Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.11.2004 00:53:26 vasta tsitaadiga

Mul peaks siis normilt jooksma 1024*748 Medium details. Mitme plaadi peal see mäng on
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.11.2004 00:59:54 vasta tsitaadiga

kellelgi sellist jama on tekstuuridega? icon_confused.gif
http://www.hot.ee/corvettec5/hl23.jpg
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 18.11.2004 01:30:07 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
ajee kirjutas:
Kas demot ei ole (tulemas) sellele? Ei tahaks nagu enne mängu osta, kui kindel pole, kas ta mu arvuti peal normaalselt jookseb.

Mis videokaart on? Sul profiilis pole märgitud.


Mario153 kirjutas:

Prose ju normull, mälu sul kah s.taks....mis video sul on?


Radeon 9600 non-pro.
Võibolla 30 fps on, kuid ega cs:s sellisega võrgus mängi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 02:21:11 vasta tsitaadiga

Mäng ikka täiega nagu lasnamägi :S
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/hl2_lasnam2gi.JPG?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.11.2004 03:30:54 vasta tsitaadiga

laagna tee ongi üles kakutud icon_biggrin.gif
krdi valimiskampaaniad

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 08:25:46 vasta tsitaadiga

Kas selle mängu Demost on ka keegi midagi kuulnud?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.11.2004 09:19:13 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:

lol icon_lol.gif
sul ikka orikas v? sest kui selline lilla siis tekstuurid puudu. samamoodi oli sele betaga.

Ei ole mul pira, kus sa sellise jutuga, mis sa arvad et ma nii isekas ja ei toetagi Gabe'i nii ideaalse mänguga w? icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Ja ei ole mul mingit gay versiooni kah

Null kirjutas:

Minuteda pira versiooni polegi veel väljas. Äkki driverid jamavad, või on settingutest mõni seade peale pandud, mis ei pruugi sinu kaardiga sobida. icon_rolleyes.gif

Aga tunudb tõesti et tekstuurid puudu, kas siis setingus midagi paigast või peaks hoopis koguni mängu uuesti tõmbama, vb jäi mingi viga ennem sisse icon_neutral.gif Aga igatahes tänud, vaatan mis teha annab icon_wink.gif

UB kirjutas:
Kas selle mängu Demost on ka keegi midagi kuulnud?

Demo ei tohiks tulla, nii nad räägivad, aga mine sa tea vbl isegi tuleb. HL'le ju ei tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 09:24:11 vasta tsitaadiga

miks ei tulnud? Half-life: Day One icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.11.2004 09:34:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
miks ei tulnud? Half-life: Day One icon_wink.gif

Damn, õigus jah, oli tõesti olemas, my bad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 18.11.2004 13:06:54 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
kellelgi sellist jama on tekstuuridega? icon_confused.gif
http://www.hot.ee/corvettec5/hl23.jpg


ei usu et tekstuuride puudumises on probleem. endal täpselt sama asi aeg-ajalt ühes vanas counter-strike mapis (cobble) kus tekstuuride asemel kohati see lilla-must malelaud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 13:23:33 vasta tsitaadiga

alles peale 10 chapteri mängimist otsustasin proovida kuidas 1024 resol max detailidega ning 4xAA ja 16xAF HL2 jookseb. Tulemuseks oli, et väga hästi ning mingisugust erilist fps dropi ei esinenud icon_razz.gif loll mina, et nii hilja alles proovisin:D
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.11.2004 13:26:13 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
alles peale 10 chapteri mängimist otsustasin proovida kuidas 1024 resol max detailidega ning 4xAA ja 16xAF HL2 jookseb. Tulemuseks oli, et väga hästi ning mingisugust erilist fps dropi ei esinenud icon_razz.gif loll mina, et nii hilja alles proovisin:D


Endal siuke arvuti....

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 18.11.2004 13:32:45 vasta tsitaadiga

Kas DVD versiooni siin siis ei müüda, oleks nagu vähe mugavam kui mitme CD`ga jamada icon_confused.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.11.2004 13:34:42 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
alles peale 10 chapteri mängimist otsustasin proovida kuidas 1024 resol max detailidega ning 4xAA ja 16xAF HL2 jookseb. Tulemuseks oli, et väga hästi ning mingisugust erilist fps dropi ei esinenud icon_razz.gif loll mina, et nii hilja alles proovisin:D

ega jah
sa võiks vabalt ka 1600x1200 panna

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 18.11.2004 13:40:47 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
sa võiks vabalt ka 1600x1200 panna

ma küll 1600-le ei pane, sest siis pean 75Hz-ga mängima, tahaks ikka silmi säästa, 1024 lubab mul 100hz-ga, seega sellel on suur eelistus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 13:47:38 vasta tsitaadiga

Üle 73 Hz ei pidanud inimsilm eraldama..... Et üle selle on juba reklaami värk. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 18.11.2004 13:58:29 vasta tsitaadiga

eraldab küll, pane oma mollile 73 Hz ja siis lülita 100 peale, leiad küll erinevuse. Ma loen oma kodumollist 85 ja 100 vahel erinevust, kohe on tunda, kuidas 100-se pilt pehmem on, 73-st rääkimata.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 18.11.2004 14:04:36 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
laagna tee ongi üles kakutud icon_biggrin.gif
krdi valimiskampaaniad

Nuh, Lasnamägi on ju veneajal ehitatud ning see City 17 on ka ju Ida-Euroopa linn. Ju see ka siis kusagil vene piiri ääres. icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 14:33:05 vasta tsitaadiga

Kuidas neid pikajalgseid olevusi hävitada saab? Lasen 3x bazookast ja ikka paneb edasi nagu midagi poleks juhtunud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.11.2004 14:34:26 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
corvette kirjutas:
kellelgi sellist jama on tekstuuridega? icon_confused.gif
http://www.hot.ee/corvettec5/hl23.jpg


ei usu et tekstuuride puudumises on probleem. endal täpselt sama asi aeg-ajalt ühes vanas counter-strike mapis (cobble) kus tekstuuride asemel kohati see lilla-must malelaud.

Milles sa seda jama siis kahtlustad? Mis see muu ikka olla saab kui tekstuurid? icon_rolleyes.gif

High-Q kirjutas:
eraldab küll, pane oma mollile 73 Hz ja siis lülita 100 peale, leiad küll erinevuse. Ma loen oma kodumollist 85 ja 100 vahel erinevust, kohe on tunda, kuidas 100-se pilt pehmem on, 73-st rääkimata.

Justament icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 14:44:34 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Kas DVD versiooni siin siis ei müüda, oleks nagu vähe mugavam kui mitme CD`ga jamada icon_confused.gif


ASE Compu sõnul pidavat tulema järgmise nädala lõpuks ... Aga see oleks best-case scenario ... nii et võib hiljemgi tulla, aga tulevad !
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tribal
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 18.11.2004 14:51:16 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
vull kirjutas:
laagna tee ongi üles kakutud icon_biggrin.gif
krdi valimiskampaaniad

Nuh, Lasnamägi on ju veneajal ehitatud ning see City 17 on ka ju Ida-Euroopa linn. Ju see ka siis kusagil vene piiri ääres. icon_razz.gif


Rumeeniast võetud linnamiljöö..

tsitaat: "Then Viktor Antonow--Valve's Romanian-born art director--suggested that the team think of setting the game in the suburban and outlying areas around an Eastern European-style city."

link:http://www.gamespot.com/features/6112889/p-6.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 18.11.2004 14:51:48 vasta tsitaadiga

Kas ASE Compu on ainus maaletooja, levitaja icon_question.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.11.2004 15:07:03 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
Kuidas neid pikajalgseid olevusi hävitada saab? Lasen 3x bazookast ja ikka paneb edasi nagu midagi poleks juhtunud.


Lased veel 4x bazookaga

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.11.2004 15:11:56 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
TanelJ kirjutas:
Kuidas neid pikajalgseid olevusi hävitada saab? Lasen 3x bazookast ja ikka paneb edasi nagu midagi poleks juhtunud.


Lased veel 4x bazookaga


Vot selliste pikajalgsete "asjade" pärast mulle see mäng ei meeldigi. Mingi täiesti läbimõtlemata seade ja ükski tulnukas sellist ei ehitaks - eriti veel nii haavatavate jalgadega... Ja kohmakas on see ka kindlasti. Või ma eksin? Ei usu, et ta eriti sujuvalt ja kiirelt liigub...

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 15:17:37 vasta tsitaadiga

Liigub nii kiirelt kui tahab, üle aedade ja kui vaja laseb maja pooleks et läbi tulla... samuti autod mis ette jäävad lendavad suure kaarega minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 18.11.2004 16:33:54 vasta tsitaadiga

Just kuulsin, et Soome laos pidi neid DVD versioone laos olema.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybro
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2003




sõnum 18.11.2004 16:43:43 vasta tsitaadiga

varsti ostan uue arvuti, siis ka hl2e.
kas CD versioon on ka buge täis?
Siis on hea et ma natuke hiljem mängu saan kui mingid patchid juba on.

Aga mäng läbi juba???Hirmus. HL1 ja selle lisapakke sai ikka kunagi ennemuiste vähemalt nädalaid mängitud. paar päeva ja läbi tundub kahtlane.

Muide kuidas gameplay on? kas hl1 sarnane või erinev? ma mõtlen et kui ma olen hl1 hardiga käe soojaks teind, harjutand, kas sellest on kasu ja võin hl2 kohe kartmata hardile panna?
(mitmete fpsidega on nii et neis ei loe minu oskus mõnrs teises mängus midagi)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 16:50:50 vasta tsitaadiga

mul HL2 läbi easy raskusastmega icon_razz.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 18.11.2004 17:04:20 vasta tsitaadiga

easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada icon_smile.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.11.2004 17:08:51 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada icon_smile.gif

mul hl lõpus peaaegu (loodab vähemalt). igatahes medium on suhtkoht norm, kuigi mõned kohad on haigutama panevad, näiteks oli see koht kus need suured koivalised olid ja said neid juhtida. nad tapeti ära ja kohe tekkisid uuesti jne jne. väga kerge oli. samamoodi tundus kui mingi rahvas sinuga kaasas oli siis kui surma said nad, siis järgmise nurga peal passis juba punt abimehi jälle...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.11.2004 17:17:35 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada icon_smile.gif

Ise alustan ka alati normaaliga/meediumiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 17:34:53 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
klOun kirjutas:
easy on mängu mõnitamine.. tuleb kohe mediumiga vähemalt alustada icon_smile.gif

Ise alustan ka alati normaaliga/meediumiga icon_smile.gif


jah ise alustasin kah mediumiga....aga eelnevalt on kirjutatud et mehed ei jookse eest ära kui neid lased...ma ei tea mul küll nagu jooksevad nurga taha....

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-MarX-
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.11.2004 18:08:46 vasta tsitaadiga

ei hakka uut teemat sellepärast tegema...
nii selline kysimus et mul on mul on cd-key (ati kaardiga sai hl2 oma kaasa) aga mai oska kuidagi seda downloadida....naq selle key´ga peaks steami kaudu saama kuidagi...oskab keegi öelda kuidas icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:13:46 vasta tsitaadiga

Mine ja loe veidi http://www.steampowered.com/ lehte!

Täpsemalt loe siit!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.11.2004 18:33:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.estirc.net/taavi/hl2/d1_town_050000.jpg

väga ilus ja puhas romula peaks mainima. vrakid ka ilusti pargitud icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.11.2004 18:36:44 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
tsitaat:

http://www.estirc.net/taavi/hl2/d1_town_050000.jpg

väga ilus ja puhas romula peaks mainima. vrakid ka ilusti pargitud icon_lol.gif

samas mängust jätab see pigem sellise mulje, et mäng on selline natuke tühi, graafika ilus ja detailsus paigas, aga igasugu nänni võiks olla nagu rohkem...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:50:27 vasta tsitaadiga

http://www.estirc.net/taavi/hl2/d1_town_050000.jpg Vägev kohe tunneb Volga ,sapaka ja moskvitsi ära icon_smile.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 18:58:54 vasta tsitaadiga

see pela hakkab üha rohkem meeldima. viimastel aastatel on ainult kolm mängu, mille ma läbi olen mänginud (hitman2, splinter cell:pa, nfsu2) ja tundub, et sellest tuleb neljas. ma olen suhteliselt nõudlik ja seepärast enamik asju pooleli ongi jäänud, kuigi mänginud kõiki tuntumaid ja vähema tuntud mänge viimastel aastatel.


hetkel siis normal tasemega chapter 4 lõpus. mäng on suht lihtne normal tasemega icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:01:37 vasta tsitaadiga

Tegelikult ongi HL2 võlu selles, et talle hakatakse meisterdama juurde lisapakette, mis võivad tulla paremad kui originaal ise. Näiteks väga vinge võrgumod oli (on) Action Halflife, sadadest singel-player mod'idest üks väljapaistvaim They Hunger (1, 2 ja 3 osad) jne. Taha tulev kommuun on see mis ahvatleb HL2 ostma, õigemini seda CD-key'd.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:10:34 vasta tsitaadiga

Aga need lisapakettid on ka üpris kallid icon_rolleyes.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.11.2004 19:19:24 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
http://www.estirc.net/taavi/hl2/d1_town_050000.jpg Vägev kohe tunneb Volga ,sapaka ja moskvitsi ära icon_smile.gif
ja seda sinist plekihunnikut ei tundnutki? icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:21:11 vasta tsitaadiga

Tundub nagu zigull ,aga pole täitsa kindel icon_smile.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 19:52:14 vasta tsitaadiga

mainiks siis ära, et arvutidel on väga uduselt P4 kleeps icon_razz.gif... hetkel pole screenshoti anda, aga fm foorumis oli.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 20:11:38 vasta tsitaadiga

http://www.megagames.com/news/html/pc/half-life2activationwoes.shtml

Päris , prse, uudis ausalt öeldes! Ma hakkan homme arvet maksma, ning väga loodan, et oletatavalt siis esmaspäev mingeid probleeme installimisega ei tule! Anyway, megagamesi poolt väga kuritegelik lause :
It is unlikely however, that new gamers will choose to go through such a painstaking and elaborate process just to try out Half-Life 2, especially when a pirated copy of the game is already available on Internet websites and that copy works
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.11.2004 20:21:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

This is one problem that the prominent developer cannot blame VU Games for, especially since it is reported that copies of Half-Life 2 downloaded over the Steam service and therefore bought directly from Valve, seem to have been activated immediately.

Kuidagi peab ju ära ka elama icon_lol.gif
tsitaat:

... , especially when a pirated copy of the game is already available on Internet websites and that copy works.

kahtlen sügavalt, see mis välja tuli (dvd variant) ei pidavat töötama kõigil or sth. ei tea ise kah täpselt icon_razz1.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.11.2004 20:52:32 vasta tsitaadiga

lugedes siin kuda te olete esimesed kogemused saanud ajas suu tatistama küll icon_smile.gif
sai ka siis lõpuks käe valgeks küll mitte oma isikliku mänguga vaid sõbra omaga. väga tõsiselt hea mäng icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.11.2004 22:04:02 vasta tsitaadiga

Fakk ma ei pannudki alguses tähele seda raskusastme värki......kas poole mängu pealt ka seda muuta laseb.....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 22:10:38 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
mainiks siis ära, et arvutidel on väga uduselt P4 kleeps icon_razz.gif... hetkel pole screenshoti anda, aga fm foorumis oli.


siin see on.

udune kuid P4 icon_razz.gif intel inside

http://www.zone.ee/tomz/data/screenshots/hl2/P4.JPG?2
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.11.2004 22:12:33 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Fakk ma ei pannudki alguses tähele seda raskusastme värki......kas poole mängu pealt ka seda muuta laseb.....


saab ikka, settingute alt

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.