Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 12.11.2004 16:29:44 vasta tsitaadiga

kas siis mängu saab ainult ükskord regada
järsku läheb mul üks arvuti katki ja tahaks teise peale panna ?
või saan ma töesti millestki väga väga valesti aru
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 16:37:18 vasta tsitaadiga

Arvan, et peale clean installi tuleb lihtsalt uuesti regada. icon_rolleyes.gif
Küllap neile ja ka muudele sarnastele küsimustele saab vastuse kohe kui HL2 välja tulnud on.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 12.11.2004 17:19:49 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Arvan, et peale clean installi tuleb lihtsalt uuesti regada. icon_rolleyes.gif
Küllap neile ja ka muudele sarnastele küsimustele saab vastuse kohe kui HL2 välja tulnud on.

Minu teada tuleb Steami'i kasutada ju. Seal salvestatakse kõik Steam'i serveritesse ära, et kui uuesti peale lased siis Steam's oled juba ju ära reganud.

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 17:27:34 vasta tsitaadiga

Steami kaudu võid faile tirida niimitmesse arvutisse ja niimitu korda kui tahad. Niiet seega pole mängu installimises ka CD pealt mitmesse arvutisse mingit probleemi. On-line's saad ainult siis ühega neist ainult korraga olla.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 17:36:33 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Arvan, et peale clean installi tuleb lihtsalt uuesti regada. icon_rolleyes.gif
Küllap neile ja ka muudele sarnastele küsimustele saab vastuse kohe kui HL2 välja tulnud on.

Minu teada tuleb Steami'i kasutada ju. Seal salvestatakse kõik Steam'i serveritesse ära, et kui uuesti peale lased siis Steam's oled juba ju ära reganud.

jah nii see on, steam tuleb ära installida. kui teed clean installi, lased steami peale ja ta tirib kõik mängud mis sul selle kontoga seotud on, uuesti sulle arvutisse kui neid mängida tahad.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 12.11.2004 17:47:06 vasta tsitaadiga

Kui mäng nõuab netiühendust vms. siis on see ilmselge, et see kuulub mängu miinimumnõuete hulka,
mäng pole veel väljaski, seega võivad nad ükskõik mida sellega teha, kindlasti tuleb ka karbile vastav märge,
et nõutakse interneti olemas olu. Keegi ei käskinud sul seda aasta enne mängu väljatulekut osta.
Kui ma nüüd näiteks sõlmiksin lepingu ES4:Oblivioni tegijatega, et ma neilt selle mängu (loe kupongi) ostaksin
praegu ära ja siis mängu väljatulemise ajal hakkan vinguma, et miks te seda muutsite ja seda ja siis
veel seda?...krt ma kaevan teid kohtusse...
Valve ei arvagi et just sina see loll oled et CD-keysid levitad, aga selliseid inimesi on ja neid on palju, kes
väikse raha eest seda teevad.
Miks on vaja ajada paksu soga üles selle väikse asja pärast, kui ei taha ära mängi seda mängu,
müü maha oma HL kupong või näri puruks. HL2 on kindlasti väärt seda "suurt" tüli, et vedada arvuti
tööle ja seal aktiveerida, miks mitte kui nii kiiremini saab.
Püüame seda tüüpilist eestlaste negatiivsust väheke vähendada ning rohkem optimistlikult mõelda, et
juba nelja päevapärast saame HL2 mängida icon_wink.gif
Scart, ma võin mängu ennem, ära mängida ja siis sulle öelda, et kas on aktiveerimist väärt või ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.11.2004 21:23:14 vasta tsitaadiga

gamespot näitab et 5h veel ja kinnituseks eelmisele postile see artikkel: http://www.gamespot.com/news/2004/11/11/news_6113002.html
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 13.11.2004 12:16:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Scart kirjutas:
aga kui ei saa adsli panna? mis õigusega mind HL'ist ilma jäetakse?

Ma ei teadnudki, et Half-Life 2 mängimine inimese põhiõiguste hulka kuulub. icon_lol.gif

Veidi teemasse kah:
Nagu siit lugeda võib, siis mõnedel õnnelikel on juba HL2 karbike käes. icon_razz1.gif
Mängida veel siiski ei pidada saama, kuigi Valve olla lubanud, et need kes mängu varem saavad, neil ka mängida lastakse... icon_rolleyes.gif

Igatahes oodata pole enam kaua. icon_smile.gif


kas mul puudub õigus mängida asja, mille eest ma olen juba maksnud kaardi ostmise läbi? huvitav loogika

niipalju, kui pildilt näha, on Valve ikka megaodava peale välja läinud. CD'd on paberümbristes, manuali pole, huvitav, kas DVD-versioon on ka odavas paberümbrises? Collector's editionis pidi ka kuuldavasti kõik paberümbristes ja nii edasi olema... icon_rolleyes.gif

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 13:37:10 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii palju offtopicut on siin mängu teemades? MÕTTETU!!!!!!
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 13.11.2004 13:41:42 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii palju offtopicut on siin mängu teemades? MÕTTETU!!!!!!

Kuda OT, need pildid ja jutt on kõik ju HL2 seoses. :/

Kas keegi teab muidu, et kas Eestis kusagilt saaks osta mõnda HL2 postrit. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 14:01:00 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii palju offtopicut on siin mängu teemades? MÕTTETU!!!!!!


kas loobid ka Collectors Editioni DVDd ja muusikaplaadi ümbrised ja karbi kah kohe prügikasti?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 13.11.2004 14:04:33 vasta tsitaadiga

http://home.cablelink.de/acid/hl2/
DVD versioon ikka korralikus karbis
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 14:27:30 vasta tsitaadiga

ei loobi, sest ma ei osta seda. mul läbi steami silver olemas .)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.11.2004 15:41:07 vasta tsitaadiga

kas see DvD vers. tuleb ka kallim? Peaks ju tegelt odavam tulema!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.11.2004 16:33:38 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
kas see DvD vers. tuleb ka kallim? Peaks ju tegelt odavam tulema!

nagu pildilt nägid oli hinnaks 50€ icon_sad.gif (mitte 50$)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 20:30:39 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

HL-2 astub oma noorema venna ja teiste raskekaallaste, nagu quake'i ja unreali seeriate kõrvale ning viimaks saab päris oma Final Hours artikli GS poolt

kogu tõde HL2'st on viimaks päevavalgel, head lugemist
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 22:19:44 vasta tsitaadiga

Eriti karm!

Half-Life 2 isn't just a game.
Newell sees Half-Life 2 as an engine, a platform, or at best a whole industry unto itself. Going forward there will be engine licenses, hundreds of user modifications (mods), episodic content, sequels, add-ons, and expansions.

Newell once told The Puget Sound Journal that he hopes Half-Life 2 will sell more than 15 million copies in three years. That would translate into more than $700 million in revenue, making Half-Life 2 a bigger hit than Grand Theft Auto: Vice City and Halo combined.

ega nad siis nalja tee selle mänguga, metsa need halod ja gta-d! sellest tuleb läbimurre!
Kõik tuleviku mängud peavad sellest õppust võtma, et nii kõva mootor on turul, siis ei jää muud üle , kui veel parem mootor teha voi siis korralikult modima hakata seda!

Soovitan soojalt kõik selle eelneva artikli, mille Scart andis, läbi lugeda! Eriti palju üllatusi ning huvitavaid lõike thumbs_up.gif !
Raske on lihtsalt midagi kokkuvõttvat sealt postitada!
All the money Valve made on the original Half-Life would be rolled into the sequel. Uskumatu, siiski kuidas mehed tahtsid ikkagi korraliku asjaga välja tulla nii, et siis hl-i pealt teenitud summa pandi kohe kasutusse hl2 tegemiseks , super!
"Why spend four years of your life building something that isn’t innovative and is basically pointless?"

-- Gabe Newell
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.11.2004 23:17:16 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
See 1 review mis läbi käis kuskil üleval pool, oli ikka eriti mõttetu,kuna tema järgi peaksid kõik mängud mis praegu väljas on vapse siis 1 punkt kümnest voi 2 punkti 10st saavutama, kui hl2 oma detailide jne värkidega sai 6\10 !


Ma arvan et too on kõige objektiivsem review seni! Ma ka midagi eriti hyperit ei oota.
Selle paksu jutt on ka aint et rohkem huvi tekiks, sest HL2 on jama! Õige mäng tuleb ikka STALKER thumbs_up.gif

EDIT: Need videod ja trailerid olid ka jamad.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 23:18:08 vasta tsitaadiga

eks näis... doom 3 on kah tegijate arvates ylikõva mäng ja tglt oli päris tore ajaviide. ootame teisipäeva ommiku kell 10'ni ja siis otsutame, eks? icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 11:35:31 vasta tsitaadiga

Mis sellest siis halba on! Tegelt mulle meeldib Stalker rohkem, kuid kui ma need 26 lehekülge (oli vist neid mingi 25 - 26) läbi lugesin, see võttis päris hulk aega, siis tõi see päris selge pildi mida valve vennad tegid ja läbi elasid need 5 aastat! Seal ei olnud mängu reklaami kohta suurt midagi, väga minimaalselt 26 lehekülje kohta!
Ning lihtsalt ma varem ei olnud suurt midagi lugenud ega ka näinud hl2e kohta peale nende reviewde ning mõtlesin, et eks ta üks hea mäng tule, kuid nüüd lugedes hulk materjali läbi tean , et see krt peab tulema ikka krdi vaking hea mäng, tegijate sõnul siis greatest game of all time!
Kui ma stalkeri kohta sitax lugesin, hakkas ka too mäng mulle jõhkralt meeldima, kuid ennekõike ikkagi selle reaalsema koha ja sündmustiku tõttu!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 11:47:02 vasta tsitaadiga

Huvitav kas seda steam'ist tõmmatud mängu koodi saab ka kuidagi plaadile vms. kirjutada, et mingi windowsi jura pärast ei pea neid GB jälle alla kakkuma? Krt see on ju natuke jama kui pead nädal otsa ootama kuni mängu masinasse kakub ...

Küsin veel. Mis värk selle WON'iga on? Kas on nii, et WON ja Steam on omaette Half-Life online mängimise "süsteemid"? Kui ma ostan plaadi koopia kas on võimalik Steam kaudu mängida ja vastupidi? Või see WON kaob üldse ära?


viimati muutis Le Inc 14.11.2004 12:31:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 11:52:40 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Huvitav kas seda steam'ist tõmmatud mängu koodi saab ka kuidagi plaadile vms. kirjutada, et mingi windowsi jura pärast ei pea neid GB jälle alla kakkuma? Krt see on ju natuke jama kui pead nädal otsa ootama kuni mängu masinasse kakub ...

Kui sul viimased Steami update`d peal siis "Backup game files..." mängul paremkliki all beer_yum.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 14.11.2004 16:22:37 vasta tsitaadiga

nalja saab ja põnev on aga mingi nädalä pärast on see mäng seljataga ning siis on põnevus kadund icon_neutral.gif , või kas on? Võibolla on mäng nii hea, et kutsub mängima veel ja veel oma uue füüsika ja unustamatult ilusa maailma sisse. Loodame, et radeon 9800 pro suudab välja tuua paremad hetked ja hea sujuvuse! Ahjaa, tulemas veel igasugu modid ja multiplayer värk, krt tahaks juba proovida! Isiklikult soovin, et mängus saaks leanida, seda paljudes shooterites ei ole. Sai ostetud selle mängu tarvis Logitech Z-5500 ja Audigy 2 zs, et naabrid üle tänava ka teaksid kuna Half Life 2 väljas on icon_lol.gif Üks jama aint on, töölt ei saa ära tulla icon_cry.gif nii et minu jaoks hakkab teine pool elu pihta alles reede. 43 tundi veel beer_yum.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 14.11.2004 17:30:58 vasta tsitaadiga

On ikka kutid küll. Ainult 2 päeva veel ning kõik juba lähevad lolliks. Suutsid 5 aastat oodata, nüüd ei kannata enam kahte päeva ära. icon_biggrin.gif

Muidu eile öösel võtsin kätte ning lugesin selle Final Hours of Half-Life 2-e ära. Keda huvitab kuidas see häkker kätte saadi, kes HL2 Alpha ja Sortsu pihta pani, siis lugege seda. Minu arust oli see häkker tegelt ikka suht loll küll, kuid Gabe see-eest oskas ära kasutada momenti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 22:22:23 vasta tsitaadiga

Häkker tõmmati odavalt lohku igaljuhul, väga hullu tünni sai ikka icon_lol.gif

Kui häkkeril on oskus arvutikoodi murda ja manipuleerida siis pole tal inimlikku oskust teiste inimestega suheldes ümber käia ja manipuleerida näitas see case selgelt ära.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 22:34:51 vasta tsitaadiga

Hea, nagu päris naiivne pidi see häkker olema, et uskus sellist asja icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 22:55:48 vasta tsitaadiga

uuendatud

päris huvitav kah....imelised arvud.... eile muutsin ära aga mu post on ära kustutatud icon_confused.gif
aga jah panin uuesti ja siis sealt see esimene video G4 TV 4 minute......

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky


viimati muutis darknes89 15.11.2004 14:30:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.11.2004 11:38:20 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
hästipikklink

päris huvitav kah....imelised arvud....


Link ei tööta...vähemalt mul.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 15.11.2004 18:24:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
HL-2 astub oma noorema venna ja teiste raskekaallaste, nagu quake'i ja unreali seeriate kõrvale ning viimaks saab päris oma Final Hours artikli GS poolt

kogu tõde HL2'st on viimaks päevavalgel, head lugemist

Lugesin läbi selle jutu, väga kõva, nüüd mul siuke tunne nagu oleksin ise ka kogu HL2 arendamisele kaasaaidanud icon_biggrin.gif

Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam icon_biggrin.gif, kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.11.2004 18:59:46 vasta tsitaadiga

krt ma küll ei hakka ülevaadet enne lugema, ma tahan ise avastada uut maailma!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 19:20:07 vasta tsitaadiga

kell 10 täna õhtul siis GSi review netis, nii et kõik kell 10 lugema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 19:38:10 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:

Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam icon_biggrin.gif, kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Räägi kuidas see steami kaudu mängu tellimine käib? Milleks seda saatmiskulu vaja on? Kas see account ei teha nö. "virtuaalselt", või saadavad mingi pakikese ikka koju ka?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 15.11.2004 19:41:11 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
corvette kirjutas:

Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam icon_biggrin.gif, kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Räägi kuidas see steami kaudu mängu tellimine käib? Milleks seda saatmiskulu vaja on? Kas see account ei teha nö. "virtuaalselt", või saadavad mingi pakikese ikka koju ka?

Gold pakika on kaasas ju see lisa nänn. Muidu neid teisi pakette saab ka valida kas tahad postiga või mitte. Postiga saad ka karbi, kuid tulevad suured postikulud. Ilma karbita versiooni saab team'i kaudu tirida ning karpi ei saa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 19:45:31 vasta tsitaadiga

tellisin kah lõpuks HL 2 ära....kahjuks küll bronze variandi aga vähemalt seegi icon_smile.gif
_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 20:59:38 vasta tsitaadiga

Ning siis veel need vastavad sildid üles panema ukse peale, milliest varem juba juttu oli hehe, et keegi ei tohi siseneda va, pizzapoiss, stripparid ning arvti mehaanikud , irf, kuid vaevalt, et keegi siin hv'ga ise hakkama ei saaks sellega, kui just rusikaid mängu pole võetud vea põhjustamiseks!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 15.11.2004 22:51:15 vasta tsitaadiga

huvitav, kuidas need hinnad langevad? Kas tasub oodata järgmist kuud, üle 300 ei tahaks maksta mõlema eest. Võib rohkem maksta, kui see võimalik oleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 15.11.2004 22:55:32 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
huvitav, kuidas need hinnad langevad? Kas tasub oodata järgmist kuud, üle 300 ei tahaks maksta mõlema eest. Võib rohkem maksta, kui see võimalik oleks icon_smile.gif

Kui langeb siis heal juhul on langust märgata alles järgmise aasta kevadel. See ju liiga kuum kaup. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.11.2004 22:58:06 vasta tsitaadiga

Kui ma veel mäletan siis Unreal2 oli ka algusl mingi 900- kandis ja nii terve aasta.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:02:17 vasta tsitaadiga

Here it is my biatches:

http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2/review.html

only 9.2 WTF icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:11:53 vasta tsitaadiga

mis siis ikka... paistab pettumus olevat single-playeri koha pealt
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:13:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Here it is my biatches:

http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2/review.html

only 9.2 WTF icon_eek.gif

normaalne ju?
lootsid 10.0?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 15.11.2004 23:15:51 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Here it is my biatches:

http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2/review.html

only 9.2 WTF icon_eek.gif

normaalne ju?
lootsid 10.0?

Ma küll ootsin vähemalt 9,5. Hmm kahtlane värk see GameSpot. See aint minu arvamus. Nüüd tuleb ära oodata GameSpy ja IGN ning ülejäänu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kahwel
Aeg maha 60

liitunud: 12.10.2004




sõnum 15.11.2004 23:16:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pots4t4j4 kirjutas:
Here it is my biatches:

http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2/review.html

only 9.2 WTF


kurat mis te loeta seda jura seal, ise näete homme kohe, kohe kui tuleb mängin natuke, teen mõned screenshotid ja teen oma väikese review....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:20:15 vasta tsitaadiga

"Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 15.11.2004 23:21:32 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
"Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju

Täpselt. Esimene oli HL1 siis keskmine osa HL2 ning siis edasi HL3. Miks see siis nagu negatiivsena väljatoodud on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:22:12 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
"Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju


valve ise ju kinnitas Final Hoursi jutukeses, et HL3'ni on väga palju aega, kui see üldse tuleb. ma ei tea, kuidas on teiega, kuid aastal 2008 või nii ma küll enam hl3 ei viitsiks teha
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:24:15 vasta tsitaadiga

esimene jäi ka samas nagu poolikuks, see juba selline hl-i eripära ning müstiline ning huvitav just, nagu x-files-ki jäi koguaeg oma lõpuga kas poolikuks või üllatuseks, pigem nagu poolikuks thumbs_up.gif

viimati muutis Vananematu 15.11.2004 23:25:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:24:40 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
gamespot on jumala lampis praegu icon_lol.gif

Ma just lõpetasin lugemise ja mulle küll nii et tundunud icon_wink.gif pildid laadisid kah küllartki kiiresti icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.11.2004 23:38:14 vasta tsitaadiga

Peale seda previewi lugemist ma küll mängu enam osta ei taha,

ennem ka ei tahtnud icon_rolleyes.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 23:39:39 vasta tsitaadiga

nõrk stoori ja oskamatu AI... kas need pole mitte 2 asja, mille pärast seda mängu üldse oodati?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.