|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
29.10.2004 19:55:56
AMD Sempron 2800+ 2.0GHz |
|
|
AMD Sempron 2800+ 2.0GHz hind:1652
mis arvate sellest prosest?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
29.10.2004 19:58:58
Re: AMD Sempron 2800+ 2.0GHz |
|
|
| Fhlouz kirjutas: |
AMD Sempron 2800+ 2.0GHz hind:1652
mis arvate sellest prosest? |
Osta veidi väiksem ja odavam ning kloki see kiiremaks.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
29.10.2004 20:14:50
|
|
|
ma ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin selle ka ära et on plaanis osta vedelkristall monitor ja mis peab olema monitori "response time" et pilt ei veniks ja ei oleks selline aeglane???
ja mis vedelkristall monitori soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 20:22:18
|
|
|
hmm... seda ms'i ei tasu alati usaldada
Hyndai on igati norm muidu oleks soovituslik ms 12
prosest rääkides tasuks tõesti osta aeglasem ja seda klokkida või osta siit foorumist mõni Mobile Barton(see on märksa parem)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
29.10.2004 20:32:47
|
|
|
AMD Sempron 2800+ 2.0GHz mis sel siis viga?
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 20:38:08
|
|
|
kirves hind... mina isiklikult ostaks A64 2800+ prose või kasvõi Sempron 3100+ ja socket 754 emaplaadi ja saaks märks parema arvuti kui seda on see Sempron 2800+ ....
usun, et näiteks vs minu thorton 2400+ 2GHz... maksis vist 1150kr uuena ei õigusta see 500kr hinnavahet kuidagi
seda enam, et mul läheb prose üsna väikse vaevaga 2,5GHz'ni samas kui Sempron piirdub enamasti 2,3-2,4'ga.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blader1
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
29.10.2004 20:49:05
|
|
|
| aga kumb on võimsam kas Celeron 2,6GHz või AMD Sempron 2800+ 2.0GHz ja kumba keegi eelistaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
29.10.2004 21:05:04
|
|
|
Sempron 2800+ on Barton tuumal põhinev ja omav 512 KB cache. Mis on eelis. Väiksemad Sempronid on Thoroughbred/Thorton tuumadel (256 KB).
Selle klokkimispiir peaks olema tavaline 2300-2400 MHz (kordaja 12, 12*200 kui veab).
Stock kiirusel on ta natuke kiirem kui Barton 2600+ või Thouroughbred 2700+
Kindlasti on ta kiirem kui ükskõik milline Northwood tuuma Celeron. Celeron D 2.80 GHz on vist enam-vähem võrdne. NetBurst spetsiifilistes ülesannetes on Celeron kiirem, suuremahulistes arvutusülesannetes ja arhiveerimises Sempron jääb peale.
Perspektiivi mõttes on Sempron 3100+ ja Soc 754 emaplaat siiski parem.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
29.10.2004 21:08:05
|
|
|
| Blader1 kirjutas: |
| ... ja kumba keegi eelistaks? |
Eelistaks hoopis Barton 2500+ ja paneks 3200+ peale, kui läheb
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 22:02:34
|
|
|
| alec kirjutas: |
Sempron 2800+ on Barton tuumal põhinev ja omav 512 KB cache. Mis on eelis. Väiksemad Sempronid on Thoroughbred/Thorton tuumadel (256 KB).
Selle klokkimispiir peaks olema tavaline 2300-2400 MHz (kordaja 12, 12*200 kui veab).
Stock kiirusel on ta natuke kiirem kui Barton 2600+ või Thouroughbred 2700+
Kindlasti on ta kiirem kui ükskõik milline Northwood tuuma Celeron. Celeron D 2.80 GHz on vist enam-vähem võrdne. NetBurst spetsiifilistes ülesannetes on Celeron kiirem, suuremahulistes arvutusülesannetes ja arhiveerimises Sempron jääb peale.
Perspektiivi mõttes on Sempron 3100+ ja Soc 754 emaplaat siiski parem. |
kust see 512ne cache'i jutt tuleb
http://www.techwarelabs.com/reviews/processors/sempron/
http://www.driverheaven.net/reviews/Sempron/
siin pole sellest sõnagi
veel ühelt lehelt tekst: "AMD Sempron 2800+ and other Socket A models are based on the Thoroughbred core, feature 128K L1 and 256K L2 cache, and run on the 333 MHz front-side bus"
ja nüüd sellest 512'st: "Der Sempron 3000+ ist für den Sockel A konzipiert und basiert auf dem Barton-Core. Der Takt liegt bei 2.0 GHz und der Cache hat eine Größe von 512 KB."
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
30.10.2004 11:44:41
|
|
|
| kas minul tasuks proset vahetada Praegu on amd athlon 1.4 GHz. Vahetamisele hakkasin mõtlema sest sellel prosal ei ole SSE toedust ja RBR ei lähe käima Asemele ma mõtlesin panne amd athlon 2400 XP või ,et ostan uue emaplaadi ja panen sempro 2800 või 2600 peale. Kas mängudes jõudlus suureneks märgatavalt. Kumba teie eelisate kas Athlon 2400 või Sempron 2800
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.10.2004 11:47:53
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| Athlon 2400 või Sempron 2800 |
Pole nagu samas hinnaklassis, nende vahele jääb Barton 2500+
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
30.10.2004 12:19:41
|
|
|
aga kudas selle jõudluse suurenemisega on. Athlon 1.4ghz vahatada emaplaat +sempron 2500 või parem
minu arvates on sempron 2800 päris hea, kuid võiks olla natukene odavam
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
30.10.2004 13:44:54
|
|
|
sõber siin sai "inbox cooleriga" sempron 2500+ (2,5GHz)3300+ tööle 1,7~v midagi, temp idle 42-3 load 53-5. testides outperformis mõnes kohas 2800+ muidu jäi 2700+ ühele pulgale
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
30.10.2004 20:09:43
|
|
|
Pigem A64 3200+, pikemas perspektis parem. Ning ePoXi 8KDA3J ka alla ning lõbu laialt
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
30.10.2004 20:11:51
|
|
|
ma sain Sempron 2400+ 2.4Ghz kätte niiet see 2800+ võib minna normilt
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
30.10.2004 20:15:53
|
|
|
korraliku õhkjahutusega peaks 2,6GHz selline hea paremapoolne tulemus olema, siis peaks ta athlon 2800+ kindlasti ühel&üle pulga(l) olema.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.10.2004 20:29:50
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| korraliku õhkjahutusega peaks 2,6GHz selline hea paremapoolne tulemus olema, siis peaks ta athlon 2800+ kindlasti ühel&üle pulga(l) olema. |
Seda 2,6Ghz küll ei usu(vähemalt pikema aja jooksul küll mitte)...näiteks isegi minu suht hästi klokkuval Thortonil on mõistlikuse piir 2,5GHz... kuigi jah 2,72GHz'ga olen windowsis olnud ja seda on võimalik isegi hea tahtmise juures jahutada kuid see pinge lisa on liialt suur...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
30.10.2004 20:38:01
|
|
|
jõle palju loodate nendest suvalistest prosedest, paljudele pole vist päris hästi kohale jõudnud, et mitte IGA prose ei ole ühtmoodi "rekorditegija"!!! ja ammu oleks aeg aru saada ka sellest, et kõvema numbriga prose (tähistuselt) ei garanteeri teps mitte paremat klokkumist
madedog, 64bit systeem jääb nagu PISUT teise hinnaklassi, dont u think? tore ja kiire võib ta olla, aga kui ikka ei ole seda raha, siis ei ole midagi teha!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.10.2004 20:44:11
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
madedog, 64bit systeem jääb nagu PISUT teise hinnaklassi, dont u think? tore ja kiire võib ta olla, aga kui ikka ei ole seda raha, siis ei ole midagi teha! |
täpselt nii... mul küll näiteks prose raha olemas, aga emaplaadi raha ei saa kuidagi kokku(võib ka teistpidi öelda, eriti vahet pole), samas seni ajab 2,5GHz Thorton ilusti asja ära ja pigem innustabki arvutit paremaks tuunima eks kuidagi ikka saaks, aga pole seda mõtet elu eesmärgiks seada
kui nendest Sempron prosedest rääkida, siis näiteks vennal on 2400+ t-bred, mul oli kunagi 1700+ t-bred ja kumbki ei läinud üle 2,3GHz... nii et nagu eelpool öeldud ei tähenda kiirem indeks alati paremat klokkitavust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karabulka
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
30.10.2004 20:47:27
|
|
|
| klge maisaaaru mis vahet on seal kas 25, 16 või 12 ms response time. Mul kodus igivana NEC, millel response time mõnusasti 25ms ja mingeid traile ei märka kuskil mängudes. 12ms lihtsalt reklaamitrikk?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
30.10.2004 22:13:53
|
|
|
| karabulka kirjutas: |
| klge maisaaaru mis vahet on seal kas 25, 16 või 12 ms response time. Mul kodus igivana NEC, millel response time mõnusasti 25ms ja mingeid traile ei märka kuskil mängudes. 12ms lihtsalt reklaamitrikk? |
Meie räägime aiast, sina aiaaugust? Mis see response time siia teemasse puutub?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
30.10.2004 23:30:25
|
|
|
Troll, vt. 3 post
| tsitaat: |
ma ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin selle ka ära et on plaanis osta vedelkristall monitor ja mis peab olema monitori "response time" et pilt ei veniks ja ei oleks selline aeglane???
ja mis vedelkristall monitori soovitate? |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
31.10.2004 20:25:51
|
|
|
| 12ms ikka võta see hetkel kõige parem kirem ja uuem! Hyundai-d on parimad vali nendest midagi
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
01.11.2004 23:59:54
|
|
|
| Magic kirjutas: |
kust see 512ne cache'i jutt tuleb
"Der Sempron 3000+ ist für den Sockel A konzipiert und basiert auf dem Barton-Core. Der Takt liegt bei 2.0 GHz und der Cache hat eine Größe von 512 KB." |
Jah, minu viga. Liiga palju olen lugenud uute protsessorite kirjeldusi, ajasin segi
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.11.2004 13:08:42
|
|
|
jah...jube kirjuks on see tootevalik länud
samas mul nii mõnigi huvitav mõte 3000+ suhtes, aga enne tahaks oc teste näha
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
02.11.2004 23:47:36
|
|
|
Kuna siin selline Sempronist ja muudest arutamine, siis tekkis küsimus, et kas osta
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
või
AMD Sempron 2600+(1833 MHz) 256KB L2 cache 333MHz Bus Socket A -1315
Seda juhul kui keegi ei müü xp 2500+ või muud sellist. (Ei olnd seda väga poes)
Eesmärk oleks ikkagi suts kruttida kiirust juurde, samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200.
Sooviks teada, kas on suur vahe 266Mhz'l ja 333Mhz'l , kas 512cahce ja 256 cache vahe suur-märgatav ja milles avaldub.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.11.2004 01:21:41
|
|
|
cache'i vahe tuleb esile näiteks Doomis ja Setis päris ilusti aga üldiselt pole olulist vahet...
Thorton klokkub üldiselt paremini
Samas Seproni eeliseks on kõrgem siinikiirus, nii et kui vahe prosede ülekiirendamises on 50-100MHz siis oleks isegi mõttekam Sempron osta...Q3 mootoriga mängudes annab siinikiirus ilusa boosti
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.11.2004 01:30:52
|
|
|
IMO need Socket A Sempronid üldse lauslollus
parem kannatan veel oma Tbred'i otsas ja miski aasta pärast kolin A64 peale...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.11.2004 01:34:44
|
|
|
| mingi testi tahask näha AMD AthlonXP 2400 vs Sempronid. Ise sellist kahjuks ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.11.2004 11:41:38
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200. |
Sellega ei saa 400 (200fsb) kätte, selleks peab tuuma 3GHz-ni viima.
166 on kah küsitav. 2200+ sai laeks 170, kuid kordaja oli 13, mitte 15 nagu sellel.
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
03.11.2004 12:42:21
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
Kuna siin selline Sempronist ja muudest arutamine, siis tekkis küsimus, et kas osta
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
või
AMD Sempron 2600+(1833 MHz) 256KB L2 cache 333MHz Bus Socket A -1315
Seda juhul kui keegi ei müü xp 2500+ või muud sellist. (Ei olnd seda väga poes)
Eesmärk oleks ikkagi suts kruttida kiirust juurde, samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200.
Sooviks teada, kas on suur vahe 266Mhz'l ja 333Mhz'l , kas 512cahce ja 256 cache vahe suur-märgatav ja milles avaldub. |
Neil mõlemail on ju 256KB cache, kus sa seda 512 näed?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
03.11.2004 13:04:08
|
|
|
On mis on, aga 2,2 GHz Barton (cache 512 kB) ja 2,0 GHz Sempron (256 kB) vahe on mängudes märgatavalt tuntav. Ma ei usu et see jõudluse langus tuleks miinus 200 MHz, pigeb poole lahjemast vahemälust. Protsessor on küll ca 15 C jahedam, aga selle eest on ka jõudu vähem.
In Memorandum: My beloved Barton, rest in peace
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
03.11.2004 14:32:11
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Metsjeesus kirjutas: |
AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229
samuti ddr400 mälude jaoks saada fsb 200. |
Sellega ei saa 400 (200fsb) kätte, selleks peab tuuma 3GHz-ni viima.
166 on kah küsitav. 2200+ sai laeks 170, kuid kordaja oli 13, mitte 15 nagu sellel. |
need Thortonid ei lähe ja kergelt üle 160FSB ! ma ise sain laeks 162FSB ja sellega oli juba tegemist!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.11.2004 17:02:43
|
|
|
kust sa seda võtad mul on kõik läinud ka üle 166 vast vaheajal võtan ette thortoni L5 modi tegemise... siis vaatan kuidas fsb'd talub ja tegelt võiks proovida ka cache asja aga miski pärast arvan, et see ei tule lahti... aga pole hullu, kuigi jah setis tuleks märgatav boost... eriti veel kui prose jääks 2,5GHz peal ka käima
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
03.11.2004 18:52:38
|
|
|
Troll, ei näegi, küsin.
Muidu ma olen aru saand, et soovitatakse mälu ddr400 jaoks ka prose fsb ajada 200, et siis nagu samakiire.
Küsimus siis, et kas see annab reaalselt ka miskit boonust vms.
Juhul kui see on "nii" tähtis, siis sooviks teada prose, millega oleks võimalik 200fsb saada /athlonXP ja Sempron/
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.11.2004 19:04:01
|
|
|
sünkroonis jooksmine annab jah kiirust juurde
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.11.2004 20:17:44
|
|
|
Metsjeesus, näiteks minu tbred 1700+ läheb 200 FSB peale, kordajaid alla lasta ja läheks veel kõrgemale...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
03.11.2004 20:51:46
|
|
|
| Magic kirjutas: |
kust sa seda võtad mul on kõik läinud ka üle 166 vast vaheajal võtan ette thortoni L5 modi tegemise... siis vaatan kuidas fsb'd talub ja tegelt võiks proovida ka cache asja aga miski pärast arvan, et see ei tule lahti... aga pole hullu, kuigi jah setis tuleks märgatav boost... eriti veel kui prose jääks 2,5GHz peal ka käima  |
ma ütlesin et kergelt ei lähe! mina oma Thortonist üle 163 välja ei võlunud ja mingeid mode ei hakkand samuti tegema
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.11.2004 21:03:51
|
|
|
pigem on siis süü oc võimes lahtise kordajaga saaks vast ka 200 kätte
ega sa seda nädaka nr ei oska anda ?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.11.2004 23:31:41
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Metsjeesus, näiteks minu tbred 1700+ läheb 200 FSB peale, kordajaid alla lasta ja läheks veel kõrgemale... |
| tsitaat: |
| AMD AthlonXP 2400+ (2000MHz) 256KB L2 cache 266MHz Bus Thorton -1229 |
See pole ju lahtistega, tal pole sellest kasu kui sul läks 200-ni.
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.11.2004 23:34:42
|
|
|
ta soovis teada proset, mis suudaks 200+ FSB'd, polnud öeldud kas ainult Sempron või muud tuumad ka
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
04.11.2004 15:53:37
|
|
|
ütleme sellised, mis praegu HinnaVaatluses näha, kuna vaja osta uus prose. Uurin seepärast, kuna olen aru saand et prose ja dual ddr400 samal kiirusel jooksutades on perfoormanssi tõus.
Samas uuriks ka mis emaplaat lubaks sellist panna ja/või oleks ilusti funkav ddr400ga dualis.
Soundblasteri musakaart ikka parem kui integreeritud jamad?
ma ei tea, poole otsaga OT, aga noh, kuni ei häiri ..
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.11.2004 16:15:50
|
|
|
uutest prosedest soovitaks Barton 2800+ (2500+ pole enam saada). emaplaadiks Abit NF7-SL või Epox 8RDA3+ (neil muuseas parem int. heli, kui Soundblaster).
need igast Sempronid ja Thortonid oma 256 cache'ga jäävad kergelt jalgu juba uutele mängudele. või kui raha rohkem, siis A64 peale üldse kolida...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.11.2004 17:01:00
|
|
|
ma cache'i küll ei süüdistaks... A64 tehnoloogiaga Sepron 3100+ omab ka ainult 256 vahemälu ja on ikka väga tubli... A64 ja socket A prosede vahel on paratamatult suur erinevus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.11.2004 17:50:36
|
|
|
tjah, pidasingi socket A'd silmas
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.11.2004 18:09:21
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
tjah, pidasingi socket A'd silmas  |
selge siis einohh muidu point täiesti õige, et pole mõtet seda Socket A Sempronit osta, aga vat kuidagi ei saa seda A64 raha kokku
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.11.2004 18:13:06
|
|
|
aga Barton 2800+ vähe taskukohasem
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.11.2004 18:38:14
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
aga Barton 2800+ vähe taskukohasem  |
kui õnnestub saada seda
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.11.2004 18:43:59
|
|
|
Gennet Lab'ist saab kindlasti, TaivoS just pakkus sõbrale...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|