|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.11.2004 14:51:54
|
|
|
| kõige alumises ?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2004 14:53:15
|
|
|
minu arust just ainult ühes ei müüda ja see on lvl ühe oma teistes kõikides müüakse.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
18.11.2004 15:19:32
|
|
|
rohkemates kui ühes, kindlasti.
| tsitaat: |
... ju siis mulle ei meeldi nii ülepakutud kirevus. Kindlasti jookseks mäng ka paremini, kui oleks kirevusele tiba vähem tähelepanu pööratud ja olemasolevat põhjalikumalt viimistleda viitsitud. Hetkel tundub mulle, et selle kirevusega ongi püütud kompenseerida muid puudujääke ...
|
noh, ma võtsin need asfaldipeegeldused ja lighttracingud maha, täiesti normaalne on nüüd sõita
eks seal kasiinode keskel on ikka kirev muidugi aga see on pigem loomulik
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
18.11.2004 15:48:13
|
|
|
Hah aitäh.. ma leidsin üles ja tõepooolest on 3 lvlit!
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
18.11.2004 15:58:26
|
|
|
eem igas poes peale esmese leveli müüakse 3 lvl asju kui need laht saadud
lahti saab need jah 5lvl, ehk siis beacon hills is
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
18.11.2004 16:00:06
|
|
|
| keegi oskab yelda mix mul widebody kitte ple? mäng ammu läbi + 100% jupid, btw uuel ringil mänguga ja see kord kõik hardiga, kust selle catch up-i maha saab võtta? vahel nad kihutavad ilge kiiruega järgi..
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
18.11.2004 16:00:45
|
|
|
| tsitaat: |
eem igas poes peale esmese leveli müüakse 3 lvl asju kui need laht saadud
lahti saab need jah 5lvl, ehk siis beacon hills is |
ok jätan meelde
viimati muutis ZerOZer05 18.11.2004 16:07:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2004 16:03:48
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
rohkemates kui ühes, kindlasti.
| tsitaat: |
... ju siis mulle ei meeldi nii ülepakutud kirevus. Kindlasti jookseks mäng ka paremini, kui oleks kirevusele tiba vähem tähelepanu pööratud ja olemasolevat põhjalikumalt viimistleda viitsitud. Hetkel tundub mulle, et selle kirevusega ongi püütud kompenseerida muid puudujääke ...
|
noh, ma võtsin need asfaldipeegeldused ja lighttracingud maha, täiesti normaalne on nüüd sõita
eks seal kasiinode keskel on ikka kirev muidugi aga see on pigem loomulik |
jah asfaldipeegeldused maha! täiesti mõttetu asi, ilma palju parem
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
18.11.2004 16:06:03
|
|
|
| kus asub mängu saved games?vaja format c teha
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
18.11.2004 16:06:41
|
|
|
| ZerOZer05 kirjutas: |
Ok jätan meelde  |
No offence, aga jäta ka see meelde, et mõttetute postituste tegemine on mõttetu, võib-olla isegi vastutulelik.
Hitimees, format kustutab need ju ise. Seivid on: C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
Kas seal mängus auto/jupi müügiga raha ei saagi teenida? Keegi võiks ka 6-käigulised autod välja tuua..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
18.11.2004 16:16:20
|
|
|
| autot või juppi ei saagi myya
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
18.11.2004 16:19:36
|
|
|
| mis autoga te kõige ennem sõitsite?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.11.2004 16:20:15
|
|
|
| 240'ga , nüüd rx8 mingiaeg juba
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
18.11.2004 16:21:11
|
|
|
| kristoka kirjutas: |
| mis autoga te kõige ennem sõitsite? |
Mx-5, Supra ja nüüd audi TT
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.11.2004 16:21:16
|
|
|
| kristoka kirjutas: |
| mis autoga te kõige ennem sõitsite? |
Kõige ENNE (parem sõna on üldse varem) sõitsime 350Z-ga. Siis Hondaga, siis Lexusega, siis A3-ga ja nüüd sõidan EVO-ga.
Ennem=pigem
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2004 16:25:19
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| 240'ga , nüüd rx8 mingiaeg juba |
sama siin ja ei kurda
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
18.11.2004 16:28:38
|
|
|
mul on selline jama ,et peale esimest korda mängu minnes on pilt ruuduline ja kui teen uniinstalli ja siis lasen uuesti peale,ning jälle sama asi
Kas kellelgi on sama mure olnud ja kuidas korda saite?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
18.11.2004 16:31:27
|
|
|
| Syrup kirjutas: |
mul on selline jama ,et peale esimest korda mängu minnes on pilt ruuduline ja kui teen uniinstalli ja siis lasen uuesti peale,ning jälle sama asi
Kas kellelgi on sama mure olnud ja kuidas korda saite? |
selle saab korda siis kui sa v2lja l2hed ja m2ngu uuesti t88le paned
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
preda608
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2004
|
18.11.2004 16:34:43
|
|
|
| Keegi oskab kas seda pelist on võimalik hetkel poest osta ja kui on siis kust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.11.2004 16:35:02
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| ZerOZer05 kirjutas: |
Ok jätan meelde  |
No offence, aga jäta ka see meelde, et mõttetute postituste tegemine on mõttetu, võib-olla isegi vastutulelik.
Hitimees, format kustutab need ju ise. Seivid on: C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
Kas seal mängus auto/jupi müügiga raha ei saagi teenida? Keegi võiks ka 6-käigulised autod välja tuua.. |
Ai fakk...ma tegin just enne formati kui sa selle posti jõudsid teha...sinna läks siis 28% completed
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.11.2004 16:35:14
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| ZerOZer05 kirjutas: |
Ok jätan meelde  |
No offence, aga jäta ka see meelde, et mõttetute postituste tegemine on mõttetu, võib-olla isegi vastutulelik.
Hitimees, format kustutab need ju ise. Seivid on: C:\Documents and Settings\KASUTAJA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
Kas seal mängus auto/jupi müügiga raha ei saagi teenida? Keegi võiks ka 6-käigulised autod välja tuua.. |
Ai fakk...ma tegin just enne formati kui sa selle posti jõudsid teha...sinna läks siis 28% completed
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
18.11.2004 16:39:41
|
|
|
| ZerOZer05 kirjutas: |
| Syrup kirjutas: |
mul on selline jama ,et peale esimest korda mängu minnes on pilt ruuduline ja kui teen uniinstalli ja siis lasen uuesti peale,ning jälle sama asi
Kas kellelgi on sama mure olnud ja kuidas korda saite? |
selle saab korda siis kui sa v2lja l2hed ja m2ngu uuesti t88le paned |
seda ma olen teinud muidugi ja isegi mängu uuesti peale laskmine ei mõju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2004 16:51:32
|
|
|
lükka texture filtering põhja graphics optionide alt ja tee mängule restart
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
18.11.2004 16:53:02
|
|
|
ma võtsin kõige ennem Ford Focuse väga armas pill imho
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
18.11.2004 16:59:23
|
|
|
suured tänud kasutaja OCUser,nüüd on korras
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RantZ
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
18.11.2004 17:02:53
|
|
|
ma sõitsin kõige ennem corollaga,siis võtsin celica ja nüüd rallin TT-ga.....minu arust väga normaalsed pillid
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
18.11.2004 17:07:48
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| keegi oskab yelda mix mul widebody kitte ple? mäng ammu läbi + 100% jupid, btw uuel ringil mänguga ja see kord kõik hardiga, kust selle catch up-i maha saab võtta? vahel nad kihutavad ilge kiiruega järgi.. |
Wide body saad ainult siis kui teed outrun'e. Nii saad igasugu unique performance ja visual upgrade'isid. Rohkem vaeva näha nende outrun'idega.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2004 17:18:56
|
|
|
tegin niisama pulli pärast outruni speedwayl, kellegagi kokku ei põrganud, kogu aeg oli nitro taga peaaegu jne miski 300 oli rauas kogu aeg min. ja kutt küttis ikka mööda
edit: umbes kolm ringi jõudsin peale teha kesklinnale
_________________ !!
viimati muutis renx09 18.11.2004 17:23:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
art16ur
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004
|
18.11.2004 17:28:18
|
|
|
http://www.zone.ee/art16ur/tymakas.JPG?2
ma arvan,et selles autos helisüsteemi pärast muret ei tunta
_________________ O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 17:29:47
|
|
|
|
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.11.2004 17:30:55
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
|
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju |
see ju maastur Escalade kah...mitte mõni tavaline sportauto...ja eks ta päris kaugel kah mängus
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
art16ur
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004
|
18.11.2004 17:33:49
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
|
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju |
see ju maastur Escalade kah...mitte mõni tavaline sportauto...ja eks ta päris kaugel kah mängus  |
mäng ongi praktiliselt läbi kõik asjad lahti ja kõik rajad läbitud
_________________ O: Hitachi 1TB Kõvaketast või töötavat trükkplaati, mudeli numbriga HDT721010SLA360 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 17:49:52
|
|
|
| art16ur kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
|
wtf, kuidas sellise trunki said?? mul enamjaolt ainult 2 kohta kuhu saab panna asju |
see ju maastur Escalade kah...mitte mõni tavaline sportauto...ja eks ta päris kaugel kah mängus  |
mäng ongi praktiliselt läbi kõik asjad lahti ja kõik rajad läbitud  |
norm, ma jätkan täna õhtul oma otsinguid linna peal et mõni ralli leida ikka 8)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
18.11.2004 17:52:29
|
|
|
haha! sellele peab teine nupp olema mis aktiveerib sonic boosti, mis oleks võrdväärne nitroga.
väga armas, mina suutsin oma showoff-TT'sse 4 kõlli aint sisse toppida
peaks ka mingi maasturi ette võtma ikka
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.11.2004 18:36:38
|
|
|
Niih võtsin nüüd optsioonid lahti ja keerasin sealt car reflectionsi maha ja samuti road reflectioni 1 astme peale ja hoopis teine tubakas . Enam kõik ei sära idiootselt silma.Samas täheldasin seda, et kui fog maha võtta, siis näeb palju kaugemale rada ette ja vähemalt mulle küll ei tundu see olevat siuke hi-tech efekt fog vaid pigem selline mida kasutatakse mängudes selleks, et kaarti liiga kooma ei tõmbaks view distance.fog maha võtta, siis tekib vägev pilvine taevas ja värgid kohe, niiet sai see ka OFF'i lükatud.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 18:43:18
|
|
|
mind häirib see natuke et koguaeg on öö
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crave
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
18.11.2004 18:43:54
|
|
|
| kas keegi mingt link teab ksut saaks autosi ja muid stuff tõmmata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 18:44:39
|
|
|
| NFSU-DELE ei saagi minuteada tõmmata asju juurde (kehtib nii nfsu1 kui nfsu2 kohta)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
18.11.2004 18:53:10
|
|
|
| NFSU yhele sai vinyyle t6mmata
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crave
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
18.11.2004 18:59:31
|
|
|
| saab küll asju panna ma olen kuulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
18.11.2004 19:00:46
|
|
|
| Keda häirib see "ÖÖÖÖÖ", siis palun väga: võtke display options'itest maha selline asi nagu 'enhanced contrast' - ja voila pilt tunduvalt heledam. Samas selline öö on cool ja asja point ongi nightrace ju.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 19:29:28
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| Keda häirib see "ÖÖÖÖÖ", siis palun väga: võtke display options'itest maha selline asi nagu 'enhanced contrast' - ja voila pilt tunduvalt heledam. Samas selline öö on cool ja asja point ongi nightrace ju. |
aga asi oleks tunduvalt reaalsem kui vahelduks öö ja päev (gta)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.11.2004 19:31:04
|
|
|
Vahepeal on nagu päikesetõus racede ajal.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
18.11.2004 19:32:26
|
|
|
| a kusjuures natukene valgus ju siiski vaheldub - õhtust > öösse> hommikuni. ehk siis rallitakse from dusk till dawn.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 19:38:56
|
|
|
traaaa jubedalt närvis juba. Ma ei leia kuskilt seda kohta kus üks ralli peidus on, või äkki ei olegi? Milleski muud viga? Otsinud terve linna läbi juba Pakkuge veel võimalusi mida teha või oskab keegi öelda kus see ralli asuda võiks?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
18.11.2004 19:49:29
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
traaaa jubedalt närvis juba. Ma ei leia kuskilt seda kohta kus üks ralli peidus on, või äkki ei olegi? Milleski muud viga? Otsinud terve linna läbi juba Pakkuge veel võimalusi mida teha või oskab keegi öelda kus see ralli asuda võiks? |
Maailmakaardil pole näha?
Keegi võiks mind kah abistada. Kas on kuidagi võimalik oma seive kopeerida teise nime alla (paljundada) nii, et nad ka töötaksid?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 19:54:24
|
|
|
| maailmakaardil ??
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nistel
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2004
|
18.11.2004 20:00:03
|
|
|
| vajuta mängu ajal m tähte ja sulle avaneb kaart koos sõitude ja poodidega
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2004 20:01:14
|
|
|
| no seda tean isegi ainult mina kasutan F2 selle asmele.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|