|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
18.11.2004 00:53:26
|
|
|
| Mul peaks siis normilt jooksma 1024*748 Medium details. Mitme plaadi peal see mäng on
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
18.11.2004 01:30:07
|
|
|
| Null kirjutas: |
| ajee kirjutas: |
| Kas demot ei ole (tulemas) sellele? Ei tahaks nagu enne mängu osta, kui kindel pole, kas ta mu arvuti peal normaalselt jookseb. |
Mis videokaart on? Sul profiilis pole märgitud. |
| Mario153 kirjutas: |
Prose ju normull, mälu sul kah s.taks....mis video sul on? |
Radeon 9600 non-pro.
Võibolla 30 fps on, kuid ega cs:s sellisega võrgus mängi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
18.11.2004 03:30:54
|
|
|
laagna tee ongi üles kakutud
krdi valimiskampaaniad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
18.11.2004 08:25:46
|
|
|
| Kas selle mängu Demost on ka keegi midagi kuulnud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
18.11.2004 09:19:13
|
|
|
| tomz kirjutas: |
lol
sul ikka orikas v? sest kui selline lilla siis tekstuurid puudu. samamoodi oli sele betaga. |
Ei ole mul pira, kus sa sellise jutuga, mis sa arvad et ma nii isekas ja ei toetagi Gabe'i nii ideaalse mänguga w?
Ja ei ole mul mingit gay versiooni kah
| Null kirjutas: |
Minuteda pira versiooni polegi veel väljas. Äkki driverid jamavad, või on settingutest mõni seade peale pandud, mis ei pruugi sinu kaardiga sobida.  |
Aga tunudb tõesti et tekstuurid puudu, kas siis setingus midagi paigast või peaks hoopis koguni mängu uuesti tõmbama, vb jäi mingi viga ennem sisse Aga igatahes tänud, vaatan mis teha annab
| UB kirjutas: |
| Kas selle mängu Demost on ka keegi midagi kuulnud? |
Demo ei tohiks tulla, nii nad räägivad, aga mine sa tea vbl isegi tuleb. HL'le ju ei tulnud
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.11.2004 09:24:11
|
|
|
miks ei tulnud? Half-life: Day One
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
18.11.2004 09:34:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
miks ei tulnud? Half-life: Day One  |
Damn, õigus jah, oli tõesti olemas, my bad
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
18.11.2004 13:06:54
|
|
|
ei usu et tekstuuride puudumises on probleem. endal täpselt sama asi aeg-ajalt ühes vanas counter-strike mapis (cobble) kus tekstuuride asemel kohati see lilla-must malelaud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
18.11.2004 13:23:33
|
|
|
alles peale 10 chapteri mängimist otsustasin proovida kuidas 1024 resol max detailidega ning 4xAA ja 16xAF HL2 jookseb. Tulemuseks oli, et väga hästi ning mingisugust erilist fps dropi ei esinenud loll mina, et nii hilja alles proovisin:D
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.11.2004 13:26:13
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
alles peale 10 chapteri mängimist otsustasin proovida kuidas 1024 resol max detailidega ning 4xAA ja 16xAF HL2 jookseb. Tulemuseks oli, et väga hästi ning mingisugust erilist fps dropi ei esinenud loll mina, et nii hilja alles proovisin:D |
Endal siuke arvuti....
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
18.11.2004 13:32:45
|
|
|
Kas DVD versiooni siin siis ei müüda, oleks nagu vähe mugavam kui mitme CD`ga jamada
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
18.11.2004 13:34:42
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
alles peale 10 chapteri mängimist otsustasin proovida kuidas 1024 resol max detailidega ning 4xAA ja 16xAF HL2 jookseb. Tulemuseks oli, et väga hästi ning mingisugust erilist fps dropi ei esinenud loll mina, et nii hilja alles proovisin:D |
ega jah
sa võiks vabalt ka 1600x1200 panna
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
18.11.2004 13:40:47
|
|
|
| vull kirjutas: |
| sa võiks vabalt ka 1600x1200 panna |
ma küll 1600-le ei pane, sest siis pean 75Hz-ga mängima, tahaks ikka silmi säästa, 1024 lubab mul 100hz-ga, seega sellel on suur eelistus.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
18.11.2004 13:47:38
|
|
|
Üle 73 Hz ei pidanud inimsilm eraldama..... Et üle selle on juba reklaami värk.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
18.11.2004 13:58:29
|
|
|
| eraldab küll, pane oma mollile 73 Hz ja siis lülita 100 peale, leiad küll erinevuse. Ma loen oma kodumollist 85 ja 100 vahel erinevust, kohe on tunda, kuidas 100-se pilt pehmem on, 73-st rääkimata.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
18.11.2004 14:04:36
|
|
|
| vull kirjutas: |
laagna tee ongi üles kakutud
krdi valimiskampaaniad |
Nuh, Lasnamägi on ju veneajal ehitatud ning see City 17 on ka ju Ida-Euroopa linn. Ju see ka siis kusagil vene piiri ääres.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
18.11.2004 14:33:05
|
|
|
| Kuidas neid pikajalgseid olevusi hävitada saab? Lasen 3x bazookast ja ikka paneb edasi nagu midagi poleks juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
18.11.2004 14:34:26
|
|
|
| Taat kirjutas: |
ei usu et tekstuuride puudumises on probleem. endal täpselt sama asi aeg-ajalt ühes vanas counter-strike mapis (cobble) kus tekstuuride asemel kohati see lilla-must malelaud. |
Milles sa seda jama siis kahtlustad? Mis see muu ikka olla saab kui tekstuurid?
| High-Q kirjutas: |
| eraldab küll, pane oma mollile 73 Hz ja siis lülita 100 peale, leiad küll erinevuse. Ma loen oma kodumollist 85 ja 100 vahel erinevust, kohe on tunda, kuidas 100-se pilt pehmem on, 73-st rääkimata. |
Justament
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
18.11.2004 14:44:34
|
|
|
| predator kirjutas: |
Kas DVD versiooni siin siis ei müüda, oleks nagu vähe mugavam kui mitme CD`ga jamada  |
ASE Compu sõnul pidavat tulema järgmise nädala lõpuks ... Aga see oleks best-case scenario ... nii et võib hiljemgi tulla, aga tulevad !
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tribal
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
18.11.2004 14:51:16
|
|
|
| Null kirjutas: |
| vull kirjutas: |
laagna tee ongi üles kakutud
krdi valimiskampaaniad |
Nuh, Lasnamägi on ju veneajal ehitatud ning see City 17 on ka ju Ida-Euroopa linn. Ju see ka siis kusagil vene piiri ääres.  |
Rumeeniast võetud linnamiljöö..
tsitaat: "Then Viktor Antonow--Valve's Romanian-born art director--suggested that the team think of setting the game in the suburban and outlying areas around an Eastern European-style city."
link:http://www.gamespot.com/features/6112889/p-6.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
18.11.2004 14:51:48
|
|
|
Kas ASE Compu on ainus maaletooja, levitaja
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
18.11.2004 15:07:03
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
| Kuidas neid pikajalgseid olevusi hävitada saab? Lasen 3x bazookast ja ikka paneb edasi nagu midagi poleks juhtunud. |
Lased veel 4x bazookaga
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.11.2004 15:11:56
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| TanelJ kirjutas: |
| Kuidas neid pikajalgseid olevusi hävitada saab? Lasen 3x bazookast ja ikka paneb edasi nagu midagi poleks juhtunud. |
Lased veel 4x bazookaga |
Vot selliste pikajalgsete "asjade" pärast mulle see mäng ei meeldigi. Mingi täiesti läbimõtlemata seade ja ükski tulnukas sellist ei ehitaks - eriti veel nii haavatavate jalgadega... Ja kohmakas on see ka kindlasti. Või ma eksin? Ei usu, et ta eriti sujuvalt ja kiirelt liigub...
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
18.11.2004 15:17:37
|
|
|
Liigub nii kiirelt kui tahab, üle aedade ja kui vaja laseb maja pooleks et läbi tulla... samuti autod mis ette jäävad lendavad suure kaarega minema
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
18.11.2004 16:33:54
|
|
|
| Just kuulsin, et Soome laos pidi neid DVD versioone laos olema.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybro
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2003
|
18.11.2004 16:43:43
|
|
|
varsti ostan uue arvuti, siis ka hl2e.
kas CD versioon on ka buge täis?
Siis on hea et ma natuke hiljem mängu saan kui mingid patchid juba on.
Aga mäng läbi juba???Hirmus. HL1 ja selle lisapakke sai ikka kunagi ennemuiste vähemalt nädalaid mängitud. paar päeva ja läbi tundub kahtlane.
Muide kuidas gameplay on? kas hl1 sarnane või erinev? ma mõtlen et kui ma olen hl1 hardiga käe soojaks teind, harjutand, kas sellest on kasu ja võin hl2 kohe kartmata hardile panna?
(mitmete fpsidega on nii et neis ei loe minu oskus mõnrs teises mängus midagi)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
18.11.2004 16:50:50
|
|
|
mul HL2 läbi easy raskusastmega
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
18.11.2004 17:04:20
|
|
|
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
18.11.2004 17:08:51
|
|
|
| klOun kirjutas: |
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada  |
mul hl lõpus peaaegu (loodab vähemalt). igatahes medium on suhtkoht norm, kuigi mõned kohad on haigutama panevad, näiteks oli see koht kus need suured koivalised olid ja said neid juhtida. nad tapeti ära ja kohe tekkisid uuesti jne jne. väga kerge oli. samamoodi tundus kui mingi rahvas sinuga kaasas oli siis kui surma said nad, siis järgmise nurga peal passis juba punt abimehi jälle...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
18.11.2004 17:17:35
|
|
|
| klOun kirjutas: |
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada  |
Ise alustan ka alati normaaliga/meediumiga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
18.11.2004 17:34:53
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| klOun kirjutas: |
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada  |
Ise alustan ka alati normaaliga/meediumiga  |
jah ise alustasin kah mediumiga....aga eelnevalt on kirjutatud et mehed ei jookse eest ära kui neid lased...ma ei tea mul küll nagu jooksevad nurga taha....
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-MarX-
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2004
|
18.11.2004 18:08:46
|
|
|
ei hakka uut teemat sellepärast tegema...
nii selline kysimus et mul on mul on cd-key (ati kaardiga sai hl2 oma kaasa) aga mai oska kuidagi seda downloadida....naq selle key´ga peaks steami kaudu saama kuidagi...oskab keegi öelda kuidas
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
18.11.2004 18:33:15
|
|
|
väga ilus ja puhas romula peaks mainima. vrakid ka ilusti pargitud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.11.2004 18:36:44
|
|
|
| vull kirjutas: |
väga ilus ja puhas romula peaks mainima. vrakid ka ilusti pargitud  |
samas mängust jätab see pigem sellise mulje, et mäng on selline natuke tühi, graafika ilus ja detailsus paigas, aga igasugu nänni võiks olla nagu rohkem...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.11.2004 18:58:54
|
|
|
see pela hakkab üha rohkem meeldima. viimastel aastatel on ainult kolm mängu, mille ma läbi olen mänginud (hitman2, splinter cell:pa, nfsu2) ja tundub, et sellest tuleb neljas. ma olen suhteliselt nõudlik ja seepärast enamik asju pooleli ongi jäänud, kuigi mänginud kõiki tuntumaid ja vähema tuntud mänge viimastel aastatel.
hetkel siis normal tasemega chapter 4 lõpus. mäng on suht lihtne normal tasemega
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
18.11.2004 19:01:37
|
|
|
| Tegelikult ongi HL2 võlu selles, et talle hakatakse meisterdama juurde lisapakette, mis võivad tulla paremad kui originaal ise. Näiteks väga vinge võrgumod oli (on) Action Halflife, sadadest singel-player mod'idest üks väljapaistvaim They Hunger (1, 2 ja 3 osad) jne. Taha tulev kommuun on see mis ahvatleb HL2 ostma, õigemini seda CD-key'd.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.11.2004 19:10:34
|
|
|
Aga need lisapakettid on ka üpris kallid
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
18.11.2004 19:19:24
|
|
|
ja seda sinist plekihunnikut ei tundnutki?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.11.2004 19:21:11
|
|
|
Tundub nagu zigull ,aga pole täitsa kindel
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.11.2004 19:52:14
|
|
|
mainiks siis ära, et arvutidel on väga uduselt P4 kleeps ... hetkel pole screenshoti anda, aga fm foorumis oli.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
18.11.2004 20:11:38
|
|
|
http://www.megagames.com/news/html/pc/half-life2activationwoes.shtml
Päris , prse, uudis ausalt öeldes! Ma hakkan homme arvet maksma, ning väga loodan, et oletatavalt siis esmaspäev mingeid probleeme installimisega ei tule! Anyway, megagamesi poolt väga kuritegelik lause :
It is unlikely however, that new gamers will choose to go through such a painstaking and elaborate process just to try out Half-Life 2, especially when a pirated copy of the game is already available on Internet websites and that copy works
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
18.11.2004 20:21:55
|
|
|
| tsitaat: |
This is one problem that the prominent developer cannot blame VU Games for, especially since it is reported that copies of Half-Life 2 downloaded over the Steam service and therefore bought directly from Valve, seem to have been activated immediately.
|
Kuidagi peab ju ära ka elama
| tsitaat: |
... , especially when a pirated copy of the game is already available on Internet websites and that copy works.
|
kahtlen sügavalt, see mis välja tuli (dvd variant) ei pidavat töötama kõigil or sth. ei tea ise kah täpselt
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
18.11.2004 20:52:32
|
|
|
lugedes siin kuda te olete esimesed kogemused saanud ajas suu tatistama küll
sai ka siis lõpuks käe valgeks küll mitte oma isikliku mänguga vaid sõbra omaga. väga tõsiselt hea mäng
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
18.11.2004 22:04:02
|
|
|
| Fakk ma ei pannudki alguses tähele seda raskusastme värki......kas poole mängu pealt ka seda muuta laseb.....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
18.11.2004 22:12:33
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| Fakk ma ei pannudki alguses tähele seda raskusastme värki......kas poole mängu pealt ka seda muuta laseb..... |
saab ikka, settingute alt
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|