Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.11.2004 19:03:17 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Hmm. Aga kust kohast see tuleb siis pre order teha, et saada betas pelada?


Ma usun, et pärast 26 novembrit tekib see Blizzardi online store'i.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.11.2004 20:53:44 vasta tsitaadiga

Kui siin mingiks ühistellimiseks läheb siis ma löön ka kampa.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.11.2004 20:55:54 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kui siin mingiks ühistellimiseks läheb siis ma löön ka kampa.

ma tahaks tead milline see ühis tellimine välja nääks ma mõtlen selle all kuidas maksmine toimuks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:01:48 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
Pihv kirjutas:
Kui siin mingiks ühistellimiseks läheb siis ma löön ka kampa.

ma tahaks tead milline see ühis tellimine välja nääks ma mõtlen selle all kuidas maksmine toimuks

Rahad kokku ja üks ülekanne poele. Siis kui pakk saabub, siis kätte saaja jagab laiali.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 21.11.2004 21:26:08 vasta tsitaadiga

lugege mind ka kampa ;>
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.11.2004 21:35:52 vasta tsitaadiga

mind ka lugege siis kampa aga nii võiks ka teha et kõik annate raha mulle ja ma ei telli midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:47:02 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mind ka lugege siis kampa aga nii võiks ka teha et kõik annate raha mulle ja ma ei telli midagi icon_biggrin.gif

Siis sama hästi kui maha maetud mees...

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.11.2004 21:49:12 vasta tsitaadiga

Kui jutt käib Euroopa versiooni tellimisest, siis ma ühinen kah.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.11.2004 21:50:21 vasta tsitaadiga

aga tegelt võiks küll keegi asja ajama hakata siis võiks ära tellida siis saaks mängu ja 4 kuus gamcard
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:56:52 vasta tsitaadiga

Ise võtan tõenäoliselt 6 kuu kaardi.

Aga check it out:
Link See peaks tulema UK'st, seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla. Transa siiski siiski.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 23:33:30 vasta tsitaadiga

see küll hea hind ja kui kamba peale maksta siis ei tohiks see transa ka väga kalliks minna nii et mina olen ka IN thumbs_up.gif

tekkis selline küss veel et mis vahet on US mängul ja EU omal ning kas US mänguga saab EU servudes ka mängida ??? näiteks kui US mäng osta kas ma saan hiljem ka EU-s mängida
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 22.11.2004 02:59:32 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
, seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla.

Kas käibemaks ei tule mingi teatud summa pealt?

Aga sellise hinnataseme pealt lööks ka mina kampa.

Mismoodi selle mänguaja ostmine käib?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 03:24:16 vasta tsitaadiga

nii...veica lugesin...mingi tellimiseks läheb?...mängu tahate osta ve?
Wow on RPG? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 22.11.2004 07:59:59 vasta tsitaadiga

Jah Mafka, WOW on rpg ekh täisnimega world of warcraft. Mängu kodu leiad www.blizzard.com alt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.11.2004 10:47:30 vasta tsitaadiga

kõige parem mäng on world of warcraft
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.11.2004 11:17:12 vasta tsitaadiga

Tellimisega peaks ootama vähemalt neljapäevan. Ükskõik siis kumba versiooni soovitakse. Siis peaks saama ka teada, kuidas täpsemalt selle euroopa versiooni final betaga lugu on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 11:23:00 vasta tsitaadiga

ronley kirjutas:
kempi kirjutas:
, seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla.

Kas käibemaks ei tule mingi teatud summa pealt?

Kui ma HongKong neti poest mingi värgi tellisin, siis ma rääkisin selle tollis oleva naisega ja tema ütles, et see summa on väike (ei tule enam meelde (minul)). Oli alla tuhende. Seega kui sa tellid juba mängu ja mingi 6 kuu kaardi, siis tuleb nii või naa käibemaksu maksta.
AGA. See amazon.co.uk on ju UK. Nagu Euroliit vms. Seega Euroliidu sees enam vist nagu maksta pole vaja. Keegi võiks selle üle täpsustada.

Minu jaoks on ka arusaamatu see, et miks teised netipoed nii kallilt pakuvad. Amazonist saaks 25 euriga + saatmine ja võibolla maksud. Siiski amazonis ei ole seda mängikaarti veel nimekirjas.

Ootaks ära ka blizzardi enda pakkumise - preorder.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 22.11.2004 12:29:18 vasta tsitaadiga

25 naelaga siiski. ~560 krooni.
Kui palju see 6 kuune gamecard maksaks?

_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 12:36:47 vasta tsitaadiga

On jah naela icon_biggrin.gif Krt kuda see mul kahe silma vahele jäi icon_razz1.gif

Muidu Blizzard väidab hinnaks 12.99 dollarit kuu kohta, kui võtad 6 kuud. Ehk siis korruta läbi. Dollari järgi oleks ca 950.- eeki + saatmine ja vast maksud ka.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 22.11.2004 12:39:39 vasta tsitaadiga

Ma ei saa siiani päris aru, mida see gamecard endast kujutab... Mingit papist kaarti, mis vaja füüsiliselt kliendile kohale tarnida ja mille peal igast kavalad numbrid kirjas on? Või saad oma mängu kätte, ja oma cd-key põhilisele accoundile maksad neile raha arvele? Vms? -->?
_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 22.11.2004 12:42:07 vasta tsitaadiga

ronley kirjutas:
Ma ei saa siiani päris aru, mida see gamecard endast kujutab... Mingit papist kaarti, mis vaja füüsiliselt kliendile kohale tarnida ja mille peal igast kavalad numbrid kirjas on?

Täpselt see.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 12:42:20 vasta tsitaadiga

See card on vast selline julla, kus pealt pead ära kraapima ühe kihi, kus all on mingi kood, mille siis blizzardi netilehel sisestad, siis pikendatakse accounti kehtivust vastavalt selle aja võrra kui palju see kaart väärt on.

Teine võimalus oleks vist jah krediit kaardiga tasuda pikendust.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 13:10:18 vasta tsitaadiga

aga kui mängida US versiooni siis saab hetkel aint gamecardiga sest kui tahad krediitkaardiga maksta siis peab see olma registreeritud usas

ootame siis neljap. ära ja kuulame EU ja US versioonide vahe on icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 13:52:18 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
ronley kirjutas:
kempi kirjutas:
, seega nagu käibemaksu ei tohiks tulla.

Kas käibemaks ei tule mingi teatud summa pealt?

Kui ma HongKong neti poest mingi värgi tellisin, siis ma rääkisin selle tollis oleva naisega ja tema ütles, et see summa on väike (ei tule enam meelde (minul)). Oli alla tuhende. Seega kui sa tellid juba mängu ja mingi 6 kuu kaardi, siis tuleb nii või naa käibemaksu maksta.
AGA. See amazon.co.uk on ju UK. Nagu Euroliit vms. Seega Euroliidu sees enam vist nagu maksta pole vaja. Keegi võiks selle üle täpsustada.

Minu jaoks on ka arusaamatu see, et miks teised netipoed nii kallilt pakuvad. Amazonist saaks 25 euriga + saatmine ja võibolla maksud. Siiski amazonis ei ole seda mängikaarti veel nimekirjas.

Ootaks ära ka blizzardi enda pakkumise - preorder.



nu uurisin seda asja natuke ja tuttav tollist väitis seda kui on EU liidu sisene tellimus ning ese on mõeldud oma otstarbeks ehk siis mitte ärilisel eesmärgil siis ei pea käibemaksu maksma
aga kui summa ületab miskit 1000.- eeku kas siis ei pea mingit tolli maksu maksma???
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.11.2004 13:53:31 vasta tsitaadiga

aga kas läheb siis tellimiseks või kes juba tellinud on võiks teada anda
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 14:00:40 vasta tsitaadiga

Nii uurisin värki seal co.uk amazonist tellimist.
Näiteks 600 leheküljelise raamatu saatmiskulu oli 2-2.5 naela. Ega see mäng vast tuleb ka sinna kanti siis. Pole hullu ju.

Maksukoha pealt on nii, et kui tellid Euroopa siseselt (co.uk kaasa arvatud), siis pakk tuleb postkontorisse ja käibemaksu ei maksa. Kui tellid EU väliselt, siis peetakse tollis kinni ja plekid maksud ka peale veel.

Ühesõnaga ma vist ootan nüüd reliis päeva.

Edit!
Kui tellida rohkem asju korraga, siis tuleb saatmine odavam mängu kohta. Näiteks sõber on tellinud vinüüle sealt 50 eeki saatmine vist. Aga kui tellis 3 tükki siis oli saatmine 30 eeki plaadi pealt. Seega arvestage ise icon_wink.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 22.11.2004 14:47:08 vasta tsitaadiga

koik on mangu tellimisega hoivataud ...
.. aga mind huvitaks mis chari keegi mangima hakkab ... test versioonis ajasin warriori lvl 25 peale .. warrior tundus nagu mangu motetuim char ..
fullis .. vast roguet voi paladini siis : /
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.11.2004 14:59:55 vasta tsitaadiga

ma hakkan hunteriga mängima

viimati muutis pro 22.11.2004 15:02:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 15:01:13 vasta tsitaadiga

Mina võtan Horde orc shaman. Leather ja skinning. Kuluks ära herbalism ja alchemy. Mana/rejuvelation/health potionid on väga kasulikud - muud träni on seal ka, mis vahel on kasulik.

Kui peaks beetat veel proovima, siis vast mage või hunter prooviks.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 22.11.2004 15:14:06 vasta tsitaadiga

Mäng plus saatmine plus gamecard 6 kuud plus saatmine tuleb siis midagi üle ~1600 krooni... Njah.

Mängima hakkan tanki light-versiooni - paladin/blacksmith/mining.

Küsiks veel - kas skinning ja leather saavad koos olla?

_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 15:26:21 vasta tsitaadiga

ronley kirjutas:

Küsiks veel - kas skinning ja leather saavad koos olla?

Need kaks tükki kokku just käivadki icon_smile.gif Ses mõttes, et skinning annab toormaterjali leahter proffessionile icon_wink.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 16:13:19 vasta tsitaadiga

selliseid proffessione just tasubki paari kaupa võtta et ühega saad alg ained ja teisega viimistled lõpp produkti icon_smile.gif aga kui betasse saab siis proovin veel priesti et kuidas tundub kuid täis mängus tahaks kas druidi vai shamani mängida ei ole veel otsustanud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.11.2004 16:14:42 vasta tsitaadiga

USA OB's olin gnome rogue, mingin ja engineering. Jõudsin ainult 15 levelini. Ma arvan, et teen samasuguse tegelase. Tahaks rogue klassi lõpuni välja arendada... Tegelikult miningu ja engineeringu asemel vist võtan herbalismi ja alkeemiku. Roguel on vist tulevikus mürke vaja ning elupudelid on kah kasulikud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 22:07:21 vasta tsitaadiga

Ise arvan, et nodi tegemiseks on Tailoring kõige parem. Ses mõttes, et sellega annab teha kotte, mida kõik saada tahavad icon_wink.gif
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.11.2004 22:26:16 vasta tsitaadiga

mida üldse oota hunter teha saab
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 22:41:41 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mida üldse toota hunter teha saab

No mina võtaks kas herbalism ja alchemi või siis mining ja blacksmith. Blacksmith sellepärast, et siis saad iseendale häid kuule meisterdada püssi jaoks icon_wink.gif
Muidu skinning ja leather ka paha ei tee - aga see oleks vast teisejärguline valik.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.11.2004 23:31:06 vasta tsitaadiga

Nüüd tuli veidi infot Blizzardilt, aga seda ikka ei teatata, milla final test hakkab.
http://www.blizzard.co.uk/press/041122.shtml

Tegelikult on seal kõik enamvähem sama, mis juba teada oli...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 00:34:33 vasta tsitaadiga

Selline küsimus laiale ringile, et kas keegi on mõelnud muretseda see collectors pakk?
Isenesest nänni on seal mõnuga.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 23.11.2004 14:47:47 vasta tsitaadiga

aga selline küsimus on mul ka millel pole veel vastatud kes hakkavad siis usa servudes mängima ja kes on ära juba tellind mängu ja gamecard
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 23.11.2004 15:03:50 vasta tsitaadiga

Ma tellisin juba ära www.cdromshop.com'ist, aga saadetud ega midagi veel pole. Ei tea, millal saabki, sest esimene laadung olevat kõik ettetellijatele kinni pandud.

Samuti kuulsin, et USA versioon nõuab ka tasuta esimese kuu jaoks (USA) krediitkaardiga registreerumist. icon_sad.gif Kuidas sellest mööda saada, selles osas veel kuulame ja vaatame. Gamecardid tulevad lettidele nädala pärast.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 23.11.2004 15:26:29 vasta tsitaadiga

aga huvitav kas peale sigakoera keegi veel tellind võiks rohkem raffast ka usa servudes mängima hakata.
sigakoer sul on visa kaart või millega sa nagu maksid
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 23.11.2004 15:58:02 vasta tsitaadiga

Visa kaart on jah. Eks näis, kuidas mängu enda registreerimine sellega õnnestub icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 15:59:48 vasta tsitaadiga

sigakoer, kui palju sul transaks märgiti? Ma eeldan, et sealt tellides tuleb ka käibemaksu maksta?


Edit!
Ühest asjast ma ikka ei saa aru. Milleks teha veel Euroopas mingi final beta test? Mõttetu ju. Ses mõttes, et asi on juba ju põhimõtteliselt testitud. Stabiilne versioon saavutatud ja läheb USAs käiku. Nüüd siis Euroopa peab veel beta testima ja alles siis seatakse üles Euroopa serverid.
No milleks kõik see aja ja ressursi raiskamine. Minu meelt mööda on see raha raiskamine - blizzardi suhtes.
Pangu lihtsalt Euroopasse serverid püsti täpselt sama moodi nagu USAs. Lihtsalt ei jõua kupli alla see.

Praegu on täpselt selline tunne, et Euroopa saab nagu omaette versiooni, mida on vaja eraldi testida (nagu eraldi mäng vms.).

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 17:31:36 vasta tsitaadiga

Ei saa märkimata jätta:
Link
Release date 17 dec.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 23.11.2004 17:40:02 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Ei saa märkimata jätta:
Link
Release date 17 dec.
kas euroopa oma ve
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 17:47:02 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kempi kirjutas:
Ei saa märkimata jätta:
Link
Release date 17 dec.
kas euroopa oma ve

No vaata seal taga on ju co.uk. See tähendab, et mängu saab siis ära tellida. Aga milla EU live servud üles tulevad seda ei tea vanajumal kah.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 23.11.2004 19:27:51 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
sigakoer, kui palju sul transaks märgiti? Ma eeldan, et sealt tellides tuleb ka käibemaksu maksta?

We are a Canadian company and so we must bill in CAN$.
The currency conversion will take place on your credit card statement
and you will be charged the US$ equivalent (see below).
You have ordered the following titles:
Qty        Title                          Platform    Price
  1   PREBOOK: WORLD OF WARCRAFT (NORTH A   W9X     CAN$ 69.43
The Registered Air Mail shipping charge is:         CAN$ 20.87
                                                       ========
                                  Total:            CAN$ 90.30
                    The US$ Equivalent is            US$ 65.02

Tjah, ega see odav koht ei ole. Nad vist tõstsid just suure nõudluse tõttu hinda ka 5 taala võrra, krdi sulid icon_razz.gif. Aga ma olen neile nagu püsiklient ning neilt on võimalik küsida, et nad CD-key enne mängu posti panemist e-maili peale saadaksid. Summa tuleb siiski alla 1000 krooni nii et käibekat maksma vist ei pea.

Muide vaatan et selline sait nagu http://www.importmadness.com pakub ka asja, see on UK firma nii et EL sees ja käibekat sealt ei maksa. Iseasi kas ka neil seda laos võtta on.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 23.11.2004 19:46:49 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
Muide vaatan et selline sait nagu http://www.importmadness.com pakub ka asja, see on UK firma nii et EL sees ja käibekat sealt ei maksa. Iseasi kas ka neil seda laos võtta on.

Sorry, kui see küsimus on juba läbi käinud, kuid räägitu ju et USA mängurid on oma serverites ning Euroopa mängurid omades. Samas, aga see http://www.importmadness.com väidab nii:
tsitaat:
This is the USA version, but will work on any PC worldwide.

Ning, kas EU versioonil on mingi vahe ka selle USA versiooniga?

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 23.11.2004 22:30:55 vasta tsitaadiga

Tarkvara töötab jah igal PC'l "worldwide", iseasi kuidas serveritega ühendumise ja mängimisega on icon_smile.gif

Et EU versioon tuleb välja alles krt-teab-millal, siis ega keegi ei tea kui palju seal vahet võib olla.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.11.2004 23:08:56 vasta tsitaadiga

Nagu ma siin ühelt müügilingilt lugesin on release date 17 dets. EU versioonil. Ehk siis kui ära tellida, siis 17 dets. pannakse poest teele ja jõuluks eestis. Aga mängida saab "Early 2005" nii nagu lubatakse.
Eks Beta test ole selleks et nad saaks selget sotti palju euroopas ressursse kulutada, serverid jne. päris USA järgi lahmida ei saa.

Keegi kes asjaga kursis võiks hakata nimesid koguma kes soovib EU versiooni tellida, paneks siis pundi kokku ja telliks ära, ise saan alles järgmine palgapäev ehk siis 03.dets. raha välja käia. Krediitkaardi kogemus ainult Steami kaudu HL2 ostmises.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.