|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
15.11.2004 01:05:31
|
|
|
rait021, mul on kesklinnas üks pood puudu...
Aga samas, ma ei saa aru, miks te neid ise ei otsi? Põnevust (ja frustreerumist, kui JÄLLE samas kohas oled ) jätkub ju kauemaks
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.11.2004 01:09:14
|
|
|
| acer kirjutas: |
| wtf ? mis maalt sellised driftid tulema hakkavad. mul oli juba 40k drifti juures probleemid, mingid haiged masinad ilmusid koguaeg nurga tagant välja ja oligi põmaki. |
tean seda tunnet...2-e sponsori ajal vist on need suured driftid...endal juba närvid läbi yhe 200k-se drift sõiduga...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.11.2004 01:10:03
|
|
|
| 2e? o_O mul nagu kolmas juba ja pole mingit sellist driftinussi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.11.2004 01:12:18
|
|
|
erm...maybe siis 3-s? ise ei mäleta täpselt...aga jah...siis 3-nda sponsori ajal vist...kõik teised sõidud no vapsee kerged...aga see drift...mäest alla ja dumbass traffic kah veel...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.11.2004 01:13:35
|
|
|
| samas sponsoreid ju saab valida . alati migni 3-4 ette antud ja igayhel omad tingimused . mina võtsin kolmndks NOSi teema ehk siis 3 dragi pidi tegema mis olid ylilihtsad vähemalt minu rx8'le :]
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.11.2004 01:14:53
|
|
|
nu ma 40% juures...mitmes sponsor siis ka on?...ei mäleta ise vapsee enam ...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
15.11.2004 01:41:04
|
|
|
| Mafka, teine või kolmas on vist
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
15.11.2004 01:48:05
|
|
|
kui panna garaazis rewards (vms) siis seal on ajakirjade ja dvd'de kõrval ka kõik sponsorid järjest kirjas...sealt saab vaadata mitu on...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
15.11.2004 01:56:29
|
|
|
| eix666, tänan hea info eest vaatasin järgi ja mul oli 3 sponsorit
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
15.11.2004 01:58:40
|
|
|
33% läbitud 2 ööga parajalt napsine kah old täna kaine vaatame kaugele jõuan
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
15.11.2004 02:24:22
|
|
|
| krt värdjas mäng, noh nii kui jõuan sinna lennuväljale see mingi ringi, mingi krdi vanapann sõidab mööda no ja krt viskas üle, loll mäng, lähen magama.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
15.11.2004 02:33:08
|
|
|
Jama järgmine,
1.kus neid URL sõite näeb.Mul nagu see race mapp küll midagi sellist ei näita.
2.Kuidas ma need salajased sõidud üles leian(mõni tip oleks teretulnud).
3.Palju neid poode üldse kokku on.
Ette tänades Jean
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
15.11.2004 02:33:25
|
|
|
X, hapud viinamarjad?
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
15.11.2004 02:47:37
|
|
|
| tsitaat: |
rait021, mul on kesklinnas üks pood puudu...
Aga samas, ma ei saa aru, miks te neid ise ei otsi? Põnevust (ja frustreerumist, kui JÄLLE samas kohas oled ) jätkub ju kauemaks
|
üldiselt ma ei kasuta mingit cheatimist jne.... mängudel kaob mõte ära minu arust kui kasutada mingit "ebaausat lihtsustamist"....
aga praegu on vaba aega vii vähe, kuid mängida ikka tahaks ...... siis saaks natukene aega kokku hoida, nende poodide otsimisega lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
15.11.2004 03:15:30
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
Jama järgmine,
1.kus neid URL sõite näeb.Mul nagu see race mapp küll midagi sellist ei näita.
2.Kuidas ma need salajased sõidud üles leian(mõni tip oleks teretulnud).
3.Palju neid poode üldse kokku on.
Ette tänades Jean |
1.URL sõidud peaks ajapikku kaardile ise tekkima, need minumeelest peidetud ei ole...
2.eks sõida ja otsi (ka linnavahel punktist A punkti B sõites tasub silmad lahti hoida ja mitte 300ga kütta, kaardi peal olevad ei tohiks kuhugi kaduda, et kui mõni kaardil mitteolev sõit ette jääb, siis kohe ära teha)....lisaks võid ka kõrvad kikki ajada, teinekord seal sms'i koha juures tekib mingi märgike ja siis keegi mainib midagi (verbaalselt, st sms'i ei teki selle kohta), et kuskil X linnajaos mingid vandid tahavad sõita...
3. kui vajutada T tähte, siis viskab statid ette (allpool on linnaosade kaupa poodide arv, et palju avastatud ja palju kokku)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.11.2004 10:27:25
|
|
|
Nonii blät sai ka ise küüned asjale taha aetud ja sinna nahka läks terve eilne päev Kuigi kõik juba mängind ja oma arvamuse asjast kujundand, siis viskaks ka oma arvamust.Kõigepealt üldmulje siiamaani on väga .Positiivne on see, et enam pole seda nõmedat catch up-i mis tähendab, et kui oled osav siis sõida kasvõi minut aega tüüpidel eest ära ja mingit nõmedat mitte pildis olles 500'ga järelejõudmist enam pole.Kõige suurem pluss minu jaoks.Teine põhimõtteliselt samasuur pluss on see, et nö.linnamenüü kus ringi möllad ja sõite otsid, ehk siis oma vinge riimakaga nö.free ride mida ma samuti väga lootsin ja ootasin Graafika on nagu on, on võetud ühest, et teine oleks parem ehk siis kindlasti on kõik täheldand kuidas linnas sõites need kasvõi sõitude ikoonid on ju ülimalt kandilised ja suurtest ruutudest koosnevad, samas auto on nagu tibitobi ja samuti sõidud ise toimuvad kiiresti niiet see ei häiri otseselt.Sõitudest endast rääkides, siis väga bro on nii URL, sprint, drift kui ka tavalised mitu ringi sõidud, eriti need kus uhad enamvähem koguaeg paani peal ja asi rohkem kiiruses kui kurvide võtmises.Drag seevastu on siuke kahtlane ja ikka kuradima palju õnnepeale kui 250+ torus kihutad ja ümber miski ikka päris pimeda kurvi satud, täielik loterii ja see satub ikka aegajalt frustreerima.Asi mis üldse ei meeldi on see street X, see on kuidagi nii kuradi tüütu ja mõttetu, et anna olla ehk siis sõit väga lihtne või just kirves.Kui mõni tegelane ette pääseb, siis on suht peetis, samas kui ära rammid, siis tihti hakkavad tüübid taga üksteisele näkku nu**ima ja ise võid rahulikult ees uhada.Outrun ja samas need magazine coveri sõidud on ka üsna kiftid, ei ole mingid ülikirved ja samas siuke free roam.Ja eriti maagiline asi on käsipidur mida isiklikult kasutan tavalistes sõitudes rohkem kui tavalist pidurit ja sugugi mitte, et külg ees seina lennata ja niimoodi lihtsamalt sõita vaid pigem rallilikult hulk aega enne kurvi külje ette lastes, et poole kurvi peal oleks juba auto nina sõidusuunas ja võiks talda anda, tihti ka nina sisekurvi ääres libisemas 8) .Siiamaani sõidud kuidagi lihtsad olnud(välja arvata siis vukken drag ja street X mis lihtsalt vahest nagu ebaõnnestub).Isiklikult asjaga väga rahul, sest just on NFSU kahes see chill element mida NFSU's polnud.Väga bro
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
15.11.2004 10:39:44
|
|
|
Lõpupoole tuleb see ctach up ikka peale vist.maanteel panin 330 ,vennad tõmbasid kohe järgi.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.11.2004 10:49:31
|
|
|
| Ei usu hästi, et poole mängu peal siuke asi peale tuleb aa kurat seda teab.Enivei siuke küss, et kui vähegi spetsim kapott panna, siis kapote paeale vinüüle panna ei saagi ve, ma ei mõtle neid fiberglass juppe aga lihtsalt teise diainiga a'la augud teise kohapeal jne?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
15.11.2004 11:00:09
|
|
|
Hmm, minu teada nendele spets kapottidele vinüüle panna ei saa
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2004 11:05:17
|
|
|
unique vinyli kapotikaunistused on isegi split hoodidel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 11:06:19
|
|
|
hmm, ma siis samas paadis auroniga, sai eile terve päev asja lastud tõesti, catch-upi pole, AI autod on lihtsalt aina kõvemad, minu tiburon ei ole enam mitte peaaegu TT'st üle jne., eks kõik see on suhteline värk graafika on tase, 1280x960 kõik põhjas mõõduka afi ja fsaa'ga nagu siidi, seega minu poolt Kokkuvõtteks kõva 5-. miinus sinna hindele lõppu, kuna asi on vahepeal isegi liiga lihtne, minutiline võit AI üle on lihtne tulema, eriti URLi sõitudes, mis ringrajal on ikka tõeline kaif
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2004 11:12:10
|
|
|
njah, ma küll ei ytleks et hard tasemega URL on minutilised vahed s6idetavad
tra ma ikka nussisin viimase ringini et teist selja taga hoida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 11:17:19
|
|
|
aga kes ütles, et ma hardiga tegin? medium on täesti mõnus tallamine, mille puhul vigu ei tohi teha, sest siis saab ikka ära kah (võitude/kaotuste suhe kusagil 70/30). ma mängin meelelahutuseks, mitte klaveri peksmiseks
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
15.11.2004 11:45:41
|
|
|
Mis har jne tasemest räägite ? quick race teete ?
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cala
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
15.11.2004 11:46:49
|
|
|
lihtsalt infoks, norralaste telekanal canal motor Thori pealt, näitab kuidas japsid ja trollid ise IRL selliseid asju teevad mida meie siin NFSU-s taga ajame;) drift, URL ja street x tulid vägagi tuttavad ette;)
_________________ Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
15.11.2004 12:05:02
|
|
|
Heheh. Ma sain ka lõpuks küünised taha sellele mängule ja võin täitsa rahulikult öelda et mitu aasta pole juba ükski automäng mind nii tõmmanud
Kogu see linnavahel sõitmine, mööda poode kollamine ja võistlused kokku on ikka üks ports "väga bro"'d.
Ja autode tuning pole ka mingi eriline raketiteadus
On ka muidugi ports asju mis mind häirivad aga need õnneks ei kaalu head üle.
Näiteks see "peidetud" sõitude otsimine. No helistab mingi neeger oma neegriaktsendiga, mul hull metal möirgab autos ja saan ainult üksikutest silpidest aru mis ta öelda tahab (ja seegi võib piirduda "yo bro" ja "peace"'iga). No saan teada et kuskil staadiumi juures on mingi sõit, leegin sinna ja kurseerin 5 minutit enne kui leian (kui üldse leian) ja siis tuleb ka välja et see on mingi neetud Draft või Street-X
Ja veel üks asi: fiiber. Öelge mulle MIKS see nii palju tärne annab kui tegelikult see ikka hirminetu välja näeb ja teda värvida ei anna!
Üldse oleks võinud olla NFSU2'l "tradeoffid" - näiteks: kui paned peale fiibrijupid, siis peaks teoreetiliselt masin kergemaks minema ja sõiduomadused paranema, samas langevad autol välimuse tärnid.
teine näide: paned peale selle hirmsa hüdraulika mille abil masin hüppab nagu marutõbine konn ja see annab paraja portsu tärne juurde AGA ma ei usu et kogu see lisakraam sõiduomadusi parandab ja nii võiks näiteks teelpüsivus väheneda.
vot, aga muidu väga vinge mäng
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
15.11.2004 12:17:51
|
|
|
Mulle meeldib
29% oli completed atm vist.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
15.11.2004 13:54:31
|
|
|
mul 45% tehtud ja enam kaardil neid sõite pole mis siis tuleb neid Outrun'e teha ve? Ja kui peabki siis kui kaua või kaovad nad lõpuks ära kui kõik sõidud nendega on sõidetud..
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.11.2004 14:31:21
|
|
|
| Kaardil ei näita kõiki sõite, osad sõidu on kuskil majade tagahoovis.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
15.11.2004 14:38:10
|
|
|
Palju neid sponsoreid on üldse.mul 4 hetkel on/olnud.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.11.2004 14:44:53
|
|
|
catch up'i saab ju seadete alt peale/maha kruttida
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
15.11.2004 14:45:13
|
|
|
| tere112 kirjutas: |
mul 45% tehtud ja enam kaardil neid sõite pole mis siis tuleb neid Outrun'e teha ve? Ja kui peabki siis kui kaua või kaovad nad lõpuks ära kui kõik sõidud nendega on sõidetud..  |
mine garaazhi ja seal on wolrd map vms, kus saad oma Stage'sid vaadata, ning seal saab ka vaadata mis sõite sa oled teinud ja mida mitte ning otse sõitma minna ilma midagi otsimata
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
15.11.2004 15:22:09
|
|
|
kusjuures huvi pärast (et vaadata kas vahetada masin careeris välja või mitte) sai eile seal main menu > customize all mitu masinat ära tüünitud ja vaadatud kuidas mingi masin käitub....ise sõidan muidu RX8ga ja see masin ka jäi....kiiruslikud omadused tundusid isegi TT'l (ja veel mõnel masinal) paremad olema, aga kuidagi jube tuim juhitavus oli, ilma käsipidurita ei saanudki kurve normaalse kiirusega võtta....RX8 puhul lihtsalt pidurit ja siis gaasiandmisega külg ette, kokkuvõttes saan mina niimoodi vaatamata tibake aeglasemale masinale tükkmaad kiiremad ringiajad...
aga paistab, et kui raha rohkem tekib, siis tuunin mingi teise masina näiteks dragide jaoks, kus juhitavus põhimõtteliselt ükskõik... 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.11.2004 15:23:49
|
|
|
| rx8 võtab kuidagi eriti lihtsalt kylje ette ja sussi pöörlema mis isegi vahest segab ...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
15.11.2004 15:25:26
|
|
|
teinekord käib närvidele küll, aga kui seda õigesti ära kasutada, siis enamuse ajast on nagu kiirem kah...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.11.2004 15:27:39
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| rx8 võtab kuidagi eriti lihtsalt kylje ette ja sussi pöörlema mis isegi vahest segab ... |
Pane siis stability control peale.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
15.11.2004 15:54:27
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Kaardil ei näita kõiki sõite, osad sõidu on kuskil majade tagahoovis. |
ja tagahoovi sõitude eest saab ka üldjuhul rohkem raha.
topkiirus dragis 316km/h ja autoks audi TT
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.11.2004 18:12:52
|
|
|
| vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nistel
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2004
|
15.11.2004 18:32:28
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust. |
mul ka 17%, aga autoks Toyota Supra tuningut pole veel jõudnud teha alles sain
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
15.11.2004 18:32:48
|
|
|
Omale sai skyline ära tehtud kõik level 3 performance jupid peal, peris kobe masin aint sõitma peab õppima sellega. minu üllatuseks seekord on NFSU2 skyline driftis igati kobe võrreldes U1-ga
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caliberest
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
15.11.2004 18:33:48
|
|
|
mul top kiirus olnud 364.4km/h ja 100% mängust tehtud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
15.11.2004 18:33:57
|
|
|
Kellel Street X'iga raskusi on, saavad nüüd väikse nõuande
Nimelt kasutage nn. "kapotivaadet". Annab tohutult sõidutäpsusele juurde
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
15.11.2004 18:37:39
|
|
|
| .leraak kirjutas: |
Kellel Street X'iga raskusi on, saavad nüüd väikse nõuande
Nimelt kasutage nn. "kapotivaadet". Annab tohutult sõidutäpsusele juurde  |
eks ma siis võta su nõud kuulda. kõige sitem asi ongi see streetX
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
15.11.2004 18:40:34
|
|
|
kusjuures streetX on minumeelest üks koht, kus tasub vastavat tuuningut kasutada, peale selle jaoks äratuunimist läks asi kõvasti lihtsamaks (see vajab hoopis testmoodi seadistatud autot ju kui teised sõidud, tähtis on kiirendus ja kurvide läbimine, kiirus ei tõuse üldse eriti kõrgele ja nosi ei saa kasutada)...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 19:08:26
|
|
|
mulle meeldib just drift ja streetx kõige rohkem... see hullem ringiuhamine pole üldse nii lahe
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.11.2004 19:13:43
|
|
|
| nistel kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust. |
mul ka 17%, aga autoks Toyota Supra tuningut pole veel jõudnud teha alles sain |
Mes ajad? Mul 26% tehtud ja ikka Suprat pole..
http://www.zone.ee/rajareits/arkaad.gif
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 19:17:20
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| nistel kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| vägev. Mul hetkel hyundaiga 259 km/h. Tehtud 17% mängust. |
mul ka 17%, aga autoks Toyota Supra tuningut pole veel jõudnud teha alles sain |
Mes ajad? Mul 26% tehtud ja ikka Suprat pole..
http://www.zone.ee/rajareits/arkaad.gif |
mida rohkem feimi teenid, seda kiiremini masinad ju saad
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
15.11.2004 19:33:34
|
|
|
| .leraak kirjutas: |
Kellel Street X'iga raskusi on, saavad nüüd väikse nõuande
Nimelt kasutage nn. "kapotivaadet". Annab tohutult sõidutäpsusele juurde  |
Endale valmistasid ka algul Street X-id tohutut peavalu aga enam mitte. Point on selles, et kohe stardis jõuda esimesse kurvi esimesena ja võidu võimalus mitu korda suurem Tavaliselt kui peale esimest ringi on umbes 2 sekundiline edu, siis nad mööda enam ei kipu.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cala
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2004 19:43:05
|
|
|
ok alustasin uuesti pelamist, nüüd j2lgin k6ike hoolikamalt
street x on tore ja kyllaltki lihtne (hard)
ise kasutan s6iduks ainult bumper view'd, kuna hoopis kergem s6ita
street-x's on oluline et kuskil kruusa peal ei rydista vaid ainult asfalt ja v6imalikult t2pselt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|