|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
12.11.2004 13:10:13
|
|
|
Nad võivad selle ikka päris realseks ajada,kuid siis kaob FUN.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
12.11.2004 13:17:05
|
|
|
reaaalsus ongi fun;). kui võimalik läeks ma kohe sõttta kui ma teax et järgmisel momendil saan ma ärgata yles arvuti tagant
sellepärast mulle need ylireaalsed simulaatorid meeldivad et see tekitab puhta ja reaalse tunde kuid kahjustusi ei teki (võibolla aint arvutisõltuvus või midagi)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.11.2004 18:54:26
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
kle mida sa seletad! kõik need on AA-s olemas! Kui oled näiteks sniper ning sinu tiimi kaaslane ehk sind m-16 ei toeta ning vanlase kuulid mööda vihisevad on su sihtimine kohe nii paigast ära et vapse ei saa pihta kellelegi! Kui kuulid aint mööda vihisevad(vaenalse omad) siis tuleb vist mingi hirmu moment, et sihtida ei saa! ! Peale selle kui juba pihta oled saanud siis saad koralikult sihtida aint lamades ning, või siis kui oled ära puhanud, kuid see pole enam sama mis tervena, kuna sihtimise täpsus läheb märgatavalt alla sellega(mingi sinine kriips langeb vasakul nurgas allapoole)! Peale selle ei saa enam korralikult joostagi ning verest nõrised tühjaks nagu koer, kui arstiabi pole saanud, oleneb kuhu pihta oled saanud!
Kui tervena jooksed ning kohe üritad lasta on ka sihtimine paigast ära, täielikult, isegi ironsight ei aita suurt, kui pole ära puhanud!
Kõik need elemendid on mängus olemas ning palju muudki! |
No SF kaartides ma küll mingit "hirmu" värki pole digi-sõduril märganud .. võibolla endal võtab kõhedaks aga mu tegelaskuju paistab küll endale kindlaks jäävat! Ma ei räägi snaiprist, sest pole seda rolli eriti pidanud - seal ehk tõesti.
Verest sa tühjaks ei jookse, kui just kuskil jalga ei murra.
Pole küll ise märganud märkimisväärset täpsuse erinevust tervelt ja vigaselt.
Krt, pole küll märganud, et jooksule järgnenud hetkedel sihik rohkem liiguks!?
Enivei seda realismi on sutsu vähe ja minu arust oleks näiteks Flashpoindist mida õppida. Siis kaoks ära see arutu jooksmine ja kargamine (mille ohver olen isegi).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
12.11.2004 19:12:03
|
|
|
| Verest tühjaksjooksmine oli algselt mingil versioonil, siis kui see Medicu positsioon tekkis. Hiljem aga pole seda täheldanud, võeti mängust välja arvatavasti.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
12.11.2004 20:05:58
|
|
|
| killergoder kirjutas: |
| Verest tühjaksjooksmine oli algselt mingil versioonil, siis kui see Medicu positsioon tekkis. Hiljem aga pole seda täheldanud, võeti mängust välja arvatavasti. |
Täiesti olemas siiani! Kui pihta saad, hakkab sul punane tuluke vilkuma ja kui medicult abi ei saa, muutud rohelisest kollaseks (või isegi punaseks). Samuti on olemas ebatäpsus peale jooksu. Kui siis kohe pikali viskad ja tulistada püüad, hüppab sul sihik nagu pöörane. Mõne hetke oodanud, on asi jälle korras.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
12.11.2004 22:08:58
|
|
|
No see jah, aga ma mõtlesin nagu otseselt, verest tühjaks - surnud. "killergoder bled to death" isegi tuli ekraanile ja puha
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
12.11.2004 22:16:14
|
|
|
| killergoder kirjutas: |
| No see jah, aga ma mõtlesin nagu otseselt, verest tühjaks - surnud. "killergoder bled to death" isegi tuli ekraanile ja puha :) |
Täiesti olemas. Enamasti seda ei juhtu, aga kui "punases" ringi jooksed ja veretilgake veel vilgub, on varsti minek.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
12.11.2004 22:37:02
|
|
|
Kõik see on olemas ,no krt alles ma eile jooksin surnuks, sõna otseses mõttes, jooskin sihtisin vaenlast (bridge crossing) kuid raibe oli kaitse positsioonil ning oli juba ootamas mind, ning kohe kui nägi tõmbas tina, ma küll sihtisin kuid suht mõttetu väsinud tegelasega sihtida, nii et sain kohe tina, (isegi kui tulistad väsinuna, siis sihik hüppab nii et vähe pole!
Veel olen ka surnuks veristanud !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.11.2004 02:16:07
|
|
|
| Troll kirjutas: |
Nojah, seda rahu jätkus ainult üheks päevaks! Mingi väga hull häkk väljas, saavad lasta valanguga granaate, muuta oma nime nagu ise tahavad, neid ei saa välja kickida kah!
Asi on tõesti hull, uurisin nende häkkerite kohta foorumitest. See on üks tõsisemaid rünnakuid AAO vastu, erinevalt tavalistest cheatprogedest on neil häkkeritel nimelt õnnestunud sisse murda mängumootorisse. Nad saavad nüüd muuta nimesid, relvi ja tingimusi nagu ise tahavad, PB on täielikult elimineeritud, neil on võimalus kickida kõik serveri mängijad, võivad endale võtta ükspuha millise mängija nime ja seda kasutada.. Algul olevat üksainus kutt seda kasutanud, nüüd juba ligi kümmekond! PB on võimetu midagi muutma, ainult DEV meeskond (mängu tegijad) saab aidata, kui nad lasevad uue patchi välja. |
Nende "super"cheaterite klanninimi on {wtf}, siin üks pilt ühe nende seast tegevusest: http://www.hot.ee/troll007/cheater.JPG
Pilt tehtud peale esimest roundi s.o kutt tappis kõik vastased.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vilkuur
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2004
|
13.11.2004 14:22:50
|
|
|
olen selle "seks tähekesega" kokku puutunud
_________________ The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
13.11.2004 15:43:06
|
|
|
| Ma puutusin ka ükskord kokku, vendadega, kellel(2 tüüpi oli) kellel oli mingi tracking mod ning veel mingi mega kuulipilduja mod, et sihik ei liigu paigast ning näevad kõik seinte tagant jne! ning nood kuulid lasid isegi seintest läbi mõne koha peal, vähemalt nii nad mulle lõbusalt rääkisid, koguaeg killisid ära (bridge crossing) kuid rsk sain ka ikka ühe korra selle ühe cheateri rajalt maha võetud sniperiga, mis jäigi viimaseks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vilkuur
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2004
|
13.11.2004 19:24:12
|
|
|
Oh nei juhuseid ju palju.
Üks väike näide: mapiks SCAR, defense poolel kõik üks klann, honorid 80 ja +, kõigil eranditult RPKd + aimbot, vot jalutasidki siis koos niiviisi mööda mappi ringi kuradi piidrid sellised ja
ei hakand nende peale ei RPG ega miski...
_________________ The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
13.11.2004 21:36:45
|
|
|
| Ma rääkisin juhusest, kus ikka õnnestus üks piix kutuks teha oma sitase relvaga tema aimboti ning radar systemi vastu! aga jah, seda juhtub harva lol!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
14.11.2004 20:43:19
|
|
|
shitt teema on nii pikk... ei kavatsenudki süübida tegelt kahju siis igatahes...
kas eestis on veel mõni servu?
viimati muutis wari 14.11.2004 20:54:53, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
14.11.2004 20:45:12
|
|
|
wari, kui sa süveneks teemasse, teaks sa juba ammu, et HV serverit ei eksisteeri enam
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
15.11.2004 18:55:05
|
|
|
Nonii, tegin paar screenshotti uutest mappidest 8)
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard1.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard2.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard3.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard4.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard5.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard6.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard7.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard8.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfblizzard9.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction1.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction2.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction3.jpg ,
http://web.starman.ee/gemini/aa/aasfextraction4.jpg .
Mõlemad kaardid on siis uute tuulte mõjus tehtud SUURED. Praegused linnamapid tunduvad Extractioni kõrval kui kirbusitt. Blizzard on MÕNUSALT pime ja suur kaart. Ootame tulevikku Hospital XE ja Sandstorm XE on siis sisult samad, ainult randomspawnidega.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
15.11.2004 21:49:48
|
|
|
| hmm, ei näe kuigi isuäratav välja peab mainima, kuid sisu kindlasti läheb etemaks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
15.11.2004 23:41:18
|
|
|
Blizzard tuleb küll väga pro map.
Tra miks need DEV Cheadivad raiped,SF Piplines Kermit oli 1 laksu mees,ptsi.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
16.11.2004 00:30:05
|
|
|
| Kust sa tead, et ta oli õige dev?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
16.11.2004 20:02:53
|
|
|
Aga kust sa need uute mappide pildid juba said
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
16.11.2004 20:33:45
|
|
|
No sain kah... Ära uuri
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.11.2004 20:44:24
|
|
|
| Gemini kirjutas: |
No sain kah... Ära uuri  |
see oli kll hea !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
16.11.2004 20:46:29
|
|
|
Neid oli võimalik saada juba mingi pool aastat tagasi.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.11.2004 04:34:33
|
|
|
Nüüs siis uus patch väljas, ver.2.2.1 Paistab rohkem vigade parandusena välja, mitmed bugid likvideeritud, samuti nende "supercheaterite" võimutsemine.Millegipärast on SF Hospitalis ära kaotatud M9 püstol.
What's changed
==============================
Updated SF Hospital: Removed M9 from standard loadouts
Updated SF CSAR: Assault spawnpoints returned to original position
Updated SF Oasis map: Gameplay balance tweaks
Fixed training issues in the following training missions: MOUT, M24, and U.S. Weapons
'pbweb.exe' added to 'pb' folder for manually updating PB client and server versions
America's Army registered trademark symbol added to various in-game AA logo graphics
Default demo added for demo/kiosk mode feature
Adjustment to disable DevMode commands
New PunkBuster code (scans additional files)
Change to prevent admins from retrieving players passwords via PunkBuster screenshots
Fixed '-1' server kick exploit
Downloadida saab näit. Trackerist: http://aaotracker.4players.de/downloaddb.php?file=101
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
19.11.2004 05:40:22
|
|
|
HOOAH!!! Loodame, et nüüd saab jälle rahuliku südamega mängima hakata
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
19.11.2004 21:02:51
|
|
|
| See kõik on väga tore, aga miks pole veel ikkagi 2.2 linuxile/macile?!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
19.11.2004 21:10:10
|
|
|
| Küsi seda mängu tegijatelt !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
19.11.2004 22:00:46
|
|
|
hey,kirjutage foorumisse vms ,et vähe rohkem EU serverid lisaks.
Alati on täis.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lumm
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2003
|
21.11.2004 03:33:52
|
|
|
| .leraak kirjutas: |
HOOAH!!! Loodame, et nüüd saab jälle rahuliku südamega mängima hakata  |
Ega ikka ei saa küll. Mina ei ole küll mingit vahet märganud. Aimbot, no fog ja kurat teab mis mis veel ruulivad endiselt. Ühest serverist sain isegi bänni kuna suutsin mõnikord häkkerile granaadi istumise alla sokutada, rikkudes sellega temakese "skoori" ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
24.11.2004 09:34:33
|
|
|
Tõestust leidis mu väide, et AA on tõesti üks paras prose-nälkjas! Sempron 2 GHz SF sandstormis fps 23..60; A64 2,5 GHz 70...90 fps.
Hospitalis semproniga 15..35 fps; A64 60..80 fps!
Mängu sujuvuses on väga suur vahe!
viimati muutis Le Inc 24.11.2004 14:17:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Horrid_Asp
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
24.11.2004 13:23:34
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Tõestust leidis mu väide, et AA on tõesti üks paras prose-nälkjas! Sempron 2 GHz SF sandstormis fps 23..60; A64 2,5 GHz 70...90 fps.
Hospitalis semproniga 15..35 fps; A64 60..80 fps!
Mängu suhuvuses on väga suur vahe! |
Nii ta paraku on jah. Endal jookseb stabiilselt samuti 70-90 vahel, ping 200 ringis. Kui juba 400-500 peale läheb, siis on lag juba päris hästi tuntav, jõnksutab tublisti...
_________________ It's the end of the post as we know it, and I feel fine. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
24.11.2004 13:29:13
|
|
|
Mis värk on.Pidevalt EU serverites ping 170.Neti kiirus on 200KB juures.
Hospitalis on ikka räme lag,hea map aga ei kannata mängida Lagi tõttu (
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
24.11.2004 14:20:41
|
|
|
võrguriba laius ei ütle midagi .. ilmselt ka 10 KB ühendus hea ping'iga annaks parema tulemuse
Pingi net.ee vms. endal on 20..22 ms kandis.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vilkuur
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2004
|
24.11.2004 14:41:55
|
|
|
Üldiselt ütleks, et 2.2.1 on lag jälle meie õuele toonud , 2.2 polnud praktiliselt üldse lagi. Uus patch parandas palju asju, aga see lagi jama on tagasi ja seda eriti Hospidali EU servudes. Aimbottereid pole kah veel kohand, aga mitmeid GHOSTEREID on nähtud
_________________ The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
24.11.2004 16:11:32
|
|
|
| tsitaat: |
Pingi net.ee vms. endal on 20..22 ms kandis.
|
Mul pingib neti.ee´d umbes 6ega aga AA lagib ikka, kuigi minu probleem ilmselt masinas. Aint 256 mega mälu
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
24.11.2004 16:19:31
|
|
|
Eile oli vastik elamus. Korraga tuli serverisse kolm-neli 8-9 honoriga jobu ja kukkusid tiimikaaslasi tapma. Ikka nii, et mängu alguses granaat pundi sekka ja veel paar valangut otsa. Muidugi viskas server nad välja, aga tulid kohe tagasi ja uuesti sama. Me ei jõudnud nii kähku neid ka kickida, ühe saime välja, aga ülejäänud tegid ikka sigadusi. Asi kestis päris pikalt, igal juhul mina tulin sealt tulema, keerasid mängu per..e!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
viimati muutis Troll 24.11.2004 17:41:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
24.11.2004 16:36:07
|
|
|
Krt see imeb vilinal.. Emmigi teha ka nende raiskadega teha ei saa
Praegu yritan mängu yhikas käima saada(Yhisnett) a krt ei leia servereid , sisse logida ei saa ega muhvigi..Mingi kala sees a mul poel aimugi mis viga on.256 RAMi ja 64 mb Geforce4 aga ma arvan et peaks jooksma küll kui serverid leiaks..?
_________________ D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php |
|
| tagasi üles |
|
 |
Horrid_Asp
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
24.11.2004 17:50:19
|
|
|
| Wh0gAf3ck? kirjutas: |
Krt see imeb vilinal.. Emmigi teha ka nende raiskadega teha ei saa
Praegu yritan mängu yhikas käima saada(Yhisnett) a krt ei leia servereid , sisse logida ei saa ega muhvigi..Mingi kala sees a mul poel aimugi mis viga on.256 RAMi ja 64 mb Geforce4 aga ma arvan et peaks jooksma küll kui serverid leiaks..? |
Kui üldse nimekirja ette ei löö ega ühtegi serverit ei leia, siis see on küll midagi uut. Aga muidu on sellised lood, et kui mängu viimane versioon uuele arvutile peale installida, siis leitakse üles ainult mingid 17 serverit. Aitab uue patchi 2.2.1 peale laskmine... Ise pidin nii tegema, kuigi alguses selle peale ei tulnudki.
_________________ It's the end of the post as we know it, and I feel fine. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
24.11.2004 18:46:09
|
|
|
On 2.2.1 peal.Aga mitte midagi ei leai yles , proovisin läbi IP ka connectdida aga emmigi , jääbki kuradi Trying to connect ja IP...Vot..Mingi kala on sees.Äkki on mingi Windowsi firewall või krt teab mis peal et ei lase mängu sees netti läbi..Mingi linnuke kuskil vaja märkida?
_________________ D0 y0u c2r3 wh0 ju5t f3ck!ng pwn3d y0u?
http://aaotracker.4players.de/usertracker.php |
|
| tagasi üles |
|
 |
Horrid_Asp
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
24.11.2004 20:18:35
|
|
|
Windows XP SP2 puhul on tõepoolest nii, et mängu esmakordsel käivitamisel lööb akna ette, kus antakse valida, kas mäng tulemüüriga blokeerida või mitte. "Unblock" pannes saab mängida... Aga kui Service Pack 2 peal ei ole, siis ei oska midagi rohkemat kobiseda....
_________________ It's the end of the post as we know it, and I feel fine. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
24.11.2004 20:50:39
|
|
|
Kas mängijanime logib sisse?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wh0gAf3ck?
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
paadimees
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
25.11.2004 01:01:29
|
|
|
| no ei tule seda ccounti küll kusagilt minu meilile, ootan juba paar tundi. ytreening läbitud. noh, milles asi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
paadimees
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
25.11.2004 11:23:10
|
|
|
APPI
Aidake palun saamatut. tõmbasin mängu arvutisse, registreerisin, panin meili aadressi, lubati account? saata. ei midagi. möödas umbes 10 tundi.
olen vist millegist täitsa valesti aru saanud. ah jaa, treeningu tegin ka ära. nüüd küsib nime ja parooli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Horrid_Asp
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
25.11.2004 13:37:04
|
|
|
| paadimees kirjutas: |
APPI
Aidake palun saamatut. tõmbasin mängu arvutisse, registreerisin, panin meili aadressi, lubati account? saata. ei midagi. möödas umbes 10 tundi.
olen vist millegist täitsa valesti aru saanud. ah jaa, treeningu tegin ka ära. nüüd küsib nime ja parooli. |
Kui on Hotmail, siis vaata Junk Maili, vahest tulevad teatud kirjad sinna. Nt. AVG viirusetõrje seerianumber saadeti kohe prügikasti... Või tee uus account ja proovi uuesti.
_________________ It's the end of the post as we know it, and I feel fine. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paadimees
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
25.11.2004 13:41:41
|
|
|
| mail.ee aadress on. proovisin kaks korda. möödas 12 tundi, ei midagi. saan ainult esimese treeningu teha, seda, kus oled tiirus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
25.11.2004 14:14:03
|
|
|
paadimees, selle passwordi saatmisega on sellised lood, et AA tegijad ei taha aksepteerida Eestimaist mailiaadressi. Proovi näiteks hotmaili või yahooga
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paadimees
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
25.11.2004 14:50:59
|
|
|
| tänud, hakkan siis omale hotmailis kontot avama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|