|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.11.2004 17:13:33
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| endal vahet pole, kas AA on 0x või 4x |
Mul ka. Ja vsync ei oma ka efekti. Imelik. |
et jah, mul oleks fps kõrgem, aga prose pidurdab kõige
ilus pilt 4xAA'ga, fps koguaeg 20-60
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.11.2004 17:25:14
|
|
|
| tsitaat: |
Ja vsync ei oma ka efekti.
|
Mis efekti sa siis sellega loodad saavutada? See lihtsalt sünkroniseerib kaadrivahetuse monitori värskendussagedusega. Mingit silmaga nähtavat kvaliteedi/kiiruse kasvu/kahanemist ei leia kui just su masin ei suuda seda kiiremini renderdada kui monitor näidata. Sel juhul lihtsalt piiratakse fps ära.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supper
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2004
|
17.11.2004 17:32:11
|
|
|
sihuke probla juhtus et sain originaal plaadi silver paketi steami oma
sisestasin koodi ja kõik läks tööle
koodi sisestasin mingi kell 11 õhtul
sain rahulikult sees olla ja mingi 2 ajal päeval viskas steam mind välja ja kui uuesti sisse logisin ei olnud seal enam minu mänge alles mille ma lukust lahti olin võtnud
niisiis proovisin sama parooli uuesti kuid see ütles et see parool on juba kasutuses ja ma ei saanudki sisse ning logisin välja uuesti et sisse minna ja vaadata äkki nüüd hakkab tööle kuid ta ei lasknus mind enam üldse sisse öeldes et sellist kasutajat ei ole olemas ning tegin uue kasutaja ja läksin sisse sellega
sisestasin sama parooli ja ta luges umbes 95% sellest läbi ja pani et valesti kirjutatud v vale parool
vajutasin back nuppu ja proovisin uuesti ning ta luges umbes 25% ja ütles et parool on juba kasutusel
ja et ma ei saanud enda paketti salvestada
MILLES PROBLA
ma ei näinud sellist kirjeldust siin üleval kui see küsimus juba kuskil esines
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supper
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2004
|
17.11.2004 17:45:34
|
|
|
| ei aita
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
17.11.2004 18:06:51
|
|
|
mul need mängusisesed vahelaadimised on väga pikad. ja peale nende tõmbab paar korda pilti kinni julmalt, kuigi mälu on 512Mb, aga tundub et mälu kiirus on piduriks. muidu on mäng ikka MEGA, parem kindlasti kui DOOM 3 jne...
HL:S ei kujuta midagi erilist endast, kuigi mõningaid asju on kindlasti parandatud. eriti hea mulje jättis vesi, on kenam kindlasti kui 5 aastat vanal mängul .)
aga ma pole teda eriti palju veel proovinud kah, hakkasin POOL-ELU 2 (teinepool elust) mängima .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
17.11.2004 18:28:51
|
|
|
Huvitav, et mul oli selle Half-Life Source'iga siuke jama, et kah tõesti ainult vesi oli teine, muud kõik oli ikka sama vana HL
Counter Strike Source oli ikka palju kenab selle uue mootoriga...Kas peabki nii olema või milles asi?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
17.11.2004 18:31:34
|
|
|
Mingi aeg kisub natuke matrix'i poole
Mäng ise on väga hea, ainuke asi mida saaks öelda, et farcry'l oli natuke parem gfx, aga arvestades hl2 gameplayd ja soundi siis see mäng ikka üle kõige.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karver
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2004
|
17.11.2004 18:43:24
|
|
|
| Kui keegi saab teada kus Tartus voib osta litsenseeritud Half-Life 2 kirjutage siia !! Vaga palun !!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
17.11.2004 19:00:38
|
|
|
Inimestel kellel oli cd-ket aktiveerimisega probleeme - oodake ja proovige uuesti sest Steami võrgud on väga ülekoormatud. Minul eile päeval ütles sellise teate, et ei saa praegu registreerida cd-keyd kuid asi on miskis järjekorras või nii ja siiski avatakse mulle HL2 mängimiseks ja sain ka pelada. Täna tulin töölt koju ja Steami käima pannes tuli ilusti teade, et key accepted ja activation on lõpetatud edukalt.
Eile juhtus mul ka KORRA selline asi, et HL2 ja CS Source kadusid mängude alt ära, kuid peale Steamist välja minekut oli Steam maas ja alles öösel õnnestus ilusti sisse logida ja siis oli kõik fine jälle.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.11.2004 19:05:59
|
|
|
Kas ma pean kogu aeg netiga ühendatud olema et seda mängida?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
17.11.2004 19:06:43
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Kas ma pean kogu aeg netiga ühendatud olema et seda mängida? |
Ei, ainult aktiveerimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.11.2004 19:09:24
|
|
|
| Null kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Kas ma pean kogu aeg netiga ühendatud olema et seda mängida? |
Ei, ainult aktiveerimiseks. |
Jumalst depiilsus mul vaja nett mõneks ajaks välja lülitada! Täitsa rsk krt
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extrance
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2003
|
17.11.2004 19:11:51
|
|
|
Nii ostsin endale Prismast orginaal HL2-e, nüüd installides viskas asi esimese plaadiga Error 1350: file corrupted, cannot read cab bla bla bla, ei mäleta mis seal täpselt kirjas on. Teisel korral proovisin uuesti, tegi ilusti kuni neljanda cd-ni, siis viskas hl.ico corrupted ja lõpetas installi ära. Mis jama on ma ei suuda uskuda, et orginaal plaadid saavad vigased olla? Kas saab tegu olla mingi arvutipoolse veaga, sest see on imelik, kui ükskord viskab errori ja teinekord ei viska. Põhimõtteliselt tegu siis crc erroriga. Mida teha? Ei ole veel jõudnud teistes arvutites proovida. Ei tea kas Prisma plaadi ümber vahetaks kui see juba lahti tehtud on. Väga masendav värk, seda poleks küll orginaal mängust oodanud, et juba installil tekkivad probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
17.11.2004 19:15:18
|
|
|
öölge parem kuidas saab seda fpsi panna näitama?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.11.2004 19:20:40
|
|
|
link :: pilt
Kas kõigil on maxiga sellised textuurid
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
17.11.2004 19:22:20
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Kas kõigil on maxiga sellised textuurid  |
Päris hea graafika sul
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.11.2004 19:23:25
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
Kas kõigil on maxiga sellised textuurid  |
Päris hea graafika sul  |
No asi ongi selles kuidas paremad saada? Minu kast peaks ilusti max välja vedama.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
17.11.2004 19:28:54
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Huvitav, et mul oli selle Half-Life Source'iga siuke jama, et kah tõesti ainult vesi oli teine, muud kõik oli ikka sama vana HL
Counter Strike Source oli ikka palju kenab selle uue mootoriga...Kas peabki nii olema või milles asi? |
jah nii see minuarust peabki ju olema. nad lihtsalt konvertisid ühe mängu teisele mootorile või midagi sarnast. aga tekstuurid ja muu jama jäi enamvähem ju samaks v.a siis vesi. füüsika peaks olema kah siis uuem? CS:S on ikka otsast lõpuni ikka uus tehtud minuarust. krt ma ise kah ei tea täpselt, mis seal uut peaks olema täpselt, äkki keegi selgitaks...
HL2 laeb mul järgmist asja mingi 20 sek. on see normaalne?
viimati muutis rene p 17.11.2004 19:30:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
17.11.2004 19:30:58
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
Huvitav, et mul oli selle Half-Life Source'iga siuke jama, et kah tõesti ainult vesi oli teine, muud kõik oli ikka sama vana HL
Counter Strike Source oli ikka palju kenab selle uue mootoriga...Kas peabki nii olema või milles asi? |
jah nii see minuarust peabki ju olema. nad lihtsalt konvertisid ühe mängu teisele mootorile või midagi sarnast. aga tekstuurid ja muu jama jäi enamvähem ju samaks v.a siis vesi. füüsika peaks olema kah siis uuem? CS:S on ikka otsast lõpuni ikka uus tehtud minuarust. krt ma ise kah ei tea täpselt, mis seal uut peaks olema täpselt, äkki keegi selgitaks... |
no kui mina steamist tahtsin tirida cs:s sis caches midagi ära ja ütles et voila hakka mängima
samamoodi hl:sourcega. 3.3 giga sees peaks siis kõik 3 mängu olema?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
17.11.2004 19:50:43
|
|
|
se bagi oli hl2 betas ka ju
juhitavus oli ~sama mis farcry-s :S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
17.11.2004 19:51:47
|
|
|
| Kas demot ei ole (tulemas) sellele? Ei tahaks nagu enne mängu osta, kui kindel pole, kas ta mu arvuti peal normaalselt jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
17.11.2004 19:52:10
|
|
|
| vull kirjutas: |
se bagi oli hl2 betas ka ju
juhitavus oli ~sama mis farcry-s :S |
eiteand seda, ple betat näppind ja ei julge ühtegi betat proovida kah
EDIT: äkki keegi annab teada kus kaugel maal juba on?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
viimati muutis limp 17.11.2004 20:12:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
17.11.2004 20:09:39
|
|
|
| ajee kirjutas: |
| Kas demot ei ole (tulemas) sellele? Ei tahaks nagu enne mängu osta, kui kindel pole, kas ta mu arvuti peal normaalselt jookseb. |
Mis videokaart on? Sul profiilis pole märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
17.11.2004 20:39:28
|
|
|
| Karver kirjutas: |
| Kui keegi saab teada kus Tartus voib osta litsenseeritud Half-Life 2 kirjutage siia !! Vaga palun !!! |
Telli tallinnast! Ma ootan juba arvet näiteks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
17.11.2004 20:42:02
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
Huvitav, et mul oli selle Half-Life Source'iga siuke jama, et kah tõesti ainult vesi oli teine, muud kõik oli ikka sama vana HL
Counter Strike Source oli ikka palju kenab selle uue mootoriga...Kas peabki nii olema või milles asi? |
jah nii see minuarust peabki ju olema. nad lihtsalt konvertisid ühe mängu teisele mootorile või midagi sarnast. aga tekstuurid ja muu jama jäi enamvähem ju samaks v.a siis vesi. füüsika peaks olema kah siis uuem? CS:S on ikka otsast lõpuni ikka uus tehtud minuarust. krt ma ise kah ei tea täpselt, mis seal uut peaks olema täpselt, äkki keegi selgitaks...
HL2 laeb mul järgmist asja mingi 20 sek. on see normaalne? |
Mnjah, ma loodsin et HL:S on ikka palju ilusam, kui HL, aga jah, mingit füüsikat ma seal küll ei näinud...kuna seal ei saa ju asju liigutada? Absoluutselt kõik tundus sama olema, mis originaal HL'is, mõned hääled ja siis vesi lisatud, muud midagi
Võtsin HL:S maha, installin praegu uuesti, äkki tõmbamisel tekis mingi viga ja ehk nii hull see asi ei ole...muidu alguses HL:S laadimisel võttis meeletult aega, esimesed 2x ei laadinudki ära vaid pilt jäi seisma, ja pärastpoole välja minemisel tulid alati mingi errorid ala "Can't Read Memori" or SMT
Aga jah, HL2 alguses võtab mul kah suht palju aega et menüüsse saada...sealt mängu läheb suht kiiresti juba ning ka mängu keskel loadimised lähevad nii paari sekundiga, mõnikord veiz kauem...aga see ka hea, igatahes mängu ajal pole kordagi tõksunud, minugi pärast võib loadimise ajad võtta nii kaua kui tahes, peaasi et mängimine lõbus oleks
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
17.11.2004 21:03:59
|
|
|
Mäng läbi , mäng ise on pikk, lihtsalt ma mängisin kaks päeva järjest peale kooli nii oma 6-7h
mäng ise on ikka hea, väga põnev kohati ja samas ka lõbus( graviti gun ). soovitan kõigile. AI kohta nii palju et paistavad targemad kohati olema kui farcrys . Ja võrreldes praegust mängu videodega mis oli enne välja lastud, siis valve on ikka ühtteist muutnud, nt see barcade video ja trapdown.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
17.11.2004 21:31:21
|
|
|
| ajee kirjutas: |
| Kas demot ei ole (tulemas) sellele? Ei tahaks nagu enne mängu osta, kui kindel pole, kas ta mu arvuti peal normaalselt jookseb. |
Prose ju normull, mälu sul kah s.taks....mis video sul on?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
17.11.2004 21:31:53
|
|
|
| kurupt kirjutas: |
Mäng läbi , mäng ise on pikk, lihtsalt ma mängisin kaks päeva järjest peale kooli nii oma 6-7h
mäng ise on ikka hea, väga põnev kohati ja samas ka lõbus( graviti gun ). soovitan kõigile. AI kohta nii palju et paistavad targemad kohati olema kui farcrys . Ja võrreldes praegust mängu videodega mis oli enne välja lastud, siis valve on ikka ühtteist muutnud, nt see barcade video ja trapdown. |
Et nüüd siis modifikatsioone ootama jah?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
17.11.2004 21:33:28
|
|
|
Mis modifikatsioonid siis tulemas on
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
17.11.2004 21:38:57
|
|
|
lootsin, et hl2 on ka multiplayer aga paistab, et mitte
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.11.2004 21:40:19
|
|
|
loodan et modification toob teravamad textuurid.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
17.11.2004 21:40:32
|
|
|
Paluks abi.
Nimelt ennem kui mängima hakkasin videosettinguid näppima,aga panin kogemata liiga kõrge reso, ja minu Hyndai Q17 ütles,et " Videomode not supported"
okei poel hullu,ennemgi mängudes juhtunud- aga tavaliselt lääb mingi muu väiskema reso peale tagasi-
nüüd jäigi ja ei saa Half Life mängida
et kas keegi oskaks aidata või öelda mulle täpsed nupud :
et enter+parem+parem 9+ülese alla, jne,
et saaksin reso muuta,
sest mäng ise musta ekraani alal ja video mode not supporteti all tötöab- häält on kuulda
palun
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
17.11.2004 21:43:12
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Mis modifikatsioonid siis tulemas on  |
CS:S-st ei tasu vist rääkidagi, kõik teavad nagunii, see väljas kah. peale selle veel tean DOD:S ise ootan seda meeletult .)
aga kindlasti tehakse veel neid mustmiljon fännide poolt kasvõi. need siin ülesloetud on ainult võrgus mängimiseks...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
17.11.2004 22:55:01
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Huvitav, et mul oli selle Half-Life Source'iga siuke jama, et kah tõesti ainult vesi oli teine, muud kõik oli ikka sama vana HL
Counter Strike Source oli ikka palju kenab selle uue mootoriga...Kas peabki nii olema või milles asi? |
confis. ürita kellegi conf faile proovida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
17.11.2004 22:56:10
|
|
|
Kurat, mängisin just, ja level oli kohe-kohe läbi saamas. Järsku jooksis pela kinni ja viskas ette "The memory could not be read at: ..." - täpselt nagu CS:S vahepeal on. Lootsin ikka et selline jama on likvideeritud. No ikka täiega viskas kopa ette
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TXX
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
17.11.2004 22:57:52
|
|
|
| Niisiis mäng on läbi tehtud. Tuleb järge ootama jääda ala 5 years or smth. Muidu igati tegija mäng.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kahwel
Aeg maha 60
liitunud: 12.10.2004
|
17.11.2004 23:10:50
|
|
|
Nii sain ka HL2 läbi .... ikka siga kõva mäng.... .... best of my life:P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
17.11.2004 23:27:22
|
|
|
| Kas mäng muidu minu videoga jookseks(radeon 9550)?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
17.11.2004 23:37:47
|
|
|
| Vops kirjutas: |
| Kas mäng muidu minu videoga jookseks(radeon 9550)? |
jookseb? rohkem nagu kõnnib või venib...aga käima läheb küll, mingi väikse reso peal ehk jookseb kah
aga mälu vähesuse tõttu vist hakkaks oksele
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
17.11.2004 23:48:38
|
|
|
| Vops kirjutas: |
| Kas mäng muidu minu videoga jookseks(radeon 9550)? |
Minu R9100 jookseb küll
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
17.11.2004 23:53:23
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| Vops kirjutas: |
| Kas mäng muidu minu videoga jookseks(radeon 9550)? |
jookseb? rohkem nagu kõnnib või venib...aga käima läheb küll, mingi väikse reso peal ehk jookseb kah
aga mälu vähesuse tõttu vist hakkaks oksele  |
aga samas mul jooksis gf2mx 440ga nagu ludinal 800x600@medium nii et pole midagi öelda sellele. kuigi jah, profiilis oleva masinaga on kõik high ja kvaliteet ikka tunduvalt parem
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arathrain
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2003
|
18.11.2004 00:10:08
|
|
|
Kas keegi Tartus ka kusagil müügis näinud on. Mitte, et ma ise lais koleks, aga kui keegi omale juba soetanud, võiks infot jagada.
Nendele, kes läbi mängisid, kuidas tundus, kas oli liiga lühike? Või siis lihtsalt öö jäi vahele? Tegelikult ka kolmas variant, et eesmärgiks oligi võimalikult kiiresti läbi teha ja mitte eriti nautida. Väga loodan, et tegu on piisavalt pika üllitisega. Kes teadjam võiks oma arvamuse öelda.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
18.11.2004 00:35:17
|
|
|
Half Life ühest pikem lühem?
stoori poolest mis arvate kumb parem?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.11.2004 00:39:45
|
|
|
Kas see jookseks mul enam vähem korralikult (minimumiga fps~20)???
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.11.2004 00:41:04
|
|
|
nujah... tegin siis frapsiga asja
1280x960@ 4x fsaa ja 16x af... 40-160 fpsi... hullumaja, selline graafika ja sellised kiirused?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|