimiseks saatke mulle infot PS-le.
Tänud ette.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 21:55:14 vasta tsitaadiga

tegin siis oma kallikesest paar pilti kah...

http://www.zone.ee/margusss/9600pro%20mod/Picture%20001.jpg?2
http://www.zone.ee/margusss/9600pro%20mod/Picture%20004.jpg?2

ja sry ,et sa nii väikses kastis pead higistama..
http://www.zone.ee/margusss/9600pro%20mod/Picture%20006.jpg?2
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 22.11.2004 21:57:55 vasta tsitaadiga

normaalne sai just soetatud endal PowerColor Radeon 9600 pro nüüd hakkan kohe testima 3D Mark 03 ja 05 m2lu on samsung 3.3 ns thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 22.11.2004 22:32:51 vasta tsitaadiga

margusser, nu ja palju siis k2tte oled saanud sellise jahutusega, kas vahe on silmaga märgatav?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.11.2004 23:24:57 vasta tsitaadiga

Reixx kirjutas:
margusser, nu ja palju siis k2tte oled saanud sellise jahutusega, kas vahe on silmaga märgatav?


tulemused on teemas olemas
jah seda on silmaga märgata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 23.11.2004 00:42:58 vasta tsitaadiga

margusser...
kas vent on videokaardi küljes? või on vastu põhja ühendatud?
ja kui on siis millega vastu põhja... ilgelt tahaks oma vastiku His 9600XT kuuleri ära vahetada....

siis oleks arvuti vaikne...
hetkel toitekas nexus... prose peal on 7v WR4.... ja siis tuleks üks nexus videole kah... mis arvate kas jahutab ära?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 11:14:11 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
margusser...
kas vent on videokaardi küljes? või on vastu põhja ühendatud?
ja kui on siis millega vastu põhja... ilgelt tahaks oma vastiku His 9600XT kuuleri ära vahetada....

siis oleks arvuti vaikne...
hetkel toitekas nexus... prose peal on 7v WR4.... ja siis tuleks üks nexus videole kah... mis arvate kas jahutab ära?


põhja külge on pandud...
lihtsalt muuter ühele poole ja mutter teisele poole (põhja sees 4 augukest siis)
ja lõdvalt jahutab sul see ära
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.11.2004 13:25:06 vasta tsitaadiga

Äkki keegi viitsib seletada, mis asi see Reference divider (Clock generation method) seal AtiToolis täpsemalt on. Et kas on parem, kui ta on suurem või kui ta on võiksem. Kui ma seal mälude ja coreiga möllan ja proovin erinevaid variante siis on ta näidand mulle nii 3 kuni 16 et kui teaks mida see täpselt tähendab oskaks eelistada.
_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 23.11.2004 18:08:29 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:

ja lõdvalt jahutab sul see ära

icon_biggrin.gif ota kas jahutab lõdvalt, nagu kindalt või lõdvalt nagu napilt? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 18:18:12 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
margusser kirjutas:

ja lõdvalt jahutab sul see ära

icon_biggrin.gif ota kas jahutab lõdvalt, nagu kindalt või lõdvalt nagu napilt? icon_smile.gif


kidlalt icon_biggrin.gif
võrdle selle junni airflowd ja selle 80x80 nexuse airflowd
on nagu hulga suurem eks?
selle junni max air on 5 CTF vms ei mäleta kuidas see VTF või tfc vms icon_biggrin.gif
ja see 80x80 on vähemalt 25 ctf ehk 5 korda suurem airflow icon_razz.gif

küsi nüüd endalt kas ikka jahutab? 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 18:19:19 vasta tsitaadiga

-Jack- kirjutas:
Äkki keegi viitsib seletada, mis asi see Reference divider (Clock generation method) seal AtiToolis täpsemalt on. Et kas on parem, kui ta on suurem või kui ta on võiksem. Kui ma seal mälude ja coreiga möllan ja proovin erinevaid variante siis on ta näidand mulle nii 3 kuni 16 et kui teaks mida see täpselt tähendab oskaks eelistada.


mis su kaardi max klokid on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.11.2004 19:35:47 vasta tsitaadiga

-Jack- kirjutas:
Nii just lõpetasin AtiTooliga testimise. Oman Sapphire Radeon 9600 pro default clock 398/297. Proovisin siis seda max core ja max memory speede. Core 502 pani arvuti pange ja memory üle 365 ei läinud ühesõnaga max clock 502/365, aga ei julge veel peale panna igapäevaseks kasutamiseks peab kõigepealt mingi cooleri videole peale vaatama muidu nii palju, kui stock jahutusega kannatas clokkida sai 3dmark 2001 12595 punni icon_smile.gif


ehk siis 502/365(730)

_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 23.11.2004 20:16:19 vasta tsitaadiga

heh just vaatasin et oma 9600XT-ga siis def clockkidega ~500/324 ning temp. 29C! YEAH!
1. on mul mõtet klokkida kui prose jääb hetkel videole "waaayy behind" alla? (Duron 1.3ghz icon_razz.gif )
2. aaargh... teine küsimus läks meelest icon_mad.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 21:27:39 vasta tsitaadiga

-Jack- kirjutas:
-Jack- kirjutas:
Nii just lõpetasin AtiTooliga testimise. Oman Sapphire Radeon 9600 pro default clock 398/297. Proovisin siis seda max core ja max memory speede. Core 502 pani arvuti pange ja memory üle 365 ei läinud ühesõnaga max clock 502/365, aga ei julge veel peale panna igapäevaseks kasutamiseks peab kõigepealt mingi cooleri videole peale vaatama muidu nii palju, kui stock jahutusega kannatas clokkida sai 3dmark 2001 12595 punni icon_smile.gif


ehk siis 502/365(730)


like wtf?
3ghz pennu ja 502/365 kelladel 9600pro peaks way rohkem punne saama isegi mina sain oma 2.3ghx amd-ga 490/341 kelladel 14,6k ,nii et sul on asi ikka ebastabiilne selliste kellade juures...
leia korralikud kellad
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 21:28:34 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
heh just vaatasin et oma 9600XT-ga siis def clockkidega ~500/324 ning temp. 29C! YEAH!
1. on mul mõtet klokkida kui prose jääb hetkel videole "waaayy behind" alla? (Duron 1.3ghz icon_razz.gif )
2. aaargh... teine küsimus läks meelest icon_mad.gif


jah on küll mõtet aga 2001 marki ei ole siis küll mõtet jooksutada..
võid ju proovida ikka kõrgele video läheb ja 03 ja 05 marki jooksutada..
räägi siis tulemustest meile ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 21:32:36 vasta tsitaadiga

sain ka omale Wr4 peale ära mountitud...aga jah lootused olid liiga suured vist icon_razz.gif Xt -x niisama ei flashi. core @500 ei kannata isegi flatouti käima panna :]
mälu pole jahutand, ei ole viitsind saagida alu radikaid..

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 21:34:53 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
sain ka omale Wr4 peale ära mountitud...aga jah lootused olid liiga suured vist icon_razz.gif Xt -x niisama ei flashi. core @500 ei kannata isegi flatouti käima panna :]
mälu pole jahutand, ei ole viitsind saagida alu radikaid..


ega see ei tähenda kui sa mingi hullu jahutuse sinna peale viskad ja laksilt 500 core paned ja asi töötab siis mega stablelt
halli tilli icon_biggrin.gif
palju core läheb siis?
ja benchind kah oled?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.11.2004 21:48:55 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
-Jack- kirjutas:
-Jack- kirjutas:
Nii just lõpetasin AtiTooliga testimise. Oman Sapphire Radeon 9600 pro default clock 398/297. Proovisin siis seda max core ja max memory speede. Core 502 pani arvuti pange ja memory üle 365 ei läinud ühesõnaga max clock 502/365, aga ei julge veel peale panna igapäevaseks kasutamiseks peab kõigepealt mingi cooleri videole peale vaatama muidu nii palju, kui stock jahutusega kannatas clokkida sai 3dmark 2001 12595 punni icon_smile.gif


ehk siis 502/365(730)


like wtf?
3ghz pennu ja 502/365 kelladel 9600pro peaks way rohkem punne saama isegi mina sain oma 2.3ghx amd-ga 490/341 kelladel 14,6k ,nii et sul on asi ikka ebastabiilne selliste kellade juures...
leia korralikud kellad


eiei!!
ega mul see 12000 midagi punkti ei ole @502/365 mai saa nii palju peale panna ilma jahutuseta see 12000 mul mingi @430/320 vot ja sock jahutusega exole see 502/365 lasin ma lihtsalt ati tray toolil testida nii kaua kui pange pani peale ma neid ei pannud ja 3dmarki ei teinud.

_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 21:51:02 vasta tsitaadiga

no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.11.2004 21:53:38 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi

kuumaks ei lähe stock jahutusega liiga ve

_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.11.2004 21:59:08 vasta tsitaadiga

-Jack- kirjutas:
margusser kirjutas:
no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi

kuumaks ei lähe stock jahutusega liiga ve


ei lähe ta midagi
ja kui läheb paneb lihtsalt pange ja teed ilusti resa ja kõik jälle ok
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 24.11.2004 00:10:47 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Stärmän kirjutas:
heh just vaatasin et oma 9600XT-ga siis def clockkidega ~500/324 ning temp. 29C! YEAH!
1. on mul mõtet klokkida kui prose jääb hetkel videole "waaayy behind" alla? (Duron 1.3ghz icon_razz.gif )
2. aaargh... teine küsimus läks meelest icon_mad.gif


jah on küll mõtet aga 2001 marki ei ole siis küll mõtet jooksutada..
võid ju proovida ikka kõrgele video läheb ja 03 ja 05 marki jooksutada..
räägi siis tulemustest meile ka


hmm... a kas mingit edasiminekut mängudes ka on (FPS-e tuleb? icon_smile.gif )
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 24.11.2004 12:15:03 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
-Jack- kirjutas:
margusser kirjutas:
no aga sa võid ju vabalt teha näiteks 470/340 kellade juures testi

kuumaks ei lähe stock jahutusega liiga ve


ei lähe ta midagi
ja kui läheb paneb lihtsalt pange ja teed ilusti resa ja kõik jälle ok


nii proovisin siis 470/340 3dmark 01 ja mingi jama oli osades testides akkas nõksutama ja nii kuigi artifacte atitool ei näidand nendel kelladel ning edasiminek punktides oli tõsiselt väike, kui arvestada et 430/320 sai 12595 ja 470/340 tuli 12793 200 punni on ju hale sellise klokkimise kohta icon_confused.gif niiet ikkagi mul stock jahutus ei vea välja @470/340 või on mul lihtsalt maakeeli öeldes pazk vgakaart.

_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 24.11.2004 12:24:34 vasta tsitaadiga

core clock annab üldse väga vähe juurde. sa pead mälu kiirust clockima. siis näed ka punktisumma tõusu.
_________________
noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Jack-
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 25.11.2004 00:14:35 vasta tsitaadiga

Nii, just lõpetasin enda sapphire radeon 9600 pro operatsiooni. GPU-le panin peale arctic-coolingu VGA silenceri ja mäludele väikesed radikad Zalmani VGA ram heatsinks ZM-RHS 1.
Tegin siis testid ka ära ja parim tulemus tuli kelladel 500/360(720ddr)
Tulemused siis:
3DMark 2001 - 13612p. http://www.hot.ee/dragonballweb/3dmark01500360.JPG
3DMark 2003 - 4159p. http://www.hot.ee/dragonballweb/3dmark03.JPG

Ise olen rahul 8) icon_biggrin.gif

Tegin mõned pildid kah. Päris halva kvaliteediga on pildid, sest webcammiga tehtud aa nu põhilise näeb ära icon_smile.gif

see siis cooleri poolt http://www.hot.ee/dragonballweb/Picture%20105.jpg
siis teiselt poolt http://www.hot.ee/dragonballweb/Picture%20100.jpg
ja küljepealt kah üks http://www.hot.ee/dragonballweb/Picture%20104.jpg

_________________
Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 03:39:23 vasta tsitaadiga

Ostsin nüüd yhe sapphire radeon 9550.
kes veel ei tea, siis 9550 on täpselt sama kaart kui 9600nonpro või 9600pro ve.
ehk siis ram on kõigil 200mhz, vahe vaid gpu kiiruses - need on vastavalt 250, 325, 400.
selline asi ka, et kui 9600'd enamasti on passiivjahutusega siis 9550'd mitte.
ja siis mitte segi ajada 9550SE kaardiga, mis on tõesti masendav 8)
mälu on hynix 4ns, ehk siis 250mhz peaks välja vedama tehase nride järgi.
alustuseks lasin yhe 9600pro biosi peale, et see tyytu, ka 9600np'l esineva, oc luku maha võtaks.
siis kõigepealt def oc test, gpu lukus 470 peal, mälu vedas 270 peale, enne kui artifaktid tulid.
muidugi pole paha 250 def kloki kohta see 470.. a tahaks ju veel.

siis lisasin pisikese takisti, millega nihutasin pinge 1.2v pealt ~1.5v peale.
atitooliga testisin gpu'd, lukku jooksis 640mhz peal juba icon_wink.gif
mis aga oli vägaväga paha - kuidas gpu pinget lisada - nii mälude klokitavus kahanes.
1.6v gpu pingega juba pidi alla 200mhz laskma - lasin pinget siis alla.
probleemiks on toide video peal, mingites kohtades, kus peaks olema 3.3v, oli tegelikkuses hoopis 3.1V icon_neutral.gif
aga lasin yhe 3dmargi ka 600/212 peal ära - kohe näha, et aeglane ramm on ikka pahapaha.
muidugi ei tea kui kaka see 4.12 beta catalyst on.. teise windowsiga (puhas jms) oleks saand ka paarsada juurde,
aga selles pole asi.. 11158 3dmarki tuli
pilt ise siin: http://alpha.frontier86.ee/~markku/raud/9550/9550gpu.jpg

lasen natuke pinget alla ja proovin mis juhtub 3dmargiga kui mälu on kiirem.

edit:
lasin gpu pinge 1.4v peale ja gpu mhz 551. seoses gpu pinge langemisega läks mem 261 artifaktivabalt.
3dmarke viskas 13160. mis näitab väga ilmekalt, mille taga kogu värk on - 50mhz väiksema kuid
60mhz suurema (120mhz tegelt ddr puhul) tuli 3.6g prosega 2000 3dmarki juurde icon_eek.gif

niiet yhesõnaga - peab atx pistikult selle va 3.3v otse kaardile tooma icon_wink.gif
selle skaala järgi peaks kuskil 600/320 peal 15k kukkuma icon_wink.gif
kui muidugi saab selle pinge seal stabiilseks. põhjus võib ka mujal olla..
pilt: http://alpha.frontier86.ee/~markku/raud/9550/9550mem.jpg

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.11.2004 08:15:39 vasta tsitaadiga

aiai icon_biggrin.gif
kuradi v-modiad
peab kah vist endale selle v-modi ära laskma teha 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 12:53:54 vasta tsitaadiga

järgmiseks kaardiks on plaanis ka r9600xt võtta - loomalikult vmod teha ja normi jahutuse ja s939 masinaga ~20k lasta icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 20:29:01 vasta tsitaadiga

küsimus: kas r9600np-l on oc kaitse peal? kui jah siis kuidas maha saada?
on üks tore isend hetkel kasutada - kellad 400/400 ja 4ns mälud..
klokkides lükkab pildi mustaks ja siis annab miski dx errori - nagu kaitse oleks peal? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 20:34:58 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
küsimus: kas r9600np-l on oc kaitse peal? kui jah siis kuidas maha saada?


maha saab ati tool-iga (settings->miscellanous->linnuke ette...remove radeon 9000/9200/9550/9600 clock lock

ja korras icon_wink.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 20:36:32 vasta tsitaadiga

tnx - kohe proovima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.11.2004 20:54:35 vasta tsitaadiga

fck vastaseid kogub icon_biggrin.gif
aga minu PRO-st ikka võitu ei saa 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 21:06:15 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
fck vastaseid kogub icon_biggrin.gif
aga minu PRO-st ikka võitu ei saa 8)

loomulikult ei saa...

ja testimisest niipalju, et barton 2500+ @ 11x166=1833mhz ja see kaart 400/200 sai 9500 punkti
barton 2500+ @ 11x166=1833mhz ja kaart 400/200 @ 470/267 sai 11500 punkti 8)

rohkem eriti minna ei taha - gpu ja mem on selgelt undervolditud...


edit: klokkimine oli kah hästi tore - kellasin 50mhz kaupa icon_lol.gif mem kõigepealt 250mhz ja oli puhas
siis 300mhz ja oli selline pilt, et jube icon_lol.gif

üldiselt ei viitsi seda sõbra kaarti eriti piinata...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.11.2004 21:08:46 vasta tsitaadiga

kuna sa selle 9600xt saad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 21:09:29 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
kuna sa selle 9600xt saad?

siis kui sa mulle 1k annetad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.