Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FlatOut märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 16:32:49 vasta tsitaadiga

mina näen, et 2005 algus.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 16:41:12 vasta tsitaadiga

Põhja-Ameerikas tuleb 2005 euroopas 5 november
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 08:26:31 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

esimene review
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.10.2004 08:48:03 vasta tsitaadiga

väga kena mäng. krt. ega mina vist oma kastiga teda alla slaidishow´ vaadata ei saa. icon_razz.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 10:22:29 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
väga kena mäng. krt. ega mina vist oma kastiga teda alla slaidishow´ vaadata ei saa. icon_razz.gif


Veab välja küll. Ega ta nüüd megagraafiliseks mänguks kah mõeldud ei ole... icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 12:31:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
esimene review


irw mutabor andis selle review juba kolm päeva tagasi icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 27.10.2004 13:31:59 vasta tsitaadiga

Njaa seda mängu tahaks. Ammu pole juba mõnda head retsimis mängu mänginud. Kui ei eksi siis viimane mäng kus sai autot ikka mõnusalt retsida oli Carmageddon icon_eek.gif Eks tuleb loota ei varsti saab ka näpud külge juba. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rott3
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2004




sõnum 31.10.2004 19:12:38 vasta tsitaadiga

Kuna 5-ndani on veel aega, siis mängime seda www.crashtestdummyolympics.co.uk Endal ühe matsu parim 9.32 ja kokku mingi 27 midagi. 30 ei saa elu sees kätte. Ja nüüd on veel Curling kah tulnud. Lahe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2004 20:20:59 vasta tsitaadiga

Rott3 kirjutas:
Kuna 5-ndani on veel aega, siis mängime seda www.crashtestdummyolympics.co.uk Endal ühe matsu parim 9.32 ja kokku mingi 27 midagi. 30 ei saa elu sees kätte. Ja nüüd on veel Curling kah tulnud. Lahe

Lendamisel sain 995 punkti vms praegu icon_razz1.gif lahe icon_biggrin.gif

Märkan kah et PS2 versioon juba netis icon_cry.gif oh neid jubedaid piraatlasi icon_cry.gif
PC versiooni kahjuks ple icon_cry.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 08:22:07 vasta tsitaadiga

EUROOPAS TULEB 5. NOVEMBER JA PÕHJA-AMEERIKAS TULEB 2005 1. VEERAND!
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 00:28:03 vasta tsitaadiga

Hehe, hea mingid usakad saavad ka vasta perset ükskkord sellega, et saavad ise mängu hiljem kui Euroopas icon_lol.gif
Soomlastelt on klassika tulemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 01:35:46 vasta tsitaadiga

Eks hakkame võistlema, kes kõige kaugemale enda mehikese esiaknast välja suudab lennutada icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 02.11.2004 02:40:29 vasta tsitaadiga

Võib võistelda küll ... näpuotsad juba sügelevad ... icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 08:37:59 vasta tsitaadiga

Sellel MP tugi kah ikka on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.11.2004 09:43:29 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Sellel MP tugi kah ikka on?

kle ma arvan, et sellel mängul on see kohustuslik, kui sellel poleks MP tuge, siis vist kõik nii väga ei ootakski seda icon_wink.gif
Aga Online'is saab siis juttude järgi 8 inimest korraga bashida thumbs_up.gif

Muide ma alles panin tähele et uus kodukas valmis, sry kui varem teatatud
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 14:38:54 vasta tsitaadiga

Mulle tundus et 8 inimest korraga LAN'is:P oikurat ma ootan seda mängu.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 02.11.2004 15:24:32 vasta tsitaadiga

tulemus võib päris korralik tulla.

Tublid soomlased icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 16:37:09 vasta tsitaadiga

Jess! Ega SP's ma arvan, viskab asi lõpuks kopa ette jah..
Mina olen seda kodulehte kuskil näinud küll, aga huvitav oli ikkagi. Kumba peal asi muidu SP's parem on, kas PS2'l või minu arvutil?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 16:53:31 vasta tsitaadiga

Nii, nüüd paar tundi PS2 versiooni pelanud. Graafika koha pealt asi PS2 kohta väga hea. Mängitavus keskmine. Autode juhitavus ja purunemise efektid on ägedad, aga mängu ülesehitus selline tavapärane. Hakkad mööda redelit sõite võitma, ning uued rajad avanevad hea tulemuse korral. Olenevalt kohast saad hea hunniku pappi, mida saab auto tuunimiseks kasutada. Bonus sõitude alla on siis need trikisõidud, kus pead venna autost võimalikult kõrgele ja kaugele saama ning romuralli värk, näiteks kes platsil või 8 peal kõige kauem vastu peab. Vibraefektidega oleks võinud rohkem vaeva näha, need tunda ainult pambusesse põrutamise korral, võiks ikka seda ka tunda, kui näiteks amordid kolaki põhja käivad. Sõitude ajal teistele ja rajal olevatele objektidele purustusi põhjustades lisandub nitro paaki möginat, mida kasutades saab hullupööra kiirendada. Autode tuunimine lihtsakoeline. Enamus jubinaid jagatud kolme kategooriasse, millest parim Racing.
Ei viitsi rohkem padrata, lähen lennutan seda tsikki edasi läbi esiklaasi.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 17:08:30 vasta tsitaadiga

mõttetu mees, seal saab naisega kah sõita? icon_lol.gif
Kahju, et nitro jällegi juurde pandi.. icon_mad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:13:33 vasta tsitaadiga

Nitro rikub nagu jah õhkkonna ära. Kui sellistesse autodesse panna nitro, lendaksid autod vist esimese matsuga õhku?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:16:29 vasta tsitaadiga

Karr000, nii see on, kuid vaevalt, et esimese matsuga. Seda ei tea kunagi..
Igatahes nüüd seda kuuldes pettusin ma mängus, kuid loodan, et selle saab kuskilt ka kinni keerata..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:23:17 vasta tsitaadiga

mida te ajate et nitro ei sobi sinna?! isegi maastiku autodesse pannakse nitrot icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:28:11 vasta tsitaadiga

Nitrot polnud seal, kus pidid igasugu trikke tegema. Seal pidi seda nitronäidikut teistel otstarvetel kasutama, näiteks inimest autost välja lennutades nurga määrajana mille all tüüp välja lendab, romurallis vigastusmeetrina. Nitrost on väits kasu ka, näiteks kui kurvis hakkab tagumik käest ära minema, saab asja nitroga paika. See on muidugi tobe, et nitrot tuleb teistele otsa pannes juurde.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.11.2004 21:29:05 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
mida te ajate et nitro ei sobi sinna?! isegi maastiku autodesse pannakse nitrot icon_rolleyes.gif

jap ,et kiirendust saada kasvõi mäkke ronides icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:41:38 vasta tsitaadiga

2III7, Sa oled näinud romuralli ala, kuhu lubatakse peale bensiini ja õli vedelikke mis põlevad?
See on keelatud. Oleks siis kasvõi nii, et nitro on, aga seda ei saa rammides juurde. Tänapäeval lähevad mängud ikka liiga käest ära.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 21:43:24 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
2III7, Sa oled näinud romuralli ala, kuhu lubatakse peale bensiini ja õli vedelikke mis põlevad?
See on keelatud. Oleks siis kasvõi nii, et nitro on, aga seda ei saa rammides juurde. Tänapäeval lähevad mängud ikka liiga käest ära.. icon_rolleyes.gif
sellega ma olen nõus et mängud muutuvad liiga arcadeilikuks, aga selle nitro kohta mai oska midagi öelda romuralli alal, äkki kuskil saab kasutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 22:40:26 vasta tsitaadiga

aah vahet pole... see ju FUN romuralli pela mitte mingi SIMULATOR icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 23:22:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, õigus. Ära mängin ma ta ikkagi, aga tahaks saada ka lõpuks simulaatori moodi asja kah. Praegu ta tuleb vist sel alal parim..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 23:26:02 vasta tsitaadiga

Ja ma ise tundnud rämedalt romurallist puudust... olgu ta kui arcade tahes.. peaasi, et hea füüsika ja graafika! Pole ju sellist peale Destruction Derby-t välja pikka pikka aega tulnud... et nagu ringi sees sõida sodiks teisi thumbs_up.gif mina küll mingit Simulaatorit ei oodanud ka sellest mängust...

ROMURALLY thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 23:29:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, aga kui ta simulaator oleks, oleks ta ju palju reaalsem. Seepärast ma arvangi, et võiks tulla hea sim kah romurallist välja, mida ma näen, et ka Sina tahad, kuid samas..
Ausalt öeldes ei saanud ma Su jutust praegu aru, aga Sa kaldud vist Arcade poole ikka.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.11.2004 23:46:13 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
PlatoonSgtElias, aga kui ta simulaator oleks, oleks ta ju palju reaalsem. Seepärast ma arvangi, et võiks tulla hea sim kah romurallist välja, mida ma näen, et ka Sina tahad, kuid samas..
Ausalt öeldes ei saanud ma Su jutust praegu aru, aga Sa kaldud vist Arcade poole ikka.. icon_rolleyes.gif

aga siis ju pole mõnel 8a jõmpsikal huvitav,vaatab et põrutusel sai nitrot ,WHOA! icon_lol.gif mäng muutub veel huvitavamaks,teda see realsus ei koti üldse eriti.
mäng on tehtud kõigile
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 00:09:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
aah vahet pole... see ju FUN romuralli pela mitte mingi SIMULATOR icon_wink.gif thumbs_up.gif


Fun on asi tõesti! Juhitavuse seisukohalt on PS2 versioonis 2 valikut: algaja ja prof. Algajat ma ei proovinud aga prof. tundub reaalne küll kuid simulaatorin seda mängu siiski võtta ei tasuks. Arcade värk ikka rohkem jah.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 08:54:13 vasta tsitaadiga

Aga juhitavus on selline CMR seeria sarnane?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 10:22:41 vasta tsitaadiga

Minu arvates reaalsem, kui CMR. CMRis liiguvad autod kuidagi imelikult, vahepeal nagu külg ees otsejoones sõites. Siin näiteks paned kuhugi võssa, siis on hulk tegemist, et rajale tagasi saada, tahad hullu pastlaga otsa ringi keerata, aga tagumik läheb kergesti käest ära. Külg ees sopastel teedel kurvi minna on Colinst huvitavam, kontroll auto üle jääb nagu suuremaks. Saad täpselt läbi kurvi libiseda, nii et üks esiratas riivab vaikselt sopakraavi tee ääres, ning vesi lendab üle pea. Juhtub seal kraavis aga kivi olema, käib üks kolakas ja sädemeid pildudes teeb auto väikese lennu. Mitu korda on juhtunud selline asi, et libisen küljega asfaldil kurvi sisse, seal aga selline mururiba, boksi väljasõidu otsas äärekividega, rattad haakuvad selle taha ja käid küljega üle katuse korra või paar ilge plekikolinaga, mõnikord saad viimasel hetkel ratastele tagasi. Autod tõusevad õhku reaalselt, näiteks Burnsis lendas ju auto täiesti utoopiliselt, ja Colini hüpped olid ka üsna metsa poole, siin aga tunned, et autol on mass. Seda on äge vaadata, kuidas amordid ja rattad töötavad. Isegi jahutusvent pöörleb autodel. Kui esiotsa plekid maha oled sõitnud, võid tutvuda mootori ehitusega. Purustused põhjustavad ka auto juhitavuse halvenemist. Mõnikord hakkab asi päris kõvasti kiskuma ja laperdama.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 12:34:14 vasta tsitaadiga

(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas:
Minu arvates reaalsem, kui CMR. CMRis liiguvad autod kuidagi imelikult, vahepeal nagu külg ees otsejoones sõites. Siin näiteks paned kuhugi võssa, siis on hulk tegemist, et rajale tagasi saada, tahad hullu pastlaga otsa ringi keerata, aga tagumik läheb kergesti käest ära. Külg ees sopastel teedel kurvi minna on Colinst huvitavam, kontroll auto üle jääb nagu suuremaks. Saad täpselt läbi kurvi libiseda, nii et üks esiratas riivab vaikselt sopakraavi tee ääres, ning vesi lendab üle pea. Juhtub seal kraavis aga kivi olema, käib üks kolakas ja sädemeid pildudes teeb auto väikese lennu. Mitu korda on juhtunud selline asi, et libisen küljega asfaldil kurvi sisse, seal aga selline mururiba, boksi väljasõidu otsas äärekividega, rattad haakuvad selle taha ja käid küljega üle katuse korra või paar ilge plekikolinaga, mõnikord saad viimasel hetkel ratastele tagasi. Autod tõusevad õhku reaalselt, näiteks Burnsis lendas ju auto täiesti utoopiliselt, ja Colini hüpped olid ka üsna metsa poole, siin aga tunned, et autol on mass. Seda on äge vaadata, kuidas amordid ja rattad töötavad. Isegi jahutusvent pöörleb autodel. Kui esiotsa plekid maha oled sõitnud, võid tutvuda mootori ehitusega. Purustused põhjustavad ka auto juhitavuse halvenemist. Mõnikord hakkab asi päris kõvasti kiskuma ja laperdama.


Xpand Rally-s oli ka tõsiselt tunda, et autol massi on!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.11.2004 17:10:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Xpand Rally-s oli ka tõsiselt tunda, et autol massi on!


seal on seda lausa üleliia

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 17:22:03 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
tsitaat:
Xpand Rally-s oli ka tõsiselt tunda, et autol massi on!


seal on seda lausa üleliia

Jah seda ma ütlesin ka... Xpandi teemas.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 17:44:22 vasta tsitaadiga

reaalsusest asi siiski kaugel, aga päris entertaining asi loodab tulla
sommid selle autolagunemisega liiga üle pingutand icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 18:40:17 vasta tsitaadiga

irw vaatasin seda RagDoll videot lähemalt ja märkasin lõpus...

and all new RagDoll Sports

et uus spordi viis leiutatud jälle icon_lol.gif RagDoll Sports icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JB
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 03.11.2004 21:22:04 vasta tsitaadiga

Lõpuks siis demo kah olemas thumbs_up.gif
http://www.gamershell.com/download_7433.shtml
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 21:36:42 vasta tsitaadiga

ei saa kusagilt ma käppa külge demole:S
ühestki mirrorist ei hakka tõmbama.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.11.2004 21:52:06 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
ei saa kusagilt ma käppa külge demole:S
ühestki mirrorist ei hakka tõmbama.


Proovi erinevaid serverid.
Igatahes 2'st serverist sain asja tirima.


NB! Palun mitte postitada siia infot, et "näe, mul tuleb 200'ga" või et "ma saan kah kohe kohe kätte".
Need postid lähevad kustutamisele ja postitajale AM ehk siis järelemõtlemiseks tiba aega.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 22:48:52 vasta tsitaadiga

Niih tuttav Taanist siis proovis icon_razz.gif
Et siis kolm rada ja üks auto... sõitis mingi 5sekundit ja tõmbas vastu puud icon_lol.gif mees lendas laksust välja... auto lagunes jõhkralt... ragdoll pidi viimasepeal olema ja juhitavus väga hea icon_biggrin.gif thumbs_up.gif mul veel 40mb tirida icon_biggrin.gif

edit: Tema sõnad icon_biggrin.gif

Mr. X says:
fiendly burnout 3 for pc icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.11.2004 22:52:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias,

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1364257#1364257
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1364044#1364044

Loe neid poste...2 korda...eriti lõppu. icon_rolleyes.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 23:06:06 vasta tsitaadiga

demo käes. Füüsika ÜLIVÕRDES, juhitavus täielik miinus icon_neutral.gif . nüüd edasi mängima
EDIT:graafika väga hea, heli halb, töötavus minu konfi kohta liiga hea niisuguse graafika kohta
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 03.11.2004 23:28:08 vasta tsitaadiga

Niih, DEMO proovitud, minu hinnang siis:
Graafika on hea, mängitavus hea, heli rahuldav(ei häiri), deformeerumine on ülilahe, kokkuvõttes vinge meelelahutus pela, esmapilgul nalja saab kõvasti, miinuseid suht vähe, tegu ka veel demoga icon_wink.gif

Ok, tagasi mängima icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 03.11.2004 23:36:28 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/sande8/1.JPG
mida ma siin tegema peaks....ma ei saa valida ketast.....automaatselt on c..installi kaust on d-l
ühesõnaga ta tegitab automaatselt temp kausta faile

ja ma ei sa valida seal d ja vajutada OK-i......ta ei lase midagi muude peale c võtta.....


viimati muutis sharkman 03.11.2004 23:40:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.11.2004 23:37:59 vasta tsitaadiga

Märgi D ja vajuta OK icon_question.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 23:54:51 vasta tsitaadiga

HOLLYY MOLLLYY JÕHKRALT LAHE MÄNG icon_biggrin.gif

Auto laguneb paremini kui BurnOut3-s icon_biggrin.gif viimasepeal pela icon_biggrin.gif edasi pelama nüüd icon_biggrin.gif sõitsin täiega vastu puud... juhitavus polegi arkaad icon_biggrin.gif täitsa simu moodi enamvähem

edit: ohoh saab edasi sõita nii kui mees välja lendab... irww auto põleb icon_biggrin.gif ok pelan edasi icon_redface.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 03.11.2004 23:56:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FlatOut mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.