Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 15.11.2004 01:05:31 vasta tsitaadiga

rait021, mul on kesklinnas üks pood puudu... icon_neutral.gif
Aga samas, ma ei saa aru, miks te neid ise ei otsi? Põnevust (ja frustreerumist, kui JÄLLE samas kohas oled icon_biggrin.gif ) jätkub ju kauemaks icon_wink.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 01:09:14 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
wtf ? mis maalt sellised driftid tulema hakkavad. mul oli juba 40k drifti juures probleemid, mingid haiged masinad ilmusid koguaeg nurga tagant välja ja oligi põmaki.

tean seda tunnet...2-e sponsori ajal vist on need suured driftid...endal juba närvid läbi yhe 200k-se drift sõiduga...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.11.2004 01:10:03 vasta tsitaadiga

2e? o_O mul nagu kolmas juba ja pole mingit sellist driftinussi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 01:12:18 vasta tsitaadiga

erm...maybe siis 3-s? icon_rolleyes.gif ise ei mäleta täpselt...aga jah...siis 3-nda sponsori ajal vist...kõik teised sõidud no vapsee kerged...aga see drift...mäest alla ja dumbass traffic kah veel... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.11.2004 01:13:35 vasta tsitaadiga

samas sponsoreid ju saab valida . alati migni 3-4 ette antud ja igayhel omad tingimused . mina võtsin kolmndks NOSi teema ehk siis 3 dragi pidi tegema mis olid ylilihtsad vähemalt minu rx8'le :]
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 01:14:53 vasta tsitaadiga

nu ma 40% juures...mitmes sponsor siis ka on?...ei mäleta ise vapsee enam icon_biggrin.gif ...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 15.11.2004 01:41:04 vasta tsitaadiga

Mafka, teine või kolmas on vist
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 01:48:05 vasta tsitaadiga

kui panna garaazis rewards (vms) siis seal on ajakirjade ja dvd'de kõrval ka kõik sponsorid järjest kirjas...sealt saab vaadata mitu on... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 15.11.2004 01:56:29 vasta tsitaadiga

eix666, tänan hea info eest vaatasin järgi ja mul oli 3 sponsorit
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 15.11.2004 01:58:40 vasta tsitaadiga

33% läbitud 2 ööga icon_biggrin.gif parajalt napsine kah old icon_biggrin.gif täna kaine vaatame kaugele jõuan icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 02:24:22 vasta tsitaadiga

krt värdjas mäng, noh nii kui jõuan sinna lennuväljale see mingi ringi, mingi krdi vanapann sõidab mööda no ja krt viskas üle, loll mäng, lähen magama.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 02:33:08 vasta tsitaadiga

Jama järgmine,
1.kus neid URL sõite näeb.Mul nagu see race mapp küll midagi sellist ei näita.
2.Kuidas ma need salajased sõidud üles leian(mõni tip oleks teretulnud).
3.Palju neid poode üldse kokku on.

Ette tänades Jean
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 15.11.2004 02:33:25 vasta tsitaadiga

X, hapud viinamarjad?

icon_lol.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 15.11.2004 02:47:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rait021, mul on kesklinnas üks pood puudu...
Aga samas, ma ei saa aru, miks te neid ise ei otsi? Põnevust (ja frustreerumist, kui JÄLLE samas kohas oled ) jätkub ju kauemaks

üldiselt ma ei kasuta mingit cheatimist jne.... mängudel kaob mõte ära minu arust kui kasutada mingit "ebaausat lihtsustamist"....
aga praegu on vaba aega vii vähe, kuid mängida ikka tahaks ...... siis saaks natukene aega kokku hoida, nende poodide otsimisega lihtsalt
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 03:15:30 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Jama järgmine,
1.kus neid URL sõite näeb.Mul nagu see race mapp küll midagi sellist ei näita.
2.Kuidas ma need salajased sõidud üles leian(mõni tip oleks teretulnud).
3.Palju neid poode üldse kokku on.

Ette tänades Jean


1.URL sõidud peaks ajapikku kaardile ise tekkima, need minumeelest peidetud ei ole... icon_rolleyes.gif
2.eks sõida ja otsi (ka linnavahel punktist A punkti B sõites tasub silmad lahti hoida ja mitte 300ga kütta, kaardi peal olevad ei tohiks kuhugi kaduda, et kui mõni kaardil mitteolev sõit ette jääb, siis kohe ära teha)....lisaks võid ka kõrvad kikki ajada, teinekord seal sms'i koha juures tekib mingi märgike ja siis keegi mainib midagi (verbaalselt, st sms'i ei teki selle kohta), et kuskil X linnajaos mingid vandid tahavad sõita...
3. kui vajutada T tähte, siis viskab statid ette (allpool on linnaosade kaupa poodide arv, et palju avastatud ja palju kokku)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 10:27:25 vasta tsitaadiga

Nonii blät sai ka ise küüned asjale taha aetud ja sinna nahka läks terve eilne päev icon_smile.gif Kuigi kõik juba mängind ja oma arvamuse asjast kujundand, siis viskaks ka oma arvamust.Kõigepealt üldmulje siiamaani on väga thumbs_up.gif .Positiivne on see, et enam pole seda nõmedat catch up-i mis tähendab, et kui oled osav siis sõida kasvõi minut aega tüüpidel eest ära ja mingit nõmedat mitte pildis olles 500'ga järelejõudmist enam pole.Kõige suurem pluss minu jaoks.Teine põhimõtteliselt samasuur pluss on see, et nö.linnamenüü kus ringi möllad ja sõite otsid, ehk siis oma vinge riimakaga nö.free ride mida ma samuti väga lootsin ja ootasin thumbs_up.gif Graafika on nagu on, on võetud ühest, et teine oleks parem ehk siis kindlasti on kõik täheldand kuidas linnas sõites need kasvõi sõitude ikoonid on ju ülimalt kandilised ja suurtest ruutudest koosnevad, samas auto on nagu tibitobi ja samuti sõidud ise toimuvad kiiresti niiet see ei häiri otseselt.Sõitudest endast rääkides, siis väga bro on nii URL, sprint, drift kui ka tavalised mitu ringi sõidud, eriti need kus uhad enamvähem koguaeg paani peal ja asi rohkem kiiruses kui kurvide võtmises.Drag seevastu on siuke kahtlane ja ikka kuradima palju õnnepeale kui 250+ torus kihutad ja ümber miski ikka päris pimeda kurvi satud, täielik loterii ja see satub ikka aegajalt frustreerima.Asi mis üldse ei meeldi on see street X, see on kuidagi nii kuradi tüütu ja mõttetu, et anna olla ehk siis sõit väga lihtne või just kirves.Kui mõni tegelane ette pääseb, siis on suht peetis, samas kui ära rammid, siis tihti hakkavad tüübid taga üksteisele näkku nu**ima ja ise võid rahulikult ees uhada.Outrun ja samas need magazine coveri sõidud on ka üsna kiftid, ei ole mingid ülikirved ja samas siuke free roam.Ja eriti maagiline asi on käsipidur mida isiklikult kasutan tavalistes sõitudes rohkem kui tavalist pidurit ja sugugi mitte, et külg ees seina lennata ja niimoodi lihtsamalt sõita vaid pigem rallilikult hulk aega enne kurvi külje ette lastes, et poole kurvi peal oleks juba auto nina sõidusuunas ja võiks talda anda, tihti ka nina sisekurvi ääres libisemas 8) .Siiamaani sõidud kuidagi lihtsad olnud(välja arvata siis vukken drag ja street X mis lihtsalt vahest nagu ebaõnnestub).Isiklikult asjaga väga rahul, sest just on NFSU kahes see chill element mida NFSU's polnud.Väga bro thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 15.11.2004 10:39:44 vasta tsitaadiga

Lõpupoole tuleb see ctach up ikka peale vist.maanteel panin 330 ,vennad tõmbasid kohe järgi.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 10:49:31 vasta tsitaadiga

Ei usu hästi, et poole mängu peal siuke asi peale tuleb aa kurat seda teab.Enivei siuke küss, et kui vähegi spetsim kapott panna, siis kapote paeale vinüüle panna ei saagi ve, ma ei mõtle neid fiberglass juppe aga lihtsalt teise diainiga a'la augud teise kohapeal jne?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 11:00:09 vasta tsitaadiga

Hmm, minu teada nendele spets kapottidele vinüüle panna ei saa thumbs_down.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2004 11:05:17 vasta tsitaadiga

unique vinyli kapotikaunistused on isegi split hoodidel
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 11:06:19 vasta tsitaadiga

hmm, ma siis samas paadis auroniga, sai eile terve päev asja lastud icon_lol.gif tõesti, catch-upi pole, AI autod on lihtsalt aina kõvemad, minu tiburon ei ole enam mitte peaaegu TT'st üle jne., eks kõik see on suhteline värk icon_wink.gif graafika on tase, 1280x960 kõik põhjas mõõduka afi ja fsaa'ga nagu siidi, seega minu poolt Kokkuvõtteks kõva 5-. miinus sinna hindele lõppu, kuna asi on vahepeal isegi liiga lihtne, minutiline võit AI üle on lihtne tulema, eriti URLi sõitudes, mis ringrajal on ikka tõeline kaif icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2004 11:12:10 vasta tsitaadiga

njah, ma küll ei ytleks et hard tasemega URL on minutilised vahed s6idetavad icon_eek.gif
tra ma ikka nussisin viimase ringini et teist selja taga hoida

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 11:17:19 vasta tsitaadiga

aga kes ütles, et ma hardiga tegin? medium on täesti mõnus tallamine, mille puhul vigu ei tohi teha, sest siis saab ikka ära kah (võitude/kaotuste suhe kusagil 70/30). ma mängin meelelahutuseks, mitte klaveri peksmiseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 15.11.2004 11:45:41 vasta tsitaadiga

Mis har jne tasemest räägite ? icon_razz.gif quick race teete ?
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 15.11.2004 11:46:49 vasta tsitaadiga

lihtsalt infoks, norralaste telekanal canal motor Thori pealt, näitab kuidas japsid ja trollid ise IRL selliseid asju teevad mida meie siin NFSU-s taga ajame;) drift, URL ja street x tulid vägagi tuttavad ette;)
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 15.11.2004 12:05:02 vasta tsitaadiga

Heheh. Ma sain ka lõpuks küünised taha sellele mängule ja võin täitsa rahulikult öelda et mitu aasta pole juba ükski automäng mind nii tõmmanud icon_smile.gif
Kogu see linnavahel sõitmine, mööda poode kollamine ja võistlused kokku on ikka üks ports "väga bro"'d.
Ja autode tuning pole ka mingi eriline raketiteadus icon_smile.gif

On ka muidugi ports asju mis mind häirivad aga need õnneks ei kaalu head üle.
Näiteks see "peidetud" sõitude otsimine. No helistab mingi neeger oma neegriaktsendiga, mul hull metal möirgab autos ja saan ainult üksikutest silpidest aru mis ta öelda tahab (ja seegi võib piirduda "yo bro" ja "peace"'iga). No saan teada et kuskil staadiumi juures on mingi sõit, leegin sinna ja kurseerin 5 minutit enne kui leian (kui üldse leian) ja siis tuleb ka välja et see on mingi neetud Draft või Street-X icon_biggrin.gif
Ja veel üks asi: fiiber. Öelge mulle MIKS see nii palju tärne annab kui tegelikult see ikka hirminetu välja näeb icon_biggrin.gif ja teda värvida ei anna!

Üldse oleks võinud olla NFSU2'l "tradeoffid" - näiteks: kui paned peale fiibrijupid, siis peaks teoreetiliselt masin kergemaks minema ja sõiduomadused paranema, samas langevad autol välimuse tärnid.
teine näide: paned peale selle hirmsa hüdraulika mille abil masin hüppab nagu marutõbine konn ja see annab paraja portsu tärne juurde AGA ma ei usu et kogu see lisakraam sõiduomadusi parandab ja nii võiks näiteks teelpüsivus väheneda.

vot, aga muidu väga vinge mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 12:17:51 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib icon_wink.gif
29% oli completed atm vist.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 13:54:31 vasta tsitaadiga

mul 45% tehtud ja enam kaardil neid sõite pole icon_sad.gif mis siis tuleb neid Outrun'e teha ve? Ja kui peabki siis kui kaua või kaovad nad lõpuks ära kui kõik sõidud nendega on sõidetud.. icon_question.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 14:31:21 vasta tsitaadiga

Kaardil ei näita kõiki sõite, osad sõidu on kuskil majade tagahoovis.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 15.11.2004 14:38:10 vasta tsitaadiga

Palju neid sponsoreid on üldse.mul 4 hetkel on/olnud.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.11.2004 14:44:53 vasta tsitaadiga

catch up'i saab ju seadete alt peale/maha kruttida icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 15.11.2004 14:45:13 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
mul 45% tehtud ja enam kaardil neid sõite pole icon_sad.gif mis siis tuleb neid Outrun'e teha ve? Ja kui peabki siis kui kaua või kaovad nad lõpuks ära kui kõik sõidud nendega on sõidetud.. icon_question.gif


mine garaazhi ja seal on wolrd map vms, kus saad oma Stage'sid vaadata, ning seal saab ka vaadata mis sõite sa oled teinud ja mida mitte ning otse sõitma minna ilma midagi otsimata
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 15:22:09 vasta tsitaadiga

kusjuures huvi pärast (et vaadata kas vahetada masin careeris välja või mitte) sai eile seal main menu > customize all mitu masinat ära tüünitud ja vaadatud kuidas mingi masin käitub....ise sõidan muidu RX8ga ja see masin ka jäi....kiiruslikud omadused tundusid isegi TT'l (ja veel mõnel masinal) paremad olema, aga kuidagi jube tuim juhitavus oli, ilma käsipidurita ei saanudki kurve normaalse kiirusega võtta....RX8 puhul lihtsalt pidurit ja siis gaasiandmisega külg ette, kokkuvõttes saan mina niimoodi vaatamata tibake aeglasemale masinale tükkmaad kiiremad ringiajad... icon_rolleyes.gif
aga paistab, et kui raha rohkem tekib, siis tuunin mingi teise masina näiteks dragide jaoks, kus juhitavus põhimõtteliselt ükskõik... 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.11.2004 15:23:49 vasta tsitaadiga

rx8 võtab kuidagi eriti lihtsalt kylje ette ja sussi pöörlema mis isegi vahest segab ...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 15:25:26 vasta tsitaadiga

teinekord käib närvidele küll, aga kui seda õigesti ära kasutada, siis enamuse ajast on nagu kiirem kah... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 15:27:39 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
rx8 võtab kuidagi eriti lihtsalt kylje ette ja sussi pöörlema mis isegi vahest segab ...


Pane siis stability control peale.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 15:54:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kaardil ei näita kõiki sõite, osad sõidu on kuskil majade tagahoovis.


ja tagahoovi sõitude eest saab ka üldjuhul rohkem raha.

topkiirus dragis 316km/h ja autoks audi TT

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 18:12:52 vasta tsitaadiga

vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nistel
HV kasutaja
nistel

liitunud: 04.11.2004




sõnum 15.11.2004 18:32:28 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust.
mul ka 17%, aga autoks Toyota Supra icon_wink.gif tuningut pole veel jõudnud teha alles sain
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 18:32:48 vasta tsitaadiga

Omale sai skyline ära tehtud kõik level 3 performance jupid peal, peris kobe masin aint sõitma peab õppima sellega. minu üllatuseks seekord on NFSU2 skyline driftis igati kobe võrreldes U1-ga
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caliberest
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.11.2004 18:33:48 vasta tsitaadiga

mul top kiirus olnud 364.4km/h ja 100% mängust tehtud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 15.11.2004 18:33:57 vasta tsitaadiga

Kellel Street X'iga raskusi on, saavad nüüd väikse nõuande icon_wink.gif
Nimelt kasutage nn. "kapotivaadet". Annab tohutult sõidutäpsusele juurde icon_smile.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 18:37:39 vasta tsitaadiga

.leraak kirjutas:
Kellel Street X'iga raskusi on, saavad nüüd väikse nõuande icon_wink.gif
Nimelt kasutage nn. "kapotivaadet". Annab tohutult sõidutäpsusele juurde icon_smile.gif


eks ma siis võta su nõud kuulda. kõige sitem asi ongi see streetX

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 18:40:34 vasta tsitaadiga

kusjuures streetX on minumeelest üks koht, kus tasub vastavat tuuningut kasutada, peale selle jaoks äratuunimist läks asi kõvasti lihtsamaks (see vajab hoopis testmoodi seadistatud autot ju kui teised sõidud, tähtis on kiirendus ja kurvide läbimine, kiirus ei tõuse üldse eriti kõrgele ja nosi ei saa kasutada)... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 19:08:26 vasta tsitaadiga

mulle meeldib just drift ja streetx kõige rohkem... see hullem ringiuhamine pole üldse nii lahe icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 19:13:43 vasta tsitaadiga

nistel kirjutas:
velzatis kirjutas:
vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust.
mul ka 17%, aga autoks Toyota Supra icon_wink.gif tuningut pole veel jõudnud teha alles sain


Mes ajad? Mul 26% tehtud ja ikka Suprat pole.. icon_neutral.gif
http://www.zone.ee/rajareits/arkaad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 19:17:20 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
nistel kirjutas:
velzatis kirjutas:
vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust.
mul ka 17%, aga autoks Toyota Supra icon_wink.gif tuningut pole veel jõudnud teha alles sain


Mes ajad? Mul 26% tehtud ja ikka Suprat pole.. icon_neutral.gif
http://www.zone.ee/rajareits/arkaad.gif


mida rohkem feimi teenid, seda kiiremini masinad ju saad
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 15.11.2004 19:33:34 vasta tsitaadiga

.leraak kirjutas:
Kellel Street X'iga raskusi on, saavad nüüd väikse nõuande icon_wink.gif
Nimelt kasutage nn. "kapotivaadet". Annab tohutult sõidutäpsusele juurde icon_smile.gif

Endale valmistasid ka algul Street X-id tohutut peavalu aga enam mitte. Point on selles, et kohe stardis jõuda esimesse kurvi esimesena ja võidu võimalus mitu korda suurem icon_wink.gif Tavaliselt kui peale esimest ringi on umbes 2 sekundiline edu, siis nad mööda enam ei kipu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 15.11.2004 19:36:22 vasta tsitaadiga

peab vist oma siibiku stock tibroni või celica vastu vahetama..... stardi nii ideaalsel tkui tahad, teiste tagatulesid jään imetlema igal juhul
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2004 19:43:05 vasta tsitaadiga

ok alustasin uuesti pelamist, nüüd j2lgin k6ike hoolikamalt icon_biggrin.gif
street x on tore ja kyllaltki lihtne (hard)
ise kasutan s6iduks ainult bumper view'd, kuna hoopis kergem s6ita icon_razz.gif
street-x's on oluline et kuskil kruusa peal ei rydista vaid ainult asfalt ja v6imalikult t2pselt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.