|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
20.11.2004 18:51:40
|
|
|
Endal sama küsimus ja kuidas üldse vaadata seda task mananger ?
Mul muidu win2k
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
20.11.2004 19:09:34
|
|
|
Pane "System Managed Size"'i peale.
Win2k-s käib asi samamoodi nagu XP-s.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
20.11.2004 19:14:12
|
|
|
Virtual Memory:
Ütleks, et mida rohkem seda uhkem, aga pidage meeles, et seda mälu mahtu võtab ta teie kõvaketta arvelt
Kui füüsilistmälu on väga vähe, siis tuleb kasuks virtuaalset suurendada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
20.11.2004 20:11:28
|
|
|
sain ka siis asja mõne tundi mängida... mis ma oskan öelda, hype ikka loeb julmalt palju tänapäeval... isiklik arvamus asjast.
graafika pole midagi sellist mida nähtud ei ole, õnneks pole bump-mapping'inguga yle pingutatud nagu seda oli doom3'es. textuuride koha peal peaks tunnistama et Valve poisid on palju pildistamas käinud väljas, suures osas on tegemist fotodest tehtud textuuridega, mis küll mõjub hästi ja jätab loomulikuma mulje(enamasti ehitiste puhul) kuid samas kohati kasutatakse selliseid textuure seal kus oleks võinud seda mitte teha(näiteks prygikonteineris olev sodi jms, olen alati vihkanud kui teatud kohtades minnakse kergemat teed...). efektid on tasemel, valgustus, particles, toss, vesi, veri jne - kõik on suht ilus(on küll nähtud paremaidki asju siit ja sealt kuid siiski kogu pakett on soliidne, näiteks kasvõi doom3 on selle koha pealt 'möhh'...).
fyysika mängib suurt rolli, sellest sõltuvad päris mõned lahendused mängus ja loomulikult tänu sellele on ka olemas gravitatsiooni relv millega saab lõbutseda tykk aega enne kui sellest villand saab . on näha et Valve mehed viitsinud rohkem vaeva näha Havoc'iga kui enamus stuudiotest kelle tooted vahest teevad häbi suurepärasele fyysikamootorile kuna ei taheta(või ei osata?) viimistleda selliseid pisidetaile nagu on objektide kaal ja tegelaste IK(seda siis ragdoll lahenduste puhul) ja mille tagajärjel näeb kogu fyysikavärk täiesti naeruväärne välja...
mida oleks veel soovinud mängust on see et oleks võimalik lammutada veidi rohkem , kuid taolise mängu puhul on see vist palju tahetud.
heli kohapeal niipalju siis et ma ei ole oodanud sellist asja et kasutatakse päris palju sound'e esimesest osast. ju siis arvati et need helid on piisavalt head et neid taaskasutusele võtta ja ei ole vaja midagi uut leiutama hakata, muidu ei virise. muusikaline pool on tegelikult parajasti mõttetu ja need kohad kus seda mängitakse on just need kus seda kõige vähem kuulad kuna siis on tavaliselt sebimine käib... yldise atmosfääri see küll ei loo minu arust. samahästi võiks seda yldse mitte olla.
mängitavus on hea, seda Valve oskab teha küll. omal ajal HL esimene oli tegija, nyydki asi tasemel. levelite disain küll selline et vahest mõtled kas mõni shuuter võiks olla ilma nende torudeta ja ventilatsiooni värkideta või ongi see hea shuuteri standardiks. ja see universaalne sõiduk mis sõidab nii vee kui ka maa peal... no mina ei tea, ma oleks äärepeal asja pooleli jätnud kuna hakkas yle viskama. kaua võib yhe asjaga sõita(kus ainult ymbrus muutub ja seda ka mitte just eriti oluliselt), mitu korda pean ma 'loading' nägema enne kui ykskord saan nendest aerosaanidest lahti? (kusjuures loading ikka tihedamini kui seda oleks tahtnud näha... õnneks ei ole väga pikk see laadimisaeg)...
ahjaa, stoori... mai tea, ma pole vist piisavalt kaugele jõudnud veel et midagi sellist yleyldse tunda saaks. see mis siiani olnud ma küll tugevaks stooriks nimetada ei saa. loodan et lõpu poole tuleb midagi sellist mis muudab mu praegust arvamust, enne kui mäng lõpetatud ei ole pikalt ma sel teemal ei lobise.
graafikamootor on tegelikult hea, ei midagi väga erilist, kuid tundub et optimiseeritud paremini kui näiteks doom3 ja farcry omad.
lyhidalt. kas tegu on hea mänguga? jah! kas mulle meeldib see mäng? loomulikult. kas tegemist on parema mänguga mida ma oma elus mänginud olen? kaugel sellest. kas on ta oma hinda väärt? praeguse seisuga minu arvates küll mitte - replay value=0, yhe nädalavahetuse mäng. siis kui modid ja värgid tulevad, siis võibolla küll. kuid igal juhul, kui ma ise tahaksin osta selle mängu siis teeksin ma seda steam'i kaudu, ja seda ainult sellel põhjusel et ma tahaksin et mu raha läheks otse andekale pundile kes ka edaspidi võib teha midagi sellist mis mänguajaloos oma jälje jätaks. Vivendi võib ju oma lobitööd teha jne, kuid mina austan pigem valmistajat kui levitajat.
....aga praegu jääb nüüd küll HL2 pooleli, sest Vampire paistab palju huvitavam olema
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.11.2004 20:41:27
|
|
|
HL1 oli ka musa siis kui madinaks läks, minu arust just õiges kohas. Musa ikka tasemel ka. Fps-ides võikski rohkem tausta musa olla nagu Halos see ongi üks põhjusi miks ma seda veel ikka mängin!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.11.2004 20:41:58
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Virtual Memory:
Ütleks, et mida rohkem seda uhkem, aga pidage meeles, et seda mälu mahtu võtab ta teie kõvaketta arvelt
Kui füüsilistmälu on väga vähe, siis tuleb kasuks virtuaalset suurendada |
mul jääb küll mulje, et egu pole näljase mänguga... kõigest 100MB võtab rammi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
20.11.2004 20:43:14
|
|
|
Source - Fatal error: Connection to steam servers lost, could not aquire nessesary game files..
Viga tuleb sisse mängu alguses rongis sõites,
mida oskate öelda selle kohta?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
20.11.2004 20:58:39
|
|
|
to mutabor : julge arvamus sul peab ütlema ! maitsed on ikka väga erinevad! (ma pole kll mängu veel mänginud, peab veel ootama, kuna kuller asja kohale toob), kuid muusika osast olen mõnd taustavärki kuulanud nendest videodest ning see oli kll ülikõva ning sitax hästi sobis ümbruskonda!
njah, või , et siis sisu polegi suur, tjah, ega ükski mäng 100% hea ka pole! ehtne näide sellest vampiiri mängust, mis hl2 mootoril, oi plääd kus on sisu ja võimalused, kuid tekstuurid ning füüsika osa ei ole hl2 mootori jõu kohaselt ära kasutatud, kuid sisu ja mängitavus ikka sitax tõmbab tolles mangus!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
20.11.2004 20:59:21
|
|
|
| tobler kirjutas: |
Source - Fatal error: Connection to steam servers lost, could not aquire nessesary game files..
Viga tuleb sisse mängu alguses rongis sõites,
mida oskate öelda selle kohta? |
Äkki proovi originaal versiooni. Siin ei tohi hakata ju seletama kuda sellest lahti saada.
Muidu ise sain ka lõpuks mängu kätt, peale paari päevast kannatust. Kohe kui hommikul mängu korra tööle panin siis enam arvutist eemale ei saanud.
Muidu, mis mind kõige rohkem üllatas oli see, et ma sain oma vana rooste hunnikuga (GF2 64MB, 384MB Ram ja 1200 Duron) mängida keskmiste seadistustega. Kuid õnneks nüüd tuleval nädalal saan uue. Kusjuures tänu HL2'le kavatsen osta just X800pro mitte GF6800GT. Ma muidu olin paadunud nVidai pooldaja, kuid ATI oskas valida õige mängu mida sponsoreerida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
20.11.2004 21:04:11
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Pane "System Managed Size"'i peale.
Win2k-s käib asi samamoodi nagu XP-s. |
Kust kohast ?
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
20.11.2004 21:05:04
|
|
|
to Null ! Normull, sa tuleviku peale ei mõtlegi, arvad, et see x800 veab kõiki mänge sama hästi kui hl 2te? 6800Gt voi U ikka läheks Stalkerile hästi peale ma usun! Peale selle ka need unreal engine 3 mängud jne ! oh neid päris palju! kuid nu, maitse asi! minuarust on 100 lähedal freimid ka hea elamus , mida se 6800 pakub!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
20.11.2004 21:11:13
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| madedog kirjutas: |
Pane "System Managed Size"'i peale.
Win2k-s käib asi samamoodi nagu XP-s. |
Kust kohast ? |
Control Panel -> System -> [Advanced -> {Performance->Settings}] -> [Advanced -> Change] -> (0 System Managed Size) -> OK -> OK -> OK
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
20.11.2004 21:13:38
|
|
|
varsti kui tuleb välja full source sdk ,hakatakse
deathmatch fanaatikutele ehitama half-life2 sisuga DM/TDM mod-i :
http://www.jhgamers.com/hl2dm/index.html
päris tore oleks manipulatoriga netis ahvikesi fragida
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
20.11.2004 23:03:05
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
to mutabor : julge arvamus sul peab ütlema ! maitsed on ikka väga erinevad! (ma pole kll mängu veel mänginud, peab veel ootama, kuna kuller asja kohale toob), kuid muusika osast olen mõnd taustavärki kuulanud nendest videodest ning see oli kll ülikõva ning sitax hästi sobis ümbruskonda!
njah, või , et siis sisu polegi suur, tjah, ega ükski mäng 100% hea ka pole! ehtne näide sellest vampiiri mängust, mis hl2 mootoril, oi plääd kus on sisu ja võimalused, kuid tekstuurid ning füüsika osa ei ole hl2 mootori jõu kohaselt ära kasutatud, kuid sisu ja mängitavus ikka sitax tõmbab tolles mangus! |
ma ei vaidle vastu et igal inimesel oma arvamus. aga kui ma olen mitu tundi mänginud mängu ja muusikat olen kuulnud ainult mõne minuti selle aja jooksul siis võin öelda et erilisi palasi sealt ei tule, vähemalt alguse poole küll mitte, sellist 'ambient' asja nagu polegi. vampiiriga võrrelda on raske, opis teine maailm, teine kunstnikute stiil. mootori kohapealt raudselt said Troikast Valve poisid paremini hakkama, aga eks see nende mootor ka ju
aastaid ja aastaid mängimist on teinud mind suht nõudlikuks ja teatud mängude puhul ma võin ka silma pigistada mõne asja suhtes.
kuid kõik need review'd mis ytlesid hl2 kohta et 'parim mäng mis iial tehtud on'... pffft, no andke andeks, mäng on küll hea, kuid geeniuse teos ta nüüd ka pole. kas need reviewrid on mänge mänginud ainult 5 aastat vmt?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
20.11.2004 23:27:00
|
|
|
Asi vast minus, aga midagi uudset seal selles mängus küll polnud. Graafika on ok ja sellist füüsikat on ennemgi nähtud.
See tünnide ja kastide tõstmine midagi uut küll pole. Näiteks lastes vastu laelampi mis ripub elektrijuhtme otsas ei liigu too mitte üks gramm. Väike asi kuid siiski hakkab silma.
Ainuke asi mis mängus lõbu pakkus oligi gravity gun. Stoori oli keskpärane ja maailm väga lineaarne.
Ühesõnaga, minu silmis mitte midagi erilist. Nagu tavaliselt, ootasin ma midagi "ebamaist" vast.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.11.2004 01:47:44
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
kuhu selle bagiga peab sõitma?  |
edasi, ikka edasi...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.11.2004 01:59:31
|
|
|
kuhu poole, kas yle katkise silla ka peab hyppama, ma kukun seal alati alla :S
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
21.11.2004 02:01:17
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
| kuhu poole, kas yle katkise silla ka peab hyppama, ma kukun seal alati alla :S |
shiftist on "nitro" vms. tegelikult ära rohkem küsi midagi siin läbimise kohta, sest see on foorumi reeglite vastu
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.11.2004 02:58:26
|
|
|
Ma samas osas Chapter seitse. Just kõmmutasin mingi lennuki alla ja tehti värav mulle lahti... seal olengi homme pelan edasi. Ravenholm oli NIGHTMARE... nagu Doom III :-/ vastik aga hea meel, et sealt minema sain
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
21.11.2004 03:07:43
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma samas osas Chapter seitse. Just kõmmutasin mingi lennuki alla ja tehti värav mulle lahti... seal olengi homme pelan edasi. Ravenholm oli NIGHTMARE... nagu Doom III :-/ vastik aga hea meel, et sealt minema sain  |
Ma ka mõtlesin sama kui olin Ravenholmis, kuid siiski kui seda poleks üldsegi olnud oleks mäng ka liiga üksluiseks jäänud ju. Väike scary vaheldus. Kusjuures mõnikoht oli isegi nati Doom 3-e õudsus tasemega võrreldav.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
21.11.2004 03:55:04
|
|
|
| Null kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma samas osas Chapter seitse. Just kõmmutasin mingi lennuki alla ja tehti värav mulle lahti... seal olengi homme pelan edasi. Ravenholm oli NIGHTMARE... nagu Doom III :-/ vastik aga hea meel, et sealt minema sain  |
Ma ka mõtlesin sama kui olin Ravenholmis, kuid siiski kui seda poleks üldsegi olnud oleks mäng ka liiga üksluiseks jäänud ju. Väike scary vaheldus. Kusjuures mõnikoht oli isegi nati Doom 3-e õudsus tasemega võrreldav.  |
hehe just just.
aga selle õudsusega ei ole liialdatud ,et ei muutunud rutiiniks nagu oli see Doom III-es.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.11.2004 04:08:55
|
|
|
ma vihkasin neid, kes torude abil igalepoole ronisid ja kiljusid... see oli niiiii õudne
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
21.11.2004 08:45:04
|
|
|
õige jutt ... eriti veel see tite kisa mida nad tekitasid... kohe teadsid et keegi hüppab kohe kallale sulle. hea et pumba sai vanamehe käest, muidu oleks kutu kah olnud , sain sealt õnneks esimese korraga läbi.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
21.11.2004 08:49:15
|
|
|
Esimest korda kui seda titekisa kuulsin oli wtf, kust see tuleb ja siis avastasin oma paremat külge mingi kõhna venna poolt hekseldamas toreda ehmatuse tekitas küll
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
21.11.2004 11:17:20
|
|
|
mis sest pumbast, ma ikka koguaeg lasin metallijuppidega ja saeketastega gravitygunniga neid pooleks
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
21.11.2004 11:45:09
|
|
|
Saeketastega oli ka jumala vinge neid tüüpe keskelt pooleks ja pea maha lasta .. jumala mõnsa
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.11.2004 11:58:37
|
|
|
mul ka mäng tasapisi edeneb, kuid miski nagu häiriks... ei saa pikalt mängida - tekib selline ebameeldiv tunne... max tund aega siis kõik...
Half-Life ühega täheldasin sama asja(mingi mängu iseärasus, mis mulle ei istu )... wolf ET või Doom'ga seda ei täheldanud 3-4h järjest polnud probleem, lihtsalt ei viitsinud rohkem.
muidu päris lahe seal kanalites seigelda
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.11.2004 12:05:14
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mul ka mäng tasapisi edeneb, kuid miski nagu häiriks... ei saa pikalt mängida - tekib selline ebameeldiv tunne... max tund aega siis kõik...
Half-Life ühega täheldasin sama asja(mingi mängu iseärasus, mis mulle ei istu )... wolf ET või Doom'ga seda ei täheldanud 3-4h järjest polnud probleem, lihtsalt ei viitsinud rohkem.
muidu päris lahe seal kanalites seigelda  |
mul just vastupidi DOOM3-ga, tund ja mul viskab üle okse
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
21.11.2004 13:16:27
|
|
|
Sai siis sellise konfiga nagu profiilis on läbi mängitud, kõik seaded(antialiased etc) tipus resol 1024x768 ja väga sujuvalt jooksis, kordagi ei hakanud nõksutama ...
hästi tehtud
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
21.11.2004 13:31:56
|
|
|
ma ei saa mingist highway 17 levelist edasi:(
kas keegi saaks aidata??
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
21.11.2004 13:34:42
|
|
|
| sain ka selle mängu,saan tööle kuid viskab välja ja annab veateate Connection to Steam server lost.Could not acquire necessary game files.Andke nõu.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
21.11.2004 13:37:40
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| sain ka selle mängu,saan tööle kuid viskab välja ja annab veateate Connection to Steam server lost.Could not acquire necessary game files.Andke nõu. |
osta see mäng endale
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
21.11.2004 13:37:46
|
|
|
no ok
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.11.2004 13:38:44
|
|
|
Ja h mul oli sama jama tuli mitu korda proovida. See enkryptimine võtab tal päris kaua aega. Igatahes läks mul CS:sorcesse varem siise kui HL2-te. Siis tegin paarkümmend restarti ja läks ka HL2, kuid alguses oli väga aeglane, siis jälle restard ja kõik oli normis!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
21.11.2004 13:54:05
|
|
|
üks küss kas gravity guniga inimesi ei saagi tõsta,tutvustus videos oli näha ,et sai
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
21.11.2004 13:55:05
|
|
|
| tavalisega ei saa, küll aga saab advanced grafity guniga, selle saab mängu lõpus.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.11.2004 14:02:52
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mul ka mäng tasapisi edeneb, kuid miski nagu häiriks... ei saa pikalt mängida - tekib selline ebameeldiv tunne... max tund aega siis kõik...
Half-Life ühega täheldasin sama asja(mingi mängu iseärasus, mis mulle ei istu )... wolf ET või Doom'ga seda ei täheldanud 3-4h järjest polnud probleem, lihtsalt ei viitsinud rohkem.
muidu päris lahe seal kanalites seigelda  |
Kusjuures sama häda siin - suured ühtlased lainetavad pinnad ajavad mul pea kergelt valutama/uimaseks vms. Esimesel päeval 3h mängisin ja hakkas lausa süda iiveldama.
Tekkis tunne nagu vaataks mingit laiekraanfilmi kino esimesest reast!
Kusjuures nüüd ühte foorumit sirvides leidsin ka selle vastu rohtu: tuleb VSYNC = Enabled panna!
Ja on tõesti pilt silmadele parem ning ebameeldivat tunnet ei teki.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
21.11.2004 14:27:08
|
|
|
Mul kah sama jama. 2h pelan ja süda paha.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
21.11.2004 14:59:52
|
|
|
mul hakkab pärast mõne tunnilist mängimist pea valutama aga see on enamasti kõigi mängudega.
See mäng on doom3-st tükk maad üle ja kõigist fps-idest üle.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
21.11.2004 15:03:35
|
|
|
| äkki teil hakkab pea sellest valutama et molu reso on liiga madal mängudes?
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
21.11.2004 15:17:15
|
|
|
see rikub mängu elamuse ära, et mängu keskmine osa pmslt on seal kanalite vahel veemasinaga sõitmine.
see näitab kohe, et tegijad pole viitsinud leveleid teha/tekstuurida ning on pandud mingid suured lagedad alad, kus siis sõidad paadiga ja helikopter laseb. :<
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
21.11.2004 16:01:14
|
|
|
Seal on mõnes kohas päris parajalt nuputamist muuseas .. ning eriti mõnus on just selle "paadiga" ringi laskmine... bagi ei olnud nii hea... halva juhitavusega.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
21.11.2004 16:33:01
|
|
|
Endale meeldis doom 3 rohkem.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
21.11.2004 16:39:48
|
|
|
| tehke mingeid asjalikke scriine ka
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
21.11.2004 16:40:15
|
|
|
| System kirjutas: |
Endale meeldis doom 3 rohkem.  |
word on it!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
21.11.2004 16:45:31
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Kusjuures nüüd ühte foorumit sirvides leidsin ka selle vastu rohtu: tuleb VSYNC = Enabled panna!
Ja on tõesti pilt silmadele parem ning ebameeldivat tunnet ei teki.  |
Kahjuks on nii, et selle mängu puhul ei saa vsync = enabled kasutada, seda tänu Source mootori iseärasustele. Mind häirib ka väga kui v-sync disabled on, kuna pilt lõikub ja hakib siis. Soovitan lugeda http://www.teamradeon.com/articles/guides/vsync/vsync_guide.asp millest järeldub, et HL2 kasutab double buffering meetodit ja seetõttu v-sync enabled puhul langeb fps poole võrra maksimumist siis kui pildil on palju objekte. Vahepealset fpsi varieerumist ei eksisteeri. Tundub lausa uskumatu kuidas VALVe ei ole suutnud nii uude mootorisse tekitada Triple buffering meetodit direct3d jaoks Enamik teisi uusi d3d mänge toetab triple buffering meetodit kas by default või vähemalt sisselülitatava optionina.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
21.11.2004 16:59:58
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
see rikub mängu elamuse ära, et mängu keskmine osa pmslt on seal kanalite vahel veemasinaga sõitmine.
see näitab kohe, et tegijad pole viitsinud leveleid teha/tekstuurida ning on pandud mingid suured lagedad alad, kus siis sõidad paadiga ja helikopter laseb. :< |
pigem mitmekülgne ! erinevad sõidukid jne, mulle kll meeldiks, et mäng ikka võimalikult pikk oleks, ei taha mingit lühikest asja 7 ja poole sotti eest !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
21.11.2004 17:09:57
|
|
|
Imelik, et enamus ei suuda üle paari tunni pelada. Kui ma mängu esimest korda sain lasin ma umbes 10h jutti. IMHO on ta parim FPS kindlalt, mis eal tehtud ning arvata-vasti ka parim arvutimäng ever. Best Game Ever on siiski nati kaheldav.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|