|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.10.2004 21:29:27
Prose ostmine K-salongist ehk kuidas Jaak Joala päästis mu prose K-salongis. |
|
|
| Paar aastat tagasi ostsin K-salongist prose athlon xp1800 mingi 2,2k oli vist hind.Maksin prose eest ja mulle ulatati tavaline(mitte antistaatiline) kilekott prosega mille pistsin põue-umbes nagu turult õuna sain.Hakkan siis väljuma poest ja tagant keegi ütleb ,et teil kukkus midagi maha.Vaatan ja oh imet maas mu kallis prose otse inimeste jalgade vahel.Ütleja oli Jaak Joala ja ime oli ,et keegi proset laiaks ei astunud.Ilma temata oleksin siis prosest ilma olnud.Prose kukkumise põhjus osutus lihtsaks-see imeõhuke kilekott mis mulle ulatati oli ilma põhjata ja põue pannes libises prose loomulikult koti põhjast põrandale.Nii et võib öelda K-salongil juba pikad traditsioonid Eesti turul.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
12.10.2004 21:37:14
|
|
|
| prose jäi töökorda?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.10.2004 21:38:03
|
|
|
| Prose oli ok.Põrandal seal Marja poe K-salongis pehme vaip.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.10.2004 21:46:58
|
|
|
see on tõesti naljakas juhtumus
btw: lahedad "kilekotid" seal k-pommikas
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sowmiles
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
12.10.2004 21:54:45
|
|
|
tänasid Joalat ikka ? vedas et ta seal oli .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.10.2004 22:00:17
|
|
|
| Muidugi tänasin ent K-salongi vanad ei suvatsenud isegi vabandada.Tõsi siis polnud veel piibleid kontorites.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sowmiles
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
12.10.2004 22:37:44
|
|
|
ei usu et nendest piiblitestki midagi kasu on
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
12.10.2004 23:07:10
|
|
|
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
12.10.2004 23:11:22
|
|
|
olin ka mingi pool aastat tagasi k-salongi leti ääres, kui mu ees üks tüüp küsis ka, et miks on piiblid, siis müüja vastas: miks mitte ning nohistas edasi teha oma tegemisi.
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.10.2004 03:39:04
|
|
|
lehes mingi aeg oli et K-saluunides on piibel sellepärast et tekitada klientides usaldust
K-saluuni teemas kirjutati vähemalt nii
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
13.10.2004 03:55:03
|
|
|
No mulle määrisid nad 2.4 cellu asemel hoopis 2.4 pentu, ma polnud nii kursis ka nende karbi välimustega et mitu päeva hiljem kui joovastus hakkas üle minema sain need värvid ka selgeks , nende hinnakirja järgi nii 1300.- laks oli, peaks teinegi kord veel mandrimaale sõitma sootsaid sisseoste tegema
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
13.10.2004 22:19:42
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
No mulle määrisid nad 2.4 cellu asemel hoopis 2.4 pentu, ma polnud nii kursis ka nende karbi välimustega et mitu päeva hiljem kui joovastus hakkas üle minema sain need värvid ka selgeks , nende hinnakirja järgi nii 1300.- laks oli, peaks teinegi kord veel mandrimaale sõitma sootsaid sisseoste tegema  |
Vot sellessuhtes on küll k-salong hea.
Küsiks ka sellist infi. Rakveresse lähiajal k-salongi oodata? Lehes otsiti töötajaid ja reklaamlehti tuleb juba.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
13.10.2004 23:41:19
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Küsiks ka sellist infi. Rakveresse lähiajal k-salongi oodata? Lehes otsiti töötajaid ja reklaamlehti tuleb juba.  |
Minu info järgi peaks K-Arvutisalong ennast uude laiendatavasse Tsentrumi ärikesskusse mahutama. Seda küll alles siis, kui laiendus valmis, ehk siis järgmise aasta sügisel ehk.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
14.10.2004 22:16:25
|
|
|
| Theum kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
Küsiks ka sellist infi. Rakveresse lähiajal k-salongi oodata? Lehes otsiti töötajaid ja reklaamlehti tuleb juba.  |
Minu info järgi peaks K-Arvutisalong ennast uude laiendatavasse Tsentrumi ärikesskusse mahutama. Seda küll alles siis, kui laiendus valmis, ehk siis järgmise aasta sügisel ehk. |
A äkki ütled kust su info pärineb. Kui järgmine aasta alles, siis natuke jama, tahaks näha juba mis rakvere salongist ka saab.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViXi
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
15.10.2004 02:31:46
|
|
|
Mul üks sõber ostis ükskord K-st 256 megase mälu
pärast kodus arvuti näitas hoopis 512
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.10.2004 19:02:20
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
btw: lahedad "kilekotid" seal k-pommikas |
kilekotid nagu mu sokid - saab mõlemast otsast jalga tõmmata 8)
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.10.2004 20:06:20
|
|
|
Soodentil tõesti vedas,et Joala talle ütles, et prose maas
isegi saanud ainult kilekotiga K'st...story järgmine:
panin autos istme peale... sõitsin koju ära vaatan raisk polegi enam kotis - otsin oma 5min... kõik istmealused läbi... lõpuks leidsin küljesahtlist
natuke hämming oli küll, sest kott oleks võinud olla ikka leepsuga kinni tegu oli 1700+ t-brediga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.10.2004 23:28:47
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
A äkki ütled kust su info pärineb. Kui järgmine aasta alles, siis natuke jama, tahaks näha juba mis rakvere salongist ka saab. |
Ütlen ikka. Info pärineb siit
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harri
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2003
|
20.10.2004 20:49:09
|
|
|
| mad kirjutas: |
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski  |
Ma olen mõelnud, et äkki K-arvutisalong tähendab kristlik-arvutisalong? või asi siiski nii hull ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.10.2004 21:09:00
|
|
|
| harri kirjutas: |
| mad kirjutas: |
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski  |
Ma olen mõelnud, et äkki K-arvutisalong tähendab kristlik-arvutisalong? või asi siiski nii hull ei ole? |
IRW
hea nali
kuigi mine tea ...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
22.10.2004 03:22:16
|
|
|
| harri kirjutas: |
| mad kirjutas: |
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindiga ). kasutaja fredu kes kaasas oli nõudis õnneks korralikku raami siiski  |
Ma olen mõelnud, et äkki K-arvutisalong tähendab kristlik-arvutisalong? või asi siiski nii hull ei ole? |
Asi on küll vist nii hull... K-pommikas peaks olema seotud mingi kogudusega, et väga paljud koguduseliikmed saavad K -sse tööle (selle pärast seal osad ongi sellised, et piibel on ajude asemel)
midagi sellist oli selle K -ga
Et see K võib tähendada küll Kristlik Arvutisalong
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
22.10.2004 09:19:44
|
|
|
| Väga hea nali, aga mis see Jaak Joale veel seal käis. Arvutit ostmas?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsaline
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
22.10.2004 10:18:42
|
|
|
Joala kohalolek seletatav äärmiselt lihtsalt.
kuna tegemist on Kristliku asutusega siis Joala käis lihtsalt endale hingeõnnistust otsimas ja samas K-jüngreile ennast näitamas ja õpetussõnu peale lugemas.
ka vana hobune tahab kaeru ja ju siis K omanikud otsustasid, et töökõrvalt tuleb oma usinatele päkapikumeestele ja natuke maisemat rõõmu jagada.
_________________ Ainus, mis jääb on BEAT! |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.10.2004 11:49:32
|
|
|
K - tähendab Klisserani
Aga jah, mul võiks kah keegi sellisest olukorrast päästa, näiteks Michael Jackson: "woaw, hey you, you droped your AMD Athlon 64 FX-53 microprocessor, woaw!!!" ja siis tuleb MoonWalk...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
transporter
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2004
|
22.10.2004 12:02:37
|
|
|
| corvette kirjutas: |
K - tähendab Klisserani
Aga jah, mul võiks kah keegi sellisest olukorrast päästa, näiteks Michael Jackson: "woaw, hey you, you droped your AMD Athlon 64 FX-53 microprocessor, woaw!!!" ja siis tuleb MoonWalk... |
irww... fantaasia lend missugune
krt jah ikka üritan ennast hoida K-artulisalongist eemale, kuid head hinnad meelitavad ikka lõksu (ja siis hiljem järgneb kirumine oli vaja... nii mõnegi korra sealt vastu näppe saanud)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.10.2004 14:31:53
|
|
|
Ei noh, kui sa lähed sinna kindla eesmärgiga midagi ostma, siis ei ole ju probleemi, tuleb ainult alati lasta kaup ostuajal ülekontrollida
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
transporter
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2004
|
28.10.2004 13:04:13
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Ei noh, kui sa lähed sinna kindla eesmärgiga midagi ostma, siis ei ole ju probleemi, tuleb ainult alati lasta kaup ostuajal ülekontrollida  |
just
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2004 19:20:42
|
|
|
alati pole see võimalik ja kui müüja ka parajalt kohmetu, siis parem ei lasegi asja töökorrasuses veenduda
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.11.2004 22:34:49
|
|
|
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?
BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2004 22:39:51
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?
BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi?  |
eks uuri firma asutajatelt
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
01.11.2004 22:44:12
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?
BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi?  |
eks uuri firma asutajatelt  |
as klisseran-k for klisseran.
vahetevahel me tyypidega "lõbustame" end ja küsime miks neil piiblid laua peal on. tjah. igasuguseid vastuseid on saadud.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.11.2004 00:23:17
|
|
|
| mad kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
No kuidas sa näiteks videokaardi töökorda salongis kontrollid?
BTW: aga võib-olla võeti firmale Klisserani nimi kristluse järgi?  |
eks uuri firma asutajatelt  |
as klisseran-k for klisseran.
vahetevahel me tyypidega "lõbustame" end ja küsime miks neil piiblid laua peal on. tjah. igasuguseid vastuseid on saadud. |
Ma tean, et K for Klisseran. Aga miks just Klisseran? Ma mõtlen, et võib-olla valiti K tähega algav nimi kristluse järgi.
Aga see on ainult minu arvamus.
Sellegipoolest, seda võiks uurida!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
02.11.2004 17:09:10
|
|
|
AS Kristus? see oleks päris hea
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.11.2004 17:17:41
|
|
|
| [Pec] kirjutas: |
AS Kristus? see oleks päris hea  |
hmm... ei tea kas selline nimi registreerimisel läbi läheb
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.11.2004 20:42:11
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| [Pec] kirjutas: |
AS Kristus? see oleks päris hea  |
hmm... ei tea kas selline nimi registreerimisel läbi läheb  |
Kui oleks mingi rohkem usuga seotud firma, siis vast läheks. Aga arvutifirma...
A miks mitte?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
02.11.2004 21:07:12
|
|
|
LOL @ usuga soetud firma.
Millega selline firma tegeleda võiks?
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.11.2004 22:30:04
|
|
|
Jutt hakkab teemast välja minema!
| tsitaat: |
LOL @ usuga soetud firma.
Millega selline firma tegeleda võiks?
|
Selle peale ma ei mõelnud. Tahtsin öelda, et AS Kristlus ei ole arvutifirmale sobiv nimi.
Aga K-Arvutisalongile oleks see isegi mõeldav
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.11.2004 22:32:02
|
|
|
| AS Kirstus sobiks tegelt K- salongi nimeks.K(kirstu)-Arvutisalong.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
03.11.2004 00:13:06
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| AS Kirstus sobiks tegelt K- salongi nimeks.K(kirstu)-Arvutisalong. |
äkki K(krdi)-Arvutisalong ehk neetud-Arvutisalong oleks parem?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.11.2004 00:58:40
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
| AS Kirstus sobiks tegelt K- salongi nimeks.K(kirstu)-Arvutisalong. |
äkki K(krdi)-Arvutisalong ehk neetud-Arvutisalong oleks parem?  |
Seda olen isegi mõelnud!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
03.11.2004 01:05:55
|
|
|
Ise ostsin sealt Cd-kirjutaja ja ka pandi mingi kuradi väikse läbipaistva kotikese sisse
Aga kõik töötas..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.11.2004 01:09:27
|
|
|
Minu CD kirjutaja oli ka mingis sinises kilekotis...aga töötas.
Aga see jutt peaks käima K-arvutisalongi teemasse!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.11.2004 14:38:02
|
|
|
| AS Klisseraan K-Arvutisalong saab olema AS Kristus Krdi-Arvutisalong.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
03.11.2004 19:59:22
|
|
|
ise sain sealt kunagi 1,2 duroni asemel 1,2 athloni
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
03.11.2004 20:04:07
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
ise sain sealt kunagi 1,2 duroni asemel 1,2 athloni  |
vedas. teistel pannakse athloni asemele duron seal pommikas.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
03.11.2004 20:31:28
|
|
|
| kes7 kirjutas: |
| sumpz kirjutas: |
ise sain sealt kunagi 1,2 duroni asemel 1,2 athloni  |
vedas. teistel pannakse athloni asemele duron seal pommikas.  |
no kui prosed üle loetakse jääb puudu ju mõni - tuleb tagasi "teenida"
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
04.11.2004 11:56:41
|
|
|
elagu k urgas ja tema (anti)staatilised kotid.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
08.11.2004 12:34:11
|
|
|
Mul sõber käis ka ükskord ostmas CD-romi sealt, kui koju jõudis avastas, et oli hoopis DVD-Rom
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
08.11.2004 13:46:35
|
|
|
Mul sõber sai 2.1 kõllide asemel 5.1-d aga seda mitte K-s, vaid Enteris, nii et juhtub kõigil
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|