Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Photoshop teeb imesid! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 16.11.2004 02:55:09 vasta tsitaadiga

ma olen nii kena etm a sain niisama absull ilma mittemingi töötluseta icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 17.11.2004 18:46:24 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
toivoku kirjutas:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=221990 opla mina hakkasin naerma icon_biggrin.gif


täitsa lõpp icon_biggrin.gif ma arvan et PS seda ei suuda

Corel on ikka koguaeg kõvem pill kui PS olnud... icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 17.11.2004 21:22:14 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
reimers66 kirjutas:
toivoku kirjutas:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=221990 opla mina hakkasin naerma icon_biggrin.gif


täitsa lõpp icon_biggrin.gif ma arvan et PS seda ei suuda

Corel on ikka koguaeg kõvem pill kui PS olnud... icon_rolleyes.gif



icon_question.gif
icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.11.2004 21:37:33 vasta tsitaadiga

Shook kirjutas:
Nu selle pildi teeb Paint ka ära.
Rahvas hakake kõik Photoshopi õppima ja hakake rate inimesi kenaks tegema.... ma olen kindel et mõni on nõus maksma ka et top300 saada.

oot. ma otsin selle üles.. ma nägin kunagi sellist kodukat mis pakkus "rate piltide tuunimist".saja raha eest. icon_lol.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 17.11.2004 22:09:25 vasta tsitaadiga

Varsti pakun ka seda teenust icon_lol.gif pean nata õppima!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.11.2004 11:36:54 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Cobra[EST] kirjutas:
reimers66 kirjutas:
toivoku kirjutas:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=221990 opla mina hakkasin naerma icon_biggrin.gif


täitsa lõpp icon_biggrin.gif ma arvan et PS seda ei suuda

Corel on ikka koguaeg kõvem pill kui PS olnud... icon_rolleyes.gif



icon_question.gif
icon_lol.gif


Ära sa räägi midagi. Ise mökerdan PS'ga ja seda "efekti" mis sellel reidi pildil oli, võin max 2 minutiga ära teha. icon_lol.gif
Ja tõesti, Photoshopiga ON kõik võimalik. Nagu põhiline asi, millega pilti "ilusamaks" teha, on levelite ja värvide korrastamine. Ülejäänud jäägu igaühe enda teha. icon_wink.gif Väärt kraam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.11.2004 16:40:41 vasta tsitaadiga

Mis seal siis on?...Blur+mingi artistic vms pen...
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.11.2004 16:59:32 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Mis seal siis on?...Blur+mingi artistic vms pen...


Säärast stuffi nagu eelnevalt pildil oli, saab teha Filter-->Blur-->Smart Blur ja siis pane sealt Radiust nii suureks, kui tahad. Ütleme, kuni 3px on tulemus veel enam-vähem normaalne, aga edasi läheb juba käest ära. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.11.2004 17:54:58 vasta tsitaadiga

Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne...
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.11.2004 17:58:27 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne...


nagu veits ot-d siis icon_lol.gif
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.11.2004 18:49:23 vasta tsitaadiga

XeoX kirjutas:
Konturo kirjutas:
Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne...


nagu veits ot-d siis icon_lol.gif
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8)


Ma ei pidanudki sind silmas icon_wink.gif

Aga need bluritud tagataustaga pildid on minu jaoks suured lemmikud...jätavad sellise kena fookuse mulje thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:29:44 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
XeoX kirjutas:
Konturo kirjutas:
Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne...


nagu veits ot-d siis icon_lol.gif
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8)


Ma ei pidanudki sind silmas icon_wink.gif

Aga need bluritud tagataustaga pildid on minu jaoks suured lemmikud...jätavad sellise kena fookuse mulje thumbs_up.gif
no siis imetle mu avatari icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 18.11.2004 20:41:57 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
no siis imetle mu avatari icon_razz.gif


Avataril tundub esi-ja tagaplaan olevat samal maal...see pudeli(välk) peegeldus rikub asja ära

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.11.2004 22:16:50 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Renka kirjutas:
no siis imetle mu avatari icon_razz.gif


Avataril tundub esi-ja tagaplaan olevat samal maal...see pudeli(välk) peegeldus rikub asja ära


Just .
Ja kui täitsa aus olla siis on see koguaeg silma häirinud, justkui oleks pudel natuke fookusest väljas ja pealekauba osaliselt motion bluritud
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 18.11.2004 23:50:26 vasta tsitaadiga

Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi? icon_razz1.gif

Suvaline näide kah
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2004 00:06:37 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi? icon_razz1.gif

Suvaline näide kah


võibolla lihtsalt contrast ja brightness väga kõrge.
võibolla ajan lihtsalt lolli juttu. uni kah juba
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 19.11.2004 00:16:36 vasta tsitaadiga

päikese käes tehtud icon_wink.gif muud ei midagi

kk, nüüd väheke tõsisemat juttu. eks seal mingi filter või asi on peal. ise ple midagi sellsit valmis leiutanuid veel..
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 19.11.2004 00:20:30 vasta tsitaadiga

Tean, et sellistes programmides, mis digikatega jne. kaasa tulevad, saab sellist efekti suht kerge vaevaga teha, aga huvitab just photoshop...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.11.2004 01:05:33 vasta tsitaadiga

Selective color ja whites teha veelgi valgemaks
ja Method ikka Absolute
Kuigivõrd sarnane efekt, ent sellel antud pildil on ka muid asju peale määritud
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 19.11.2004 05:56:38 vasta tsitaadiga

Enam nii täpselt ei mäleta, aga äkki oli mingi selline filter nagu diffuse glow?
See vist andis mingi valge helenduse...

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 19.11.2004 07:51:35 vasta tsitaadiga

Mina olen kuulnud Selle koha pealt Gaussian Blurist.
Hiljem katsetan.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 19.11.2004 08:42:33 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi? icon_razz1.gif

Suvaline näide kah


1. Avad pildi
2. Duplicate Layer
3. Filter-->Blur-->Gaussian Blur pane mingi 7.0px
4. Blurritud layeril muudad Blending Mode: Screen
5. Ja woilaa icon_wink.gif

Muidugi ennem võid Levelid ja värvid korda sättida. Muidu nagu ei ole eriti mõtet. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2004 21:32:55 vasta tsitaadiga

XeoX, kust seda 5ndat punkti saab teostada?

viimati muutis Alien 20.11.2004 13:09:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 19.11.2004 23:25:29 vasta tsitaadiga

Alien kirjutas:
XeoX, kust seda 5 punkti saab teostada?

In your imagination.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 20.11.2004 18:29:46 vasta tsitaadiga

XeoX kirjutas:
ruts8 kirjutas:
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi? icon_razz1.gif

Suvaline näide kah


1. Avad pildi
2. Duplicate Layer
3. Filter-->Blur-->Gaussian Blur pane mingi 7.0px
4. Blurritud layeril muudad Blending Mode: Screen
5. Ja woilaa icon_wink.gif

Muidugi ennem võid Levelid ja värvid korda sättida. Muidu nagu ei ole eriti mõtet. icon_lol.gif


Tänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 20.11.2004 22:10:38 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Alien kirjutas:
XeoX, kust seda 5 punkti saab teostada?

In your imagination.


Jeeš Konturo. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 25.11.2004 22:22:25 vasta tsitaadiga

XeoX kirjutas:
nagu veits ot-d siis icon_lol.gif
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8)

ise kasutan ka bluri millegi esile toomiseks näiteks
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 25.11.2004 22:53:22 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
XeoX kirjutas:
nagu veits ot-d siis icon_lol.gif
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8)

ise kasutan ka bluri millegi esile toomiseks näiteks


See on juba natukene teistsugune blur.See on radial blur zoomiga(kui ma õigesti mäletan),kuid me räägime tavalisest tagatausta selekteerimisest ja blurimisest.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 25.11.2004 23:47:25 vasta tsitaadiga

blur on blur
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.11.2004 08:00:56 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
blur on blur


Ei ole!
Blur jaguneb erinevatesks blurideks!

Muidu oleks ju Filter-Blur
Praegu on Filter-Blur-Motion Blur;Gaussian Blur;Radial Blur;Blur;Blur More etc.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 26.11.2004 17:40:18 vasta tsitaadiga

kle ma tean väga hästi, et jagunevad- lihtsalt pole vahet kas udutad sa motioni, radial, gaussian aso- lihtsalt mainisin, et muidu on nõme kui kogu pilt on bluritud- aga ise kasutan et mõnda detaili esile tuua- selles suhtes pole vahet millist kasutad.
ma ei saa üldse aru mis teemal sa vaidled muga... icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.11.2004 18:09:51 vasta tsitaadiga

blurides tausta erinevate bluridega saad erinevad tulemused....ta juhtis su tähelepanu lihtsalt sellele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e2janz
HV kasutaja
e2janz

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 21:04:08 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
blurides tausta erinevate bluridega saad erinevad tulemused....ta juhtis su tähelepanu lihtsalt sellele icon_rolleyes.gif


vot täpselt. icon_wink.gif

Aga bluridest rääkides - photoshop CS-il veel selline kaval asi nagu Lens Blur, mis üritab simuleerida pika-fookuskaugusega-objektiivide-suure-avaga-pildistatud piltide tausta... Kel pole head kaamerat ja on olemas PS. CS, soovitan kasutada! (eriti portreepiltide puhul) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 26.11.2004 23:55:11 vasta tsitaadiga

ma tean ju väga hästi, et erinev blur teeb erinevat effekti aga blur on ikkagi blur- funktsioon on sama- udustab- lihtsalt erinev seda räägin mina
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.11.2004 06:04:10 vasta tsitaadiga

Panic.....sa tee see oma pilt kus sul radial blur on mingi muu bluriga ja vaata, kas tulemus tuleb sama??????

kurat icon_evil.gif

blur tööriistana ei ole lihtsalt udustamine
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 27.11.2004 10:42:02 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
Panic.....sa tee see oma pilt kus sul radial blur on mingi muu bluriga ja vaata, kas tulemus tuleb sama??????

kurat icon_evil.gif

blur tööriistana ei ole lihtsalt udustamine


Õige, lennu, Radial Blur ja "tavalisel" Blur on kaks täiesti erinevat asja! icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 28.11.2004 17:06:26 vasta tsitaadiga

efekt on jah erinev seda ma ei vaidle aga põhimõte on sama et udustab- alati on mingid ninatargad, kes on ässad ja kukuvad hoopis muud mula ajama.
ma ütlesin, et blur on hea detailide esile toomiseks olgu see mis blur tahes-selles suhtes on blur ikka blurr, et saab hästi midagi esile tuua te aga hakkate mingid blurride erinevust mulle siin jahuma.
esile toob ta sama moodi- lihtsalt erinevus on blurritaval osal ju daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ma ju pole väitnud, et radial blur on sama mis smart blur vaid, et üldises mõtteson blur blur- olenemata millist bluri tüüpi kasutad- nüüd taipate ve?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 28.11.2004 17:16:23 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
alati on mingid ninatargad, kes on ässad ja kukuvad hoopis muud mula ajama.



Kle äss...
Väljenda ennast esimesest postitusest alates nii,et kõik aru saaksid,mida sa mõtled.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.11.2004 00:48:17 vasta tsitaadiga

panic....sinu arvates pole vahet kas on roheline võin punane.....värv on ju värv.....dumbass
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 29.11.2004 01:34:42 vasta tsitaadiga

Oleneb vaatenurgast ju. Nahui te vaidlete icon_neutral.gif icon_mad.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 04.12.2004 15:43:41 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:

Kle äss...
Väljenda ennast esimesest postitusest alates nii,et kõik aru saaksid,mida sa mõtled.
püüan- ei tulnud selle peale, et nii suur kisa tuleb...

lennu kirjutas:
panic....sinu arvates pole vahet kas on roheline võin punane.....värv on ju värv.....dumbass

jup- ja auto on ka auto olgu ta lada või bmw aso...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Photoshop teeb imesid! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.