|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
26.10.2004 16:32:49
|
|
|
| mina näen, et 2005 algus.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
26.10.2004 16:41:12
|
|
|
| Põhja-Ameerikas tuleb 2005 euroopas 5 november
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.10.2004 08:26:31
|
|
|
link :: kae siit
esimene review
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
27.10.2004 08:48:03
|
|
|
väga kena mäng. krt. ega mina vist oma kastiga teda alla slaidishow´ vaadata ei saa.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
27.10.2004 10:22:29
|
|
|
| kes7 kirjutas: |
väga kena mäng. krt. ega mina vist oma kastiga teda alla slaidishow´ vaadata ei saa.  |
Veab välja küll. Ega ta nüüd megagraafiliseks mänguks kah mõeldud ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.10.2004 12:31:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| esimene review |
irw mutabor andis selle review juba kolm päeva tagasi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
27.10.2004 13:31:59
|
|
|
Njaa seda mängu tahaks. Ammu pole juba mõnda head retsimis mängu mänginud. Kui ei eksi siis viimane mäng kus sai autot ikka mõnusalt retsida oli Carmageddon Eks tuleb loota ei varsti saab ka näpud külge juba.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rott3
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2004
|
31.10.2004 19:12:38
|
|
|
| Kuna 5-ndani on veel aega, siis mängime seda www.crashtestdummyolympics.co.uk Endal ühe matsu parim 9.32 ja kokku mingi 27 midagi. 30 ei saa elu sees kätte. Ja nüüd on veel Curling kah tulnud. Lahe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.10.2004 20:20:59
|
|
|
| Rott3 kirjutas: |
| Kuna 5-ndani on veel aega, siis mängime seda www.crashtestdummyolympics.co.uk Endal ühe matsu parim 9.32 ja kokku mingi 27 midagi. 30 ei saa elu sees kätte. Ja nüüd on veel Curling kah tulnud. Lahe |
Lendamisel sain 995 punkti vms praegu lahe
Märkan kah et PS2 versioon juba netis oh neid jubedaid piraatlasi
PC versiooni kahjuks ple
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
01.11.2004 08:22:07
|
|
|
| EUROOPAS TULEB 5. NOVEMBER JA PÕHJA-AMEERIKAS TULEB 2005 1. VEERAND!
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
02.11.2004 00:28:03
|
|
|
Hehe, hea mingid usakad saavad ka vasta perset ükskkord sellega, et saavad ise mängu hiljem kui Euroopas
Soomlastelt on klassika tulemas
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.11.2004 01:35:46
|
|
|
Eks hakkame võistlema, kes kõige kaugemale enda mehikese esiaknast välja suudab lennutada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
02.11.2004 02:40:29
|
|
|
Võib võistelda küll ... näpuotsad juba sügelevad ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 08:37:59
|
|
|
| Sellel MP tugi kah ikka on?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
02.11.2004 09:43:29
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Sellel MP tugi kah ikka on? |
kle ma arvan, et sellel mängul on see kohustuslik, kui sellel poleks MP tuge, siis vist kõik nii väga ei ootakski seda
Aga Online'is saab siis juttude järgi 8 inimest korraga bashida
Muide ma alles panin tähele et uus kodukas valmis, sry kui varem teatatud
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
02.11.2004 14:38:54
|
|
|
| Mulle tundus et 8 inimest korraga LAN'is:P oikurat ma ootan seda mängu.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
02.11.2004 15:24:32
|
|
|
tulemus võib päris korralik tulla.
Tublid soomlased
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 16:37:09
|
|
|
Jess! Ega SP's ma arvan, viskab asi lõpuks kopa ette jah..
Mina olen seda kodulehte kuskil näinud küll, aga huvitav oli ikkagi. Kumba peal asi muidu SP's parem on, kas PS2'l või minu arvutil?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
02.11.2004 16:53:31
|
|
|
Nii, nüüd paar tundi PS2 versiooni pelanud. Graafika koha pealt asi PS2 kohta väga hea. Mängitavus keskmine. Autode juhitavus ja purunemise efektid on ägedad, aga mängu ülesehitus selline tavapärane. Hakkad mööda redelit sõite võitma, ning uued rajad avanevad hea tulemuse korral. Olenevalt kohast saad hea hunniku pappi, mida saab auto tuunimiseks kasutada. Bonus sõitude alla on siis need trikisõidud, kus pead venna autost võimalikult kõrgele ja kaugele saama ning romuralli värk, näiteks kes platsil või 8 peal kõige kauem vastu peab. Vibraefektidega oleks võinud rohkem vaeva näha, need tunda ainult pambusesse põrutamise korral, võiks ikka seda ka tunda, kui näiteks amordid kolaki põhja käivad. Sõitude ajal teistele ja rajal olevatele objektidele purustusi põhjustades lisandub nitro paaki möginat, mida kasutades saab hullupööra kiirendada. Autode tuunimine lihtsakoeline. Enamus jubinaid jagatud kolme kategooriasse, millest parim Racing.
Ei viitsi rohkem padrata, lähen lennutan seda tsikki edasi läbi esiklaasi.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 17:08:30
|
|
|
mõttetu mees, seal saab naisega kah sõita?
Kahju, et nitro jällegi juurde pandi..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
02.11.2004 21:13:33
|
|
|
| Nitro rikub nagu jah õhkkonna ära. Kui sellistesse autodesse panna nitro, lendaksid autod vist esimese matsuga õhku?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 21:16:29
|
|
|
Karr000, nii see on, kuid vaevalt, et esimese matsuga. Seda ei tea kunagi..
Igatahes nüüd seda kuuldes pettusin ma mängus, kuid loodan, et selle saab kuskilt ka kinni keerata..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
02.11.2004 21:23:17
|
|
|
mida te ajate et nitro ei sobi sinna?! isegi maastiku autodesse pannakse nitrot
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
02.11.2004 21:28:11
|
|
|
| Nitrot polnud seal, kus pidid igasugu trikke tegema. Seal pidi seda nitronäidikut teistel otstarvetel kasutama, näiteks inimest autost välja lennutades nurga määrajana mille all tüüp välja lendab, romurallis vigastusmeetrina. Nitrost on väits kasu ka, näiteks kui kurvis hakkab tagumik käest ära minema, saab asja nitroga paika. See on muidugi tobe, et nitrot tuleb teistele otsa pannes juurde.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
02.11.2004 21:29:05
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
mida te ajate et nitro ei sobi sinna?! isegi maastiku autodesse pannakse nitrot  |
jap ,et kiirendust saada kasvõi mäkke ronides
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 21:41:38
|
|
|
2III7, Sa oled näinud romuralli ala, kuhu lubatakse peale bensiini ja õli vedelikke mis põlevad?
See on keelatud. Oleks siis kasvõi nii, et nitro on, aga seda ei saa rammides juurde. Tänapäeval lähevad mängud ikka liiga käest ära..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
02.11.2004 21:43:24
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
2III7, Sa oled näinud romuralli ala, kuhu lubatakse peale bensiini ja õli vedelikke mis põlevad?
See on keelatud. Oleks siis kasvõi nii, et nitro on, aga seda ei saa rammides juurde. Tänapäeval lähevad mängud ikka liiga käest ära..  |
sellega ma olen nõus et mängud muutuvad liiga arcadeilikuks, aga selle nitro kohta mai oska midagi öelda romuralli alal, äkki kuskil saab kasutada
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.11.2004 22:40:26
|
|
|
aah vahet pole... see ju FUN romuralli pela mitte mingi SIMULATOR
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 23:22:17
|
|
|
| PlatoonSgtElias, õigus. Ära mängin ma ta ikkagi, aga tahaks saada ka lõpuks simulaatori moodi asja kah. Praegu ta tuleb vist sel alal parim..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.11.2004 23:26:02
|
|
|
Ja ma ise tundnud rämedalt romurallist puudust... olgu ta kui arcade tahes.. peaasi, et hea füüsika ja graafika! Pole ju sellist peale Destruction Derby-t välja pikka pikka aega tulnud... et nagu ringi sees sõida sodiks teisi mina küll mingit Simulaatorit ei oodanud ka sellest mängust...
ROMURALLY
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.11.2004 23:29:17
|
|
|
PlatoonSgtElias, aga kui ta simulaator oleks, oleks ta ju palju reaalsem. Seepärast ma arvangi, et võiks tulla hea sim kah romurallist välja, mida ma näen, et ka Sina tahad, kuid samas..
Ausalt öeldes ei saanud ma Su jutust praegu aru, aga Sa kaldud vist Arcade poole ikka..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
02.11.2004 23:46:13
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
PlatoonSgtElias, aga kui ta simulaator oleks, oleks ta ju palju reaalsem. Seepärast ma arvangi, et võiks tulla hea sim kah romurallist välja, mida ma näen, et ka Sina tahad, kuid samas..
Ausalt öeldes ei saanud ma Su jutust praegu aru, aga Sa kaldud vist Arcade poole ikka..  |
aga siis ju pole mõnel 8a jõmpsikal huvitav,vaatab et põrutusel sai nitrot ,WHOA! mäng muutub veel huvitavamaks,teda see realsus ei koti üldse eriti.
mäng on tehtud kõigile
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
03.11.2004 00:09:05
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
aah vahet pole... see ju FUN romuralli pela mitte mingi SIMULATOR  |
Fun on asi tõesti! Juhitavuse seisukohalt on PS2 versioonis 2 valikut: algaja ja prof. Algajat ma ei proovinud aga prof. tundub reaalne küll kuid simulaatorin seda mängu siiski võtta ei tasuks. Arcade värk ikka rohkem jah.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
03.11.2004 08:54:13
|
|
|
| Aga juhitavus on selline CMR seeria sarnane?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
03.11.2004 10:22:41
|
|
|
| Minu arvates reaalsem, kui CMR. CMRis liiguvad autod kuidagi imelikult, vahepeal nagu külg ees otsejoones sõites. Siin näiteks paned kuhugi võssa, siis on hulk tegemist, et rajale tagasi saada, tahad hullu pastlaga otsa ringi keerata, aga tagumik läheb kergesti käest ära. Külg ees sopastel teedel kurvi minna on Colinst huvitavam, kontroll auto üle jääb nagu suuremaks. Saad täpselt läbi kurvi libiseda, nii et üks esiratas riivab vaikselt sopakraavi tee ääres, ning vesi lendab üle pea. Juhtub seal kraavis aga kivi olema, käib üks kolakas ja sädemeid pildudes teeb auto väikese lennu. Mitu korda on juhtunud selline asi, et libisen küljega asfaldil kurvi sisse, seal aga selline mururiba, boksi väljasõidu otsas äärekividega, rattad haakuvad selle taha ja käid küljega üle katuse korra või paar ilge plekikolinaga, mõnikord saad viimasel hetkel ratastele tagasi. Autod tõusevad õhku reaalselt, näiteks Burnsis lendas ju auto täiesti utoopiliselt, ja Colini hüpped olid ka üsna metsa poole, siin aga tunned, et autol on mass. Seda on äge vaadata, kuidas amordid ja rattad töötavad. Isegi jahutusvent pöörleb autodel. Kui esiotsa plekid maha oled sõitnud, võid tutvuda mootori ehitusega. Purustused põhjustavad ka auto juhitavuse halvenemist. Mõnikord hakkab asi päris kõvasti kiskuma ja laperdama.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.11.2004 12:34:14
|
|
|
| (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas: |
| Minu arvates reaalsem, kui CMR. CMRis liiguvad autod kuidagi imelikult, vahepeal nagu külg ees otsejoones sõites. Siin näiteks paned kuhugi võssa, siis on hulk tegemist, et rajale tagasi saada, tahad hullu pastlaga otsa ringi keerata, aga tagumik läheb kergesti käest ära. Külg ees sopastel teedel kurvi minna on Colinst huvitavam, kontroll auto üle jääb nagu suuremaks. Saad täpselt läbi kurvi libiseda, nii et üks esiratas riivab vaikselt sopakraavi tee ääres, ning vesi lendab üle pea. Juhtub seal kraavis aga kivi olema, käib üks kolakas ja sädemeid pildudes teeb auto väikese lennu. Mitu korda on juhtunud selline asi, et libisen küljega asfaldil kurvi sisse, seal aga selline mururiba, boksi väljasõidu otsas äärekividega, rattad haakuvad selle taha ja käid küljega üle katuse korra või paar ilge plekikolinaga, mõnikord saad viimasel hetkel ratastele tagasi. Autod tõusevad õhku reaalselt, näiteks Burnsis lendas ju auto täiesti utoopiliselt, ja Colini hüpped olid ka üsna metsa poole, siin aga tunned, et autol on mass. Seda on äge vaadata, kuidas amordid ja rattad töötavad. Isegi jahutusvent pöörleb autodel. Kui esiotsa plekid maha oled sõitnud, võid tutvuda mootori ehitusega. Purustused põhjustavad ka auto juhitavuse halvenemist. Mõnikord hakkab asi päris kõvasti kiskuma ja laperdama. |
Xpand Rally-s oli ka tõsiselt tunda, et autol massi on!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.11.2004 17:10:12
|
|
|
| tsitaat: |
| Xpand Rally-s oli ka tõsiselt tunda, et autol massi on! |
seal on seda lausa üleliia
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.11.2004 17:22:03
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| tsitaat: |
| Xpand Rally-s oli ka tõsiselt tunda, et autol massi on! |
seal on seda lausa üleliia |
Jah seda ma ütlesin ka... Xpandi teemas.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.11.2004 17:44:22
|
|
|
reaalsusest asi siiski kaugel, aga päris entertaining asi loodab tulla
sommid selle autolagunemisega liiga üle pingutand
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.11.2004 18:40:17
|
|
|
irw vaatasin seda RagDoll videot lähemalt ja märkasin lõpus...
and all new RagDoll Sports
et uus spordi viis leiutatud jälle RagDoll Sports
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JB
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
03.11.2004 21:36:42
|
|
|
ei saa kusagilt ma käppa külge demole:S
ühestki mirrorist ei hakka tõmbama.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
03.11.2004 21:52:06
|
|
|
| hentz kirjutas: |
ei saa kusagilt ma käppa külge demole:S
ühestki mirrorist ei hakka tõmbama. |
Proovi erinevaid serverid.
Igatahes 2'st serverist sain asja tirima.
NB! Palun mitte postitada siia infot, et "näe, mul tuleb 200'ga" või et "ma saan kah kohe kohe kätte".
Need postid lähevad kustutamisele ja postitajale AM ehk siis järelemõtlemiseks tiba aega.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.11.2004 22:48:52
|
|
|
Niih tuttav Taanist siis proovis
Et siis kolm rada ja üks auto... sõitis mingi 5sekundit ja tõmbas vastu puud mees lendas laksust välja... auto lagunes jõhkralt... ragdoll pidi viimasepeal olema ja juhitavus väga hea mul veel 40mb tirida
edit: Tema sõnad
Mr. X says:
fiendly burnout 3 for pc
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
03.11.2004 23:06:06
|
|
|
demo käes. Füüsika ÜLIVÕRDES, juhitavus täielik miinus . nüüd edasi mängima
EDIT:graafika väga hea, heli halb, töötavus minu konfi kohta liiga hea niisuguse graafika kohta
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
03.11.2004 23:28:08
|
|
|
Niih, DEMO proovitud, minu hinnang siis:
Graafika on hea, mängitavus hea, heli rahuldav(ei häiri), deformeerumine on ülilahe, kokkuvõttes vinge meelelahutus pela, esmapilgul nalja saab kõvasti, miinuseid suht vähe, tegu ka veel demoga
Ok, tagasi mängima
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
03.11.2004 23:36:28
|
|
|
www.hot.ee/sande8/1.JPG
mida ma siin tegema peaks....ma ei saa valida ketast.....automaatselt on c..installi kaust on d-l
ühesõnaga ta tegitab automaatselt temp kausta faile
ja ma ei sa valida seal d ja vajutada OK-i......ta ei lase midagi muude peale c võtta.....
viimati muutis sharkman 03.11.2004 23:40:41, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.11.2004 23:54:51
|
|
|
HOLLYY MOLLLYY JÕHKRALT LAHE MÄNG
Auto laguneb paremini kui BurnOut3-s viimasepeal pela edasi pelama nüüd sõitsin täiega vastu puud... juhitavus polegi arkaad täitsa simu moodi enamvähem
edit: ohoh saab edasi sõita nii kui mees välja lendab... irww auto põleb ok pelan edasi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 03.11.2004 23:56:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|