|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2004 17:13:56
|
|
|
| Null kirjutas: |
Imelik, et enamus ei suuda üle paari tunni pelada. Kui ma mängu esimest korda sain lasin ma umbes 10h jutti. IMHO on ta parim FPS kindlalt, mis eal tehtud ning arvata-vasti ka parim arvutimäng ever. Best Game Ever on siiski nati kaheldav. |
loodan südamest, et mõtled ainult shuutri anrit... ja sealgi poleks ta esimene
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 17:56:06
|
|
|
no appi. m6tsin et vaatan ka mida rahvas siis on oodanud nii pingsasti
yks m6ttetu inetute tekstuuridega shooter, kus ma ei leidnud mingit paeluvat stooritki
ainult tatsa edasi ja noti, t2pselt nagu doom, ainult d3d peal
oleks siis mingigi taktikaline teema, oh ei, m6ttetu pela
ja need kes seda parimaks fps'iks yldse s6imavad, p6hjendage mis on selles nii head, mis teistest ette poole selle t6stab
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
21.11.2004 18:07:12
|
|
|
| Null kirjutas: |
Imelik, et enamus ei suuda üle paari tunni pelada. Kui ma mängu esimest korda sain lasin ma umbes 10h jutti. IMHO on ta parim FPS kindlalt, mis eal tehtud ning arvata-vasti ka parim arvutimäng ever. Best Game Ever on siiski nati kaheldav. |
samad sõnad ma paugutasin ka kerge 10 tundi
ja parim mäng kindlasti ,mäng oli natuke lühike ja sellepärast ta nii eriline ongi võrreldes doom 3 mis oli pikk ja muutus lõpus juba rutiiniks.
Big UP !!
peace
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
21.11.2004 18:07:38
|
|
|
HL2 mängu tegijad on vist lasnamäel palju käinud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
21.11.2004 19:39:05
|
|
|
njah saigi see stoori läbi . Päris normaalne igaljuhul. Ainus asi mis mind huvita on see et mix mul 14 chapter kinni jäi selline hele hall on nagu need chapterid kus mängu keskel veel käind polnud. Ja kas 15 chapteri asemele kah midagi ilmub või on tegu lihtsalt tühja kohaga?
Edu neile igaljuhul kes veel mässavad ja hakkavad selle mänguga mässama
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
21.11.2004 19:44:32
|
|
|
Häh selle robotdogiga palli määngimine oli küll kaif, seda polnd ennem kusagil näinud .. Gravity gun üldse on hea
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
21.11.2004 19:48:48
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
no appi. m6tsin et vaatan ka mida rahvas siis on oodanud nii pingsasti
yks m6ttetu inetute tekstuuridega shooter, kus ma ei leidnud mingit paeluvat stooritki
ainult tatsa edasi ja noti, t2pselt nagu doom, ainult d3d peal
oleks siis mingigi taktikaline teema, oh ei, m6ttetu pela
ja need kes seda parimaks fps'iks yldse s6imavad, p6hjendage mis on selles nii head, mis teistest ette poole selle t6stab |
Sest graafika on suht ilus. Lahe keskkond on mis mulle õudsalt meeldib. Head hääled/muusika/heli. Mäng läheb mõnusalt sujuvalt nagu vaataks ühte filmi, ei ole mingeid pikki loadimis kohti.
Meeldib see et mängu teostus on viimase peal. Stoori jääb võibolla maffiale alla aga muidu idee on hea.
10 palli süsteemis annaks ma tugeva 12 (kui se oleks võimalik)
Doom3 jäi seepärast nõrgaks et tegevus toimus pimedas ja polnud kaasahaarav.
Ahjaa füüsika mootor on ikka parim ever.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 20:22:43
|
|
|
| Reimo005 kirjutas: |
Sest graafika on suht ilus. Lahe keskkond on mis mulle õudsalt meeldib. Head hääled/muusika/heli. Mäng läheb mõnusalt sujuvalt nagu vaataks ühte filmi, ei ole mingeid pikki loadimis kohti.
Meeldib see et mängu teostus on viimase peal. Stoori jääb võibolla maffiale alla aga muidu idee on hea.
10 palli süsteemis annaks ma tugeva 12 (kui se oleks võimalik)
Doom3 jäi seepärast nõrgaks et tegevus toimus pimedas ja polnud kaasahaarav.
Ahjaa füüsika mootor on ikka parim ever.  |
irw, mulle j22b mulje, et see on koopia populaarsete arvamuste kogumikust
fyysikas oli ainus m6istlik asi erinevatele objektidele erineva massi andmine, nagu siin juba mainiti, siis n2iteks lamp juhtme otsas ei hakanud liikuma, kui lambile pihta tulistada
seda kus erinevaid juppe saab liigutada oleme me ennegi n2inud
laadimisajad ei olnud pikad, aga neid oli nii et v2he pole
stoori oli praktiliselt olematu, mind ei haaranud absoluutselt, t2hendab ma ei m2rganudki selle olemasolu, ma lihtsalt vantsisin ringi ja tulistasin k6ike mis liikus
peale seda kui teleport ebaõnnestus, oleks siis peategelane v6inud endamisigi midagi arutleda, selle asemel hakkas tyyp lihtsalt jooksma ja shootimatee peal tulid mingid lambivennad ja ytlesid et mine sinna - kaunisti serious sam'i moodi shootimine
suure pettumuse valmistas n2iteks just shootimine, kus ma v6isin oma kradi pystoliga ka hirmkaugelt mehe maha nottida, lihtsalt osutades crosshairi keskpunkti vastase pea pihta,ei mingit ebat2psust sihtimises,krt magnumiga v6is vapsee lampi lasta, ikka vastane kukkus - mannetu
hea heliga pelana ma tooksi siia k6rvale n2iteks clive barkers undying
m2ng mingeid yllatusi ei pakkunud, kenakesti lineaarne
ju siis mina olen selles eas et taktikalised shooterid omavad mingisugust t2hendust, kuid sellised, nendega ei raatsiks oma bandwidthi ka ummistada, r22kimata siis teenitud raha sinna alla matta
oleks j6uluvana olemas, oleks piinlik talt ka selliseid asju soovida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunter
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2004
|
21.11.2004 20:32:26
|
|
|
Kas see bagi peabki katuse peale kukkuma,kui ta platformilt alla tõstetakse ja kui peabki,siis kuidas ta ratastele tagasi on võimalik saada?
viimati muutis hunter 21.11.2004 20:32:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
21.11.2004 20:32:28
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
otsid nt värava lülitit mööda voolujuhet, ja siis pead mööda platsi akusid hakkama otsima et saaks powerit  |
imo oli see mängude ajaloo parim mõistatus mängudes ma leidsin selle viimase aku õuest nii et hakkasin autosi vette viskama ja siis vatasin korra maja poole ja, oh seal ta ongi
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2004 20:34:31
|
|
|
ma otsisin seda kolmandat akut tükk aega
siis tuli pähe - kus akud tavaliselt on - eks ikka autodes, ja seal neid autosid oli. eks siis tsekkisin kapoti alla
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.11.2004 20:34:58
|
|
|
lubrikant, ma tahaks näha mis sa siis ütled kui STALKER välja tuleb....siis on su suumulk arvatavasti kinni ja sa suudad aint öelda: njaa.....mängitav ja natuke nuriseda võibolla bugide üle....kui neidki seal on.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 20:50:00
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| lubrikant, ma tahaks näha mis sa siis ütled kui STALKER välja tuleb....siis on su suumulk arvatavasti kinni ja sa suudad aint öelda: njaa.....mängitav ja natuke nuriseda võibolla bugide üle....kui neidki seal on. |
ma ei oleks niiv6rd optimistlik
alphat olen juba piilunud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
21.11.2004 21:10:19
|
|
|
lubrikant
Kui ei meeldi ära mängi ja veelvähem ära kommenteeri... rikud teiste tuju ära. Oled vist ainuke imelik kellele ei meeldi. muidugi maitsed on erinevad aga si** maitse pole ka kellegi maitse. Igaljuhul kui suudad nimetada HL2 parema mängu ja selle ära põhjendada siis võibolla nõustun sinuga et hl2 si** aga seni kuni sa seda ei suuda hoia suu vakka.
Pakun et selle aasta parima mängu tiitli pälvib HL2
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2004 21:11:58
|
|
|
... libe, Sa ikka mängi kah vähe, kirjelduste järgi, mida andnud oled, pole sa veel algusestki edasi saanud ja juba kirtsutad nina ise lõpetasin just raudteesilla missiooni ja tee või tina, aga mulle see mäng meeldib Soovitan kõigil võtta kohe raskeim tase, siis on mängus ikka mingi väljakutse olemas, muidu liiga kerge, pigem nagu läbijalutamine ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 21.11.2004 21:16:07, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
21.11.2004 21:13:32
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
| ...seda kus erinevaid juppe saab liigutada oleme me ennegi n2inud... |
Kus? Doom3, kus said paari kasti nihutada? FarCry, kus sai tünne mäest alla veeretada? Mitte ühesgi mängus terve mängunduse ajaloos pole olnud nii interaktiivset maailma. Kui Valve algul lubas sellise teha siis enamus mängu tegijaid arvasid, et nad ei saa sellega hakkama, kuna nende objektide omavahel reaalselt käituma panna oli kohutavalt raske töö. Kui lambi mitte õõtsumi on tõesti katastroof, siis peaksid küll vist FarCry'd mängima.
| lubrikant kirjutas: |
| laadimisajad ei olnud pikad, aga neid oli nii et v2he pole |
Kuid enamus mängudes on need palju pikemad ning mängu ülesehitus on levelite stiilis, mitte nagu HL2-s, et terve mäng jookseb otsast-lõpuni läbi mängija silmade.
| lubrikant kirjutas: |
| peale seda kui teleport ebaõnnestus, oleks siis peategelane v6inud endamisigi midagi arutleda, selle asemel hakkas tyyp lihtsalt jooksma ja shootimatee peal tulid mingid lambivennad ja ytlesid et mine sinna |
Valve ütles, et Gordon Freeman ei ütle mitte ühtegi sõna, kuna nii saab mängija ise arvata mida tahab olukorrast.
| lubrikant kirjutas: |
| suure pettumuse valmistas n2iteks just shootimine, kus ma v6isin oma kradi pystoliga ka hirmkaugelt mehe maha nottida, lihtsalt osutades crosshairi keskpunkti vastase pea pihta,ei mingit ebat2psust sihtimises,krt magnumiga v6is vapsee lampi lasta, ikka vastane kukkus - mannetu |
Tundub, et sa mängisid easy raskusastmega. Easy's on auto aim peal. Kui mängida Normali või Hard'ga siis pole see nii lihtne.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 21:16:17
|
|
|
kui mul peaks kunagi nii palju vaba aega tulema, et sellega t6esti enam midagi muud teha poel, ehk l2hen vabatahtlikult kadrioru parki lehti koristama
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
21.11.2004 21:19:54
|
|
|
EEE tegin t2na just m2ngu l2bi Jumala hea ja HUllu graafikaga m2ng SOOVITAN kes pole veel saand seda m2ngida kqige mqnusam oli l2ppus super Garviti guniga kqiki maha lasta
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 21:21:23
|
|
|
| Null kirjutas: |
Tundub, et sa mängisid easy raskusastmega. Easy's on auto aim peal. Kui mängida Normali või Hard'ga siis pole see nii lihtne.  |
autoaim on idiootsuse tipp, m2letan sellist asja matrixi puhul, viimane asi mida suudan omale keerata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2004 21:23:02
|
|
|
| Reimo005 kirjutas: |
lubrikant
Kui ei meeldi ära mängi ja veelvähem ära kommenteeri... rikud teiste tuju ära. Oled vist ainuke imelik kellele ei meeldi. muidugi maitsed on erinevad aga si** maitse pole ka kellegi maitse. Igaljuhul kui suudad nimetada HL2 parema mängu ja selle ära põhjendada siis võibolla nõustun sinuga et hl2 si** aga seni kuni sa seda ei suuda hoia suu vakka.
Pakun et selle aasta parima mängu tiitli pälvib HL2  |
oot oot, kuidas palun? et kui inimene ei leia, et mäng pole just kõik see, mida teised kilkavad, peab ta oma suu kinni hoidma ja edasi teenima? tohoh, pole veel enne sellist arvamust siin foorumis kohanud, sellised jutud enamasti zõunis ja sealkandis aktuaalsed. võib-olla mõtled natuke oma sõnade üle, enne kui "aeg maha" sildi külge saad?
kas ta ütles, et asi on sitt? ei, ta ütles et asi pole mitte nii hea kui kõik koos laulavad, selle fekaaliks tembeldamise loed sealt küll ainult sina välja mis toob eriti hästi esile pimesilmse uskumise, et tegu on millegi väga erilisega. pole ta eriline midagi, täiesti lineaarne tuim laskmine ilma igasuguse stoori ja narrativiita, mis edasi innustaks. GS tõi väga hästi välja, et kusagil poole peal kaob ära igasugune mõtestatud tegevus ja neil oli täiesti õigus, pärast seda kraanateemat ja siis gunshipi mõttetult rasket allatulistamist sai mul ka siiber, sest asi pole lihtsalt minu aega väärt-
kaste võis tõsta juba Tresspasseris, mis on vist mingid 7 aastat vana.
"revolutsiooniline AI" on kohe nii revotsiooniline, et seisab paigal kui teda lastakse ja ei oska midagi oma uute võimetega peale hakata.
füüsika on täiesti pointless, kuna sa ei saa seda kasutada oma initsiatiivil (väga mugavalt ilmuvad sinu kraana otsa ronides välja 3 Combine'i tola, kes igasugu sodi alla matta jne., kes pealegi lasta ei suuda... enne tinutas kraana otsast kui all maas olin vägagi täpselt, ise kraanat juhtides ei saanud ma kordagi pihta)... haara aga gravity gun ja loobi tynne, põnev! saaks kohe alguses haarata ka näiteks laipu, mis seejärel teistele kaela heita, vot siis oleks sellel mingi mõte... kõigest tobe gimmick, ei midagi muud. lisaks siis veel ka mõttetult pikad levelid, sest teema "sõida väravani, roni välja, tapa kõik maha, ava värav, sõida järgmise väravani, roni välja" teema sai vanaks pärast esimest väravat. kogu mängu point on mängida kõike ainult ühte moodi, just nii nagu Gabe on seda ette näinud, puhas lineaarsus, mis väljendub kasvõi laelampide staatilisuses.
EDIT: üks lõbus seik tuli veel meelde- alguse tunnelites ringi tormates jõudsin avatud kohani, kust paistis sild ja selle all lõhkevad tynnid. jooksin kõrvale, silla peale ronis kari mehi, kes kõik maha niitsin... neid tuli 4 lainet veel, kuni mõtlesin, et laseks pulli pärast need tünnid õhku... ja mehi enam ei tulnud, ehkki sild oli terve! veel hullem skriptimine kui doom 3
mis selle peale kostad, peaksin kah suu kinni panema?
viimati muutis Scart 21.11.2004 21:41:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
21.11.2004 21:23:03
|
|
|
| ok sai ka siis see mäng muretsetut ja kõik paistab ilus ja vägev. nüüd siis selline asi et maailmates olevad objektid(kastid, lauad, toolid jne) ilmuvad ekraanile kui ma nende ligidale lähen, arvatavasti videokaardi(mx440) pärast. äkki on mingi võimalus seda muuta config.cfg failis vägisi muuta. anyone??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 21:27:32
|
|
|
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2004 21:28:29
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane  |
pole see au midagi ainult sinu oma
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.11.2004 21:29:11
|
|
|
| omandasin selle niisama huvi pärast. 640x480 low/med isegi funxis suht normaalselt (imestas ennast pooleks sellepeale) , aga mitte midagi head pole :\
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 21:36:09
|
|
|
mäletan nagu gamespot anduks kogu oma 9.3 hinnangu m2ngule pooleks counter strike osaga
ilma selleta oleks pela like any other, counter strike imponeerib mulle ainsana half-life pakist
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2004 21:39:18
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane  |
... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2004 21:47:03
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| lubrikant kirjutas: |
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane  |
... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ... |
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2004 21:50:52
|
|
|
... jääb pigem mulje, et Sa oled lihtsalt kade, et mõnele see mäng siiski meeldida võib ja ootustele vastas - raske leppida ? Ilmselt ootasid ja kujutasid Sa ise mingit imedemaad ette ja nüüd elad pettumust siin välja ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 21.11.2004 21:52:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
21.11.2004 21:51:05
|
|
|
| metal kirjutas: |
| ok sai ka siis see mäng muretsetut ja kõik paistab ilus ja vägev. nüüd siis selline asi et maailmates olevad objektid(kastid, lauad, toolid jne) ilmuvad ekraanile kui ma nende ligidale lähen, arvatavasti videokaardi(mx440) pärast. äkki on mingi võimalus seda muuta config.cfg failis vägisi muuta. anyone?? |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
21.11.2004 21:57:13
|
|
|
| metal kirjutas: |
| metal kirjutas: |
| ok sai ka siis see mäng muretsetut ja kõik paistab ilus ja vägev. nüüd siis selline asi et maailmates olevad objektid(kastid, lauad, toolid jne) ilmuvad ekraanile kui ma nende ligidale lähen, arvatavasti videokaardi(mx440) pärast. äkki on mingi võimalus seda muuta config.cfg failis vägisi muuta. anyone?? |
|
CSSis olevate objektide jaoks oli käsk "r_propsmaxdist 4000"...4000 sellepärast et nii mul see on st ei tea kas sul töötab aga eksperimenteeri selle suurusega kui ei
Võib veel proovida "mp_decals 4096" kui tahad võimalikult palju verepritsmeid seintel näha
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2004 22:00:48
|
|
|
| tsitaat: |
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever
|
hmm, mulle pakub ka päris tihti nalja kui mingi eriti rõve auto saab rahvaauto tiitli. samas on tegu erinevate maitsetega, ja kõigile ei saagi meeldida.
sa võid ju siin avaldada mängu miinuseid ja plusse, kuid laused stiilis "kuidas teile küll see pask meeldib" , on teiste kohtade jaoks.
ise arvan, et tegu on väga hea järjega. eriti mõnus on see, kui pannakse mängija mõtlema (algul see, kui sõidad selle hõljukiga, siis on üks hüpekas, aga vales asendis. pead panema õhku täis plastiktünnid laua all olevasse võresse, et platvorm tõuseks )
ise jõudsin just vanglasse kus Eli -d kinni hoitakse..
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
21.11.2004 22:00:55
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| lubrikant kirjutas: |
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane  |
... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ... |
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever |
no Valve küll mingi mega haipi ei teinud ..vaid pigem inimesed foorumites üle neti kütsid enda meeli üles
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2004 22:05:34
|
|
|
| Henrive kirjutas: |
| lubrikant kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| lubrikant kirjutas: |
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane  |
... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ... |
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever |
no Valve küll mingi mega haipi ei teinud ..vaid pigem inimesed foorumites üle neti kütsid enda meeli üles  |
tohoh, paistab oled vist uus tegija sest alates esimesest hl2 avalikkuse päevast kyttis valve haipiahju sellise kiirusega, et katlakytjad aurikuil oleksid kadedad
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2004 22:10:13
|
|
|
hmm? kõik videod mida mina näinud olen ja uudised mida lugenud, ei ole minu silmis küll midagi enamat näidanud ega lubanud kui ma hetkel saanud olen.
too mõni haip , mis on valve poolt lahti lastud, ja mida mängus pole / ei esine , ja ma siis olen su väitega nõus
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2004 22:11:16
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| tohoh, paistab oled vist uus tegija sest alates esimesest hl2 avalikkuse päevast kyttis valve haipiahju sellise kiirusega, et katlakytjad aurikuil oleksid kadedad |
... jah ? Mina olene selles soojast siis ilma jäänud, milles see kütmine siis seisnes ? Pigem püüti hype just vaos hoida in-game videode ja muu sellisega. Sisuliselt oli ju juba ette teada, milline mäng enam-vähem olema saab ja selline ta ka tuli ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
21.11.2004 22:12:05
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Henrive kirjutas: |
| lubrikant kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| lubrikant kirjutas: |
ja ma m6tlesin et olen ainus sinne antikangelane  |
... no milleks siin siis niisama trollida, kui mäng pinget ei paku ?! Kui mäng ei meeldi ja Sa seda mängida ei soovi, pole ju midagi kommenteerida ? Totter lastehaigus on loota kõigelt perfektsust, mida ükski asi kunagi ei ole ega saagi olema ... |
ma ei lotnud perfektsust, vaid ainult haibile vastavust, see kuidas k6ik pisarais seda m2ngu ootasid ja nüüd k2ed yleval plaksutades ja hypeldes nagu fännid popansambli kontserdil seda kiidavad
kogu see paneb lihtsalt imestama ja puhtalt seepärast seda pela proovisingi
eriti pakkusid nalja arvustused best game ever |
no Valve küll mingi mega haipi ei teinud ..vaid pigem inimesed foorumites üle neti kütsid enda meeli üles  |
tohoh, paistab oled vist uus tegija sest alates esimesest hl2 avalikkuse päevast kyttis valve haipiahju sellise kiirusega, et katlakytjad aurikuil oleksid kadedad |
tuleb tunnistada et jah uus ... aga no minule on selline mulje jäänud vähemalt nii kaua kui seda mängu tegemis protsessi jälginud olen.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
21.11.2004 22:29:41
|
|
|
võe jummal, ma vist enam ei kiika hl2 teemasse! ullem vaidlus käib, kuid nagu 1 vend eespool ütles, et vinguvad ikka need, kes seda ostnud pole! anyway, mul igaljuhul rahakott nagu udusulg ning hakkan varsti proovima paar päeva veel, kuid tean juba ette et see on see mida ma ootasin !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
21.11.2004 22:35:17
|
|
|
Minu arvamus: GOTY 8)
ca 2/3 mängust läbi hetkel
kas keegi palun ütleks mulle, miks kõik autod (vrakid) vene päritolu on
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2004 22:37:51
|
|
|
kas mitte see city7 vms ei pidanud olema vene kunagise leiduritelinna kloon?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.11.2004 22:38:18
|
|
|
tegevus pidi nagu rumeenias toimuma
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2004 22:40:36
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
võe jummal, ma vist enam ei kiika hl2 teemasse! ullem vaidlus käib, kuid nagu 1 vend eespool ütles, et vinguvad ikka need, kes seda ostnud pole! anyway, mul igaljuhul rahakott nagu udusulg ning hakkan varsti proovima paar päeva veel, kuid tean juba ette et see on see mida ma ootasin !  |
hea, et selle kaardiga sain, mitte ei ostnud... mul oleks mu rahast kahju
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
21.11.2004 22:41:58
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| kas mitte see city7 vms ei pidanud olema vene kunagise leiduritelinna kloon? |
just midagi sinna kanti ta olema pidigi ,aga minu arust need vene autod ja muu selline loob hea aga samas ka sünge meeleolu.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
21.11.2004 22:59:08
|
|
|
| Rongid ju ka nagu Balti Jaamast välja karanud, va. need imelikud kitsad rongid.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
21.11.2004 23:17:55
|
|
|
mul küll pira ja pole õigust vinguda, kuid hl2 enda parast ma poodi küll ei läheks, cs on ikka algusest peale parem olnud
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.11.2004 23:34:28
|
|
|
Nu mina ei tea mis mõned arvavad aga endaarust paneb küll see characterite detailsus ja animatsioon. Tõsiselt hästi tehtud. Graafika on tasemel ja mängitavus norm. Counter Strike 2 is gonna own
hetkel mingi 12Chapteris
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajur
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2004
|
21.11.2004 23:41:29
|
|
|
| tsitaat: |
Nu mina ei tea mis mõned arvavad aga endaarust paneb küll see characterite detailsus ja animatsioon. Tõsiselt hästi tehtud. Graafika on tasemel ja mängitavus norm.
|
Täpselt, ning mind üllatab tegevustiku vahelduvus... kord põgened linnas, kord kimad ringi, kord mängid 'koeraga' jne. ja siis lahendad teel olevaid ülesandeid. Hetke arvamus mängust super
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2004 23:45:02
|
|
|
| tsitaat: |
kord mängid 'koeraga'
|
nagu videotest ja mujalt sai kuulda ja lugeda, et alexil on robot"koer" siis ootasin seda kohta millal näha seda koera. kui see koht siis tuli vajus küll lõug lahti , natuke rõõmu ja naero
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.11.2004 00:01:31
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... jääb pigem mulje, et Sa oled lihtsalt kade, et mõnele see mäng siiski meeldida võib ja ootustele vastas - raske leppida ? Ilmselt ootasid ja kujutasid Sa ise mingit imedemaad ette ja nüüd elad pettumust siin välja ... |
jah ma olen kade, olen kade, kuna kashjuks ei ole seda tyypi, kes naudib poolikuid asju
mul hakkab majanduslik m6tlemine jalaga tagumikku peksma
sellest m2ngust pol ma algusest peale huvitunud, olen vaid n2inud foorumites, kuidas rahvas kangesti ootab seda pela, ma pole isegi screenshotte eelnevalt vaadanud r22kimata videotest, storyline on mulle t2iesti v66ras, pole lugenud kuskilt, millest see v6iks olla
nüüd kus ma t2iesti rikkumata inimesena seda pela proovisin, siis loomulikult pettusin, j22b lihtsalt arusaamatuks, mis selles k6iges nii erutavat oli
need nuputamist vajavad kohad on vahelduvust pakkuvad, ilma nendeta oleks see m2ng vapsee sirge jooksmine
muidugi on need nuputamise kohad imelihtsad v6imalik, et olen liiga palju myst'i m2nginud
doom3's meeldisid mulle need elukad vms, n2iteks see metallp2raga suur elajas, kes peksis seina maha ja siis tuli kallale (alphas) kogu liikumine toimus efektselt samas loomutruult ja oli kuidagi vapustav, HL2's ei ole selliseid efektseid jamasi n2inud
m2ng ise nüüd kus pelanud olen, siis paneks HL2ga samasse patta yks lihtsalt OGL ja teine DX9
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
22.11.2004 00:02:22
|
|
|
Näidake mulle kah koera
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
22.11.2004 00:37:29
|
|
|
to lubrikant rahvas ootas hl1 järge nagu oma lemmikfilmi järgegi, milless on esimene kord südamest kaasa elatud! selle nad ka said arvan ma ning korralik füüsikamootor paneb asjad paika! kõik on nähtud kll eelnevates mängudes, kuid nii laiaulatuslikult pole seda veel üheski olnud, gravity gun ja puha,!
räägin seda kõike reviewd ja muua sasta põhjal! tegelt pole õrna aimugi mis seal mängus olema hakkab, kuid kindlasti hea!
viimati muutis Vananematu 22.11.2004 00:37:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|