Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 17:13:56 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
Imelik, et enamus ei suuda üle paari tunni pelada. Kui ma mängu esimest korda sain lasin ma umbes 10h jutti. icon_razz.gif IMHO on ta parim FPS kindlalt, mis eal tehtud ning arvata-vasti ka parim arvutimäng ever. icon_smile.gif Best Game Ever on siiski nati kaheldav.


loodan südamest, et mõtled ainult shuutri žanrit... ja sealgi poleks ta esimene
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 17:56:06 vasta tsitaadiga

no appi. m6tsin et vaatan ka mida rahvas siis on oodanud nii pingsasti
yks m6ttetu inetute tekstuuridega shooter, kus ma ei leidnud mingit paeluvat stooritki
ainult tatsa edasi ja noti, t2pselt nagu doom, ainult d3d peal icon_lol.gif
oleks siis mingigi taktikaline teema, oh ei, m6ttetu pela
ja need kes seda parimaks fps'iks yldse s6imavad, p6hjendage mis on selles nii head, mis teistest ette poole selle t6stab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 21.11.2004 18:07:12 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
Imelik, et enamus ei suuda üle paari tunni pelada. Kui ma mängu esimest korda sain lasin ma umbes 10h jutti. icon_razz.gif IMHO on ta parim FPS kindlalt, mis eal tehtud ning arvata-vasti ka parim arvutimäng ever. icon_smile.gif Best Game Ever on siiski nati kaheldav.


samad sõnad ma paugutasin ka kerge 10 tundi icon_razz.gif
ja parim mäng kindlasti ,mäng oli natuke lühike ja sellepärast ta nii eriline ongi võrreldes doom 3 mis oli pikk ja muutus lõpus juba rutiiniks.
Big UP !!

peace
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 21.11.2004 18:07:38 vasta tsitaadiga

HL2 mängu tegijad on vist lasnamäel palju käinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 21.11.2004 19:39:05 vasta tsitaadiga

njah saigi see stoori läbi icon_razz1.gif . Päris normaalne igaljuhul. Ainus asi mis mind huvita on see et mix mul 14 chapter kinni jäi icon_confused.gif selline hele hall on nagu need chapterid kus mängu keskel veel käind polnud. Ja kas 15 chapteri asemele kah midagi ilmub või on tegu lihtsalt tühja kohaga?
Edu neile igaljuhul kes veel mässavad ja hakkavad selle mänguga mässama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 21.11.2004 19:44:32 vasta tsitaadiga

Häh selle robotdogiga palli määngimine oli küll kaif, seda polnd ennem kusagil näinud icon_biggrin.gif.. Gravity gun üldse on hea thumbs_up.gif
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.11.2004 19:48:48 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
no appi. m6tsin et vaatan ka mida rahvas siis on oodanud nii pingsasti
yks m6ttetu inetute tekstuuridega shooter, kus ma ei leidnud mingit paeluvat stooritki
ainult tatsa edasi ja noti, t2pselt nagu doom, ainult d3d peal icon_lol.gif
oleks siis mingigi taktikaline teema, oh ei, m6ttetu pela
ja need kes seda parimaks fps'iks yldse s6imavad, p6hjendage mis on selles nii head, mis teistest ette poole selle t6stab


Sest graafika on suht ilus. Lahe keskkond on mis mulle õudsalt meeldib. Head hääled/muusika/heli. Mäng läheb mõnusalt sujuvalt nagu vaataks ühte filmi, ei ole mingeid pikki loadimis kohti.
Meeldib see et mängu teostus on viimase peal. Stoori jääb võibolla maffiale alla aga muidu idee on hea.
10 palli süsteemis annaks ma tugeva 12 (kui se oleks võimalik)
Doom3 jäi seepärast nõrgaks et tegevus toimus pimedas ja polnud kaasahaarav.
Ahjaa füüsika mootor on ikka parim ever. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 20:22:43 vasta tsitaadiga

Reimo005 kirjutas:
Sest graafika on suht ilus. Lahe keskkond on mis mulle õudsalt meeldib. Head hääled/muusika/heli. Mäng läheb mõnusalt sujuvalt nagu vaataks ühte filmi, ei ole mingeid pikki loadimis kohti.
Meeldib see et mängu teostus on viimase peal. Stoori jääb võibolla maffiale alla aga muidu idee on hea.
10 palli süsteemis annaks ma tugeva 12 (kui se oleks võimalik)
Doom3 jäi seepärast nõrgaks et tegevus toimus pimedas ja polnud kaasahaarav.
Ahjaa füüsika mootor on ikka parim ever. thumbs_up.gif
irw, mulle j22b mulje, et see on koopia populaarsete arvamuste kogumikust
fyysikas oli ainus m6istlik asi erinevatele objektidele erineva massi andmine, nagu siin juba mainiti, siis n2iteks lamp juhtme otsas ei hakanud liikuma, kui lambile pihta tulistada
seda kus erinevaid juppe saab liigutada oleme me ennegi n2inud
laadimisajad ei olnud pikad, aga neid oli nii et v2he pole
stoori oli praktiliselt olematu, mind ei haaranud absoluutselt, t2hendab ma ei m2rganudki selle olemasolu, ma lihtsalt vantsisin ringi ja tulistasin k6ike mis liikus
peale seda kui teleport ebaõnnestus, oleks siis peategelane v6inud endamisigi midagi arutleda, selle asemel hakkas tyyp lihtsalt jooksma ja shootimatee peal tulid mingid lambivennad ja ytlesid et mine sinna - kaunisti serious sam'i moodi shootimine

suure pettumuse valmistas n2iteks just shootimine, kus ma v6isin oma kradi pystoliga ka hirmkaugelt mehe maha nottida, lihtsalt osutades crosshairi keskpunkti vastase pea pihta,ei mingit ebat2psust sihtimises,krt magnumiga v6is vapsee lampi lasta, ikka vastane kukkus - mannetu

hea heliga pelana ma tooksi siia k6rvale n2iteks clive barkers undying

m2ng mingeid yllatusi ei pakkunud, kenakesti lineaarne
ju siis mina olen selles eas et taktikalised shooterid omavad mingisugust t2hendust, kuid sellised, nendega ei raatsiks oma bandwidthi ka ummistada, r22kimata siis teenitud raha sinna alla matta
oleks j6uluvana olemas, oleks piinlik talt ka selliseid asju soovida icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 20:32:26 vasta tsitaadiga

Kas see bagi peabki katuse peale kukkuma,kui ta platformilt alla tõstetakse ja kui peabki,siis kuidas ta ratastele tagasi on võimalik saada?

viimati muutis hunter 21.11.2004 20:32:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 20:32:28 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
otsid nt värava lülitit mööda voolujuhet, ja siis pead mööda platsi akusid hakkama otsima et saaks powerit thumbs_up.gif
imo oli see mängude ajaloo parim mõistatus mängudes thumbs_up.gif ma leidsin selle viimase aku õuest nii et hakkasin autosi vette viskama ja siis vatasin korra maja poole ja, oh seal ta ongi icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 20:34:31 vasta tsitaadiga

ma otsisin seda kolmandat akut tükk aega icon_lol.gif
siis tuli pähe - kus akud tavaliselt on - eks ikka autodes, ja seal neid autosid oli. eks siis tsekkisin kapoti alla icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.11.2004 20:34:58 vasta tsitaadiga

lubrikant, ma tahaks näha mis sa siis ütled kui STALKER välja tuleb....siis on su suumulk arvatavasti kinni ja sa suudad aint öelda: njaa.....mängitav ja natuke nuriseda võibolla bugide üle....kui neidki seal on.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 20:50:00 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
lubrikant, ma tahaks näha mis sa siis ütled kui STALKER välja tuleb....siis on su suumulk arvatavasti kinni ja sa suudad aint öelda: njaa.....mängitav ja natuke nuriseda võibolla bugide üle....kui neidki seal on.
ma ei oleks niiv6rd optimistlik
alphat olen juba piilunud icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.11.2004 21:10:19 vasta tsitaadiga

lubrikant

Kui ei meeldi ära mängi ja veelvähem ära kommenteeri... rikud teiste tuju ära. Oled vist ainuke imelik kellele ei meeldi. muidugi maitsed on erinevad aga si** maitse pole ka kellegi maitse. Igaljuhul kui suudad nimetada HL2 parema mängu ja selle ära põhjendada siis võibolla nõustun sinuga et hl2 si** aga seni kuni sa seda ei suuda hoia suu vakka.

Pakun et selle aasta parima mängu tiitli pälvib HL2 icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:11:58 vasta tsitaadiga

... libe, Sa ikka mängi kah vähe, kirjelduste järgi, mida andnud oled, pole sa veel algusestki edasi saanud ja juba kirtsutad nina icon_smile.gif ise lõpetasin just raudteesilla missiooni ja tee või tina, aga mulle see mäng meeldib icon_biggrin.gif Soovitan kõigil võtta kohe raskeim tase, siis on mängus ikka mingi väljakutse olemas, muidu liiga kerge, pigem nagu läbijalutamine ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 21.11.2004 21:16:07, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 21.11.2004 21:13:32 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
...seda kus erinevaid juppe saab liigutada oleme me ennegi n2inud...

Kus? Doom3, kus said paari kasti nihutada? FarCry, kus sai tünne mäest alla veeretada? Mitte ühesgi mängus terve mängunduse ajaloos pole olnud nii interaktiivset maailma. Kui Valve algul lubas sellise teha siis enamus mängu tegijaid arvasid, et nad ei saa sellega hakkama, kuna nende objektide omavahel reaalselt käituma panna oli kohutavalt raske töö. Kui lambi mitte õõtsumi on tõesti katastroof, siis peaksid küll vist FarCry'd mängima. icon_wink.gif
lubrikant kirjutas:
laadimisajad ei olnud pikad, aga neid oli nii et v2he pole

Kuid enamus mängudes on need palju pikemad ning mängu ülesehitus on levelite stiilis, mitte nagu HL2-s, et terve mäng jookseb otsast-lõpuni läbi mängija silmade.
lubrikant kirjutas:
peale seda kui teleport ebaõnnestus, oleks siis peategelane v6inud endamisigi midagi arutleda, selle asemel hakkas tyyp lihtsalt jooksma ja shootimatee peal tulid mingid lambivennad ja ytlesid et mine sinna

Valve ütles, et Gordon Freeman ei ütle mitte ühtegi sõna, kuna nii saab mängija ise arvata mida tahab olukorrast.
lubrikant kirjutas:
suure pettumuse valmistas n2iteks just shootimine, kus ma v6isin oma kradi pystoliga ka hirmkaugelt mehe maha nottida, lihtsalt osutades crosshairi keskpunkti vastase pea pihta,ei mingit ebat2psust sihtimises,krt magnumiga v6is vapsee lampi lasta, ikka vastane kukkus - mannetu

Tundub, et sa mängisid easy raskusastmega. Easy's on auto aim peal. Kui mängida Normali või Hard'ga siis pole see nii lihtne. icon_smile.gif

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 21:16:17 vasta tsitaadiga

kui mul peaks kunagi nii palju vaba aega tulema, et sellega t6esti enam midagi muud teha poel, ehk l2hen vabatahtlikult kadrioru parki lehti koristama
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 21.11.2004 21:19:54 vasta tsitaadiga

EEE tegin t2na just m2ngu l2bi Jumala hea ja HUllu graafikaga m2ng SOOVITAN kes pole veel saand seda m2ngida kqige mqnusam oli l2ppus super Garviti guniga kqiki maha lasta thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 21:21:23 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:

Tundub, et sa mängisid easy raskusastmega. Easy's on auto aim peal. Kui mängida Normali või Hard'ga siis pole see nii lihtne. icon_smile.gif
autoaim on idiootsuse tipp, m2letan sellist asja matrixi puhul, viimane asi mida suudan omale keerata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:23:02 vasta tsitaadiga

Reimo005 kirjutas:
lubrikant

Kui ei meeldi ära mängi ja veelvähem ära kommenteeri... rikud teiste tuju ära. Oled vist ainuke imelik kellele ei meeldi. muidugi maitsed on erinevad aga si** maitse pole ka kellegi maitse. Igaljuhul kui suudad nimetada HL2 parema mängu ja selle ära põhjendada siis võibolla nõustun sinuga et hl2 si** aga seni kuni sa seda ei suuda hoia suu vakka.

Pakun et selle aasta parima mängu tiitli pälvib HL2 icon_razz.gif


oot oot, kuidas palun? et kui inimene ei leia, et mäng pole just kõik see, mida teised kilkavad, peab ta oma suu kinni hoidma ja edasi teenima? tohoh, pole veel enne sellist arvamust siin foorumis kohanud, sellised jutud enamasti zõunis ja sealkandis aktuaalsed. võib-olla mõtled natuke oma sõnade üle, enne kui "aeg maha" sildi külge saad?

kas ta ütles, et asi on sitt? ei, ta ütles et asi pole mitte nii hea kui kõik koos laulavad, selle fekaaliks tembeldamise loed sealt küll ainult sina välja mis toob eriti hästi esile pimesilmse uskumise, et tegu on millegi väga erilisega. pole ta eriline midagi, täiesti lineaarne tuim laskmine ilma igasuguse stoori ja narrativiita, mis edasi innustaks. GS tõi väga hästi välja, et kusagil poole peal kaob ära igasugune mõtestatud tegevus ja neil oli täiesti õigus, pärast seda kraanateemat ja siis gunshipi mõttetult rasket allatulistamist sai mul ka siiber, sest asi pole lihtsalt minu aega väärt-

kaste võis tõsta juba Tresspasseris, mis on vist mingid 7 aastat vana.
"revolutsiooniline AI" on kohe nii revotsiooniline, et seisab paigal kui teda lastakse ja ei oska midagi oma uute võimetega peale hakata.
füüsika on täiesti pointless, kuna sa ei saa seda kasutada oma initsiatiivil (väga mugavalt ilmuvad sinu kraana otsa ronides välja 3 Combine'i tola, kes igasugu sodi alla matta jne., kes pealegi lasta ei suuda... enne tinutas kraana otsast kui all maas olin vägagi täpselt, ise kraanat juhtides ei saanud ma kordagi pihta)... haara aga gravity gun ja loobi tynne, põnev! saaks kohe alguses haarata ka näiteks laipu, mis seejärel teistele kaela heita, vot siis oleks sellel mingi mõte... kõigest tobe gimmick, ei midagi muud. lisaks siis veel ka mõttetult pikad levelid, sest teema "sõida väravani, roni välja, tapa kõik maha, ava värav, sõida järgmise väravani, roni välja" teema sai vanaks pärast esimest väravat. kogu mängu point on mängida kõike ainult ühte moodi, just nii nagu Gabe on seda ette näinud, puhas lineaarsus, mis väljendub kasvõi laelampide staatilisuses.

EDIT: üks lõbus seik tuli veel meelde- alguse tunnelites ringi tormates jõudsin avatud kohani, kust paistis sild ja selle all lõhkevad tynnid. jooksin kõrvale, silla peale ronis kari mehi, kes kõik maha niitsin... neid tuli 4 lainet veel, kuni mõtlesin, et laseks pulli pärast need tünnid õhku... ja mehi enam ei tulnud, ehkki sild oli terve! veel hullem skriptimine kui doom 3

mis selle peale kostad, peaksin kah suu kinni panema?


viimati muutis Scart 21.11.2004 21:41:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.11.2004 21:23:03 vasta tsitaadiga

ok sai ka siis see mäng muretsetut ja kõik paistab ilus ja vägev. nüüd siis selline asi et maailmates olevad objektid(kastid, lauad, toolid jne) ilmuvad ekraanile kui ma nende ligidale lähen, arvatavasti videokaardi(mx440) pärast. äkki on mingi võimalus seda muuta config.cfg failis vägisi muuta. anyone??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 21:27:32 vasta tsitaadiga

ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:28:29 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane


pole see au midagi ainult sinu oma icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.11.2004 21:29:11 vasta tsitaadiga

omandasin selle niisama huvi pärast. 640x480 low/med isegi funxis suht normaalselt (imestas ennast pooleks sellepeale) , aga mitte midagi head pole :\
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 21:36:09 vasta tsitaadiga

mäletan nagu gamespot anduks kogu oma 9.3 hinnangu m2ngule pooleks counter strike osaga
ilma selleta oleks pela like any other, counter strike imponeerib mulle ainsana half-life pakist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:39:18 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane

... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2004 21:47:03 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
lubrikant kirjutas:
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane

... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ...
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:50:52 vasta tsitaadiga

... jääb pigem mulje, et Sa oled lihtsalt kade, et mõnele see mäng siiski meeldida võib ja ootustele vastas - raske leppida ? Ilmselt ootasid ja kujutasid Sa ise mingit imedemaad ette ja nüüd elad pettumust siin välja ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 21.11.2004 21:52:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.11.2004 21:51:05 vasta tsitaadiga

metal kirjutas:
ok sai ka siis see mäng muretsetut ja kõik paistab ilus ja vägev. nüüd siis selline asi et maailmates olevad objektid(kastid, lauad, toolid jne) ilmuvad ekraanile kui ma nende ligidale lähen, arvatavasti videokaardi(mx440) pärast. äkki on mingi võimalus seda muuta config.cfg failis vägisi muuta. anyone??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:57:13 vasta tsitaadiga

metal kirjutas:
metal kirjutas:
ok sai ka siis see mäng muretsetut ja kõik paistab ilus ja vägev. nüüd siis selline asi et maailmates olevad objektid(kastid, lauad, toolid jne) ilmuvad ekraanile kui ma nende ligidale lähen, arvatavasti videokaardi(mx440) pärast. äkki on mingi võimalus seda muuta config.cfg failis vägisi muuta. anyone??

CSSis olevate objektide jaoks oli käsk "r_propsmaxdist 4000"...4000 sellepärast et nii mul see on st ei tea kas sul töötab aga eksperimenteeri selle suurusega kui ei beer_yum.gif
Võib veel proovida "mp_decals 4096" kui tahad võimalikult palju verepritsmeid seintel näha icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:00:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eriti pakkusid nalja arvustused best game ever


hmm, mulle pakub ka päris tihti nalja kui mingi eriti rõve auto saab rahvaauto tiitli. samas on tegu erinevate maitsetega, ja kõigile ei saagi meeldida.
sa võid ju siin avaldada mängu miinuseid ja plusse, kuid laused stiilis "kuidas teile küll see pask meeldib" , on teiste kohtade jaoks.

ise arvan, et tegu on väga hea järjega. eriti mõnus on see, kui pannakse mängija mõtlema (algul see, kui sõidad selle hõljukiga, siis on üks hüpekas, aga vales asendis. pead panema õhku täis plastiktünnid laua all olevasse võresse, et platvorm tõuseks thumbs_up.gif )

ise jõudsin just vanglasse kus Eli -d kinni hoitakse..

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 21.11.2004 22:00:55 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
lubrikant kirjutas:
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane

... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ...
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever


no Valve küll mingi mega haipi ei teinud ..vaid pigem inimesed foorumites üle neti kütsid enda meeli üles icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:05:34 vasta tsitaadiga

Henrive kirjutas:
lubrikant kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
lubrikant kirjutas:
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane

... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ...
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever


no Valve küll mingi mega haipi ei teinud ..vaid pigem inimesed foorumites üle neti kütsid enda meeli üles icon_wink.gif


tohoh, paistab oled vist uus tegija sest alates esimesest hl2 avalikkuse päevast kyttis valve haipiahju sellise kiirusega, et katlakytjad aurikuil oleksid kadedad
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:10:13 vasta tsitaadiga

hmm? kõik videod mida mina näinud olen ja uudised mida lugenud, ei ole minu silmis küll midagi enamat näidanud ega lubanud kui ma hetkel saanud olen.
too mõni haip , mis on valve poolt lahti lastud, ja mida mängus pole / ei esine , ja ma siis olen su väitega nõus

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:11:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tohoh, paistab oled vist uus tegija sest alates esimesest hl2 avalikkuse päevast kyttis valve haipiahju sellise kiirusega, et katlakytjad aurikuil oleksid kadedad

... jah ? Mina olene selles soojast siis ilma jäänud, milles see kütmine siis seisnes ? Pigem püüti hype just vaos hoida in-game videode ja muu sellisega. Sisuliselt oli ju juba ette teada, milline mäng enam-vähem olema saab ja selline ta ka tuli ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 21.11.2004 22:12:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Henrive kirjutas:
lubrikant kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
lubrikant kirjutas:
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane

... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ...
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever


no Valve küll mingi mega haipi ei teinud ..vaid pigem inimesed foorumites üle neti kütsid enda meeli üles icon_wink.gif



tohoh, paistab oled vist uus tegija sest alates esimesest hl2 avalikkuse päevast kyttis valve haipiahju sellise kiirusega, et katlakytjad aurikuil oleksid kadedad


tuleb tunnistada et jah uus icon_smile.gif ... aga no minule on selline mulje jäänud vähemalt nii kaua kui seda mängu tegemis protsessi jälginud olen. beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:29:41 vasta tsitaadiga

võe jummal, ma vist enam ei kiika hl2 teemasse! ullem vaidlus käib, kuid nagu 1 vend eespool ütles, et vinguvad ikka need, kes seda ostnud pole! anyway, mul igaljuhul rahakott nagu udusulg ning hakkan varsti proovima icon_smile.gif paar päeva veel, kuid tean juba ette et see on see mida ma ootasin ! icon_smile.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 21.11.2004 22:35:17 vasta tsitaadiga

Minu arvamus: GOTY 8)

ca 2/3 mängust läbi hetkel

kas keegi palun ütleks mulle, miks kõik autod (vrakid) vene päritolu on icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:37:51 vasta tsitaadiga

kas mitte see city7 vms ei pidanud olema vene kunagise leiduritelinna kloon?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.11.2004 22:38:18 vasta tsitaadiga

tegevus pidi nagu rumeenias toimuma
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:40:36 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
võe jummal, ma vist enam ei kiika hl2 teemasse! ullem vaidlus käib, kuid nagu 1 vend eespool ütles, et vinguvad ikka need, kes seda ostnud pole! anyway, mul igaljuhul rahakott nagu udusulg ning hakkan varsti proovima icon_smile.gif paar päeva veel, kuid tean juba ette et see on see mida ma ootasin ! icon_smile.gif icon_smile.gif


hea, et selle kaardiga sain, mitte ei ostnud... mul oleks mu rahast kahju
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 21.11.2004 22:41:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kas mitte see city7 vms ei pidanud olema vene kunagise leiduritelinna kloon?


just midagi sinna kanti ta olema pidigi ,aga minu arust need vene autod ja muu selline loob hea aga samas ka sünge meeleolu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 22:59:08 vasta tsitaadiga

Rongid ju ka nagu Balti Jaamast välja karanud, va. need imelikud kitsad rongid.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2004 23:17:55 vasta tsitaadiga

mul küll pira ja pole õigust vinguda, kuid hl2 enda parast ma poodi küll ei läheks, cs on ikka algusest peale parem olnud icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 23:34:28 vasta tsitaadiga

Nu mina ei tea mis mõned arvavad aga endaarust paneb küll see characterite detailsus ja animatsioon. Tõsiselt hästi tehtud. Graafika on tasemel ja mängitavus norm. Counter Strike 2 is gonna own icon_smile.gif

hetkel mingi 12Chapteris

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rajur
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 23:41:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nu mina ei tea mis mõned arvavad aga endaarust paneb küll see characterite detailsus ja animatsioon. Tõsiselt hästi tehtud. Graafika on tasemel ja mängitavus norm.


Täpselt, ning mind üllatab tegevustiku vahelduvus... kord põgened linnas, kord kimad ringi, kord mängid 'koeraga' jne. ja siis lahendad teel olevaid ülesandeid. Hetke arvamus mängust super thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 23:45:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kord mängid 'koeraga'

nagu videotest ja mujalt sai kuulda ja lugeda, et alexil on robot"koer" siis ootasin seda kohta millal näha seda koera. kui see koht siis tuli vajus küll lõug lahti , natuke rõõmu ja naero icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.11.2004 00:01:31 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... jääb pigem mulje, et Sa oled lihtsalt kade, et mõnele see mäng siiski meeldida võib ja ootustele vastas - raske leppida ? Ilmselt ootasid ja kujutasid Sa ise mingit imedemaad ette ja nüüd elad pettumust siin välja ...
jah ma olen kade, olen kade, kuna kashjuks ei ole seda tyypi, kes naudib poolikuid asju
mul hakkab majanduslik m6tlemine jalaga tagumikku peksma

sellest m2ngust pol ma algusest peale huvitunud, olen vaid n2inud foorumites, kuidas rahvas kangesti ootab seda pela, ma pole isegi screenshotte eelnevalt vaadanud r22kimata videotest, storyline on mulle t2iesti v66ras, pole lugenud kuskilt, millest see v6iks olla

nüüd kus ma t2iesti rikkumata inimesena seda pela proovisin, siis loomulikult pettusin, j22b lihtsalt arusaamatuks, mis selles k6iges nii erutavat oli
need nuputamist vajavad kohad on vahelduvust pakkuvad, ilma nendeta oleks see m2ng vapsee sirge jooksmine
muidugi on need nuputamise kohad imelihtsad icon_biggrin.gif v6imalik, et olen liiga palju myst'i m2nginud

doom3's meeldisid mulle need elukad vms, n2iteks see metallp2raga suur elajas, kes peksis seina maha ja siis tuli kallale (alphas) kogu liikumine toimus efektselt samas loomutruult ja oli kuidagi vapustav, HL2's ei ole selliseid efektseid jamasi n2inud
m2ng ise nüüd kus pelanud olen, siis paneks HL2ga samasse patta yks lihtsalt OGL ja teine DX9

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:02:22 vasta tsitaadiga

Näidake mulle kah koera icon_rolleyes.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:37:29 vasta tsitaadiga

to lubrikant rahvas ootas hl1 järge nagu oma lemmikfilmi järgegi, milless on esimene kord südamest kaasa elatud! selle nad ka said arvan ma ning korralik füüsikamootor paneb asjad paika! kõik on nähtud kll eelnevates mängudes, kuid nii laiaulatuslikult pole seda veel üheski olnud, gravity gun ja puha,!
räägin seda kõike reviewd ja muua sasta põhjal! tegelt pole õrna aimugi mis seal mängus olema hakkab, kuid kindlasti hea! icon_smile.gif


viimati muutis Vananematu 22.11.2004 00:37:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.