|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kuler
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2004
|
06.05.2004 13:00:18
|
|
|
Duke Nukem 3D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
18.05.2004 12:47:21
|
|
|
| Streeter
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
19.05.2004 14:50:35
|
|
|
UGH oli ka ikka omal ajal hea mäng! Samuti ka Prehistorik or smth like that!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taff911
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2004
|
25.05.2004 21:57:22
|
|
|
mäletan et sai tuttava juures ikka Wolfenstein 3D-d pelatud....aga kui oma esimese pilli sain sis oli vist Need For Speed III
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
25.05.2004 22:05:58
|
|
|
PC peal oli esimene mäng minu mäletamist mööda tetrise'd ja muud sellised, mida sai jukude peal taotud
kuid esimene mäng, mis jättis ka sellise suurema märgi, oli civilzation seeria esimene osa, mida sai sõna otseses mõttes ööd-päevad läbi mängitud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
25.05.2004 22:17:54
|
|
|
| ausalt öeldes esimene mäng oli, mingi algelise laptopi taga, mis oli juhtmega, ja mängisin mingit vormeli mängu kus olid willams, ferrari ja siis mingi veel mingi kollane vormel oli, nimi oli midagi F1 racing ja siis mingi kosmose tulistamise mäng, aasta oli mingi ma ei tea 94-95. Kus juures see os või mis iganes oli see norton commander, või midagi sellist, sinine taust ja valged kirjad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
25.05.2004 22:21:21
|
|
|
Esimene mäng oli Doom. Seda sai ema tööl pelatud kui arvuti vaba oli. Aasta siis 1994 ja ise 1.klassi pätakas
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
26.05.2004 14:17:57
|
|
|
esimene oli ,kas minesweeper või 1 kaardimäng aga muidu niisugune "graafikaga mäng" oli mul Fury (mingi ufo mäng ,lendad mööda kõrbe ringi ja lased teisi ufosid ja tanke)
Siis paari minuti pärast tüütas see Fury ära ja hakkasin doomi mängima
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
26.05.2004 17:49:21
|
|
|
| mäletan hästi et esimene pela oli doom 8) . seda sai ikka päris palju mängitud. järgmine mäng oli vist LARRY. siis hakkasid tasapisi tulema ka teised dossi mängud.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3in
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2002
|
26.05.2004 18:22:48
|
|
|
Ühed esimestest olid Captain Comic, Prince of Persia, CD-Man, Grand Prix Circuit, Star Control. Intromusad on siiamaani peas, nagu oleks alles hiljuti mänginud kuigi möödas on 10 või enam aastat.
Huvi pärast Googlest leidsin:
http://www.dosgamesarchive.com/
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hanneshin
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004
|
14.08.2004 12:09:16
|
|
|
minu esimene mäng oli NFS2 sellel ajal väga kõva sõna
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mminz
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2003
|
14.08.2004 13:57:41
... |
|
|
| Arvan,et minu esimene arvutimäng oli kas WarCraft või Load Runner.See oli see mäng kus jooksed inimsööjate munkade eest ära:p
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
14.08.2004 15:19:29
|
|
|
| prince of persia, keen 5, nfs 1. keeni taon siiani vahest
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hanneshin
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004
|
14.08.2004 15:48:34
Re: ... |
|
|
| m6mminz kirjutas: |
| Arvan,et minu esimene arvutimäng oli kas WarCraft või Load Runner.See oli see mäng kus jooksed inimsööjate munkade eest ära:p |
äkki see oli Lode runner
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
14.08.2004 15:52:21
|
|
|
super mario ikka ruulis täiega ja street rod 1, 2 ja 3 samuti.
Parimad DOSi mängud hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronk
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2004
|
14.08.2004 16:54:12
|
|
|
esimene mäng oli carmageddon1 teine duke nukem 3d ja kolmas carmageddon 2 kusjuures need on alaealistele keelatud ja mina mängisin neid kooli arvutklassis
tol ajal olin kolmandas klassis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hanneshin
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004
|
14.08.2004 17:22:08
|
|
|
duke nukem 3d oli üklikõva seda võis tundide kaupa mängida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
14.08.2004 17:26:31
|
|
|
Esimene, mida nägin Tõraveres ekskursioonil viibides, oli miski Apple2 peal töötav asi, kus konnaga liblikaid pidi püüdma.
Esimene, mida ise mängida sain, oli Sopwith Robotron 1715 peal.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
20.11.2004 09:39:25
|
|
|
Kuna sain esimese arvuti (enne seda olin Zhilitoni ja Playstationi piilinud) alles 2003.a suvel ,siis esimene mäng,mis kõvakettal koha leidis oli vist Nfs:high stakes 2 ..Ahh krt seda mäletab
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
20.11.2004 09:49:39
|
|
|
Sõbra pool mingi 8-9 aastaselt "Hercules"
Enda arvutil oli esimene mäng vist... Hearts või Minesweeper, kurat ei mäleta änam... aga esimene "korralik" mäng oli Need for Speed SE.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.11.2004 09:53:17
|
|
|
| Gorilla Bas vms.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
art16ur
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004
|
20.11.2004 09:56:08
|
|
|
mingine warcraft oli kõigeesimene.
seda mängu mängisin nagu hull peaaegu 24h mängisin,et seda läbi saada
aga näed tollal ajal olid halvad monitorid ka ja liigse arvutitaga istumise tõttu on nüüd prillid.
_________________ O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itimiis
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2004
|
20.11.2004 09:56:54
|
|
|
microsoft entertainment pack, Sain tiigrihüppega esimese komplekti (1997)
_________________ dum dum dum |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.11.2004 10:10:58
|
|
|
| art16ur kirjutas: |
mingine warcraft oli kõigeesimene.
seda mängu mängisin nagu hull peaaegu 24h mängisin,et seda läbi saada
aga näed tollal ajal olid halvad monitorid ka ja liigse arvutitaga istumise tõttu on nüüd prillid. |
mnjaa... seda sai käidud sõbra pool samuti kehva molu taga pelamas... ikka tõsine hitt oli
ma põhimõtteliselt 93a saanud suhtpalju arvuti taga olla(98a ikka pidevalt) ja õnneks pole prille vaja olnud, kuigi jah võiks käia lasta ära teha
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
20.11.2004 13:21:25
|
|
|
Pack Rat ja Dangerous Dave, kindlasti tuleb ka meelde see Paperboy ja SR1
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thevass
HV veteran

liitunud: 14.07.2004
|
20.11.2004 13:22:55
|
|
|
mu esimene mäng oli nba94
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haanjamiis
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
20.11.2004 13:28:50
|
|
|
Mu edimene mäng arvuti pääl oll, ku ma ei essü tetris ja arvuti oll määnegi vene oma. Nimme ei mäletä
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.11.2004 14:18:18
|
|
|
Telkumäng oli contra 8)
Siis arvuti pääl oli esimene pela doom1 täisversioon. COOL siia maani pelan
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
20.11.2004 14:49:59
|
|
|
doom1 mul ka.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
20.11.2004 14:54:50
|
|
|
stunts ja sexonic
kunagised vaieldamatud lemmikud
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
20.11.2004 14:58:39
|
|
|
warcraft ja supaplex
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
20.11.2004 15:01:15
|
|
|
supalex
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cyclo101
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004
|
20.11.2004 15:21:42
|
|
|
Esimest arvutimängu sai mängitud 14 aastat tagasi. Mängu nime ei mäleta, aga mäng ise selline, et olid kaks gorillat kellele pidi
õigete kordinaatite sisestamisega pihta saama. Mõni aasta tagasi sai mängitud samamõttelist mängu, ainult et tankidega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saakal
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2004
|
20.11.2004 15:24:05
|
|
|
Doom 1 ja litsentsiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.11.2004 15:31:46
|
|
|
Miski quake2 ja Unreal Tournament...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lunatic
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
20.11.2004 16:52:49
|
|
|
| cyclo101 kirjutas: |
Esimest arvutimängu sai mängitud 14 aastat tagasi. Mängu nime ei mäleta, aga mäng ise selline, et olid kaks gorillat kellele pidi
õigete kordinaatite sisestamisega pihta saama... |
See mäng on Qbasicus tehtud "Gorillas". Võid tõmmata ja meenutada vanu aegu: http://telcontar.net/Misc/Gorillas/
Seal küll natuke uuendatud versioon sellest.
Mul oli ka üks esimesi mänge see
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
20.11.2004 19:40:15
|
|
|
haha mulle tuleb meelde kui ma mingi 10a tagasi gorilla qb sortsu esimest korda nägin väga rets krüpteering tundus. ja sellele ei saand vapsee pihta mis arve sinna tuleb sisse toksida
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
20.11.2004 21:17:22
|
|
|
Esimene oli vist mingi mustvalge ekraaniga "asja" peal mängitud helikopterimäng, kus tuli maa peal olevaid tanke ja vastu tulevaid helikoptereid õhku lasta. See võis olla umbes 10 aastat tagasi. Hiljem sai 486 peal Stuntsi mängitud, elukõva mäng selle aja kohta tegelikult
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.11.2004 23:11:40
|
|
|
| NFS road and track edition, SE tuli hiljem... (paar lisarada ja -autot)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
21.11.2004 00:48:10
|
|
|
ausalt öelda ei suuda meenutada aga midagi supaplexi taolist oli. ski or die võis täitsa olla
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
21.11.2004 13:54:56
|
|
|
80-ndate teine pool...
MSX-i mängud - kassetmakilt lugemine ja telekast pilt. Panasonic oli arvuti nimeks.
RiseOut, HRally, Kings Valley jne. Kõik vana hea Konami toodang
Südameks oli vist mingi Z80 prose Zilogi sulest...
Esimene PC (286) elamus oli veidi hiljem vist miski Fredy mäng...
Juku-t sai ka näpitud. Siiamaani on meeles fraas miskist eesti keelsest allveelaeva tekstistrateegiast "Luure teatab pinnalt..."
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
22.11.2004 11:05:09
|
|
|
sama siin, vutt, sama siin. Ma ei mäleta kahjuks enam mängude nimesid küll aga paar on mul meeles- Saboteur (ninja-platvormikas) ja River Ride (mingi lennukivärk)
oh neid kassettmakiaegu
Esimesteks PC elamusteks olid Deathtrack, Dangerous Dave ja F15
ja seda juku allveelaevamängu mäletan ka tegija
kurat, ma tunnen ennast ühtaegu vana kõbina... on ju saadud arvutimängude ajastu täiesti algusest ära nähtud ja fännatud ka
| tsitaat: |
| Esimene oli vist mingi mustvalge ekraaniga "asja" peal mängitud helikopterimäng, kus tuli maa peal olevaid tanke ja vastu tulevaid helikoptereid õhku lasta. See võis olla umbes 10 aastat tagasi. |
See võis LHX olla. Sellest mängust algas minu huvi simude vastu. Milline graafika! ja puhas 3D
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
25.11.2004 09:57:19
|
|
|
| X kirjutas: |
| ausalt öeldes esimene mäng oli, mingi algelise laptopi taga, mis oli juhtmega, ja mängisin mingit vormeli mängu kus olid willams, ferrari ja siis mingi veel mingi kollane vormel oli, nimi oli midagi F1 racing ja siis mingi kosmose tulistamise mäng, aasta oli mingi ma ei tea 94-95. Kus juures see os või mis iganes oli see norton commander, või midagi sellist, sinine taust ja valged kirjad. |
tänapäeva inimesed nii graafilise OS keskkonna sõbrad et kirjeldavad NC sinine taust valged kirjad (N)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
25.11.2004 10:42:58
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
kurat, ma tunnen ennast ühtaegu vana kõbina... on ju saadud arvutimängude ajastu täiesti algusest ära nähtud ja fännatud ka
|
no rõõm näha siin oma põlvkonna mehi. hea oli millegi põhimõtteliselt uue sünni juures olla. ilusal ajal elasime vist.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
25.11.2004 11:50:03
|
|
|
Nime kahjuks samuti ei mäleta aga esimene mäng mida mäletan oli selline kus ise olin kärbsepiits ja ajasin mööda ekraani ringi sebivaid kärbseid taga. Samas ei tohtinud ennast lõksu tappa sest laipadest üle ei saanud minna. Aeg oli ka kuskil 90.-te alguspoolel ja kui ma ei eksi siis arvutil oli juba isegi mingi Windowsi alge peal, 3.1 või midagi sellist
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrobread
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004
|
25.11.2004 21:34:59
|
|
|
| Ühed esimestest olid Doom 1 ja mingi Duke Nukemi versioon.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
25.11.2004 23:45:26
|
|
|
| Arvutil oli Need For Speed Porsche! Väga kõva mäng oli omal ajal ja isegi praegult on mängitav.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjsmart
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2002
|
26.11.2004 10:08:50
|
|
|
| Doom1 ja Warcraft. Need olid mängud, mis tekitasid arvutisõltuvust. Vist oli 93-94 aastal see
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
petsraibe
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004
|
26.11.2004 10:19:00
|
|
|
kümnevõistlus. arvuti oli tõenäoliselt vene iskra. aeg oli 80.-te keskel.
_________________ I can pay 100 bucks or so, but for that kind of money I expect bells and fuckin whistles! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|