Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Sempron 2800+ 2.0GHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 29.10.2004 19:55:56 AMD Sempron 2800+ 2.0GHz vasta tsitaadiga

AMD Sempron 2800+ 2.0GHz hind:1652


mis arvate sellest prosest?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 29.10.2004 19:58:58 Re: AMD Sempron 2800+ 2.0GHz vasta tsitaadiga

Fhlouz kirjutas:
AMD Sempron 2800+ 2.0GHz hind:1652


mis arvate sellest prosest?

Osta veidi väiksem ja odavam ning kloki see kiiremaks.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 29.10.2004 20:14:50 vasta tsitaadiga

ma ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin selle ka ära et on plaanis osta vedelkristall monitor ja mis peab olema monitori "response time" et pilt ei veniks ja ei oleks selline aeglane???

ja mis vedelkristall monitori soovitate?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 20:22:18 vasta tsitaadiga

hmm... seda ms'i ei tasu alati usaldada icon_wink.gif
Hyndai on igati norm thumbs_up.gif muidu oleks soovituslik ms 12 icon_wink.gif

prosest rääkides tasuks tõesti osta aeglasem ja seda klokkida või osta siit foorumist mõni Mobile Barton(see on märksa parem) icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 29.10.2004 20:32:47 vasta tsitaadiga

AMD Sempron 2800+ 2.0GHz mis sel siis viga?
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 20:38:08 vasta tsitaadiga

kirves hind... mina isiklikult ostaks A64 2800+ prose või kasvõi Sempron 3100+ ja socket 754 emaplaadi ja saaks märks parema arvuti kui seda on see Sempron 2800+ ....
usun, et näiteks vs minu thorton 2400+ 2GHz... maksis vist 1150kr uuena ei õigusta see 500kr hinnavahet kuidagi icon_wink.gif
seda enam, et mul läheb prose üsna väikse vaevaga 2,5GHz'ni samas kui Sempron piirdub enamasti 2,3-2,4'ga.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blader1
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 29.10.2004 20:49:05 vasta tsitaadiga

aga kumb on võimsam kas Celeron 2,6GHz või AMD Sempron 2800+ 2.0GHz ja kumba keegi eelistaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 29.10.2004 21:05:04 vasta tsitaadiga

Sempron 2800+ on Barton tuumal põhinev ja omav 512 KB cache. Mis on eelis. Väiksemad Sempronid on Thoroughbred/Thorton tuumadel (256 KB).
Selle klokkimispiir peaks olema tavaline 2300-2400 MHz (kordaja 12, 12*200 kui veab).
Stock kiirusel on ta natuke kiirem kui Barton 2600+ või Thouroughbred 2700+
Kindlasti on ta kiirem kui ükskõik milline Northwood tuuma Celeron. Celeron D 2.80 GHz on vist enam-vähem võrdne. NetBurst spetsiifilistes ülesannetes on Celeron kiirem, suuremahulistes arvutusülesannetes ja arhiveerimises Sempron jääb peale.

Perspektiivi mõttes on Sempron 3100+ ja Soc 754 emaplaat siiski parem.

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 29.10.2004 21:08:05 vasta tsitaadiga

Blader1 kirjutas:
... ja kumba keegi eelistaks?

Eelistaks hoopis Barton 2500+ ja paneks 3200+ peale, kui läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 22:02:34 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
Sempron 2800+ on Barton tuumal põhinev ja omav 512 KB cache. Mis on eelis. Väiksemad Sempronid on Thoroughbred/Thorton tuumadel (256 KB).
Selle klokkimispiir peaks olema tavaline 2300-2400 MHz (kordaja 12, 12*200 kui veab).
Stock kiirusel on ta natuke kiirem kui Barton 2600+ või Thouroughbred 2700+
Kindlasti on ta kiirem kui ükskõik milline Northwood tuuma Celeron. Celeron D 2.80 GHz on vist enam-vähem võrdne. NetBurst spetsiifilistes ülesannetes on Celeron kiirem, suuremahulistes arvutusülesannetes ja arhiveerimises Sempron jääb peale.

Perspektiivi mõttes on Sempron 3100+ ja Soc 754 emaplaat siiski parem.

kust see 512ne cache'i jutt tuleb icon_confused.gif
http://www.techwarelabs.com/reviews/processors/sempron/
http://www.driverheaven.net/reviews/Sempron/
siin pole sellest sõnagi icon_wink.gif
veel ühelt lehelt tekst: "AMD Sempron 2800+ and other Socket A models are based on the Thoroughbred core, feature 128K L1 and 256K L2 cache, and run on the 333 MHz front-side bus"
ja nüüd sellest 512'st: "Der Sempron 3000+ ist für den Sockel A konzipiert und basiert auf dem Barton-Core. Der Takt liegt bei 2.0 GHz und der Cache hat eine Größe von 512 KB."
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 30.10.2004 11:44:41 vasta tsitaadiga

kas minul tasuks proset vahetada Praegu on amd athlon 1.4 GHz. Vahetamisele hakkasin mõtlema sest sellel prosal ei ole SSE toedust ja RBR ei lähe käima Asemele ma mõtlesin panne amd athlon 2400 XP või ,et ostan uue emaplaadi ja panen sempro 2800 või 2600 peale. Kas mängudes jõudlus suureneks märgatavalt. Kumba teie eelisate kas Athlon 2400 või Sempron 2800
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 11:47:53 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
Athlon 2400 või Sempron 2800

Pole nagu samas hinnaklassis, nende vahele jääb Barton 2500+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 30.10.2004 12:19:41 vasta tsitaadiga

aga kudas selle jõudluse suurenemisega on. Athlon 1.4ghz vahatada emaplaat +sempron 2500 või parem

minu arvates on sempron 2800 päris hea, kuid võiks olla natukene odavam
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 13:44:54 vasta tsitaadiga

sõber siin sai "inbox cooleriga" sempron 2500+ (2,5GHz)3300+ tööle 1,7~v midagi, temp idle 42-3 load 53-5. testides outperformis mõnes kohas 2800+ muidu jäi 2700+ ühele pulgale thumbs_up.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.10.2004 20:09:43 vasta tsitaadiga

Pigem A64 3200+, pikemas perspektis parem. Ning ePoXi 8KDA3J ka alla ning lõbu laialt icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 20:11:51 vasta tsitaadiga

ma sain Sempron 2400+ 2.4Ghz kätte icon_biggrin.gif niiet see 2800+ võib minna normilt
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 20:15:53 vasta tsitaadiga

korraliku õhkjahutusega peaks 2,6GHz selline hea paremapoolne tulemus olema, siis peaks ta athlon 2800+ kindlasti ühel&üle pulga(l) olema.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.10.2004 20:29:50 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
korraliku õhkjahutusega peaks 2,6GHz selline hea paremapoolne tulemus olema, siis peaks ta athlon 2800+ kindlasti ühel&üle pulga(l) olema.

Seda 2,6Ghz küll ei usu(vähemalt pikema aja jooksul küll mitte)...näiteks isegi minu suht hästi klokkuval Thortonil on mõistlikuse piir 2,5GHz... kuigi jah 2,72GHz'ga olen windowsis olnud ja seda on võimalik isegi hea tahtmise juures jahutada icon_wink.gif kuid see pinge lisa on liialt suur...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 20:38:01 vasta tsitaadiga

jõle palju loodate nendest suvalistest prosedest, paljudele pole vist päris hästi kohale jõudnud, et mitte IGA prose ei ole ühtmoodi "rekorditegija"!!! ja ammu oleks aeg aru saada ka sellest, et kõvema numbriga prose (tähistuselt) ei garanteeri teps mitte paremat klokkumist icon_biggrin.gif

madedog, 64bit systeem jääb nagu PISUT teise hinnaklassi, dont u think? tore ja kiire võib ta olla, aga kui ikka ei ole seda raha, siis ei ole midagi teha!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.10.2004 20:44:11 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

madedog, 64bit systeem jääb nagu PISUT teise hinnaklassi, dont u think? tore ja kiire võib ta olla, aga kui ikka ei ole seda raha, siis ei ole midagi teha!

täpselt nii... mul küll näiteks prose raha olemas, aga emaplaadi raha ei saa kuidagi kokku(võib ka teistpidi öelda, eriti vahet pole), samas seni ajab 2,5GHz Thorton ilusti asja ära ja pigem innustabki arvutit paremaks tuunima icon_wink.gif eks kuidagi ikka saaks, aga pole seda mõtet elu eesmärgiks seada icon_razz.gif

kui nendest Sempron prosedest rääkida, siis näiteks vennal on 2400+ t-bred, mul oli kunagi 1700+ t-bred ja kumbki ei läinud üle 2,3GHz... nii et nagu eelpool öeldud ei tähenda kiirem indeks alati paremat klokkitavust icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karabulka
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 30.10.2004 20:47:27 vasta tsitaadiga

klge maisaaaru mis vahet on seal kas 25, 16 või 12 ms response time. Mul kodus igivana NEC, millel response time mõnusasti 25ms ja mingeid traile ei märka kuskil mängudes. 12ms lihtsalt reklaamitrikk?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 30.10.2004 22:13:53 vasta tsitaadiga

karabulka kirjutas:
klge maisaaaru mis vahet on seal kas 25, 16 või 12 ms response time. Mul kodus igivana NEC, millel response time mõnusasti 25ms ja mingeid traile ei märka kuskil mängudes. 12ms lihtsalt reklaamitrikk?

Meie räägime aiast, sina aiaaugust? Mis see response time siia teemasse puutub?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 30.10.2004 23:30:25 vasta tsitaadiga

Troll, vt. 3 post

tsitaat:
ma ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin selle ka ära et on plaanis osta vedelkristall monitor ja mis peab olema monitori "response time" et pilt ei veniks ja ei oleks selline aeglane???

ja mis vedelkristall monitori soovitate?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2004 20:25:51 vasta tsitaadiga

12ms ikka võta see hetkel kõige parem kirem ja uuem! Hyundai-d on parimad vali nendest midagi
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 01.11.2004 23:59:54 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kust see 512ne cache'i jutt tuleb icon_confused.gif
"Der Sempron 3000+ ist für den Sockel A konzipiert und basiert auf dem Barton-Core. Der Takt liegt bei 2.0 GHz und der Cache hat eine Größe von 512 KB."
Jah, minu viga. Liiga palju olen lugenud uute protsessorite kirjeldusi, ajasin segi
icon_redface.gif

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.11.2004 13:08:42 vasta tsitaadiga

jah...jube kirjuks on see tootevalik länud icon_razz.gif
samas mul nii mõnigi huvitav mõte 3000+ suhtes, aga enne tahaks oc teste näha icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 23:47:36 vasta tsitaadiga

Kuna siin selline Sempronist ja muudest arutamine, siis tekkis küsimus, et kas osta
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
või
AMD Sempron 2600+(1833 MHz) 256KB L2 cache 333MHz Bus Socket A -1315
Seda juhul kui keegi ei müü xp 2500+ või muud sellist. (Ei olnd seda väga poes)

Eesmärk oleks ikkagi suts kruttida kiirust juurde, samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200.
Sooviks teada, kas on suur vahe 266Mhz'l ja 333Mhz'l , kas 512cahce ja 256 cache vahe suur-märgatav ja milles avaldub.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2004 01:21:41 vasta tsitaadiga

cache'i vahe tuleb esile näiteks Doomis ja Setis päris ilusti icon_wink.gif aga üldiselt pole olulist vahet...
Thorton klokkub üldiselt paremini icon_wink.gif
Samas Seproni eeliseks on kõrgem siinikiirus, nii et kui vahe prosede ülekiirendamises on 50-100MHz siis oleks isegi mõttekam Sempron osta...Q3 mootoriga mängudes annab siinikiirus ilusa boosti icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 01:30:52 vasta tsitaadiga

IMO need Socket A Sempronid üldse lauslollus icon_rolleyes.gif
parem kannatan veel oma Tbred'i otsas ja miski aasta pärast kolin A64 peale...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 03.11.2004 01:34:44 vasta tsitaadiga

mingi testi tahask näha AMD AthlonXP 2400 vs Sempronid. Ise sellist kahjuks ei leidnud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 11:41:38 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:

AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200.

Sellega ei saa 400 (200fsb) kätte, selleks peab tuuma 3GHz-ni viima.
166 on kah küsitav. 2200+ sai laeks 170, kuid kordaja oli 13, mitte 15 nagu sellel.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 03.11.2004 12:42:21 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Kuna siin selline Sempronist ja muudest arutamine, siis tekkis küsimus, et kas osta
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
või
AMD Sempron 2600+(1833 MHz) 256KB L2 cache 333MHz Bus Socket A -1315
Seda juhul kui keegi ei müü xp 2500+ või muud sellist. (Ei olnd seda väga poes)

Eesmärk oleks ikkagi suts kruttida kiirust juurde, samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200.
Sooviks teada, kas on suur vahe 266Mhz'l ja 333Mhz'l , kas 512cahce ja 256 cache vahe suur-märgatav ja milles avaldub.

Neil mõlemail on ju 256KB cache, kus sa seda 512 näed?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 13:04:08 vasta tsitaadiga

On mis on, aga 2,2 GHz Barton (cache 512 kB) ja 2,0 GHz Sempron (256 kB) vahe on mängudes märgatavalt tuntav. Ma ei usu et see jõudluse langus tuleks miinus 200 MHz, pigeb poole lahjemast vahemälust. Protsessor on küll ca 15 C jahedam, aga selle eest on ka jõudu vähem.

In Memorandum: My beloved Barton, rest in peace icon_cry.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 14:32:11 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:

AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200.

Sellega ei saa 400 (200fsb) kätte, selleks peab tuuma 3GHz-ni viima.
166 on kah küsitav. 2200+ sai laeks 170, kuid kordaja oli 13, mitte 15 nagu sellel.


need Thortonid ei lähe ja kergelt üle 160FSB ! ma ise sain laeks 162FSB ja sellega oli juba tegemist!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2004 17:02:43 vasta tsitaadiga

kust sa seda võtad icon_confused.gif mul on kõik läinud ka üle 166 icon_wink.gif vast vaheajal võtan ette thortoni L5 modi tegemise... siis vaatan kuidas fsb'd talub ja tegelt võiks proovida ka cache asja aga miski pärast arvan, et see ei tule lahti... aga pole hullu, kuigi jah setis tuleks märgatav boost... eriti veel kui prose jääks 2,5GHz peal ka käima icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 18:52:38 vasta tsitaadiga

Troll, ei näegi, küsin.

Muidu ma olen aru saand, et soovitatakse mälu ddr400 jaoks ka prose fsb ajada 200, et siis nagu samakiire.
Küsimus siis, et kas see annab reaalselt ka miskit boonust vms.
Juhul kui see on "nii" tähtis, siis sooviks teada prose, millega oleks võimalik 200fsb saada /athlonXP ja Sempron/

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2004 19:04:01 vasta tsitaadiga

sünkroonis jooksmine annab jah kiirust juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 20:17:44 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, näiteks minu tbred 1700+ läheb 200 FSB peale, kordajaid alla lasta ja läheks veel kõrgemale...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 20:51:46 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kust sa seda võtad icon_confused.gif mul on kõik läinud ka üle 166 icon_wink.gif vast vaheajal võtan ette thortoni L5 modi tegemise... siis vaatan kuidas fsb'd talub ja tegelt võiks proovida ka cache asja aga miski pärast arvan, et see ei tule lahti... aga pole hullu, kuigi jah setis tuleks märgatav boost... eriti veel kui prose jääks 2,5GHz peal ka käima icon_wink.gif


ma ütlesin et kergelt ei lähe! mina oma Thortonist üle 163 välja ei võlunud ja mingeid mode ei hakkand samuti tegema
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2004 21:03:51 vasta tsitaadiga

pigem on siis süü oc võimes icon_wink.gif lahtise kordajaga saaks vast ka 200 kätte icon_wink.gif
ega sa seda nädaka nr ei oska anda ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 23:31:41 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Metsjeesus, näiteks minu tbred 1700+ läheb 200 FSB peale, kordajaid alla lasta ja läheks veel kõrgemale...
tsitaat:
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
See pole ju lahtistega, tal pole sellest kasu kui sul läks 200-ni.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 23:34:42 vasta tsitaadiga

ta soovis teada proset, mis suudaks 200+ FSB'd, polnud öeldud kas ainult Sempron või muud tuumad ka
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 15:53:37 vasta tsitaadiga

ütleme sellised, mis praegu HinnaVaatluses näha, kuna vaja osta uus prose. Uurin seepärast, kuna olen aru saand et prose ja dual ddr400 samal kiirusel jooksutades on perfoormanssi tõus.

Samas uuriks ka mis emaplaat lubaks sellist panna ja/või oleks ilusti funkav ddr400ga dualis.
Soundblasteri musakaart ikka parem kui integreeritud jamad?

ma ei tea, poole otsaga OT, aga noh, kuni ei häiri ..

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 16:15:50 vasta tsitaadiga

uutest prosedest soovitaks Barton 2800+ (2500+ pole enam saada). emaplaadiks Abit NF7-SL või Epox 8RDA3+ (neil muuseas parem int. heli, kui Soundblaster).
need igast Sempronid ja Thortonid oma 256 cache'ga jäävad kergelt jalgu juba uutele mängudele. või kui raha rohkem, siis A64 peale üldse kolida...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.11.2004 17:01:00 vasta tsitaadiga

ma cache'i küll ei süüdistaks... A64 tehnoloogiaga Sepron 3100+ omab ka ainult 256 vahemälu ja on ikka väga tubli... A64 ja socket A prosede vahel on paratamatult suur erinevus icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 17:50:36 vasta tsitaadiga

tjah, pidasingi socket A'd silmas icon_redface.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.11.2004 18:09:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tjah, pidasingi socket A'd silmas icon_redface.gif

selge siis icon_wink.gif einohh muidu point täiesti õige, et pole mõtet seda Socket A Sempronit osta, aga vat kuidagi ei saa seda A64 raha kokku icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 18:13:06 vasta tsitaadiga

aga Barton 2800+ vähe taskukohasem icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.11.2004 18:38:14 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aga Barton 2800+ vähe taskukohasem icon_wink.gif

kui õnnestub saada seda
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 18:43:59 vasta tsitaadiga

Gennet Lab'ist saab kindlasti, TaivoS just pakkus sõbrale...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Sempron 2800+ 2.0GHz mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.