|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.11.2004 00:15:49
|
|
|
Mobile-review.com arvas, et korpus loksub liiga palju. Kui hull see asi on?
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 03.11.2004 00:32:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
03.11.2004 00:24:38
|
|
|
ei loksu midagi, kõik ok, ainuke viga mu meelest, et aku on 2-3 päeva aga jah, kui need fänsi asju kasutada tahad eks siis peab midagi ohverdama ka.
Ise rahul.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2004 00:24:38
|
|
|
| hmm...ma ei tea, kas mul on migni imelik korpus või mis, aga no absolluutselt ei loksu, on raskusi isegi maha saamisega, 6610 käis palju kergemini maha. selle on ikka väga tugevasti kinni.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.11.2004 00:31:53
|
|
|
Nojah, see mobile-review on Vene värk ja võimalik, et osad telefonid on ka seal tehtud. Ning Venemaal tehtud telefonid on... nojah.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2004 16:20:29
|
|
|
| keegi on proovind et kuidas selle bluetoothiga on, ma mõtlen neid odavaid adaptereid arvutile mis k arvuits müüakse vist. ordis olid ka mingid. et mingeid jamasid ei tule? arvuti ja mobla tunnevad kõik ilusti ära ikka.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
03.11.2004 16:40:17
|
|
|
| react kirjutas: |
| keegi on proovind et kuidas selle bluetoothiga on, ma mõtlen neid odavaid adaptereid arvutile mis k arvuits müüakse vist. ordis olid ka mingid. et mingeid jamasid ei tule? arvuti ja mobla tunnevad kõik ilusti ära ikka. |
Kasutan bluetoothi piltide arvutisse laskmiseks ja mp3-de ja filmide telefoni ajamiseks ja kõik töötab nagu peab
Korpus minu omal ei logise igatahes ja käib kah suht raskelt ära...
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
03.11.2004 17:13:51
|
|
|
| Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
03.11.2004 18:19:13
|
|
|
?
mismttes?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
03.11.2004 19:04:02
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada? |
Saab ka väga edukalt sinna filmi peale lasta, kui suurem mälukaart on. Telefoni saab asju infrapunaga, sinihambaga ja datakaabliga peale panna.
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
03.11.2004 19:13:42
|
|
|
oru, ma usun, et Su telefoni niipalju mälukaarte küll ei mahu, et filmi ära mahutaksid. Pead välja ehitama.
Kas infrapuna ja sinihammas töötavad ilma softita?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
03.11.2004 19:18:53
|
|
|
mahuvad ära küll filmid
usu mind. ja ega kaartide kogus ei loe vaid pigem see kui mahukas kaart ise on!
Sinihammas tööta hästi. Softiks on nokia enda soft. Seda kasutan siis kui java nänni paele panen piltide ja mp3'de transpordiks on see bouetooth'i enda soft
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
03.11.2004 19:45:49
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
oru, ma usun, et Su telefoni niipalju mälukaarte küll ei mahu, et filmi ära mahutaksid. Pead välja ehitama.
Kas infrapuna ja sinihammas töötavad ilma softita? |
Üks täispikk film näitkeks on 68 MB (Spiderman 2). Ja kui sul on 512 mb mälukaart, siis sinna paned päris mitu neid juba peale. Pole küll ise proovinud, aga teoreetiliselt töötab. Mina kasutan infapuna ja probleeme pole olnud. Mahukaid asju on loomulikult kehva peale lasta, kuna päris kaua aega läheb
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2004 20:48:56
|
|
|
| yep, ned filmdi tuleb ju 3ag, või mise se formaat oli, selleks konvertida. ja seal ta läheb suht väikseks ära. sest ega se display mul 640*480 ei olem, vaid 128*128 ika. aga mis värk nende 512 kaartidega on, kas se oleneb sis mis firma kaart on, et kas tööle läheb, või softist, või nende mõlema kokkulangemisest. mul endal ka infra, mõtlesin väja vahetada, kuna näiteks mp3 paneb ikka suht kaua peale. ja se on ka vel et vahest kui oeln tel. infra juurest ära võtnud, ja panen tagasi, sis ta ei tunnista telefoni, se nokia proge. arvuti näitab kül et ühendatud on 6230, aga seal exploreris telefoni pole, peale restarti jälle töötab. vahest häirib se silmside värk ka, mul näiteks tavaliselt telefon laeb teise kapi peal(seda peab suht tihti laadima) aga laadija juhe ei ulatu arvuti lauani, et kui midagi peale tahan panna sis on jälle jama. võin selle video kohta näite ka tuua, oli üks muusikavideo, 32mb, jaa lõpuks oli ta migni 9 mb vist. et päris väikseks läheb, ja pilt on ka väga hea, ainuke mis oli et heli kvaliteet läks halvaks, siit ka küsimus et mis programmi te kasutate vide failide konvertimiseks? mul mingi nokia oma soft, multimedia converter vms, aga seal ei anna heli kvaliteti paremaks panna.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
03.11.2004 21:30:32
|
|
|
Aaa... Ära konvertides väiksemaks, siis jah läheb.. Ise mõtlesin, et kust Sa 700 megase kaardi saad, arvasin, et suuri pole olemas..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2004 22:10:18
|
|
|
| tekkis küsimus et millised teie headsetid on? võrreldes 6610 omaga näeb se mul väga niru välja, ma ei ostnud seda poest ka muidu, et tekkis küismus kas 6230 ongi ta selline, nimelt näiteks se nupp seal keskel on nüd plastmassist, mitte enam kummist, ja juhe ei ole nagu ni pehme enam, nagu jäigem. ja no ned klapid, ned ei mängi ju mitte midagi, ainult üks pleki peksmine, vb keegi saab pildi enda omadest teha?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
04.11.2004 00:21:06
|
|
|
| react kirjutas: |
| tekkis küsimus et millised teie headsetid on? võrreldes 6610 omaga näeb se mul väga niru välja, ma ei ostnud seda poest ka muidu, et tekkis küismus kas 6230 ongi ta selline, nimelt näiteks se nupp seal keskel on nüd plastmassist, mitte enam kummist, ja juhe ei ole nagu ni pehme enam, nagu jäigem. ja no ned klapid, ned ei mängi ju mitte midagi, ainult üks pleki peksmine, vb keegi saab pildi enda omadest teha? |
Arvan et sul on lihtsalt järgitehtud headsetid. Endal on nii originaalid kui ka 90.- eegused järeltehtud. Originaalid on koheselt ära tunda, nii helis kui ka kõiges muus.
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
04.11.2004 01:36:07
|
|
|
| jah seda järgitehud asja arvasin ise ka. ksujures päros huvitav sait, avastasin et osad 1gb mmc kaardid lähevad ka tööle:)
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
04.11.2004 11:22:46
|
|
|
sitaks hea leht. Kõik mis vaja saab teada
Isegi nimekirjad töötavatest ja mitte töötavatest MMC`dest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
04.11.2004 19:07:15
|
|
|
seal foorumis jah väga palju kasulikku infii yleval...algul kui selle telefoni sain siis sai päris palju sealt uuritud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
08.11.2004 10:15:29
|
|
|
| kuidas seda emaili rakendust kasutada saab? ma vaatasin et seal osad seaded veel puudu, mis kuhu vel kirjutama peab. ja teine asi, ma pole siiani aru saanud mis asi on se minu kohalolek ja tellitud nimed??
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
10.11.2004 11:07:12
|
|
|
http://cmessenger.cleverlance.com/en/index.jsp
leidsin sellise programmi milelga msni minna, küsimus selles et palju ta andmeid vahetab? kui se refresh vahe on näiteks 10 seci ja kui on 2 min. palju sis raha huvitav kulub.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
10.11.2004 11:30:39
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada? |
Filmid pole jah probleem, siiani kõige väiksem mida kohanud olen oli 40Mb ja kõigesuurem 110MB, endal on 128MB kaart ja sinna 2 keskmist filmi mahub ikka ära.
Soft läheb samamoodi mööda bluetoothi.
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander70
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2004
|
11.11.2004 20:32:18
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
pidi bugine olema.. ala mp3 playeri mäluna saab ainult poolt MMC kaarti mälust kasutada.. jne
ekraan pole ka just paremate hulgas
kuid samas andmeside pidi olema suht hästi teostatud (BT, IR, jms)
hetkel ainus laiendava mäluga telefon omas klassis, mis meil siin müügil, alles suve keskel/lõpus tulevad muude tootjate omad, seega hind jääb suht pikalt kõrgele. |
väga hea telefon soovitan
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
17.11.2004 00:42:57
|
|
|
| kui ma mobiili arvutiga bluetoothi abil ühendan, kas sis saab niipidi ka et heli läheb arvutist telefoni? et näiteks telef. kõlarist tuleks heli sis?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
17.11.2004 16:23:02
|
|
|
nac keeruline, reaalajas vist ikkagi mitte!!!
muidu saaks ju ka veebikaamerana telefoni kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
17.11.2004 16:46:50
|
|
|
Ei usu, et nii saab. Kui paned asja jube telefoni ja sealt kuulad, siis saad.
| tsitaat: |
muidu saaks ju ka veebikaamerana telefoni kasutada...
|
Selle jaoks tuleb kohe välja telefon 6630 Nokia'lt. Vot see on tase..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
22.11.2004 17:14:16
|
|
|
| kas mobla galeriis olevaid kausut ära ka saab kustutadA? ned fotod ja graafika jne
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.11.2004 17:35:31
Küsimused suurele ringile |
|
|
Tervist.
1) Kas sellel telefonil on eestikeelne T9 sõnaraamat?
2) Kas mälukaarti saab kasutada täpselt samamoodi nagu telefoni sisemist mälu - näiteks laadida wapist mänge peale?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
23.11.2004 18:41:46
|
|
|
1. sõnaraamatut eesikeeles pole
2. ja mälukaarti saab samamoodi kasutada nagu telefoni mälu.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
25.11.2004 23:10:16
|
|
|
Kuidas GPRS seaded korda saab? See sõnum mida iseteenindusest saata saab, see küll ei aita.
Saadab sõnumi, et hoia telefon sees, kohe installeeritakse ära... aga ei midagi
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
26.11.2004 00:39:34
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kuidas GPRS seaded korda saab? See sõnum mida iseteenindusest saata saab, see küll ei aita.
Saadab sõnumi, et hoia telefon sees, kohe installeeritakse ära... aga ei midagi  |
Korras!
EMT enda serveriga oli mingi jama. Saatmis mulle vana Ericssoni seaded ja Nokia ei tahtnud neid omaks võtta.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
26.11.2004 09:57:43
|
|
|
| mul ka viimasel ajal selle seadete saatmisega jama olnud, selle samuse 6230 oli nii et imei järgi näitas emt'le et see on 3310:D. vahetasin kaarti, võtsin 3310 seest kaardi ja panin enda telefoni, ja sis tellisin seaded. aga jah, kuidagi jäi imei muutmata. kunagi oli veel nii et saatsin mitu sõnumit ikka ei tulnud, ja sis öösel hakkas neid seadedi tulema:)
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
26.11.2004 15:29:10
|
|
|
Saatsin sõnumi SEADED (1711) ei tulnud seadeid. Siis saatsin iseteenindusest(itb) - ei midagi.
Lõpuks proovisin WAP (1711) ja hakkas tööle. Aga itb näitab ikka, et on Ericsson R520m.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
26.11.2004 16:13:02
|
|
|
| mm sis sul vist sama jama mis mul oli. helista 123 ja sis nad saadavad sulle seaded.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
27.11.2004 01:40:08
|
|
|
Huvitav asi...
Laen mingid pildid telefoni. Proovin kustutada - EI SAA KUSTUTADA. Alles peale "restart"i saab.
BT või IrDA abil ka ei saa kohe
Miks?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
27.11.2004 01:50:19
|
|
|
see on selle telefoni üks bug
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
27.11.2004 02:14:55
|
|
|
On tal veel suuremaid buge?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
27.11.2004 05:04:40
huvitav... |
|
|
oman toda isendit ja pole küll sellised probleeme olnud...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
27.11.2004 15:54:10
|
|
|
| Taavi-R, mis soft sul on? mul oli ka varem, alles päeva pärast sai kustutada. 4.44 on nüüd. pole täheldanud küll midagi häirivat
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
27.11.2004 15:56:33
|
|
|
see nagu ainuke viga mida ma kohanud olen. muidu on suht koht bugivaba telefon
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
28.11.2004 17:07:53
|
|
|
Hea nõuanne
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
29.11.2004 14:18:21
|
|
|
Mul on V 03.15
Veel... Kui telefoni välja lülitad. Mis pilt teil enne NOKIA logo ette tuleb?
Mul on tühi ekraan ja keset seda kast kus on küsimärk sees - [ ? ]
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
30.11.2004 12:10:12
|
|
|
| :S väga imelik, mul oli vist enne 4.44 vähe uuem ver. et mul seda ei olnud. ja praegu ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
30.11.2004 20:26:59
|
|
|
Peaks siis vast sofi uuendama. EMT esindustest tehakse see asi tasuta ära?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
30.11.2004 20:32:29
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Peaks siis vast sofi uuendama. EMT esindustest tehakse see asi tasuta ära?  |
Garantii ajal peaksid tegema, muul ajal ei tehta. Minu teada peab see olema ka sama pood, mitte EMT esindus. Telefoni müüb ikkagi pood.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
30.11.2004 21:30:03
|
|
|
Asuh, nii siis ei saa kui telefon on Tallinnast ostetud, siis Kuressaares lasen uuendada?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
30.11.2004 21:40:35
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Asuh, nii siis ei saa kui telefon on Tallinnast ostetud, siis Kuressaares lasen uuendada?  |
Saab küll, aga peab olema sama kett siis (ütleme nii).. Kui ostsid telefoni näiteks Ritter Tele'st, siis saad seda ka Ritter Tele's uuendada (mõned seda vist ei pakugi).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
01.12.2004 13:25:52
|
|
|
| Kas mitte garantii ajal igal pool tasuta ei uuendata? näiteks kui telefon on tele2-st ostetud, võtad tseki näpuvahele ja lased RLE Nokia hoolduses softi uuendada (Tartus on selliseks kohaks Eeden).
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|