Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mis oli teie esimene arvutimäng ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kuler
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2004




sõnum 06.05.2004 13:00:18 vasta tsitaadiga

Duke Nukem 3D thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 18.05.2004 12:47:21 vasta tsitaadiga

Streeter
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2004 14:50:35 vasta tsitaadiga

UGH oli ka ikka omal ajal hea mäng! Samuti ka Prehistorik or smth like that! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taff911
HV kasutaja
taff911

liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2004 21:57:22 vasta tsitaadiga

mäletan et sai tuttava juures ikka Wolfenstein 3D-d pelatud....aga kui oma esimese pilli sain sis oli vist Need For Speed III icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 25.05.2004 22:05:58 vasta tsitaadiga

PC peal oli esimene mäng minu mäletamist mööda tetrise'd ja muud sellised, mida sai jukude peal taotud icon_biggrin.gif
kuid esimene mäng, mis jättis ka sellise suurema märgi, oli civilzation seeria esimene osa, mida sai sõna otseses mõttes ööd-päevad läbi mängitud thumbs_up.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2004 22:17:54 vasta tsitaadiga

ausalt öeldes esimene mäng oli, mingi algelise laptopi taga, mis oli juhtmega, ja mängisin mingit vormeli mängu kus olid willams, ferrari ja siis mingi veel mingi kollane vormel oli, nimi oli midagi F1 racing ja siis mingi kosmose tulistamise mäng, aasta oli mingi ma ei tea 94-95. Kus juures see os või mis iganes oli see norton commander, või midagi sellist, sinine taust ja valged kirjad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2004 22:21:21 vasta tsitaadiga

Esimene mäng oli Doom. Seda sai ema tööl pelatud kui arvuti vaba oli. Aasta siis 1994 ja ise 1.klassi pätakas icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2004 14:17:57 vasta tsitaadiga

esimene oli ,kas minesweeper või 1 kaardimäng aga muidu niisugune "graafikaga mäng" oli mul Fury (mingi ufo mäng ,lendad mööda kõrbe ringi ja lased teisi ufosid ja tanke)
Siis paari minuti pärast tüütas see Fury ära ja hakkasin doomi mängima icon_razz1.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 26.05.2004 17:49:21 vasta tsitaadiga

mäletan hästi et esimene pela oli doom 8) . seda sai ikka päris palju mängitud. järgmine mäng oli vist LARRY. siis hakkasid tasapisi tulema ka teised dossi mängud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2004 17:59:15 vasta tsitaadiga

vist oli xonix miski AGAT'i peal ( http://www.old-computers.com/museum/computer.asp?st=1&c=509 )
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3in
HV vaatleja
R3in

liitunud: 09.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2004 18:22:48 vasta tsitaadiga

Ühed esimestest olid Captain Comic, Prince of Persia, CD-Man, Grand Prix Circuit, Star Control. Intromusad on siiamaani peas, nagu oleks alles hiljuti mänginud kuigi möödas on 10 või enam aastat.

Huvi pärast Googlest leidsin:
http://www.dosgamesarchive.com/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 14.08.2004 12:09:16 vasta tsitaadiga

minu esimene mäng oli NFS2 sellel ajal väga kõva sõna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mminz
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 14.08.2004 13:57:41 ... vasta tsitaadiga

Arvan,et minu esimene arvutimäng oli kas WarCraft või Load Runner.See oli see mäng kus jooksed inimsööjate munkade eest ära:p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2004 15:19:29 vasta tsitaadiga

prince of persia, keen 5, nfs 1. keeni taon siiani vahest
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 14.08.2004 15:48:34 Re: ... vasta tsitaadiga

m6mminz kirjutas:
Arvan,et minu esimene arvutimäng oli kas WarCraft või Load Runner.See oli see mäng kus jooksed inimsööjate munkade eest ära:p


äkki see oli Lode runner
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 14.08.2004 15:52:21 vasta tsitaadiga

super mario ikka ruulis täiega ja street rod 1, 2 ja 3 samuti.
Parimad DOSi mängud hetkel. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronk
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2004




sõnum 14.08.2004 16:54:12 vasta tsitaadiga

esimene mäng oli carmageddon1 teine duke nukem 3d ja kolmas carmageddon 2 kusjuures need on alaealistele keelatud ja mina mängisin neid kooli arvutklassis

tol ajal olin kolmandas klassis icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 14.08.2004 17:22:08 vasta tsitaadiga

duke nukem 3d oli üklikõva seda võis tundide kaupa mängida icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 14.08.2004 17:26:31 vasta tsitaadiga

Esimene, mida nägin Tõraveres ekskursioonil viibides, oli miski Apple2 peal töötav asi, kus konnaga liblikaid pidi püüdma.
Esimene, mida ise mängida sain, oli Sopwith Robotron 1715 peal.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 20.11.2004 09:39:25 vasta tsitaadiga

Kuna sain esimese arvuti (enne seda olin Zhilitoni ja Playstationi špiilinud) alles 2003.a suvel icon_redface.gif ,siis esimene mäng,mis kõvakettal koha leidis oli vist Nfs:high stakes 2 ..Ahh krt seda mäletab icon_razz.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 20.11.2004 09:49:39 vasta tsitaadiga

Sõbra pool mingi 8-9 aastaselt "Hercules" icon_biggrin.gif
Enda arvutil oli esimene mäng vist... Hearts thumbs_up.gif või Minesweeper, kurat ei mäleta änam... aga esimene "korralik" mäng oli Need for Speed SE.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.11.2004 09:53:17 vasta tsitaadiga

Gorilla Bas vms.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
art16ur
HV kasutaja
art16ur

liitunud: 31.10.2004




sõnum 20.11.2004 09:56:08 vasta tsitaadiga

mingine warcraft oli kõigeesimene.
seda mängu mängisin nagu hull peaaegu 24h mängisin,et seda läbi saada
aga näed tollal ajal olid halvad monitorid ka ja liigse arvutitaga istumise tõttu on nüüd prillid.

_________________
O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimiis
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.11.2004 09:56:54 vasta tsitaadiga

microsoft entertainment pack, Sain tiigrihüppega esimese komplekti (1997)
_________________
dum dum dum
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.11.2004 10:10:58 vasta tsitaadiga

art16ur kirjutas:
mingine warcraft oli kõigeesimene.
seda mängu mängisin nagu hull peaaegu 24h mängisin,et seda läbi saada
aga näed tollal ajal olid halvad monitorid ka ja liigse arvutitaga istumise tõttu on nüüd prillid.

mnjaa... seda sai käidud sõbra pool samuti kehva molu taga pelamas... ikka tõsine hitt oli thumbs_up.gif
ma põhimõtteliselt 93a saanud suhtpalju arvuti taga olla(98a ikka pidevalt) ja õnneks pole prille vaja olnud, kuigi jah võiks käia lasta ära teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 13:21:25 vasta tsitaadiga

Pack Rat ja Dangerous Dave, kindlasti tuleb ka meelde see Paperboy ja SR1 beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thevass
HV veteran
thevass

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 13:22:55 vasta tsitaadiga

mu esimene mäng oli nba94
_________________
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haanjamiis
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 13:28:50 vasta tsitaadiga

Mu edimene mäng arvuti pääl oll, ku ma ei essü tetris ja arvuti oll määnegi vene oma. Nimme ei mäletä icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.11.2004 14:18:18 vasta tsitaadiga

Telkumäng oli contra thumbs_up.gif 8)

Siis arvuti pääl oli esimene pela doom1 täisversioon. COOL siia maani pelan icon_biggrin.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.11.2004 14:49:59 vasta tsitaadiga

doom1 mul ka. icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 14:54:50 vasta tsitaadiga

stunts ja sexonic
kunagised vaieldamatud lemmikud icon_razz.gif

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 20.11.2004 14:58:39 vasta tsitaadiga

warcraft ja supaplex icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 15:01:15 vasta tsitaadiga

supalex thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyclo101
HV vaatleja
cyclo101

liitunud: 15.11.2004




sõnum 20.11.2004 15:21:42 vasta tsitaadiga

Esimest arvutimängu sai mängitud 14 aastat tagasi. Mängu nime ei mäleta, aga mäng ise selline, et olid kaks gorillat kellele pidi
õigete kordinaatite sisestamisega pihta saama. Mõni aasta tagasi sai mängitud samamõttelist mängu, ainult et tankidega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saakal
HV vaatleja
Saakal

liitunud: 18.06.2004




sõnum 20.11.2004 15:24:05 vasta tsitaadiga

Doom 1 ja litsentsiga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 15:31:46 vasta tsitaadiga

Miski quake2 icon_rolleyes.gif icon_lol.gif ja Unreal Tournament... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lunatic
HV kasutaja
lunatic

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 16:52:49 vasta tsitaadiga

cyclo101 kirjutas:
Esimest arvutimängu sai mängitud 14 aastat tagasi. Mängu nime ei mäleta, aga mäng ise selline, et olid kaks gorillat kellele pidi
õigete kordinaatite sisestamisega pihta saama...


See mäng on Qbasicus tehtud "Gorillas". Võid tõmmata ja meenutada vanu aegu: http://telcontar.net/Misc/Gorillas/
Seal küll natuke uuendatud versioon sellest.
Mul oli ka üks esimesi mänge see thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 20.11.2004 19:40:15 vasta tsitaadiga

haha mulle tuleb meelde kui ma mingi 10a tagasi gorilla qb sortsu esimest korda nägin icon_biggrin.gif väga rets krüpteering tundus. ja sellele ei saand vapsee pihta mis arve sinna tuleb sisse toksida icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2004 21:17:22 vasta tsitaadiga

Esimene oli vist mingi mustvalge ekraaniga "asja" peal mängitud helikopterimäng, kus tuli maa peal olevaid tanke ja vastu tulevaid helikoptereid õhku lasta. See võis olla umbes 10 aastat tagasi. Hiljem sai 486 peal Stuntsi mängitud, elukõva mäng selle aja kohta tegelikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.11.2004 23:11:40 vasta tsitaadiga

NFS road and track edition, SE tuli hiljem... (paar lisarada ja -autot)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 21.11.2004 00:48:10 vasta tsitaadiga

ausalt öelda ei suuda meenutada icon_lol.gif aga midagi supaplexi taolist oli. ski or die võis täitsa olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 21.11.2004 13:54:56 vasta tsitaadiga

80-ndate teine pool...
MSX-i mängud - kassetmakilt lugemine ja telekast pilt. Panasonic oli arvuti nimeks.
RiseOut, HRally, Kings Valley jne. Kõik vana hea Konami toodang thumbs_up.gif
Südameks oli vist mingi Z80 prose Zilogi sulest...

Esimene PC (286) elamus oli veidi hiljem vist miski Fredy mäng...

Juku-t sai ka näpitud. Siiamaani on meeles fraas miskist eesti keelsest allveelaeva tekstistrateegiast "Luure teatab pinnalt..." icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 22.11.2004 11:05:09 vasta tsitaadiga

sama siin, vutt, sama siin. Ma ei mäleta kahjuks enam mängude nimesid küll aga paar on mul meeles- Saboteur (ninja-platvormikas) ja River Ride (mingi lennukivärk)
oh neid kassettmakiaegu icon_smile.gif

Esimesteks PC elamusteks olid Deathtrack, Dangerous Dave ja F15

ja seda juku allveelaevamängu mäletan ka icon_biggrin.gif tegija thumbs_up.gif

kurat, ma tunnen ennast ühtaegu vana kõbina... on ju saadud arvutimängude ajastu täiesti algusest ära nähtud icon_smile.gif ja fännatud ka

tsitaat:
Esimene oli vist mingi mustvalge ekraaniga "asja" peal mängitud helikopterimäng, kus tuli maa peal olevaid tanke ja vastu tulevaid helikoptereid õhku lasta. See võis olla umbes 10 aastat tagasi.


See võis LHX olla. Sellest mängust algas minu huvi simude vastu. Milline graafika! ja puhas 3D icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 25.11.2004 09:57:19 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
ausalt öeldes esimene mäng oli, mingi algelise laptopi taga, mis oli juhtmega, ja mängisin mingit vormeli mängu kus olid willams, ferrari ja siis mingi veel mingi kollane vormel oli, nimi oli midagi F1 racing ja siis mingi kosmose tulistamise mäng, aasta oli mingi ma ei tea 94-95. Kus juures see os või mis iganes oli see norton commander, või midagi sellist, sinine taust ja valged kirjad.

icon_lol.gif tänapäeva inimesed nii graafilise OS keskkonna sõbrad et kirjeldavad NC sinine taust valged kirjad (N)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 25.11.2004 10:42:58 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:

kurat, ma tunnen ennast ühtaegu vana kõbina... on ju saadud arvutimängude ajastu täiesti algusest ära nähtud icon_smile.gif ja fännatud ka


no rõõm näha siin oma põlvkonna mehi. hea oli millegi põhimõtteliselt uue sünni juures olla. ilusal ajal elasime vist. icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 11:50:03 vasta tsitaadiga

Nime kahjuks samuti ei mäleta aga esimene mäng mida mäletan oli selline kus ise olin kärbsepiits icon_biggrin.gif ja ajasin mööda ekraani ringi sebivaid kärbseid taga. Samas ei tohtinud ennast lõksu tappa sest laipadest üle ei saanud minna. Aeg oli ka kuskil 90.-te alguspoolel ja kui ma ei eksi siis arvutil oli juba isegi mingi Windowsi alge peal, 3.1 või midagi sellist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 25.11.2004 21:34:59 vasta tsitaadiga

Ühed esimestest olid Doom 1 ja mingi Duke Nukemi versioon.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 25.11.2004 23:45:26 vasta tsitaadiga

Arvutil oli Need For Speed Porsche! Väga kõva mäng oli omal ajal ja isegi praegult on mängitav.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjsmart
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2002




sõnum 26.11.2004 10:08:50 vasta tsitaadiga

Doom1 ja Warcraft. Need olid mängud, mis tekitasid arvutisõltuvust. Vist oli 93-94 aastal see
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petsraibe
HV vaatleja
petsraibe

liitunud: 27.01.2004




sõnum 26.11.2004 10:19:00 vasta tsitaadiga

kümnevõistlus. arvuti oli tõenäoliselt vene iskra. aeg oli 80.-te keskel.
_________________
I can pay 100 bucks or so, but for that kind of money I expect bells and fuckin whistles!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mis oli teie esimene arvutimäng ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.