Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.11.2004 14:51:54 vasta tsitaadiga

kõige alumises ?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 14:53:15 vasta tsitaadiga

minu arust just ainult ühes ei müüda ja see on lvl ühe oma teistes kõikides müüakse.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 15:12:13 vasta tsitaadiga

mul myyaxe seal http://www.pilt.ee/picture.php?album_id=246198&picture_id=4788107
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 18.11.2004 15:19:32 vasta tsitaadiga

rohkemates kui ühes, kindlasti.

tsitaat:

... ju siis mulle ei meeldi nii ülepakutud kirevus. Kindlasti jookseks mäng ka paremini, kui oleks kirevusele tiba vähem tähelepanu pööratud ja olemasolevat põhjalikumalt viimistleda viitsitud. Hetkel tundub mulle, et selle kirevusega ongi püütud kompenseerida muid puudujääke ...


noh, ma võtsin need asfaldipeegeldused ja lighttracingud maha, täiesti normaalne on nüüd sõita icon_smile.gif
eks seal kasiinode keskel on ikka kirev muidugi aga see on pigem loomulik
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 18.11.2004 15:48:13 vasta tsitaadiga

Hah aitäh.. ma leidsin üles ja tõepooolest on 3 lvlit!
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 15:58:26 vasta tsitaadiga

eem igas poes peale esmese leveli müüakse 3 lvl asju kui need laht saadud
lahti saab need jah 5lvl, ehk siis beacon hills is
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:00:06 vasta tsitaadiga

keegi oskab yelda mix mul widebody kitte ple? mäng ammu läbi + 100% jupid, btw uuel ringil mänguga ja see kord kõik hardiga, kust selle catch up-i maha saab võtta? vahel nad kihutavad ilge kiiruega järgi..
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:00:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
eem igas poes peale esmese leveli müüakse 3 lvl asju kui need laht saadud
lahti saab need jah 5lvl, ehk siis beacon hills is


ok jätan meelde


viimati muutis ZerOZer05 18.11.2004 16:07:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:03:48 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
rohkemates kui ühes, kindlasti.

tsitaat:

... ju siis mulle ei meeldi nii ülepakutud kirevus. Kindlasti jookseks mäng ka paremini, kui oleks kirevusele tiba vähem tähelepanu pööratud ja olemasolevat põhjalikumalt viimistleda viitsitud. Hetkel tundub mulle, et selle kirevusega ongi püütud kompenseerida muid puudujääke ...


noh, ma võtsin need asfaldipeegeldused ja lighttracingud maha, täiesti normaalne on nüüd sõita icon_smile.gif
eks seal kasiinode keskel on ikka kirev muidugi aga see on pigem loomulik


jah asfaldipeegeldused maha! täiesti mõttetu asi, ilma palju parem thumbs_up.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 18.11.2004 16:06:03 vasta tsitaadiga

kus asub mängu saved games?vaja format c teha
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:06:41 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
Ok jätan meelde icon_rolleyes.gif


No offence, aga jäta ka see meelde, et mõttetute postituste tegemine on mõttetu, võib-olla isegi vastutulelik.
Hitimees, format kustutab need ju ise. Seivid on: C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Kas seal mängus auto/jupi müügiga raha ei saagi teenida? Keegi võiks ka 6-käigulised autod välja tuua..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:16:20 vasta tsitaadiga

autot või juppi ei saagi myya
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 18.11.2004 16:19:36 vasta tsitaadiga

mis autoga te kõige ennem sõitsite?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.11.2004 16:20:15 vasta tsitaadiga

240'ga , nüüd rx8 mingiaeg juba
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:21:11 vasta tsitaadiga

kristoka kirjutas:
mis autoga te kõige ennem sõitsite?


Mx-5, Supra ja nüüd audi TT
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.11.2004 16:21:16 vasta tsitaadiga

kristoka kirjutas:
mis autoga te kõige ennem sõitsite?


Kõige ENNE (parem sõna on üldse varem) sõitsime 350Z-ga. Siis Hondaga, siis Lexusega, siis A3-ga ja nüüd sõidan EVO-ga.

Ennem=pigem

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:25:19 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
240'ga , nüüd rx8 mingiaeg juba


sama siin ja ei kurda

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 18.11.2004 16:28:38 vasta tsitaadiga

mul on selline jama ,et peale esimest korda mängu minnes on pilt ruuduline ja kui teen uniinstalli ja siis lasen uuesti peale,ning jälle sama asi icon_mad.gif
Kas kellelgi on sama mure olnud ja kuidas korda saite?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:31:27 vasta tsitaadiga

Syrup kirjutas:
mul on selline jama ,et peale esimest korda mängu minnes on pilt ruuduline ja kui teen uniinstalli ja siis lasen uuesti peale,ning jälle sama asi icon_mad.gif
Kas kellelgi on sama mure olnud ja kuidas korda saite?


selle saab korda siis kui sa v2lja l2hed ja m2ngu uuesti t88le paned
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
preda608
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004




sõnum 18.11.2004 16:34:43 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kas seda pelist on võimalik hetkel poest osta ja kui on siis kust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:35:02 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
ZerOZer05 kirjutas:
Ok jätan meelde icon_rolleyes.gif


No offence, aga jäta ka see meelde, et mõttetute postituste tegemine on mõttetu, võib-olla isegi vastutulelik.
Hitimees, format kustutab need ju ise. Seivid on: C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Kas seal mängus auto/jupi müügiga raha ei saagi teenida? Keegi võiks ka 6-käigulised autod välja tuua..

Ai fakk...ma tegin just enne formati kui sa selle posti jõudsid teha...sinna läks siis 28% completed icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:35:14 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
ZerOZer05 kirjutas:
Ok jätan meelde icon_rolleyes.gif


No offence, aga jäta ka see meelde, et mõttetute postituste tegemine on mõttetu, võib-olla isegi vastutulelik.
Hitimees, format kustutab need ju ise. Seivid on: C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Kas seal mängus auto/jupi müügiga raha ei saagi teenida? Keegi võiks ka 6-käigulised autod välja tuua..

Ai fakk...ma tegin just enne formati kui sa selle posti jõudsid teha...sinna läks siis 28% completed icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 18.11.2004 16:39:41 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
Syrup kirjutas:
mul on selline jama ,et peale esimest korda mängu minnes on pilt ruuduline ja kui teen uniinstalli ja siis lasen uuesti peale,ning jälle sama asi icon_mad.gif
Kas kellelgi on sama mure olnud ja kuidas korda saite?


selle saab korda siis kui sa v2lja l2hed ja m2ngu uuesti t88le paned


seda ma olen teinud muidugi ja isegi mängu uuesti peale laskmine ei mõju icon_cry.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:51:32 vasta tsitaadiga

lükka texture filtering põhja graphics optionide alt ja tee mängule restart
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 18.11.2004 16:53:02 vasta tsitaadiga

ma võtsin kõige ennem Ford Focuse icon_smile.gif väga armas pill imho
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 18.11.2004 16:59:23 vasta tsitaadiga

suured tänud kasutaja OCUser,nüüd on korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RantZ
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2004 17:02:53 vasta tsitaadiga

ma sõitsin kõige ennem corollaga,siis võtsin celica ja nüüd rallin TT-ga.....minu arust väga normaalsed pillid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 17:07:48 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
keegi oskab yelda mix mul widebody kitte ple? mäng ammu läbi + 100% jupid, btw uuel ringil mänguga ja see kord kõik hardiga, kust selle catch up-i maha saab võtta? vahel nad kihutavad ilge kiiruega järgi..

Wide body saad ainult siis kui teed outrun'e. Nii saad igasugu unique performance ja visual upgrade'isid. Rohkem vaeva näha nende outrun'idega.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 17:18:56 vasta tsitaadiga

tegin niisama pulli pärast outruni speedwayl, kellegagi kokku ei põrganud, kogu aeg oli nitro taga peaaegu icon_razz.gif jne miski 300 oli rauas kogu aeg min. ja kutt küttis ikka mööda icon_lol.gif

edit: umbes kolm ringi jõudsin peale teha kesklinnale icon_razz.gif

_________________
!!


viimati muutis renx09 18.11.2004 17:23:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
art16ur
HV kasutaja
art16ur

liitunud: 31.10.2004




sõnum 18.11.2004 17:28:18 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta icon_wink.gif

_________________
O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 17:29:47 vasta tsitaadiga

art16ur kirjutas:
http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta icon_wink.gif
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 17:30:55 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
art16ur kirjutas:
http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta icon_wink.gif
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju

see ju maastur Escalade kah...mitte mõni tavaline sportauto...ja eks ta päris kaugel kah mängus icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
art16ur
HV kasutaja
art16ur

liitunud: 31.10.2004




sõnum 18.11.2004 17:33:49 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
velzatis kirjutas:
art16ur kirjutas:
http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta icon_wink.gif
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju

see ju maastur Escalade kah...mitte mõni tavaline sportauto...ja eks ta päris kaugel kah mängus icon_wink.gif


mäng ongi praktiliselt läbi kõik asjad lahti ja kõik rajad läbitud icon_razz1.gif

_________________
O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 17:49:52 vasta tsitaadiga

art16ur kirjutas:
Mafka kirjutas:
velzatis kirjutas:
art16ur kirjutas:
http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta icon_wink.gif
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju

see ju maastur Escalade kah...mitte mõni tavaline sportauto...ja eks ta päris kaugel kah mängus icon_wink.gif


mäng ongi praktiliselt läbi kõik asjad lahti ja kõik rajad läbitud icon_razz1.gif
norm, ma jätkan täna õhtul oma otsinguid linna peal et mõni ralli leida ikka 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 18.11.2004 17:52:29 vasta tsitaadiga

art16ur kirjutas:
http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta icon_wink.gif


haha! sellele peab teine nupp olema mis aktiveerib sonic boosti, mis oleks võrdväärne nitroga.
väga armas, mina suutsin oma showoff-TT'sse 4 kõlli aint sisse toppida icon_smile.gif

peaks ka mingi maasturi ette võtma ikka
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:36:38 vasta tsitaadiga

Niih võtsin nüüd optsioonid lahti ja keerasin sealt car reflectionsi maha ja samuti road reflectioni 1 astme peale ja hoopis teine tubakas thumbs_up.gif . Enam kõik ei sära idiootselt silma.Samas täheldasin seda, et kui fog maha võtta, siis näeb palju kaugemale rada ette ja vähemalt mulle küll ei tundu see olevat siuke hi-tech efekt fog vaid pigem selline mida kasutatakse mängudes selleks, et kaarti liiga kooma ei tõmbaks view distance.fog maha võtta, siis tekib vägev pilvine taevas ja värgid kohe, niiet sai see ka OFF'i lükatud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:43:18 vasta tsitaadiga

mind häirib see natuke et koguaeg on öö icon_sad.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crave
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2004




sõnum 18.11.2004 18:43:54 vasta tsitaadiga

kas keegi mingt link teab ksut saaks autosi ja muid stuff tõmmata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:44:39 vasta tsitaadiga

NFSU-DELE ei saagi minuteada tõmmata asju juurde (kehtib nii nfsu1 kui nfsu2 kohta)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:53:10 vasta tsitaadiga

NFSU yhele sai vinyyle t6mmata
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crave
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2004




sõnum 18.11.2004 18:59:31 vasta tsitaadiga

saab küll asju panna ma olen kuulnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:00:46 vasta tsitaadiga

Keda häirib see "ÖÖÖÖÖ", siis palun väga: võtke display options'itest maha selline asi nagu 'enhanced contrast' - ja voila pilt tunduvalt heledam. Samas selline öö on cool ja asja point ongi nightrace ju.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:29:28 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Keda häirib see "ÖÖÖÖÖ", siis palun väga: võtke display options'itest maha selline asi nagu 'enhanced contrast' - ja voila pilt tunduvalt heledam. Samas selline öö on cool ja asja point ongi nightrace ju.
aga asi oleks tunduvalt reaalsem kui vahelduks öö ja päev (gta)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:31:04 vasta tsitaadiga

Vahepeal on nagu päikesetõus racede ajal.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:32:26 vasta tsitaadiga

a kusjuures natukene valgus ju siiski vaheldub - õhtust > öösse> hommikuni. ehk siis rallitakse from dusk till dawn.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:38:56 vasta tsitaadiga

traaaa jubedalt närvis juba. Ma ei leia kuskilt seda kohta kus üks ralli peidus on, või äkki ei olegi? Milleski muud viga? Otsinud terve linna läbi juba icon_neutral.gif Pakkuge veel võimalusi mida teha või oskab keegi öelda kus see ralli asuda võiks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:49:29 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
traaaa jubedalt närvis juba. Ma ei leia kuskilt seda kohta kus üks ralli peidus on, või äkki ei olegi? Milleski muud viga? Otsinud terve linna läbi juba icon_neutral.gif Pakkuge veel võimalusi mida teha või oskab keegi öelda kus see ralli asuda võiks?


Maailmakaardil pole näha?
Keegi võiks mind kah abistada. Kas on kuidagi võimalik oma seive kopeerida teise nime alla (paljundada) nii, et nad ka töötaksid?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:54:24 vasta tsitaadiga

maailmakaardil ??
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nistel
HV kasutaja
nistel

liitunud: 04.11.2004




sõnum 18.11.2004 20:00:03 vasta tsitaadiga

vajuta mängu ajal m tähte ja sulle avaneb kaart koos sõitude ja poodidega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 20:01:14 vasta tsitaadiga

no seda tean isegi ainult mina kasutan F2 selle asmele.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.