|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.11.2004 19:03:17
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| Hmm. Aga kust kohast see tuleb siis pre order teha, et saada betas pelada? |
Ma usun, et pärast 26 novembrit tekib see Blizzardi online store'i.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
21.11.2004 20:53:44
|
|
|
| Kui siin mingiks ühistellimiseks läheb siis ma löön ka kampa.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
21.11.2004 20:55:54
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Kui siin mingiks ühistellimiseks läheb siis ma löön ka kampa. |
ma tahaks tead milline see ühis tellimine välja nääks ma mõtlen selle all kuidas maksmine toimuks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
21.11.2004 21:01:48
|
|
|
| pro kirjutas: |
| Pihv kirjutas: |
| Kui siin mingiks ühistellimiseks läheb siis ma löön ka kampa. |
ma tahaks tead milline see ühis tellimine välja nääks ma mõtlen selle all kuidas maksmine toimuks |
Rahad kokku ja üks ülekanne poele. Siis kui pakk saabub, siis kätte saaja jagab laiali.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
21.11.2004 21:26:08
|
|
|
| lugege mind ka kampa ;>
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
21.11.2004 21:35:52
|
|
|
mind ka lugege siis kampa aga nii võiks ka teha et kõik annate raha mulle ja ma ei telli midagi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
21.11.2004 21:47:02
|
|
|
| pro kirjutas: |
mind ka lugege siis kampa aga nii võiks ka teha et kõik annate raha mulle ja ma ei telli midagi  |
Siis sama hästi kui maha maetud mees...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.11.2004 21:49:12
|
|
|
| Kui jutt käib Euroopa versiooni tellimisest, siis ma ühinen kah.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
21.11.2004 21:50:21
|
|
|
| aga tegelt võiks küll keegi asja ajama hakata siis võiks ära tellida siis saaks mängu ja 4 kuus gamcard
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
21.11.2004 21:56:52
|
|
|
Ise võtan tõenäoliselt 6 kuu kaardi.
Aga check it out:
Link See peaks tulema UK'st, seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla. Transa siiski siiski.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
21.11.2004 23:33:30
|
|
|
see küll hea hind ja kui kamba peale maksta siis ei tohiks see transa ka väga kalliks minna nii et mina olen ka IN
tekkis selline küss veel et mis vahet on US mängul ja EU omal ning kas US mänguga saab EU servudes ka mängida ??? näiteks kui US mäng osta kas ma saan hiljem ka EU-s mängida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
22.11.2004 02:59:32
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| , seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla. |
Kas käibemaks ei tule mingi teatud summa pealt?
Aga sellise hinnataseme pealt lööks ka mina kampa.
Mismoodi selle mänguaja ostmine käib?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.11.2004 03:24:16
|
|
|
nii...veica lugesin...mingi tellimiseks läheb?...mängu tahate osta ve?
Wow on RPG?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
22.11.2004 07:59:59
|
|
|
| Jah Mafka, WOW on rpg ekh täisnimega world of warcraft. Mängu kodu leiad www.blizzard.com alt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
22.11.2004 10:47:30
|
|
|
kõige parem mäng on world of warcraft
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
22.11.2004 11:17:12
|
|
|
| Tellimisega peaks ootama vähemalt neljapäevan. Ükskõik siis kumba versiooni soovitakse. Siis peaks saama ka teada, kuidas täpsemalt selle euroopa versiooni final betaga lugu on.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 11:23:00
|
|
|
| ronley kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
| , seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla. |
Kas käibemaks ei tule mingi teatud summa pealt?
|
Kui ma HongKong neti poest mingi värgi tellisin, siis ma rääkisin selle tollis oleva naisega ja tema ütles, et see summa on väike (ei tule enam meelde (minul)). Oli alla tuhende. Seega kui sa tellid juba mängu ja mingi 6 kuu kaardi, siis tuleb nii või naa käibemaksu maksta.
AGA. See amazon.co.uk on ju UK. Nagu Euroliit vms. Seega Euroliidu sees enam vist nagu maksta pole vaja. Keegi võiks selle üle täpsustada.
Minu jaoks on ka arusaamatu see, et miks teised netipoed nii kallilt pakuvad. Amazonist saaks 25 euriga + saatmine ja võibolla maksud. Siiski amazonis ei ole seda mängikaarti veel nimekirjas.
Ootaks ära ka blizzardi enda pakkumise - preorder.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
22.11.2004 12:29:18
|
|
|
25 naelaga siiski. ~560 krooni.
Kui palju see 6 kuune gamecard maksaks?
_________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 12:36:47
|
|
|
On jah naela Krt kuda see mul kahe silma vahele jäi
Muidu Blizzard väidab hinnaks 12.99 dollarit kuu kohta, kui võtad 6 kuud. Ehk siis korruta läbi. Dollari järgi oleks ca 950.- eeki + saatmine ja vast maksud ka.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
22.11.2004 12:39:39
|
|
|
Ma ei saa siiani päris aru, mida see gamecard endast kujutab... Mingit papist kaarti, mis vaja füüsiliselt kliendile kohale tarnida ja mille peal igast kavalad numbrid kirjas on? Või saad oma mängu kätte, ja oma cd-key põhilisele accoundile maksad neile raha arvele? Vms? -->?
_________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
22.11.2004 12:42:07
|
|
|
| ronley kirjutas: |
| Ma ei saa siiani päris aru, mida see gamecard endast kujutab... Mingit papist kaarti, mis vaja füüsiliselt kliendile kohale tarnida ja mille peal igast kavalad numbrid kirjas on? |
Täpselt see.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 12:42:20
|
|
|
See card on vast selline julla, kus pealt pead ära kraapima ühe kihi, kus all on mingi kood, mille siis blizzardi netilehel sisestad, siis pikendatakse accounti kehtivust vastavalt selle aja võrra kui palju see kaart väärt on.
Teine võimalus oleks vist jah krediit kaardiga tasuda pikendust.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
22.11.2004 13:10:18
|
|
|
aga kui mängida US versiooni siis saab hetkel aint gamecardiga sest kui tahad krediitkaardiga maksta siis peab see olma registreeritud usas
ootame siis neljap. ära ja kuulame EU ja US versioonide vahe on
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
22.11.2004 13:52:18
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| ronley kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
| , seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla. |
Kas käibemaks ei tule mingi teatud summa pealt?
|
Kui ma HongKong neti poest mingi värgi tellisin, siis ma rääkisin selle tollis oleva naisega ja tema ütles, et see summa on väike (ei tule enam meelde (minul)). Oli alla tuhende. Seega kui sa tellid juba mängu ja mingi 6 kuu kaardi, siis tuleb nii või naa käibemaksu maksta.
AGA. See amazon.co.uk on ju UK. Nagu Euroliit vms. Seega Euroliidu sees enam vist nagu maksta pole vaja. Keegi võiks selle üle täpsustada.
Minu jaoks on ka arusaamatu see, et miks teised netipoed nii kallilt pakuvad. Amazonist saaks 25 euriga + saatmine ja võibolla maksud. Siiski amazonis ei ole seda mängikaarti veel nimekirjas.
Ootaks ära ka blizzardi enda pakkumise - preorder. |
nu uurisin seda asja natuke ja tuttav tollist väitis seda kui on EU liidu sisene tellimus ning ese on mõeldud oma otstarbeks ehk siis mitte ärilisel eesmärgil siis ei pea käibemaksu maksma
aga kui summa ületab miskit 1000.- eeku kas siis ei pea mingit tolli maksu maksma???
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
22.11.2004 13:53:31
|
|
|
aga kas läheb siis tellimiseks või kes juba tellinud on võiks teada anda
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 14:00:40
|
|
|
Nii uurisin värki seal co.uk amazonist tellimist.
Näiteks 600 leheküljelise raamatu saatmiskulu oli 2-2.5 naela. Ega see mäng vast tuleb ka sinna kanti siis. Pole hullu ju.
Maksukoha pealt on nii, et kui tellid Euroopa siseselt (co.uk kaasa arvatud), siis pakk tuleb postkontorisse ja käibemaksu ei maksa. Kui tellid EU väliselt, siis peetakse tollis kinni ja plekid maksud ka peale veel.
Ühesõnaga ma vist ootan nüüd reliis päeva.
Edit!
Kui tellida rohkem asju korraga, siis tuleb saatmine odavam mängu kohta. Näiteks sõber on tellinud vinüüle sealt 50 eeki saatmine vist. Aga kui tellis 3 tükki siis oli saatmine 30 eeki plaadi pealt. Seega arvestage ise
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
22.11.2004 14:47:08
|
|
|
koik on mangu tellimisega hoivataud ...
.. aga mind huvitaks mis chari keegi mangima hakkab ... test versioonis ajasin warriori lvl 25 peale .. warrior tundus nagu mangu motetuim char ..
fullis .. vast roguet voi paladini siis : /
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
22.11.2004 14:59:55
|
|
|
ma hakkan hunteriga mängima
viimati muutis pro 22.11.2004 15:02:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 15:01:13
|
|
|
Mina võtan Horde orc shaman. Leather ja skinning. Kuluks ära herbalism ja alchemy. Mana/rejuvelation/health potionid on väga kasulikud - muud träni on seal ka, mis vahel on kasulik.
Kui peaks beetat veel proovima, siis vast mage või hunter prooviks.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
22.11.2004 15:14:06
|
|
|
Mäng plus saatmine plus gamecard 6 kuud plus saatmine tuleb siis midagi üle ~1600 krooni... Njah.
Mängima hakkan tanki light-versiooni - paladin/blacksmith/mining.
Küsiks veel - kas skinning ja leather saavad koos olla?
_________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 15:26:21
|
|
|
| ronley kirjutas: |
Küsiks veel - kas skinning ja leather saavad koos olla? |
Need kaks tükki kokku just käivadki Ses mõttes, et skinning annab toormaterjali leahter proffessionile
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
22.11.2004 16:13:19
|
|
|
selliseid proffessione just tasubki paari kaupa võtta et ühega saad alg ained ja teisega viimistled lõpp produkti aga kui betasse saab siis proovin veel priesti et kuidas tundub kuid täis mängus tahaks kas druidi vai shamani mängida ei ole veel otsustanud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
22.11.2004 16:14:42
|
|
|
| USA OB's olin gnome rogue, mingin ja engineering. Jõudsin ainult 15 levelini. Ma arvan, et teen samasuguse tegelase. Tahaks rogue klassi lõpuni välja arendada... Tegelikult miningu ja engineeringu asemel vist võtan herbalismi ja alkeemiku. Roguel on vist tulevikus mürke vaja ning elupudelid on kah kasulikud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 22:07:21
|
|
|
Ise arvan, et nodi tegemiseks on Tailoring kõige parem. Ses mõttes, et sellega annab teha kotte, mida kõik saada tahavad
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
22.11.2004 22:26:16
|
|
|
mida üldse oota hunter teha saab
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.11.2004 22:41:41
|
|
|
| pro kirjutas: |
| mida üldse toota hunter teha saab |
No mina võtaks kas herbalism ja alchemi või siis mining ja blacksmith. Blacksmith sellepärast, et siis saad iseendale häid kuule meisterdada püssi jaoks
Muidu skinning ja leather ka paha ei tee - aga see oleks vast teisejärguline valik.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
23.11.2004 00:34:33
|
|
|
Selline küsimus laiale ringile, et kas keegi on mõelnud muretseda see collectors pakk?
Isenesest nänni on seal mõnuga.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2004 14:47:47
|
|
|
aga selline küsimus on mul ka millel pole veel vastatud kes hakkavad siis usa servudes mängima ja kes on ära juba tellind mängu ja gamecard
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
23.11.2004 15:03:50
|
|
|
Ma tellisin juba ära www.cdromshop.com'ist, aga saadetud ega midagi veel pole. Ei tea, millal saabki, sest esimene laadung olevat kõik ettetellijatele kinni pandud.
Samuti kuulsin, et USA versioon nõuab ka tasuta esimese kuu jaoks (USA) krediitkaardiga registreerumist. Kuidas sellest mööda saada, selles osas veel kuulame ja vaatame. Gamecardid tulevad lettidele nädala pärast.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2004 15:26:29
|
|
|
aga huvitav kas peale sigakoera keegi veel tellind võiks rohkem raffast ka usa servudes mängima hakata.
sigakoer sul on visa kaart või millega sa nagu maksid
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
23.11.2004 15:58:02
|
|
|
Visa kaart on jah. Eks näis, kuidas mängu enda registreerimine sellega õnnestub
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
23.11.2004 15:59:48
|
|
|
sigakoer, kui palju sul transaks märgiti? Ma eeldan, et sealt tellides tuleb ka käibemaksu maksta?
Edit!
Ühest asjast ma ikka ei saa aru. Milleks teha veel Euroopas mingi final beta test? Mõttetu ju. Ses mõttes, et asi on juba ju põhimõtteliselt testitud. Stabiilne versioon saavutatud ja läheb USAs käiku. Nüüd siis Euroopa peab veel beta testima ja alles siis seatakse üles Euroopa serverid.
No milleks kõik see aja ja ressursi raiskamine. Minu meelt mööda on see raha raiskamine - blizzardi suhtes.
Pangu lihtsalt Euroopasse serverid püsti täpselt sama moodi nagu USAs. Lihtsalt ei jõua kupli alla see.
Praegu on täpselt selline tunne, et Euroopa saab nagu omaette versiooni, mida on vaja eraldi testida (nagu eraldi mäng vms.).
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
23.11.2004 17:31:36
|
|
|
Ei saa märkimata jätta:
Link
Release date 17 dec.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2004 17:40:02
|
|
|
| kempi kirjutas: |
Ei saa märkimata jätta:
Link
Release date 17 dec. |
kas euroopa oma ve
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
23.11.2004 17:47:02
|
|
|
| pro kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
Ei saa märkimata jätta:
Link
Release date 17 dec. |
kas euroopa oma ve |
No vaata seal taga on ju co.uk. See tähendab, et mängu saab siis ära tellida. Aga milla EU live servud üles tulevad seda ei tea vanajumal kah.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
23.11.2004 19:27:51
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| sigakoer, kui palju sul transaks märgiti? Ma eeldan, et sealt tellides tuleb ka käibemaksu maksta? |
We are a Canadian company and so we must bill in CAN$.
The currency conversion will take place on your credit card statement
and you will be charged the US$ equivalent (see below).
You have ordered the following titles:
Qty Title Platform Price
1 PREBOOK: WORLD OF WARCRAFT (NORTH A W9X CAN$ 69.43
The Registered Air Mail shipping charge is: CAN$ 20.87
========
Total: CAN$ 90.30
The US$ Equivalent is US$ 65.02
|
Tjah, ega see odav koht ei ole. Nad vist tõstsid just suure nõudluse tõttu hinda ka 5 taala võrra, krdi sulid . Aga ma olen neile nagu püsiklient ning neilt on võimalik küsida, et nad CD-key enne mängu posti panemist e-maili peale saadaksid. Summa tuleb siiski alla 1000 krooni nii et käibekat maksma vist ei pea.
Muide vaatan et selline sait nagu http://www.importmadness.com pakub ka asja, see on UK firma nii et EL sees ja käibekat sealt ei maksa. Iseasi kas ka neil seda laos võtta on.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
23.11.2004 19:46:49
|
|
|
| sigakoer kirjutas: |
| Muide vaatan et selline sait nagu http://www.importmadness.com pakub ka asja, see on UK firma nii et EL sees ja käibekat sealt ei maksa. Iseasi kas ka neil seda laos võtta on. |
Sorry, kui see küsimus on juba läbi käinud, kuid räägitu ju et USA mängurid on oma serverites ning Euroopa mängurid omades. Samas, aga see http://www.importmadness.com väidab nii:
| tsitaat: |
| This is the USA version, but will work on any PC worldwide. |
Ning, kas EU versioonil on mingi vahe ka selle USA versiooniga?
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
23.11.2004 22:30:55
|
|
|
Tarkvara töötab jah igal PC'l "worldwide", iseasi kuidas serveritega ühendumise ja mängimisega on
Et EU versioon tuleb välja alles krt-teab-millal, siis ega keegi ei tea kui palju seal vahet võib olla.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
23.11.2004 23:08:56
|
|
|
Nagu ma siin ühelt müügilingilt lugesin on release date 17 dets. EU versioonil. Ehk siis kui ära tellida, siis 17 dets. pannakse poest teele ja jõuluks eestis. Aga mängida saab "Early 2005" nii nagu lubatakse.
Eks Beta test ole selleks et nad saaks selget sotti palju euroopas ressursse kulutada, serverid jne. päris USA järgi lahmida ei saa.
Keegi kes asjaga kursis võiks hakata nimesid koguma kes soovib EU versiooni tellida, paneks siis pundi kokku ja telliks ära, ise saan alles järgmine palgapäev ehk siis 03.dets. raha välja käia. Krediitkaardi kogemus ainult Steami kaudu HL2 ostmises.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|