Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Prose ostmine K-salongist ehk kuidas Jaak Joala päästis mu prose K-salongis. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.10.2004 21:29:27 Prose ostmine K-salongist ehk kuidas Jaak Joala päästis mu prose K-salongis. vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi ostsin K-salongist prose athlon xp1800 mingi 2,2k oli vist hind.Maksin prose eest ja mulle ulatati tavaline(mitte antistaatiline) kilekott prosega mille pistsin põue-umbes nagu turult õuna sain.Hakkan siis väljuma poest ja tagant keegi ütleb ,et teil kukkus midagi maha.Vaatan ja oh imet maas mu kallis prose otse inimeste jalgade vahel.Ütleja oli Jaak Joala ja ime oli ,et keegi proset laiaks ei astunud.Ilma temata oleksin siis prosest ilma olnud.Prose kukkumise põhjus osutus lihtsaks-see imeõhuke kilekott mis mulle ulatati oli ilma põhjata ja põue pannes libises prose loomulikult koti põhjast põrandale.Nii et võib öelda K-salongil juba pikad traditsioonid Eesti turul.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.10.2004 21:37:14 vasta tsitaadiga

prose jäi töökorda?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.10.2004 21:38:03 vasta tsitaadiga

Prose oli ok.Põrandal seal Marja poe K-salongis pehme vaip.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 21:46:58 vasta tsitaadiga

see on tõesti naljakas juhtumus icon_lol.gif
btw: lahedad "kilekotid" seal k-pommikas
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sowmiles
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004




sõnum 12.10.2004 21:54:45 vasta tsitaadiga

tänasid Joalat ikka ? icon_smile.gif vedas et ta seal oli .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.10.2004 22:00:17 vasta tsitaadiga

Muidugi tänasin ent K-salongi vanad ei suvatsenud isegi vabandada.Tõsi siis polnud veel piibleid kontorites.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sowmiles
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004




sõnum 12.10.2004 22:37:44 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ei usu et nendest piiblitestki midagi kasu on
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.10.2004 23:07:10 vasta tsitaadiga

keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga icon_biggrin.gif ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 23:11:22 vasta tsitaadiga

olin ka mingi pool aastat tagasi k-salongi leti ääres, kui mu ees üks tüüp küsis ka, et miks on piiblid, siis müüja vastas: miks mitte ning nohistas edasi teha oma tegemisi.
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 03:39:04 vasta tsitaadiga

lehes mingi aeg oli et K-saluunides on piibel sellepärast et tekitada klientides usaldust icon_biggrin.gif
K-saluuni teemas kirjutati vähemalt nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 03:55:03 vasta tsitaadiga

No mulle määrisid nad 2.4 cellu asemel hoopis 2.4 pentu, ma polnud nii kursis ka nende karbi välimustega et mitu päeva hiljem kui joovastus hakkas üle minema sain need värvid ka selgeks icon_biggrin.gif , nende hinnakirja järgi nii 1300.- laks oli, peaks teinegi kord veel mandrimaale sõitma sootsaid sisseoste tegema icon_rolleyes.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 22:19:42 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
No mulle määrisid nad 2.4 cellu asemel hoopis 2.4 pentu, ma polnud nii kursis ka nende karbi välimustega et mitu päeva hiljem kui joovastus hakkas üle minema sain need värvid ka selgeks icon_biggrin.gif , nende hinnakirja järgi nii 1300.- laks oli, peaks teinegi kord veel mandrimaale sõitma sootsaid sisseoste tegema icon_rolleyes.gif


Vot sellessuhtes on küll k-salong hea.

Küsiks ka sellist infi. Rakveresse lähiajal k-salongi oodata? Lehes otsiti töötajaid ja reklaamlehti tuleb juba. icon_question.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 23:41:19 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Küsiks ka sellist infi. Rakveresse lähiajal k-salongi oodata? Lehes otsiti töötajaid ja reklaamlehti tuleb juba. icon_question.gif


Minu info järgi peaks K-Arvutisalong ennast uude laiendatavasse Tsentrumi ärikesskusse mahutama. Seda küll alles siis, kui laiendus valmis, ehk siis järgmise aasta sügisel ehk.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 22:16:25 vasta tsitaadiga

Theum kirjutas:
MiXeR kirjutas:
Küsiks ka sellist infi. Rakveresse lähiajal k-salongi oodata? Lehes otsiti töötajaid ja reklaamlehti tuleb juba. icon_question.gif


Minu info järgi peaks K-Arvutisalong ennast uude laiendatavasse Tsentrumi ärikesskusse mahutama. Seda küll alles siis, kui laiendus valmis, ehk siis järgmise aasta sügisel ehk.


A äkki ütled kust su info pärineb. Kui järgmine aasta alles, siis natuke jama, tahaks näha juba mis rakvere salongist ka saab.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViXi
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 15.10.2004 02:31:46 vasta tsitaadiga

Mul üks sõber ostis ükskord K-st 256 megase mälu
pärast kodus arvuti näitas hoopis 512 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 17:00:12 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
lehes mingi aeg oli et K-saluunides on piibel sellepärast et tekitada klientides usaldust icon_biggrin.gif
K-saluuni teemas kirjutati vähemalt nii icon_smile.gif

K-saluuni näol on tegemist nelipühalaste sektiga, kõik töötajad pidid alguses sinna kuuluma.
Nüüd siiski lubatakse ka vist ateiste tööle icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.10.2004 19:02:20 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:

btw: lahedad "kilekotid" seal k-pommikas


kilekotid nagu mu sokid - saab mõlemast otsast jalga tõmmata 8)
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.10.2004 20:06:20 vasta tsitaadiga

Soodentil tõesti vedas,et Joala talle ütles, et prose maas thumbs_up.gif
isegi saanud ainult kilekotiga K'st...story järgmine:
panin autos istme peale... sõitsin koju ära vaatan raisk polegi enam kotis - otsin oma 5min... kõik istmealused läbi... lõpuks leidsin küljesahtlist icon_smile.gif
natuke hämming oli küll, sest kott oleks võinud olla ikka leepsuga kinni icon_wink.gif tegu oli 1700+ t-brediga
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 23:28:47 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
A äkki ütled kust su info pärineb. Kui järgmine aasta alles, siis natuke jama, tahaks näha juba mis rakvere salongist ka saab.icon_razz.gif


Ütlen ikka. Info pärineb siit

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 20.10.2004 20:49:09 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga icon_biggrin.gif ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski icon_razz.gif


Ma olen mõelnud, et äkki K-arvutisalong tähendab kristlik-arvutisalong? icon_razz.gif või asi siiski nii hull ei ole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.10.2004 21:09:00 vasta tsitaadiga

harri kirjutas:
mad kirjutas:
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga icon_biggrin.gif ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski icon_razz.gif


Ma olen mõelnud, et äkki K-arvutisalong tähendab kristlik-arvutisalong? icon_razz.gif või asi siiski nii hull ei ole?


IRW
hea nali icon_wink.gif
kuigi mine tea ... thumbs_up.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 22.10.2004 03:22:16 vasta tsitaadiga

harri kirjutas:
mad kirjutas:
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga icon_biggrin.gif ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski icon_razz.gif


Ma olen mõelnud, et äkki K-arvutisalong tähendab kristlik-arvutisalong? icon_razz.gif või asi siiski nii hull ei ole?


Asi on küll vist nii hull... K-pommikas peaks olema seotud mingi kogudusega, et väga paljud koguduseliikmed saavad K -sse tööle (selle pärast seal osad ongi sellised, et piibel on ajude asemel)
midagi sellist oli selle K -ga
Et see K võib tähendada küll Kristlik Arvutisalong icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 09:19:44 vasta tsitaadiga

Väga hea nali, aga mis see Jaak Joale veel seal käis. Arvutit ostmas?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 10:18:42 vasta tsitaadiga

Joala kohalolek seletatav äärmiselt lihtsalt.

kuna tegemist on Kristliku asutusega siis Joala käis lihtsalt endale hingeõnnistust otsimas ja samas K-jüngreile ennast näitamas ja õpetussõnu peale lugemas.

ka vana hobune tahab kaeru ja ju siis K omanikud otsustasid, et töökõrvalt tuleb oma usinatele päkapikumeestele ja natuke maisemat rõõmu jagada.

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.10.2004 11:49:32 vasta tsitaadiga

K - tähendab Klisserani icon_biggrin.gif
Aga jah, mul võiks kah keegi sellisest olukorrast päästa, näiteks Michael Jackson: "woaw, hey you, you droped your AMD Athlon 64 FX-53 microprocessor, woaw!!!" icon_biggrin.gif thumbs_up.gif ja siis tuleb MoonWalk...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 22.10.2004 12:02:37 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
K - tähendab Klisserani icon_biggrin.gif
Aga jah, mul võiks kah keegi sellisest olukorrast päästa, näiteks Michael Jackson: "woaw, hey you, you droped your AMD Athlon 64 FX-53 microprocessor, woaw!!!" icon_biggrin.gif thumbs_up.gif ja siis tuleb MoonWalk...


irww... fantaasia lend missugune thumbs_up.gif

krt jah ikka üritan ennast hoida K-artulisalongist eemale, kuid head hinnad meelitavad ikka lõksu icon_confused.gif (ja siis hiljem järgneb kirumine oli vaja... nii mõnegi korra sealt vastu näppe saanud) icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.10.2004 14:31:53 vasta tsitaadiga

Ei noh, kui sa lähed sinna kindla eesmärgiga midagi ostma, siis ei ole ju probleemi, tuleb ainult alati lasta kaup ostuajal ülekontrollida icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 28.10.2004 13:04:13 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Ei noh, kui sa lähed sinna kindla eesmärgiga midagi ostma, siis ei ole ju probleemi, tuleb ainult alati lasta kaup ostuajal ülekontrollida icon_wink.gif


icon_smile.gif just thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2004 19:20:42 vasta tsitaadiga

alati pole see võimalik ja kui müüja ka parajalt kohmetu, siis parem ei lasegi asja töökorrasuses veenduda icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 22:34:49 vasta tsitaadiga

No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?

BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi? icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2004 22:39:51 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?

BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi? icon_rolleyes.gif

eks uuri firma asutajatelt icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 01.11.2004 22:44:12 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?

BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi? icon_rolleyes.gif

eks uuri firma asutajatelt icon_wink.gif

as klisseran-k for klisseran.
vahetevahel me tyypidega "lõbustame" end ja küsime miks neil piiblid laua peal on. tjah. igasuguseid vastuseid on saadud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 00:23:17 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
Magic kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?

BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi? icon_rolleyes.gif

eks uuri firma asutajatelt icon_wink.gif

as klisseran-k for klisseran.
vahetevahel me tyypidega "lõbustame" end ja küsime miks neil piiblid laua peal on. tjah. igasuguseid vastuseid on saadud.

Ma tean, et K for Klisseran. Aga miks just Klisseran? Ma mõtlen, et võib-olla valiti K tähega algav nimi kristluse järgi.

Aga see on ainult minu arvamus.

Sellegipoolest, seda võiks uurida!

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 17:09:10 vasta tsitaadiga

AS Kristus? see oleks päris hea icon_biggrin.gif
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.11.2004 17:17:41 vasta tsitaadiga

[Pec] kirjutas:
AS Kristus? see oleks päris hea icon_biggrin.gif

hmm... ei tea kas selline nimi registreerimisel läbi läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 20:42:11 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
[Pec] kirjutas:
AS Kristus? see oleks päris hea icon_biggrin.gif

hmm... ei tea kas selline nimi registreerimisel läbi läheb icon_wink.gif

Kui oleks mingi rohkem usuga seotud firma, siis vast läheks. Aga arvutifirma... icon_rolleyes.gif

A miks mitte? icon_wink.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:07:12 vasta tsitaadiga

LOL @ usuga soetud firma. icon_biggrin.gif
Millega selline firma tegeleda võiks? icon_lol.gif

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 22:30:04 vasta tsitaadiga

Jutt hakkab teemast välja minema!

tsitaat:

LOL @ usuga soetud firma. icon_biggrin.gif
Millega selline firma tegeleda võiks? icon_lol.gif

Selle peale ma ei mõelnud. Tahtsin öelda, et AS Kristlus ei ole arvutifirmale sobiv nimi.

Aga K-Arvutisalongile oleks see isegi mõeldav

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.11.2004 22:32:02 vasta tsitaadiga

AS Kirstus sobiks tegelt K- salongi nimeks.K(kirstu)-Arvutisalong.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 03.11.2004 00:13:06 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
AS Kirstus sobiks tegelt K- salongi nimeks.K(kirstu)-Arvutisalong.

icon_lol.gif
äkki K(krdi)-Arvutisalong ehk neetud-Arvutisalong oleks parem? icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 00:58:40 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
soodent kirjutas:
AS Kirstus sobiks tegelt K- salongi nimeks.K(kirstu)-Arvutisalong.

icon_lol.gif
äkki K(krdi)-Arvutisalong ehk neetud-Arvutisalong oleks parem? icon_lol.gif

Seda olen isegi mõelnud! icon_lol.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 01:05:55 vasta tsitaadiga

Ise ostsin sealt Cd-kirjutaja ja ka pandi mingi kuradi väikse läbipaistva kotikese sisse icon_mad.gif
Aga kõik töötas..

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 01:09:27 vasta tsitaadiga

Minu CD kirjutaja oli ka mingis sinises kilekotis...aga töötas.

Aga see jutt peaks käima K-arvutisalongi teemasse!

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.11.2004 14:38:02 vasta tsitaadiga

AS Klisseraan K-Arvutisalong saab olema AS Kristus Krdi-Arvutisalong.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 03.11.2004 19:59:22 vasta tsitaadiga

ise sain sealt kunagi 1,2 duroni asemel 1,2 athloni icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.11.2004 20:04:07 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
ise sain sealt kunagi 1,2 duroni asemel 1,2 athloni icon_smile.gif

vedas. icon_razz.gif teistel pannakse athloni asemele duron seal pommikas. icon_biggrin.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.11.2004 20:31:28 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
sumpz kirjutas:
ise sain sealt kunagi 1,2 duroni asemel 1,2 athloni icon_smile.gif

vedas. icon_razz.gif teistel pannakse athloni asemele duron seal pommikas. icon_biggrin.gif

no kui prosed üle loetakse jääb puudu ju mõni - tuleb tagasi "teenida" icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 04.11.2004 11:56:41 vasta tsitaadiga

elagu k urgas ja tema (anti)staatilised kotid.
icon_lol.gif

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 12:34:11 vasta tsitaadiga

Mul sõber käis ka ükskord ostmas CD-romi sealt, kui koju jõudis avastas, et oli hoopis DVD-Rom icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 08.11.2004 13:46:35 vasta tsitaadiga

Mul sõber sai 2.1 kõllide asemel 5.1-d aga seda mitte K-s, vaid Enteris, nii et juhtub kõigil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Prose ostmine K-salongist ehk kuidas Jaak Joala päästis mu prose K-salongis. mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.