Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 00:15:49 vasta tsitaadiga

Mobile-review.com arvas, et korpus loksub liiga palju. Kui hull see asi on?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 03.11.2004 00:32:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 03.11.2004 00:24:38 vasta tsitaadiga

ei loksu midagi, kõik ok, ainuke viga mu meelest, et aku on 2-3 päeva aga jah, kui need fänsi asju kasutada tahad eks siis peab midagi ohverdama ka.

Ise rahul.

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2004 00:24:38 vasta tsitaadiga

hmm...ma ei tea, kas mul on migni imelik korpus või mis, aga no absolluutselt ei loksu, on raskusi isegi maha saamisega, 6610 käis palju kergemini maha. selle on ikka väga tugevasti kinni.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 00:31:53 vasta tsitaadiga

Nojah, see mobile-review on Vene värk ja võimalik, et osad telefonid on ka seal tehtud. Ning Venemaal tehtud telefonid on... nojah.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2004 16:20:29 vasta tsitaadiga

keegi on proovind et kuidas selle bluetoothiga on, ma mõtlen neid odavaid adaptereid arvutile mis k arvuits müüakse vist. ordis olid ka mingid. et mingeid jamasid ei tule? arvuti ja mobla tunnevad kõik ilusti ära ikka.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 16:40:17 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
keegi on proovind et kuidas selle bluetoothiga on, ma mõtlen neid odavaid adaptereid arvutile mis k arvuits müüakse vist. ordis olid ka mingid. et mingeid jamasid ei tule? arvuti ja mobla tunnevad kõik ilusti ära ikka.


Kasutan bluetoothi piltide arvutisse laskmiseks ja mp3-de ja filmide telefoni ajamiseks ja kõik töötab nagu peab thumbs_up.gif
Korpus minu omal ei logise igatahes ja käib kah suht raskelt ära...

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 17:13:51 vasta tsitaadiga

Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 03.11.2004 18:19:13 vasta tsitaadiga

?
mismttes?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 03.11.2004 19:04:02 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada?

Saab ka väga edukalt sinna filmi peale lasta, kui suurem mälukaart on. Telefoni saab asju infrapunaga, sinihambaga ja datakaabliga peale panna.

_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 19:13:42 vasta tsitaadiga

oru, ma usun, et Su telefoni niipalju mälukaarte küll ei mahu, et filmi ära mahutaksid. Pead välja ehitama.
Kas infrapuna ja sinihammas töötavad ilma softita?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 03.11.2004 19:18:53 vasta tsitaadiga

mahuvad ära küll filmid icon_wink.gif
usu mind. ja ega kaartide kogus ei loe vaid pigem see kui mahukas kaart ise on!

Sinihammas tööta hästi. Softiks on nokia enda soft. Seda kasutan siis kui java nänni paele panen piltide ja mp3'de transpordiks on see bouetooth'i enda soft beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 03.11.2004 19:45:49 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
oru, ma usun, et Su telefoni niipalju mälukaarte küll ei mahu, et filmi ära mahutaksid. Pead välja ehitama.
Kas infrapuna ja sinihammas töötavad ilma softita?

Üks täispikk film näitkeks on 68 MB (Spiderman 2). Ja kui sul on 512 mb mälukaart, siis sinna paned päris mitu neid juba peale. Pole küll ise proovinud, aga teoreetiliselt töötab. Mina kasutan infapuna ja probleeme pole olnud. Mahukaid asju on loomulikult kehva peale lasta, kuna päris kaua aega läheb icon_wink.gif

_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2004 20:48:56 vasta tsitaadiga

yep, ned filmdi tuleb ju 3ag, või mise se formaat oli, selleks konvertida. ja seal ta läheb suht väikseks ära. sest ega se display mul 640*480 ei olem, vaid 128*128 ika. aga mis värk nende 512 kaartidega on, kas se oleneb sis mis firma kaart on, et kas tööle läheb, või softist, või nende mõlema kokkulangemisest. mul endal ka infra, mõtlesin väja vahetada, kuna näiteks mp3 paneb ikka suht kaua peale. ja se on ka vel et vahest kui oeln tel. infra juurest ära võtnud, ja panen tagasi, sis ta ei tunnista telefoni, se nokia proge. arvuti näitab kül et ühendatud on 6230, aga seal exploreris telefoni pole, peale restarti jälle töötab. vahest häirib se silmside värk ka, mul näiteks tavaliselt telefon laeb teise kapi peal(seda peab suht tihti laadima) aga laadija juhe ei ulatu arvuti lauani, et kui midagi peale tahan panna sis on jälle jama. võin selle video kohta näite ka tuua, oli üks muusikavideo, 32mb, jaa lõpuks oli ta migni 9 mb vist. et päris väikseks läheb, ja pilt on ka väga hea, ainuke mis oli et heli kvaliteet läks halvaks, siit ka küsimus et mis programmi te kasutate vide failide konvertimiseks? mul mingi nokia oma soft, multimedia converter vms, aga seal ei anna heli kvaliteti paremaks panna.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 21:30:32 vasta tsitaadiga

Aaa... Ära konvertides väiksemaks, siis jah läheb.. Ise mõtlesin, et kust Sa 700 megase kaardi saad, arvasin, et suuri pole olemas.. icon_redface.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2004 22:10:18 vasta tsitaadiga

tekkis küsimus et millised teie headsetid on? võrreldes 6610 omaga näeb se mul väga niru välja, ma ei ostnud seda poest ka muidu, et tekkis küismus kas 6230 ongi ta selline, nimelt näiteks se nupp seal keskel on nüd plastmassist, mitte enam kummist, ja juhe ei ole nagu ni pehme enam, nagu jäigem. ja no ned klapid, ned ei mängi ju mitte midagi, ainult üks pleki peksmine, vb keegi saab pildi enda omadest teha?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 03.11.2004 23:45:17 vasta tsitaadiga

http://www.expansys.com.au/forum.asp?man=NOKIA&code=108417

iin päris palju selle telefoni kohta inffi
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 04.11.2004 00:21:06 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
tekkis küsimus et millised teie headsetid on? võrreldes 6610 omaga näeb se mul väga niru välja, ma ei ostnud seda poest ka muidu, et tekkis küismus kas 6230 ongi ta selline, nimelt näiteks se nupp seal keskel on nüd plastmassist, mitte enam kummist, ja juhe ei ole nagu ni pehme enam, nagu jäigem. ja no ned klapid, ned ei mängi ju mitte midagi, ainult üks pleki peksmine, vb keegi saab pildi enda omadest teha?

Arvan et sul on lihtsalt järgitehtud headsetid. Endal on nii originaalid kui ka 90.- eegused järeltehtud. Originaalid on koheselt ära tunda, nii helis kui ka kõiges muus.

_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 04.11.2004 01:36:07 vasta tsitaadiga

jah seda järgitehud asja arvasin ise ka. ksujures päros huvitav sait, avastasin et osad 1gb mmc kaardid lähevad ka tööle:)
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 04.11.2004 11:22:46 vasta tsitaadiga

arva kirjutas:
http://www.expansys.com.au/forum.asp?man=NOKIA&code=108417

iin päris palju selle telefoni kohta inffi



sitaks hea leht. Kõik mis vaja saab teada icon_wink.gif
Isegi nimekirjad töötavatest ja mitte töötavatest MMC`dest icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 04.11.2004 19:07:15 vasta tsitaadiga

seal foorumis jah väga palju kasulikku infii yleval...algul kui selle telefoni sain siis sai päris palju sealt uuritud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 08.11.2004 10:15:29 vasta tsitaadiga

kuidas seda emaili rakendust kasutada saab? ma vaatasin et seal osad seaded veel puudu, mis kuhu vel kirjutama peab. ja teine asi, ma pole siiani aru saanud mis asi on se minu kohalolek ja tellitud nimed??
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 10.11.2004 11:07:12 vasta tsitaadiga

http://cmessenger.cleverlance.com/en/index.jsp
leidsin sellise programmi milelga msni minna, küsimus selles et palju ta andmeid vahetab? kui se refresh vahe on näiteks 10 seci ja kui on 2 min. palju sis raha huvitav kulub.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 11:30:39 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada?


Filmid pole jah probleem, siiani kõige väiksem mida kohanud olen oli 40Mb ja kõigesuurem 110MB, endal on 128MB kaart ja sinna 2 keskmist filmi mahub ikka ära.
Soft läheb samamoodi mööda bluetoothi.

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander70
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 11.11.2004 20:32:18 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
pidi bugine olema.. ala mp3 playeri mäluna saab ainult poolt MMC kaarti mälust kasutada.. jne
ekraan pole ka just paremate hulgas
kuid samas andmeside pidi olema suht hästi teostatud (BT, IR, jms)
hetkel ainus laiendava mäluga telefon omas klassis, mis meil siin müügil, alles suve keskel/lõpus tulevad muude tootjate omad, seega hind jääb suht pikalt kõrgele.
väga hea telefon soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 17.11.2004 00:42:57 vasta tsitaadiga

kui ma mobiili arvutiga bluetoothi abil ühendan, kas sis saab niipidi ka et heli läheb arvutist telefoni? et näiteks telef. kõlarist tuleks heli sis?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 17.11.2004 16:23:02 vasta tsitaadiga

nac keeruline, reaalajas vist ikkagi mitte!!!
muidu saaks ju ka veebikaamerana telefoni kasutada...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:46:50 vasta tsitaadiga

Ei usu, et nii saab. Kui paned asja jube telefoni ja sealt kuulad, siis saad.
tsitaat:

muidu saaks ju ka veebikaamerana telefoni kasutada...

Selle jaoks tuleb kohe välja telefon 6630 Nokia'lt. Vot see on tase.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.11.2004 17:14:16 vasta tsitaadiga

kas mobla galeriis olevaid kausut ära ka saab kustutadA? ned fotod ja graafika jne
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 17:35:31 Küsimused suurele ringile vasta tsitaadiga

Tervist.

1) Kas sellel telefonil on eestikeelne T9 sõnaraamat?
2) Kas mälukaarti saab kasutada täpselt samamoodi nagu telefoni sisemist mälu - näiteks laadida wapist mänge peale?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 23.11.2004 18:41:46 vasta tsitaadiga

1. sõnaraamatut eesikeeles pole
2. ja mälukaarti saab samamoodi kasutada nagu telefoni mälu.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 23:10:16 vasta tsitaadiga

Kuidas GPRS seaded korda saab? See sõnum mida iseteenindusest saata saab, see küll ei aita.
Saadab sõnumi, et hoia telefon sees, kohe installeeritakse ära... aga ei midagi icon_eek.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 00:39:34 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kuidas GPRS seaded korda saab? See sõnum mida iseteenindusest saata saab, see küll ei aita.
Saadab sõnumi, et hoia telefon sees, kohe installeeritakse ära... aga ei midagi icon_eek.gif

Korras!
EMT enda serveriga oli mingi jama. Saatmis mulle vana Ericssoni seaded ja Nokia ei tahtnud neid omaks võtta. thumbs_up.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 26.11.2004 09:57:43 vasta tsitaadiga

mul ka viimasel ajal selle seadete saatmisega jama olnud, selle samuse 6230 oli nii et imei järgi näitas emt'le et see on 3310:D. vahetasin kaarti, võtsin 3310 seest kaardi ja panin enda telefoni, ja sis tellisin seaded. aga jah, kuidagi jäi imei muutmata. kunagi oli veel nii et saatsin mitu sõnumit ikka ei tulnud, ja sis öösel hakkas neid seadedi tulema:)
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 15:29:10 vasta tsitaadiga

Saatsin sõnumi SEADED (1711) ei tulnud seadeid. Siis saatsin iseteenindusest(itb) - ei midagi.
Lõpuks proovisin WAP (1711) ja hakkas tööle. Aga itb näitab ikka, et on Ericsson R520m.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 26.11.2004 16:13:02 vasta tsitaadiga

mm sis sul vist sama jama mis mul oli. helista 123 ja sis nad saadavad sulle seaded.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 01:40:08 vasta tsitaadiga

Huvitav asi...
Laen mingid pildid telefoni. Proovin kustutada - EI SAA KUSTUTADA. Alles peale "restart"i saab.
BT või IrDA abil ka ei saa kohe icon_neutral.gif

Miks?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 01:50:19 vasta tsitaadiga

see on selle telefoni üks bug icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 02:14:55 vasta tsitaadiga

On tal veel suuremaid buge?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 27.11.2004 05:04:40 huvitav... vasta tsitaadiga

oman toda isendit ja pole küll sellised probleeme olnud... icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 27.11.2004 15:54:10 vasta tsitaadiga

Taavi-R, mis soft sul on? mul oli ka varem, alles päeva pärast sai kustutada. 4.44 on nüüd. pole täheldanud küll midagi häirivat
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 15:56:33 vasta tsitaadiga

see nagu ainuke viga mida ma kohanud olen. muidu on suht koht bugivaba telefon thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2004 11:40:39 vasta tsitaadiga

Üks vihje kõigile.
Kasutage tootjakodulehte kui tahate seadistada GPRSi või MMSi.Saate ned tasuta ja kindlapeale õiged
(saadetakse sammamoodi sõnum).
Ise olen proovinud Nokia, Siemens, SonyEricssoni omasi seni ja toimivad siiamaani veatult., teisi tootjaid
ei ole veel proovin aga uurin ja kui targem olen annan teada.

Noonii annan mõned lingid siia kust saab toimivad ühendused.Kahjuks Alcatelil ja Samsungil see võimalus veel puudub.
Nokia:
http://www.nokia.com/nokia/0,,32863,00.html

Siemens:
http://communications.siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_63700_rArNrNrNrN,00.html

SonyEricsson:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&template=ps1&zone=ps&lm=ps1

PS.Panen need lingid ka üldiste mobiilide linkide alla.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 28.11.2004 17:07:53 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Üks vihje kõigile.
Kasutage tootjakodulehte kui tahate seadistada GPRSi või MMSi.Saate ned tasuta ja kindlapeale õiged
(saadetakse sammamoodi sõnum).
Ise olen proovinud Nokia, Siemens, SonyEricssoni omasi seni ja toimivad siiamaani veatult., teisi tootjaid
ei ole veel proovin aga uurin ja kui targem olen annan teada.

Noonii annan mõned lingid siia kust saab toimivad ühendused.Kahjuks Alcatelil ja Samsungil see võimalus veel puudub.
Nokia:
http://www.nokia.com/nokia/0,,32863,00.html

Siemens:
http://communications.siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_63700_rArNrNrNrN,00.html

SonyEricsson:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&template=ps1&zone=ps&lm=ps1

PS.Panen need lingid ka üldiste mobiilide linkide alla.


Hea nõuanne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2004 14:18:21 vasta tsitaadiga

Mul on V 03.15 icon_rolleyes.gif

Veel... Kui telefoni välja lülitad. Mis pilt teil enne NOKIA logo ette tuleb?
Mul on tühi ekraan ja keset seda kast kus on küsimärk sees - [ ? ]

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 30.11.2004 12:10:12 vasta tsitaadiga

:S väga imelik, mul oli vist enne 4.44 vähe uuem ver. et mul seda ei olnud. ja praegu ka pole.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 20:26:59 vasta tsitaadiga

Peaks siis vast sofi uuendama. EMT esindustest tehakse see asi tasuta ära? icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 20:32:29 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Peaks siis vast sofi uuendama. EMT esindustest tehakse see asi tasuta ära? icon_rolleyes.gif


Garantii ajal peaksid tegema, muul ajal ei tehta. Minu teada peab see olema ka sama pood, mitte EMT esindus. Telefoni müüb ikkagi pood.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 21:30:03 vasta tsitaadiga

Asuh, nii siis ei saa kui telefon on Tallinnast ostetud, siis Kuressaares lasen uuendada? icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 21:40:35 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Asuh, nii siis ei saa kui telefon on Tallinnast ostetud, siis Kuressaares lasen uuendada? icon_neutral.gif


Saab küll, aga peab olema sama kett siis (ütleme nii).. Kui ostsid telefoni näiteks Ritter Tele'st, siis saad seda ka Ritter Tele's uuendada (mõned seda vist ei pakugi).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 13:25:52 vasta tsitaadiga

Kas mitte garantii ajal igal pool tasuta ei uuendata? näiteks kui telefon on tele2-st ostetud, võtad tseki näpuvahele ja lased RLE Nokia hoolduses softi uuendada (Tartus on selliseks kohaks Eeden).
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.