|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
12.11.2004 16:29:44
|
|
|
kas siis mängu saab ainult ükskord regada
järsku läheb mul üks arvuti katki ja tahaks teise peale panna ?
või saan ma töesti millestki väga väga valesti aru
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.11.2004 16:37:18
|
|
|
Arvan, et peale clean installi tuleb lihtsalt uuesti regada.
Küllap neile ja ka muudele sarnastele küsimustele saab vastuse kohe kui HL2 välja tulnud on.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
12.11.2004 17:19:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Arvan, et peale clean installi tuleb lihtsalt uuesti regada.
Küllap neile ja ka muudele sarnastele küsimustele saab vastuse kohe kui HL2 välja tulnud on. |
Minu teada tuleb Steami'i kasutada ju. Seal salvestatakse kõik Steam'i serveritesse ära, et kui uuesti peale lased siis Steam's oled juba ju ära reganud.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.11.2004 17:27:34
|
|
|
| Steami kaudu võid faile tirida niimitmesse arvutisse ja niimitu korda kui tahad. Niiet seega pole mängu installimises ka CD pealt mitmesse arvutisse mingit probleemi. On-line's saad ainult siis ühega neist ainult korraga olla.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
12.11.2004 17:36:33
|
|
|
| Null kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Arvan, et peale clean installi tuleb lihtsalt uuesti regada.
Küllap neile ja ka muudele sarnastele küsimustele saab vastuse kohe kui HL2 välja tulnud on. |
Minu teada tuleb Steami'i kasutada ju. Seal salvestatakse kõik Steam'i serveritesse ära, et kui uuesti peale lased siis Steam's oled juba ju ära reganud. |
jah nii see on, steam tuleb ära installida. kui teed clean installi, lased steami peale ja ta tirib kõik mängud mis sul selle kontoga seotud on, uuesti sulle arvutisse kui neid mängida tahad.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
12.11.2004 17:47:06
|
|
|
Kui mäng nõuab netiühendust vms. siis on see ilmselge, et see kuulub mängu miinimumnõuete hulka,
mäng pole veel väljaski, seega võivad nad ükskõik mida sellega teha, kindlasti tuleb ka karbile vastav märge,
et nõutakse interneti olemas olu. Keegi ei käskinud sul seda aasta enne mängu väljatulekut osta.
Kui ma nüüd näiteks sõlmiksin lepingu ES4:Oblivioni tegijatega, et ma neilt selle mängu (loe kupongi) ostaksin
praegu ära ja siis mängu väljatulemise ajal hakkan vinguma, et miks te seda muutsite ja seda ja siis
veel seda?...krt ma kaevan teid kohtusse...
Valve ei arvagi et just sina see loll oled et CD-keysid levitad, aga selliseid inimesi on ja neid on palju, kes
väikse raha eest seda teevad.
Miks on vaja ajada paksu soga üles selle väikse asja pärast, kui ei taha ära mängi seda mängu,
müü maha oma HL kupong või näri puruks. HL2 on kindlasti väärt seda "suurt" tüli, et vedada arvuti
tööle ja seal aktiveerida, miks mitte kui nii kiiremini saab.
Püüame seda tüüpilist eestlaste negatiivsust väheke vähendada ning rohkem optimistlikult mõelda, et
juba nelja päevapärast saame HL2 mängida
Scart, ma võin mängu ennem, ära mängida ja siis sulle öelda, et kas on aktiveerimist väärt või ei ole
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
13.11.2004 12:16:37
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| aga kui ei saa adsli panna? mis õigusega mind HL'ist ilma jäetakse? |
Ma ei teadnudki, et Half-Life 2 mängimine inimese põhiõiguste hulka kuulub.
Veidi teemasse kah:
Nagu siit lugeda võib, siis mõnedel õnnelikel on juba HL2 karbike käes.
Mängida veel siiski ei pidada saama, kuigi Valve olla lubanud, et need kes mängu varem saavad, neil ka mängida lastakse...
Igatahes oodata pole enam kaua.  |
kas mul puudub õigus mängida asja, mille eest ma olen juba maksnud kaardi ostmise läbi? huvitav loogika |
niipalju, kui pildilt näha, on Valve ikka megaodava peale välja läinud. CD'd on paberümbristes, manuali pole, huvitav, kas DVD-versioon on ka odavas paberümbrises? Collector's editionis pidi ka kuuldavasti kõik paberümbristes ja nii edasi olema...
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.11.2004 13:37:10
|
|
|
ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii palju offtopicut on siin mängu teemades? MÕTTETU!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
13.11.2004 13:41:42
|
|
|
| rene p kirjutas: |
ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii palju offtopicut on siin mängu teemades? MÕTTETU!!!!!! |
Kuda OT, need pildid ja jutt on kõik ju HL2 seoses. :/
Kas keegi teab muidu, et kas Eestis kusagilt saaks osta mõnda HL2 postrit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.11.2004 14:01:00
|
|
|
| rene p kirjutas: |
ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii palju offtopicut on siin mängu teemades? MÕTTETU!!!!!! |
kas loobid ka Collectors Editioni DVDd ja muusikaplaadi ümbrised ja karbi kah kohe prügikasti?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.11.2004 14:27:30
|
|
|
| ei loobi, sest ma ei osta seda. mul läbi steami silver olemas .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.11.2004 15:41:07
|
|
|
kas see DvD vers. tuleb ka kallim? Peaks ju tegelt odavam tulema!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.11.2004 16:33:38
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| kas see DvD vers. tuleb ka kallim? Peaks ju tegelt odavam tulema! |
nagu pildilt nägid oli hinnaks 50 (mitte 50$)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.11.2004 20:30:39
|
|
|
link :: kae siit
HL-2 astub oma noorema venna ja teiste raskekaallaste, nagu quake'i ja unreali seeriate kõrvale ning viimaks saab päris oma Final Hours artikli GS poolt
kogu tõde HL2'st on viimaks päevavalgel, head lugemist
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
13.11.2004 22:19:44
|
|
|
Eriti karm!
Half-Life 2 isn't just a game.
Newell sees Half-Life 2 as an engine, a platform, or at best a whole industry unto itself. Going forward there will be engine licenses, hundreds of user modifications (mods), episodic content, sequels, add-ons, and expansions.
Newell once told The Puget Sound Journal that he hopes Half-Life 2 will sell more than 15 million copies in three years. That would translate into more than $700 million in revenue, making Half-Life 2 a bigger hit than Grand Theft Auto: Vice City and Halo combined.
ega nad siis nalja tee selle mänguga, metsa need halod ja gta-d! sellest tuleb läbimurre!
Kõik tuleviku mängud peavad sellest õppust võtma, et nii kõva mootor on turul, siis ei jää muud üle , kui veel parem mootor teha voi siis korralikult modima hakata seda!
Soovitan soojalt kõik selle eelneva artikli, mille Scart andis, läbi lugeda! Eriti palju üllatusi ning huvitavaid lõike !
Raske on lihtsalt midagi kokkuvõttvat sealt postitada!
All the money Valve made on the original Half-Life would be rolled into the sequel. Uskumatu, siiski kuidas mehed tahtsid ikkagi korraliku asjaga välja tulla nii, et siis hl-i pealt teenitud summa pandi kohe kasutusse hl2 tegemiseks , super!
"Why spend four years of your life building something that isnt innovative and is basically pointless?"
-- Gabe Newell |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.11.2004 23:17:16
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| See 1 review mis läbi käis kuskil üleval pool, oli ikka eriti mõttetu,kuna tema järgi peaksid kõik mängud mis praegu väljas on vapse siis 1 punkt kümnest voi 2 punkti 10st saavutama, kui hl2 oma detailide jne värkidega sai 6\10 ! |
Ma arvan et too on kõige objektiivsem review seni! Ma ka midagi eriti hyperit ei oota.
Selle paksu jutt on ka aint et rohkem huvi tekiks, sest HL2 on jama! Õige mäng tuleb ikka STALKER
EDIT: Need videod ja trailerid olid ka jamad.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.11.2004 23:18:08
|
|
|
eks näis... doom 3 on kah tegijate arvates ylikõva mäng ja tglt oli päris tore ajaviide. ootame teisipäeva ommiku kell 10'ni ja siis otsutame, eks?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
14.11.2004 11:35:31
|
|
|
Mis sellest siis halba on! Tegelt mulle meeldib Stalker rohkem, kuid kui ma need 26 lehekülge (oli vist neid mingi 25 - 26) läbi lugesin, see võttis päris hulk aega, siis tõi see päris selge pildi mida valve vennad tegid ja läbi elasid need 5 aastat! Seal ei olnud mängu reklaami kohta suurt midagi, väga minimaalselt 26 lehekülje kohta!
Ning lihtsalt ma varem ei olnud suurt midagi lugenud ega ka näinud hl2e kohta peale nende reviewde ning mõtlesin, et eks ta üks hea mäng tule, kuid nüüd lugedes hulk materjali läbi tean , et see krt peab tulema ikka krdi vaking hea mäng, tegijate sõnul siis greatest game of all time!
Kui ma stalkeri kohta sitax lugesin, hakkas ka too mäng mulle jõhkralt meeldima, kuid ennekõike ikkagi selle reaalsema koha ja sündmustiku tõttu!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.11.2004 11:47:02
|
|
|
Huvitav kas seda steam'ist tõmmatud mängu koodi saab ka kuidagi plaadile vms. kirjutada, et mingi windowsi jura pärast ei pea neid GB jälle alla kakkuma? Krt see on ju natuke jama kui pead nädal otsa ootama kuni mängu masinasse kakub ...
Küsin veel. Mis värk selle WON'iga on? Kas on nii, et WON ja Steam on omaette Half-Life online mängimise "süsteemid"? Kui ma ostan plaadi koopia kas on võimalik Steam kaudu mängida ja vastupidi? Või see WON kaob üldse ära?
viimati muutis Le Inc 14.11.2004 12:31:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
14.11.2004 11:52:40
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Huvitav kas seda steam'ist tõmmatud mängu koodi saab ka kuidagi plaadile vms. kirjutada, et mingi windowsi jura pärast ei pea neid GB jälle alla kakkuma? Krt see on ju natuke jama kui pead nädal otsa ootama kuni mängu masinasse kakub ... |
Kui sul viimased Steami update`d peal siis "Backup game files..." mängul paremkliki all
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
14.11.2004 16:22:37
|
|
|
nalja saab ja põnev on aga mingi nädalä pärast on see mäng seljataga ning siis on põnevus kadund , või kas on? Võibolla on mäng nii hea, et kutsub mängima veel ja veel oma uue füüsika ja unustamatult ilusa maailma sisse. Loodame, et radeon 9800 pro suudab välja tuua paremad hetked ja hea sujuvuse! Ahjaa, tulemas veel igasugu modid ja multiplayer värk, krt tahaks juba proovida! Isiklikult soovin, et mängus saaks leanida, seda paljudes shooterites ei ole. Sai ostetud selle mängu tarvis Logitech Z-5500 ja Audigy 2 zs, et naabrid üle tänava ka teaksid kuna Half Life 2 väljas on Üks jama aint on, töölt ei saa ära tulla nii et minu jaoks hakkab teine pool elu pihta alles reede. 43 tundi veel
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
14.11.2004 17:30:58
|
|
|
On ikka kutid küll. Ainult 2 päeva veel ning kõik juba lähevad lolliks. Suutsid 5 aastat oodata, nüüd ei kannata enam kahte päeva ära.
Muidu eile öösel võtsin kätte ning lugesin selle Final Hours of Half-Life 2-e ära. Keda huvitab kuidas see häkker kätte saadi, kes HL2 Alpha ja Sortsu pihta pani, siis lugege seda. Minu arust oli see häkker tegelt ikka suht loll küll, kuid Gabe see-eest oskas ära kasutada momenti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
14.11.2004 22:22:23
|
|
|
Häkker tõmmati odavalt lohku igaljuhul, väga hullu tünni sai ikka
Kui häkkeril on oskus arvutikoodi murda ja manipuleerida siis pole tal inimlikku oskust teiste inimestega suheldes ümber käia ja manipuleerida näitas see case selgelt ära.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
14.11.2004 22:34:51
|
|
|
Hea, nagu päris naiivne pidi see häkker olema, et uskus sellist asja
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
14.11.2004 22:55:48
|
|
|
uuendatud
päris huvitav kah....imelised arvud.... eile muutsin ära aga mu post on ära kustutatud
aga jah panin uuesti ja siis sealt see esimene video G4 TV 4 minute......
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
viimati muutis darknes89 15.11.2004 14:30:12, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
15.11.2004 11:38:20
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
hästipikklink
päris huvitav kah....imelised arvud.... |
Link ei tööta...vähemalt mul.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
15.11.2004 18:24:17
|
|
|
| Scart kirjutas: |
HL-2 astub oma noorema venna ja teiste raskekaallaste, nagu quake'i ja unreali seeriate kõrvale ning viimaks saab päris oma Final Hours artikli GS poolt
kogu tõde HL2'st on viimaks päevavalgel, head lugemist |
Lugesin läbi selle jutu, väga kõva, nüüd mul siuke tunne nagu oleksin ise ka kogu HL2 arendamisele kaasaaidanud
Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam , kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
15.11.2004 18:59:46
|
|
|
| krt ma küll ei hakka ülevaadet enne lugema, ma tahan ise avastada uut maailma!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 19:20:07
|
|
|
kell 10 täna õhtul siis GSi review netis, nii et kõik kell 10 lugema
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
15.11.2004 19:38:10
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam , kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu  |
Räägi kuidas see steami kaudu mängu tellimine käib? Milleks seda saatmiskulu vaja on? Kas see account ei teha nö. "virtuaalselt", või saadavad mingi pakikese ikka koju ka?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
15.11.2004 19:41:11
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam , kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu  |
Räägi kuidas see steami kaudu mängu tellimine käib? Milleks seda saatmiskulu vaja on? Kas see account ei teha nö. "virtuaalselt", või saadavad mingi pakikese ikka koju ka? |
Gold pakika on kaasas ju see lisa nänn. Muidu neid teisi pakette saab ka valida kas tahad postiga või mitte. Postiga saad ka karbi, kuid tulevad suured postikulud. Ilma karbita versiooni saab team'i kaudu tirida ning karpi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
15.11.2004 19:45:31
|
|
|
tellisin kah lõpuks HL 2 ära....kahjuks küll bronze variandi aga vähemalt seegi
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
15.11.2004 20:59:38
|
|
|
| Ning siis veel need vastavad sildid üles panema ukse peale, milliest varem juba juttu oli hehe, et keegi ei tohi siseneda va, pizzapoiss, stripparid ning arvti mehaanikud , irf, kuid vaevalt, et keegi siin hv'ga ise hakkama ei saaks sellega, kui just rusikaid mängu pole võetud vea põhjustamiseks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
15.11.2004 22:51:15
|
|
|
huvitav, kuidas need hinnad langevad? Kas tasub oodata järgmist kuud, üle 300 ei tahaks maksta mõlema eest. Võib rohkem maksta, kui see võimalik oleks
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
15.11.2004 22:55:32
|
|
|
| lighT kirjutas: |
huvitav, kuidas need hinnad langevad? Kas tasub oodata järgmist kuud, üle 300 ei tahaks maksta mõlema eest. Võib rohkem maksta, kui see võimalik oleks  |
Kui langeb siis heal juhul on langust märgata alles järgmise aasta kevadel. See ju liiga kuum kaup.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.11.2004 22:58:06
|
|
|
Kui ma veel mäletan siis Unreal2 oli ka algusl mingi 900- kandis ja nii terve aasta.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 23:11:53
|
|
|
| mis siis ikka... paistab pettumus olevat single-playeri koha pealt
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
15.11.2004 23:13:42
|
|
|
normaalne ju?
lootsid 10.0?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
15.11.2004 23:15:51
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
normaalne ju?
lootsid 10.0? |
Ma küll ootsin vähemalt 9,5. Hmm kahtlane värk see GameSpot. See aint minu arvamus. Nüüd tuleb ära oodata GameSpy ja IGN ning ülejäänu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kahwel
Aeg maha 60
liitunud: 12.10.2004
|
15.11.2004 23:16:41
|
|
|
kurat mis te loeta seda jura seal, ise näete homme kohe, kohe kui tuleb mängin natuke, teen mõned screenshotid ja teen oma väikese review....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
15.11.2004 23:20:15
|
|
|
| "Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
15.11.2004 23:21:32
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| "Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju |
Täpselt. Esimene oli HL1 siis keskmine osa HL2 ning siis edasi HL3. Miks see siis nagu negatiivsena väljatoodud on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 23:22:12
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| "Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju |
valve ise ju kinnitas Final Hoursi jutukeses, et HL3'ni on väga palju aega, kui see üldse tuleb. ma ei tea, kuidas on teiega, kuid aastal 2008 või nii ma küll enam hl3 ei viitsiks teha
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
15.11.2004 23:24:15
|
|
|
esimene jäi ka samas nagu poolikuks, see juba selline hl-i eripära ning müstiline ning huvitav just, nagu x-files-ki jäi koguaeg oma lõpuga kas poolikuks või üllatuseks, pigem nagu poolikuks
viimati muutis Vananematu 15.11.2004 23:25:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.11.2004 23:24:40
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
gamespot on jumala lampis praegu  |
Ma just lõpetasin lugemise ja mulle küll nii et tundunud pildid laadisid kah küllartki kiiresti
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.11.2004 23:38:14
|
|
|
Peale seda previewi lugemist ma küll mängu enam osta ei taha,
ennem ka ei tahtnud
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2004 23:39:39
|
|
|
| nõrk stoori ja oskamatu AI... kas need pole mitte 2 asja, mille pärast seda mängu üldse oodati?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|