Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.10.2004 15:32:36 vasta tsitaadiga

bloodyone kiika sinna http://www.idle.ee/foorum/viewtopic.php?t=413
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.10.2004 16:07:35 vasta tsitaadiga

Tnx icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 16:27:05 vasta tsitaadiga

Ma tavalised vahin ringi ja kui meedikut näha ei ole siis vajutan SPACE ja kui sekundid ära jooksevad. Aga mõttele ikka pihta ei saa, eks peab siis harjutama, misasi see XP on mul vahepeal oli miinustes lõpus oli peaaegu 100
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 16:31:23 vasta tsitaadiga

höhöhö icon_lol.gif Vermon sul veel palju õppida Wolf_Et-s icon_razz.gif point on muidu selles et teamwork käib...vajutad L ja seal alla seletab ära mis tegema peab...ja miinustes oli sul sellepärast et tapsid oma tiimikaaslasi icon_wink.gif icon_biggrin.gif ja exp on kogemus mis sa mängides saad...näiteks tapad 1 vastase mehe...saad 3 exp-d...ja muude asjade eest saab ka...isegi koha peal seismise eest vaikselt tiksub icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.10.2004 16:55:40 vasta tsitaadiga

päris 'koha peal seismise' eest ei saa.
küll aga elus pysimise eest ja vahepeal korralikult damaget tehes ja ka vastu saades , näiteks kui 45 sekundit oled suutnud elus pysida ja oled parajalt dämmi teind ja vastu saand , kuid pole surnud , saad 3xp jne.

kuid vermon - xp ei ole siin mängus põhiline , ära PALUN võta seda põhilist hoiakut mida enamus algajaid teevad . a'la "palju su xp rekord on 5map campainis?" - "500" - "hea noob, mul on 700!" . mõttetu :\

jah , pean tunnistama et 1 kord tekkis mul huvi ,et palju ma siis ise suudan , uDU BattleGroundis sai tehtud (kui ma ei eksi siis sealgi 5 mappi) , ja tulemuseks siis midagi 2300xp ringis , koguaeg ei viitsind rahmeldada . ja siis medic olin terve aja , seega välistas see spammi kasutamist . puhtalt light weaponsi ja battlesensi teema >:] LW oli ~1700 vist:*

siiski on mul kahju , et vähemalt eesti üldine mängijate skill on ikka megamadal. umbes 20 ringis on tõesti neid kes oskavad. sain arvuti maha myydud ja 'wolfiamet' maha pandud ning laptop ostetud. 3 aastat rtcw/ET pelada on suht pikk aeg , sai täidetud eesmärgid nii individuaalselt kui klanni poole pealt. eesti #1 klannis , 2 korda isegi klanniga eurocupil (s.t. euroopa 16 parimat omavahel) ja 1on1 ei leidnud paar viimast kuud vastast eestist kes ära teeks.
vahest kui väga igav siis hyppan kuskil 10 fpsga ringi ja ikkagi pole erilist probleemi puhas töö teha . arvesse võttes siiski et mul on metsik slideshow ja pähelaskmisest avaral maastikul pole mõtet unistadagi , siis ei tohiks eritlist probleemi olla teistel , aga mnjah , kahju :\ harjutage rohkem , ehitage uusi klanne ja minge euroopat vallutama . hetkel teevad seda vaid u96d ja idle :]
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.10.2004 17:04:56 vasta tsitaadiga

Vermon,
Tegija vend. Ise nii kui vahel igav on siis mängin. Olen vist mingi 50 korda vähemalt wolfi käima lükanud max exp edus 5 camp 984, pole suurem asi, aga asi seegi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.10.2004 17:07:31 vasta tsitaadiga

keda huvitab se max xp? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 27.10.2004 17:15:57 vasta tsitaadiga

Loeb TW mitte see kui palju sul xp'd on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 17:43:16 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:

kuid vermon - xp ei ole siin mängus põhiline , ära PALUN võta seda põhilist hoiakut mida enamus algajaid teevad . a'la "palju su xp rekord on 5map campainis?" - "500" - "hea noob, mul on 700!" . mõttetu :\

icon_lol.gif tõsijutt thumbs_up.gif
InterFace kirjutas:
vahest kui väga igav siis hyppan kuskil 10 fpsga ringi ja ikkagi pole erilist probleemi puhas töö teha . arvesse võttes siiski et mul on metsik slideshow ja pähelaskmisest avaral maastikul pole mõtet unistadagi

thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif seda tahaks isegi näha icon_razz.gif
Volthezz kirjutas:
Loeb TW mitte see kui palju sul xp'd on.

jälle tõsi icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 27.10.2004 18:57:42 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
keda huvitab se max xp? icon_biggrin.gif


seda jäädki siin foorumis selgeks tegema icon_smile.gif
but good luck anyways 8)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.10.2004 19:42:23 vasta tsitaadiga

Ei taha hoobelda, aga TWs olen ma hea. Ja omaarust olen rõhutanud, kui mehed ei tee oma tööd, siis asi ei jookse, et pole vaja seda mulle selgeks teha. icon_sad.gif
tulemuseks siis midagi 2300xp ringis , koguaeg ei viitsind rahmeldada
Lihtsalt peale seda lauset lisasin ma oma expi, et võrrleda kogemust.
Omaarust, ei postitanud oma expi taset ka hoobeldes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.10.2004 19:44:40 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
InterFace kirjutas:
keda huvitab se max xp? icon_biggrin.gif


seda jäädki siin foorumis selgeks tegema icon_smile.gif
but good luck anyways 8)

siin foorumis on asjad üsna head icon_wink.gif
mõnes kohas ainult hoobeldaksegi selle ekspiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 19:55:53 vasta tsitaadiga

Mul xp pohui icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.10.2004 20:30:28 vasta tsitaadiga

Mul üldiselt kõigest pohh peaasi et mängida saab kenasti.Aga trickjumpi ka kasutate? Endal on paremad shortcutid ja campimis kohad enamvähem käes tava mäpides.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.10.2004 20:34:34 vasta tsitaadiga

AsTeR kirjutas:
Mul üldiselt kõigest pohh peaasi et mängida saab kenasti.Aga trickjumpi ka kasutate? Endal on paremad shortcutid ja campimis kohad enamvähem käes tava mäpides.

ei tea... ei paku campimine absull pinget, kuigi ei eita, et kavalust peab olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:04:48 vasta tsitaadiga

cämpan aint kui panzer on. ja tavamappi nägin miski hea kuu aega tagasi meybe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:56:36 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
cämpan aint kui panzer on. ja tavamappi nägin miski hea kuu aega tagasi meybe icon_biggrin.gif
ma ka kämpan panzaga kui nelja raskerelva tärni just pole,mingi lugeri ja granaatidega ei tasu eriti hyppama minna icon_biggrin.gif hea kui yldse eluga minema saad vaenlase eest,kuigi granaadid on haead,eriti taganemisel
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 27.10.2004 22:42:03 vasta tsitaadiga

lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka .icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 22:48:54 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka .icon_biggrin.gif
panzaga on lihtsalt vaja head kohta laskmiseks kus sind ei lasta....ykskord seisime yhe tyybiga goldrushis rõdul ma hyppasin äärapeale ja tahtsin lasta aga täpselt enne sai target mulle valangu saata ning ma kukkusin sealt äärapealt maha rõdule tagasi ning põrutasin selle laksunii õnnetult vastu seda äärt et saime mõlemad kutuks...
noaga on tähtis yllatusmoment minuarust( muidugi on see alati ka teiste relvadega kasulik ) icon_biggrin.gif
granaadiga on see hea et tavaliselt seda kardetakse sest ei tea keegi kaua sa seda käes hoidnud oled icon_razz1.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2004 11:41:23 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
axis kirjutas:
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka .icon_biggrin.gif

granaadiga on see hea et tavaliselt seda kardetakse sest ei tea keegi kaua sa seda käes hoidnud oled icon_razz1.gif

jah nii see on icon_biggrin.gif päris hea on seda kasutad, kui pead taganema ja elud viimasel piiril... ega ikka naljalt üle grana keegi järgi ei jookse icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StillWater
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2004




sõnum 28.10.2004 12:29:07 vasta tsitaadiga

XP kogumine on tõesti mage - ei paku pinget. selle kogumine kindlas klassis on nii lihtne. huvi pärast püstitasin endale ühe teise ülesande - mitu tärni on võimalik default 6map'iga koguda. Üllatuslikult sain kohe esimesel proovil kõik 28 (4x7) täis. Server oli Nexus 1 vist, 20 mängijaga. On seda keegi veel proovinud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 13:39:31 vasta tsitaadiga

Nexus-eid olen küll proovinud 8) icon_lol.gif seal mingid spets konfid kah vist kui ma ei eksi...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 28.10.2004 14:50:15 vasta tsitaadiga

Tähtis ei ole see mitu tärni sa saad v. mis rank sa oled, tähtis on see et sa võimalikult palju oma teami aitaks sellega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 18:06:22 vasta tsitaadiga

exp kui number ja tärnid ei koti küll absoluutselt, mind huvitab vaid see nende expi juures, et mis hüved sellega kaasnevad. suuremast ammo capacitst ja kiiremast reloadist küll ära ei ütle, rääkimata pikemast sprindivõimest ja ja klassidele vastavale pikemalt kestvatele energiabaridele.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 19:43:01 vasta tsitaadiga

sain just kuskilt servust endale etpro-3_1_0 ,päris korralik värk kui aint rohkemates serverites seda pelataks
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 19:55:09 vasta tsitaadiga

hmm... mai jaga üldse.. mis versioniga siis tavaliselt pela käib? näiteks siin servus connect 194.17.45.67:28960
ja mis selles 3 1 0 nes paremat kah siis on? äkki annad mõne IP kus seda kasutatakse.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 20:03:33 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
hmm... mai jaga <b>ül<font color=red>d</font>se</b>.. mis versioniga siis tavaliselt pela käib? näiteks siin servus connect 194.17.45.67:28960
ja mis selles 3 1 0 nes paremat kah siis on? äkki annad mõne IP kus seda kasutatakse.
ma arvan et see 3.1 on uus ja vana oli midagi 3.0.1 ...tahaks ise ka selle servu ylesse leida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 28.10.2004 23:06:02 vasta tsitaadiga

3.1.0 on ju peal ka battlegroundsis ja phantomis. kusjuures efterlystis on imo hetkel mitteametlik etpro 3.1.5 kus näiteks pidi töötama simpleitems nagu rtcws jne.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 07:10:02 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
3.1.0 on ju peal ka battlegroundsis ja phantomis. kusjuures efterlystis on imo hetkel mitteametlik etpro 3.1.5 kus näiteks pidi töötama simpleitems nagu rtcws jne.

mis see 3.1.5 muidu täpsemalt juurde annab?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 07:52:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
teadmamees kirjutas:
3.1.0 on ju peal ka battlegroundsis ja phantomis. kusjuures efterlystis on imo hetkel mitteametlik etpro 3.1.5 kus näiteks pidi töötama simpleitems nagu rtcws jne.

mis see 3.1.5 muidu täpsemalt juurde annab?

Ta tõi ju näite et võimaldab maaslebavate relvamodelite asemel kasutada nendest lihtsamaid "pilte" icon_wink.gif no nii sai vähemalt Q3-s teha ja Wolf kah Q3 mootoril icon_wink.gif correct me if im wrong
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 08:04:43 vasta tsitaadiga

krt õige jah... kui mul nüüd pildi ette lõi hommikust unisust peast pühkides siis ühendas ära mida see simpleitems kujutab... mnjaa see tegelt päris norm võimalus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 08:21:45 vasta tsitaadiga

ma rääkisin algul valesti siis...phantomis oli tavaline see mis ma koguaeg pelan...ma yritan leida selle servu kus seda pelatakse
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 29.10.2004 10:47:35 vasta tsitaadiga

et.efterlyst.org imo
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 29.10.2004 11:02:40 vasta tsitaadiga

Ma teen väikse listi eesti publicutest:

uDU LagFest|33ms|193.40.246.18:27960
uDU Phantom|32ms|194.126.124.35:27950
uDU Battlegrounds|20ms|194.126.124.35:27960
uDU Custom|29ms|195.250.188.88:27960

Mõned välismaa omad:

Ajojahti .:. Zeppelin| 194.29.194.55:27960
Ajojahti .:. Hindenburg| 194.29.194.70:27960
Ajojahti .:. Matchbox| 194.29.194.70:27970


Kui vanad mapid üle viskavad:
M8D International MEGAMAPS @ www.m8d.org|53ms|213.113.132.177:27961


Siis ka programm, mille abil saate teistega suhelda mikri teel. http://www.ventrilo.com/


viimati muutis lighT 29.10.2004 13:09:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 13:03:27 vasta tsitaadiga

ventrilo huh?...see nagu miski tasuline junn icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 13:04:38 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
ventrilo huh?...see nagu miski tasuline junn icon_rolleyes.gif

ei ole, olen ise kasutanud seda.
ja veel üks M8D serv, seal on rohkem raffast vist connect 80.239.199.98:28960
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 29.10.2004 13:09:20 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Ma teen väikse listi eesti publicutest:

uDU LagFest|33ms|193.40.246.18:27960
uDU Phantom|32ms|194.126.124.35:27950
uDU Battlegrounds|20ms|194.126.124.35:27960
uDU Custom|29ms|195.250.188.88:27960

Mõned välismaa omad:

Ajojahti .:. Zeppelin| 194.29.194.55:27960
Ajojahti .:. Hindenburg| 194.29.194.70:27960
Ajojahti .:. Matchbox| 194.29.194.70:27970


Kui vanad mapid üle viskavad:
M8D International MEGAMAPS @ www.m8d.org|53ms|213.113.132.177:27961


Siis ka programm, mille abil saate teistega suhelda mikri teel. http://www.ventrilo.com/

Yup see on tasuta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 16:09:45 vasta tsitaadiga

Well, efteris on 3.1.6 mitte 3.1.5 : P
mujal seda eriti pole.
P6hiline mis parandati on t2ismahuline anticheat system , sest punkbuster pole eriti v6imekas viimasel ajal ja m6nede linuxi distrote mitteklappimine etpro anticheat systemiga.
Ning poetaks veel niipalju, et k6ik serverid kus nagu m2ngida tasub on 3.1.0-i peal. Kus seda ei ole, on tegu t6en2oliselt mingi random mudaserveriga kus saad 56 n2rvivapustust sekundis.
e: ning megamapsis eriti m2ngida ei saa kui yle 30-e m2ngija on sest servu ei vea v2lja seda ja tekib kohutav laag. Minu meelest on yldse ylemine piir kus veel m2ngida kannatab 22, siis pole v2ga spammy( ja arvuti ka n6rgake tiba : P )

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 29.10.2004 16:28:16 vasta tsitaadiga

inca poja miks sa valetad niivõrk palju.

wolf.zone.ee on parim, mulle meeldib küll 40 lamba vahel ringi joosta flameriga ja kõik poolex warpida :\
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 16:42:19 vasta tsitaadiga

Valetamine mul veres
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.10.2004 19:15:19 vasta tsitaadiga

TrueCombat : Elite test
http://www.truecombat.com/intro.php
väljas
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 19:21:44 vasta tsitaadiga

tirin juba
mida see test endast kujutab?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.10.2004 19:30:08 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
tirin juba
mida see test endast kujutab?

Beta mod' ET'le
pole veel ise peale saanudki.
2 map'i peaks olema ja piltidelt paistsid uued relvad jne.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 20:01:26 vasta tsitaadiga

vot nii juba läheb. http://www.zone.ee/networkproject/truecombat/
thumbs_up.gif thumbs_up.gif lock and load
EDIT: peale 5 minti pelamist viskas välja icon_confused.gif kohe näha et beta .
mängu laeb kah krdi kaua(mappe jne). toss pöördub kui ennast pöörad. panzat vist pole. sihikut ei tundu ka olevat
--------------------
kui n. grana'st viga saad siis kuuled südamelööke. see pimestusgrana on ka kasutusele võetud icon_biggrin.gif
asi hakkab CS poole kiskuma
8)


viimati muutis project 30.10.2004 20:29:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 20:28:57 vasta tsitaadiga

mina seda asja siis peale ei lase...ma VIHKAN CS-i...nii et no mod-s for me icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.10.2004 20:30:32 vasta tsitaadiga

ma kahh loodan, et asi ei sarnane CS'ga icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 30.10.2004 20:32:35 vasta tsitaadiga

rohkem ikka cs'ist erinev iron sight jms. icon_smile.gif recoil kah ikka olemas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.10.2004 20:44:28 vasta tsitaadiga

Imho on ainukesed asjad, mis seal väärt - telliskiviseinad
Nüüd olemas selline addon, milles pole pansasid ega jierstraike - Omage üksteist 31337
icon_smile.gif

Isiklikult ei istu selline nüri, eesmärgitu hiiredisko kuidagi
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.10.2004 23:55:55 vasta tsitaadiga

Kas siin hvs mõned klannid ka on kes liitujaid tahaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 31.10.2004 01:57:04 vasta tsitaadiga

jah oleksin ka sellest väga huvitatud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.