Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 12.11.2004 13:10:13 vasta tsitaadiga

Nad võivad selle ikka päris realseks ajada,kuid siis kaob FUN.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djartz
HV kasutaja
djartz

liitunud: 19.03.2004




sõnum 12.11.2004 13:17:05 vasta tsitaadiga

reaaalsus ongi fun;). kui võimalik läeks ma kohe sõttta kui ma teax et järgmisel momendil saan ma ärgata yles arvuti tagant icon_razz.gif
sellepärast mulle need ylireaalsed simulaatorid meeldivad et see tekitab puhta ja reaalse tunde kuid kahjustusi ei teki icon_razz.gif(võibolla aint arvutisõltuvus või midagi)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 18:54:26 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:

kle mida sa seletad! kõik need on AA-s olemas! Kui oled näiteks sniper ning sinu tiimi kaaslane ehk sind m-16 ei toeta ning vanlase kuulid mööda vihisevad on su sihtimine kohe nii paigast ära et vapse ei saa pihta kellelegi! Kui kuulid aint mööda vihisevad(vaenalse omad) siis tuleb vist mingi hirmu moment, et sihtida ei saa! icon_smile.gif ! Peale selle kui juba pihta oled saanud siis saad koralikult sihtida aint lamades ning, või siis kui oled ära puhanud, kuid see pole enam sama mis tervena, kuna sihtimise täpsus läheb märgatavalt alla sellega(mingi sinine kriips langeb vasakul nurgas allapoole)! Peale selle ei saa enam korralikult joostagi ning verest nõrised tühjaks nagu koer, kui arstiabi pole saanud, oleneb kuhu pihta oled saanud!
Kui tervena jooksed ning kohe üritad lasta on ka sihtimine paigast ära, täielikult, isegi ironsight ei aita suurt, kui pole ära puhanud!

Kõik need elemendid on mängus olemas ning palju muudki!


No SF kaartides ma küll mingit "hirmu" värki pole digi-sõduril märganud .. võibolla endal võtab kõhedaks aga mu tegelaskuju paistab küll endale kindlaks jäävat! Ma ei räägi snaiprist, sest pole seda rolli eriti pidanud - seal ehk tõesti.
Verest sa tühjaks ei jookse, kui just kuskil jalga ei murra.
Pole küll ise märganud märkimisväärset täpsuse erinevust tervelt ja vigaselt.
Krt, pole küll märganud, et jooksule järgnenud hetkedel sihik rohkem liiguks!?
Enivei seda realismi on sutsu vähe ja minu arust oleks näiteks Flashpoindist mida õppida. Siis kaoks ära see arutu jooksmine ja kargamine (mille ohver olen isegi).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 19:12:03 vasta tsitaadiga

Verest tühjaksjooksmine oli algselt mingil versioonil, siis kui see Medicu positsioon tekkis. Hiljem aga pole seda täheldanud, võeti mängust välja arvatavasti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 12.11.2004 20:05:58 vasta tsitaadiga

killergoder kirjutas:
Verest tühjaksjooksmine oli algselt mingil versioonil, siis kui see Medicu positsioon tekkis. Hiljem aga pole seda täheldanud, võeti mängust välja arvatavasti.

Täiesti olemas siiani! Kui pihta saad, hakkab sul punane tuluke vilkuma ja kui medicult abi ei saa, muutud rohelisest kollaseks (või isegi punaseks). Samuti on olemas ebatäpsus peale jooksu. Kui siis kohe pikali viskad ja tulistada püüad, hüppab sul sihik nagu pöörane. Mõne hetke oodanud, on asi jälle korras.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 22:08:58 vasta tsitaadiga

No see jah, aga ma mõtlesin nagu otseselt, verest tühjaks - surnud. "killergoder bled to death" isegi tuli ekraanile ja puha icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.11.2004 22:16:14 vasta tsitaadiga

killergoder kirjutas:
No see jah, aga ma mõtlesin nagu otseselt, verest tühjaks - surnud. "killergoder bled to death" isegi tuli ekraanile ja puha :)

Täiesti olemas. Enamasti seda ei juhtu, aga kui "punases" ringi jooksed ja veretilgake veel vilgub, on varsti minek.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 22:37:02 vasta tsitaadiga

Kõik see on olemas ,no krt alles ma eile jooksin surnuks, sõna otseses mõttes, jooskin sihtisin vaenlast (bridge crossing) kuid raibe oli kaitse positsioonil ning oli juba ootamas mind, ning kohe kui nägi tõmbas tina, ma küll sihtisin kuid suht mõttetu väsinud tegelasega sihtida, nii et sain kohe tina, (isegi kui tulistad väsinuna, siis sihik hüppab nii et vähe pole!
Veel olen ka surnuks veristanud !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 13.11.2004 02:16:07 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Nojah, seda rahu jätkus ainult üheks päevaks! Mingi väga hull häkk väljas, saavad lasta valanguga granaate, muuta oma nime nagu ise tahavad, neid ei saa välja kickida kah!
Asi on tõesti hull, uurisin nende häkkerite kohta foorumitest. See on üks tõsisemaid rünnakuid AAO vastu, erinevalt tavalistest cheatprogedest on neil häkkeritel nimelt õnnestunud sisse murda mängumootorisse. Nad saavad nüüd muuta nimesid, relvi ja tingimusi nagu ise tahavad, PB on täielikult elimineeritud, neil on võimalus kickida kõik serveri mängijad, võivad endale võtta ükspuha millise mängija nime ja seda kasutada.. Algul olevat üksainus kutt seda kasutanud, nüüd juba ligi kümmekond! PB on võimetu midagi muutma, ainult DEV meeskond (mängu tegijad) saab aidata, kui nad lasevad uue patchi välja.

Nende "super"cheaterite klanninimi on {wtf}, siin üks pilt ühe nende seast tegevusest: http://www.hot.ee/troll007/cheater.JPG

Pilt tehtud peale esimest roundi s.o kutt tappis kõik vastased.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 14:22:50 vasta tsitaadiga

olen selle "seks tähekesega" kokku puutunud icon_confused.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 15:43:06 vasta tsitaadiga

Ma puutusin ka ükskord kokku, vendadega, kellel(2 tüüpi oli) kellel oli mingi tracking mod ning veel mingi mega kuulipilduja mod, et sihik ei liigu paigast ning näevad kõik seinte tagant jne! ning nood kuulid lasid isegi seintest läbi mõne koha peal, vähemalt nii nad mulle lõbusalt rääkisid, koguaeg killisid ära (bridge crossing) kuid rsk sain ka ikka ühe korra selle ühe cheateri rajalt maha võetud sniperiga, mis jäigi viimaseks!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 19:24:12 vasta tsitaadiga

Oh nei juhuseid ju palju.
Üks väike näide: mapiks SCAR, defense poolel kõik üks klann, honorid 80 ja +, kõigil eranditult RPKd icon_eek.gif + aimbot, vot jalutasidki siis koos niiviisi mööda mappi ringi kuradi piidrid sellised icon_evil.gif ja
ei hakand nende peale ei RPG ega miski...

_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 21:36:45 vasta tsitaadiga

Ma rääkisin juhusest, kus ikka õnnestus üks piix kutuks teha oma sitase relvaga tema aimboti ning radar systemi vastu! aga jah, seda juhtub harva lol!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.11.2004 16:03:48 vasta tsitaadiga

Mnjah aga seda väga tihti ei juhtu thumbs_down.gif icon_confused.gif beer_yum.gif
_________________
D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 14.11.2004 20:43:19 vasta tsitaadiga

shitt icon_redface.gif teema on nii pikk... ei kavatsenudki süübida tegelt icon_cry.gif kahju siis igatahes...

kas eestis on veel mõni servu?


viimati muutis wari 14.11.2004 20:54:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 14.11.2004 20:45:12 vasta tsitaadiga

wari, kui sa süveneks teemasse, teaks sa juba ammu, et HV serverit ei eksisteeri enam icon_wink.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.11.2004 18:55:05 vasta tsitaadiga

Nonii, tegin paar screenshotti uutest mappidest 8)
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard1.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard2.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard3.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard4.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard5.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard6.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard7.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard8.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard9.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction1.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction2.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction3.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction4.jpg .

Mõlemad kaardid on siis uute tuulte mõjus tehtud SUURED. Praegused linnamapid tunduvad Extractioni kõrval kui kirbusitt. Blizzard on MÕNUSALT pime ja suur kaart. Ootame tulevikku thumbs_up.gif Hospital XE ja Sandstorm XE on siis sisult samad, ainult randomspawnidega.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 21:49:48 vasta tsitaadiga

hmm, ei näe kuigi isuäratav välja peab mainima, kuid sisu kindlasti läheb etemaks!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 15.11.2004 23:41:18 vasta tsitaadiga

Blizzard tuleb küll väga pro map.
Tra miks need DEV Cheadivad raiped,SF Piplines Kermit oli 1 laksu mees,ptsi.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.11.2004 00:30:05 vasta tsitaadiga

Kust sa tead, et ta oli õige dev?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 16.11.2004 20:02:53 vasta tsitaadiga

Aga kust sa need uute mappide pildid juba said icon_redface.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.11.2004 20:33:45 vasta tsitaadiga

No sain kah... Ära uuri icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 20:44:24 vasta tsitaadiga

Gemini kirjutas:
No sain kah... Ära uuri icon_razz.gif


icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_smile.gif see oli kll hea ! beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 16.11.2004 20:46:29 vasta tsitaadiga

Neid oli võimalik saada juba mingi pool aastat tagasi.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.11.2004 04:34:33 vasta tsitaadiga

Nüüs siis uus patch väljas, ver.2.2.1 Paistab rohkem vigade parandusena välja, mitmed bugid likvideeritud, samuti nende "supercheaterite" võimutsemine.Millegipärast on SF Hospitalis ära kaotatud M9 püstol.

What's changed
==============================

Updated SF Hospital: Removed M9 from standard loadouts

Updated SF CSAR: Assault spawnpoints returned to original position

Updated SF Oasis map: Gameplay balance tweaks

Fixed training issues in the following training missions: MOUT, M24, and U.S. Weapons

'pbweb.exe' added to 'pb' folder for manually updating PB client and server versions

America's Army registered trademark symbol added to various in-game AA logo graphics

Default demo added for demo/kiosk mode feature

Adjustment to disable DevMode commands

New PunkBuster code (scans additional files)

Change to prevent admins from retrieving players passwords via PunkBuster screenshots

Fixed '-1' server kick exploit



Downloadida saab näit. Trackerist: http://aaotracker.4players.de/downloaddb.php?file=101

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 19.11.2004 05:40:22 vasta tsitaadiga

HOOAH!!! Loodame, et nüüd saab jälle rahuliku südamega mängima hakata thumbs_up.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.11.2004 14:45:21 vasta tsitaadiga

See aint kehv et pooled servud on veel vanal versioonil ,pole yle toodud veel.. thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif 8)
_________________
D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.11.2004 21:02:51 vasta tsitaadiga

See kõik on väga tore, aga miks pole veel ikkagi 2.2 linuxile/macile?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2004 21:10:10 vasta tsitaadiga

Küsi seda mängu tegijatelt !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 19.11.2004 22:00:46 vasta tsitaadiga

hey,kirjutage foorumisse vms ,et vähe rohkem EU serverid lisaks.
Alati on täis.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumm
HV vaatleja
lumm

liitunud: 08.11.2003




sõnum 21.11.2004 03:33:52 vasta tsitaadiga

.leraak kirjutas:
HOOAH!!! Loodame, et nüüd saab jälle rahuliku südamega mängima hakata thumbs_up.gif


Ega ikka ei saa küll. Mina ei ole küll mingit vahet märganud. Aimbot, no fog ja kurat teab mis mis veel ruulivad endiselt. Ühest serverist sain isegi bänni kuna suutsin mõnikord häkkerile granaadi istumise alla sokutada, rikkudes sellega temakese "skoori" ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2004 09:34:33 vasta tsitaadiga

Tõestust leidis mu väide, et AA on tõesti üks paras prose-nälkjas! Sempron 2 GHz SF sandstormis fps 23..60; A64 2,5 GHz 70...90 fps.
Hospitalis semproniga 15..35 fps; A64 60..80 fps!

Mängu sujuvuses on väga suur vahe!


viimati muutis Le Inc 24.11.2004 14:17:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Horrid_Asp
HV vaatleja
Horrid_Asp

liitunud: 22.01.2004




sõnum 24.11.2004 13:23:34 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Tõestust leidis mu väide, et AA on tõesti üks paras prose-nälkjas! Sempron 2 GHz SF sandstormis fps 23..60; A64 2,5 GHz 70...90 fps.
Hospitalis semproniga 15..35 fps; A64 60..80 fps!

Mängu suhuvuses on väga suur vahe!


Nii ta paraku on jah. Endal jookseb stabiilselt samuti 70-90 vahel, ping 200 ringis. Kui juba 400-500 peale läheb, siis on lag juba päris hästi tuntav, jõnksutab tublisti...

_________________
It's the end of the post as we know it, and I feel fine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 24.11.2004 13:29:13 vasta tsitaadiga

Mis värk on.Pidevalt EU serverites ping 170.Neti kiirus on 200KB juures.
Hospitalis on ikka räme lag,hea map aga ei kannata mängida Lagi tõttu (

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2004 14:20:41 vasta tsitaadiga

võrguriba laius ei ütle midagi .. ilmselt ka 10 KB ühendus hea ping'iga annaks parema tulemuse icon_wink.gif
Pingi net.ee vms. endal on 20..22 ms kandis.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2004 14:41:55 vasta tsitaadiga

Üldiselt ütleks, et 2.2.1 on lag jälle meie õuele toonud icon_sad.gif , 2.2 polnud praktiliselt üldse lagi. Uus patch parandas palju asju, aga see lagi jama on tagasi ja seda eriti Hospidali EU servudes. Aimbottereid pole kah veel kohand, aga mitmeid GHOSTEREID on nähtud icon_evil.gif
_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 24.11.2004 16:11:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pingi net.ee vms. endal on 20..22 ms kandis.


Mul pingib neti.ee´d umbes 6ega aga AA lagib ikka, kuigi minu probleem ilmselt masinas. Aint 256 mega mälu

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.11.2004 16:19:31 vasta tsitaadiga

Eile oli vastik elamus. Korraga tuli serverisse kolm-neli 8-9 honoriga jobu ja kukkusid tiimikaaslasi tapma. Ikka nii, et mängu alguses granaat pundi sekka ja veel paar valangut otsa. Muidugi viskas server nad välja, aga tulid kohe tagasi ja uuesti sama. Me ei jõudnud nii kähku neid ka kickida, ühe saime välja, aga ülejäänud tegid ikka sigadusi. Asi kestis päris pikalt, igal juhul mina tulin sealt tulema, keerasid mängu per..e! icon_evil.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!


viimati muutis Troll 24.11.2004 17:41:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2004 16:36:07 vasta tsitaadiga

Krt see imeb vilinal.. Emmigi teha ka nende raiskadega teha ei saa icon_eek.gif

Praegu yritan mängu yhikas käima saada(Yhisnett) a krt ei leia servereid , sisse logida ei saa ega muhvigi..Mingi kala sees a mul poel aimugi mis viga on.256 RAMi ja 64 mb Geforce4 aga ma arvan et peaks jooksma küll kui serverid leiaks..?

_________________
D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Horrid_Asp
HV vaatleja
Horrid_Asp

liitunud: 22.01.2004




sõnum 24.11.2004 17:50:19 vasta tsitaadiga

Wh0gAf3ck? kirjutas:
Krt see imeb vilinal.. Emmigi teha ka nende raiskadega teha ei saa icon_eek.gif

Praegu yritan mängu yhikas käima saada(Yhisnett) a krt ei leia servereid , sisse logida ei saa ega muhvigi..Mingi kala sees a mul poel aimugi mis viga on.256 RAMi ja 64 mb Geforce4 aga ma arvan et peaks jooksma küll kui serverid leiaks..?


Kui üldse nimekirja ette ei löö ega ühtegi serverit ei leia, siis see on küll midagi uut. Aga muidu on sellised lood, et kui mängu viimane versioon uuele arvutile peale installida, siis leitakse üles ainult mingid 17 serverit. Aitab uue patchi 2.2.1 peale laskmine... Ise pidin nii tegema, kuigi alguses selle peale ei tulnudki.

_________________
It's the end of the post as we know it, and I feel fine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2004 18:46:09 vasta tsitaadiga

On 2.2.1 peal.Aga mitte midagi ei leai yles , proovisin läbi IP ka connectdida aga emmigi , jääbki kuradi Trying to connect ja IP...Vot..Mingi kala on sees.Äkki on mingi Windowsi firewall või krt teab mis peal et ei lase mängu sees netti läbi..Mingi linnuke kuskil vaja märkida? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif icon_idea.gif
_________________
D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Horrid_Asp
HV vaatleja
Horrid_Asp

liitunud: 22.01.2004




sõnum 24.11.2004 20:18:35 vasta tsitaadiga

Windows XP SP2 puhul on tõepoolest nii, et mängu esmakordsel käivitamisel lööb akna ette, kus antakse valida, kas mäng tulemüüriga blokeerida või mitte. "Unblock" pannes saab mängida... Aga kui Service Pack 2 peal ei ole, siis ei oska midagi rohkemat kobiseda....
_________________
It's the end of the post as we know it, and I feel fine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.11.2004 20:50:39 vasta tsitaadiga

Kas mängijanime logib sisse?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2004 23:19:42 vasta tsitaadiga

Sisse logis mingi paari mindiga või isegi läks rohkem aega.JA SP2 on installitud... icon_confused.gif
_________________
D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paadimees
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 25.11.2004 01:01:29 vasta tsitaadiga

no ei tule seda ccounti küll kusagilt minu meilile, ootan juba paar tundi. ytreening läbitud. noh, milles asi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paadimees
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 25.11.2004 11:23:10 vasta tsitaadiga

APPI
Aidake palun saamatut. tõmbasin mängu arvutisse, registreerisin, panin meili aadressi, lubati account? saata. ei midagi. möödas umbes 10 tundi.
olen vist millegist täitsa valesti aru saanud. ah jaa, treeningu tegin ka ära. nüüd küsib nime ja parooli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Horrid_Asp
HV vaatleja
Horrid_Asp

liitunud: 22.01.2004




sõnum 25.11.2004 13:37:04 vasta tsitaadiga

paadimees kirjutas:
APPI
Aidake palun saamatut. tõmbasin mängu arvutisse, registreerisin, panin meili aadressi, lubati account? saata. ei midagi. möödas umbes 10 tundi.
olen vist millegist täitsa valesti aru saanud. ah jaa, treeningu tegin ka ära. nüüd küsib nime ja parooli.


Kui on Hotmail, siis vaata Junk Maili, vahest tulevad teatud kirjad sinna. Nt. AVG viirusetõrje seerianumber saadeti kohe prügikasti... Või tee uus account ja proovi uuesti.

_________________
It's the end of the post as we know it, and I feel fine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paadimees
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 25.11.2004 13:41:41 vasta tsitaadiga

mail.ee aadress on. proovisin kaks korda. möödas 12 tundi, ei midagi. saan ainult esimese treeningu teha, seda, kus oled tiirus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.11.2004 14:14:03 vasta tsitaadiga

paadimees, selle passwordi saatmisega on sellised lood, et AA tegijad ei taha aksepteerida Eestimaist mailiaadressi. Proovi näiteks hotmaili või yahooga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paadimees
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 25.11.2004 14:50:59 vasta tsitaadiga

tänud, hakkan siis omale hotmailis kontot avama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.