|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
16.11.2004 02:55:09
|
|
|
ma olen nii kena etm a sain niisama absull ilma mittemingi töötluseta
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
17.11.2004 18:46:24
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
täitsa lõpp ma arvan et PS seda ei suuda |
Corel on ikka koguaeg kõvem pill kui PS olnud...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
17.11.2004 21:22:14
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
täitsa lõpp ma arvan et PS seda ei suuda |
Corel on ikka koguaeg kõvem pill kui PS olnud...  |
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
17.11.2004 21:37:33
|
|
|
| Shook kirjutas: |
Nu selle pildi teeb Paint ka ära.
Rahvas hakake kõik Photoshopi õppima ja hakake rate inimesi kenaks tegema.... ma olen kindel et mõni on nõus maksma ka et top300 saada. |
oot. ma otsin selle üles.. ma nägin kunagi sellist kodukat mis pakkus "rate piltide tuunimist".saja raha eest.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shook
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003
|
17.11.2004 22:09:25
|
|
|
Varsti pakun ka seda teenust pean nata õppima!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
18.11.2004 11:36:54
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
| Cobra[EST] kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
täitsa lõpp ma arvan et PS seda ei suuda |
Corel on ikka koguaeg kõvem pill kui PS olnud...  |
 |
Ära sa räägi midagi. Ise mökerdan PS'ga ja seda "efekti" mis sellel reidi pildil oli, võin max 2 minutiga ära teha.
Ja tõesti, Photoshopiga ON kõik võimalik. Nagu põhiline asi, millega pilti "ilusamaks" teha, on levelite ja värvide korrastamine. Ülejäänud jäägu igaühe enda teha. Väärt kraam
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
18.11.2004 16:40:41
|
|
|
Mis seal siis on?...Blur+mingi artistic vms pen...
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
18.11.2004 16:59:32
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
| Mis seal siis on?...Blur+mingi artistic vms pen... |
Säärast stuffi nagu eelnevalt pildil oli, saab teha Filter-->Blur-->Smart Blur ja siis pane sealt Radiust nii suureks, kui tahad. Ütleme, kuni 3px on tulemus veel enam-vähem normaalne, aga edasi läheb juba käest ära.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
18.11.2004 17:54:58
|
|
|
Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne...
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
18.11.2004 17:58:27
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
| Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne... |
nagu veits ot-d siis
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
18.11.2004 18:49:23
|
|
|
| XeoX kirjutas: |
| Konturo kirjutas: |
| Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne... |
nagu veits ot-d siis
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8) |
Ma ei pidanudki sind silmas
Aga need bluritud tagataustaga pildid on minu jaoks suured lemmikud...jätavad sellise kena fookuse mulje
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
18.11.2004 19:29:44
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
| XeoX kirjutas: |
| Konturo kirjutas: |
| Krt...tegelt kõige hullemad pildid ongi need ära bluritud...siis mõned nurgad jäävad kuidagi imelikeks jne... |
nagu veits ot-d siis
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8) |
Ma ei pidanudki sind silmas
Aga need bluritud tagataustaga pildid on minu jaoks suured lemmikud...jätavad sellise kena fookuse mulje  |
no siis imetle mu avatari
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
18.11.2004 20:41:57
|
|
|
| Renka kirjutas: |
no siis imetle mu avatari  |
Avataril tundub esi-ja tagaplaan olevat samal maal...see pudeli(välk) peegeldus rikub asja ära
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
18.11.2004 22:16:50
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
no siis imetle mu avatari  |
Avataril tundub esi-ja tagaplaan olevat samal maal...see pudeli(välk) peegeldus rikub asja ära |
Just .
Ja kui täitsa aus olla siis on see koguaeg silma häirinud, justkui oleks pudel natuke fookusest väljas ja pealekauba osaliselt motion bluritud
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
18.11.2004 23:50:26
|
|
|
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi?
Suvaline näide kah
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
19.11.2004 00:06:37
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi?
Suvaline näide kah |
võibolla lihtsalt contrast ja brightness väga kõrge.
võibolla ajan lihtsalt lolli juttu. uni kah juba
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
19.11.2004 00:16:36
|
|
|
päikese käes tehtud muud ei midagi
kk, nüüd väheke tõsisemat juttu. eks seal mingi filter või asi on peal. ise ple midagi sellsit valmis leiutanuid veel..
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
19.11.2004 00:20:30
|
|
|
| Tean, et sellistes programmides, mis digikatega jne. kaasa tulevad, saab sellist efekti suht kerge vaevaga teha, aga huvitab just photoshop...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
19.11.2004 01:05:33
|
|
|
Selective color ja whites teha veelgi valgemaks
ja Method ikka Absolute
Kuigivõrd sarnane efekt, ent sellel antud pildil on ka muid asju peale määritud
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
19.11.2004 05:56:38
|
|
|
Enam nii täpselt ei mäleta, aga äkki oli mingi selline filter nagu diffuse glow?
See vist andis mingi valge helenduse...
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
19.11.2004 07:51:35
|
|
|
Mina olen kuulnud Selle koha pealt Gaussian Blurist.
Hiljem katsetan.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
19.11.2004 08:42:33
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi?
Suvaline näide kah |
1. Avad pildi
2. Duplicate Layer
3. Filter-->Blur-->Gaussian Blur pane mingi 7.0px
4. Blurritud layeril muudad Blending Mode: Screen
5. Ja woilaa
Muidugi ennem võid Levelid ja värvid korda sättida. Muidu nagu ei ole eriti mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
19.11.2004 21:32:55
|
|
|
XeoX, kust seda 5ndat punkti saab teostada?
viimati muutis Alien 20.11.2004 13:09:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
19.11.2004 23:25:29
|
|
|
| Alien kirjutas: |
| XeoX, kust seda 5 punkti saab teostada? |
In your imagination.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
20.11.2004 18:29:46
|
|
|
| XeoX kirjutas: |
| ruts8 kirjutas: |
Mind huvitab, et kuidas photoshopis saab teha "valge helendamise efekti" Kas tõesti ainult "dodge" tool'iga või mingit muud moodi?
Suvaline näide kah |
1. Avad pildi
2. Duplicate Layer
3. Filter-->Blur-->Gaussian Blur pane mingi 7.0px
4. Blurritud layeril muudad Blending Mode: Screen
5. Ja woilaa
Muidugi ennem võid Levelid ja värvid korda sättida. Muidu nagu ei ole eriti mõtet.  |
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
20.11.2004 22:10:38
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
| Alien kirjutas: |
| XeoX, kust seda 5 punkti saab teostada? |
In your imagination. |
Jeeš Konturo.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
25.11.2004 22:22:25
|
|
|
| XeoX kirjutas: |
nagu veits ot-d siis
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8) |
ise kasutan ka bluri millegi esile toomiseks näiteks
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
25.11.2004 22:53:22
|
|
|
| panic kirjutas: |
| XeoX kirjutas: |
nagu veits ot-d siis
Aga jah.. Ma üldiselt nägu oma töödeldud piltidel ei blurri, ainult tausta. Nii tuleb just nägu esiplaanile vms. 8) |
ise kasutan ka bluri millegi esile toomiseks näiteks |
See on juba natukene teistsugune blur.See on radial blur zoomiga(kui ma õigesti mäletan),kuid me räägime tavalisest tagatausta selekteerimisest ja blurimisest.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
25.11.2004 23:47:25
|
|
|
blur on blur
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
26.11.2004 08:00:56
|
|
|
| panic kirjutas: |
| blur on blur |
Ei ole!
Blur jaguneb erinevatesks blurideks!
Muidu oleks ju Filter-Blur
Praegu on Filter-Blur-Motion Blur;Gaussian Blur;Radial Blur;Blur;Blur More etc.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
26.11.2004 17:40:18
|
|
|
kle ma tean väga hästi, et jagunevad- lihtsalt pole vahet kas udutad sa motioni, radial, gaussian aso- lihtsalt mainisin, et muidu on nõme kui kogu pilt on bluritud- aga ise kasutan et mõnda detaili esile tuua- selles suhtes pole vahet millist kasutad.
ma ei saa üldse aru mis teemal sa vaidled muga...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
26.11.2004 18:09:51
|
|
|
blurides tausta erinevate bluridega saad erinevad tulemused....ta juhtis su tähelepanu lihtsalt sellele
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e2janz
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2003
|
26.11.2004 21:04:08
|
|
|
| lennu kirjutas: |
blurides tausta erinevate bluridega saad erinevad tulemused....ta juhtis su tähelepanu lihtsalt sellele  |
vot täpselt.
Aga bluridest rääkides - photoshop CS-il veel selline kaval asi nagu Lens Blur, mis üritab simuleerida pika-fookuskaugusega-objektiivide-suure-avaga-pildistatud piltide tausta... Kel pole head kaamerat ja on olemas PS. CS, soovitan kasutada! (eriti portreepiltide puhul)
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
26.11.2004 23:55:11
|
|
|
ma tean ju väga hästi, et erinev blur teeb erinevat effekti aga blur on ikkagi blur- funktsioon on sama- udustab- lihtsalt erinev seda räägin mina
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
27.11.2004 06:04:10
|
|
|
Panic.....sa tee see oma pilt kus sul radial blur on mingi muu bluriga ja vaata, kas tulemus tuleb sama??????
kurat
blur tööriistana ei ole lihtsalt udustamine
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
27.11.2004 10:42:02
|
|
|
| lennu kirjutas: |
Panic.....sa tee see oma pilt kus sul radial blur on mingi muu bluriga ja vaata, kas tulemus tuleb sama??????
kurat
blur tööriistana ei ole lihtsalt udustamine |
Õige, lennu, Radial Blur ja "tavalisel" Blur on kaks täiesti erinevat asja!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
28.11.2004 17:06:26
|
|
|
efekt on jah erinev seda ma ei vaidle aga põhimõte on sama et udustab- alati on mingid ninatargad, kes on ässad ja kukuvad hoopis muud mula ajama.
ma ütlesin, et blur on hea detailide esile toomiseks olgu see mis blur tahes-selles suhtes on blur ikka blurr, et saab hästi midagi esile tuua te aga hakkate mingid blurride erinevust mulle siin jahuma.
esile toob ta sama moodi- lihtsalt erinevus on blurritaval osal ju daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ma ju pole väitnud, et radial blur on sama mis smart blur vaid, et üldises mõtteson blur blur- olenemata millist bluri tüüpi kasutad- nüüd taipate ve?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
28.11.2004 17:16:23
|
|
|
| panic kirjutas: |
| alati on mingid ninatargad, kes on ässad ja kukuvad hoopis muud mula ajama. |
Kle äss...
Väljenda ennast esimesest postitusest alates nii,et kõik aru saaksid,mida sa mõtled.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
29.11.2004 00:48:17
|
|
|
| panic....sinu arvates pole vahet kas on roheline võin punane.....värv on ju värv.....dumbass
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
29.11.2004 01:34:42
|
|
|
Oleneb vaatenurgast ju. Nahui te vaidlete
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
04.12.2004 15:43:41
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
Kle äss...
Väljenda ennast esimesest postitusest alates nii,et kõik aru saaksid,mida sa mõtled. |
püüan- ei tulnud selle peale, et nii suur kisa tuleb...
| lennu kirjutas: |
| panic....sinu arvates pole vahet kas on roheline võin punane.....värv on ju värv.....dumbass |
jup- ja auto on ka auto olgu ta lada või bmw aso...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|